BIESZCZADZKI WEEKEND BIEGOWY RYSIA - 3 ETAPY

Organizator/ Organizer:
GOKSiT
Data/ Date:
2018-10-20
Miejsce/ Place:
Polańczyk
Dystans/ Distance:
39 km
Zgłoszonych/ Registered:
130
Wystartowało/ Started:
125
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
125
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Etap 12km | Etap 5km | Etap 22km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Klas. drużynowa | K-OPEN | M-OPEN | K-16 | M-16 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MEtap 12kmEtap 5kmEtap 22kmCzas
netto
39km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1GLEŃ Robert 48MUKS PODKARPACIE JEDLICZEJEDLICZEM-401M 100:59:47.7700:22:04.4901:59:50.8903:21:43.15 5:1011.6
2MACIASZEK Grzegorz 106RAJSPORT ACTIVE SIERADZOSTRÓWEKM-402M 200:58:28.4900:21:17.5202:03:43.3303:23:29.34+00:01:465:1311.5
3STAŃKO Paweł 165BIESY I CZORTYSTUPOSIANYM-403M 301:01:55.8500:22:26.2802:02:52.6303:27:14.76+00:05:315:1811.3
4SKAWIŃSKI Tomasz 158BIESY I CZORTYSANOKM-301M 401:02:44.9000:22:32.7202:03:03.6903:28:21.31+00:06:385:2011.2
5KOSTERKIEWICZ Marcin 86PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-404M 501:02:51.8300:22:57.7002:07:02.4003:32:51.93+00:11:085:2711
6RODZINKA Jan 136KLUB BIEGACZA ATHLETIC ZRĘCINZRĘCINM-405M 600:59:01.6100:21:34.5902:15:00.4203:35:36.62+00:13:535:3110.9
7GŁUSZKO Przemek 49SOLINA TEAMBEREZKAM-302M 701:04:17.9600:22:53.9002:08:40.2103:35:52.07+00:14:085:3210.8
8SZMIST Szymon 173KLUB BIEGACZA ATHLETIC ZRĘCINSZCZEPANCOWAM-303M 801:02:30.7400:22:42.0202:12:31.6003:37:44.36+00:16:015:3410.7
9WOJNAROWSKI Jacek 197NOWY SĄCZM-406M 901:02:48.5100:23:08.0902:14:33.8503:40:30.45+00:18:475:3910.6
10GUT Jacek 53TKKF 'SOKÓŁ' GŁOGÓW MAŁOPOLSKIHUCISKOM-161M 1001:05:34.2800:23:29.5202:13:57.7603:43:01.56+00:21:185:4310.5
11MOSOŃ Wiktor 118MUKS PODKARPACIE JEDLICZEGŁOWIENKAM-407M 1101:03:02.4400:23:21.9302:17:04.9503:43:29.32+00:21:465:4310.5
12KOHUT Dariusz 81PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-408M 1201:05:25.8000:23:49.4402:14:26.4403:43:41.68+00:21:585:4410.5
13PYRZAK Jacek 141BIKESHOP RZESZÓWRZESZÓWM-304M 1301:04:48.7500:23:47.7802:18:03.1403:46:39.67+00:24:565:4810.3
14TOMASZEK Zbigniew 179KAMIEŃ DWERNIKUSTRZYKI DOLNEM-409M 1401:05:03.4600:23:41.4802:18:18.5203:47:03.46+00:25:205:4910.3
15STADNIK Wojciech 164PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-4010M 1501:07:09.1900:24:32.5702:15:58.5503:47:40.31+00:25:575:5010.3
16DELEŻUCH Wojciech 29OSP NIEMCENIEMCEM-4011M 1601:07:07.7200:23:52.9402:18:21.5303:49:22.19+00:27:395:5210.2
17CURZYDŁO Bogdan 27SANOKM-4012M 1701:06:47.1400:24:15.0702:18:54.9603:49:57.17+00:28:145:5310.2
18ŁAGOŻNY Łukasz 101POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 1SANOKM-305M 1801:06:25.0600:24:32.8902:20:54.7103:51:52.66+00:30:095:5610.1
19DOMISZEWSKA Maria 31USTRZYKI DOLNEK-501K 101:06:08.5300:24:08.2602:21:45.7203:52:02.51+00:30:195:5610.1
20OCHYRA Konrad 121SOLINA TEAMLESKOM-162M 1901:07:34.4100:24:36.0102:21:27.0103:53:37.43+00:31:545:5910
21DOPART Tomasz 33KAMIEŃ DWERNIKUSTRZYKI DOLNEM-4013M 2001:09:04.3500:25:37.9202:19:20.4003:54:02.67+00:32:196:0010
22GIEFERT Tomasz 47I KZPRZEMYŚLM-306M 2101:12:25.1800:24:25.4202:17:37.8003:54:28.40+00:32:456:0010
23DUDA Paweł 37MUKS PODKARPACIE JEDLICZEJEDLICZEM-307M 2201:06:29.1400:24:13.8902:27:11.0703:57:54.10+00:36:106:069.8
24MAZURKIEWICZ Bartłomiej 113POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 3SANOKM-163M 2301:11:00.5100:24:08.4702:22:52.1403:58:01.12+00:36:176:069.8
25WIERZBICKI Janusz 214SIENIAWAM-308M 2401:08:54.6000:24:15.5602:26:15.5703:59:25.73+00:37:426:089.8
26FEDIO Marek 40I KZOSTRÓWM-309M 2501:10:00.0900:24:20.9302:25:59.7404:00:20.76+00:38:376:099.7
27GAWORECKI Tomasz 45POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 1SANOKM-3010M 2601:11:06.9100:25:21.9402:29:09.2504:05:38.10+00:43:546:179.5
28SZYSZŁO Tomasz 176POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 3SANOKM-3011M 2701:11:01.7700:26:26.0602:28:14.5404:05:42.37+00:43:596:189.5
29PASTERCZYK Darusz 127MUKS PODKARPACIE JEDLICZEJEDLICZEM-4014M 2801:12:41.5600:26:57.8902:27:47.0204:07:26.47+00:45:436:209.5
30RUCIŃSKI Piotr 150PRZEMYŚLM-3012M 2901:11:32.2800:25:12.1302:31:16.0204:08:00.43+00:46:176:219.4
31PODOLAK Paweł 138KAMIEŃ DWERNIKUSTRZYKI DOLNEM-3013M 3001:11:13.2000:26:39.2102:30:47.0204:08:39.43+00:46:566:229.4
32KAŹMIERCZAK Krzysztof 72RYKIM-4015M 3101:10:32.1200:25:04.5202:33:24.4504:09:01.09+00:47:176:239.4
33WEREMKO Grzegorz 188MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYM-4016M 3201:10:15.3300:23:52.2202:34:57.4604:09:05.01+00:47:216:239.4
34MLECZKO Grzegorz 117I KZGRABOWNICA STARZEŃSKAM-3014M 3301:10:46.9900:25:34.1002:33:38.6904:09:59.78+00:48:166:249.4
35WOLIŃSKI Ryszard 200RUNNING TEAM NOWY STYL GROUPJASŁOM-3015M 3401:10:58.4700:25:51.3002:33:35.8104:10:25.58+00:48:426:259.3
36BALICKI Zbigniew 12BURZA MUZGÓWZWIERZYNIECM-4017M 3501:13:06.3300:26:57.2702:34:30.2604:14:33.86+00:52:506:319.2
37OSIŃSKI Adam 125JAROSŁAWM-3016M 3601:12:27.0700:24:37.4902:41:57.0304:19:01.59+00:57:186:389
38SIKORA-KOŁODZIEJ Irmina 157BIESY I CZORTYPRZEMYŚLK-301K 201:13:27.1800:26:03.2002:39:44.0704:19:14.45+00:57:316:389
39PIETRYSZYN Mariusz 134SOLINA TEAMBRYLIŃCEM-4018M 3701:14:52.2900:27:39.0802:37:16.5804:19:47.95+00:58:046:399
40BERNAŚ Dariusz 19BSCZADYWETLINAM-3017M 3801:15:24.2000:28:04.4002:37:23.6704:20:52.27+00:59:096:419
41STEFAŃSKA Maria 166TRIO Z PKBPRZEMYŚLK-302K 301:15:42.5200:27:20.7402:38:20.8104:21:24.07+00:59:406:429
42ANTOSZ Bogdan 7SIENIAWAM-4019M 3901:12:24.2200:26:40.5402:42:53.4804:21:58.24+01:00:156:438.9
43GOLEŚ Grzegorz 52RUN GIEDLAROWAGIEDLAROWAM-3018M 4001:13:55.0400:24:55.6502:43:32.2304:22:22.92+01:00:396:438.9
44SZKULSKI Krystian 1721BCZWARSZAWAM-164M 4101:11:57.9300:24:09.0702:46:32.1304:22:39.13+01:00:556:448.9
45KOŚMIDER Tomasz 87SPARTANIE DZIECIOMWROCŁAWM-3019M 4201:11:34.0500:25:36.7102:45:37.8504:22:48.61+01:01:056:448.9
46BRONHARD Rafał 24TKKF 'SOKÓŁ' GŁOGÓW MAŁOPOLSKIRZESZÓWM-3020M 4301:13:14.2600:25:12.1202:44:54.1704:23:20.55+01:01:376:458.9
47JABŁOŃSKI Marek 60PGB SPORTOWA PACZKAWOLA NIEMIECKAM-165M 4401:11:43.5300:25:29.7702:46:16.4004:23:29.70+01:01:466:458.9
48WALANIA Kinga 183TKKF 'SOKÓŁ' GŁOGÓW MAŁOPOLSKIGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK-303K 401:13:14.1900:25:31.4302:44:54.6504:23:40.27+01:01:576:458.9
49SZKODA Robert 171BURZA MUZGÓWBIŁGORAJM-3021M 4501:12:09.1900:25:42.0402:46:00.7104:23:51.94+01:02:086:458.9
50ŁABUDZKI Marcin 99PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-3022M 4601:15:32.9400:26:43.3702:43:14.1104:25:30.42+01:03:476:488.8
51KAŹMIERCZAK Eryk 73RYKIM-166M 4701:13:02.1400:26:03.9202:47:05.2604:26:11.32+01:04:286:498.8
52AMAROWICZ Jacek 4I KZ III - PLZPRZEMYŚLM-3023M 4801:13:24.9100:28:51.5202:45:59.6804:28:16.11+01:06:326:528.7
53KANDEFER Beata 217KLUB BIEGACZA ATHLETIC ZRĘCINKORCZYNAK-401K 501:11:33.8900:25:40.1802:52:12.1804:29:26.25+01:07:436:548.7
54RECZKOWSKI Andrzej 146KLUB BIEGACZA ATHLETIC ZRĘCINNIENASZÓW198AM-601M 4901:16:00.3100:27:01.7402:46:48.0304:29:50.08+01:08:066:558.7
55WĘGRZYŃSKI Paweł 189KRAKÓWM-3024M 5001:17:09.8100:26:48.7002:46:10.9204:30:09.43+01:08:266:558.7
56AMROZKIEWICZ–GROMEK Judyta 5AMROZKIEWICZ TEAMSANOKK-304K 601:16:46.8600:27:45.8502:46:13.8804:30:46.59+01:09:036:568.6
57RADYK Jakub 142PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-3025M 5101:16:23.1800:28:25.7202:46:51.5204:31:40.42+01:09:576:578.6
58MACHLARZ Mateusz 105SRTG RZESZÓWRZESZÓWM-167M 5201:15:52.1800:27:40.2802:51:16.9004:34:49.36+01:13:067:028.5
59RYCYK Łukasz 152LISZNAM-3026M 5301:10:11.3400:25:09.8303:00:12.1504:35:33.32+01:13:507:038.5
60MITURA Wojtek 116PARCZEWM-4020M 5401:15:11.1700:25:46.4502:55:24.3504:36:21.97+01:14:387:058.5
61KOZIEŁ Tadeusz 89BURZA MUZGÓWRZESZÓWM-168M 5501:15:42.1100:27:56.9302:53:09.6504:36:48.69+01:15:057:058.5
62PĘKOSZ Agnieszka 132TRIO Z PKBPRZEMYŚLK-305K 701:15:33.0400:27:37.0702:53:39.6904:36:49.80+01:15:067:058.5
63PAJESTKA Wojciech 126POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 3SANOKM-4021M 5601:15:34.0100:26:45.3702:54:34.9204:36:54.30+01:15:117:068.5
64SZEWCZYK Rafał 170NOWY SĄCZM-4022M 5701:18:02.2100:29:31.7002:50:30.8804:38:04.79+01:16:217:078.4
65BURAK Adam 251BCZPOLAŃCZYKM-4023M 5801:17:27.1600:27:29.6502:53:08.1804:38:04.99+01:16:217:078.4
66CZERNICKI Marcin 149PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-3027M 5901:13:28.8300:25:21.4802:59:36.5104:38:26.82+01:16:437:088.4
67BODNAR Adrian 20SANOKM-169M 6001:11:01.2500:26:23.1703:01:39.4604:39:03.88+01:17:207:098.4
68BEŁCH Michał 18WIDACZM-3028M 6101:17:15.9400:28:06.4002:57:13.3704:42:35.71+01:20:527:148.3
69KAPRAL Adam 67KAMIEŃ DWERNIKLUTOWISKA,M-4024M 6201:20:50.0400:29:47.0802:53:38.5304:44:15.65+01:22:327:178.2
70KAWALIŁO Piotr 70WOLA RAFAŁOWSKAM-3029M 6301:16:46.3500:27:41.9703:04:25.8904:48:54.21+01:27:117:248.1
71DRWIĘGA Maciej 36POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 1SANOKM-4025M 6401:19:33.9400:29:30.0103:02:57.9004:52:01.85+01:30:187:298
72AST Grzegorz 8AMSTAFF TEAM JEDLICZEJEDLICZEM-1610M 6501:26:29.2400:30:11.9602:57:02.5004:53:43.70+01:32:007:318
73GALANTY Agnieszka 44SZYBKIE BLONDYNYDYBAWKAK-402K 801:24:07.8000:30:08.9002:59:40.4504:53:57.15+01:32:137:328
74JACHIMOWSKI Jarek 61KOMP-SERWIS24 SANOKWUJSKIEM-3030M 6601:15:18.3100:30:49.0103:08:14.6704:54:21.99+01:32:387:327.9
75IGNOR Edyta 59SRTG RZESZÓWRZESZÓWK-161K 901:26:16.8200:28:57.0402:59:33.7204:54:47.58+01:33:047:337.9
76BABINSKA Inga 9SZYBKIE BLONDYNYPRZEMYŚLK-403K 1001:24:56.8800:30:36.4702:59:40.1804:55:13.53+01:33:307:347.9
77WAJCOWICZ Witold 182POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 2SANOKM-4026M 6701:25:01.1600:28:17.1703:02:38.8104:55:57.14+01:34:137:357.9
78LEŚNIAK-POPIEL Marta 97POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 2SANOKK-404K 1101:25:00.9900:28:17.9403:02:39.1804:55:58.11+01:34:147:357.9
79KLESZCZYŃSKI Bartosz 77MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYM-3031M 6801:23:38.3900:27:26.6103:05:24.8304:56:29.83+01:34:467:367.9
80ZIĘBA Ewa 203BURZA MUZGÓWBRATKOWICEK-162K 1201:26:24.0900:29:41.8603:00:32.5104:56:38.46+01:34:557:367.9
81ZYMRÓZ Tomek 206JAK NIE MY TO KTO? ROPCZYCEROPCZYCEM-1611M 6901:21:25.7200:28:08.9203:07:30.9504:57:05.59+01:35:227:377.9
82DOROSZ Barbara 34TRIO Z PKBPRZEMYŚLK-306K 1301:22:45.6100:27:45.3503:07:30.9304:58:01.89+01:36:187:387.9
83MAJCHER Damian 107STALOWA WOLA/TARNOBRZEGM-3032M 7001:22:29.6200:28:57.0303:07:39.1004:59:05.75+01:37:227:407.8
84MAŚLAK Jacek 110POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK 2SANOKM-4027M 7101:19:33.8000:27:50.2303:12:02.9504:59:26.98+01:37:437:407.8
85DROBOT Piotr 35POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-4028M 7201:27:35.3700:30:26.2303:02:57.1205:00:58.72+01:39:157:437.8
86NIEMIEC-DRWIĘGA Bernadeta 120SANOKK-405K 1401:27:35.3700:30:26.8103:02:57.4205:00:59.60+01:39:167:437.8
87ŚCIBOR Jarosław 177I KZ III - PLZPRZEMYŚLM-3033M 7301:22:15.4100:31:19.8703:07:29.0205:01:04.30+01:39:217:437.8
88SIEDLACZEK Zbigniew 156SKLEP BIEGACZA LUBLIN TEAMLUBLINM-602M 7401:24:23.5300:28:51.4803:12:36.3505:05:51.36+01:44:087:507.7
89DUDEK Paweł 38WOLA ZYRAKOWSKAM-4029M 7501:28:24.3700:30:47.7403:07:35.0905:06:47.20+01:45:047:517.6
90WARZOCHA Paweł 187NIECHBIEGANIECHOBRZM-4030M 7601:29:51.2700:26:33.0403:10:57.1705:07:21.48+01:45:387:527.6
91JAKUBOWSKI Daniel 63CENTRUM ANIMACJI SPOŁECZNEJ CARITASZABAJKAM-4031M 7701:22:23.2600:32:34.9503:12:55.4205:07:53.63+01:46:107:537.6
92BODNIAK Tomasz 21USTRZYKI DOLNEM-3034M 7801:28:34.6700:31:44.1203:09:03.3705:09:22.16+01:47:397:557.6
93MISIAK Mateusz 115BURZA MUZGÓWROPCZYCEM-1612M 7901:26:11.8400:30:12.5503:13:41.4705:10:05.86+01:48:227:577.5
94WACNIK Janusz 181RZESZÓWM-501M 8001:25:44.0600:30:29.9003:14:53.0605:11:07.02+01:49:237:587.5
95ŁUCZAK Janusz 102ŁÓDŹM-502M 8101:24:49.7900:30:19.9703:16:41.0505:11:50.81+01:50:077:597.5
96WITUSIK Mariusz 195NW-TEAM JASŁOJASŁOM-4032M 8201:30:51.4800:30:36.2903:10:59.6405:12:27.41+01:50:448:007.5
97SUCHOWIECKA Sabina 168RYBNEK-163K 1501:23:35.0600:31:19.1803:17:39.2305:12:33.47+01:50:508:007.5
98DABROWSKA Agnieszka 28SANOKK-307K 1601:27:35.8400:30:52.3103:17:08.3705:15:36.52+01:53:538:057.4
99SADOWY Janusz 1555 BSPPRZEMYŚLM-3035M 8301:26:00.5900:31:07.1503:18:53.2705:16:01.01+01:54:178:067.4
100KISIELEWICZ Marcin 75KLUB BIEGACZA ATHLETIC ZRĘCINLEŚNIÓWKAM-1613M 8401:26:16.6400:29:23.5803:20:32.6405:16:12.86+01:54:298:067.4
101ŁUCZYCKA Iwona 103POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKHŁOMCZAK-406K 1701:33:43.2900:34:37.0703:08:14.6505:16:35.01+01:54:518:077.4
102ZARĘBA Jolanta 218RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWK-502K 1801:30:19.0900:31:57.8603:17:02.9105:19:19.86+01:57:368:117.3
103KĘDRA Agnieszka 74RZESZÓWK-164K 1901:29:39.9500:30:10.4103:27:50.2005:27:40.56+02:05:578:247.1
104DUDEK Katarzyna 39PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK-308K 2001:29:27.1000:32:06.9903:26:30.4905:28:04.58+02:06:218:247.1
105GALANTY Bartłomiej 43PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM-4033M 8501:31:01.5900:32:56.0003:24:56.9205:28:54.51+02:07:118:267.1
106ŻUREK Piotr 208LUBLIN BIEGALUBLINM-4034M 8601:31:56.4900:30:22.5503:26:53.6405:29:12.68+02:07:298:267.1
107PAWŁOWSKA Agnieszka 128SZYBKIE BLONDYNYTARNAWCEK-407K 2101:30:21.6800:32:08.1403:28:48.7105:31:18.53+02:09:358:297.1
108LESZCZYŃSKI Mirosław 96GRE NIERUCHOMOŚCILESKOM-3036M 8701:41:02.6000:28:27.6403:23:33.9805:33:04.22+02:11:218:327
109ŻUROWSKI Jacek 209CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMISTLUBLINM-4035M 8801:31:55.7400:30:22.5703:32:21.3205:34:39.63+02:12:568:347
110JAŁOCHA Barbara 64PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK-503K 2201:32:57.7200:33:44.8203:32:25.5405:39:08.08+02:17:248:416.9
111GNIECIAK Monika 51GRE NIERUCHOMOŚCIPUŁAWYK-309K 2301:41:06.5700:34:53.4003:23:36.6705:39:36.64+02:17:538:426.9
112WITUSIK Dorota 194NW-TEAM JASŁOJASŁOK-408K 2401:33:34.9600:31:59.5003:36:15.7705:41:50.23+02:20:078:456.8
113WILGUCKI Krzysztof 1911BCZWARSZAWAM-1614M 8901:29:49.8500:31:27.0303:41:41.0605:42:57.94+02:21:148:476.8
114KAPA Patrycja 66K.S. MARATON OSTRÓW WIELKOPOLSKIBIEGANINK-165K 2501:32:14.1600:30:03.1903:45:05.4905:47:22.84+02:25:398:546.7
115KOCZOROWSKI Marcin 80TEAM ZABIEGANEDNIRADIÓWEKM-3037M 9001:38:46.2900:36:24.0603:38:35.4705:53:45.82+02:32:029:046.6
116KOCZOROWSKA Anna 79TEAM ZABIEGANEDNIRADIÓWEKK-3010K 2601:38:46.6600:36:24.0703:38:35.8105:53:46.54+02:32:039:046.6
117MAŚLAK Marzena 111POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKK-3011K 2701:33:43.1500:34:37.9703:58:35.4406:06:56.56+02:45:139:246.4
118WOLF Weronika 1993PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ/ POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKK-409K 2801:33:43.5900:34:39.5003:58:35.8006:06:58.89+02:45:159:246.4
119KARDASZ Marek 69SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM-3038M 9101:14:31.5200:27:07.6404:27:42.7106:09:21.87+02:47:389:286.3
120KAWECKA Magdalena 71KAWA BEZ PAPIEROSAWARSZAWAK-3012K 2901:43:41.5000:33:21.9204:01:17.2706:18:20.69+02:56:379:426.2
121PRUCNAL Paweł 139RUN FOR 42WARSZAWAM-4036M 9201:40:00.8500:34:57.2804:19:47.1206:34:45.25+03:13:0210:075.9
122KOWALSKI-NEUKIRCH Henryk 88TRUCHTACZ MYSŁOWICEKATOWICEM-603M 9301:40:01.2100:34:57.8404:19:47.7206:34:46.77+03:13:0310:075.9
123ŁACH Wiesław 100KLUB MATIEGO JEŻOWEJEŻOWEM-4037M 9401:55:40.8700:37:05.7604:26:39.8406:59:26.47+03:37:4310:455.6
124WAŁACHOWSKA Urszula 185SOLINA TEAMHOCZEWK-3013K 3002:06:42.8600:29:56.6504:27:57.0107:04:36.52+03:42:5310:535.5
125GŁUSZKO Justyna 50SOLINA TEAMBEREZKAK-3014K 3102:06:42.7500:34:58.0804:27:57.1607:09:37.99+03:47:5411:005.4
Znaleziono 125 wynik(ów)