Organizator : | OCR Events |
Data : | 2019-11-16 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 4.7 km |
Zgłoszonych : | 361 |
Wystartowało : | 314 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 312 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | 09:00 Fala 1 | 09:10 Fala 1 | 09:30 Fala 2 | 10:00 Fala DECATHLON | 10:30 Fala BAUKRANE | Okr 1 - K | Okr 2 - K | Okr 3 - K | Okr 1 - M | Okr 2 - M | Okr 3 - M
Klasyfikacja wg
liczby okrążeń,
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Kategoria | Finish_B 4.7km | Finish_B 9.4km | Finish_B 14.1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Niesklasyfikowani | |||||||
LIM | DRZEWOWSKA Marlena | 0451 | Tree Crew | Okr 3 - K | 01:17:02 | 02:31:10 | 03:52:08 |
LIM | KOKOWSKI Mariusz | 0452 | Okr 3 - M | 01:17:03 | 02:31:12 | 03:52:09 | |
LIM | - - | 0937 | Okr 3 - M | 01:22:41 | 02:33:35 | 04:04:43 | |
LIM | MUSZALSKI Maciej | 0472 | Okr 3 - M | 01:22:39 | 02:33:34 | 04:04:46 | |
LIM | KOSIŃSKI Michael | 0397 | Harpagan Runners | Okr 3 - M | 01:15:08 | 02:47:11 | 04:17:19 |
6 | SŁADEK Patryk | 0465 | Ex Team | Okr 2 - M | 00:52:51 | 01:51:22 | |
7 | KOZA Damian | 0461 | Okr 1 - M | 00:48:46 | |||
8 | JANKOWSKI Piotr | 0476 | Rezerwowe Psy | Okr 2 - M | 00:56:45 | 01:58:50 | |
9 | BĄK Sybilla | 0455 | Okr 1 - K | 01:30:44 | |||
10 | RATOWSKI Marek | 0469 | Okr 1 - M | 01:06:30 | |||
11 | ŚLIZ Arkadiusz | 0879 | Wolf Team | Okr 1 - M | 01:21:24 | ||
12 | RESEMAN Kacper | 0886 | Okr 1 - M | 01:40:11 | |||
13 | OSTROWSKI Paweł | 0544 | Okr 1 - M | 01:53:07 | |||
LIM | MATYSEK Ireneusz | 0454 | KOMANDOS WAŁECKI | Okr 2 - M | 01:19:06 | 03:10:15 | |
LIM | GĄSIOROWSKI Rafał | 0191 | Big Yellow Foot Adventure Team | Okr 2 - M | 01:40:27 | 03:19:27 | |
LIM | LASKOWSKI Przemysław | 0473 | Calisthenics Płock | Okr 2 - M | 01:39:30 | 03:43:20 | |
LIM | DUNAJ Kamil | 0198 | BigYellowFoot Adventure Team | Okr 2 - M | 01:40:26 | 02:57:57 | |
18 | ŻOCHOWSKI Marcin | 0798 | BigYellowFoot Adventure Team | Okr 1 - M | 01:26:21 | ||
LIM | KOSCHEMBAHR ŁYSKOWSKI Konstanty | 0458 | BigYellowFoot Adventure Team | Okr 2 - M | 01:40:27 | 03:19:25 | |
20 | KALNIUK Tomasz | 0867 | RMF4RT Gladiators | Okr 1 - M | 02:09:47 | ||
21 | BOCIANOWSKI Bartosz | 0909 | BigYellowFoot Adventure Team | Okr 1 - M | 01:48:28 | ||
22 | ZIELIŃSKI Tomasz | 0791 | Okr 1 - M | 01:49:50 | |||
23 | ZIELIŃSKA Malwina | 0885 | BigYellowFoot Adventure Team | Okr 1 - K | 01:49:50 | ||
LIM | PAWŁOWSKI Jacek | 0324 | Leo Runners | Okr 2 - M | 01:41:11 | 03:15:13 | |
25 | SZUMIELEWICZ Kinga | 0192 | BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAM | Okr 1 - K | 01:43:46 | ||
26 | KIELIŃSKA-STRĄGOWSKA Kasia | 0394 | By Kasik | Okr 1 - K | 02:14:21 | ||
27 | BOCIANOWSKA Justyna | 0911 | BigYellowFoot Adventure Team | Okr 1 - K | 01:48:24 | ||
28 | DRATKOWSKI Marek | 0457 | Okr 1 - M | 01:41:46 | |||
29 | DĄBEK Adrian | 0391 | Okr 1 - M | 01:49:31 | |||
LIM | WOŁOSZYN Mariusz | 0342 | Leo Runners | Okr 2 - M | 01:41:07 | 03:14:19 | |
31 | POHLAND Paweł | 0395 | Okr 1 - M | 02:27:22 | |||
32 | SOBCZYK Ligia | 0464 | Okr 1 - K | 02:25:29 | |||
LIM | ORŁOWSKI Piotr | 0197 | Okr 2 - M | 01:41:13 | 03:22:32 | ||
LIM | PAWŁOWSKI Krzysztof | 0392 | Okr 2 - M | 01:41:12 | 03:19:52 | ||
35 | KORTAS Magdalena | 0956 | Okr 1 - K | 01:53:32 | |||
36 | GRZYMSKI Maciej | 0470 | Silni Mocą Elbląg | Okr 1 - M | 02:15:08 | ||
37 | BURSKA Aldona | 0400 | Okr 1 - K | 02:25:22 | |||
38 | SAMBOR Elżbieta | 0399 | Silni Mocą Elbląg | Okr 1 - K | 02:15:05 | ||
39 | MIELEWCZYK-GRYN Aleksandra | 0402 | Okr 1 - K | 02:27:14 | |||
40 | KUROWSKI Jarosław | 0428 | Silni Mocą Elbląg | Okr 1 - M | 02:15:05 | ||
41 | GAPSKI Dariusz | 0467 | Silni Mocą Elbląg | Okr 1 - M | 01:24:31 | ||
42 | IDZIŃSKI Łukasz | 0905 | Okr 1 - M | 02:25:21 | |||
43 | SIEKIERKO Anna | 0417 | Silni Mocą Elbląg | Okr 1 - K | 02:15:03 | ||
44 | KUROWSKI Michał | 0403 | Silni Mocą Elbląg | Okr 1 - M | 02:15:01 | ||
45 | ZIOBRO Aśka | 0450 | Okr 1 - K | 02:21:37 | |||
46 | LEWANDOWSKI Leszek | 0475 | Okr 1 - M | 02:19:30 | |||
47 | TOŁWIŃSKI Bogusław | 0366 | Silni Mocą Elbląg | Okr 1 - M | 02:15:00 | ||
48 | CEBIENKO-ŻACZEK Eugenia | 0477 | Okr 1 - K | 02:17:33 | |||
LIM | SZYMAŃSKI Artur | 0385 | Calisthenics Płock | Okr 2 - M | 01:39:18 | 03:42:58 | |
LIM | SZYPSZAK Konrad | 0935 | Calisthenics Płock | Okr 2 - M | 01:39:41 | 03:43:00 | |
LIM | PIASECKI Dawid | 0390 | Okr 2 - M | 01:39:25 | 03:13:39 | ||
LIM | DURKA Michał | 0471 | Calisthenics Płock | Okr 2 - M | 01:39:36 | 03:42:57 | |
LIM | ZACHANDREWICZ Robert | 0396 | Okr 2 - M | 01:39:43 | 03:50:35 |
Znaleziono 53 wynik(ów)