BIESZCZADZKI PÓŁMARATON RYSIA

Organizator/ Organizer:
GOKSiT
Data/ Date:
2018-10-21
Miejsce/ Place:
Polańczyk
Dystans/ Distance:
22 km
Zgłoszonych/ Registered:
229
Wystartowało/ Started:
159
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
157
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 13km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-16 | M-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M13kmCzas
netto
22km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1DOMISZEWSKI Ignacy 225MKS-HALISZUSTRZYKI DOLNEM-161M 101:07:5001:57:05.64 5:1911.3
2JACHYMCZYK Norbert 62KB MCKIS JAWORZNPJAWORZNOM-401M 201:15:5501:59:36.02+00:02:305:2611
3GLEŃ Robert 48MUKS PODKARPACIE JEDLICZEJEDLICZEM-402M 301:15:5001:59:50.89+00:02:455:2611
4STAŃKO Paweł 165BIESY I CZORTYSTUPOSIANYM-403M 401:18:3102:02:52.63+00:05:465:3510.7
5SKAWIŃSKI Tomasz 158BIESY I CZORTYSANOKM-301M 501:18:2702:03:03.69+00:05:585:3510.7
6MACIASZEK Grzegorz 106RAJSPORT ACTIVE SIERADZOSTRÓWEKM-404M 601:19:2802:03:43.32+00:06:375:3710.7
7BRENDZOWSKI Adam 23SOLINA TEAMSOLINAM-302M 701:18:4702:06:43.76+00:09:385:4510.4
8KOSTERKIEWICZ Marcin 86PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-405M 801:22:2802:07:02.40+00:09:565:4610.4
9SURMACZ Slawek 169SZAFA BIEGACZAPRZEMYŚLM-406M 901:19:2702:07:28.01+00:10:225:4710.4
10GŁUSZKO Przemek 49SOLINA TEAMBEREZKAM-303M 1001:21:1402:08:40.20+00:11:345:5010.3
11WÓJCIK Krzysztof 201NIGHT RUNNERS ŚWILCZAŚWILCZAM-304M 1101:18:5102:09:52.78+00:12:475:5410.2
12SZMIST Szymon 173KLUB BIEGACZA ATHLETIC ZRĘCINSZCZEPANCOWAM-305M 1201:22:3502:12:31.60+00:15:256:0110
13GUT Jacek 53TKKF 'SOKÓŁ' GŁOGÓW MAŁOPOLSKIHUCISKOM-162M 1301:26:4102:13:57.75+00:16:526:059.9
14KOHUT Dariusz 81PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-407M 1401:25:3302:14:26.43+00:17:206:069.8
15WOJNAROWSKI Jacek 197NOWY SĄCZM-408M 1501:26:4302:14:33.85+00:17:286:079.8
16RODZINKA Jan 136KLUB BIEGACZA ATHLETIC ZRĘCINZRĘCINM-409M 1601:20:1002:15:00.42+00:17:546:089.8
17STADNIK Wojciech 164PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-4010M 1701:25:4002:15:58.55+00:18:526:109.7
18MOSOŃ Wiktor 118MUKS PODKARPACIE JEDLICZEGŁOWIENKAM-4011M 1801:25:1102:17:04.94+00:19:596:139.6
19GIEFERT Tomasz 47I KZPRZEMYŚLM-306M 1901:25:2402:17:37.80+00:20:326:159.6
20PYRZAK Jacek 141BIKESHOP RZESZÓWRZESZÓWM-307M 2001:29:2402:18:03.13+00:20:576:169.6
21TOMASZEK Zbigniew 179KAMIEŃ DWERNIKUSTRZYKI DOLNEM-4012M 2101:29:2502:18:18.52+00:21:126:179.5
22DELEŻUCH Wojciech 29OSP NIEMCENIEMCEM-4013M 2201:26:5502:18:21.52+00:21:156:179.5
23CURZYDŁO Bogdan 27SANOKM-4014M 2301:26:2902:18:54.96+00:21:496:189.5
24DOPART Tomasz 33KAMIEŃ DWERNIKUSTRZYKI DOLNEM-4015M 2401:29:5302:19:20.40+00:22:146:209.5
25ŁAGOŻNY Łukasz 101POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 1SANOKM-308M 2501:29:3302:20:54.70+00:23:496:249.4
26OCHYRA Konrad 121SOLINA TEAMLESKOM-163M 2601:29:3802:21:27.00+00:24:216:259.3
27DOMISZEWSKA Maria 31USTRZYKI DOLNEK-501K 101:29:1202:21:45.72+00:24:406:269.3
28MAZURKIEWICZ Bartłomiej 113POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 3SANOKM-164M 2701:30:2702:22:52.13+00:25:466:299.2
29SNUZIK Michał 161SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM-309M 2801:27:3602:23:09.59+00:26:036:309.2
30SMOLIŃSKI Paweł 227ZAPOROWY MARATON /SMASHING PĄPKINSSANOKM-3010M 2901:30:3102:25:14.43+00:28:086:369.1
31FEDIO Marek 40I KZOSTRÓWM-3011M 3001:30:3102:25:59.73+00:28:546:389
32WIERZBICKI Janusz 214SIENIAWAM-3012M 3101:28:5402:26:15.57+00:29:096:389
33DUDA Paweł 37MUKS PODKARPACIE JEDLICZEJEDLICZEM-3013M 3201:32:5902:27:11.06+00:30:056:419
34PASTERCZYK Darusz 127MUKS PODKARPACIE JEDLICZEJEDLICZEM-4016M 3301:34:0202:27:47.01+00:30:416:438.9
35SZYSZŁO Tomasz 176POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 3SANOKM-3014M 3401:33:1302:28:14.53+00:31:086:448.9
36GAWORECKI Tomasz 45POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 1SANOKM-3015M 3501:32:4602:29:09.25+00:32:036:468.9
37PODOLAK Paweł 138KAMIEŃ DWERNIKUSTRZYKI DOLNEM-3016M 3601:31:2202:30:47.01+00:33:416:518.8
38RUCIŃSKI Piotr 150PRZEMYŚLM-3017M 3701:35:2202:31:16.01+00:34:106:528.7
39OPAŁKA Rafał 123MTB MOSIR DUKLADUKLAM-4017M 3801:36:2602:31:43.54+00:34:376:538.7
40HANDZIAK Tomasz 55BLUBBLUBACZOWM-3018M 3901:36:0302:32:25.37+00:35:196:558.7
41KAŹMIERCZAK Krzysztof 72RYKIM-4018M 4001:33:1002:33:24.44+00:36:186:588.6
42WOLIŃSKI Ryszard 200RUNNING TEAM NOWY STYL GROUPJASŁOM-3019M 4101:35:4602:33:35.80+00:36:306:588.6
43MLECZKO Grzegorz 117I KZGRABOWNICA STARZEŃSKAM-3020M 4201:36:4402:33:38.69+00:36:336:598.6
44BALICKI Zbigniew 12BURZA MUZGÓWZWIERZYNIECM-4019M 4301:37:1002:34:30.26+00:37:247:018.5
45ORŁOWSKI Robert 124ZAGÓRZM-4020M 4401:38:1902:34:50.78+00:37:457:028.5
46WEREMKO Grzegorz 188MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYM-4021M 4501:36:2602:34:57.46+00:37:517:028.5
47GÓRA Agnieszka 223FIRMA HERKULESOKONEKK-401K 201:38:0502:35:00.75+00:37:557:028.5
48GÓRA Sylwester 228HERKULESOKONEKM-4022M 4601:38:0502:35:02.70+00:37:577:028.5
49NAWROT Bartłomiej 119LESKOM-3021M 4701:38:4702:35:46.22+00:38:407:048.5
50PIETRYSZYN Mariusz 134SOLINA TEAMBRYLIŃCEM-4023M 4801:36:2602:37:16.57+00:40:107:088.4
51BERNAŚ Dariusz 19BSCZADYWETLINAM-3022M 4901:38:4102:37:23.67+00:40:187:098.4
52STEFAŃSKA Maria 166TRIO Z PKBPRZEMYŚLK-301K 301:42:1602:38:20.80+00:41:157:118.3
53WOJTOWICZ Sylwia 198POŁUDNIOWA POLSKA TEAMRZESZÓWK-161K 402:38:35.00+00:41:297:128.3
54HYDZIK Łukasz 58BIURO RACHUNKOWE LIDERSANOKM-4024M 5001:37:2502:39:13.61+00:42:077:148.3
55SIKORA-KOŁODZIEJ Irmina 157BIESY I CZORTYPRZEMYŚLK-302K 501:41:3202:39:44.07+00:42:387:158.3
56KORNAK Dariusz 83PKP CARGOMUNINAM-4025M 5101:40:1202:41:26.24+00:44:207:208.2
57OSIŃSKI Adam 125JAROSŁAWM-3023M 5201:40:5202:41:57.03+00:44:517:218.2
58ANTOSZ Bogdan 7SIENIAWAM-4026M 5301:41:2202:42:53.47+00:45:477:248.1
59ŁABUDZKI Marcin 99PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-3024M 5401:45:0702:43:14.10+00:46:087:258.1
60GOLEŚ Grzegorz 52RUN GIEDLAROWAGIEDLAROWAM-3025M 5501:44:4502:43:32.22+00:46:267:268.1
61BRONHARD Rafał 24TKKF 'SOKÓŁ' GŁOGÓW MAŁOPOLSKIRZESZÓWM-3026M 5601:45:0002:44:54.16+00:47:487:298
62WALANIA Kinga 183TKKF 'SOKÓŁ' GŁOGÓW MAŁOPOLSKIGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK-303K 601:45:0002:44:54.65+00:47:497:298
63KOŚMIDER Tomasz 87SPARTANIE DZIECIOMWROCŁAWM-3027M 5701:48:5502:45:37.84+00:48:327:318
64AMAROWICZ Jacek 4I KZ III - PLZPRZEMYŚLM-3028M 5801:41:3802:45:59.68+00:48:547:328
65SZKODA Robert 171BURZA MUZGÓWBIŁGORAJM-3029M 5901:42:1202:46:00.71+00:48:557:328
66WĘGRZYŃSKI Paweł 189KRAKÓWM-3030M 6001:47:0702:46:10.91+00:49:057:337.9
67AMROZKIEWICZ–GROMEK Judyta 5AMROZKIEWICZ TEAMSANOKK-304K 701:45:4202:46:13.87+00:49:087:337.9
68JABŁOŃSKI Marek 60PGB SPORTOWA PACZKAWOLA NIEMIECKAM-165M 6101:44:5602:46:16.40+00:49:107:337.9
69SZKULSKI Krystian 1721BCZWARSZAWAM-166M 6201:43:3202:46:32.13+00:49:267:347.9
70RECZKOWSKI Andrzej 146KLUB BIEGACZA ATHLETIC ZRĘCINNIENASZÓW198AM-601M 6301:42:3302:46:48.02+00:49:427:347.9
71RADYK Jakub 142PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-3031M 6401:46:3502:46:51.52+00:49:457:357.9
72KAŹMIERCZAK Eryk 73RYKIM-167M 6501:40:0602:47:05.26+00:49:597:357.9
73ZDEB Artur 202RUDNIK NAD SANEMM-4027M 6601:46:0502:48:33.05+00:51:277:397.8
74SOPAŁA Jakub 163RUDNIK NAD SANEMM-4028M 6701:46:0202:48:33.15+00:51:277:397.8
75HUTNIK Krzysztof 230ZERWANI Z ŁAŃCUCHALUDÓW ŚLĄSKIM-3032M 6801:44:2302:48:33.40+00:51:277:397.8
76SZEWCZYK Rafał 170NOWY SĄCZM-4029M 6901:46:3602:50:30.87+00:53:257:457.7
77MACHLARZ Mateusz 105SRTG RZESZÓWRZESZÓWM-168M 7001:44:4102:51:16.90+00:54:117:477.7
78KANDEFER Beata 217KLUB BIEGACZA ATHLETIC ZRĘCINKORCZYNAK-402K 801:38:4702:52:12.18+00:55:067:497.7
79BURAK Adam 251BCZPOLAŃCZYKM-4030M 7101:47:4102:53:08.17+00:56:027:527.6
80KOZIEŁ Tadeusz 89BURZA MUZGÓWRZESZÓWM-169M 7201:45:0702:53:09.64+00:56:037:527.6
81KAPRAL Adam 67KAMIEŃ DWERNIKLUTOWISKA,M-4031M 7301:46:3502:53:38.52+00:56:327:537.6
82PĘKOSZ Agnieszka 132TRIO Z PKBPRZEMYŚLK-305K 901:45:1302:53:39.68+00:56:347:537.6
83DOMISZEWSKI Wojciech 196USTRZYKI DOLNEM-501M 7401:45:2902:54:26.00+00:57:207:557.6
84PAJESTKA Wojciech 126POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 3SANOKM-4032M 7501:54:1702:54:34.92+00:57:297:567.6
85MITURA Wojtek 116PARCZEWM-4033M 7601:55:4902:55:24.34+00:58:187:587.5
86AST Grzegorz 8AMSTAFF TEAM JEDLICZEJEDLICZEM-1610M 7701:50:2902:57:02.49+00:59:568:027.5
87BEŁCH Michał 18WIDACZM-3033M 7801:53:0402:57:13.36+01:00:078:037.4
88JONASZ Piotr 65KRAŚNIKM-1611M 7901:43:4202:57:19.52+01:00:138:037.4
89IGNOR Edyta 59SRTG RZESZÓWRZESZÓWK-162K 1001:49:0102:59:33.72+01:02:288:097.4
90CZERNICKI Marcin 149PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-3034M 8001:53:1402:59:36.50+01:02:308:097.3
91BABINSKA Inga 9SZYBKIE BLONDYNYPRZEMYŚLK-403K 1101:53:2902:59:40.18+01:02:348:107.3
92GALANTY Agnieszka 44SZYBKIE BLONDYNYDYBAWKAK-404K 1201:53:0802:59:40.44+01:02:348:107.3
93LEWICKIY Yurii 153STRIJM-4034M 8101:45:2402:59:55.35+01:02:498:107.3
94RYCYK Łukasz 152LISZNAM-3035M 8201:44:1403:00:12.14+01:03:068:117.3
95MANGILI Alberto 109GILLINGHAMM-3036M 8301:54:4303:00:15.04+01:03:098:117.3
96SZUMANSKA Teresa 174GILLINGHAMK-306K 1301:54:5303:00:15.36+01:03:098:117.3
97ZIĘBA Ewa 203BURZA MUZGÓWBRATKOWICEK-163K 1401:55:4503:00:32.50+01:03:268:127.3
98BODNAR Adrian 20SANOKM-1612M 8401:48:0503:01:39.46+01:04:338:157.3
99WAJCOWICZ Witold 182POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 2SANOKM-4035M 8501:55:4803:02:38.81+01:05:338:187.2
100LEŚNIAK-POPIEL Marta 97POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 2SANOKK-405K 1501:55:4903:02:39.18+01:05:338:187.2
101DROBOT Piotr 35POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-4036M 8601:56:0303:02:57.12+01:05:518:187.2
102NIEMIEC-DRWIĘGA Bernadeta 120SANOKK-406K 1601:56:4503:02:57.41+01:05:518:187.2
103DRWIĘGA Maciej 36POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 1SANOKM-4037M 8701:55:1103:02:57.89+01:05:528:197.2
104KAWALIŁO Piotr 70WOLA RAFAŁOWSKAM-3037M 8801:55:3203:04:25.88+01:07:208:237.2
105KLESZCZYŃSKI Bartosz 77MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYM-3038M 8901:57:4303:05:24.82+01:08:198:257.1
106RĄCZKA Mateusz 145KOLBUSZOWAM-3039M 9001:50:0303:05:39.94+01:08:348:267.1
107FELEDYN Michał 41ERKADO RT KRAŚNIKKRAŚNIKM-1613M 9101:49:4303:06:37.04+01:09:318:287.1
108ŚCIBOR Jarosław 177I KZ III - PLZPRZEMYŚLM-3040M 9201:56:2203:07:29.02+01:10:238:317
109DOROSZ Barbara 34TRIO Z PKBPRZEMYŚLK-307K 1701:56:1203:07:30.92+01:10:258:317
110ZYMRÓZ Tomek 206JAK NIE MY TO KTO? ROPCZYCEROPCZYCEM-1614M 9301:56:1203:07:30.95+01:10:258:317
111DUDEK Paweł 38WOLA ZYRAKOWSKAM-4038M 9401:58:1003:07:35.09+01:10:298:317
112MAJCHER Damian 107STALOWA WOLA/TARNOBRZEGM-3041M 9501:57:5703:07:39.10+01:10:338:317
113ŁUCZYCKA Iwona 103POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKHŁOMCZAK-407K 1801:58:3203:08:14.64+01:11:098:337
114JACHIMOWSKI Jarek 61KOMP-SERWIS24 SANOKWUJSKIEM-3042M 9601:57:3703:08:14.66+01:11:098:337
115BODNIAK Tomasz 21USTRZYKI DOLNEM-3043M 9702:04:0103:09:03.37+01:11:578:357
116WARZOCHA Paweł 187NIECHBIEGANIECHOBRZM-4039M 9802:03:0803:10:57.17+01:13:518:406.9
117WITUSIK Mariusz 195NW-TEAM JASŁOJASŁOM-4040M 9901:55:1403:10:59.63+01:13:538:406.9
118MAŚLAK Jacek 110POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 2SANOKM-4041M 10001:59:1403:12:02.94+01:14:578:436.9
119SIEDLACZEK Zbigniew 156SKLEP BIEGACZA LUBLIN TEAMLUBLINM-602M 10101:54:2703:12:36.35+01:15:308:456.9
120JAKUBOWSKI Daniel 63CENTRUM ANIMACJI SPOŁECZNEJ CARITASZABAJKAM-4042M 10202:02:2503:12:55.41+01:15:498:466.8
121MISIAK Mateusz 115BURZA MUZGÓWROPCZYCEM-1615M 10302:03:5803:13:41.47+01:16:358:486.8
122WACNIK Janusz 181RZESZÓWM-502M 10402:01:2803:14:53.05+01:17:478:516.8
123ŁUCZAK Janusz 102ŁÓDŹM-503M 10502:00:3603:16:41.04+01:19:358:566.7
124ZARĘBA Jolanta 218RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWK-502K 1902:07:0403:17:02.91+01:19:578:576.7
125DABROWSKA Agnieszka 28SANOKK-308K 2002:03:4903:17:08.37+01:20:028:576.7
126SUCHOWIECKA Sabina 168RYBNEK-164K 2102:05:3503:17:39.22+01:20:338:596.7
127SADOWY Janusz 1555 BSPPRZEMYŚLM-3044M 10602:06:2003:18:53.27+01:21:479:026.6
128KISIELEWICZ Marcin 75KLUB BIEGACZA ATHLETIC ZRĘCINLEŚNIÓWKAM-1616M 10702:01:1203:20:32.63+01:23:269:066.6
129WALCZAK Izabela 184LUBLINK-309K 2202:06:0303:20:37.49+01:23:319:076.6
130WILK Maciej 192LUBLINM-3045M 10802:06:0303:20:37.68+01:23:329:076.6
131LESZCZYŃSKI Mirosław 96GRE NIERUCHOMOŚCILESKOM-3046M 10902:09:2603:23:33.98+01:26:289:156.5
132GNIECIAK Monika 51GRE NIERUCHOMOŚCIPUŁAWYK-3010K 2302:09:2603:23:36.66+01:26:319:156.5
133GALANTY Bartłomiej 43PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-4043M 11002:09:4003:24:56.92+01:27:519:186.4
134DUDEK Katarzyna 39PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK-3011K 2402:18:1003:26:30.49+01:29:249:236.4
135ŻUREK Piotr 208LUBLIN BIEGALUBLINM-4044M 11102:17:0103:26:53.64+01:29:479:246.4
136KĘDRA Agnieszka 74RZESZÓWK-165K 2502:08:4603:27:50.20+01:30:449:266.4
137PAWŁOWSKA Agnieszka 128SZYBKIE BLONDYNYTARNAWCEK-408K 2602:18:1203:28:48.70+01:31:439:296.3
138ŻUROWSKI Jacek 209CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMISTLUBLINM-4045M 11202:17:4703:32:21.32+01:35:159:396.2
139JAŁOCHA Barbara 64PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK-503K 2702:17:5003:32:25.54+01:35:199:396.2
140WITUSIK Dorota 194NW-TEAM JASŁOJASŁOK-409K 2802:18:0803:36:15.77+01:39:109:496.1
141KOCZOROWSKI Marcin 80TEAM ZABIEGANEDNIRADIÓWEKM-3047M 11302:19:1203:38:35.47+01:41:299:566
142KOCZOROWSKA Anna 79TEAM ZABIEGANEDNIRADIÓWEKK-3012K 2902:19:1203:38:35.80+01:41:309:566
143WILGUCKI Krzysztof 1911BCZWARSZAWAM-1617M 11402:06:5203:41:41.06+01:44:3510:046
144KAPA Patrycja 66K.S. MARATON OSTRÓW WIELKOPOLSKIBIEGANINK-166K 3002:28:4303:45:05.48+01:47:5910:135.9
145DONIEC Katarzyna 32JASŁOM-3048M 11502:29:3303:53:00.30+01:55:5410:355.7
146MAŚLAK Marzena 111POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKK-3013K 3102:24:5003:58:35.43+02:01:2910:505.5
147WOLF Weronika 1993PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ/ POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKK-4010K 3202:24:5303:58:35.80+02:01:3010:505.5
148KAWECKA Magdalena 71KAWA BEZ PAPIEROSAWARSZAWAK-3014K 3302:34:3304:01:17.27+02:04:1110:585.5
149PECKA Krzysztof 129SOLINA TEAMMYCZKÓWM-3049M 11604:05:27.86+02:08:2211:095.4
150PRUCNAL Paweł 139RUN FOR 42WARSZAWAM-4046M 11702:46:5704:19:47.11+02:22:4111:485.1
151KOWALSKI-NEUKIRCH Henryk 88TRUCHTACZ MYSŁOWICEKATOWICEM-603M 11802:46:3104:19:47.72+02:22:4211:485.1
152ŁACH Wiesław 100KLUB MATIEGO JEŻOWEJEŻOWEM-4047M 11902:50:3304:26:39.84+02:29:3412:075
153KARDASZ Marek 69SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM-3050M 12002:51:2704:27:42.70+02:30:3712:104.9
154MATUSZEWSKI Piotr 112MYCZKÓWM-3051M 12102:52:2904:27:44.21+02:30:3812:104.9
155WAŁACHOWSKA Urszula 185SOLINA TEAMHOCZEWK-3015K 3402:48:4204:27:57.01+02:30:5112:104.9
156GŁUSZKO Justyna 50SOLINA TEAMBEREZKAK-3016K 3502:46:4204:27:57.15+02:30:5112:104.9
157RYŁKO Jacek 211SOLINA TEAMSOLINAM-4048M 12202:49:4204:27:57.74+02:30:5212:104.9
158FERFECKI Paweł 42ROPCZYCEM-3052M 12302:10:41+01:02:5110:036
159RUTKOWSKI Grzegorz 151KLUB MATIEGO JEŻOWEJEŻOWEM-3053M 12402:51:33+01:43:4313:114.5
Znaleziono 159 wynik(ów)