Organizator : | OCR Events |
Data : | 2021-03-27 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 170 |
Wystartowało : | 156 |
Nie ukończyło : | 26 |
Ukończyło : | 130 |
Na trasie : | 4 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiety | Elite Mężczyźni | Drużynowa Elite Kobiety | Drużynowa Elite Mężczyźni | Masters 40+ K | Masters 40+ M
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas startu | Moment startu | 2.5km | 5km | 7.5km | Czas netto 10km | Czas brutto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WAŁDOWSKI Dominik | 25 | xRunners | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 10 | M 10 | 00:04:40 | 2021-03-27 13:03:38 | 00:20:04 | 00:39:33 | 01:02:42 | 01:23:45.70 | 01:28:26.00 | 8:22 | 7.2 (100%) | ||
2 | LORYCH Krystian | 186 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyźni | 11 | M 11 | 00:28:44 | 2021-03-27 13:27:42 | 00:19:28 | 00:39:13 | 01:01:29 | 01:24:14.55 | 01:52:58.60 | +00:00:28 (0.6%) | 8:25 | 7.1 (98.6%) | ||
3 | PISKAŁA Daniel | 84 | Power Training | Elite Mężczyźni | 18 | M 18 | 00:20:13 | 2021-03-27 13:19:11 | 00:20:55 | 00:43:47 | 01:08:29 | 01:31:43.60 | 01:51:57.30 | +00:07:57 (8.7%) | 9:10 | 6.5 (90.3%) | ||
4 | DOBRZYŃSKI Tomasz | 21 | xRunners | GDYNIA | Elite Mężczyźni | 24 | M 24 | 00:04:40 | 2021-03-27 13:03:38 | 00:21:04 | 00:41:23 | 01:07:38 | 01:34:14.90 | 01:38:54.90 | +00:10:29 (11.1%) | 9:25 | 6.4 (88.9%) | |
5 | BRZESKI Robert | 128 | CrossElite | 83-110 | Elite Mężczyźni | 27 | M 27 | 00:28:43 | 2021-03-27 13:27:41 | 00:21:16 | 00:43:38 | 01:08:44 | 01:37:08.75 | 02:05:52.25 | +00:13:23 (13.8%) | 9:42 | 6.2 (86.1%) | |
6 | WERYK Mateusz | 35 | Biegun OCR Team | GDAŃSK | Elite Mężczyźni | 30 | M 30 | 00:04:40 | 2021-03-27 13:03:38 | 00:21:09 | 00:45:08 | 01:10:54 | 01:40:54.90 | 01:45:35.80 | +00:17:09 (17.0%) | 10:05 | 5.9 (81.9%) | |
7 | KARBOWSKI Sławomir | 6 | Nextream vikings run | TORUŃ | Elite Mężczyźni | 32 | M 32 | 00:00:04 | 2021-03-27 12:59:02 | 00:21:12 | 00:43:58 | 01:10:47 | 01:41:12.60 | 01:41:16.75 | +00:17:26 (17.2%) | 10:07 | 5.9 (81.9%) | |
8 | JASTRZĘBSKI Sławomir | 136 | BESTIE OCR LEGIONOWO | Elite Mężczyźni | 37 | M 37 | 00:28:44 | 2021-03-27 13:27:42 | 00:23:22 | 00:48:57 | 01:14:55 | 01:45:42.45 | 02:14:26.65 | +00:21:56 (20.8%) | 10:34 | 5.7 (79.2%) | ||
9 | GRZEGORZYCA Damian | 11 | OCR BANINO | Elite Mężczyźni | 42 | M 42 | 00:00:04 | 2021-03-27 12:59:02 | 00:21:47 | 00:46:00 | 01:16:35 | 01:54:18.35 | 01:54:22.80 | +00:30:32 (26.7%) | 11:25 | 5.2 (72.2%) | ||
10 | SZCZUKA Leszek | 17 | BRANICE | Elite Mężczyźni | 50 | M 50 | 00:00:03 | 2021-03-27 12:59:01 | 00:27:13 | 00:56:26 | 01:30:34 | 02:02:25.20 | 02:02:29.10 | +00:38:39 (31.6%) | 12:14 | 4.9 (68.1%) | ||
11 | DALKIEWICZ Dariusz | 55 | Crossfit Team Susz | SUSZ | Elite Mężczyźni | 52 | M 52 | 00:11:22 | 2021-03-27 13:10:20 | 00:25:53 | 00:52:22 | 01:24:23 | 02:04:36.05 | 02:15:58.60 | +00:40:50 (32.8%) | 12:27 | 4.8 (66.7%) | |
12 | KOCZOROWSKI Paweł | 15 | Baltic Seals | USTKA | Elite Mężczyźni | 53 | M 53 | 00:00:04 | 2021-03-27 12:59:02 | 00:26:17 | 00:56:44 | 01:29:38 | 02:05:26.05 | 02:05:30.20 | +00:41:40 (33.2%) | 12:32 | 4.8 (66.7%) | |
13 | JARZYNA Bartłomiej | 132 | OSPRO OCR | Elite Mężczyźni | 64 | M 64 | 00:28:46 | 2021-03-27 13:27:44 | 00:29:08 | 01:05:57 | 01:43:40 | 02:17:49.25 | 02:46:35.40 | +00:54:03 (39.2%) | 13:46 | 4.4 (61.1%) | ||
14 | ŁAPACZ Tomasz | 127 | Power Training | WARSZAWA | Elite Mężczyźni | 65 | M 65 | 00:28:44 | 2021-03-27 13:27:42 | 00:29:12 | 01:00:35 | 01:41:15 | 02:17:53.05 | 02:46:37.30 | +00:54:07 (39.3%) | 13:47 | 4.4 (61.1%) | |
15 | KOŁODZIEJEK Robert | 140 | Rajsport Active | Elite Mężczyźni | 68 | M 68 | 00:28:45 | 2021-03-27 13:27:43 | 00:26:30 | 01:02:50 | 01:34:46 | 02:19:48.20 | 02:48:34.15 | +00:56:02 (40.1%) | 13:58 | 4.3 (59.7%) | ||
16 | JESKA Tomasz | 18 | Dirty Sparrows | ŁUKOWO | Elite Mężczyźni | 70 | M 70 | 00:00:04 | 2021-03-27 12:59:02 | 00:31:19 | 01:05:08 | 01:38:10 | 02:21:16.90 | 02:21:20.90 | +00:57:31 (40.7%) | 14:07 | 4.2 (58.3%) | |
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | ||||||||||||||||||
17 | N Dariusz | 98 | Dynamic Strong Gniezno | Elite Mężczyźni | 75 | M 75 | 00:20:16 | 2021-03-27 13:19:14 | 00:31:06 | 01:12:39 | 01:49:43 | 02:31:21.40 | 02:51:37.55 | +01:07:35 (44.7%) | 15:08 | 4 (55.6%) | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||||||
DQ | ŁOTOCKI Rafał | 10 | STGSZCZECIN | TRZCIANKA | Elite Mężczyźni | DQ | 2021-03-27 12:59:02 | 00:21:35 DQ | 00:45:44 DQ | DQ | 00:59:56.05 DQ | DQ | 0:00 | 10 (138.9%) | ||||
DNC | FÓRMAN Daniel | 30 | CHODZIEŻ | Elite Mężczyźni | 00:04:40 | 2021-03-27 13:03:38 | 00:30:22 | 01:03:22 | 01:33:36 | 02:07:34.45 | 02:12:15.00 | 0:00 | 4.7 (65.3%) | |||||
DNC | SZCZYGLAK Mariusz | 2 | CrossElite | TCZEW | Elite Mężczyźni | 00:00:04 | 2021-03-27 12:59:02 | 00:32:41 | 01:05:34 | 01:39:42 | 02:08:20.60 | 02:08:24.90 | 0:00 | 4.7 (65.3%) | ||||
DNC | PŁAŻALSKI Przemysław | 29 | Positive Freaks Team | BROJCE | Elite Mężczyźni | 00:04:41 | 2021-03-27 13:03:39 | 00:29:32 | 01:01:48 | 01:36:48 | 02:09:47.35 | 02:14:28.45 | 0:00 | 4.6 (63.9%) | ||||
DNC | PILAWSKI Ryszard | 20 | WOLF TEAM | CZARNKÓW | Elite Mężczyźni | 00:04:40 | 2021-03-27 13:03:38 | 00:27:24 | 00:59:39 | 01:33:00 | 02:11:17.40 | 02:15:57.95 | 0:00 | 4.6 (63.9%) | ||||
DNC | JANISZEWSKI Grzegorz | 63 | WARSZAWA | Elite Mężczyźni | 00:15:35 | 2021-03-27 13:14:33 | 00:26:07 | 00:57:24 | 01:29:48 | 02:12:24.10 | 02:27:59.10 | 0:00 | 4.5 (62.5%) | |||||
DNC | MANGONI Francesco | 106 | OCR SQUAD FRIULI VENEZIA GIULIA | NAPOLI | Elite Mężczyźni | 00:24:57 | 2021-03-27 13:23:55 | 00:31:06 | 01:05:52 | 01:42:21 | 02:14:34.45 | 02:39:32.40 | 0:00 | 4.5 (62.5%) | ||||
DNC | LATOPOLSKI Piotr | 97 | Crossfit Team Susz | KWIDZYN | Elite Mężczyźni | 00:20:14 | 2021-03-27 13:19:12 | 00:29:57 | 01:04:14 | 01:45:14 | 02:16:32.80 | 02:36:47.50 | 0:00 | 4.4 (61.1%) |
Znaleziono 25 wynik(ów)