BIESZCZADZKI KLASYK RYSIA

Organizator/ Organizer:
GOKSiT
Data/ Date:
2018-10-20
Miejsce/ Place:
Polańczyk
Dystans/ Distance:
12 km
Zgłoszonych/ Registered:
224
Wystartowało/ Started:
165
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
165
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Klas. drużynowa | Kobiety | Mężczyźni | K-16 | M-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M6kmCzas
netto
12km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1MACIASZEK Grzegorz 106RAJSPORT ACTIVE SIERADZOSTRÓWEKM-401M 100:26:2300:58:28.49 4:5212.3
2RODZINKA Jan 136KLUB BIEGACZA ATHLETIC ZRĘCINZRĘCINM-402M 200:25:4400:59:01.61+00:00:334:5512.2
3GLEŃ Robert 48MUKS PODKARPACIE JEDLICZEJEDLICZEM-403M 300:26:0600:59:47.77+00:01:194:5912
4STAŃKO Paweł 165BIESY I CZORTYSTUPOSIANYM-404M 400:27:1601:01:55.85+00:03:275:0911.6
5SZMIST Szymon 173KLUB BIEGACZA ATHLETIC ZRĘCINSZCZEPANCOWAM-301M 500:27:2201:02:30.74+00:04:025:1211.5
6SKAWIŃSKI Tomasz 158BIESY I CZORTYSANOKM-302M 600:28:1601:02:44.90+00:04:165:1311.5
7WOJNAROWSKI Jacek 197NOWY SĄCZM-405M 700:27:4501:02:48.51+00:04:205:1411.5
8KOSTERKIEWICZ Marcin 86PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-406M 800:28:2701:02:51.83+00:04:235:1411.5
9MOSOŃ Wiktor 118MUKS PODKARPACIE JEDLICZEGŁOWIENKAM-407M 900:27:2301:03:02.44+00:04:335:1511.4
10PISZCZEK Stanisław 135PRZEMYŚLM-303M 1000:28:1501:03:14.37+00:04:455:1611.4
11OLEJARSKI Marcin 122PRUCHNIKM-161M 1100:27:0301:03:40.84+00:05:125:1811.3
12GŁUSZKO Przemek 49SOLINA TEAMBEREZKAM-304M 1200:27:5101:04:17.96+00:05:495:2111.2
13PYRZAK Jacek 141BIKESHOP RZESZÓWRZESZÓWM-305M 1300:29:1901:04:48.75+00:06:205:2411.1
14TOMASZEK Zbigniew 179KAMIEŃ DWERNIKUSTRZYKI DOLNEM-408M 1400:28:4101:05:03.46+00:06:345:2511.1
15KOHUT Dariusz 81PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-409M 1500:29:2501:05:25.80+00:06:575:2711
16GUT Jacek 53TKKF 'SOKÓŁ' GŁOGÓW MAŁOPOLSKIHUCISKOM-162M 1600:28:4001:05:34.28+00:07:055:2711
17DOMISZEWSKA Maria 31USTRZYKI DOLNEK-501K 100:28:4501:06:08.53+00:07:405:3010.9
18ŁAGOŻNY Łukasz 101POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 1SANOKM-306M 1700:29:4601:06:25.06+00:07:565:3210.8
19DUDA Paweł 37MUKS PODKARPACIE JEDLICZEJEDLICZEM-307M 1800:29:3901:06:29.14+00:08:005:3210.8
20CURZYDŁO Bogdan 27SANOKM-4010M 1900:29:2001:06:47.14+00:08:185:3410.8
21DELEŻUCH Wojciech 29OSP NIEMCENIEMCEM-4011M 2000:29:5801:07:07.72+00:08:395:3510.7
22STADNIK Wojciech 164PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-4012M 2100:29:4401:07:09.19+00:08:405:3510.7
23OCHYRA Konrad 121SOLINA TEAMLESKOM-163M 2200:30:4001:07:34.41+00:09:055:3710.7
24WIERZBICKI Janusz 214SIENIAWAM-308M 2300:29:2701:08:54.60+00:10:265:4410.4
25DOPART Tomasz 33KAMIEŃ DWERNIKUSTRZYKI DOLNEM-4013M 2400:31:2801:09:04.35+00:10:355:4510.4
26FEDIO Marek 40I KZOSTRÓWM-309M 2500:29:4601:10:00.09+00:11:315:5010.3
27RYCYK Łukasz 152LISZNAM-3010M 2600:31:2501:10:11.34+00:11:425:5110.3
28WEREMKO Grzegorz 188MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYM-4014M 2700:31:3001:10:15.33+00:11:465:5110.2
29KAŹMIERCZAK Krzysztof 72RYKIM-4015M 2800:31:3601:10:32.12+00:12:035:5210.2
30MLECZKO Grzegorz 117I KZGRABOWNICA STARZEŃSKAM-3011M 2900:31:2101:10:46.99+00:12:185:5310.2
31WOLIŃSKI Ryszard 200RUNNING TEAM NOWY STYL GROUPJASŁOM-3012M 3000:31:2301:10:58.47+00:12:295:5410.1
32MAZURKIEWICZ Bartłomiej 113POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 3SANOKM-164M 3100:31:5901:11:00.51+00:12:325:5510.1
33BODNAR Adrian 20SANOKM-165M 3200:31:5201:11:01.25+00:12:325:5510.1
34SZYSZŁO Tomasz 176POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 3SANOKM-3013M 3300:31:3001:11:01.77+00:12:335:5510.1
35GAWORECKI Tomasz 45POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 1SANOKM-3014M 3400:31:3201:11:06.91+00:12:385:5510.1
36PODOLAK Paweł 138KAMIEŃ DWERNIKUSTRZYKI DOLNEM-3015M 3500:31:2901:11:13.20+00:12:445:5610.1
37RUCIŃSKI Piotr 150PRZEMYŚLM-3016M 3600:31:4801:11:32.28+00:13:035:5710.1
38KANDEFER Beata 217KLUB BIEGACZA ATHLETIC ZRĘCINKORCZYNAK-401K 200:31:4201:11:33.89+00:13:055:5710.1
39KOŚMIDER Tomasz 87SPARTANIE DZIECIOMWROCŁAWM-3017M 3700:32:4901:11:34.05+00:13:055:5710.1
40JABŁOŃSKI Marek 60PGB SPORTOWA PACZKAWOLA NIEMIECKAM-166M 3800:31:5501:11:43.53+00:13:155:5810
41SZKULSKI Krystian 1721BCZWARSZAWAM-167M 3900:31:5101:11:57.93+00:13:295:5910
42SZKODA Robert 171BURZA MUZGÓWBIŁGORAJM-3018M 4000:31:4701:12:09.19+00:13:406:0010
43ANTOSZ Bogdan 7SIENIAWAM-4016M 4100:32:1701:12:24.22+00:13:556:029.9
44GIEFERT Tomasz 47I KZPRZEMYŚLM-3019M 4200:31:1701:12:25.18+00:13:566:029.9
45OSIŃSKI Adam 125JAROSŁAWM-3020M 4300:31:3901:12:27.07+00:13:586:029.9
46PASTERCZYK Darusz 127MUKS PODKARPACIE JEDLICZEJEDLICZEM-4017M 4400:32:3101:12:41.56+00:14:136:039.9
47WINIARSKI Karol 193BŁĘKITNY ŻEGLCEŻEGLCEM-3021M 4500:31:5501:13:01.43+00:14:326:059.9
48KAŹMIERCZAK Eryk 73RYKIM-168M 4600:32:0801:13:02.14+00:14:336:059.9
49BALICKI Zbigniew 12BURZA MUZGÓWZWIERZYNIECM-4018M 4700:32:0401:13:06.33+00:14:376:059.8
50WALANIA Kinga 183TKKF 'SOKÓŁ' GŁOGÓW MAŁOPOLSKIGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK-301K 300:32:1801:13:14.19+00:14:456:069.8
51BRONHARD Rafał 24TKKF 'SOKÓŁ' GŁOGÓW MAŁOPOLSKIRZESZÓWM-3022M 4800:32:1801:13:14.26+00:14:456:069.8
52AMAROWICZ Jacek 4I KZ III - PLZPRZEMYŚLM-3023M 4900:32:4201:13:24.91+00:14:566:079.8
53SIKORA-KOŁODZIEJ Irmina 157BIESY I CZORTYPRZEMYŚLK-302K 400:32:4101:13:27.18+00:14:586:079.8
54CZERNICKI Marcin 149PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-3024M 5000:32:4301:13:28.83+00:15:006:079.8
55GOLEŚ Grzegorz 52RUN GIEDLAROWAGIEDLAROWAM-3025M 5100:31:4901:13:55.04+00:15:266:099.7
56KARDASZ Marek 69SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM-3026M 5200:32:5301:14:31.52+00:16:036:129.7
57ROCZNIAK Bogdan 148RZESZÓWM-4019M 5300:34:1001:14:46.11+00:16:176:139.6
58DOMISZEWSKI Wojciech 196USTRZYKI DOLNEM-501M 5400:33:0001:14:50.88+00:16:226:149.6
59PIETRYSZYN Mariusz 134SOLINA TEAMBRYLIŃCEM-4020M 5500:34:0101:14:52.29+00:16:236:149.6
60MITURA Wojtek 116PARCZEWM-4021M 5600:34:2801:15:11.17+00:16:426:159.6
61JACHIMOWSKI Jarek 61KOMP-SERWIS24 SANOKWUJSKIEM-3027M 5700:33:0501:15:18.31+00:16:496:169.6
62BERNAŚ Dariusz 19BSCZADYWETLINAM-3028M 5800:33:4301:15:24.20+00:16:556:179.5
63ŁABUDZKI Marcin 99PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-3029M 5900:33:2001:15:32.94+00:17:046:179.5
64PĘKOSZ Agnieszka 132TRIO Z PKBPRZEMYŚLK-303K 500:33:2901:15:33.04+00:17:046:179.5
65BODZIOCH Grzegorz 22GORLICKA GRUPA BIEGOWAGORLICEM-4022M 6000:33:1201:15:33.72+00:17:056:179.5
66MATUSZEWSKI Piotr 112MYCZKÓWM-3030M 6100:34:1501:15:33.76+00:17:056:179.5
67PAJESTKA Wojciech 126POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 3SANOKM-4023M 6200:34:1901:15:34.01+00:17:056:179.5
68KOZIEŁ Tadeusz 89BURZA MUZGÓWRZESZÓWM-169M 6300:33:3701:15:42.11+00:17:136:189.5
69STEFAŃSKA Maria 166TRIO Z PKBPRZEMYŚLK-304K 600:33:3701:15:42.52+00:17:146:189.5
70MACHLARZ Mateusz 105SRTG RZESZÓWRZESZÓWM-1610M 6400:32:4101:15:52.18+00:17:236:199.5
71RECZKOWSKI Andrzej 146KLUB BIEGACZA ATHLETIC ZRĘCINNIENASZÓW198AM-601M 6500:32:5401:16:00.31+00:17:316:209.5
72ROCZNIAK Marcin 147ROCZNIAK TEAMSANOKM-3031M 6600:33:2001:16:06.03+00:17:376:209.5
73RADYK Jakub 142PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-3032M 6700:33:3101:16:23.18+00:17:546:219.4
74KAWALIŁO Piotr 70WOLA RAFAŁOWSKAM-3033M 6800:32:4501:16:46.35+00:18:176:239.4
75AMROZKIEWICZ–GROMEK Judyta 5AMROZKIEWICZ TEAMSANOKK-305K 700:34:1801:16:46.86+00:18:186:239.4
76HADUCH Jerzy 54SANOK I OKOLICEPISAROWCEM-602M 6900:33:2901:17:08.07+00:18:396:259.3
77WĘGRZYŃSKI Paweł 189KRAKÓWM-3034M 7000:34:2601:17:09.81+00:18:416:259.3
78BEŁCH Michał 18WIDACZM-3035M 7100:33:3201:17:15.94+00:18:476:269.3
79BURAK Adam 251BCZPOLAŃCZYKM-4024M 7201:17:27.16+00:18:586:279.3
80SZEWCZYK Rafał 170NOWY SĄCZM-4025M 7300:34:4701:18:02.21+00:19:336:309.2
81LEWSZA Michał 98BIAŁYSTOKM-1611M 7400:34:0901:18:33.00+00:20:046:329.2
82MAŚLAK Jacek 110POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 2SANOKM-4026M 7500:34:5201:19:33.80+00:21:056:379
83DRWIĘGA Maciej 36POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 1SANOKM-4027M 7600:34:5201:19:33.94+00:21:056:379
84KAPRAL Mateusz 68LUTOWISKA,M-1612M 7700:35:0801:20:14.18+00:21:456:419
85PEŁDIAK Bogdan 131PROCISNEM-502M 7800:34:4301:20:49.93+00:22:216:448.9
86KAPRAL Adam 67KAMIEŃ DWERNIKLUTOWISKA,M-4028M 7900:35:4601:20:50.04+00:22:216:448.9
87ZYMRÓZ Tomek 206JAK NIE MY TO KTO? ROPCZYCEROPCZYCEM-1613M 8000:34:5601:21:25.72+00:22:576:478.8
88ŚCIBOR Jarosław 177I KZ III - PLZPRZEMYŚLM-3036M 8100:36:2901:22:15.41+00:23:466:518.8
89JAKUBOWSKI Daniel 63CENTRUM ANIMACJI SPOŁECZNEJ CARITASZABAJKAM-4029M 8200:35:5301:22:23.26+00:23:546:528.7
90MAJCHER Damian 107STALOWA WOLA/TARNOBRZEGM-3037M 8300:36:2101:22:29.62+00:24:016:528.7
91DOROSZ Barbara 34TRIO Z PKBPRZEMYŚLK-306K 800:36:2601:22:45.61+00:24:176:538.7
92SZYMALA-LIPKA Magdalena 175MIELECK-307K 900:36:4201:23:30.62+00:25:026:578.6
93SUCHOWIECKA Sabina 168RYBNEK-161K 1000:36:3001:23:35.06+00:25:066:578.6
94RYŁKO Jacek 211SOLINA TEAMSOLINAM-4030M 8400:36:2101:23:36.16+00:25:076:588.6
95KLESZCZYŃSKI Bartosz 77MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYM-3038M 8500:37:2101:23:38.39+00:25:096:588.6
96BAŁABAN Waldemar 13WALBAKROSNOM-503M 8600:38:4201:23:57.72+00:25:296:598.6
97HABART Dorota 219KROSNOK-402K 1100:38:0601:24:01.23+00:25:327:008.6
98GALANTY Agnieszka 44SZYBKIE BLONDYNYDYBAWKAK-403K 1200:37:3601:24:07.80+00:25:397:008.6
99SIEDLACZEK Zbigniew 156SKLEP BIEGACZA LUBLIN TEAMLUBLINM-603M 8700:36:3001:24:23.53+00:25:557:028.5
100ŁUCZAK Janusz 102ŁÓDŹM-504M 8800:37:2501:24:49.79+00:26:217:048.5
101KORYCIŃSKA Izabela 84KRAKÓWK-308K 1300:37:5001:24:53.33+00:26:247:048.5
102BABINSKA Inga 9SZYBKIE BLONDYNYPRZEMYŚLK-404K 1400:37:3901:24:56.88+00:26:287:048.5
103LEŚNIAK-POPIEL Marta 97POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 2SANOKK-405K 1500:37:2601:25:00.99+00:26:327:058.5
104WAJCOWICZ Witold 182POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 2SANOKM-4031M 8900:37:2701:25:01.16+00:26:327:058.5
105KROK Krzysztof 91NIEZRZESZONYMUSZYNAM-505M 9000:38:1001:25:04.82+00:26:367:058.5
106WACNIK Janusz 181RZESZÓWM-506M 9100:37:2601:25:44.06+00:27:157:088.4
107HABART Maciej 220KROSNOM-4032M 9200:39:0701:25:49.36+00:27:207:098.4
108WAŁĘGA-ROSTEK Małgorzata 186ULTAMĘKIKOSZYCE WIELKIEK-406K 1600:37:2901:25:50.73+00:27:227:098.4
109SADOWY Janusz 1555 BSPPRZEMYŚLM-3039M 9300:37:0601:26:00.59+00:27:327:108.4
110RYŚ Katarzyna 154PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAOLSZANYK-309K 1700:38:0401:26:00.92+00:27:327:108.4
111MISIAK Mateusz 115BURZA MUZGÓWROPCZYCEM-1614M 9400:38:0001:26:11.84+00:27:437:118.4
112KISIELEWICZ Marcin 75KLUB BIEGACZA ATHLETIC ZRĘCINLEŚNIÓWKAM-1615M 9500:37:4401:26:16.64+00:27:487:118.3
113IGNOR Edyta 59SRTG RZESZÓWRZESZÓWK-162K 1800:37:0101:26:16.82+00:27:487:118.3
114ZIĘBA Ewa 203BURZA MUZGÓWBRATKOWICEK-163K 1900:38:0001:26:24.09+00:27:557:128.3
115AST Grzegorz 8AMSTAFF TEAM JEDLICZEJEDLICZEM-1616M 9600:38:4001:26:29.24+00:28:007:128.3
116NIEMIEC-DRWIĘGA Bernadeta 120SANOKK-407K 2000:38:3401:27:35.37+00:29:067:188.2
117DROBOT Piotr 35POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-4033M 9700:38:3401:27:35.37+00:29:067:188.2
118DABROWSKA Agnieszka 28SANOKK-3010K 2100:37:3501:27:35.84+00:29:077:188.2
119DUDEK Paweł 38WOLA ZYRAKOWSKAM-4034M 9800:37:4101:28:24.37+00:29:557:228.1
120BODNIAK Tomasz 21USTRZYKI DOLNEM-3040M 9900:39:2101:28:34.67+00:30:067:228.1
121DUDEK Katarzyna 39PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK-3011K 2200:40:2401:29:27.10+00:30:587:278
122KĘDRA Agnieszka 74RZESZÓWK-164K 2300:39:4701:29:39.95+00:31:117:288
123WILGUCKI Krzysztof 1911BCZWARSZAWAM-1617M 10000:37:4601:29:49.85+00:31:217:298
124WARZOCHA Paweł 187NIECHBIEGANIECHOBRZM-4035M 10100:40:3201:29:51.27+00:31:227:298
125ZARĘBA Jolanta 218RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWK-502K 2400:39:4401:30:19.09+00:31:507:318
126PAWŁOWSKA Agnieszka 128SZYBKIE BLONDYNYTARNAWCEK-408K 2500:40:2301:30:21.68+00:31:537:318
127FERFECKI Paweł 42ROPCZYCEM-3041M 10200:38:4301:30:44.31+00:32:157:337.9
128WITUSIK Mariusz 195NW-TEAM JASŁOJASŁOM-4036M 10300:37:3201:30:51.48+00:32:227:347.9
129GALANTY Bartłomiej 43PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-4037M 10400:41:1101:31:01.59+00:32:337:357.9
130PECKA Krzysztof 129SOLINA TEAMMYCZKÓWM-3042M 10500:39:5601:31:31.34+00:33:027:377.9
131ŻUROWSKI Jacek 209CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMISTLUBLINM-4038M 10600:40:5401:31:55.74+00:33:277:397.8
132ŻUREK Piotr 208LUBLIN BIEGALUBLINM-4039M 10700:40:5601:31:56.49+00:33:287:397.8
133ZAJĄCZKOWSKI Krzysztof 167PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-3043M 10800:41:3101:32:13.23+00:33:447:417.8
134KAPA Patrycja 66K.S. MARATON OSTRÓW WIELKOPOLSKIBIEGANINK-165K 2600:42:0601:32:14.16+00:33:457:417.8
135JAŁOCHA Barbara 64PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK-503K 2700:40:5301:32:57.72+00:34:297:447.7
136WITUSIK Dorota 194NW-TEAM JASŁOJASŁOK-409K 2800:39:4701:33:34.96+00:35:067:477.7
137WARCHOŁ-SNUZIK Patrycja 215SOLINA TEAMSOLINAK-3012K 2900:41:5301:33:42.91+00:35:147:487.7
138MAŚLAK Marzena 111POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKK-3013K 3000:41:1201:33:43.15+00:35:147:487.7
139ŁUCZYCKA Iwona 103POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKHŁOMCZAK-4010K 3100:41:1201:33:43.29+00:35:147:487.7
140WOLF Weronika 1993PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ/ POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKK-4011K 3200:41:1301:33:43.59+00:35:157:487.7
141KŁODZIŃSKA Barbara 78ULTAMĘKITARNÓWK-4012K 3300:41:2001:35:22.77+00:36:547:567.5
142PIELECH Wojciech 133SANOKM-507M 10900:42:2001:36:25.43+00:37:568:027.5
143ZIMOŃ Paulina 204SANOKK-166K 3400:42:1901:36:25.82+00:37:578:027.5
144ZIÓŁKOWSKA Bożena 205WALBAKROSNOK-4013K 3500:42:1201:37:28.03+00:38:598:077.4
145KOCZOROWSKI Marcin 80TEAM ZABIEGANEDNIRADIÓWEKM-3044M 11000:43:0801:38:46.29+00:40:178:137.3
146KOCZOROWSKA Anna 79TEAM ZABIEGANEDNIRADIÓWEKK-3014K 3600:43:0801:38:46.66+00:40:188:137.3
147PRUCNAL Paweł 139RUN FOR 42WARSZAWAM-4040M 11100:44:0701:40:00.85+00:41:328:207.2
148KOWALSKI-NEUKIRCH Henryk 88TRUCHTACZ MYSŁOWICEKATOWICEM-604M 11200:44:0701:40:01.21+00:41:328:207.2
149BIERNACKI Rene 212POLANICA ZDRÓJM-605M 11300:45:2601:41:01.69+00:42:338:257.1
150LESZCZYŃSKI Mirosław 96GRE NIERUCHOMOŚCILESKOM-3045M 11400:43:3301:41:02.60+00:42:348:257.1
151GNIECIAK Monika 51GRE NIERUCHOMOŚCIPUŁAWYK-3015K 3700:43:3701:41:06.57+00:42:388:257.1
152BĄK Magdalena 17SANOKK-167K 3800:44:4101:42:37.45+00:44:088:337
153KAWECKA Magdalena 71KAWA BEZ PAPIEROSAWARSZAWAK-3016K 3900:44:5001:43:41.50+00:45:138:386.9
154LECH Magdalena 95KRAKÓWK-3017K 4000:47:1201:46:17.95+00:47:498:516.8
155CIEŚLAK-SAWICKA Katarzyna 26KCS TEAMKRAKÓWK-4014K 4100:47:1301:49:32.54+00:51:049:076.6
156DOBISZEWSKA Ilona 30I KZKRAKÓWK-3018K 4200:47:4901:51:22.62+00:52:549:166.5
157RUTKOWSKI Grzegorz 151KLUB MATIEGO JEŻOWEJEŻOWEM-3046M 11500:47:5101:51:22.78+00:52:549:166.5
158ŁACH Wiesław 100KLUB MATIEGO JEŻOWEJEŻOWEM-4041M 11600:49:3101:55:40.87+00:57:129:386.2
159BANASZEK-CHMIEL Karolina 16WOLA ZGŁOBIEŃSKAK-3019K 4300:49:3301:55:42.56+00:57:149:386.2
160MAZURKIEWICZ Iwona 114RZESZÓWK-168K 4400:54:4902:05:21.35+01:06:5210:265.7
161KORBECKA Małgorzata 82CHMIELNIKK-4015K 4500:54:1202:06:22.50+01:07:5410:315.7
162ADAMCZYK Artur 1SOLINA TEAMSOLINAM-508M 11700:56:0202:06:23.85+01:07:5510:325.7
163KORBECKA Monika 213CHMIELNIKK-169K 4600:54:1102:06:24.50+01:07:5610:325.7
164GŁUSZKO Justyna 50SOLINA TEAMBEREZKAK-3020K 4700:56:1702:06:42.75+01:08:1410:335.7
165WAŁACHOWSKA Urszula 185SOLINA TEAMHOCZEWK-3021K 4800:56:1702:06:42.86+01:08:1410:335.7
Znaleziono 165 wynik(ów)