Organizator : | OCR Events |
Data : | 2022-08-28 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 0.7 km |
Zgłoszonych : | 41 |
Wystartowało : | 41 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 41 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SITKOWSKA Pola | 1 | Carbon Silesia Sport | MYSŁOWICE | Dziewczynki | 00:00:00 | |
2 | ŁUSZCZAK Adam | 9 | GRR | SOPOT | Chłopcy | 00:00:00 | |
3 | GOŁĘBIEWSKI Damian | 21 | ELBLĄG | Chłopcy | 00:00:00 | ||
4 | PIOTROWSKI Miłosz | 36 | TORUŃ | Chłopcy | 00:00:00 | ||
5 | WYDRZYŃSKI Zosia | 95 | KATOWICE | Dziewczynki | 00:00:00 | ||
6 | DIDEKOVA Beata | 147 | LIESEK | Dziewczynki | 00:00:00 | ||
7 | KAMIŃSKI Antoni | 173 | GDYNIA | Chłopcy | 00:00:00 | ||
8 | PRZEBIEGLEC Franciszek | 183 | KRAKÓW | Chłopcy | 00:00:00 | ||
9 | WANAGOS Tymon | 193 | GDYNIA | Chłopcy | 00:00:00 | ||
10 | HERING Nina | 227 | Dziewczynki | 00:00:00 | |||
11 | SZYDŁOWSKI Mateusz | 232 | Chłopcy | 00:00:00 | |||
12 | FORTUNIAK Ignacy | 3 | SZCZECIN | Chłopcy | 00:00:00 | ||
13 | ORGANIAK Krzysztof | 35 | TORUŃ | Chłopcy | 00:00:00 | ||
14 | SZYMECKI Tadeusz | 33 | TORUŃ | Chłopcy | 00:00:00 | ||
15 | GAŁUSZYŃSKA Maja | 48 | Active Flow | GDYNIA | Dziewczynki | 00:00:00 | |
16 | PSIUK Remigiusz | 50 | TORUN | Chłopcy | 00:00:00 | ||
17 | ŁUSZCZAK Krzesimir | 77 | PLEWISKA | Chłopcy | 00:00:00 | ||
18 | LUTY Antoni | 80 | WOLA MYSŁOWSKA | Chłopcy | 00:00:00 | ||
19 | ADAMUS Maria | 88 | WARSZAWA | Dziewczynki | 00:00:00 | ||
20 | LUTOMSKI Marcel | 90 | GDYNIA | Chłopcy | 00:00:00 | ||
21 | KAMIŃSKA Wiktoria | 86 | ACTIVE FLOW | GDYNIA | Dziewczynki | 00:00:00 | |
22 | BIELECKA Hanna | 96 | WARSZAWA | Dziewczynki | 00:00:00 | ||
23 | KONKEL Marcel | 105 | GDYNIA | Chłopcy | 00:00:00 | ||
24 | PŁUSKA Jan | 110 | RUMIA | Chłopcy | 00:00:00 | ||
25 | JAGODZIŃSKI Leon | 138 | GDYNIA | Chłopcy | 00:00:00 | ||
26 | JAGODZIŃSKA Janina | 139 | GDYNIA | Dziewczynki | 00:00:00 | ||
27 | JANIKOWSKI Adam | 142 | TORUŃ | Chłopcy | 00:00:00 | ||
28 | WIŚNIEWSKI Aleksander | 151 | GDAŃSK | Chłopcy | 00:00:00 | ||
29 | KORECKI Szymon | 186 | GDYNIA | Chłopcy | 00:00:00 | ||
30 | ŻOCHOLL Hanna | 188 | BANINO | Dziewczynki | 00:00:00 | ||
31 | WOŻNIAK Adam | 234 | Chłopcy | 00:00:00 | |||
32 | BOROF Kaja | 224 | Dziewczynki | 00:00:00 | |||
33 | IVANCHENKO Elizaveta | 211 | Dziewczynki | 00:00:00 | |||
34 | KOSECKA Inka | 207 | Beztlenowi | MALBORK | Dziewczynki | 00:00:00 | |
35 | WYSOCKI Natan | 255 | Chłopcy | 00:00:00 | |||
36 | CEGLOWSKA-WILLIAMS Matylda | 278 | GDYNIA | Dziewczynki | 00:00:00 | ||
37 | SULEWSKA Kaja | 113 | Defender Barczewo | BARCZEWO | Dziewczynki | 00:00:00 | |
38 | TOMICKA Hanna | 129 | GDAŃSK | Dziewczynki | 00:00:00 | ||
39 | KROGULEWSKA Jaśmina | 237 | Dziewczynki | 00:00:00 | |||
40 | SENDECKI Tymon | 34 | TORUŃ | Chłopcy | 00:00:00 | ||
41 | ŁUKWIŃSKA Lidia | 4 | GDAŃSK | Dziewczynki | 00:00:00 |
Znaleziono 41 wynik(ów)