Organizator : | IST Software Sp. z o.o., B4SPORT, BIEGIGORSKIE.PL |
Data : | 2020-11-19 |
Miejsce : | Polska |
Dystans : | 440 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 23 |
Wystartowało : | 20 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 20 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Ukończyli wyzwanie | K-OPEN | M-OPEN | Klasyfikacja drużynowa | Klasyfikacja miast | K - JUNIOR | M - JUNIOR | K - SENIOR 1 | M - SENIOR 1 | K - SENIOR 2 | M - SENIOR 2 | K - MASTERS | M - MASTERS | K - WETERAN 1 | M - WETERAN 1 | K - WETERAN 2 | M - WETERAN 2
Klasyfikacja po poszczególnych dniach:
Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13 | Dzień 14 | Dzień 15 | Dzień 16 | Dzień 17 | Dzień 18 | Dzień 19 | Dzień 20 | Dzień 21 | Dzień 22 | Dzień 23 | Dzień 24 | Dzień 25 | Dzień 26 | Dzień 27 | Dzień 28 | Dzień 29 | Dzień 30
Klasyfikacja wg
pokonanego dystansu,
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Dni rywaliazacji |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SIMINSKA Monika | 22 | INOWROCŁAW | K - SENIOR 2 | 6 | ||
2 | KLUKACZ Tomasz | 13 | SIEDLCE | M - MASTERS | 22 | ||
3 | NOWAK Agata | 15 | KOSZYCE | K - SENIOR 2 | 29 | ||
Poniżej dystansu minimalnego: 110,0 km | |||||||
Niesklasyfikowani | |||||||
DNC | SZTELIGA Alicja | 2 | KRAKÓW | K - WETERAN 1 | 30 | ||
DNC | STRZEŻYSZ Anna | 3 | SIEDLCE | K - SENIOR 2 | 17 | ||
6 | WIŚNIEWSKI Roman | 9 | BENEQ TEAM | SREBRNA | M - WETERAN 2 | 20 | |
DNC | MURAWSKI Przemysław | 4 | WARSZAWA | M - WETERAN 1 | 30 | ||
8 | LIPIEC Ula | 5 | ŻYRARDÓW | K - MASTERS | 9 | ||
9 | BAZYLEWICZ Wojciech | 10 | WOŁÓW | M - SENIOR 1 | 25 | ||
10 | WIĄCEK Ryszard | 7 | BRZEG DOLNY | M - WETERAN 2 | 4 | ||
11 | GÓRSKA Katarzyna | 8 | GDAŃSK | K - SENIOR 1 | 30 | ||
12 | ADAMCZYK Natalia | 11 | RUDA ŚLĄSKA | K - SENIOR 1 | 30 | ||
DNC | CHUDZIK Paweł | 12 | WARSZAWA | M - SENIOR 2 | 30 | ||
14 | KACZMAREK Michał | 1 | MDK BOGUCICE ZAWODZIE | BĘDZIN | M - SENIOR 2 | 30 | |
15 | BAJOR Damian | 14 | PRZYSUSKA GRUPA ROWEROWA | GIELNIÓW | M - SENIOR 1 | 30 | |
16 | NAUKA Sebastian | 16 | ŚCINAWA | M - SENIOR 2 | 30 | ||
17 | CHAŁUBIŃSKI Wojciech | 18 | SZCZECIN | M - MASTERS | 30 | ||
18 | ZACHARKO Michał | 20 | T.G. SOKÓŁ ZAKOPANE | ZAKOPANE | M - MASTERS | 3 | |
19 | WALCZAK Włodzimierz | 23 | LKK LESZNO | LESZNO | M - WETERAN 2 | 15 | |
DNC | KUŁACZKOWSKI Konrad | 6 | STALOWA WOLA | M - SENIOR 2 | 30 |
Znaleziono 20 wynik(ów)