Organizator : | OCR Events |
Data : | 2021-08-28 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 11 km |
Zgłoszonych : | 60 |
Wystartowało : | 45 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 43 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CZARNECKI Krzysztof SCHMIDT Waldemar | T108 | OCR Team Park | GDYNIA | Team Sprint | |
2 | WANAGOS Dorota CZARNECKA Adrianna | T105 | BigYellowFoot Adventure Team | GDAŃSK | Team Sprint | |
Niesklasyfikowani | ||||||
DNC | ZAWADZKI Piotr ZAWADZKA Monika | T100 | REDA | Team Sprint | ||
4 | DOMZAŁA Paweł WĄDOŁKOWSKA Paulina | T106 | BigYellowFoot Adventure Team | GDYNIA | Team Sprint | |
5 | WARDA Justyna PIĘTKA Paulina | T107 | OTWOCK | Team Sprint | ||
6 | WĘGRODZKI Jarosław BERNARDA Twarowska | T101 | BARCZEWO | Team Sprint | ||
7 | DZIÓBEK Lech | S1 | GDAŃSK | Sprint - M | ||
8 | KĄKOL Kacper | S39 | Biegun OCR Team | GDYNIA | Sprint - M | |
9 | STEFANIAK Marcin | S16 | JANUSZEW | Sprint - M | ||
10 | SZEIB Robert | S14 | BYDGOSZCZ | Sprint - M | ||
11 | JANIKOWSKI Damian | S55 | 7PBOT | Sprint - M | ||
12 | LATO Jacek | S42 | JĘDRZEJÓW | Sprint - M | ||
13 | BABIŃSKI Marcin | S53 | 7PBOT | Sprint - M | ||
14 | JANIKOWSKI Dominik | S54 | 7PBOT | Sprint - M | ||
15 | SZADEJKO Adam | S30 | GDYNIA | Sprint - M | ||
16 | KAPŁANIAK Adrian | S36 | 12 BZ | SZCZECIN | Sprint - M | |
17 | GOLKO Jakub | S37 | SOPOT | Sprint - M | ||
18 | KROGULEWSKA Anna | S45 | OCR Park Team | Sprint - K | ||
19 | ANDRZEJEWSKI Miłosz | S12 | Body Art Warriors | STĘSZEW | Sprint - M | |
20 | SELIGA Ania | S13 | Body Art Warriors | STĘSZEW | Sprint - K | |
21 | CZERWIAK Marek | S46 | 7PBOT | Sprint - M | ||
22 | KOZŁOWSKI Mikołaj | S32 | INOWROCŁAW | Sprint - M | ||
23 | GAŁUSZYŃSKI Paweł | S33 | Active Flow | GDYNIA | Sprint - M | |
24 | NOWAK Rafał | S44 | Endorfina | JĘDRZEJÓW | Sprint - M | |
25 | PUSZKO Krzysztof | S31 | Żarta Wataha | GDAŃSK | Sprint - M | |
26 | KRAWCZYK-KUBOWICZ Gabriela | S5 | Nowohucki Kombinat Sportowy | KRAKÓW | Sprint - K | |
27 | GAŁUSZYŃSKA Katarzyna | S19 | Active Flow | GDYNIA | Sprint - K | |
28 | GRUSZKA Beata | S23 | Wojowniczki Team BigYellowFoot team | SWARZEWO | Sprint - K | |
29 | ARENDT Agnieszka | S25 | Żarta Wataha | GDAŃSK | Sprint - K | |
30 | MORALEWICZ Michał | S52 | 7PBOT | Sprint - M | ||
31 | SOBCZAK Marek | S10 | GDAŃSK | Sprint - M | ||
32 | RODA Andrzej | S47 | 7PBOT | GDAŃSK | Sprint - M | |
33 | PIETROWSKI Sławomir | S49 | 7PBOT | Sprint - M | ||
34 | ŁUSZCZ Michał | S50 | 7PBOT | Sprint - M | ||
35 | PACH Mariusz | S7 | POZNAN | Sprint - M | ||
36 | ROCHMAN Jakub | S6 | POZNAN | Sprint - M | ||
37 | HEIDAK Piotr | S17 | BYDGOSZCZ | Sprint - M | ||
38 | DZIĄBKOWSKI Paweł | S29 | G.N.A.T | ELBLĄG | Sprint - M | |
39 | DOLATA Krzysztof | S48 | LOK Poznań | Sprint - M | ||
40 | CHOJNOWSKI Mateusz | S35 | G.N.A.T | ELBLĄG | Sprint - M | |
41 | S Tom | S34 | ftw | PRUSZCZ GDANSKI | Sprint - M | |
42 | BARANOWSKI Mikołaj | S41 | WEJHEROWO | Sprint - M | ||
43 | SZYDŁOWSKI Marcin | S51 | 7PBOT | Sprint - M | ||
BRYLEWSKI Kacper | S40 | Dirty Sparrows | SULMIERZYCE | Sprint - M | ||
CHWESIUK Izabella | S43 | Dirty Sparrows | WARSZAWA | Sprint - K |
Znaleziono 45 wynik(ów)