Organizator : | OCR Events |
Data : | 2019-03-23 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 9.4 km |
Zgłoszonych : | 309 |
Wystartowało : | 290 |
Nie ukończyło : | 82 |
Ukończyło : | 208 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiety | Klasyfikacja Drużynowa Kobiety | Elite Mężczyźni | Klasyfikacja Drużynowa Mężczyźni | Elite A - 13:00 | Elite B - 13:10 | Elite C - 13:20 | Elite Kobiety - 13:30
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Point_0 0.1km | Point_1 3km | Finish_All 4.7km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SELIANIN Dmytro | 313 | SOCIOS SILESIA | TARNOWSKIE GÓRY | Elite C - 13:20 | 00:00:00 | 00:00:17 | 00:23:34 | 00:37:11 | |
2 | DECIUK Teofil | 349 | ZIELONA GORA | Elite C - 13:20 | 00:00:00 | 00:00:21 | 00:25:16 | 00:40:19 | ||
3 | OŚLIZŁO Marek | 299 | SOCIOS SILESIA | SKRZYSZÓW | Elite C - 13:20 | 00:00:15 | 00:00:08 | 00:23:24 | 00:40:28 | |
4 | PRYKOWSKI Tomasz | 305 | xRunners | ŁÓDŹ | Elite C - 13:20 | 00:00:00 | 00:00:17 | 00:26:00 | 00:41:16 | |
5 | SYWANYCZ Ireneusz | 325 | PodTrzepakiem | GDAŃSK | Elite C - 13:20 | 00:00:00 | 00:00:26 | 00:26:30 | 00:41:43 | |
6 | RYNKIEWICZ Mateusz | 310 | Fit Test - Dzikie Dziki Gorzów | GORZÓW WLKP. | Elite C - 13:20 | 00:00:00 | 00:00:23 | 00:25:35 | 00:42:40 | |
7 | SPRUTTA Mateusz | 351 | Carbon OCR Racing Team | MYSŁOWICE | Elite C - 13:20 | 00:00:00 | 00:00:19 | 00:27:14 | 00:43:45 | |
8 | OPOLONY Ireneusz | 297 | SOCIOS SILESIA | ŁAŃCE | Elite C - 13:20 | 00:00:00 | 00:00:22 | 00:27:26 | 00:44:12 | |
9 | SOBOŃ Krystian | 319 | xRunners | ŻMIGRÓD | Elite C - 13:20 | 00:00:00 | 00:00:18 | 00:29:12 | 00:45:49 | |
10 | ŻURAWIK Rafał | 347 | Lemon Team | KRAKÓW | Elite C - 13:20 | 00:00:00 | 00:00:19 | 00:29:19 | 00:46:48 | |
11 | MOROŃ Bartłomiej | 295 | Power Training | BRZESZCZE | Elite C - 13:20 | 00:00:00 | 00:00:25 | 00:29:45 | 00:47:04 | |
12 | ROSOCHACKI Marcin | 308 | GRYFICE | Elite C - 13:20 | 00:00:00 | 00:00:23 | 00:32:10 | 00:47:32 | ||
13 | ŁOTOCKI Rafał | 287 | WOLF TEAM TRZCIANKA | TRZCIANKA | Elite C - 13:20 | 00:00:00 | 00:00:21 | 00:31:16 | 00:48:35 | |
14 | SŁODOWNIK Dominik | 316 | xRunners | WARSZAWA | Elite C - 13:20 | 00:00:00 | 00:00:19 | 00:32:54 | 00:51:02 | |
15 | SARZYŃSKI Arkadiusz | 312 | Crossfit Stocznia | GDAŃSK | Elite C - 13:20 | 00:00:00 | 00:00:23 | 00:31:02 | 00:51:18 | |
16 | ZIELIŃSKI Bartosz | 343 | Dirty Sparrows | GNIEZNO | Elite C - 13:20 | 00:00:00 | 00:00:23 | 00:33:33 | 00:51:24 | |
17 | STEC Kuba | 322 | Best Beasts | SŁUPSK | Elite C - 13:20 | 00:00:00 | 00:00:28 | 00:34:06 | 00:51:32 | |
18 | ULDYNOWICZ Bartosz | 333 | Dirty Sparrows | GRYFICE | Elite C - 13:20 | 00:00:00 | 00:00:29 | 00:32:49 | 00:51:37 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||
DQ | ZAJĄC Cezary | 340 | GRYFICE | Elite C - 13:20 | DQ | 00:00:24 DQ | 00:31:40 DQ | 00:51:55 DQ | ||
20 | PACIOREK Piotr | 350 | Husaria Race Team | KRAKÓW | Elite C - 13:20 | 00:00:00 | 00:00:21 | 00:31:36 | 00:52:21 | |
21 | WITEK Paweł | 338 | BRWINOW | Elite C - 13:20 | 00:00:00 | 00:00:18 | 00:33:52 | 00:52:33 | ||
22 | ZALEJASZ Sylwester | 341 | Hell Squad | GDAŃSK | Elite C - 13:20 | 00:00:00 | 00:00:16 | 00:34:23 | 00:52:46 | |
23 | ZOCŁOŃSKI Łukasz | 346 | SOCIOS SILESIA | RUDA ŚLĄSKA | Elite C - 13:20 | 00:00:00 | 00:00:24 | 00:33:35 | 00:53:05 | |
24 | REDZIK Mateusz | 306 | Dirty Sparrows | GNIEZNO | Elite C - 13:20 | 00:00:00 | 00:00:30 | 00:35:59 | 00:53:34 | |
25 | CHOŁUJ Łukasz | 406 | PWPW S.A. | BANIOCHA | Elite C - 13:20 | 00:00:00 | 00:00:26 | 00:35:42 | 00:55:11 | |
26 | PEDERSEN Brian | 300 | VOJENS | Elite C - 13:20 | 00:00:00 | 00:00:34 | 00:36:38 | 00:55:24 | ||
27 | SADOWSKI Michał | 311 | Power Training | WARSZAWA | Elite C - 13:20 | 00:00:00 | 00:00:25 | 00:37:47 | 00:55:48 | |
28 | STANGEL Piotr | 320 | KONTENER FORMY | GDYNIA | Elite C - 13:20 | 00:00:00 | 00:00:26 | 00:36:32 | 00:59:06 | |
DQ | SZCZĘSNY Andrzej | 326 | Husaria Race Team | POZNAŃ | Elite C - 13:20 | DQ | 00:00:24 DQ | 00:37:47 DQ | 01:00:09 DQ | |
30 | PIASECKI Mikołaj | 301 | Dirty Sparrows | PUSZCZYKOWO | Elite C - 13:20 | 00:00:00 | 00:00:27 | 00:39:37 | 01:01:03 | |
31 | MIODEK Adrian | 292 | Dirty Sparrows | OPALENICA | Elite C - 13:20 | 00:00:00 | 00:00:31 | 00:43:39 | 01:03:15 | |
32 | WIŚNIEWSKI Michał | 337 | Best Beasts | BIERKOWO | Elite C - 13:20 | 00:00:00 | 00:00:32 | 00:41:30 | 01:03:24 | |
DQ | SZKURŁAT Tomasz | 327 | Power Training | SKARŻYSKO | Elite C - 13:20 | DQ | 00:00:27 DQ | 00:38:17 DQ | 01:03:55 DQ | |
DQ | POGORZELSKI Mariusz | 303 | Hardcorowe Wychylylybymy | KARCZEW | Elite C - 13:20 | DQ | 00:00:33 DQ | 00:42:24 DQ | 01:05:58 DQ | |
DQ | TYLINDUS Aliaksandr | 332 | XTrail Team | MINSK | Elite C - 13:20 | DQ | 00:00:21 DQ | 00:49:35 DQ | 01:07:21 DQ | |
36 | WIŚNIEWSKI Norbert | 336 | Husaria Race Team | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | Elite C - 13:20 | 00:00:00 | 00:00:25 | 00:42:21 | 01:07:47 | |
37 | MISIAK Piotr | 293 | IZABELIN | Elite C - 13:20 | 00:00:00 | 00:00:26 | 00:39:05 | 01:08:06 | ||
DQ | TOMCZYK Andrzej | 330 | Dirty Sparrows | CZERWONAK | Elite C - 13:20 | DQ | 00:00:55 DQ | DQ | 01:08:57 DQ | |
DQ | MARUSZAK Damian | 290 | Best Beasts | DAMNICA | Elite C - 13:20 | DQ | 00:00:27 DQ | 00:45:43 DQ | 01:09:36 DQ | |
DQ | PIONK Tadeusz | 302 | RUMIA | Elite C - 13:20 | DQ | 00:00:28 DQ | 00:43:25 DQ | 01:12:23 DQ | ||
DQ | MOSZYŃSKI Patryk | 296 | Husaria Race Team | SZCZECIN | Elite C - 13:20 | DQ | 00:00:26 DQ | 00:50:24 DQ | 01:13:58 DQ | |
DQ | BIRULA Michał | 348 | xRunners | SZCZECIN | Elite C - 13:20 | DQ | 00:00:19 DQ | 00:50:25 DQ | 01:14:18 DQ | |
43 | GUŹDZIOŁ Bartosz | 352 | Dirty Sparrows | POZNAŃ | Elite C - 13:20 | 00:00:00 | 00:00:35 | 00:48:45 | 01:14:34 | |
DQ | WĘGRZYN Adam | 335 | OSTRÓDA | Elite C - 13:20 | DQ | 00:00:22 DQ | 00:41:23 DQ | 01:21:31 DQ | ||
DQ | SWACZYŃSKI Krzysztof | 324 | Seqred Race Team | WARSZAWA | Elite C - 13:20 | DQ | 00:00:27 DQ | 01:01:26 DQ | 01:22:46 DQ | |
DQ | MACIEJEWSKI Krystian | 288 | Bestie OCR Legionowo | LEGIONOWO | Elite C - 13:20 | DQ | 00:00:23 DQ | 00:59:54 DQ | 01:23:17 DQ | |
DQ | OŚKO Łukasz | 298 | Hardcorowe Wychylylybymy | WARSZAWA | Elite C - 13:20 | DQ | 00:00:28 DQ | 00:50:07 DQ | 01:23:56 DQ | |
DQ | WOJCIECHOWSKI Maciej | 339 | POZNAN | Elite C - 13:20 | DQ | 00:00:37 DQ | 00:59:56 DQ | 01:25:24 DQ | ||
DQ | TRZASKOWSKI Daniel | 331 | Hardcorowe Wychylylybymy | OTWOCK | Elite C - 13:20 | DQ | 00:00:35 DQ | 01:02:39 DQ | 01:26:37 DQ | |
DQ | ULMAN Jakub | 334 | Lemon Team | KRAKÓW | Elite C - 13:20 | DQ | 00:00:28 DQ | 00:40:40 DQ | 01:30:34 DQ | |
DQ | STASZKIEWICZ Mateusz | 321 | STRZELCE KRAJ. | Elite C - 13:20 | DQ | 00:00:31 DQ | 01:01:55 DQ | 01:31:51 DQ | ||
DQ | SERAFIN Mariusz | 314 | Dirty Sparrows | NULL | Elite C - 13:20 | DQ | 00:00:33 DQ | 01:01:55 DQ | 01:32:11 DQ | |
DQ | MAJEWSKI Witold | 289 | Bestie OCR Legionowo | CHOTOMÓW | Elite C - 13:20 | DQ | 00:00:29 DQ | 00:59:56 DQ | 01:32:44 DQ | |
DQ | STRADZA Bartłomiej | 323 | Carbon OCR Racing Team | KATOWICE | Elite C - 13:20 | DQ | 00:00:20 DQ | 01:06:32 DQ | 01:33:23 DQ | |
DQ | ZIĘTARA Dawid | 345 | Baltic Seals | REDZIKOWO | Elite C - 13:20 | DQ | 00:00:28 DQ | 01:08:46 DQ | 01:33:38 DQ | |
DQ | ZELINSKI Tomasz | 342 | GDYNIA | Elite C - 13:20 | DQ | 00:00:35 DQ | 01:07:34 DQ | 01:40:45 DQ | ||
DQ | SZPARAGOWSKI Bartosz | 328 | Husaria Race Team | KONIN | Elite C - 13:20 | DQ | 00:00:27 DQ | 01:24:03 DQ | 01:54:39 DQ | |
DQ | ŁĄCKI Łukasz | 286 | Hardcorowe Wychylylybymy | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | Elite C - 13:20 | DQ | 00:00:35 DQ | 01:05:58 DQ | 01:57:19 DQ | |
DQ | RĘBACZ Krzysztof | 307 | Baltic Seals | SŁUPSK | Elite C - 13:20 | DQ | 00:00:28 DQ | 01:00:40 DQ | 01:58:27 DQ | |
DQ | LORYCH Krystian | 284 | Dziady OCR | BORKOWO | Elite C - 13:20 | DQ | 00:00:19 DQ | 01:35:56 DQ | 02:02:08 DQ | |
MIERZICKI Marcel | 291 | Power Training | WARSZAWA | Elite C - 13:20 | DNF | 00:00:32 DNF | 01:35:54 DNF | 02:06:41 DNF | ||
DQ | ZIELONKA Mateusz | 344 | Baltic Seals | SŁUPSK | Elite C - 13:20 | DQ | 00:00:27 DQ | 01:24:51 DQ | 02:11:25 DQ | |
DQ | MITOSEK Paweł | 294 | Power Training | WARSZAWA | Elite C - 13:20 | DQ | 00:00:26 DQ | 01:34:58 DQ | 02:43:42 DQ | |
DQ | PRAŁAT Arkadiusz | 304 | LESZNO | Elite C - 13:20 | DQ | 00:00:21 DQ | 00:44:42 DQ | DQ |
Znaleziono 64 wynik(ów)