BIEGUN OPEN

Organizator:
OCR Events
Data:
2019-07-20
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
4.7 km
Zgłoszonych:
347
Wystartowało:
310
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
308
Na trasie:
2
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubKategoriaMkatK/MCzas startuKara/
bonifikata
Czas
netto
Czas
brutto
Okr.Różn.Dyst.Najsz. okr.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Średnie okrążenie
            
1DYKIER Krzysztof 114Okr 3 - M1M 100:00:0902:47:03.4002:47:12.603014.1km00:51:3611:505.100:55:44
2TRUSZCZYNSKI Robert 156Okr 3 - M2M 200:00:0403:12:00.7503:12:05.603014.1km01:01:5413:374.401:04:01
3KOKOWSKI Mariusz 128Tree crewOkr 3 - M3M 300:00:0403:12:03.3003:12:07.403014.1km01:00:5713:374.401:04:02
4DRZEWOWSKA Marlena 111Tree crewOkr 3 - K1K 100:00:0403:12:57.9003:13:02.253014.1km01:02:5113:414.401:04:20
5TOMCZAK Artur 347Okr 3 - M4M 400:00:0303:16:19.0003:16:22.953014.1km01:03:3413:554.301:05:27
6GORNOWICZ Marcin 116TREC TEAMOkr 3 - M5M 500:00:0303:17:27.1503:17:30.803014.1km00:55:4214:004.301:05:50
7DEMBICKI Piotr 509KM PSP GdyniaOkr 2 - M1M 600:00:0401:20:57.6001:21:02.202-19.4km00:39:208:36700:40:31
8BETCHER Michał 707Okr 2 - M2M 700:00:0201:36:22.6501:36:24.852-19.4km00:45:4310:155.900:48:12
9DĄBROWSKI Tomasz 705Okr 2 - M3M 800:00:0201:47:45.9501:47:48.152-19.4km00:50:5111:275.200:53:54
10JANKOWSKI Piotr 210Okr 2 - M4M 900:00:0301:50:17.6001:50:20.852-19.4km00:54:4111:435.100:55:10
11KREBS Jonatan 286Okr 2 - M5M 1000:00:0401:52:44.2001:52:49.052-19.4km00:54:5911:59500:56:24
12BELLING Piotr 104Sii Gdańsk TeamOkr 2 - M6M 1100:00:0401:53:34.3501:53:38.552-19.4km00:48:5512:04500:56:49
13KOWALKOWSKI Mariusz 529OCR LubawaOkr 2 - M7M 1200:00:0201:54:52.4501:54:54.802-19.4km00:53:3512:134.900:57:27
14JAKSZEWICZ Sławomir 209Okr 2 - M8M 1300:00:0501:56:09.5501:56:15.502-19.4km00:53:4812:214.900:58:07
15WIETRZYŃSKA Adnieszka 676Okr 2 - K1K 200:00:0401:59:44.9001:59:49.552-19.4km00:59:3212:444.700:59:54
16SYLDATK Patryk 749Okr 2 - M9M 1400:00:0002:01:48.4502:01:48.452-19.4km00:56:3712:574.601:00:54
17LUTEREK Michał 224Okr 2 - M10M 1500:00:0902:03:02.7002:03:12.602-19.4km00:53:4813:054.601:01:36
18PETRYCH Piotr 141..Okr 2 - M11M 1600:00:0402:10:14.1002:10:18.852-19.4km01:03:1713:514.301:05:09
19TATAREWICZ Arkadiusz Tatarewicz 444BigYellowFoot Adventure TeamOkr 2 - M12M 1700:00:0602:14:47.0502:14:53.052-19.4km01:03:2214:204.201:07:26
20MATEJCZYK Artur 429Okr 2 - M13M 1800:00:0402:16:27.0002:16:31.352-19.4km01:05:3914:304.101:08:15
21BOGUSZ Rafał 503Power TrainingOkr 2 - M14M 1900:00:0402:18:25.6502:18:30.152-19.4km01:08:5114:434.101:09:15
22DACIO Mirek 309Okr 2 - M15M 2000:00:0302:19:42.9002:19:46.852-19.4km01:06:5914:51401:09:53
23SCHMIDTKE Mirosław 149Okr 2 - M16M 2100:00:0400:40:0002:21:37.0002:21:41.002-19.4km00:31:3710:485.601:10:50
24ZALEJASZ Paulina 248Hell SquadOkr 2 - K2K 300:00:0402:24:06.0502:24:10.552-19.4km01:08:1015:193.901:12:05
25JANCZEWSKI Marcin 521Husaria Race TeamOkr 2 - M17M 2200:00:0602:25:49.1502:25:55.302-19.4km01:10:0215:303.901:12:57
26GŁADYSZ Marcin 516Wilk TrenujeOkr 2 - M18M 2300:00:0902:26:59.7502:27:09.052-19.4km01:09:5215:383.801:13:34
27KOCOŁ Karolina 217Hell SquadOkr 2 - K3K 400:00:0502:27:46.6002:27:52.252-19.4km01:05:2715:433.801:13:56
28- - 686  100:00:0402:27:48.3002:27:52.552-19.4km01:10:1215:433.801:13:56
29RZESZOTARSKI Tomasz 440WYBITE JEDYNKIOkr 2 - M19M 2400:00:0702:27:59.7502:28:06.752-19.4km01:13:5815:443.801:14:03
30TRZASKA Wojciech 244Okr 2 - M20M 2500:00:0702:28:34.7502:28:42.352-19.4km01:08:5715:483.801:14:21
31KRYSZTOFIAK Damian 533Husaria Race TeamOkr 2 - M21M 2600:00:0602:28:47.9002:28:54.652-19.4km01:09:4415:493.801:14:27
32KOSTECKI Łukasz 689Okr 2 - M22M 2700:00:0402:30:07.4002:30:12.302-19.4km01:11:1315:583.801:15:06
33RACZKIEWICZ Robert 549Power TrainingOkr 2 - M23M 2800:00:0502:30:42.2502:30:47.902-19.4km01:10:2916:013.701:15:23
34OLECH Grzegorz 136Lemon TeamOkr 2 - M24M 2900:00:0802:31:05.1002:31:13.202-19.4km01:03:4916:043.701:15:36
35WRÓBLEWSKI Karol 353Okr 2 - M25M 3000:00:0602:35:28.5002:35:35.252-19.4km01:06:3216:323.601:17:47
36STASIOROWSKI Przemysław 559Okr 2 - M26M 3100:00:0502:40:58.2002:41:03.652-19.4km01:07:3517:073.501:20:31
37MAROSZEK Jarosław 703Okr 2 - M27M 3200:00:0802:44:29.8002:44:38.002-19.4km01:21:0617:303.401:22:19
38RUDNIK Robert 702Okr 2 - M28M 3300:00:0802:45:08.4502:45:16.702-19.4km01:21:0517:343.401:22:38
39SZNAZA Kacper 344OCR ElblągOkr 2 - M29M 3400:00:1102:47:15.1002:47:26.902-19.4km01:00:3417:473.401:23:43
40ZATORSKA Karolina 161Trec TeamOkr 2 - K4K 500:00:0402:47:36.3002:47:41.152-19.4km01:22:0017:493.401:23:50
41TOŁWIŃSKI Bogusław 346Silni Mocą - ElblągOkr 2 - M30M 3500:00:1202:50:13.4502:50:25.652-19.4km01:03:3218:063.301:25:12
42GĄSIOROWSKI Rafał 408BigYellowFoot Adventure TeamOkr 2 - M31M 3600:00:0902:59:08.8502:59:17.952-19.4km01:28:2819:033.101:29:38
43NOWAKOWSKI Jakub 431Calisthenics PłockOkr 2 - M32M 3700:00:0703:01:17.6503:01:25.252-19.4km01:26:2819:173.101:30:42
44BAŁDYGA Miłosz 200Okr 1 - M1M 3800:00:0400:41:12.9500:41:17.651-24.7km00:41:178:466.800:41:17
45SĘKOWSKI Piotr 150Okr 1 - M2M 3900:00:0300:41:19.7500:41:23.651-24.7km00:41:238:476.800:41:23
46KARBOWSKI Sławomir 416Okr 1 - M3M 4000:00:0200:42:30.2500:42:33.201-24.7km00:42:339:026.600:42:33
47DUBIS Jarosław 112Okr 1 - M4M 4100:00:0600:42:41.0500:42:47.751-24.7km00:42:479:046.600:42:47
48SZULCEK Patryk 683Okr 1 - M5M 4200:00:0200:43:59.8500:44:02.351-24.7km00:44:029:216.400:44:02
49WERYK Mateusz 157GRIMPADOOkr 1 - M6M 4300:00:0300:45:21.4500:45:24.451-24.7km00:45:249:386.200:45:24
50KŁĘCZEK Katarzyna 126Grażynki OCROkr 1 - K1K 600:00:0400:46:15.2000:46:19.201-24.7km00:46:199:506.100:46:19
51KĘDZIOREK Eryk 123Okr 1 - M7M 4400:00:0300:47:44.0000:47:47.451-24.7km00:47:4710:095.900:47:47
52GIL Dawid 115Okr 1 - M8M 4500:00:1000:48:42.8500:48:52.901-24.7km00:48:5210:215.800:48:52
53PSUT Kamil 548Husaria Race TeamOkr 1 - M9M 4600:00:0100:51:05.5000:51:07.401-24.7km00:51:0710:525.500:51:07
54KACZMARKIEWICZ Kamil 523Okr 1 - M10M 4700:00:0300:51:52.9000:51:56.051-24.7km00:51:5611:025.400:51:56
55SKRZESZEWSKI Jan 556Monar MatarniaOkr 1 - M11M 4800:00:0300:53:15.3500:53:18.501-24.7km00:53:1811:195.300:53:18
56ISCHNER Patrick 283Okr 1 - M12M 4900:00:0300:54:08.4000:54:11.901-24.7km00:54:1111:315.200:54:11
57KĘDZIOREK Paulina 124Okr 1 - K2K 700:00:0400:56:56.0000:57:00.851-24.7km00:57:0012:06500:57:00
58KAMIŃSKI Krzysztof 122Okr 1 - M13M 5000:00:0900:57:20.3500:57:29.451-24.7km00:57:2912:114.900:57:29
59BARTELIK Bdamian 706Okr 1 - M14M 5100:00:0200:57:51.4500:57:54.001-24.7km00:57:5412:184.900:57:54
60KUBIAK Edyta 694Okr 1 - K3K 800:00:0301:00:15.6001:00:18.851-24.7km01:00:1812:494.701:00:18
61ŻEBROWSKI Paweł 289LPP TeamOkr 1 - M15M 5200:00:0501:00:40.2001:00:45.451-24.7km01:00:4512:544.601:00:45
62CIESIELSKI Przemek 107Okr 1 - M16M 5300:00:0601:02:06.9001:02:12.951-24.7km01:02:1213:124.501:02:12
63URBAŃSKA Marta 348NextremeOkr 1 - K4K 900:00:0301:03:02.8501:03:06.601-24.7km01:03:0613:244.501:03:06
64TALAREK Patryk 567Okr 1 - M17M 5400:00:0501:03:28.6501:03:34.001-24.7km01:03:3413:304.401:03:34
65RĘKOSIEWICZ Bartłomiej 669Okr 1 - M18M 5500:00:0701:03:33.8001:03:41.351-24.7km01:03:4113:314.401:03:41
66BRODZIK Ireneusz 203Błotniaki Team BytówOkr 1 - M19M 5600:00:0501:03:38.6001:03:43.951-24.7km01:03:4313:324.401:03:43
67ROGOZIŃSKA Żaklina 146Okr 1 - K5K 1000:00:0301:04:15.5001:04:18.801-24.7km01:04:1813:404.401:04:18
68ŁOBOCKI Andrzej 332Positive Freaks TeamOkr 1 - M20M 5700:00:0301:04:22.3001:04:26.101-24.7km01:04:2613:414.401:04:26
69LESZKO Łukasz 131za grażynkamiOkr 1 - M21M 5800:00:0401:04:42.1001:04:46.651-24.7km01:04:4613:454.401:04:46
70BUTKIEWICZ Piotr 306Big Yellow Foot AdventureTeamOkr 1 - M22M 5900:00:0501:06:23.3501:06:29.051-24.7km01:06:2914:074.201:06:29
71KOWALSKI Piotr 530MTB - Małe Trójmiasto BiegaOkr 1 - M23M 6000:00:0201:06:23.7001:06:26.501-24.7km01:06:2614:074.201:06:26
72ONUFREJUK Marcin 711Okr 1 - M24M 6100:00:0401:07:33.5501:07:37.951-24.7km01:07:3714:224.201:07:37
73SCHMIDT Waldek 552MTB-Małe Trójmiasto Biega WejherowoOkr 1 - M25M 6200:00:0401:08:37.3501:08:41.651-24.7km01:08:4114:354.101:08:41
74SIEDLER Martin 553SV DonsbruggenOkr 1 - M26M 6300:00:0001:10:48.5501:10:48.551-24.7km01:10:4815:03401:10:48
75FIJAK Remigiusz 315Dirty SparrowsOkr 1 - M27M 6400:00:0601:11:28.1001:11:34.151-24.7km01:11:3415:123.901:11:34
76NEUMANN Adam 230Okr 1 - M28M 6500:00:0901:11:41.3001:11:50.501-24.7km01:11:5015:153.901:11:50
77NEUMANN Przemysław 231Okr 1 - M29M 6600:00:0701:13:03.9501:13:11.501-24.7km01:13:1115:323.901:13:11
78ZARZECZAŃSKA-JANASIK Blanka 576Okr 1 - K6K 1100:00:0501:14:09.6501:14:15.601-24.7km01:14:1515:463.801:14:15
79KOZŁOWSKI Radosław 536BEST BEASTSOkr 1 - M30M 6700:00:0301:14:28.7501:14:32.151-24.7km01:14:3215:503.801:14:32
80PIĘTKA Paula 547Hardcorowe WychylylybymyOkr 1 - K7K 1200:00:0401:14:34.9501:14:39.551-24.7km01:14:3915:523.801:14:39
81AJZAK Elżbieta 500Hardcorowe WychylylybymyOkr 1 - K8K 1300:00:0501:15:46.1001:15:51.101-24.7km01:15:5116:073.701:15:51
82FIJAK Karolina 316Grażynki OCROkr 1 - K9K 1400:00:0501:16:04.8501:16:10.501-24.7km01:16:1016:113.701:16:10
83RUTKOWSKA Magdalena 148Okr 1 - K10K 1500:00:1001:16:37.4001:16:47.451-24.7km01:16:4716:183.701:16:47
84WINIAREK Marcin 675Okr 1 - M31M 6800:00:0701:16:57.0501:17:04.251-24.7km01:17:0416:223.701:17:04
85ZIELONKA Katarzyna 579Monar MatarniaOkr 1 - K11K 1600:00:0901:17:32.4001:17:42.351-24.7km01:17:4216:303.601:17:42
86ADAMCZEWSKA-KMIEĆ Natalia 100As BoxOkr 1 - K12K 1700:00:0601:19:05.0501:19:11.551-24.7km01:19:1116:493.601:19:11
87ORŁOWSKI Piotr 137Intel Runners | SzwagryOkr 1 - M32M 6900:00:0701:20:06.3001:20:13.751-24.7km01:20:1317:023.501:20:13
88LIBERADZKI Marcin 331Athletic ApolloOkr 1 - M33M 7000:00:1101:20:30.0501:20:41.751-24.7km01:20:4117:073.501:20:41
89PAWŁOWSKI Jacek 139SZWAGRYOkr 1 - M34M 7100:00:0701:20:39.4501:20:47.101-24.7km01:20:4717:093.501:20:47
90PISZCZ Krzysztof 435BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - M35M 7200:00:0301:20:57.0001:21:00.251-24.7km01:21:0017:133.501:21:00
91KAPICA Damian 415BigYellowFootOkr 1 - M36M 7300:00:0501:22:14.3501:22:19.501-24.7km01:22:1917:293.401:22:19
92GLAMOWSKI Dawid 410Big Yellow Foot Adventure TeamOkr 1 - M37M 7400:00:0501:22:16.0501:22:21.801-24.7km01:22:2117:303.401:22:21
93BUCZAK Monika 405Big Yellow Foot Adventure TeamOkr 1 - K13K 1800:00:0301:22:16.7001:22:20.551-24.7km01:22:2017:303.401:22:20
94JANCA Anna 413Okr 1 - K14K 1900:00:1001:22:19.1501:22:29.901-24.7km01:22:2917:303.401:22:29
95TRZEBIATOWSKA Sylwia 445BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K15K 2000:00:0501:22:22.4001:22:27.601-24.7km01:22:2717:313.401:22:27
96KOTŁOWSKI Marcin 668PolskaOkr 1 - M38M 7500:00:0301:22:22.7001:22:26.051-24.7km01:22:2617:313.401:22:26
97PODBIELSKA Małgorzata 290Okr 1 - K16K 2100:00:1201:22:31.4001:22:43.801-24.7km01:22:4317:333.401:22:43
98JANCA Krzysztof 320Okr 1 - M39M 7600:00:1001:22:34.4501:22:45.051-24.7km01:22:4517:343.401:22:45
99KNOT Martyna 127Piękni i BestieOkr 1 - K17K 2200:00:0501:22:42.1501:22:48.051-24.7km01:22:4817:353.401:22:48
100STĘPIEŃ Paulina 152Okr 1 - K18K 2300:00:0701:23:35.5501:23:43.151-24.7km01:23:4317:473.401:23:43
101BARSKI Dominik 302Okr 1 - M40M 7700:00:0901:24:00.4501:24:10.301-24.7km01:24:1017:523.401:24:10
102DĄBKOWSKI Damian 310Cross Trening Mazovia CiechanówOkr 1 - M41M 7800:00:0901:24:06.2001:24:15.451-24.7km01:24:1517:533.401:24:15
103PAWŁOWSKI Krzysztof 140SZWAGRYOkr 1 - M42M 7900:00:0701:24:24.5501:24:32.501-24.7km01:24:3217:573.301:24:32
104NIEVIAROUSKI Kiryl 134KONIUCHY OCROkr 1 - M43M 8000:00:0501:24:25.5001:24:31.101-24.7km01:24:3117:573.301:24:31
105STRZYŻEWSKI Tomek 238Okr 1 - M44M 8100:00:0601:25:33.2001:25:39.901-24.7km01:25:3918:123.301:25:39
106RULAK Jerzy 147Okr 1 - M45M 8200:00:0701:25:41.1501:25:48.151-24.7km01:25:4818:133.301:25:48
107DŁUGOŁĘCKI Kamil 110Daleko jeszcze ?Okr 1 - M46M 8300:00:1001:25:58.0001:26:08.051-24.7km01:26:0818:173.301:26:08
108G Patryk 513Okr 1 - M47M 8400:00:0701:26:16.1501:26:23.251-24.7km01:26:2318:213.301:26:23
109KOWERDEJ Kamila 532Okr 1 - K19K 2400:00:0401:26:20.1001:26:24.951-24.7km01:26:2418:223.301:26:24
110WRONIAK Dariusz 573Okr 1 - M48M 8500:00:0601:26:21.3001:26:28.051-24.7km01:26:2818:223.301:26:28
111ŚWIGOŃ Daniel 242Błotniaki Team BytówOkr 1 - M49M 8600:00:0701:26:47.5001:26:55.401-24.7km01:26:5518:283.201:26:55
112JANTA LIPINSKI Mateusz 211Okr 1 - M50M 8700:00:0701:26:55.1001:27:02.651-24.7km01:27:0218:293.201:27:02
113KOSCHEMBAHR - ŁYSKOWSKA Danuta 421BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K20K 2500:00:0401:27:43.9001:27:48.551-24.7km01:27:4818:403.201:27:48
114GAWROŃSKA Emilia 282Okr 1 - K21K 2600:00:1101:27:47.4501:27:58.701-24.7km01:27:5818:403.201:27:58
115MARSZAŁEK Magdalena 133GRAŻYNKI OCROkr 1 - K22K 2700:00:0601:27:52.3501:27:58.901-24.7km01:27:5818:413.201:27:58
116ŁUKAWSKI Michał 679Okr 1 - M51M 8800:00:1101:28:12.5001:28:23.901-24.7km01:28:2318:453.201:28:23
117DANIEL Bartosz 406Okr 1 - M52M 8900:00:0601:28:13.8501:28:20.751-24.7km01:28:2018:463.201:28:20
118ŻOCHOWSKI Marcin 449BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - M53M 9000:00:0401:29:17.0001:29:21.251-24.7km01:29:2118:593.201:29:21
119SZUMIELEWICZ Kinga 154BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K23K 2800:00:0801:30:38.3501:30:46.851-24.7km01:30:4619:173.101:30:46
120TALAGA Paweł 566Koniuchy OCROkr 1 - M54M 9100:00:0301:30:39.7501:30:43.601-24.7km01:30:4319:173.101:30:43
121DUNAJ Kamil 407Okr 1 - M55M 9200:00:0901:30:39.8501:30:48.851-24.7km01:30:4819:173.101:30:48
122PŁAŻALSKA Sylwia 143Husaria Race TeamOkr 1 - K24K 2900:00:0701:30:52.2001:31:00.151-24.7km01:31:0019:203.101:31:00
123PŁAŻALSKI Przemysław 144Husaria Race TeamOkr 1 - M56M 9300:00:0801:30:53.2501:31:01.601-24.7km01:31:0119:203.101:31:01
124BOCIANOWSKI Bartosz 603BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - M57M 9400:00:0401:31:08.8001:31:13.051-24.7km01:31:1319:233.101:31:13
125BARANOWSKI Michał 704Okr 1 - M58M 9500:00:0601:31:17.3001:31:23.451-24.7km01:31:2319:253.101:31:23
126ZIELIŃSKA Malwina 448BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K25K 3000:00:0401:31:26.2001:31:30.501-24.7km01:31:3019:273.101:31:30
127JÓŹWIK Karolina 121GRAŻYNKI OCROkr 1 - K26K 3100:00:0601:31:26.2501:31:32.301-24.7km01:31:3219:273.101:31:32
128ZIELIŃSKI Tomasz 250patologia(S)portu TeamOkr 1 - M59M 9600:00:0501:31:27.0501:31:32.151-24.7km01:31:3219:273.101:31:32
129BOCIANOWSKA Justyna 698Okr 1 - K27K 3200:00:0401:31:29.0501:31:33.901-24.7km01:31:3319:273.101:31:33
130JAROMIN Janusz 295WamakoOkr 1 - M60M 9700:00:0901:32:24.9501:32:34.251-24.7km01:32:3419:393.101:32:34
131KOWNACKI Krzysztof 297WamakoOkr 1 - M61M 9800:00:0801:32:39.0501:32:47.351-24.7km01:32:4719:42301:32:47
132KWIATKOWSKI Tomasz 298WamakoOkr 1 - M62M 9900:00:0701:32:40.4501:32:47.901-24.7km01:32:4719:42301:32:47
133JAROMIN Zofia 294WamakoOkr 1 - K28K 3300:00:0701:32:51.0001:32:58.751-24.7km01:32:5819:45301:32:58
134MEGGER Iwona 293WamakoOkr 1 - K29K 3400:00:0801:33:08.1501:33:16.601-24.7km01:33:1619:48301:33:16
135ŻAK Karolina 357KONTENER FORMY / Mama w TrójmieścieOkr 1 - K30K 3500:00:0501:33:12.5001:33:18.151-24.7km01:33:1819:50301:33:18
136JAROMIN Adrian 296WamakoOkr 1 - M63M 10000:00:0901:33:14.7501:33:23.851-24.7km01:33:2319:50301:33:23
137BRZECZKOWSKI Paweł 305Okr 1 - M64M 10100:00:0601:33:26.5001:33:32.801-24.7km01:33:3219:52301:33:32
138KUCZYŃSKI Paweł 220BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - M65M 10200:00:0801:33:30.3001:33:38.701-24.7km01:33:3819:53301:33:38
139LAMPARSKI Piotr 329Okr 1 - M66M 10300:00:1101:33:32.6501:33:44.051-24.7km01:33:4419:54301:33:44
140STEFANOWSKA Sara 341Okr 1 - K31K 3600:00:0501:33:34.2001:33:39.901-24.7km01:33:3919:54301:33:39
141SZKOP Kajetan 241IC SPORT TEAMOkr 1 - M67M 10400:00:1001:34:14.6501:34:24.951-24.7km01:34:2420:02301:34:24
142MILEWSKI Rafał 228IC SPORT TEAMOkr 1 - M68M 10500:00:1001:34:15.5501:34:26.501-24.7km01:34:2620:03301:34:26
143KULCZYCKI Krzysztof 222Okr 1 - M69M 10600:00:1101:34:52.3501:35:03.501-24.7km01:35:0320:11301:35:03
144GIEJŁO Monika 317Kontener Formy F 100:00:0601:34:54.0001:35:00.251-24.7km01:35:0020:11301:35:00
145STRZELCZYK Mariusz 690Okr 1 - M70M 10700:00:0601:34:55.2501:35:02.101-24.7km01:35:0220:11301:35:02
146ARCISZEWSKA Magda 285LPP Team/ Kontener FormyOkr 1 - K32K 3700:00:0601:34:55.3501:35:02.051-24.7km01:35:0220:11301:35:02
147JAROŃSKI Jakub 212IC SPORT TEAMOkr 1 - M71M 10800:00:1001:35:01.9001:35:11.901-24.7km01:35:1120:12301:35:11
148WNOROWSKA Magdalena 246Dziady OCROkr 1 - K33K 3800:00:1001:35:04.5001:35:15.351-24.7km01:35:1520:13301:35:15
149DZIĘCZEWSKI Piotr 205IC SPORT TEAMOkr 1 - M72M 10900:00:0901:35:17.4501:35:27.151-24.7km01:35:2720:16301:35:27
150SOBOLEWSKA Natalia 697Okr 1 - K34K 3900:00:1001:35:19.2501:35:29.851-24.7km01:35:2920:16301:35:29
151KUJAWA Sebastian 221Okr 1 - M73M 11000:00:0901:35:32.9001:35:41.901-24.7km01:35:4120:19301:35:41
152PNIEWSKA Karolina 232BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K35K 4000:00:0801:35:44.2501:35:52.651-24.7km01:35:5220:222.901:35:52
153MARCINEK Marta 541Okr 1 - K36K 4100:00:0401:35:44.2501:35:48.951-24.7km01:35:4820:222.901:35:48
154KOCHANEK Agata 215Kontener FormyOkr 1 - K37K 4200:00:0801:35:59.7501:36:08.201-24.7km01:36:0820:252.901:36:08
155PRZYSTUP Dorota 680Okr 1 - K38K 4300:00:0801:36:03.0001:36:11.251-24.7km01:36:1120:262.901:36:11
156ZIÓŁKOWSKA Patrycja 580Okr 1 - K39K 4400:00:0401:36:06.8001:36:10.851-24.7km01:36:1020:262.901:36:10
157GLICA Rafał 515Monar MatarniaOkr 1 - M74M 11100:00:0701:36:12.9501:36:20.851-24.7km01:36:2020:282.901:36:20
158ZEMAN Jakub 577Monar MatarniaOkr 1 - M75M 11200:00:0701:36:14.0501:36:21.751-24.7km01:36:2120:282.901:36:21
159JAKIEL Paweł 518Monar MatarniaOkr 1 - M76M 11300:00:0901:36:14.6001:36:23.801-24.7km01:36:2320:282.901:36:23
160GROSICKI Szymon 517Monar MatarniaOkr 1 - M77M 11400:00:0701:36:15.7501:36:22.951-24.7km01:36:2220:282.901:36:22
161KRAUZE Hanna 423Okr 1 - K40K 4500:00:0701:36:23.1501:36:31.101-24.7km01:36:3120:302.901:36:31
162KRAUZE Arkadiusz 424Okr 1 - M78M 11500:00:0801:36:29.0001:36:37.551-24.7km01:36:3720:312.901:36:37
163JAMRÓZ Renata 412BigYellow Food Adenture TeamOkr 1 - K41K 4600:00:0601:36:37.4001:36:43.401-24.7km01:36:4320:332.901:36:43
164GIEŁAŻYN Mateusz 409Okr 1 - M79M 11600:00:0701:36:38.4001:36:46.101-24.7km01:36:4620:332.901:36:46
165KOCHANEK Paweł 216kontener formyOkr 1 - M80M 11700:00:0901:36:44.9501:36:54.601-24.7km01:36:5420:352.901:36:54
166KUPIEC Mateusz 534Monar MatarniaOkr 1 - M81M 11800:00:1001:36:45.9501:36:56.001-24.7km01:36:5620:352.901:36:56
167SYTA Mikolaj 442Okr 1 - M82M 11900:00:0701:36:54.2001:37:01.601-24.7km01:37:0120:372.901:37:01
168FRANCZYK Natan 512Monar MatarniaOkr 1 - M83M 12000:00:0901:37:00.7001:37:10.501-24.7km01:37:1020:382.901:37:10
169RAMUTKOWSKI Zbigniew 436Okr 1 - M84M 12100:00:0701:37:32.9001:37:40.251-24.7km01:37:4020:452.901:37:40
170GÓRSKI Radek 411Okr 1 - M85M 12200:00:0501:39:06.9001:39:12.351-24.7km01:39:1221:052.801:39:12
171KREFT Mateusz 425Okr 1 - M86M 12300:00:0601:40:21.0501:40:27.651-24.7km01:40:2721:212.801:40:27
172KONOPSKA Anna 418Okr 1 - K42K 4700:00:0601:40:31.3001:40:37.651-24.7km01:40:3721:232.801:40:37
173CICHOCKA Martyna 308Kontener FormyOkr 1 - K43K 4800:00:1001:40:41.1501:40:51.251-24.7km01:40:5121:252.801:40:51
174DETTLAFF Sławomir 312Okr 1 - M87M 12400:00:1001:40:46.1501:40:56.251-24.7km01:40:5621:262.801:40:56
175SZAŁKOWSKA Agnieszka 153Hardcorowe WychylylybymyOkr 1 - K44K 4900:00:0601:41:09.2501:41:15.951-24.7km01:41:1521:312.801:41:15
176HORĘZGA Dorota 206Husaria Race TeamOkr 1 - K45K 5000:00:0601:41:19.3001:41:25.501-24.7km01:41:2521:332.801:41:25
177JAKUBOWSKA Angelika 520 F 200:00:0601:41:21.4501:41:27.751-24.7km01:41:2721:332.801:41:27
178KUZIO Marek 328Okr 1 - M88M 12500:00:0701:41:33.5001:41:41.151-24.7km01:41:4121:362.801:41:41
179SITKOWSKA Magda 235Okr 1 - K46K 5100:00:0401:41:48.3001:41:53.051-24.7km01:41:5321:392.801:41:53
180PALKA Anna 336Kontener FormyOkr 1 - K47K 5200:00:0601:42:00.8501:42:07.051-24.7km01:42:0721:422.801:42:07
181KORTAS Magdalena 218Okr 1 - K48K 5300:00:0601:42:32.0001:42:38.401-24.7km01:42:3821:482.801:42:38
182BIESZCZAD Katarzyna 202Okr 1 - K49K 5400:00:0501:42:33.1001:42:38.751-24.7km01:42:3821:492.701:42:38
183MŁYŃSKA Joanna 335Okr 1 - K50K 5500:00:0001:42:40.8501:42:40.851-24.7km01:42:4021:502.701:42:40
184DURA Marta 113Okr 1 - K51K 5600:00:1301:42:47.6501:43:00.651-24.7km01:43:0021:522.701:43:00
185DETTLAFF Monika 313Okr 1 - K52K 5700:00:0901:42:49.9501:42:59.751-24.7km01:42:5921:522.701:42:59
186ŁOZINSKI Radosław 225Okr 1 - M89M 12600:00:0501:42:54.2001:42:59.351-24.7km01:42:5921:532.701:42:59
187SZELBRACIKOWSKI Dawid 240Okr 1 - M90M 12700:00:0501:42:55.4501:43:01.151-24.7km01:43:0121:542.701:43:01
188ŻUCHOWSKI Paweł 163Okr 1 - M91M 12800:00:1201:42:56.1501:43:08.951-24.7km01:43:0821:542.701:43:08
189MOŻEJKO Tomasz 229GeminiOkr 1 - M92M 12900:00:0501:42:58.6001:43:04.351-24.7km01:43:0421:542.701:43:04
190MASIERAK Sebastian 226Okr 1 - M93M 13000:00:0601:42:59.2501:43:05.601-24.7km01:43:0521:542.701:43:05
191ZIEMANN Małgorzata 355Okr 1 - K53K 5800:00:0901:43:00.9001:43:10.051-24.7km01:43:1021:552.701:43:10
192ZIEMANN Daniel 356Okr 1 - M94M 13100:00:1001:43:03.2501:43:13.451-24.7km01:43:1321:552.701:43:13
193JACHYM-REINHOLZ Joanna 118Okr 1 - K54K 5900:00:0801:43:11.8501:43:20.801-24.7km01:43:2021:572.701:43:20
194ŻYLIŃSKI Gracjan 251Okr 1 - M95M 13200:00:0601:43:15.5001:43:21.601-24.7km01:43:2121:582.701:43:21
195KUROWSKI Jarosław 327opegiekaOkr 1 - M96M 13300:00:1101:43:18.7501:43:29.801-24.7km01:43:2921:582.701:43:29
196ŻYNDA Patryk 164Wataha żółwiOkr 1 - M97M 13400:00:1001:43:18.9501:43:29.001-24.7km01:43:2921:582.701:43:29
197JEŻYNA Igor 119wataha żółwiOkr 1 - M98M 13500:00:0901:43:19.1501:43:28.701-24.7km01:43:2821:582.701:43:28
198WOJTAS Maciej 159Okr 1 - M99M 13600:00:0901:43:19.2001:43:29.001-24.7km01:43:2921:592.701:43:29
199WIEROMIEJ Karolina 158Okr 1 - K55K 6000:00:0901:43:19.5001:43:29.101-24.7km01:43:2921:592.701:43:29
200ŚMIGAJ Sebastian 345Wild TeamOkr 1 - M100M 13700:00:0901:43:30.7001:43:39.701-24.7km01:43:3922:012.701:43:39
201DĄBROWSKA Daria 311Wild TeamOkr 1 - K56K 6100:00:0901:43:33.1501:43:42.451-24.7km01:43:4222:012.701:43:42
202GWÓŹDŹ-CHRAPAN Anna 318Okr 1 - K57K 6200:00:1101:43:36.8001:43:47.951-24.7km01:43:4722:022.701:43:47
203BINKOWSKI Krystian 304Okr 1 - M101M 13800:00:1201:43:52.9001:44:05.451-24.7km01:44:0522:062.701:44:05
204SIERADZKI Filip 554MrowiskoOkr 1 - M102M 13900:00:1101:45:03.9501:45:15.001-24.7km01:45:1522:212.701:45:15
205BANNACH Karol 300Okr 1 - M103M 14000:00:1301:45:13.7001:45:26.901-24.7km01:45:2622:232.701:45:26
206BUTLER Paulina 506MrowiskoOkr 1 - K58K 6300:00:1101:45:15.1001:45:26.651-24.7km01:45:2622:232.701:45:26
207CHRUPEK Aleksandra 507MrowiskoOkr 1 - K59K 6400:00:1001:45:23.3501:45:33.401-24.7km01:45:3322:252.701:45:33
208LASKOWSKA Nikola 537MrowiskoOkr 1 - K60K 6500:00:0901:45:30.2501:45:39.851-24.7km01:45:3922:262.701:45:39
209TOPÓR Kasia 569MrowiskoOkr 1 - K61K 6600:00:1001:45:33.8001:45:44.051-24.7km01:45:4422:272.701:45:44
210LITWIN Szymon 713Okr 1 - M104M 14100:00:1001:45:45.8001:45:56.051-24.7km01:45:5622:302.701:45:56
211SYLDATK Katarzyna 343kontener formyOkr 1 - K62K 6700:00:0901:46:46.8501:46:56.501-24.7km01:46:5622:432.601:46:56
212ŁAWKIEL Natalia 538Okr 1 - K63K 6800:00:0601:46:53.2501:46:59.901-24.7km01:46:5922:442.601:46:59
213FORST Matylda 510MrowiskoOkr 1 - K64K 6900:00:1101:46:53.6001:47:05.551-24.7km01:47:0522:442.601:47:05
214JURCZYSZYN Anna 522Okr 1 - K65K 7000:00:0601:46:54.0501:47:00.101-24.7km01:47:0022:442.601:47:00
215RUDZIŃSKA Julia 550MrowiskoOkr 1 - K66K 7100:00:1101:46:59.2001:47:10.351-24.7km01:47:1022:452.601:47:10
216KUŚMIERCZUK Aleksander 535MrowiskoOkr 1 - M105M 14200:00:0001:47:04.0001:47:04.001-24.7km01:47:0422:462.601:47:04
217FORST Mariusz 511MrowiskoOkr 1 - M106M 14300:00:1101:47:13.7001:47:25.351-24.7km01:47:2522:482.601:47:25
218ZABEL Radosław 575Okr 1 - M107M 14400:00:1001:47:17.4001:47:28.151-24.7km01:47:2822:492.601:47:28
219WRZESIŃSKA Adrianna 574MrowiskoOkr 1 - K67K 7200:00:1201:47:19.0501:47:31.401-24.7km01:47:3122:502.601:47:31
220SUPIŃSKI Dawid 560MrowiskoOkr 1 - M108M 14500:00:1101:47:39.0501:47:50.551-24.7km01:47:5022:542.601:47:50
221WITZLING-JAGLARZ Dorota 245Okr 1 - K68K 7300:00:0801:47:50.7501:47:59.651-24.7km01:47:5922:562.601:47:59
222WALICHNIEWICZ Nikolas 571MrowiskoOkr 1 - M109M 14600:00:0901:47:53.7501:48:02.851-24.7km01:48:0222:572.601:48:02
223SKIBIŃSKI Mateusz 555MrowiskoOkr 1 - M110M 14700:00:1201:48:21.9501:48:34.001-24.7km01:48:3423:032.601:48:34
224IGNATOWSKI Maciej 207IC SPORT TEAMOkr 1 - M111M 14800:00:1101:48:25.9001:48:37.651-24.7km01:48:3723:042.601:48:37
225BUCIOR-WENSIERSKA Aleksandra 204Lufthansa Systems Poland ActiveOkr 1 - K69K 7400:00:0801:48:59.1001:49:07.851-24.7km01:49:0723:112.601:49:07
226WOŚ Marta 160Okr 1 - K70K 7500:00:0901:49:25.3501:49:35.101-24.7km01:49:3523:172.601:49:35
227BADOWICZ Oskar 501MrowiskoOkr 1 - M112M 14900:00:1201:49:27.8001:49:39.901-24.7km01:49:3923:172.601:49:39
228OTTO Weronika 138Okr 1 - K71K 7600:00:1001:49:36.8001:49:47.351-24.7km01:49:4723:192.601:49:47
229LECH Jacek 130Okr 1 - M113M 15000:00:1001:49:43.4001:49:54.051-24.7km01:49:5423:202.601:49:54
230STRĄGOWSKA Kasia 237Baltic SealsOkr 1 - K72K 7700:00:0601:50:19.6001:50:25.851-24.7km01:50:2523:282.601:50:25
231RACZKO Nikola 173Okr 1 - K73K 7800:00:0501:50:27.5501:50:33.251-24.7km01:50:3323:302.601:50:33
232NAWROCKI Kamil 545MrowiskoOkr 1 - M114M 15100:00:1301:50:30.7001:50:43.951-24.7km01:50:4323:302.601:50:43
233TRZANIEC Joanna 243Okr 1 - K74K 7900:00:0801:50:30.9501:50:39.351-24.7km01:50:3923:302.601:50:39
234ZAPARTY Magdalena 688Okr 1 - K75K 8000:00:1101:50:51.7501:51:03.651-24.7km01:51:0323:352.501:51:03
235KOHNKE Daria 685Okr 1 - K76K 8100:00:1001:50:52.3001:51:02.751-24.7km01:51:0223:352.501:51:02
236NOWAK Paweł 135Husaria Race TeamOkr 1 - M115M 15200:00:0701:51:00.5501:51:07.551-24.7km01:51:0723:372.501:51:07
237BEMOWSKA Anna 303Kontener formyOkr 1 - K77K 8200:00:0801:51:37.8001:51:46.651-24.7km01:51:4623:452.501:51:46
238MEDOWSKA Kaja 542MrowiskoOkr 1 - K78K 8300:00:1401:52:07.4501:52:21.901-24.7km01:52:2123:512.501:52:21
239SZARKIEL Oliwia 561MrowiskoOkr 1 - K79K 8400:00:1101:52:08.1501:52:19.951-24.7km01:52:1923:512.501:52:19
240SŁOWIKOWSKA Klaudia 557MrowiskoOkr 1 - K80K 8500:00:1201:52:10.4501:52:23.101-24.7km01:52:2323:522.501:52:23
241SALIKOW Magda 551MrowiskoOkr 1 - K81K 8600:00:1201:52:10.7501:52:23.351-24.7km01:52:2323:522.501:52:23
242ZIĘBA Olga 710Okr 1 - K82K 8700:00:1201:52:21.7001:52:34.301-24.7km01:52:3423:542.501:52:34
243KALISZEWSKA Emilia 414Wild GirlsOkr 1 - K83K 8800:00:0701:52:22.3501:52:30.051-24.7km01:52:3023:542.501:52:30
244OKROY Piotr 432WildOkr 1 - M116M 15300:00:0901:53:00.9501:53:10.751-24.7km01:53:1024:022.501:53:10
245KOTTKE Bartek 528MrowiskoOkr 1 - M117M 15400:00:1301:53:21.5001:53:34.551-24.7km01:53:3424:072.501:53:34
246MILER Beata 227Okr 1 - K84K 8900:00:0901:53:25.4501:53:35.251-24.7km01:53:3524:082.501:53:35
247JÓZEFOWICZ Anna 213Piękni i BestieOkr 1 - K85K 9000:00:0901:53:28.1501:53:37.151-24.7km01:53:3724:082.501:53:37
248RZEPPA Daria 439Wild GirlsOkr 1 - K86K 9100:00:0801:53:40.9501:53:49.201-24.7km01:53:4924:112.501:53:49
249RZEPPA Aleksandra 438Wild GirlsOkr 1 - K87K 9200:00:0601:53:41.6001:53:48.501-24.7km01:53:4824:112.501:53:48
250BOBKO Joanna 404Wild GirlsOkr 1 - K88K 9300:00:0601:53:43.5501:53:50.301-24.7km01:53:5024:112.501:53:50
251JÓZEFACIUK Marcin 120homokomandoOkr 1 - M118M 15500:00:0801:53:43.7501:53:52.451-24.7km01:53:5224:112.501:53:52
252WRZESIŃSKI Roman 247Okr 1 - M119M 15600:00:0801:53:46.6501:53:54.801-24.7km01:53:5424:122.501:53:54
253OKROY Adam 434WildOkr 1 - M120M 15700:00:0801:53:48.9001:53:57.851-24.7km01:53:5724:122.501:53:57
254OKROY Maciej 433WildOkr 1 - M121M 15800:00:0901:53:49.4001:53:59.201-24.7km01:53:5924:132.501:53:59
255KARCZEWSKI Adrian 214IC SPORT TEAMOkr 1 - M122M 15900:00:0901:53:49.7501:53:59.051-24.7km01:53:5924:132.501:53:59
256WSZELAKI Włodzimierz 447WildOkr 1 - M123M 16000:00:0801:53:53.0001:54:01.751-24.7km01:54:0124:132.501:54:01
257ZAWIELAK Anna 249Okr 1 - K89K 9400:00:1001:54:07.5001:54:18.051-24.7km01:54:1824:172.501:54:18
258KOPCYCH Anna 419Wild GirlsOkr 1 - K90K 9500:00:0801:54:10.3501:54:18.851-24.7km01:54:1824:172.501:54:18
259KOPCYCH Piotr 420WildOkr 1 - M124M 16100:00:0901:54:12.0001:54:21.201-24.7km01:54:2124:172.501:54:21
260WSZELAKA Katarzyna 446Wild GirlsOkr 1 - K91K 9600:00:0901:54:15.2501:54:24.351-24.7km01:54:2424:182.501:54:24
261MALEWICZ Olek 540MrowiskoOkr 1 - M125M 16200:00:1201:54:22.8001:54:34.951-24.7km01:54:3424:202.501:54:34
262STERNA Grzegorz 236IC SPORT TEAMOkr 1 - M126M 16300:00:1001:54:29.1501:54:39.451-24.7km01:54:3924:212.501:54:39
263JAKÓBIAK Wojciech 208Okr 1 - M127M 16400:00:1101:54:39.1001:54:50.851-24.7km01:54:5024:232.501:54:50
264PREIHS Piotr 233Okr 1 - M128M 16500:00:1001:54:43.1501:54:53.451-24.7km01:54:5324:242.501:54:53
265KURKOWSKI Artur 223IC SPORT TEAMOkr 1 - M129M 16600:00:0901:54:45.1501:54:54.901-24.7km01:54:5424:242.501:54:54
266KOWALSKI Michał 219IC Sport TeamOkr 1 - M130M 16700:00:0801:55:02.2001:55:10.601-24.7km01:55:1024:282.501:55:10
267BELKA Rafał 103Okr 1 - M131M 16800:00:0801:55:09.6501:55:18.201-24.7km01:55:1824:302.401:55:18
268LEWANDOWSKI Linus 132HomokomandoOkr 1 - M132M 16900:00:0801:55:10.7501:55:19.001-24.7km01:55:1924:302.401:55:19
269CHOLEWIŃSKI Tomasz 307Okr 1 - M133M 17000:00:0801:55:14.4001:55:22.951-24.7km01:55:2224:312.401:55:22
270SARNOWSKA Aleksandra 337Kontener FormyOkr 1 - K92K 9700:00:0901:56:04.2001:56:13.551-24.7km01:56:1324:412.401:56:13
271PIETRANEK Alicja 142Okr 1 - K93K 9800:00:1101:56:11.9001:56:23.851-24.7km01:56:2324:432.401:56:23
272STANISZEWSKI Jakub 151Okr 1 - M134M 17100:00:1201:56:15.9001:56:27.951-24.7km01:56:2724:442.401:56:27
273ŚLUFARSKI Marcin 155Okr 1 - M135M 17200:00:1001:56:20.7001:56:31.351-24.7km01:56:3124:452.401:56:31
274GRZENKOWICZ Michał 117Okr 1 - M136M 17300:00:1001:56:41.6501:56:52.601-24.7km01:56:5224:492.401:56:52
275WIECZOREK Monika 349Okr 1 - K94K 9900:00:0801:56:54.8001:57:03.351-24.7km01:57:0324:522.401:57:03
276KARWEL Ewelina 322Kontener FormyOkr 1 - K95K 10000:00:0401:56:56.3501:57:01.251-24.7km01:57:0124:522.401:57:01
277BURZYNSKI Jakub 504Monar MatarniaOkr 1 - M137M 17400:00:0601:56:59.3001:57:06.201-24.7km01:57:0624:532.401:57:06
278ZAREMSKI Jan 354Okr 1 - M138M 17500:00:0801:59:16.5001:59:24.501-24.7km01:59:2425:222.401:59:24
279MARZEC Joanna 334Okr 1 - K96K 10100:00:0501:59:27.4001:59:32.451-24.7km01:59:3225:242.401:59:32
280SCHWEIZER Mirosława 338Mama w TrójmieścieOkr 1 - K97K 10200:00:0501:59:27.7501:59:33.701-24.7km01:59:3325:252.401:59:33
281LESZCZEWICZ Paweł 330Okr 1 - M139M 17600:00:0701:59:37.8501:59:45.701-24.7km01:59:4525:272.401:59:45
282CEBIENKO-ŻACZEK Eugenia 106Okr 1 - K98K 10300:00:1102:00:24.9002:00:36.051-24.7km02:00:3625:372.302:00:36
283ANGOWSKA Magdalena 101Okr 1 - K99K 10400:00:1202:00:33.9002:00:46.751-24.7km02:00:4625:392.302:00:46
284ZIOBRO Aśka 162Okr 1 - K100K 10500:00:1302:00:35.9502:00:49.351-24.7km02:00:4925:392.302:00:49
285BAR Adam 102Okr 1 - M140M 17700:00:1202:00:54.7502:01:07.251-24.7km02:01:0725:432.302:01:07
286ERLICH Iwona 314Okr 1 - K101K 10600:00:1302:02:05.8002:02:19.651-24.7km02:02:1925:582.302:02:19
287WILLMA Wiktoria 351Okr 1 - K102K 10700:00:1302:02:08.7002:02:21.851-24.7km02:02:2125:592.302:02:21
288ŁEBED Zuzanna 539Okr 1 - K103K 10800:00:0802:02:27.7502:02:36.251-24.7km02:02:3626:032.302:02:36
289SEMERLING Anna 339Decathlon RumiaOkr 1 - K104K 10900:00:1102:03:01.7002:03:13.151-24.7km02:03:1326:102.302:03:13
290SEMERLING Weronika 340Okr 1 - K105K 11000:00:1102:03:04.1002:03:15.101-24.7km02:03:1526:112.302:03:15
291KOMOROWSKA Anita 526Okr 1 - K106K 11100:00:0802:03:10.6502:03:19.251-24.7km02:03:1926:122.302:03:19
292WIŚNIEWSKA Julia 572Monar MatarniaOkr 1 - K107K 11200:00:1002:03:15.9002:03:26.351-24.7km02:03:2626:132.302:03:26
293SOBIERAJ Jarosław 558Okr 1 - M141M 17800:00:0902:03:16.3502:03:25.551-24.7km02:03:2526:132.302:03:25
294LINDER Beata 701Okr 1 - K108K 11300:00:0402:03:17.6502:03:22.101-24.7km02:03:2226:142.302:03:22
295ZIELONKA Łukasz 578Monar MatarniaOkr 1 - M142M 17900:00:1102:03:18.3502:03:29.551-24.7km02:03:2926:142.302:03:29
296KOZŁOWSKA Malwina 422Dirty SparrowsOkr 1 - K109K 11400:00:0402:03:35.2002:03:39.951-24.7km02:03:3926:172.302:03:39
297NOWAKOWSKI Marcin 430Dirty SparrowsOkr 1 - M143M 18000:00:0402:03:35.6002:03:39.751-24.7km02:03:3926:172.302:03:39
298KARCZ Igor 524Monar MatarniaOkr 1 - M144M 18100:00:0802:03:43.9002:03:52.351-24.7km02:03:5226:192.302:03:52
299GALAS Karol 514Monar MatarniaOkr 1 - M145M 18200:00:0902:03:52.0502:04:01.351-24.7km02:04:0126:212.302:04:01
300UCINIAK Emilia 570Monar MatarniaOkr 1 - K110K 11500:00:1002:04:13.5002:04:24.451-24.7km02:04:2426:252.302:04:24
301DARKOWSKA Katarzyna 508Monar MatarniaOkr 1 - K111K 11600:00:1002:04:13.7002:04:24.451-24.7km02:04:2426:252.302:04:24
302KRĘCIDŁO Anna 325Okr 1 - K112K 11700:00:1302:07:37.9002:07:51.651-24.7km02:07:5127:092.202:07:51
303WILLMA Karolina 350Decathlon RumiaOkr 1 - K113K 11800:00:1302:07:38.8502:07:52.401-24.7km02:07:5227:092.202:07:52
304KOŁAK Radosław 525Okr 1 - M146M 18300:00:0402:08:25.4002:08:30.351-24.7km02:08:3027:192.202:08:30
305BASSA Adrian 502Okr 1 - M147M 18400:00:0502:08:26.4502:08:31.501-24.7km02:08:3127:192.202:08:31
306KIJEWSKI Jacek 323Okr 1 - M148M 18500:00:1202:23:07.5002:23:19.701-24.7km02:23:1930:27202:23:19
307CZADERSKA Weronika 109X-Team Special ForcesOkr 1 - K114K 11900:00:0702:28:50.3002:28:57.601-24.7km02:28:5731:401.902:28:57
308BARNOWSKI Rafał 301 M 18600:00:060-3  0
309SZYMOŃSKA Karolina 443BigYellowFoot Adventure Team K 12000:00:040-3  0
DQMISSALA Michał 684Okr 1 - MDQ00:26:47.25 DQ DQ0:0010.500:26:51
Znaleziono 310 wynik(ów)