Organizator : | OCR Events |
Data : | 2019-11-16 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 4.7 km |
Zgłoszonych : | 361 |
Wystartowało : | 314 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 312 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | 09:00 Fala 1 | 09:10 Fala 1 | 09:30 Fala 2 | 10:00 Fala DECATHLON | 10:30 Fala BAUKRANE | Okr 1 - K | Okr 2 - K | Okr 3 - K | Okr 1 - M | Okr 2 - M | Okr 3 - M
Klasyfikacja wg
liczby okrążeń,
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Kategoria | Finish_B 4.7km | Finish_B 9.4km | Finish_B 14.1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZULCEK Patryk | 0875 | Autopay | Okr 2 - M | 00:55:37 | 02:00:44 | |
2 | KOPARKOWY Dawid | 0966 | KOPARA TEAM | Okr 2 - M | 00:52:09 | 01:52:25 | |
3 | STRZELCZYK Mariusz | 0772 | Kontener Formy | Okr 2 - M | 00:57:01 | 02:00:07 | |
4 | ULDYNOWICZ Bartosz | 0922 | Dirty Sparrows | Okr 2 - M | 00:50:30 | 01:43:04 | |
5 | SŁADEK Patryk | 0465 | Ex Team | Okr 2 - M | 00:52:51 | 01:51:22 | |
6 | PIONK Tadeusz | 0760 | Okr 2 - M | 00:57:06 | 02:15:57 | ||
7 | JANKOWSKI Piotr | 0476 | Rezerwowe Psy | Okr 2 - M | 00:56:45 | 01:58:50 | |
Niesklasyfikowani | |||||||
LIM | LAMENTA Andrzej | 0182 | Trener24h.com.pl | Okr 2 - M | 01:00:28 | 02:31:11 | |
9 | GORNOWICZ Marcin | 0190 | TREC TEAM | Okr 2 - M | 01:04:10 | 02:20:57 | |
10 | ANTOSIK Igor | 0531 | Studio S7 | Okr 2 - M | 01:05:40 | 02:14:20 | |
11 | MORGAŚ Mariusz | 0183 | trener24h.com.pl | Okr 2 - M | 00:57:04 | 01:58:22 | |
12 | SZCZUKA Leszek | 0816 | Crosselite | Okr 2 - M | 01:00:15 | 02:06:49 | |
LIM | DACIO Mirek | 0487 | Okr 2 - M | 01:17:55 | 02:35:10 | ||
LIM | MATYSEK Ireneusz | 0454 | KOMANDOS WAŁECKI | Okr 2 - M | 01:19:06 | 03:10:15 | |
LIM | GĄSIOROWSKI Rafał | 0191 | Big Yellow Foot Adventure Team | Okr 2 - M | 01:40:27 | 03:19:27 | |
16 | DYKIER Krzysztof | 0379 | Okr 2 - M | 00:59:28 | 02:19:56 | ||
LIM | LASKOWSKI Przemysław | 0473 | Calisthenics Płock | Okr 2 - M | 01:39:30 | 03:43:20 | |
LIM | LUTEREK Michał | 0479 | Okr 2 - M | 01:42:19 | 02:57:48 | ||
LIM | DUNAJ Kamil | 0198 | BigYellowFoot Adventure Team | Okr 2 - M | 01:40:26 | 02:57:57 | |
LIM | LEWICKI Piotr | 0175 | X-team Special Forces | Okr 2 - M | 01:17:12 | 02:54:14 | |
LIM | KOSCHEMBAHR ŁYSKOWSKI Konstanty | 0458 | BigYellowFoot Adventure Team | Okr 2 - M | 01:40:27 | 03:19:25 | |
LIM | NOWAKOWSKI Jakub | 0255 | Calisthenics Płock | Okr 2 - M | 01:45:26 | 03:53:09 | |
LIM | OLENDER Marcin | 0642 | Okr 2 - M | 01:13:03 | 02:31:31 | ||
LIM | PAWŁOWSKI Jacek | 0324 | Leo Runners | Okr 2 - M | 01:41:11 | 03:15:13 | |
25 | PLICHTA Grzegorz | 0319 | Hamilton Team | Okr 2 - M | 01:08:32 | 02:25:38 | |
LIM | LIBERADZKI Marcin | 0921 | Athletic Apollo | Okr 2 - M | 01:33:31 | 03:13:53 | |
27 | KOŚCIECHA Mateusz | 0668 | Okr 2 - M | 01:06:50 | 02:17:29 | ||
LIM | WOŁOSZYN Mariusz | 0342 | Leo Runners | Okr 2 - M | 01:41:07 | 03:14:19 | |
LIM | ROMANOWSKI Mateusz | 0892 | Okr 2 - M | 01:31:52 | 03:29:15 | ||
LIM | ORŁOWSKI Piotr | 0197 | Okr 2 - M | 01:41:13 | 03:22:32 | ||
LIM | GRZONKOWSKI Krzysztof | 0893 | Okr 2 - M | 01:31:50 | 03:29:13 | ||
LIM | PAWŁOWSKI Krzysztof | 0392 | Okr 2 - M | 01:41:12 | 03:19:52 | ||
LIM | MATYSIAK Sławomir | 0899 | Drużyna GRUBASA | Okr 2 - M | 01:55:40 | 04:00:55 | |
LIM | GRYŻEWSKI Karol | 0195 | RMF4RT Gladiators | Okr 2 - M | 01:17:01 | 02:54:01 | |
LIM | MALEWICZ Aleksander | 0091 | MROWISKO SOPOT | Okr 2 - M | 01:19:42 | 02:41:06 | |
LIM | TRZASKA Wojciech | 0488 | Okr 2 - M | 01:41:16 | 03:10:34 | ||
LIM | SZYMAŃSKI Artur | 0385 | Calisthenics Płock | Okr 2 - M | 01:39:18 | 03:42:58 | |
LIM | SZYPSZAK Konrad | 0935 | Calisthenics Płock | Okr 2 - M | 01:39:41 | 03:43:00 | |
LIM | PIĘTKA Grzegorz | 0784 | #1973 | Okr 2 - M | 01:26:28 | 03:32:11 | |
LIM | PIASECKI Dawid | 0390 | Okr 2 - M | 01:39:25 | 03:13:39 | ||
LIM | DURKA Michał | 0471 | Calisthenics Płock | Okr 2 - M | 01:39:36 | 03:42:57 | |
LIM | ZACHANDREWICZ Robert | 0396 | Okr 2 - M | 01:39:43 | 03:50:35 |
Znaleziono 42 wynik(ów)