Organizator : | OCR Events |
Data : | 2021-03-27 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 170 |
Wystartowało : | 156 |
Nie ukończyło : | 26 |
Ukończyło : | 130 |
Na trasie : | 4 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiety | Elite Mężczyźni | Drużynowa Elite Kobiety | Drużynowa Elite Mężczyźni | Masters 40+ K | Masters 40+ M
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Moment startu | 2.5km | 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LIUTKUS Dainius | 108 | OCR Baltic Warriors | PILIUONA | Elite Mężczyźni | 00:24:57 | 2021-03-27 13:23:55 | 00:16:55 | 00:34:07 | |
2 | SIMUTIS Gediminas | 110 | OCR Baltic Warriors | KLAIPEDA | Elite Mężczyźni | 00:24:57 | 2021-03-27 13:23:55 | 00:16:55 | 00:34:11 | |
3 | KĄKOL Kacper | 109 | Biegun OCR Team | GDYNIA | Elite Mężczyźni | 00:24:57 | 2021-03-27 13:23:55 | 00:17:03 | 00:34:22 | |
4 | JANUSZEWSKI Bartosz | 86 | Obstacle Center Team | WARSZAWA | Elite Mężczyźni | 00:20:13 | 2021-03-27 13:19:11 | 00:18:11 | 00:35:42 | |
5 | BĄK Daniel | 71 | Biegun OCR Team | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 00:15:35 | 2021-03-27 13:14:33 | 00:17:54 | 00:36:35 | |
6 | BAŁDYGA Miłosz | 122 | Biegun OCR Team | REDA | Elite Mężczyźni | 00:28:43 | 2021-03-27 13:27:41 | 00:18:48 | 00:37:21 | |
7 | FORMELA Piotr | 73 | Biegun OCR Team | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 00:15:35 | 2021-03-27 13:14:33 | 00:19:22 | 00:38:13 | |
8 | KALWAS Mateusz | 137 | Rajsport Active | MAŃSKOWO | Elite Mężczyźni | 00:15:35 | 2021-03-27 13:14:33 | 00:19:10 | 00:38:45 | |
9 | STOKOWSKI Dariusz | 67 | RUNMAGEDDON | CIECHANÓW | Elite Mężczyźni | 00:15:35 | 2021-03-27 13:14:33 | 00:19:32 | 00:38:54 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||
DNC | PAWLISIAK Paweł | 133 | BBL Police | Elite Mężczyźni | 00:28:43 | 2021-03-27 13:27:41 | 00:18:52 | 00:39:00 | ||
11 | TRAPKOWSKI Przemysław | 46 | xRunners | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 00:11:21 | 2021-03-27 13:10:19 | 00:19:26 | 00:39:03 | |
12 | OLICHOWSKI Mateusz | 5 | WOLF TEAM | NAKIELNO 39 | Elite Mężczyźni | 00:00:03 | 2021-03-27 12:59:01 | 00:18:45 | 00:39:11 | |
13 | LORYCH Krystian | 186 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyźni | 00:28:44 | 2021-03-27 13:27:42 | 00:19:28 | 00:39:13 | ||
14 | PAŁDYNA Mateusz | 82 | xRunners | WYDMINY | Elite Mężczyźni | 00:20:13 | 2021-03-27 13:19:11 | 00:19:37 | 00:39:14 | |
15 | SZULWACH Czarek | 509 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyźni | 00:28:45 | 2021-03-27 13:27:43 | 00:20:13 | 00:39:22 | ||
16 | WAŁDOWSKI Dominik | 25 | xRunners | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 00:04:40 | 2021-03-27 13:03:38 | 00:20:04 | 00:39:33 | |
17 | OBRĘBSKI Patryk | 19 | Rajsport Active | PŁOCK | Elite Mężczyźni | 00:04:39 | 2021-03-27 13:03:37 | 00:19:31 | 00:39:35 | |
18 | STEC Jakub | 28 | Best Beasts | NIEWIEROWO 6E | Elite Mężczyźni | 00:04:40 | 2021-03-27 13:03:38 | 00:19:29 | 00:39:47 | |
19 | BURAS Radosław | 138 | Elite Mężczyźni | 00:20:13 | 2021-03-27 13:19:11 | 00:20:04 | 00:39:57 | |||
20 | DZIÓBEK Lech | 115 | Biegun OCR Team | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 00:28:44 | 2021-03-27 13:27:42 | 00:19:27 | 00:40:28 | |
21 | DOBRZYŃSKI Tomasz | 21 | xRunners | GDYNIA | Elite Mężczyźni | 00:04:40 | 2021-03-27 13:03:38 | 00:21:04 | 00:41:23 | |
22 | ZALEJASZ Sylwester | 22 | xRunners | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 00:04:40 | 2021-03-27 13:03:38 | 00:21:19 | 00:41:52 | |
23 | KOŁAKOWSKI Krzysztof | 50 | CIECHANÓW | Elite Mężczyźni | 00:11:21 | 2021-03-27 13:10:19 | 00:20:18 | 00:41:56 | ||
DQ | MARKOWSKI Fabian | 130 | MS-FIT STUDIO | GARZYN | Elite Mężczyźni | DQ | 2021-03-27 13:27:42 | 00:21:07 DQ | 00:43:14 DQ | |
25 | KROPIDŁOWSKI Grzegorz | 9 | WOLF TEAM | ŁĘCZYN DOLNY | Elite Mężczyźni | 00:00:04 | 2021-03-27 12:59:02 | 00:21:32 | 00:43:36 | |
26 | BRZESKI Robert | 128 | CrossElite | 83-110 | Elite Mężczyźni | 00:28:43 | 2021-03-27 13:27:41 | 00:21:16 | 00:43:38 | |
27 | IDCZAK Piotr | 69 | Dirty Sparrows | SULĘCINEK | Elite Mężczyźni | 00:15:35 | 2021-03-27 13:14:33 | 00:20:51 | 00:43:47 | |
28 | PISKAŁA Daniel | 84 | Power Training | Elite Mężczyźni | 00:20:13 | 2021-03-27 13:19:11 | 00:20:55 | 00:43:47 | ||
29 | KARBOWSKI Sławomir | 6 | Nextream vikings run | TORUŃ | Elite Mężczyźni | 00:00:04 | 2021-03-27 12:59:02 | 00:21:12 | 00:43:58 | |
30 | KURTA Rafał | 23 | xRunners | SIERPC | Elite Mężczyźni | 00:04:40 | 2021-03-27 13:03:38 | 00:19:50 | 00:44:21 | |
31 | PUZDROWSKI Jarek | 114 | Biegun OCR Team | GDYNIA | Elite Mężczyźni | 00:24:58 | 2021-03-27 13:23:56 | 00:22:18 | 00:44:33 | |
32 | WERYK Mateusz | 35 | Biegun OCR Team | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 00:04:40 | 2021-03-27 13:03:38 | 00:21:09 | 00:45:08 | |
33 | KUCHARSKI Łukasz | 42 | BigYellowFoot Adventure Team | GDYNIA | Elite Mężczyźni | 00:11:24 | 2021-03-27 13:10:22 | 00:22:55 | 00:45:43 | |
DQ | ŁOTOCKI Rafał | 10 | STGSZCZECIN | TRZCIANKA | Elite Mężczyźni | DQ | 2021-03-27 12:59:02 | 00:21:35 DQ | 00:45:44 DQ | |
35 | GRZEGORZYCA Damian | 11 | OCR BANINO | Elite Mężczyźni | 00:00:04 | 2021-03-27 12:59:02 | 00:21:47 | 00:46:00 | ||
36 | SIROCKI Dawid | 113 | Biegun OCR Team | GDYNIA | Elite Mężczyźni | 00:24:59 | 2021-03-27 13:23:57 | 00:22:33 | 00:46:04 | |
37 | SADOWSKI Michał | 16 | Power Training | WARSZAWA | Elite Mężczyźni | 00:00:04 | 2021-03-27 12:59:02 | 00:23:11 | 00:46:38 | |
38 | HUDASZEK Zbigniew | 129 | Dragon Runners | RUDNIK | Elite Mężczyźni | 00:28:59 | 2021-03-27 13:27:57 | 00:23:56 | 00:47:14 | |
39 | GOLDA Michał | 105 | Mad Runners | MIŁOSZYCE | Elite Mężczyźni | 00:24:58 | 2021-03-27 13:23:56 | 00:23:19 | 00:47:51 | |
40 | CZAPRAN Marek | 118 | xRunners | GDANSK | Elite Mężczyźni | 00:28:43 | 2021-03-27 13:27:41 | 00:23:11 | 00:48:09 | |
41 | ŚWIERSZCZ Paweł | 26 | LEGNICA | Elite Mężczyźni | 00:04:40 | 2021-03-27 13:03:38 | 00:23:10 | 00:48:22 | ||
42 | GAWLAK Damian | 57 | Obstacle Center Team | WARSZAWA | Elite Mężczyźni | 00:11:21 | 2021-03-27 13:10:19 | 00:21:46 | 00:48:39 | |
DNC | MACIEJEWSKI Łukasz | 92 | RUDA ŚLĄSKA | Elite Mężczyźni | 00:20:13 | 2021-03-27 13:19:11 | 00:23:12 | 00:48:57 | ||
44 | JASTRZĘBSKI Sławomir | 136 | BESTIE OCR LEGIONOWO | Elite Mężczyźni | 00:28:44 | 2021-03-27 13:27:42 | 00:23:22 | 00:48:57 | ||
45 | NOWICKI Marcin | 107 | WOLF TEAM | CHODZIEŻ | Elite Mężczyźni | 00:24:58 | 2021-03-27 13:23:56 | 00:21:19 | 00:49:09 | |
46 | PUSTOŁA Maksymilian | 89 | Obstacle Center Team | CHROŚLA | Elite Mężczyźni | 00:20:13 | 2021-03-27 13:19:11 | 00:23:51 | 00:49:10 | |
47 | ZIELIŃSKI Bartosz | 209 | Dynamic Strong Gniezno | GNIEZNO | Elite Mężczyźni | 00:28:43 | 2021-03-27 13:27:41 | 00:23:24 | 00:49:20 | |
48 | STAMATEL Sebastian | 72 | RUDA ŚLĄSKA | Elite Mężczyźni | 00:15:37 | 2021-03-27 13:14:35 | 00:22:48 | 00:49:42 | ||
DNC | BARAŃSKI Radosław | 51 | OCR Malta | MSIDA | Elite Mężczyźni | 00:11:21 | 2021-03-27 13:10:19 | 00:19:54 | 00:50:15 | |
DNC | DACIO Mirek | 13 | JUSZKOWO | Elite Mężczyźni | 00:00:05 | 2021-03-27 12:59:03 | 00:23:30 | 00:50:32 | ||
51 | WITKA Patryk | 68 | Mad Runners | NOWA RUDA | Elite Mężczyźni | 00:15:35 | 2021-03-27 13:14:33 | 00:23:46 | 00:50:45 | |
52 | MALCZEWSKI Daniel | 81 | Rajsport Active | RĄBIEŃ | Elite Mężczyźni | 00:20:13 | 2021-03-27 13:19:11 | 00:22:26 | 00:50:58 | |
53 | ŁAWNICZAK Paweł | 139 | Rajsport Active | Elite Mężczyźni | 00:28:45 | 2021-03-27 13:27:43 | 00:25:29 | 00:51:20 | ||
54 | STROJNY Paweł | 52 | www.sprawdzonytrener.pl | KRAKÓW | Elite Mężczyźni | 00:28:43 | 2021-03-27 13:27:41 | 00:24:47 | 00:51:27 | |
55 | MALCZEWSKI Tomasz | 80 | Rajsport Active | RĄBIEŃ | Elite Mężczyźni | 00:20:13 | 2021-03-27 13:19:11 | 00:24:10 | 00:51:46 | |
DNC | KUNCEWICZ Szymon | 112 | CrossElite | TCZEW | Elite Mężczyźni | 00:28:44 | 2021-03-27 13:27:42 | 00:25:10 | 00:51:55 | |
57 | DALKIEWICZ Dariusz | 55 | Crossfit Team Susz | SUSZ | Elite Mężczyźni | 00:11:22 | 2021-03-27 13:10:20 | 00:25:53 | 00:52:22 | |
58 | WIECZOREK Mateusz | 44 | xRunners | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 00:11:22 | 2021-03-27 13:10:20 | 00:25:57 | 00:53:02 | |
DNC | KOWALSKI Mariusz | 102 | OCR Team Zielona Góra | ZIELONA GÓRA | Elite Mężczyźni | 00:24:57 | 2021-03-27 13:23:55 | 00:24:52 | 00:53:20 | |
60 | GAŁUSZYŃSKI Paweł | 4 | Active Flow | GDYNIA | Elite Mężczyźni | 00:28:44 | 2021-03-27 13:27:42 | 00:27:09 | 00:54:28 | |
DNC | BŁAŻKIEWICZ Dawid | 135 | BESTIE OCR LEGIONOWO | Elite Mężczyźni | 00:28:44 | 2021-03-27 13:27:42 | 00:24:18 | 00:54:44 | ||
62 | JAGODZIŃSKI Damian | 45 | xRunners | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 00:11:22 | 2021-03-27 13:10:20 | 00:26:16 | 00:54:53 | |
63 | DUKIEWICZ Dariusz | 76 | WOLF TEAM | PIŁA | Elite Mężczyźni | 00:20:14 | 2021-03-27 13:19:12 | 00:25:32 | 00:55:23 | |
DNC | KOWALSKI Bartosz | 126 | Positive Freaks Team | GRUDZIĄDZ | Elite Mężczyźni | 00:24:59 | 2021-03-27 13:23:57 | 00:24:59 | 00:55:24 | |
65 | KASPRZAK Sebastian | 58 | Obstacle Center Team | WARSZAWA | Elite Mężczyźni | 00:15:37 | 2021-03-27 13:14:35 | 00:26:53 | 00:55:38 | |
66 | PERKOWSKI Paweł | 99 | Power Training | WARSZAWA | Elite Mężczyźni | 00:24:58 | 2021-03-27 13:23:56 | 00:25:44 | 00:56:15 | |
67 | SZCZUKA Leszek | 17 | BRANICE | Elite Mężczyźni | 00:00:03 | 2021-03-27 12:59:01 | 00:27:13 | 00:56:26 | ||
68 | FORNALSKI Ireneusz | 95 | Obstacle Center Team | SOCHACZEW | Elite Mężczyźni | 00:20:14 | 2021-03-27 13:19:12 | 00:25:29 | 00:56:41 | |
69 | KOCZOROWSKI Paweł | 15 | Baltic Seals | USTKA | Elite Mężczyźni | 00:00:04 | 2021-03-27 12:59:02 | 00:26:17 | 00:56:44 | |
70 | PONTUS Piotr | 40 | OSPRO OCR | WARSZAWA | Elite Mężczyźni | 00:11:23 | 2021-03-27 13:10:21 | 00:27:05 | 00:57:21 | |
DNC | JANISZEWSKI Grzegorz | 63 | WARSZAWA | Elite Mężczyźni | 00:15:35 | 2021-03-27 13:14:33 | 00:26:07 | 00:57:24 | ||
72 | REDZIK Mateusz | 125 | Dynamic Strong Gniezno | GNIEZNO | Elite Mężczyźni | 00:28:45 | 2021-03-27 13:27:43 | 00:28:58 | 00:57:24 | |
73 | ZIMIŃSKI Paweł | 70 | WOLF TEAM | RAJGRÓD | Elite Mężczyźni | 00:15:36 | 2021-03-27 13:14:34 | 00:26:22 | 00:58:09 | |
DNC | KUZNICKI Pawel | 94 | WARSZAWA | Elite Mężczyźni | 00:20:15 | 2021-03-27 13:19:13 | 00:28:49 | 00:59:11 | ||
DNC | PILAWSKI Ryszard | 20 | WOLF TEAM | CZARNKÓW | Elite Mężczyźni | 00:04:40 | 2021-03-27 13:03:38 | 00:27:24 | 00:59:39 | |
76 | ŁAPACZ Tomasz | 127 | Power Training | WARSZAWA | Elite Mężczyźni | 00:28:44 | 2021-03-27 13:27:42 | 00:29:12 | 01:00:35 | |
DNC | ŁUCZAK Łukasz | 117 | xRunners | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 00:32:10 | 2021-03-27 13:31:08 | 00:25:07 | 01:01:30 | |
DNC | PŁAŻALSKI Przemysław | 29 | Positive Freaks Team | BROJCE | Elite Mężczyźni | 00:04:41 | 2021-03-27 13:03:39 | 00:29:32 | 01:01:48 | |
79 | RYBICKI Marcin | 8 | OLSZTYNEK | Elite Mężczyźni | 00:00:04 | 2021-03-27 12:59:02 | 00:29:45 | 01:02:12 | ||
80 | BŁASZCZYK Brunon | 201 | BorsukCrew | WARSZAWA | Elite Mężczyźni | 00:11:23 | 2021-03-27 13:10:21 | 00:30:17 | 01:02:15 | |
81 | TADZIK Tomasz | 47 | LESZNO | Elite Mężczyźni | 00:11:23 | 2021-03-27 13:10:21 | 00:30:18 | 01:02:16 | ||
82 | HANUSIAK Leszek | 31 | Koniu Squad | KRAKÓW | Elite Mężczyźni | 00:04:40 | 2021-03-27 13:03:38 | 00:25:49 | 01:02:19 | |
83 | KOŁODZIEJEK Robert | 140 | Rajsport Active | Elite Mężczyźni | 00:28:45 | 2021-03-27 13:27:43 | 00:26:30 | 01:02:50 | ||
DNC | FÓRMAN Daniel | 30 | CHODZIEŻ | Elite Mężczyźni | 00:04:40 | 2021-03-27 13:03:38 | 00:30:22 | 01:03:22 | ||
DNC | NAJDEREK Michał | 27 | CHODZIEŻ | Elite Mężczyźni | 00:04:40 | 2021-03-27 13:03:38 | 00:30:23 | 01:03:22 | ||
86 | BARAN Dawid | 121 | Dzicy Ogrodnicy | SIEPRAW | Elite Mężczyźni | 00:28:45 | 2021-03-27 13:27:43 | 00:28:27 | 01:03:42 | |
DNC | LATOPOLSKI Piotr | 97 | Crossfit Team Susz | KWIDZYN | Elite Mężczyźni | 00:20:14 | 2021-03-27 13:19:12 | 00:29:57 | 01:04:14 | |
88 | DROZD Dariusz | 111 | Eichhörnchen | SZCZECIN | Elite Mężczyźni | 00:28:44 | 2021-03-27 13:27:42 | 00:27:37 | 01:04:26 | |
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | ||||||||||
89 | GRYŻEWSKI Karol | 59 | Obstacle Center Team | KIEŁPIN | Elite Mężczyźni | 00:15:36 | 2021-03-27 13:14:34 | 00:29:55 | 01:04:33 | |
90 | JESKA Tomasz | 18 | Dirty Sparrows | ŁUKOWO | Elite Mężczyźni | 00:00:04 | 2021-03-27 12:59:02 | 00:31:19 | 01:05:08 | |
DNC | SZCZYGLAK Mariusz | 2 | CrossElite | TCZEW | Elite Mężczyźni | 00:00:04 | 2021-03-27 12:59:02 | 00:32:41 | 01:05:34 | |
DNC | MANGONI Francesco | 106 | OCR SQUAD FRIULI VENEZIA GIULIA | NAPOLI | Elite Mężczyźni | 00:24:57 | 2021-03-27 13:23:55 | 00:31:06 | 01:05:52 | |
93 | JARZYNA Bartłomiej | 132 | OSPRO OCR | Elite Mężczyźni | 00:28:46 | 2021-03-27 13:27:44 | 00:29:08 | 01:05:57 | ||
DNC | MISZEWSKI Grzegorz | 120 | xRunners | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 00:28:44 | 2021-03-27 13:27:42 | 00:28:48 | 01:06:11 | |
DNC | SZCZECH Szymon | 64 | WOLF TEAM | ŁUGI UJSKIE | Elite Mężczyźni | 00:15:35 | 2021-03-27 13:14:33 | 00:32:03 | 01:06:20 | |
96 | PLUCIŃSKI Jakub | 101 | Dragon Runners | KRAKÓW | Elite Mężczyźni | 00:24:59 | 2021-03-27 13:23:57 | 00:30:29 | 01:06:43 | |
97 | KULAGA Peter | 100 | Dragon Runners | KRAKOW | Elite Mężczyźni | 00:24:59 | 2021-03-27 13:23:57 | 00:30:34 | 01:06:44 | |
DNC | WEIS Michał | 116 | Obstacle Center Team | ŚREM | Elite Mężczyźni | 00:28:45 | 2021-03-27 13:27:43 | 00:27:01 | 01:06:51 | |
DNC | ŁOBOCKI Andrzej | 56 | Positive Freaks Team | JEŻEWO | Elite Mężczyźni | 00:11:22 | 2021-03-27 13:10:20 | 00:30:31 | 01:09:32 | |
DNC | ŁUŃSKI Maciej | 83 | WOLF TEAM | ZŁOTÓW | Elite Mężczyźni | 00:20:15 | 2021-03-27 13:19:13 | 00:33:48 | 01:09:43 | |
DNC | JULIKOWSKI Karol | 90 | Power Training | PIASECZNO | Elite Mężczyźni | 00:20:13 | 2021-03-27 13:19:11 | 00:32:05 | 01:10:07 | |
102 | N Dariusz | 98 | Dynamic Strong Gniezno | Elite Mężczyźni | 00:20:16 | 2021-03-27 13:19:14 | 00:31:06 | 01:12:39 | ||
DNC | BOREK Marcin | 134 | MASZEWO | Elite Mężczyźni | 00:20:14 | 2021-03-27 13:19:12 | 00:32:55 | 01:13:03 | ||
DNC | GAŁUSZYŃSKI Łukasz | 78 | Active Flow | GDYNIA | Elite Mężczyźni | 00:28:46 | 2021-03-27 13:27:44 | 00:34:37 | 01:14:06 | |
DNC | ŁĘPICKI Mateusz | 54 | Lemon Team | KRAKÓW | Elite Mężczyźni | 00:11:22 | 2021-03-27 13:10:20 | 00:34:10 | 01:14:35 | |
DNC | SERAFIN Mariusz | 32 | WITNICA | Elite Mężczyźni | 00:04:40 | 2021-03-27 13:03:38 | 00:33:36 | 01:15:09 | ||
DNC | STACHYRA Rafal | 119 | ŁĘCZNA | Elite Mężczyźni | 00:28:43 | 2021-03-27 13:27:41 | 00:28:43 | 01:17:03 | ||
DNC | CUDNIK Sebastian | 88 | Obstacle Center Team | DĘBE WIELKIE | Elite Mężczyźni | 00:20:14 | 2021-03-27 13:19:12 | 00:36:50 | 01:17:17 | |
109 | GAŃKO Mateusz | 60 | Obstacle Center Team | DĘBE WIELKIE | Elite Mężczyźni | 00:15:36 | 2021-03-27 13:14:34 | 00:37:42 | 01:18:20 | |
DNC | SZCZEPEK Michał | 91 | Obstacle Center Team | DĘBE WIELKIE | Elite Mężczyźni | 00:20:14 | 2021-03-27 13:19:12 | 00:35:17 | 01:18:31 | |
DNC | BARAN Konrad | 123 | Brygiery OCR | SKIERNIEWICE | Elite Mężczyźni | 00:28:44 | 2021-03-27 13:27:42 | 00:36:41 | 01:22:59 | |
DNC | NOWAK Paweł | 53 | Baltic Seals | SŁUPSK | Elite Mężczyźni | 00:11:23 | 2021-03-27 13:10:21 | 00:43:19 | 01:25:40 | |
DNC | TUPACZEWSKI Piotr | 85 | Obstacle Center Team | WARSZAWA | Elite Mężczyźni | 00:20:15 | 2021-03-27 13:19:13 | 00:37:35 | 01:28:05 | |
DNC | MACIAK Grzegorz | 74 | WARSZAWA | Elite Mężczyźni | 00:20:16 | 2021-03-27 13:19:14 | 00:42:48 | 01:28:44 | ||
DNC | ŁYSZKIEWICZ Roger | 87 | Obstacle Center Team | PRUSZKÓW | Elite Mężczyźni | 00:20:16 | 2021-03-27 13:19:14 | 00:45:08 | 01:30:38 | |
116 | KOCHANEK Paweł | 124 | Kontener Formy | Intel Runners | DĘBOGÓZE | Elite Mężczyźni | 00:28:46 | 2021-03-27 13:27:44 | 00:31:09 | 02:27:33 | |
DNC | BOREK Marcin | 134 | MASZEWO | Elite Mężczyźni | 00:00:00 |
Znaleziono 117 wynik(ów)