Organizator : | GOKSiT Polańczyk |
Data : | 2019-10-19 |
Miejsce : | Polańczyk |
Dystans : | 13 km |
Zgłoszonych : | 319 |
Wystartowało : | 234 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 234 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 10 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Drużyna | Zawodnicy klasyfikowani | Czas | Czas łączny |
---|---|---|---|---|
1 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 2 | Mieczysław Jałocha Łukasz Rohan Bernard Pempuś | 01:05:39.23 01:09:09.79 01:11:36.88 | 03:26:24.000 |
2 | FANTASTYCZNA TRÓJKA | Marcin Kosterkiewicz Katarzyna Winiarska Jakub Kuśmider | 01:08:57.07 01:14:30.62 01:11:45.52 | 03:35:12.000 |
3 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 2,5 | Tomasz Giefert Robert Preisner Dariusz Kohut | 01:11:11.36 01:11:23.53 01:13:04.94 | 03:35:38.000 |
4 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | Krzysztof Kozłowski Jakub Radyk Jarosław Ścibor | 01:10:29.81 01:14:12.52 01:28:39.00 | 03:53:20.000 |
5 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 3 | Mariusz Kozioł Tomasz Nykiel Wojciech Stadnik | 01:12:31.41 01:20:56.80 01:21:21.49 | 03:54:48.000 |
6 | PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWA | Marcin Olejarski Krzysiek Banasik Maciej Bajsarowicz | 01:12:59.14 01:14:23.58 01:30:35.56 | 03:57:57.000 |
7 | POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK | Bożena Zapołoch Bogdan Curzydło Tomasz Gaworecki | 01:28:44.72 01:15:15.24 01:17:06.25 | 04:01:05.000 |
8 | SZYBKIE ŻABY | Przemysław Mazek Tomasz Kawa Mariusz Pietryszyn | 01:18:17.02 01:18:24.43 01:27:50.03 | 04:04:31.000 |
9 | DWERNIK KAMIEŃ TRAIL | Tomasz Skawiński Tomasz Dopart Adam Kapral | 01:10:50.62 01:20:39.30 01:33:07.51 | 04:04:36.000 |
10 | KRESOWIANIE | Maciej Pietrasiewicz Rafał Maciejko Wiesław Sopel | 01:16:22.45 01:20:07.16 01:30:17.64 | 04:06:46.000 |
11 | 5 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICH | Łukasz Łańcucki Krzysztof Łapczyński Damian Zakrzacki | 01:20:39.97 01:25:43.49 01:28:36.89 | 04:14:58.000 |
12 | CENTRUM ANIMACJI SPOŁECZNEJ | Jacek Gut Jacek Pyrzak Daniel Jakubowski | 01:14:14.45 01:18:46.72 01:42:41.90 | 04:15:41.000 |
13 | 5 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICH 1 | Piotr Przybyła Marek Fedio Anna Kulik | 01:18:21.85 01:20:40.14 01:36:52.31 | 04:15:53.000 |
14 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 4 | Marek Kruszyński Tomasz Szadurski Ireneusz Grasza | 01:19:30.20 01:24:53.21 01:33:12.22 | 04:17:35.000 |
15 | KOPALNIA MOCY TARNOBRZEG | Agnieszka Matysiak Radek Karasiński Piotr Placha | 01:25:24.39 01:21:30.69 01:33:57.69 | 04:20:51.000 |
16 | NALEŚNIKI | Dominik Tutka Marcin Głowacki Krzysztof Głowacki | 01:16:10.07 01:27:16.85 01:41:40.75 | 04:25:06.000 |
17 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 1 | Weronika Klinger Maria Stefańska Barbara Dorosz | 01:23:35.96 01:24:38.98 01:38:09.92 | 04:26:22.000 |
18 | ATHLETIC ZRĘCIN | Michał Ćwiąkała Marcin Kisielewicz Halina Ćwiąkała | 01:17:27.00 01:31:50.04 01:37:17.21 | 04:26:34.000 |
19 | DECARUN RZESZÓW | Anna Rogowska Joanna Olekszyk Joanna Cypryś | 01:27:14.38 01:29:40.42 01:32:49.63 | 04:29:43.000 |
20 | DECARUN RZESZÓW 2 | Michał Ogłuszka Grzegorz Pasierb Paweł Drąg | 01:16:50.55 01:40:04.56 01:40:06.44 | 04:37:00.000 |
21 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 5 | Andrzej Małek Renata Czura Barbara Jałocha | 01:08:19.59 01:36:00.39 01:56:17.41 | 04:40:36.000 |
22 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 6 | Ewa Ciepałowicz Waldemar Kopczyk Katarzyna Gradowska | 01:29:22.74 01:38:04.75 01:38:05.88 | 04:45:31.000 |
23 | SOLINA TEAM | Kamil Uzdejczyk Piotr Matuszewski Justyna Głuszko | 01:23:31.33 01:27:52.04 01:54:56.73 | 04:46:19.000 |
24 | PLATINIUM CROSS ZAMOŚĆ | Robert Krukowski Mariusz Nowosad Ewa Krukowska | 01:28:03.49 01:45:36.72 01:50:09.63 | 05:03:48.000 |
25 | DARFIK TEAM | Dariusz Zbieć Angelika Zbieć Bożena Zbieć | 01:26:24.47 02:11:06.76 02:12:07.09 | 05:49:37.000 |
Znaleziono 25 wynik(ów)