BIEGUN OPEN

Organizator:
OCR Events
Data:
2020-05-30
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
182
Wystartowało:
110
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
109
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open Kobiety | Open Mężczyźni

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M2.5kmKara/
bonifikata
Czas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1DAMPS Patryk 1068Run Beach MorningSKRZESZEWOOpen Mężczyźni1M 100:23:1300:39:50.75 7:587,5
2WERYK Mateusz 1108Biegun OCR TeamGDAŃSKOpen Mężczyźni2M 200:24:3600:40:49.65+00:00:588:107,3
3MATYSIAK Sławomir 1070CHRZANÓWOpen Mężczyźni3M 300:25:3400:43:22.70+00:03:318:406,9
4SZULCEK Patryk 119518-400Open Mężczyźni4M 400:26:0800:45:32.95+00:05:429:066,6
5KUCHARSKI Łukasz 1005GDYNIAOpen Mężczyźni5M 500:27:2000:46:02.35+00:06:119:126,5
6LEWIŃSKI Paweł 1015GDAŃSKOpen Mężczyźni6M 600:27:3600:47:31.30+00:07:409:306,3
7 1039  100:26:4800:47:41.40+00:07:509:326,3
8KOZA Damian 1017WŁADYSŁAWOWOOpen Mężczyźni7M 700:23:1000:10:0000:48:23.00+00:08:327:407,8
9BRASZKA Robert 1129WARSZAWAOpen Mężczyźni8M 800:30:2200:49:35.45+00:09:449:556,0
10BIELICKI Wojciech 1034Lacroix Electronics TeamKWIDZYNOpen Mężczyźni9M 900:28:3900:49:54.85+00:10:049:596,0
11WRÓBEL Przemysław 1165CHAŁUPYOpen Mężczyźni10M 1000:28:1600:50:13.40+00:10:2210:026,0
12GONTEK Łukasz 1124GDYNIAOpen Mężczyźni11M 1100:29:4900:50:32.30+00:10:4110:065,9
13ORDAKOWSKI Filip 1059GDYNIAOpen Mężczyźni12M 1200:31:2300:51:58.50+00:12:0710:235,8
14HARASIM Tomasz 1170OCR ELBLĄGELBLĄGOpen Mężczyźni13M 1300:31:4700:52:40.65+00:12:4910:325,7
15GIEJŁO Monika 1166TORUŃOpen Kobiety1K 100:31:1600:53:23.90+00:13:3310:405,6
16RUSZCZYK Paweł 1111PRUSZCZ GDAŃSKIOpen Mężczyźni14M 1400:29:1600:53:37.65+00:13:4610:435,6
17GAŁUSZYŃSKI Paweł 1114Active FlowGDYNIAOpen Mężczyźni15M 1500:27:4600:05:0000:53:39.00+00:13:489:446,2
18POKRANT Dariusz 1010Crossfit POLNATORUŃOpen Mężczyźni16M 1600:30:5700:53:51.35+00:14:0010:465,6
19LICHOTA Przemysław 1167BigYellowFood Adventure Team81-185Open Mężczyźni17M 1700:33:3900:54:28.65+00:14:3710:535,5
20BANACH Mateusz 1128Trucht tarchomin teamWARSZAWAOpen Mężczyźni18M 1800:31:0200:05:0000:55:16.00+00:15:2510:036,0
21BELLING Piotr 1067SIIOpen Mężczyźni19M 1900:30:0500:05:0000:56:07.00+00:16:1610:135,9
22MARKIEWICZ Arkadiusz 1058Piękni i BestieMALBORKOpen Mężczyźni20M 2000:32:2300:05:0000:57:33.00+00:17:4210:305,7
23JAKSZEWICZ Sławomir 1052Gladiators RMF4RTELBLĄGOpen Mężczyźni21M 2100:27:3700:10:0000:58:17.00+00:18:269:396,2
24BŁOŃSKI Dawid 1026KWIDZYNOpen Mężczyźni22M 2200:33:4400:58:22.15+00:18:3111:405,1
25SYLDATK Patryk 1006GDYNIAOpen Mężczyźni23M 2300:33:4400:05:0000:59:52.00+00:20:0110:585,5
26ŚWIGOŃ Daniel 1046Błotniaki Team BytówBYTÓWOpen Mężczyźni24M 2400:28:3200:10:0000:59:59.00+00:20:0810:006,0
27ZAWADZKI Piotr 1146KOSZALINOpen Mężczyźni25M 2500:36:3501:01:03.15+00:21:1212:124,9
28MAZEIKA Romas 1173GDYNIAOpen Mężczyźni26M 2600:30:5200:10:0001:01:18.00+00:21:2710:155,8
29LIBERADZKI Marcin 1037Open Mężczyźni27M 2700:34:2300:05:0001:02:45.00+00:22:5411:335,2
30CIROCKI Wiesław 1042A-T CirockiREDAOpen Mężczyźni28M 2800:35:3801:02:49.35+00:22:5812:334,8
31ROMANOWSKI Mateusz 1149KONTENER FORMYRUMIAOpen Mężczyźni29M 2900:35:3800:05:0001:03:03.00+00:23:1211:365,2
32MILEWSKA Anna 1140GDYNIAOpen Kobiety2K 200:33:1600:10:0001:03:47.00+00:23:5610:455,6
33ANDRZEJEWSKI Kamil 1130MrowiskoSOPOTOpen Mężczyźni30M 3000:38:3901:03:48.10+00:23:5712:454,7
34SCHMIDT Waldek 1074SIEDLCEOpen Mężczyźni31M 3100:33:3600:05:0001:05:36.00+00:25:4512:074,9
35PACHOS Nicholas 1152GDAŃSKOpen Mężczyźni32M 3200:28:5600:15:0001:05:41.00+00:25:5010:085,9
36KOZŁOWSKI Wojciech 1118MrowiskoSOPOTOpen Mężczyźni33M 3300:39:0001:06:04.10+00:26:1313:124,5
37GABRYCHOWICZ Patryk 1180Szwagry biegająGDAŃSKOpen Mężczyźni34M 3400:32:3200:10:0001:06:34.00+00:26:4311:185,3
38SZMYTKOWSKI Łukasz 1185GDAŃSKOpen Mężczyźni35M 3500:43:0001:09:47.95+00:29:5713:574,3
39TRYBUŚ Filip 1122MrowiskoSOPOTOpen Mężczyźni36M 3600:37:5900:05:0001:10:06.00+00:30:1513:014,6
40JÓZEFOWICZ Marta 1044BigYellowFoot Adventure TeamGDAŃSKOpen Kobiety3K 300:42:1500:05:0001:11:03.00+00:31:1213:124,5
41PIWOWARCZYK Michał 1008GDYNIAOpen Mężczyźni37M 3700:40:0100:10:0001:13:31.00+00:33:4012:424,7
42PIETROŃ Monika 1189Lemon TeamKRAKÓWOpen Kobiety4K 400:37:4100:10:0001:13:48.00+00:33:5712:454,7
43OBUCHOWSKA Agnieszka 1047GDAŃSKOpen Kobiety5K 500:34:4200:15:0001:13:59.00+00:34:0811:485,1
44GRZONKOWSKI Krzysztof 1154BigYellowFoot Adventure Team84-223Open Mężczyźni38M 3800:44:1301:14:27.45+00:34:3614:534,0
45BANASZEWSKA Barbara 1048GDAŃSKOpen Kobiety6K 600:35:4400:15:0001:15:01.00+00:35:1012:005,0
46RULAK Jerzy 1139PlaygroundGDYNIAOpen Mężczyźni39M 3900:44:0701:15:05.15+00:35:1415:014,0
47PIENIĘŻNA Marta 1148MrowiskoSOPOTOpen Kobiety7K 700:36:1500:15:0001:16:44.00+00:36:5312:204,9
48JANTA LIPINSKI Mateusz 1040Błotniaki BytówBYTÓWOpen Mężczyźni40M 4000:37:4100:15:0001:17:52.00+00:38:0112:344,8
49CHYŻY Igor 1089GDYNIAOpen Mężczyźni41M 4100:38:2300:15:0001:17:53.00+00:38:0212:344,8
50CIROCKA Barbara 1041A-T CirockiORLEOpen Kobiety8K 800:34:2800:20:0001:18:55.00+00:39:0411:475,1
51KAŁKOWSKA Karolina 1153ZBICZNOOpen Kobiety9K 900:43:2500:05:0001:18:57.00+00:39:0614:474,1
51GĄSIOROWSKI Rafał 1014BigYellowFoot Adventure TeamBANINOOpen Mężczyźni42M 4200:46:5800:05:0001:18:57.00+00:39:0614:474,1
53DAMPS Kasia 1021SKRZESZEWOOpen Kobiety10K 1000:31:1300:25:0001:19:47.00+00:39:5610:575,5
54LEWANDOWSKI Leszek 1024KWIDZYNOpen Mężczyźni43M 4300:42:4000:10:0001:20:06.00+00:40:1514:014,3
55 1156  200:47:5801:21:18.20+00:41:2716:153,7
56DŁUGOŁĘCKI Przemysław 1141Open Mężczyźni44M 4400:47:1701:21:18.30+00:41:2716:153,7
57SUSICKI Dawid 1143Open Mężczyźni45M 4500:47:5301:21:18.55+00:41:2716:153,7
58KINDLER Maciej 1144Open Mężczyźni46M 4600:47:1701:21:18.85+00:41:2816:153,7
59ZAWADZKA Monika 1147RMF4RT GladiatorsGOWINOOpen Kobiety11K 1100:37:3200:20:0001:21:42.00+00:41:5112:204,9
60KACZOR Anna 1117MrowiskoSOPOTOpen Kobiety12K 1200:43:5400:05:0001:21:46.00+00:41:5515:213,9
61PIEKARSKA Katarzyna 1184SopotSOPOTOpen Kobiety13K 1300:36:3200:20:0001:23:35.00+00:43:4412:434,7
62JAGODZIŃSKI Krzysztof 1086CrosseliteSTAROGARD GDAŃSKIOpen Mężczyźni47M 4700:41:2400:15:0001:24:38.00+00:44:4713:554,3
63BEMOWSKA Anna 1112MrowiskoSOPOTOpen Kobiety14K 1400:46:5700:05:0001:24:50.00+00:44:5915:583,8
64ZIELIŃSKI Tomasz 1043BigYellowFoot Adventure TeamGDAŃSKOpen Mężczyźni48M 4800:43:2700:10:0001:24:52.00+00:45:0114:584,0
65BUDZISZ Rafał 1107ŁASKOpen Mężczyźni49M 4900:40:0300:15:0001:25:02.00+00:45:1114:004,3
66TALAR Szymon 1028KWIDZYNOpen Mężczyźni50M 5000:46:4700:10:0001:25:09.00+00:45:1815:014,0
67HAJDUKIEWICZ Mirosław 1181WYSZKÓWOpen Mężczyźni51M 5100:43:4900:15:0001:25:38.00+00:45:4714:074,2
68CZARNECKA Adrianna 1033GDYNIAOpen Kobiety15K 1500:42:3700:10:0001:25:47.00+00:45:5615:094,0
69BARAN Grzegorz 1135Zadyszka TeamPIŁAOpen Mężczyźni52M 5200:46:1800:10:0001:25:58.00+00:46:0715:113,9
70KASZUBA Anna 1196GDYNIAOpen Kobiety16K 1600:47:5700:05:0001:26:18.00+00:46:2716:153,7
70ZĄBEK Ireneusz 1109Open Mężczyźni53M 5300:05:0001:26:18.00+00:46:2716:153,7
70HAPTEL Hanna 1142Open Kobiety16K 1600:47:5700:05:0001:26:18.00+00:46:2716:153,7
73KRAWIEC Łukasz 1072CHRZANÓWOpen Mężczyźni54M 5400:48:5300:10:0001:27:51.00+00:48:0015:343,9
74NOWACZYK Michal 1190WĄBRZEŹNOOpen Mężczyźni55M 5500:43:5500:10:0001:27:53.00+00:48:0215:343,9
75TOPÓLNIAK Natalia 1169REDAOpen Kobiety18K 1800:47:5700:10:0001:31:18.00+00:51:2716:153,7
76GRUBBA Rafał 1174GDYNIAOpen Mężczyźni56M 5600:52:1900:10:0001:32:16.00+00:52:2516:273,6
77KOWAL Michał 1009GDAŃSKOpen Mężczyźni57M 5700:39:0500:30:0001:32:49.00+00:52:5812:334,8
78WILCZYŃSKA Dorota 1025KWIDZYNOpen Kobiety19K 1900:41:4200:25:0001:34:08.00+00:54:1713:494,3
79ARENDT Agnieszka 1087ŁOSOŚ TEAMSŁUPSKOpen Kobiety20K 2000:44:4100:25:0001:34:50.00+00:54:5913:584,3
80SZUMIELEWICZ Kinga 1023BigYellowFoot Adventure TeamBANINOOpen Kobiety21K 2100:44:2400:25:0001:35:21.00+00:55:3014:044,3
81ADAMOWSKA Aleksandra 1151BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAOpen Kobiety22K 2200:45:1000:20:0001:35:24.00+00:55:3315:044,0
82SIKORA Monika 1136HomokomandoWARSZAWAOpen Kobiety23K 2300:39:2000:30:0001:35:30.00+00:55:3913:064,6
83KOSCHEMBAHR-ŁYSKOWSKI Konstanty 1049BigYellowFoot Adventure TeamGDAŃSKOpen Mężczyźni58M 5800:43:5800:25:0001:35:55.00+00:56:0414:114,2
84ROMANOWSKI Mateusz 1027BRODNICAOpen Mężczyźni59M 5900:47:4400:20:0001:36:09.00+00:56:1815:133,9
85LEWANDOWSKI Linus 1192WARSZAWAOpen Mężczyźni60M 6000:49:1600:05:0001:36:56.00+00:57:0518:233,3
86PACHOTA Paweł 1016GNIEWOpen Mężczyźni61M 6100:52:0300:20:0001:37:12.00+00:57:2115:263,9
87DOMZAŁA Paweł 1115Żarta WatahaGDAŃSKOpen Mężczyźni62M 6200:43:2900:25:0001:37:14.00+00:57:2314:274,2
88KOSIOREK Aleksandra 1031BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAOpen Kobiety24K 2400:44:4000:20:0001:37:42.00+00:57:5115:323,9
89NOGOWSKA Joanna 1191ŚRODA WIELKOPOLSKAOpen Kobiety25K 2500:44:5300:20:0001:38:50.00+00:58:5915:463,8
90DOMARECKI Marek 1113SopotSOPOTOpen Mężczyźni63M 6300:43:1300:30:0001:39:27.00+00:59:3613:534,3
91ŻUCHOWSKI Paweł 1030TORUŃOpen Mężczyźni64M 6400:43:2900:30:0001:39:45.00+00:59:5413:574,3
92ANDRZEJEWSKA Monika 1131SOPOTOpen Kobiety26K 2600:39:4200:35:0001:39:48.00+00:59:5712:574,6
93KRUPIŃSKA Wiola 1134Zadyszka TeamWARSZAWAOpen Kobiety27K 2700:45:1000:25:0001:41:07.00+01:01:1615:133,9
94FIKUS Anna 1137HomokomandoWARSZAWAOpen Kobiety28K 2800:52:3600:15:0001:41:22.00+01:01:3117:163,5
95MARZEC Joanna 1132POZNANOpen Kobiety29K 2900:49:0700:25:0001:43:24.00+01:03:3315:403,8
96BELKA Rafał 1193BigYellowFoot Adventure TeamGDAŃSKOpen Mężczyźni65M 6500:48:2100:15:0001:46:01.00+01:06:1018:123,3
97SYLDATK Katarzyna 1032TCZEWOpen Kobiety30K 3000:43:4000:30:0001:46:47.00+01:06:5615:213,9
98NAMIEL Patrycja 1073GDYNIAOpen Kobiety31K 3100:47:4900:30:0001:46:48.00+01:06:5715:213,9
99SCHWEIZER Mirosława 1133Limes InferiorREMBLESZCZYZNAOpen Kobiety32K 3200:48:0700:30:0001:47:24.00+01:07:3315:293,9
100PALKA Anna 1110BigYellowFoot Adventure TeamPRUSZCZ GDAŃSKIOpen Kobiety33K 3300:44:5500:30:0001:47:48.00+01:07:5715:333,9
101FORMELA Agnieszka 1078MrowiskoSOPOTOpen Kobiety34K 3400:46:5700:30:0001:48:58.00+01:09:0715:473,8
102ZIOBRO Aśka 1022GRUDZIĄDZOpen Kobiety35K 3500:54:4100:25:0001:50:52.00+01:11:0117:103,5
103JAROSZ Joanna 1051ELBLAGOpen Kobiety36K 3600:52:1700:30:0001:53:42.00+01:13:5116:443,6
104DANIELAK Aleksandra 1050GDYNIAOpen Kobiety37K 3700:53:1400:30:0001:54:46.00+01:14:5516:573,5
105KORENKIEWICZ Anna 1138BigYellowFoot Adventure Team84-223Open Kobiety38K 3800:51:3800:30:0001:55:26.00+01:15:3517:053,5
106CEBIENKO-ŻACZEK Eugenia 1053KWIDZYNOpen Kobiety39K 3900:56:1500:30:0001:57:24.00+01:17:3317:293,4
107LANGNER Andrzej 1071Lacroix Electronics TeamKWIDZYNOpen Mężczyźni66M 6600:56:3400:25:0002:01:53.00+01:22:0219:223,1
108MOSEK Paulina 1172Limes InferiorNIEPRĘTOpen Kobiety40K 4001:04:3200:30:0002:08:22.00+01:28:3119:403,0
109KIJEWSKI Jacek 1045GDYNIAOpen Mężczyźni67M 6701:01:4200:30:0002:10:01.00+01:30:1020:003,0
110KALSKI Patryk 1069Open Mężczyźni68M 68   
Znaleziono 110 wynik(ów)