Organizator : | Fundacja na Ratunek |
Data : | 2021-07-03 |
Miejsce : | Czarna Górna |
Dystans : | 25 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 116 |
Wystartowało : | 83 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 83 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN - K | OPEN - M | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Dinozaur (Diament) Kobiet | Dinozaur Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Bucznik 7.5km | Żłobek 17km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZMIST Szymon | 2086 | 3 PBOT | SZCZEPANCOWA | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 01:24:32 | ||
2 | JAKUBIK Marcin | 2024 | MKS HALICZ , PSG KROŚCIENKO | USTRZYKI DOLNE | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 01:24:33 | ||
3 | SKRZYPCZAK Tomasz | 2080 | PROGRES | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 01:25:03 | ||
4 | KORŻYK Marek | 2030 | CZARNA TEAM | CZARNA DOLNA | Weteran Mężczyzn | 00:00:05 | 00:52:33 | 01:56:02 | |
5 | FLOREK Marcin | 2017 | MĘŻCZYŹNI ŚW.JÓZEFA | PILZNO | Weteran Mężczyzn | 00:00:03 | 00:51:59 | 01:56:05 | |
6 | WRĘCZYCKI Robert | 2102 | O CO BIEGA W KALETACH | KALETY | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 00:51:57 | 01:56:06 | |
7 | LISOWSKI Jacek | 2042 | STAY INSANE | DĄBROWICA | Weteran Mężczyzn | 00:00:04 | 00:54:54 | 01:58:59 | |
8 | MAZUR Ireneusz | 2052 | DĘBICKIE GEPARDY | DĘBICA | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 00:55:03 | 01:59:02 | |
9 | ADAMSKI Michal | 2001 | LUBIE LAS TEAM | WROCŁAW | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 00:54:40 | 01:59:13 | |
10 | TALAROWSKI Paweł | 2091 | KRASNYSTAW | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 00:55:21 | 02:00:23 | ||
11 | MALAGA Bogdan | 2046 | MALAGA TEAM | PODEGRODZIE | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 00:55:31 | 02:00:44 | |
12 | GOLĄB Edmund | 2022 | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:07 | 00:56:04 | 02:03:29 | ||
13 | WOŹNIAK Janusz | 2099 | PORMAT JEDLICZE BIEGA | SKOŁYSZYN | Weteran Mężczyzn | 00:00:05 | 00:57:19 | 02:05:58 | |
14 | ŁOJEK Damian | 2043 | WYSOKA STRZYŻOWSKA | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 00:59:18 | 02:06:42 | ||
15 | MASŁOWSKI Dominik | 2049 | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 00:59:17 | 02:07:52 | ||
16 | MARCINKIEWICZ Dariusz | 2047 | ZAKRZOWEK | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 01:00:01 | 02:10:15 | ||
17 | MARUT Artur | 2048 | FITNESS FREAKS | STALOWA WOLA | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 00:57:35 | 02:10:47 | |
18 | PIELECHA Rafał | 2067 | FITNESS FREAKS | ZACZERNIE | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 00:58:02 | 02:10:50 | |
19 | SABAJ Piotr | 2076 | PRO-MILE TEAM | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 00:58:57 | 02:13:43 | |
20 | NOSEK Dariusz | 2060 | RĄCZNA | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 00:59:16 | 02:14:23 | ||
21 | BOŻĘTKA Józef | 2009 | CZARNA, POLANA | Weteran Mężczyzn | 00:00:09 | 00:57:50 | 02:16:41 | ||
22 | PRAŁAT Dawid | 2070 | PZU SPORT TEAM | ZELÓW | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 01:00:27 | 02:17:38 | |
23 | KRASUSKI Marcin | 24 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 02:20:23 | |||
24 | SUŁEK Marcin | 29 | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 01:02:47 | 02:20:36 | ||
25 | PODOLAK Zbigniew | 9 | PRZEMYŚL | Weteran Mężczyzn | 00:00:08 | 01:02:11 | 02:20:36 | ||
26 | RUSIN Łukasz | 2075 | RKS | CHEŁM | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:03:45 | 02:21:12 | |
27 | KOLASA Marcin | 16 | UNISZOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:13 | 01:03:39 | 02:24:18 | ||
28 | ANDREASIK Mariusz | 2003 | PRO-MILE TEAM | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:06 | 01:02:37 | 02:24:25 | |
29 | BŁAŻEJCZYK Robert | 2006 | DSS ORLĘTA | STĘŻYCA | Weteran Mężczyzn | 00:00:13 | 01:05:28 | 02:26:30 | |
30 | PREWYSZ-KWINTO Michał | 21 | TORUŃ | Weteran Mężczyzn | 00:00:13 | 01:02:45 | 02:27:21 | ||
31 | MAZUREK Grzegorz | 2053 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:08:52 | 02:30:52 | ||
32 | FIEDORCZUK Łukasz | 2016 | HDD WINNICZKI | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 01:05:32 | 02:30:59 | |
33 | ARCISZEWSKI Michał | 2004 | SPRÓCHNIALI HERKULESI | ŚWIERZOWA POLSKA | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 01:08:17 | 02:36:15 | |
34 | NAUKA Wiesław | 33 | Dębickie Gepardy | DĘBICA | Weteran Mężczyzn | 00:00:11 | 02:41:57 | ||
35 | GAJDA Mateusz | 2019 | SPRÓCHNIALI HERKULESI | BŁAŻKOWA | Senior Mężczyzn | 00:00:09 | 01:02:25 | 02:42:44 | |
36 | KRYCZEK Piotr | 2032 | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:13 | 01:08:19 | 02:44:57 | ||
37 | NOWAK Dariusz | 2061 | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:13 | 01:08:27 | 02:45:15 | ||
38 | SIKORA Mariusz | 2079 | GOGGLE PAE TEAM / SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRY | TARNOWSKIE GÓRY | Weteran Mężczyzn | 00:00:07 | 01:11:45 | 02:45:52 | |
39 | SZAFRAN Aleksander | 2084 | ŁODYGOWICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:17 | 01:16:22 | 02:52:06 | ||
40 | WŁODARCZYK Michał | 2097 | LUBELSKI BIEGACZ TEAM | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:09 | 01:03:20 | 02:54:44 | |
41 | GOLĄB Grzegorz | 2021 | WARSZAWA | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:09 | 01:15:29 | 03:01:41 | ||
42 | PORC-SZPOREK Szymon | 2069 | RUDA ŚLĄSKA | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 01:19:37 | 03:05:52 | ||
43 | SADOWSKI Radomir | 2077 | WIESIÓŁKA | Senior Mężczyzn | 00:00:12 | 01:28:27 | 03:12:21 | ||
44 | ZAWÓŁ Paweł | 2107 | BIKE EQUIPA SANDOMIERZ | STALOWA WOLA | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 01:23:09 | 03:15:02 | |
45 | ODZIEMCZYK Sylwester | 2063 | LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU | LUBLIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:15 | 01:20:34 | 03:17:33 | |
46 | KULA Adam | 2035 | TOTALNIE BIEGNIĘCI | CHOJNICE | Master Mężczyzn | 00:00:12 | 01:22:40 | 03:20:34 | |
47 | LASEK Krzysztof | 2038 | RUN FOREST! RUN! | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 01:29:30 | 03:23:38 | |
48 | MATUSZAK Marcin | 2050 | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:12 | 01:24:07 | 03:31:51 | ||
49 | NOWOSAD Kamil | 2062 | CHEŁM | Senior Mężczyzn | 00:00:11 | 01:25:07 | 03:41:34 |
Znaleziono 49 wynik(ów)