BIESZCZADZKI PÓŁMARATON RYSIA - 23 KM

Organizator:
GOKSiT Polańczyk
Data:
2019-10-20
Miejsce:
Polańczyk
Dystans:
23 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
319
Wystartowało:
200
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
199
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5.5km | 15km | 19km | 22km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna | K-16 | M-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacjach open mężczyzn i kobiet, pierwsze 10 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M5.5km15km19km22kmCzas
netto
23km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1CHENIKALO Oleksandr 36RUN4ULWÓWM-161M 100:22:0701:09:2101:21:4601:41:4301:46:16.72 4:3713
2DOBRANSKYY Bogdan 50FLAVIO RUNNINGLWÓWM-162M 200:22:0901:09:2201:21:4801:41:4601:47:15.92+00:00:594:3912.9
3JAŁOCHA Mieczysław 97PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 2PRZEEMYŚLM-501M 300:25:4901:15:2001:27:1601:48:1501:54:01.27+00:07:444:5712.1
4SZEREMETA Tomasz 286WOJTKOWAM-401M 400:25:5001:15:2101:27:1501:48:1501:54:13.98+00:07:574:5812.1
5KOBYLARZ Piotr 113RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWM-301M 500:25:0001:15:1001:27:1501:49:4401:55:20.36+00:09:035:0012
6MAŁEK Andrzej 150PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 5PRZEMYŚLM-402M 600:26:2501:16:3201:29:1701:51:3901:57:47.28+00:11:305:0711.7
7KOSTERKIEWICZ Marcin 123FANTASTYCZNA TRÓJKAPRZEMYŚLM-403M 700:26:3301:19:0001:31:1601:52:4501:58:08.79+00:11:525:0811.7
8ROHAN Łukasz 207PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 2PRZEMYŚLM-302M 800:26:0201:16:1801:29:1101:52:0801:58:39.20+00:12:225:0911.6
9BRENDZOWSKI Adam 29SOLINATEAMSOLINAM-303M 900:25:5001:16:0001:29:2901:53:5702:00:16.36+00:13:595:1311.5
10MICHALEC Marcin 158KKB MOSIR KROSNOKROSNOM-304M 1000:25:1901:16:5601:30:4601:54:3802:00:34.29+00:14:175:1411.4
11PEMPUŚ Bernard 192PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 2PRZEMYŚLM-163M 1000:27:3701:19:3701:31:3201:54:3302:00:37.82+00:14:215:1411.4
12SKAWIŃSKI Tomasz 222DWERNIK KAMIEŃ TRAILSANOKM-305M 1100:26:2901:19:2301:32:2401:54:4902:00:59.84+00:14:435:1511.4
13STAŃKO Paweł 231BIESY I CZORTYSANOKM-404M 1200:26:2201:19:2001:32:3101:54:5002:01:00.25+00:14:435:1511.4
14KOZŁOWSKI Krzysztof 126PRZEMYSKI KLUB BIEGACZADYBAWKAM-405M 1300:27:2101:19:3501:32:2001:54:5902:01:05.07+00:14:485:1511.4
15CHOJNACKI Wiktor 118DWERNIKM-306M 1400:25:5101:18:4901:32:0401:54:4702:01:29.93+00:15:135:1611.4
16GIEFERT Tomasz 74PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 2,5PRZEMYŚLM-307M 1500:26:5601:20:3401:34:3901:58:1802:05:52.55+00:19:355:2811
17DUTKEVYCH Viktoriya 63LVIVK-161K 100:27:3901:21:0701:37:2401:59:5302:06:15.56+00:19:585:2910.9
18WINIARSKA Katarzyna 267FANTASTYCZNA TRÓJKAPRZEMYŚLK-301K 200:27:4301:22:3701:37:5502:00:4002:06:54.05+00:20:375:3110.9
19KUŚMIDER Jakub 112FANTASTYCZNA TRÓJKAPRZEMYŚLM-308M 1600:29:2301:24:3201:38:4602:00:5802:06:57.78+00:20:415:3110.9
20KOHUT Dariusz 115PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 2,5PRZEMYŚLM-406M 1700:27:5001:22:3901:38:0302:00:3502:07:07.66+00:20:505:3110.9
21PREISNER Robert 199PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 2,5PRZRMYŚLM-502M 1800:27:0901:21:2101:35:1002:00:1802:07:21.61+00:21:045:3210.8
22WEREMKO Grzegorz 260MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYM-407M 1900:27:1201:22:4501:38:1102:01:4302:08:38.62+00:22:215:3510.7
23OLEJARSKI Marcin 181PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM-309M 2000:29:0201:25:3701:39:2802:02:2802:08:54.55+00:22:375:3610.7
24GUT Jacek 87CENTRUM ANIMACJI SPOŁECZNEJHUCISKOM-164M 2100:27:5701:23:1001:38:2302:02:0102:08:56.54+00:22:395:3610.7
25DELEŻUCH Wojciech 49OSP NIEMCENIEMCEM-408M 2200:27:5501:24:0001:39:0802:02:4902:09:38.38+00:23:215:3810.6
26RUCIŃSKI Piotr 211PRZEMYŚLM-3010M 2300:28:3701:26:2301:40:4502:06:0602:12:26.43+00:26:095:4510.4
27OCZOŚ Hubert 177OSTR STUFFPRZEMYŚLM-3011M 2400:28:4701:26:1801:41:2402:06:0702:13:10.77+00:26:545:4710.4
28KANIECKI Paweł 106MIEJSCE BLOK BPRZEMYŚLM-3012M 2500:29:2901:26:3201:41:0002:06:2602:13:46.55+00:27:295:4810.3
29NEBOHA Nikita 170NIKE RUN CLUBLVIVM-165M 2600:27:4501:24:0401:40:3002:07:4502:15:23.83+00:29:075:5310.2
30KACZMARSKI Grzegorz 104KACZMARSKI TEAMRZESZÓWM-3013M 2700:26:0501:20:3001:37:3102:04:2002:15:24.92+00:29:085:5310.2
31HOROSZKO Ernest 92SWR SOSBIKE SANOKSANOKM-3014M 2800:29:3801:28:5801:43:1202:09:1002:16:09.25+00:29:525:5510.1
32BANASIK Krzysiek 15PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKM-3015M 2900:28:5601:27:0201:42:1002:09:1502:16:15.54+00:29:585:5510.1
33BERNAT Tomasz 21USTJANOWA GÓRNAM-409M 3000:28:1401:27:1801:42:1502:09:1002:16:19.67+00:30:025:5510.1
34WASYLÓW Jacek 259ANTEK TEAM LIPOWICA-PRZEMYŚLPRZEMYŚLM-3016M 3100:28:3401:27:5001:43:0902:09:4402:16:38.52+00:30:215:5610.1
35RADYK Jakub 203PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-3017M 3200:29:0301:27:2601:43:0902:09:2802:16:44.83+00:30:285:5610.1
36PYRZAK Jacek 202CENTRUM ANIMACJI SPOŁECZNEJRZESZÓWM-3018M 3300:30:5601:30:4401:45:5702:10:1202:17:01.11+00:30:445:5710.1
37CHODOWIEC Emil 39NURZEC-STACJAM-3019M 3400:29:1801:28:2601:44:3902:10:2802:17:24.59+00:31:075:5810
38ZAWISZA Grzegorz 277WROCANKAM-166M 3500:29:0401:27:2701:43:1402:09:4702:17:25.32+00:31:085:5810
39BODNAR Krystian 26SANOKM-167M 3600:29:5601:29:2201:44:5802:10:3902:17:26.70+00:31:095:5810
40OGŁUSZKA Michał 180DECARUN RZESZÓW 2RZESZÓWM-3020M 3700:30:1401:28:2401:44:0402:10:4102:17:45.55+00:31:285:5910
41STADNIK Wojciech 229PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 3PRZEMYŚLM-4010M 3800:29:5101:28:5901:44:0602:10:3602:17:53.20+00:31:365:5910
42TUTKA Dominik 253NALEŚNIKIBIŁGORAJM-3021M 3900:30:4101:29:4601:44:5602:11:5602:19:52.61+00:33:356:049.9
43BODNAR Adrian 25SANOKM-168M 4000:30:4001:29:5001:44:4602:12:0302:19:57.07+00:33:406:059.9
44KARDASZ Marek 108SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM-4011M 4100:31:0201:30:3901:46:4002:13:1602:20:22.11+00:34:056:069.8
45PODOLAK Paweł 198MKS UKB HALICZUSTRZYKI DOLNEM-3022M 4200:29:0801:29:2801:45:0802:12:2702:20:39.22+00:34:226:069.8
46OPAŁKA Rafał 184DUKLAM-4012M 4300:29:3301:29:3401:45:4402:12:3902:20:39.37+00:34:226:069.8
47ORYSZCZAK Bartłomiej 185MTB ROZTOCZETOMASZÓW LUBELSKIM-3023M 4400:30:3101:31:5001:46:3502:13:0702:20:45.22+00:34:286:079.8
48JACHIMOWSKI Jarosław 94POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-3024M 4500:30:4101:30:4801:47:0602:13:5702:21:14.60+00:34:576:089.8
49CURZYDŁO Bogdan 42POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-4013M 4600:30:3201:30:5501:46:5502:13:5102:21:16.00+00:34:596:089.8
50WOLIŃSKI Ryszard 274NOWY STYL RUNNIG TEAMDOBIESZYNM-3025M 4700:30:1001:30:1501:46:4702:13:4302:21:43.84+00:35:276:099.7
51HANDZIAK Tomasz 89LUBACZOWM-3026M 4800:32:0401:34:1201:49:1402:14:5902:22:01.48+00:35:446:109.7
52KRUSZYŃSKI Marek 130PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 4PRZEMYŚLM-503M 4900:32:3001:34:4301:49:3602:15:4602:22:52.48+00:36:356:129.7
53DOPART Tomasz 51DWERNIK KAMIEŃ TRAILUSTRZYKI DOLNEM-4014M 5000:30:2601:31:4801:47:2302:23:05.68+00:36:486:139.6
54MAJ Witold 147OLDBOYS TRUSKOLASYWRĘCZYCA WIELKAM-504M 5100:29:3301:29:1301:46:2102:14:5702:23:12.47+00:36:556:139.6
55ROGOWSKA Anna 135DECARUN RZESZÓWRZESZOWK-302K 300:32:1701:33:0601:48:4302:15:4202:23:16.23+00:36:596:139.6
56WIERZBICKI Janusz 263SIENIAWAM-3027M 5200:29:0501:30:0701:47:3402:15:5402:23:53.85+00:37:376:159.6
57GRYCIUK Walenty 85NURZEC-STACJAM-505M 5300:30:0401:32:0601:48:0702:15:3102:24:21.70+00:38:046:169.6
58KLINGER Weronika 110PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 1OSTRÓWK-303K 400:32:2901:34:1001:50:0902:17:4402:24:45.46+00:38:286:179.5
59PIETRASIEWICZ Maciej 194KRESOWIANIEDACHNÓWM-3028M 5400:30:5601:32:0001:49:3202:16:5602:25:09.00+00:38:526:189.5
60MACIEJKO Rafał 145KRESOWIANIEDACHNÓWM-4015M 5500:31:1101:31:5901:49:3502:17:0002:25:09.30+00:38:526:189.5
61MATYSIAK Agnieszka 20KOPALNIA MOCY TARNOBRZEGTARNOBRZEGK-304K 500:32:3401:34:4701:51:0902:18:5302:26:34.37+00:40:176:229.4
62SZYSZŁO Tomasz 251POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-3029M 5600:32:1401:34:5201:51:2102:19:2102:27:14.28+00:40:576:249.4
63SOBOL Krystian 225MYCZKÓWM-4016M 5700:31:5601:34:2301:51:0502:18:5302:27:17.65+00:41:006:249.4
64ĆWIĄKAŁA Michał 46ATHLETIC ZRĘCINZARSZYNM-3030M 5800:30:5701:36:3401:53:2902:19:5702:27:33.06+00:41:166:249.4
65PAJESTKA Wojtek 187POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-4017M 5900:32:4901:36:0301:53:4002:20:5302:27:46.43+00:41:296:259.3
66GAWORECKI Tomasz 73POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-3031M 6000:32:5101:35:5601:53:4202:20:5802:28:29.15+00:42:126:279.3
67FURS Teodor 70PIERDZĄCE ZAJĄCECISNAM-4018M 6100:31:5901:35:3801:51:4902:20:4502:28:58.23+00:42:416:289.3
68STEFAŃSKA Maria 235PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 1PRZEMYŚLK-401K 600:32:5601:36:2901:53:2602:21:4402:29:17.77+00:43:016:299.2
69FEDIO Marek 655 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICH 1OSTRÓWM-3032M 6200:31:4401:34:4101:52:3602:22:0802:30:22.43+00:44:056:329.2
70PRZYBYŁA Piotr 2015 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICH 1PRZEMYŚLM-169M 6300:31:4101:34:3601:52:4002:21:5702:30:22.44+00:44:056:329.2
71ŁAŃCUCKI Łukasz 1415 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICHPRZEMYŚLM-4019M 6402:30:22.44+00:44:056:329.2
72SAWICKI Robert 217BEE IS RUNNINGGORLICEM-4020M 6500:33:3401:38:2601:55:0602:22:5602:31:03.13+00:44:466:349.1
73PIETRYSZYN Mariusz 195SZYBKIE ŻABYBRYLIŃCEM-4021M 6600:32:3501:37:4601:55:0602:23:0802:31:19.15+00:45:026:349.1
74WINIARSKI Krystian 268RZESZÓWM-3033M 6700:30:0601:33:0301:51:0002:22:4402:32:23.41+00:46:066:379.1
75SUDACKI Sebastian 307CZUDECM-1610M 6800:29:3901:33:1001:52:2202:25:0802:33:45.72+00:47:286:419
76DRYNIAK Daniel 58PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-4022M 6900:34:5801:41:1701:59:0502:26:4602:34:03.33+00:47:466:419
77NYKIEL Tomasz 175PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 3PRZEMYŚLM-506M 7000:32:4601:36:2801:54:0202:25:3202:34:13.12+00:47:566:428.9
78AMROŻKIEWICZ - GROMEK Judyta 3AMROŻKIEWICZ TEAM/ SAN-REH BOGDAN GROMEKSANOKK-305K 700:34:0301:38:4801:56:4402:25:5702:34:57.10+00:48:406:448.9
79ANTOSZ Bogdan 5SIENIAWAM-4023M 7100:32:4601:37:3001:56:2302:26:2002:35:14.53+00:48:576:448.9
80KAWA Tomasz 109SZYBKIE ŻABYRZESZÓWM-3034M 7200:32:4001:40:0001:58:4402:29:0302:35:45.44+00:49:286:468.9
81ŁAPCZYŃSKI Krzysztof 1425 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICHUSTRZYKI DOLNEM-1611M 7300:30:5101:37:3001:57:3702:27:3602:36:39.69+00:50:226:488.8
82MAZEK Przemysław 156SZYBKIE ŻABYPRZEMYŚLM-1612M 7400:32:3601:41:2901:58:3702:29:1002:37:26.27+00:51:096:508.8
83SOCHA Marcin 226AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM-3035M 7500:33:2801:41:2701:59:2202:28:5702:37:29.43+00:51:126:508.8
84GŁOWACKI Marcin 77NALEŚNIKIBIŁGORAJM-1613M 7600:31:4701:35:5401:53:0102:29:1102:37:52.46+00:51:356:518.7
85KUBICKI Łukasz 131KUBICCYIWONICZ ZDRÓJM-3036M 7700:33:1501:38:5401:57:0802:28:1202:37:53.05+00:51:366:518.7
86SZADURSKI Tomasz 239PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-4024M 7800:33:2801:40:1801:59:2102:29:5602:38:05.28+00:51:486:528.7
87ZBIEĆ Dariusz 279DARFIK TEAMSIEDLCEM-3037M 7900:33:3801:40:3201:59:2302:29:5602:38:08.53+00:51:516:528.7
88OGŁUSZKA Elżbieta 179DECARUN RZESZÓWRZESZÓWK-306K 800:33:5001:41:4201:59:5202:30:1702:38:21.17+00:52:046:538.7
89OLEKSZYK Joanna 182DECARUN RZESZÓWSZYSZKÓWK-162K 900:34:0601:41:3802:00:0802:30:3402:39:03.35+00:52:466:548.7
90CYPRYŚ Joanna 44DECARUN RZESZÓWRZESZÓWK-163K 1000:34:0301:41:4602:00:1202:30:3102:39:04.93+00:52:486:558.7
91KLOCEK Konrad 111ŁĘŻYNYM-3038M 8000:33:0101:40:3201:59:1002:30:1002:39:24.92+00:53:086:558.7
92SOPEL Wiesław 227KRESOWIANIELUBACZÓWM-507M 8100:34:0701:41:0102:01:2302:31:5102:40:46.41+00:54:296:598.6
93BRZOZOWSKI Marek 31WOŁKOWYJAM-3039M 8200:41:1002:04:0302:23:2802:33:1502:40:47.63+00:54:306:598.6
94KAPRAL Adam 315DWERNIK KAMIEŃ TRAILDWERNIKM-4025M 8300:36:0301:43:2702:01:3402:32:1802:40:50.45+00:54:336:598.6
95FILIPOWICZ Krzysztof 67KUPNOM-4026M 8400:36:4301:49:4802:06:2602:40:52.67+00:54:356:598.6
96MYTYCH Wiesław 169KUPNOM-4027M 8500:36:5301:49:5002:06:3602:33:5002:40:52.98+00:54:366:598.6
97GUT Marcin 88ŁAŃCUTM-3040M 8600:34:4901:43:3202:00:4602:31:3702:41:04.99+00:54:487:008.6
98DROZD Jerzy 54LUBELAKYNIEMCEM-60+1M 8700:36:0001:44:0302:02:0802:32:2502:41:05.62+00:54:487:008.6
99GRASZA Ireneusz 84PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 4PRZEMYŚLM-4028M 8800:35:3001:41:4702:00:3902:32:1302:41:58.54+00:55:417:028.5
100WOTA Łukasz 2755 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICHŻURAWICAM-3041M 8900:35:5201:45:2002:04:0702:36:0302:43:50.16+00:57:337:078.4
101KIAMUT Ryszard 310KGB KORCZYNAJABŁONICA POLSKAM-60+2M 9000:33:2201:41:3201:59:4702:33:5002:44:19.90+00:58:037:088.4
102DOROSZ Barbara 52PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 1PRZEMYŚLK-307K 1000:30:1901:48:4602:07:4402:44:40.01+00:58:237:098.4
103WYSOCKI Dariusz 2947 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJGDAŃSKM-3042M 9100:35:3501:47:4902:08:0402:37:4202:45:08.91+00:58:527:108.4
104KISIELEWICZ Marcin 313ATHLETIC ZRĘCINLEŚNIÓWKAM-3043M 9200:34:1801:46:2702:04:5702:36:5502:45:21.53+00:59:047:118.3
105KUZŁO Andrzej 136PRZEMYŚLM-3044M 9300:35:4501:45:2602:04:2602:36:2502:45:23.11+00:59:067:118.3
106KONOPKA Henryk 137ZIELONY CIEŃRUDENKAM-60+3M 9400:37:4201:46:4902:05:1702:36:3902:45:53.53+00:59:367:128.3
107AMAROWICZ Jacek 25 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICH 1PRZEMYŚLM-3045M 9502:45:54.20+00:59:377:128.3
108BACH Dawid 8MSRSANOKM-3046M 9602:45:54.79+00:59:387:128.3
109ŁABUDZKI Marcin 140PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-3047M 9700:36:1901:48:3302:07:4402:37:1002:45:55.02+00:59:387:128.3
110STEFAŃSKI Ireneusz 236PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-4029M 9800:36:3401:48:4102:07:5502:37:2102:46:01.70+00:59:447:138.3
111BEŁCH Michał 19WIDACZM-3048M 9900:37:0501:48:0702:06:0402:37:4702:46:22.97+01:00:067:148.3
112ŚCIBOR Jarosław 252PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-3049M 10000:37:4901:48:5702:08:1302:37:4002:46:23.00+01:00:067:148.3
113SUSABOWSKI Andrzej 238WARSZAWAM-3050M 10100:33:3201:41:4602:01:1402:35:5402:46:45.20+01:00:287:158.3
114CIEPAŁOWICZ Ewa 40PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK-308K 1100:36:4601:48:5502:08:1102:38:5402:47:11.44+01:00:547:168.3
115JARACZ Marcin 291KROSNOM-3051M 10200:31:1001:42:2202:03:3302:38:3902:48:13.53+01:01:567:188.2
116DRĄG Paweł 53DECARUN RZESZÓW 2RZESZÓWM-3052M 10300:38:0701:48:5102:08:1602:39:5502:48:29.28+01:02:127:198.2
117KOZIEŁ Tadeusz 124SZCZĘŚCIARZ BIEGARZESZÓWM-1614M 10400:33:1301:46:5802:06:2202:39:4302:48:30.00+01:02:137:198.2
118SZYMALA-LIPKA Magdalena 247LIPKI RULEZMIELECK-309K 1200:36:2501:48:4302:08:3202:39:4202:48:30.84+01:02:147:198.2
119ĆWIĄKAŁA Halina 47ATHLETIC ZRĘCINKROSNOK-402K 1300:35:4901:48:3302:08:4102:40:1802:49:13.01+01:02:567:218.2
120CHLEBEK Tomasz 37RESOVIARZESZÓWM-1615M 10500:36:0801:46:5102:07:1602:40:2202:49:23.20+01:03:067:218.1
121ZAKRZACKI Damian 2765 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICHROKIETNICAM-3053M 10600:35:3501:46:1402:07:0802:40:4302:50:16.82+01:04:007:248.1
122MATUŁA Przemysław 154UMCS BIEGALUBLINM-508M 10700:33:5301:45:4702:07:0002:40:3302:50:18.34+01:04:017:248.1
123RYBIŃSKI Grzegorz 212RYBKA RUNNERS TEAM PROSZOWICEPROSZOWICEM-4030M 10800:35:1101:48:2902:08:3102:40:4602:50:38.41+01:04:217:258.1
124PLACHA Piotr 196KOPALNIA MOCY TARNOBRZEGTARNOBRZEGM-4031M 10900:37:5201:51:0302:10:4202:42:4502:50:56.87+01:04:407:258.1
125WARĘCKA Katarzyna 258PIERDZĄCE ZAJĄCELESKOK-164K 1400:35:1301:49:3502:09:4502:42:4002:51:31.06+01:05:147:278
126KOŁTUNIEWICZ Andrzej 116WIEŚ TAŃCZY I BIEGALUBLINM-4032M 11000:38:2001:52:1702:13:4902:43:0302:51:33.60+01:05:167:278
127AST Grzegorz 7AMSTAFF TEAM JEDLICZEJEDLICZEM-1616M 11100:35:2601:49:4502:09:2702:42:4002:51:35.75+01:05:197:278
128MISIAK Mateusz 165ROPCZYCEM-1617M 11200:36:0801:50:5102:10:2902:42:4602:51:39.59+01:05:227:278
129WAJCOWICZ Witold 257KILOMETRY ODDECHÓWSANOKM-4033M 11300:34:4601:49:0802:09:5102:42:0902:52:09.62+01:05:527:298
130SMOLIŃSKI Paweł 224KILOMETRY ODDECHÓWSANOK / HAJFAM-4034M 11400:34:4401:49:0602:10:0702:41:5902:52:10.49+01:05:537:298
131DRWIĘGA Maciej 56POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-4035M 11500:35:0601:49:1102:09:2502:41:5102:52:10.95+01:05:547:298
132DRWIĘGA Beata 55SWIMRUN FOX TEAMSANOKK-403K 1500:34:5701:49:1502:09:4602:42:2302:52:11.89+01:05:557:298
133NIEMIEC-DRWIĘGA Bernadeta 172NA PRZEKÓRSANOKK-404K 1600:34:5101:49:1902:09:5902:42:4902:52:12.60+01:05:557:298
134DROBOT Piotr 312NA PRZEKÓRSANOKM-4036M 11600:34:5501:49:1802:10:0502:42:4802:52:12.79+01:05:567:298
135DRYLA Piotr 571 BATALION CZOŁGÓWPRZEWORSKM-4037M 11700:36:5901:52:3102:13:5902:44:4402:53:59.60+01:07:427:337.9
136KULIK Anna 132STRZYŻÓWK-405K 1700:35:2601:51:3302:12:2702:46:3402:56:05.72+01:09:487:397.8
137KOZIOŁ Mariusz 125PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 3PRZEMYŚLM-4038M 11800:27:2801:42:0702:03:4002:46:5002:56:10.21+01:09:537:397.8
138ŁOPATKIEWICZ Beata 143JEDLICZEK-501K 1800:37:2701:53:0802:13:4602:47:1302:57:48.17+01:11:317:437.8
139KOPCZYK Waldemar 119BIDA PRZEMYŚLPRZEMYŚLM-4039M 11900:36:2001:58:0802:18:2502:50:2902:59:02.78+01:12:467:477.7
140GRADOWSKA Katarzyna 83PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK-3010K 1900:36:3001:58:1002:18:3002:50:3202:59:02.97+01:12:467:477.7
141WILECZEK Antoni 265PAKOSZÓWKAM-3054M 12000:39:4501:57:5402:18:1802:50:4702:59:12.47+01:12:557:477.7
142CZURA Renata 45PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 5PRZEMYŚLK-406K 2000:40:1902:00:2902:18:5102:51:0902:59:29.37+01:13:127:487.7
143OSZCZYPKO Piotr 186PRZEMYŚL BEARSPRZEMYŚLM-1618M 12100:38:1801:53:5802:16:4102:51:1202:59:37.73+01:13:217:487.7
144OLSZYK Tadeusz 183BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM-60+4M 12200:38:2501:55:3702:16:5102:51:0503:00:08.01+01:13:517:497.7
145GÓRA Agnieszka 205"ZABIEGANI NOCĄ"OKONEKK-407K 2100:37:3501:54:2702:15:1802:51:0803:00:18.95+01:14:027:507.7
146SUCHODOLSKA Anna 221WICKOK-3011K 2200:37:1301:54:2502:15:4402:51:0303:00:19.15+01:14:027:507.7
147KORZENIOWSKA Joanna 120UMCS BIEGALUBLINK-3012K 2300:38:1201:57:0702:20:1602:52:0203:00:36.98+01:14:207:517.6
148BAJSAROWICZ Maciej 9PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAKRAMARZÓWKAM-1619M 12300:37:1201:52:0502:16:0102:52:1503:01:26.41+01:15:097:537.6
149PASIERB Grzegorz 189DECARUN RZESZÓW 2RZESZÓWM-4040M 12400:38:5001:58:1802:20:2902:53:5403:02:13.97+01:15:577:557.6
150ZARĘBA Jolanta 305RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZOWK-502K 2400:38:3601:57:5402:19:0502:53:2203:02:42.78+01:16:267:567.6
151WOLF Weronika 273POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKK-408K 2500:37:5001:56:3402:19:4102:52:4903:02:58.71+01:16:417:577.5
152MAŚLAK Marzena 152POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKK-3013K 2600:37:5501:56:4802:19:4802:52:5603:02:58.88+01:16:427:577.5
153MAŚLAK Jacek 153POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-4041M 12500:38:0401:57:0202:20:0102:53:0603:02:59.21+01:16:427:577.5
154ŁUCZYCKA Iwona 144POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKHŁOMCZAK-409K 2700:38:0801:56:4702:20:0302:52:5403:02:59.70+01:16:427:577.5
155MITURA Wojtek 166PARCZEWM-4042M 12600:38:4301:57:0902:20:0902:53:0603:03:03.10+01:16:467:577.5
156ZIELIŃSKI Sebastian 282POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKCZERTEZM-3055M 12700:38:0001:56:5902:20:0902:53:1103:03:09.88+01:16:537:577.5
157LUHOVSKYI Dmytro 296MISTO PEREMOEMISTO PEREMOEM-3056M 12800:35:4101:53:4302:16:5702:53:5303:03:36.68+01:17:197:587.5
158CHODNICKI Radosław 38WARSZAWAM-4043M 12900:39:1902:01:4102:22:2402:54:5903:04:02.23+01:17:458:007.5
159HOCEK Jakub 915 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICHPRZEMYŚLM-1620M 13000:40:3302:02:3202:25:0102:56:0603:05:34.00+01:19:178:047.4
160BIERNACKI Rene 301POLANICA ZDRÓJM-60+5M 13100:40:2301:58:1602:21:0502:55:5003:05:48.71+01:19:318:047.4
161SUCHOWIECKA Sabina 237POLAŃCZYKK-165K 2800:38:5001:56:4602:23:4802:56:2503:05:57.79+01:19:418:057.4
162DUDEK Pawel 60WOLA ZYRAKOWSKA/DEBICAM-4044M 13200:38:2301:57:2502:21:1502:56:2703:06:07.60+01:19:508:057.4
163PODOLAK Zbigniew 197STOWARZYSZENIE SZWEJKOWSKIEPRZEMYŚLM-509M 13300:38:2501:58:4902:20:1802:56:3403:08:02.21+01:21:458:107.3
164WOJDON Monika 271DECARUN RZESZÓWRZESZÓWK-4010K 2900:40:1402:03:2902:26:0203:00:5003:10:16.93+01:24:008:167.3
165GŁOWACKI Krzysztof 76NALEŚNIKICZELUŚNICAM-1621M 13400:36:0501:57:4502:19:0702:58:1203:10:18.36+01:24:018:167.3
166MIKUSEK Ryszard 161WARSZAWSKA DRUŻYNAWARSZAWAM-4045M 13500:39:1602:02:3002:26:4203:01:1003:11:21.17+01:25:048:197.2
167JAKUBOWSKI Daniel 95CENTRUM ANIMACJI SPOŁECZNEJZABAJKAM-4046M 13600:42:0702:04:2302:27:5303:02:5703:12:14.47+01:25:578:217.2
168DUDEK Katarzyna 59PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK-3014K 3000:42:1802:06:1702:28:2503:03:5703:12:23.27+01:26:068:217.2
169KONIECZNA Joanna 117POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKK-4011K 3100:41:3302:04:0302:25:4603:02:1803:12:32.21+01:26:158:227.2
170BANASIEWICZ Paweł 13POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-3057M 13700:41:2802:04:0402:25:2303:02:2003:12:32.25+01:26:158:227.2
171ZAORSKA Justyna 319STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZASTALOWA WOLAK-4012K 3200:39:2701:59:1802:21:5603:03:3803:12:38.19+01:26:218:227.2
172LEVICKIJ Yurij 297RUN STYLEM-4047M 13800:39:3601:59:2602:22:1103:03:3303:13:03.19+01:26:468:237.1
173BASARAB Grzegorz 17PRZEMYŚLM-4048M 13900:41:5002:06:2202:28:2703:04:0303:13:23.10+01:27:068:247.1
174KRÓL Grażyna 127PRZEMYŚLK-4013K 3300:41:4602:06:1502:28:1503:13:23.65+01:27:068:247.1
175RZESZUTEK Anna 215DECARUN RZESZÓWRZESZÓWK-166K 3400:42:2302:06:5602:28:4803:04:0703:14:12.49+01:27:558:267.1
176BURAK Adam 331 BATALION CZOŁGÓWPRZEMYŚLM-4049M 14000:37:1801:52:4102:15:0902:59:5403:14:14.24+01:27:578:267.1
177MOSKAL Marzena 167KROSNOK-4014K 3500:42:2502:06:4602:29:1003:04:4303:14:48.26+01:28:318:287.1
178BRZUSZKO Jacek 32SIENIAWAM-5010M 14100:41:5202:03:1102:24:1503:04:4803:16:23.72+01:30:068:327
179SIEDLACZEK Zbigniew 219SKLEP BIEGACZA LUBLIN TEAMLUBLINM-60+6M 14200:39:3102:05:4202:28:0703:05:5503:17:17.53+01:31:008:347
180ROJEK Dawid 209NIECHBIEGARZESZÓWM-1622M 14300:42:1602:08:3902:30:2203:07:3903:18:50.60+01:32:338:386.9
181MAŁEK Paweł 149DECARUN RZESZÓW 2RZESZÓWM-4050M 14400:42:0002:05:0202:30:2603:08:4103:18:59.58+01:32:428:396.9
182BABINSKA Inga 290PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK-4015K 3600:43:3702:09:1702:30:0903:07:5303:19:00.35+01:32:438:396.9
183PERŁOWSKA-ŁOŚ Justyna 193RZESZÓWK-3015K 3700:42:0202:09:0202:31:0603:09:1203:19:34.87+01:33:188:406.9
184JAŁOCHA Barbara 96PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 5PRZEMYŚLK-503K 3800:43:5902:12:3302:35:4003:14:4303:25:06.86+01:38:508:556.7
185ZĄBEK Paweł 308ŻYWCEM ZABIEGANIBIELSKO BIAŁAM-4051M 14500:43:3802:13:2302:36:0103:15:0803:25:55.72+01:39:388:576.7
186CUDZIŁO Joanna 41PKO BANK POLSKI S.A.RZESZÓWK-4016K 3900:42:2702:10:2302:34:1303:15:0203:25:57.53+01:39:408:576.7
187SYCZ Barbara 304PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEEMYŚLK-4017K 4000:42:5002:12:4902:37:0103:15:4303:26:02.09+01:39:458:576.7
188KALINOWSKA Lucyna 105PRZEMYŚLK-504K 4100:42:2002:20:4402:46:0903:26:3103:36:36.31+01:50:199:256.4
189RADYK Joanna 204PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK-3016K 4200:44:5202:25:2002:49:3903:27:5003:38:22.02+01:52:059:296.3
190PAWLOWSKA Agnieszka 190PRZEMYSKI KLUB BIEGACZATARNAWCEK-4018K 4300:45:0002:25:2302:50:1203:29:1603:40:05.87+01:53:499:346.3
191GAWEŁ Marzena 72PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA 5PRZEMYŚLK-4019K 4400:44:5602:25:1402:49:5303:29:0603:40:06.15+01:53:499:346.3
192BANAS Małgorzata 306RZESZOWK-505K 4500:45:3302:26:3002:52:5303:35:4403:47:22.29+02:01:059:536.1
193FERFECKI Paweł 66KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGROPCZYCEM-3058M 14600:45:1702:24:4802:54:0703:43:5003:56:31.34+02:10:1410:175.8
194FORNEK Paulina 311DZIKIE MUSTANGIOCIEKAK-167K 4600:45:1502:24:4902:54:2003:43:5303:56:32.34+02:10:1510:175.8
195WILCZYNSKI Mariusz 264SZLACHETNA PACZKAWARKAM-3059M 14700:45:1102:27:0202:55:4703:43:5603:56:34.08+02:10:1710:175.8
196OCHYRA Konrad 303SOLINA TEAMLESKOM-3060M 14800:45:5102:53:0503:04:1003:51:1004:03:02.92+02:16:4610:345.7
197GŁUSZKO Justyna 78SOLINA TEAMBEREZKAK-3017K 4700:46:1302:30:4503:03:0003:51:1604:03:03.88+02:16:4710:345.7
198MATUSZEWSKI Piotr 155SOLINA TEAMMYCZKÓWM-3061M 14900:46:0202:30:4203:02:3403:51:0604:03:04.35+02:16:4710:345.7
199WŁUDZIK Michał 270W23 ARCHITEKCIJASŁOM-3062M 15000:45:5502:30:5303:01:0403:51:0204:03:14.79+02:16:5810:345.7
KUROPATWA Kazimierz 133PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-60+00:41:06 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 200 wynik(ów)