BIEGUN OPEN

Organizator:
OCR Events
Data:
2020-11-07
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
5.5 km
Zgłoszonych:
324
Wystartowało:
254
Nie ukończyło:
4
Ukończyło:
250
Na trasie:
4
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg liczby okrążeń, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Najsz. okr.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Średnie okrążenie
           
1KOŃPA Michał 1967Okr 3 - M1M 12020-11-07 11:02:3402:23:34.4505:24:34.1016,53000:46:258:426,900:47:51
2AUGUSTYNIAK Mariusz 1569Crossfit Team SuszOkr 3 - M2M 22020-11-07 08:01:4102:33:48.5502:33:55.1516,53000:46:299:196,400:51:16
3DUNAJ Kamil 1771BigYellowFoot Adventure TeamOkr 3 - M3M 32020-11-07 09:01:3502:45:26.6503:45:26.6516,53000:51:4110:016,000:55:08
4DYKIER Krzysztof 1794Dominator TeamOkr 3 - M4M 42020-11-07 09:23:5702:49:16.8004:11:39.0516,53000:53:2010:155,800:56:25
5DZIWISZEK Tomasz 1727Nextreme Ocr Team - Vikings RunOkr 3 - M5M 52020-11-07 08:23:4702:50:08.1003:12:20.2016,53000:53:1710:185,800:56:42
6JAROCKI Jonatan 1854Baukrane BudownictwoOkr 3 - M6M 62020-11-07 10:02:4502:54:34.3004:55:45.2516,53000:50:2910:345,700:58:11
7PIĘTKA Grzegorz 1757Hell's Heaven SzczecinOkr 3 - M7M 72020-11-07 09:01:3304:02:34.7005:02:33.6016,53000:59:5014:424,101:20:51
8BAŁDYGA Miłosz 1681Biegun OCR teamOkr 2 - M1M 82020-11-07 08:01:4001:13:07.8001:13:13.7011,02-100:35:376:389,000:36:33
9ZAWADZKI Piotr 1876Bigyellowfoot Adventure TeamOkr 2 - M2M 92020-11-07 10:23:0801:23:44.5503:45:18.4011,02-100:40:517:367,900:41:52
10BRASZKA Robert 1796Okr 2 - M3M 102020-11-07 09:23:5401:42:09.5003:04:29.3011,02-100:48:279:176,500:51:04
11KĘDZIOREK Eryk 1855Baukrane BudownictwoOkr 2 - M4M 112020-11-07 10:02:4501:43:08.0003:44:18.1511,02-100:48:079:226,400:51:34
12WRÓBEL Przemek 1907Okr 2 - M5M 122020-11-07 10:42:3301:43:11.2504:24:09.6011,02-100:49:579:226,400:51:35
13LEWANDOWSKI Tomasz 1678Crossfit Team SuszOkr 2 - M6M 132020-11-07 08:01:4201:52:33.0001:52:40.1511,02-100:46:4610:135,900:56:16
14SZYMAŃSKI Artur 1803Calisthenics PłockOkr 2 - M7M 142020-11-07 09:23:5801:57:31.9503:19:55.6011,02-100:53:5810:415,600:58:45
15REKITA Krystian 1890Okr 2 - M8M 152020-11-07 10:23:1302:01:03.5504:22:41.8511,02-100:57:0911:005,501:00:31
16SYLDATK Patryk 1811Okr 2 - M9M 162020-11-07 08:01:4302:04:25.7502:04:34.0011,02-100:57:4511:185,301:02:12
17DURKA Michał 1802Calisthenics PłockOkr 2 - M10M 172020-11-07 09:23:5602:12:34.2503:34:56.2011,02-101:02:4012:035,001:06:17
18BANACH Mateusz 1795Okr 2 - M11M 182020-11-07 09:23:5502:14:28.2003:36:48.5011,02-100:54:5212:134,901:07:14
19FURTAN Krystian 1752Okr 2 - M12M 192020-11-07 08:41:5302:14:37.1002:54:55.9511,02-101:03:2612:144,901:07:18
20CYGANIK Magdalena 1839Good Luck Club Pruszcz GdańskiOkr 2 - K1K 12020-11-07 09:42:5702:15:31.3503:56:53.9511,02-101:02:4512:194,901:07:45
21NAJS Bartłomiej 1984Project Society FordonOkr 2 - M13M 202020-11-07 11:02:3502:17:13.1505:18:13.7011,02-101:03:5212:284,801:08:36
22UJAZDOWSKA Agnieszka 1985Project Society FordonOkr 2 - K2K 22020-11-07 11:02:3502:17:13.5005:18:13.5511,02-100:59:5612:284,801:08:36
23KULIŃSKI Aleksander 1836Okr 2 - M14M 212020-11-07 09:42:5802:21:36.2004:03:00.0011,02-101:03:5412:524,701:10:48
24WOŁODKO Beniamin 1816Maximus GdyniaOkr 2 - M15M 222020-11-07 09:23:5702:26:10.7503:48:33.5011,02-101:02:1813:174,501:13:05
25ŁUKAWSKI Michał 1832Envit ActiveLife TeamOkr 2 - M16M 232020-11-07 09:42:5602:26:24.9004:07:46.7511,02-101:08:2013:184,501:13:12
26WILTOS Mateusz 1873Okr 2 - M17M 242020-11-07 10:02:4602:27:45.2504:28:56.3011,02-101:04:0913:254,501:13:52
27ANTOSIK Igor 1841Okr 2 - M18M 252020-11-07 09:42:5802:31:07.4504:12:30.5011,02-101:02:4413:444,401:15:33
28BARZOWSKI Kamil 1830BraveRunnersOCROkr 2 - M19M 262020-11-07 09:43:0202:37:37.3504:19:05.0011,02-101:11:3114:194,201:18:48
29KŁOS Krzysztof 1968Okr 2 - M20M 272020-11-07 11:02:3502:38:01.4005:39:01.5011,02-101:01:0814:214,201:19:00
30KOCHANEK Agata 1881Kontener FormyOkr 2 - K3K 32020-11-07 10:23:1102:38:30.3005:00:06.7011,02-101:07:1614:244,201:19:15
31KOZŁOWSKI Wojciech 1983Project Society FordonOkr 2 - M21M 282020-11-07 11:02:3602:40:08.5005:41:09.9511,02-101:11:2514:334,101:20:04
32KOCHANEK Paweł 1882Kontener FormyOkr 2 - M22M 292020-11-07 10:23:1202:46:12.6505:07:49.7011,02-101:07:4215:064,001:23:06
33SZCZESNY Damian 1827BraveRunnersOCROkr 2 - M23M 302020-11-07 09:43:0102:54:59.0504:36:25.9011,02-101:11:3215:543,801:27:29
34CISKA Renata 1692Nextreme OCR Team Vikings RunOkr 2 - K4K 42020-11-07 08:01:4302:55:33.7002:55:42.4011,02-101:01:3015:573,801:27:46
35TRYBUŚ Filip 1987Project Society FordonOkr 2 - M24M 312020-11-07 11:02:3503:00:18.7506:01:19.3011,02-101:11:2516:233,701:30:09
36WERYK Mateusz 1688Biegun OCR TeamOkr 1 - M1M 322020-11-07 08:01:4000:41:14.7500:41:20.155,51-200:41:147:298,000:41:14
37KAPICA Damian 1621BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - M2M 332020-11-07 08:41:5100:45:32.7001:25:48.855,51-200:45:328:167,200:45:32
38TESKA Patrycja 1772Biegun OCR Team K 52020-11-07 09:01:3200:45:48.2501:45:45.255,51-200:45:488:197,200:45:48
39PIWOWARCZYK Anna 1610BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K1K 62020-11-07 08:41:5100:46:13.9001:26:30.305,51-200:46:138:247,100:46:13
40LATOPOLSKI Piotr 1568Crossfit Team SuszOkr 1 - M3M 342020-11-07 08:01:4200:46:46.9000:46:54.405,51-200:46:468:307,100:46:46
41KWIATKOWSKI Tomasz 1691Biegun OCR TeamOkr 1 - M4M 352020-11-07 08:01:4100:47:12.7500:47:19.605,51-200:47:128:347,000:47:12
42GAŁUSZYŃSKI Paweł 1765Active FlowOkr 1 - M5M 362020-11-07 09:01:3100:48:18.1501:48:14.305,51-200:48:188:466,800:48:18
43ROPELA Radosław 1683Okr 1 - M6M 372020-11-07 08:01:4200:48:36.3000:48:43.755,51-200:48:368:506,800:48:36
44SZATKOWSKI Kamil 1680BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - M7M 382020-11-07 09:23:5600:51:50.1002:14:11.805,51-200:51:509:256,400:51:50
45MILEWSKA Anna 1759Zbożowe ŚwiryOkr 1 - K2K 72020-11-07 09:01:3100:51:54.6001:51:51.555,51-200:51:549:266,400:51:54
46KWIATKOWSKI Kajetan 1693Paka dla ZwierzakaOkr 1 - M8M 392020-11-07 08:01:3900:53:41.8500:53:46.555,51-200:53:419:456,100:53:41
47BIELICKI Wojciech 1840Lacroix Electronics TeamOkr 1 - M9M 402020-11-07 09:42:5400:53:46.2502:35:05.605,51-200:53:469:466,100:53:46
48TRAWACKI Wiktor 1918Biegun OCR TeamOkr 1 - M10M 412020-11-07 10:49:1500:55:13.1503:42:53.205,51-200:55:1310:026,000:55:13
49REKOWSKI Bartosz 1908Okr 1 - M11M 422020-11-07 10:42:3400:55:54.8003:36:54.505,51-200:55:5410:095,900:55:54
50GONTEK Łukasz 1828BATORYOkr 1 - M12M 432020-11-07 09:42:5500:57:02.0002:38:22.905,51-200:57:0210:225,800:57:02
51DERECZENIK Norbert 1689WF ocr team Kostrzyn nad OdrąOkr 1 - M13M 442020-11-07 08:01:4000:58:57.5000:59:02.655,51-200:58:5710:435,600:58:57
52KOŃCZAK Łukasz 1778Train SmartOkr 1 - M14M 452020-11-07 09:01:3200:59:12.7001:59:10.255,51-200:59:1210:455,600:59:12
53STANISZEWSKI Maciej 1891Okr 1 - M15M 462020-11-07 10:23:1200:59:36.2003:21:14.005,51-200:59:3610:505,500:59:36
54NEUMUELLER Tomasz 1726Dziady OCROkr 1 - M16M 472020-11-07 08:23:4500:59:57.2001:22:07.405,51-200:59:5710:545,500:59:57
55MISIAK Przemysław 1567Crossfit Team SuszOkr 1 - M17M 482020-11-07 08:01:4201:00:04.6501:00:12.255,51-201:00:0410:555,501:00:04
56PIASECKI Dawid 1806Calisthenics PłockOkr 1 - M18M 492020-11-07 09:23:5701:00:14.3502:22:36.355,51-201:00:1410:575,501:00:14
57RATOWSKI Marek 1725Podgórz ToruńOkr 1 - M19M 502020-11-07 08:23:4301:00:41.3001:22:49.405,51-201:00:4111:025,401:00:41
58GABRYCHOWICZ Patryk 1622United RunnersOkr 1 - M20M 512020-11-07 11:02:3301:02:32.5004:03:31.355,51-201:02:3211:225,301:02:32
59GLIENKE Karol 1815Padł Na Ryj TeamOkr 1 - M21M 522020-11-07 09:23:5901:02:55.9002:25:20.705,51-201:02:5511:265,201:02:55
60GAŁUSZYŃSKI Łukasz 1766Active FlowOkr 1 - M22M 532020-11-07 09:01:3301:03:42.2002:03:41.005,51-201:03:4211:345,201:03:42
61BAŁDYGA Tymon 1703Biegun OCR teamOkr 1 - M23M 542020-11-07 08:23:4301:04:54.3501:27:03.055,51-201:04:5411:485,101:04:54
62BRUSIŁO Ilona 1925Mamy RuszamyOkr 1 - K3K 82020-11-07 10:42:3201:06:04.7503:47:01.755,51-201:06:0412:005,001:06:04
63WINKOWSKI Ireneusz 1867Okr 1 - M24M 552020-11-07 10:02:4601:06:05.7003:07:17.555,51-201:06:0512:005,001:06:05
64MAZEIKA Romas 1965Okr 1 - M25M 562020-11-07 11:02:3901:13:00.4004:14:04.605,51-201:13:0013:164,501:13:00
65HAJDUKIEWICZ Mirosław 1963Okr 1 - M26M 572020-11-07 11:02:3601:13:51.4504:14:52.905,51-201:13:5113:254,501:13:51
66KULING Michał 1620666611071Okr 1 - M27M 582020-11-07 11:02:3601:13:58.3504:14:59.405,51-201:13:5813:264,501:13:58
67BIAŁKOWSKI Kacper 1834Okr 1 - M28M 592020-11-07 09:42:5601:14:15.1502:55:37.005,51-201:14:1513:304,401:14:15
68JÓZEFOWICZ Marta 1797BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K4K 92020-11-07 09:23:5601:15:14.2502:37:35.405,51-201:15:1413:404,401:15:14
69GODLEWSKA Magdalena 1682CrossFit Team SuszOkr 1 - K5K 102020-11-07 08:01:4201:15:34.6501:15:42.455,51-201:15:3413:444,401:15:34
70JAKSZEWICZ Sławomir 1785Gladiators by RMF4RTOkr 1 - M29M 602020-11-07 09:01:3601:15:35.7002:15:36.805,51-201:15:3513:444,401:15:35
71RATAJCZAK Dawid 1831Envit ActiveLife Extreme TeamOkr 1 - M30M 612020-11-07 09:42:5801:15:50.1002:57:13.755,51-201:15:5013:474,401:15:50
72KRUK Grzegorz 1906Okr 1 - M31M 622020-11-07 10:42:3401:17:11.2503:58:10.805,51-201:17:1114:024,301:17:11
73SCHMIDT Waldek 1793MTB-Małe Trójmiasto Biega WejherowoOkr 1 - M32M 632020-11-07 09:23:5901:18:55.6502:41:20.555,51-201:18:5514:204,201:18:55
74ROMAN Krzysztof 1755Sfora BMKOkr 1 - M33M 642020-11-07 08:41:5501:19:38.5001:59:58.555,51-201:19:3814:284,101:19:38
75CICHOCKA Martyna 1878Kontener FormyOkr 1 - K6K 112020-11-07 10:23:1301:20:13.0003:41:51.555,51-201:20:1314:354,101:20:13
76SCHWEIZER Mirosława 1800Okr 1 - K7K 122020-11-07 09:24:0001:20:21.1502:42:46.155,51-201:20:2114:364,101:20:21
77PODSIADŁY Jarosław 1573Okr 1 - M34M 652020-11-07 10:02:4901:20:31.1003:21:45.505,51-201:20:3114:384,101:20:31
78WŁODEK Krzysztof 1706DZIKIsquadOkr 1 - M35M 662020-11-07 08:23:4201:21:19.5001:43:26.655,51-201:21:1914:474,101:21:19
79WIELOGÓRSKI Karol 1846Okr 1 - M36M 672020-11-07 09:42:5401:21:57.4503:03:17.205,51-201:21:5714:544,001:21:57
80BRUNKA Wojcieh 1572Okr 1 - M37M 682020-11-07 09:23:5701:23:33.6002:45:56.155,51-201:23:3315:113,901:23:33
81MIŁOŚ Barbara 1736BigYellowFoot Adventure Team¸ Wojowniczki TrójmiastoOkr 1 - K8K 132020-11-07 08:41:5201:23:50.3502:04:07.755,51-201:23:5015:143,901:23:50
82KACZOR Anna 1902KONTENER FORMYOkr 1 - K9K 142020-11-07 10:23:1201:25:58.2503:47:35.605,51-201:25:5815:373,801:25:58
83LICHOTA Przemysław 1812Okr 1 - M38M 692020-11-07 09:23:5901:27:38.7502:50:02.955,51-201:27:3815:563,801:27:38
84SOSNOWSKI Tomasz 1819FPPOkr 1 - M39M 702020-11-07 09:23:5601:28:24.8502:50:46.005,51-201:28:2416:043,701:28:24
85JANOWICZ Przemysław 1818FPPOkr 1 - M40M 712020-11-07 09:23:5501:28:25.5002:50:46.005,51-201:28:2516:043,701:28:25
86POHLID-DODA Anna 1677Crossfit Team SuszOkr 1 - K10K 152020-11-07 08:01:4301:28:55.5501:29:04.055,51-201:28:5516:103,701:28:55
87WIŚNIEWSKA Sylwia 1679Crossfit Team SuszOkr 1 - K11K 162020-11-07 08:01:4301:29:03.2501:29:11.905,51-201:29:0316:113,701:29:03
88LIBERADZKI Marcin 1897Okr 1 - M41M 722020-11-07 10:23:2401:29:22.1003:51:11.355,51-201:29:2216:143,701:29:22
89ARCISZEWSKA Magda 1775#długoidalekoOkr 1 - K12K 172020-11-07 09:01:3301:30:36.5502:30:34.555,51-201:30:3616:283,601:30:36
90BIAŁKOWSKA Anna 1833Okr 1 - K13K 182020-11-07 09:42:5601:30:59.0503:12:20.905,51-201:30:5916:323,601:30:59
91SŁOMSKA Izabela 1728BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K14K 192020-11-07 08:41:5201:31:13.5502:11:31.155,51-201:31:1316:353,601:31:13
92MARCHLEWICZ Dawid 1848United RunnersOkr 1 - M42M 732020-11-07 10:02:4801:31:56.2003:33:09.905,51-201:31:5616:423,601:31:56
93WEINER Patryk 1909Okr 1 - M43M 742020-11-07 10:42:3501:31:58.3504:12:59.205,51-201:31:5816:433,601:31:58
94CZARNECKI Mateusz 1910Okr 1 - M44M 752020-11-07 10:42:3501:31:58.9004:12:59.355,51-201:31:5816:433,601:31:58
95RAKOWSKI Szymon 1921Okr 1 - M45M 762020-11-07 10:42:3201:32:16.7504:13:13.855,51-201:32:1616:463,601:32:16
96ZIOMEK Daniel 1899Rodzinka z CiechocinkaOkr 1 - M46M 772020-11-07 10:23:1401:32:20.9503:54:00.305,51-201:32:2016:473,601:32:20
97ŚWIGOŃ Daniel 1788Błotniaki Team BytówOkr 1 - M47M 782020-11-07 09:01:3701:32:35.1002:32:37.105,51-201:32:3516:503,601:32:35
98MŁYŃSKA Joanna 1892R.AmboOkr 1 - K15K 202020-11-07 10:23:1301:33:46.2503:55:25.105,51-201:33:4617:023,501:33:46
99KLIMKIEWICZ Beata 1888Okr 1 - K16K 212020-11-07 10:23:1101:34:26.6503:56:02.905,51-201:34:2617:103,501:34:26
100PROKOPOWICZ Weronika 1825Okr 1 - K17K 222020-11-07 09:42:5501:34:38.7003:15:59.005,51-201:34:3817:123,501:34:38
101PEC Dariusz 1916Okr 1 - M48M 792020-11-07 11:15:4901:34:39.8004:48:53.805,51-201:34:3917:123,501:34:39
102JAMRÓZ Renata 1824BigYellowfood Adventure TeamOkr 1 - K18K 232020-11-07 09:42:5601:34:44.4003:16:06.355,51-201:34:4417:133,501:34:44
103PIEKARSKA Katarzyna 1732bigyellowfoot adventure teamOkr 1 - K19K 242020-11-07 08:41:5101:35:18.5502:15:35.255,51-201:35:1817:193,501:35:18
104BOREK Michał 1856Okr 1 - M49M 802020-11-07 10:02:5201:35:32.5503:36:50.405,51-201:35:3217:223,501:35:32
105DETTLAFF Sławomir 1862Okr 1 - M50M 812020-11-07 10:02:4901:35:38.8503:36:52.955,51-201:35:3817:233,501:35:38
106DOMZAŁA Paweł 1875Kontener FormyOkr 1 - M51M 822020-11-07 10:23:1001:35:59.9003:57:35.105,51-201:35:5917:273,401:35:59
107PALKA Anna 1852KONTENER FORMYOkr 1 - K20K 252020-11-07 10:23:1301:36:04.7503:57:43.005,51-201:36:0417:283,401:36:04
108BEMOWSKA Anna 1900Kontener formyOkr 1 - K21K 262020-11-07 10:23:1201:36:04.9503:57:42.705,51-201:36:0417:283,401:36:04
109DOLIK Anna 1879Kontener FormyOkr 1 - K22K 272020-11-07 10:23:1201:36:42.5003:58:20.155,51-201:36:4217:343,401:36:42
110DOMARECKI Marek 1869Okr 1 - M52M 832020-11-07 10:02:4701:38:38.0503:39:50.905,51-201:38:3817:563,301:38:38
111MARCINIAK Sebastian 1735eKanaOkr 1 - M53M 842020-11-07 08:41:5701:39:10.6002:19:32.805,51-201:39:1018:013,301:39:10
112BOREK Marcin 1860Okr 1 - M54M 852020-11-07 10:02:4901:39:11.8503:40:26.455,51-201:39:1118:023,301:39:11
113MAĆKOWSKA Edyta 1754NextremeOkr 1 - K23K 282020-11-07 09:01:3501:39:23.0002:39:23.505,51-201:39:2318:043,301:39:23
114BELLING Piotr 1684Sii Running TeamOkr 1 - M55M 862020-11-07 08:01:4401:39:33.7501:39:43.155,51-201:39:3318:063,301:39:33
115KWIECIEŃ Marcin 1685Sii GdańskOkr 1 - M56M 872020-11-07 08:01:4401:39:34.1001:39:43.455,51-201:39:3418:063,301:39:34
116KAŁKOWSKA Karolina 1880Dirty SparrowsOkr 1 - K24K 292020-11-07 10:23:1001:40:24.9504:02:00.855,51-201:40:2418:153,301:40:24
117NOWAK Robert 1901Rodzinka z CiechocinkaOkr 1 - M57M 882020-11-07 10:23:1401:40:43.7504:02:23.655,51-201:40:4318:183,301:40:43
118BŁOŃSKI Dawid 1733Lacroix Electronics teamOkr 1 - M58M 892020-11-07 08:41:5301:40:50.7502:21:08.955,51-201:40:5018:203,301:40:50
119ZIOBRO Aśka 1813Okr 1 - K25K 302020-11-07 09:43:0001:41:39.5503:23:05.055,51-201:41:3918:283,201:41:39
120KORENKIEWICZ Anna 1970Okr 1 - K26K 312020-11-07 13:04:5501:41:45.8506:45:06.455,51-201:41:4518:303,201:41:45
121FIKUS Anna 1894Okr 1 - K27K 322020-11-07 13:04:5301:41:46.2506:45:05.155,51-201:41:4618:303,201:41:46
122JAKUBIEC-STAWICKA Izabela 1814Padł Na Ryj TeamOkr 1 - K28K 332020-11-07 09:23:5801:42:12.7503:04:36.355,51-201:42:1218:343,201:42:12
123DALKIEWICZ Marta 1865Crossfit Team SuszOkr 1 - K29K 342020-11-07 08:01:4201:42:18.0001:42:25.655,51-201:42:1818:363,201:42:18
124MOCZULAK-GINTER Karolina 1749Wojowniczki TrójmiastoOkr 1 - K30K 352020-11-07 08:41:5401:42:22.7502:22:42.655,51-201:42:2218:363,201:42:22
125MARZEION Paweł 1868Okr 1 - M59M 902020-11-07 10:23:1701:42:31.7504:04:14.605,51-201:42:3118:383,201:42:31
126MOCZULAK - GINTER Rafał 1745Wojowniczki TrójmiastoOkr 1 - M60M 912020-11-07 08:41:5401:43:38.5502:23:58.005,51-201:43:3818:503,201:43:38
127BĄK Sybilla 1570WOJOWNICZKI TEAMOkr 1 - K31K 362020-11-07 08:41:5201:44:33.3502:24:51.155,51-201:44:3319:003,201:44:33
128ROZMUS Ewelina 1826Okr 1 - K32K 372020-11-07 09:42:5501:44:40.1503:26:00.505,51-201:44:4019:013,201:44:40
129BOĆKOWSKI Sebastian 1864Okr 1 - M61M 922020-11-07 10:02:4901:44:40.7503:45:55.355,51-201:44:4019:013,201:44:40
130RADZIKOWSKI Kamil 1716Okr 1 - M62M 932020-11-07 08:23:4301:44:44.9002:06:53.255,51-201:44:4419:023,201:44:44
131ZIELIŃSKA Malwina 1715Big Yellow Foot Adventure TeamOkr 1 - K33K 382020-11-07 08:23:4201:44:45.5502:06:53.105,51-201:44:4519:023,201:44:45
132LIPKA Kamila 1702BAUKRANEOkr 1 - K34K 392020-11-07 10:02:5001:44:51.3003:46:06.655,51-201:44:5119:033,101:44:51
133PACEK Marcin 1723BAUKRANEOkr 1 - M63M 942020-11-07 10:02:5001:44:52.1003:46:07.405,51-201:44:5219:043,101:44:52
134LEWOC Cezary 1776Okr 1 - M64M 952020-11-07 09:01:3801:45:03.7502:45:07.255,51-201:45:0319:063,101:45:03
135SKOWROŃSKI Andrzej 1724Byle Dobiec TeamOkr 1 - M65M 962020-11-07 08:23:4201:45:34.1502:07:41.905,51-201:45:3419:113,101:45:34
136CHYŻY Igor 1690Okr 1 - M66M 972020-11-07 08:01:4501:45:58.2501:46:08.255,51-201:45:5819:163,101:45:58
137CIROCKA Barbara 1798A-T CirockiOkr 1 - K35K 402020-11-07 09:23:5801:46:11.1503:08:34.205,51-201:46:1119:183,101:46:11
138JANUCHOWSKA Katarzyna 1905Zadyszka TeamOkr 1 - K36K 412020-11-07 10:42:3301:46:54.7004:27:53.655,51-201:46:5419:263,101:46:54
139NOGOWSKA Joanna 1903Zadyszka TeamOkr 1 - K37K 422020-11-07 10:42:3301:46:54.8004:27:53.455,51-201:46:5419:263,101:46:54
140NOWACZYK Michal 1904Zadyszka TeamOkr 1 - M67M 982020-11-07 10:42:3401:46:54.9004:27:54.305,51-201:46:5419:263,101:46:54
141DETTLAFF Magdalena 1861Okr 1 - K38K 432020-11-07 10:02:4801:48:26.1503:49:39.555,51-201:48:2619:423,001:48:26
142TALAR Szymon 1729Lacroix electronics teamOkr 1 - M68M 992020-11-07 08:41:5301:49:33.4502:29:51.955,51-201:49:3319:553,001:49:33
143BARANOWSKI Wojciech 1874Okr 1 - M69M 1002020-11-07 10:02:5201:50:26.2003:51:43.455,51-201:50:2620:043,001:50:26
144ZIEMANN Daniel 1863Okr 1 - M70M 1012020-11-07 10:02:5101:50:26.4003:51:43.155,51-201:50:2620:043,001:50:26
145RADZIEŃSKI Maciej 1769Okr 1 - M71M 1022020-11-07 09:01:3801:50:46.2502:50:49.655,51-201:50:4620:083,001:50:46
146RADZIEŃSKA Kamila 1768BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K39K 442020-11-07 09:01:3701:50:46.7002:50:49.455,51-201:50:4620:083,001:50:46
147DUNAJ Mateusz 1774Okr 1 - M72M 1032020-11-07 09:01:3601:50:49.9002:50:50.905,51-201:50:4920:083,001:50:49
148SZARSTUK Mikołaj 1835Okr 1 - M73M 1042020-11-07 09:42:5801:51:54.2003:33:17.755,51-201:51:5420:202,901:51:54
149MARZEION Grzegorz 1966Okr 1 - M74M 1052020-11-07 10:23:1901:52:57.0504:14:41.305,51-201:52:5720:322,901:52:57
150KOTLEWSKA Alicja 1858Klub TorviegoOkr 1 - K40K 452020-11-07 10:23:1401:53:11.6504:14:51.455,51-201:53:1120:342,901:53:11
151LIPKE Krzysztof 1849CrossEliteOkr 1 - M75M 1062020-11-07 10:02:4801:54:13.7503:55:27.005,51-201:54:1320:462,901:54:13
152WITKOWSKA-POPESCU Agnieszka 1781Okr 1 - K41K 462020-11-07 09:01:3901:54:38.5002:54:43.105,51-201:54:3820:502,901:54:38
153ARENDT Agnieszka 1760Żarta WatahaOkr 1 - K42K 472020-11-07 09:01:3501:54:41.8502:54:42.755,51-201:54:4120:512,901:54:41
154BOGALECKA Paulina 1694Okr 1 - K43K 482020-11-07 08:01:4601:55:00.2501:55:11.455,51-201:55:0020:542,901:55:00
155WOSS Katarzyna 1737Wojowniczki trójmiastoOkr 1 - K44K 492020-11-07 08:41:5501:55:10.4002:35:31.055,51-201:55:1020:562,901:55:10
156MIKOŁAJCZYK Tomasz 1787Błotniaki Team BytówOkr 1 - M76M 1072020-11-07 09:01:3701:55:37.0002:55:39.305,51-201:55:3721:012,901:55:37
157PAWŁOWSKA Nina 1871Cross Trening Mazovia CiechanówOkr 1 - K45K 502020-11-07 10:02:4901:56:35.3503:57:49.405,51-201:56:3521:112,801:56:35
158ZALEWSKI Adam 1870Okr 1 - M77M 1082020-11-07 10:02:4801:56:37.2503:57:50.405,51-201:56:3721:122,801:56:37
159WRZESIŃSKI Daniel 1783Okr 1 - M78M 1092020-11-07 09:01:3401:57:26.4002:57:25.855,51-201:57:2621:212,801:57:26
160ZAWADZKA Weronika 1857Okr 1 - K46K 512020-11-07 10:02:5001:58:27.2503:59:43.205,51-201:58:2721:322,801:58:27
161SZUMIELEWICZ Kinga 1613Big Yellowfood Adventure TeamOkr 1 - K47K 522020-11-07 09:01:3401:58:58.0502:58:57.155,51-201:58:5821:372,801:58:58
162BURMAN Tomasz 1896Rodzinka z CiechocinkaOkr 1 - M79M 1102020-11-07 10:23:1501:59:02.1004:20:42.605,51-201:59:0221:382,801:59:02
163CZARNECKI Andrzej 1982Ogry i KsiężniczkiOkr 1 - M80M 1112020-11-07 11:02:3402:00:36.9005:01:36.305,51-202:00:3621:552,702:00:36
164KORCZEWSKI Grzegorz 1895Okr 1 - M81M 1122020-11-07 10:23:1302:01:37.9004:23:16.605,51-202:01:3722:062,702:01:37
165LEWANDOWSKI Linus 1696HomokomandoOkr 1 - M82M 1132020-11-07 08:01:4602:03:04.4502:03:16.355,51-202:03:0422:222,702:03:04
166BELKA Rafał 1697HomokomandoOkr 1 - M83M 1142020-11-07 08:01:4602:03:04.6502:03:16.455,51-202:03:0422:222,702:03:04
167GRUBBA Rafał 1823Okr 1 - M84M 1152020-11-07 09:42:5702:03:50.0503:45:12.805,51-202:03:5022:302,702:03:50
168PACHOTA Paweł 1764Okr 1 - M85M 1162020-11-07 09:01:3802:04:34.4503:04:38.305,51-202:04:3422:382,602:04:34
169SOKOŁOWSKI Sebastian 1886Okr 1 - M86M 1172020-11-07 10:23:1602:05:06.4004:26:47.705,51-202:05:0622:442,602:05:06
170OSTROWSKA Katarzyna 1887Okr 1 - K48K 532020-11-07 10:23:1502:05:07.6504:26:48.355,51-202:05:0722:442,602:05:07
171ŻEBROWSKI Wojciech 1885Okr 1 - M87M 1182020-11-07 10:23:1602:05:07.9004:26:48.955,51-202:05:0722:442,602:05:07
172WRZESIŃSKA Anna 1782Okr 1 - K49K 542020-11-07 09:01:3402:05:52.2503:05:52.155,51-202:05:5222:532,602:05:52
173KOPYTKOWSKA Julia 1721Crossfit StoczniaOkr 1 - K50K 552020-11-07 08:23:4702:06:37.7502:28:50.205,51-202:06:3723:012,602:06:37
174GOLUBSKI Krzysztof 1720Crossfit stoczniaOkr 1 - M88M 1192020-11-07 08:23:4702:06:39.0502:28:51.155,51-202:06:3923:012,602:06:39
175KRUGLAK Anna 1777Hell’s Heaven SzczecinOkr 1 - K51K 562020-11-07 09:01:3402:06:47.9003:06:47.605,51-202:06:4723:032,602:06:47
176WIŚNIEWSKI Patryk 1786Hell'sOkr 1 - M89M 1202020-11-07 09:01:3502:06:48.7503:06:49.055,51-202:06:4823:032,602:06:48
177POPESCU Eduard 1780Okr 1 - M90M 1212020-11-07 09:01:3902:06:56.2503:07:00.905,51-202:06:5623:042,602:06:56
178ŚLIWIAK Paulina 1711Okr 1 - K52K 572020-11-07 08:23:4402:09:43.1502:31:52.505,51-202:09:4323:352,502:09:43
179TRACZ Tomek 1710Okr 1 - M91M 1222020-11-07 08:23:4302:09:43.2502:31:51.955,51-202:09:4323:352,502:09:43
180ŚLIWIAK Grzegorz 1714Okr 1 - M92M 1232020-11-07 08:23:4302:09:45.0502:31:54.005,51-202:09:4523:352,502:09:45
181ŚLUSAR Marcin 1708Okr 1 - M93M 1242020-11-07 08:23:4402:09:45.6002:31:55.255,51-202:09:4523:352,502:09:45
182ŚLIWIAK Dawid 1713Okr 1 - M94M 1252020-11-07 08:23:4502:09:45.6002:31:55.755,51-202:09:4523:352,502:09:45
183PETRYSZYN Marzena 1712Okr 1 - K53K 582020-11-07 08:23:4502:09:50.9002:32:01.405,51-202:09:5023:362,502:09:50
184FIEDER Mikołaj 1929MrowiskoOkr 1 - M95M 1262020-11-07 10:49:1902:09:54.0004:57:38.405,51-202:09:5423:372,502:09:54
185SZYMANIUK Marek 1709Okr 1 - M96M 1272020-11-07 08:23:4602:09:55.2002:32:06.905,51-202:09:5523:372,502:09:55
186DĄBROWSKI Brunon 1946MrowiskoOkr 1 - M97M 1282020-11-07 10:49:1502:09:56.0504:57:36.955,51-202:09:5623:372,502:09:56
187CZARNECKA Emilia 1981Ogry i KsiężniczkiOkr 1 - K54K 592020-11-07 11:02:3702:10:45.6505:11:47.855,51-202:10:4523:462,502:10:45
188WĄDOŁOWSKA Marta 1837Okr 1 - K55K 602020-11-07 09:42:5902:11:24.8503:52:49.105,51-202:11:2423:532,502:11:24
189SERAFINOWICZ Szymon 1838Okr 1 - M98M 1292020-11-07 09:42:5902:11:26.5503:52:50.605,51-202:11:2623:532,502:11:26
190HRYNKIEWICZ-SUDNIK Arkadiusz 1912Okr 1 - M99M 1302020-11-07 10:42:4002:12:31.1504:53:36.705,51-202:12:3124:052,502:12:31
191KOSCHEMBAHR ŁYSKOWSKA Danuta 1789Okr 1 - K56K 612020-11-07 09:01:3402:13:46.0503:13:45.255,51-202:13:4624:192,502:13:46
192KOSCHEMBAHR ŁYSKOWSKI Konstanty 1773BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - M100M 1312020-11-07 09:01:3302:13:46.1003:13:44.905,51-202:13:4624:192,502:13:46
193JANKOWIAK Katarzyna 1883Okr 1 - K57K 622020-11-07 10:23:1402:13:54.5504:35:34.405,51-202:13:5424:202,502:13:54
194POHLAND Paweł 1884Okr 1 - M101M 1322020-11-07 10:23:1402:13:54.6004:35:34.155,51-202:13:5424:202,502:13:54
195LEWANDOWSKI Leszek 1730Lacroix electronics teamOkr 1 - M102M 1332020-11-07 08:41:5402:14:27.0502:54:46.055,51-202:14:2724:262,502:14:27
196WILCZYŃSKA Dorota 1731Lacroix Electronics TeamOkr 1 - K58K 632020-11-07 08:41:5302:14:27.2002:54:46.055,51-202:14:2724:262,502:14:27
197KNOT Martyna 1792Okr 1 - K59K 642020-11-07 09:01:3502:15:09.1503:15:09.655,51-202:15:0924:342,402:15:09
198BISKUP Magdalena 1961Okr 1 - K60K 652020-11-07 11:02:3802:15:35.5005:16:38.605,51-202:15:3524:392,402:15:35
199POPIS Jarosław 1973Ogry i KsiężniczkiOkr 1 - M103M 1342020-11-07 11:02:3802:16:35.8005:17:39.555,51-202:16:3524:502,402:16:35
200NOWAK FAR Artur 1947MrowiskoOkr 1 - M104M 1352020-11-07 10:49:1902:17:52.0005:05:36.255,51-202:17:5225:042,402:17:52
201OSSOWSKI Dominik 1933MrowiskoOkr 1 - M105M 1362020-11-07 10:49:1902:19:38.1505:07:22.155,51-202:19:3825:232,402:19:38
202HERMAN Dominik 1939MrowiskoOkr 1 - M106M 1372020-11-07 10:49:1502:20:04.6505:07:45.355,51-202:20:0425:282,402:20:04
203SPIŻEWSKI Piotr 1971Ogry i KsiężniczkiOkr 1 - M107M 1382020-11-07 11:02:3802:21:44.1005:22:47.405,51-202:21:4425:462,302:21:44
204SPIŻEWSKA Anna 1972Ogry i KsiężniczkiOkr 1 - K61K 662020-11-07 11:02:3702:21:44.5005:22:47.105,51-202:21:4425:462,302:21:44
205KOPACZ Bogdan 1937MrowiskoOkr 1 - M108M 1392020-11-07 10:49:1802:21:49.4505:09:33.255,51-202:21:4925:472,302:21:49
206MAZUR Mikołaj 1948MrowiskoOkr 1 - M109M 1402020-11-07 10:49:1902:21:50.1505:09:34.905,51-202:21:5025:472,302:21:50
207JAKIMCZYK Stefania 1940MrowiskoOkr 1 - K62K 672020-11-07 10:49:1902:21:52.1005:09:36.105,51-202:21:5225:472,302:21:52
208SOKOŁOWSKI Aleksander 1609Okr 1 - M110M 1412020-11-07 09:43:0002:21:57.1004:03:22.305,51-202:21:5725:482,302:21:57
209KUBACKI Wojciech 1980Ogry i KsiężniczkiOkr 1 - M111M 1422020-11-07 11:02:3902:22:20.6505:23:24.705,51-202:22:2025:522,302:22:20
210BUDZISZ Rafał 1767Okr 1 - M112M 1432020-11-07 09:01:3802:23:03.6503:23:07.605,51-202:23:0326:002,302:23:03
211JAWORSKI Tymek 1930MrowiskoOkr 1 - K63K 682020-11-07 10:49:1602:23:06.4505:10:48.055,51-202:23:0626:012,302:23:06
212MÜLLER Igor 1872Okr 1 - M113M 1442020-11-07 10:02:4702:24:22.3004:25:34.605,51-202:24:2226:142,302:24:22
213GRUSZKA Beata 1741Wojowniczki TrójmiastoOkr 1 - K64K 692020-11-07 08:41:5302:25:37.8503:05:56.255,51-202:25:3726:282,302:25:37
214SAŁEK Wioleta 1974Ogry i księżniczkiOkr 1 - K65K 702020-11-07 11:02:3602:26:13.5005:27:15.155,51-202:26:1326:352,302:26:13
215KRAWIEC Anna 1740Wojowniczki TrójmiastoOkr 1 - K66K 712020-11-07 08:41:5502:27:31.6003:07:52.005,51-202:27:3126:492,202:27:31
216DEMBINSKI Piotr 1978Ogry i KsiężniczkiOkr 1 - M114M 1452020-11-07 11:02:3802:29:03.1505:30:06.655,51-202:29:0327:062,202:29:03
217CEBULA Krzysztof 1976Ogry i KsiężniczkiOkr 1 - M115M 1462020-11-07 11:02:3802:31:00.7505:32:04.055,51-202:31:0027:272,202:31:00
218HRYNKIEWICZ-SUDNIK Wanesa 1913Okr 1 - K67K 722020-11-07 10:42:3502:31:09.3505:12:09.355,51-202:31:0927:282,202:31:09
219WALCZAK Olaf 1914Okr 1 - M116M 1472020-11-07 10:42:3702:31:12.3505:12:14.455,51-202:31:1227:292,202:31:12
220WESOŁOWSKA Ewa 1979Ogry i KsiężniczkiOkr 1 - K68K 732020-11-07 11:02:3702:35:17.4005:36:19.755,51-202:35:1728:142,102:35:17
221MADEYSKA Aleksandra 1975Ogry i KsiężniczkiOkr 1 - K69K 742020-11-07 11:02:3602:35:19.8505:36:21.455,51-202:35:1928:142,102:35:19
222TARASIUK Krzysztof 1611Okr 1 - M117M 1482020-11-07 09:43:0002:40:59.5004:22:24.505,51-202:40:5929:162,002:40:59
223WADOLKOWSKA Paulina 1829 K 752020-11-07 09:42:553,00-3  0
224MYSZKOWSKA Weronika 1938Mrowisko K 762020-11-07 10:49:193,00-3  0
225ŚWISTAK Michał 1957 M 1492020-11-07 11:09:270-3  0
226SADOWSKA Lillianna 1943Mrowisko K 772020-11-07 10:49:160-3  0
DNCKACPRZAK Przemysław 1844Okr 2 - M2020-11-07 11:02:3903:04:31.1506:05:36.1011,0-10:003,601:32:15
DNCKALSKI Patryk 1571Okr 1 - M2020-11-07 08:02:0101:20:52.6001:21:18.705,5-20:004,101:20:52
DNCŚLUSAKOWICZ Jakub 1817MISTOkr 1 - M2020-11-07 09:23:5501:21:24.2002:43:44.905,5-20:004,101:21:24
DNCJEŻYNA Igor 1758Wataha ŻółwiOkr 1 - M2020-11-07 09:01:3801:27:28.8002:27:32.505,5-20:003,801:27:28
DNCBISEWSKA Wiktoria 1763Okr 1 - K2020-11-07 09:01:3701:33:03.5502:33:06.355,5-20:003,501:33:03
DNCNOWAK Maciej 1695Okr 1 - M2020-11-07 08:01:4601:33:21.1501:33:32.555,5-20:003,501:33:21
DNCPAROL Krzysztof 1734eKanaOkr 1 - M2020-11-07 08:41:5601:39:09.2502:19:31.005,5-20:003,301:39:09
DNCDYL Żaneta 1842Okr 1 - K2020-11-07 09:43:0201:49:49.9003:31:16.905,5-20:003,001:49:49
DNCTUORA-SZOST Dominika 1843Okr 1 - K2020-11-07 09:43:0101:49:50.1503:31:16.555,5-20:003,001:49:50
DNCWAWRZONKOWSKA Mirosława 1738Wojowniczki trójmiastoOkr 1 - K2020-11-07 08:41:5601:55:09.1002:35:30.255,5-20:002,901:55:09
DNCJACKOWSKA Anna 1746Wojowniczki TeamOkr 1 - K2020-11-07 08:41:5501:55:10.4002:35:31.355,5-20:002,901:55:10
DNCROSIŃSKA Magdalena 1747Wojowniczki TeamOkr 1 - K2020-11-07 08:41:5601:55:10.8002:35:32.705,5-20:002,901:55:10
DNCDRAPIEWSKA Agnieszka 1748WOJOWNICZKI TEAMOkr 1 - K2020-11-07 08:41:5601:55:11.7002:35:33.155,5-20:002,901:55:11
DNCMACIEJEWSKA Zuzia 1941MrowiskoOkr 1 - K2020-11-07 10:49:1702:18:58.5005:06:41.355,5-20:002,402:18:58
DNCSAS Julia 1944MrowiskoOkr 1 - K2020-11-07 10:49:1702:19:00.6005:06:42.905,5-20:002,402:19:00
DNCWEBER Marta 1936MrowiskoOkr 1 - K2020-11-07 10:49:1802:19:05.1505:06:48.505,5-20:002,402:19:05
DNCFIEDLER Zuzia 1942MrowiskoOkr 1 - K2020-11-07 10:49:1702:21:49.4505:09:31.955,5-20:002,302:21:49
LIMSPRAWKA Marta 1704DZIKIsquadOkr 3 - K2020-11-07 08:23:4203:05:27.5003:27:34.6516,500:005,301:01:49
LIMMACHNIO Bartosz 1718DZIKIsquadOkr 3 - M2020-11-07 08:23:4103:06:02.8503:28:09.2016,500:005,301:02:00
LIMGORNOWICZ Marcin 1687TREC TEAMOkr 3 - M2020-11-07 08:01:5003:07:52.4503:08:07.9016,500:005,301:02:37
LIMCIROCKI Wiesław 1799A-T CirockiOkr 3 - M2020-11-07 09:23:5703:31:05.9004:53:28.3016,500:004,701:10:21
LIMMATYSIAK Sławomir 1853Okr 3 - M2020-11-07 09:24:0103:35:09.4004:57:35.4516,500:004,601:11:43
LIMPTASZNIK Michał 1770Harpagan RunnersOkr 3 - M2020-11-07 09:01:3603:41:58.7504:42:00.1516,500:004,501:13:59
LIMKACZMAREK-ŁUSZCZAK Tomasz 1845Okr 2 - M2020-11-07 11:02:3903:04:55.4506:06:00.3011,0-10:003,601:32:27
LIMJĘDRYKA Anna 1809Okr 2 - K2020-11-07 09:24:0003:27:41.9504:50:07.5511,0-10:003,201:43:50
LIMKUJAWA Katarzyna 1956Kurczak CrowOkr 2 - K2020-11-07 11:09:2703:45:44.7506:53:36.9511,0-10:002,901:52:52
LIMOKRÓJ-SITTERLEE Mariola 1821Okr 2 - K2020-11-07 09:43:0003:47:18.1505:28:43.5511,0-10:002,901:53:39
LIMKIJEWSKI Jacek 1807Okr 1 - M2020-11-07 09:23:5903:40:59.2005:03:23.705,5-20:001,503:40:59
Znaleziono 254 wynik(ów)