Organizator : | Fundacja na Ratunek |
Data : | 2021-07-03 |
Miejsce : | Czarna Górna |
Dystans : | 43 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 214 |
Wystartowało : | 158 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 156 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN - K | OPEN - M | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Dinozaur (Diament) Kobiet | Dinozaur Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Czarna Dolna 14km | Bucznik 26km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BIAŁOWĄS Tomasz | 4 | STAJNIA BALONA | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 01:25:10 | 02:31:16 | |
2 | ZIĘBA Robert | 4199 | BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA | BOBOWA | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 01:26:44 | 02:37:25 | |
3 | SZCZYGIEL Lukasz | 4166 | ŚLESZOWICE | Senior Mężczyzn | 00:00:04 | 01:24:53 | 02:37:39 | ||
4 | AGRES Paweł | 4005 | STAY INSANE | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 01:33:42 | 02:50:37 | |
5 | CHOJNACKI Wiktor | 4036 | DWERNIK KAMIEŃ TRAIL | DWERNIK | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 01:37:29 | 02:54:26 | |
6 | WOWER Bartłomiej | 30 | CSC Adventure Academy | CHORZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 01:37:52 | 02:55:08 | |
7 | TELESZ Elżbieta | 4176 | BARYCZKA | Senior Kobiet | 00:00:04 | 01:39:07 | 02:55:15 | ||
8 | WITEK Bogdan | 5 | WATER TEAM | BARYCZKA | Weteran Mężczyzn | 00:00:04 | 01:37:53 | 02:55:44 | |
9 | MALECKA-LEŃ Patrycja | 4114 | STAJNIA BALONA | RZESZÓW | Master Kobiet | 00:00:02 | 01:37:56 | 02:55:52 | |
10 | ZIĘBA Mariusz | 4200 | BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA | BOBOWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:03 | 01:39:36 | 03:02:15 | |
11 | PODOLAK Paweł | 4137 | MKS HALICZ | USTRZYKI DOLNE | Master Mężczyzn | 00:00:12 | 01:37:43 | 03:04:00 | |
12 | DOPART Tomasz | 4042 | DWERNIKKAMIENTRAIL | USTRZYKI DOLNE | Master Mężczyzn | 00:00:13 | 01:38:02 | 03:04:10 | |
13 | FORJASZ Przemysław | 4050 | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:23 | 01:45:12 | 03:06:11 | ||
14 | MOSIO Grzegorz | 4121 | ŻELICHÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:09 | 01:38:59 | 03:07:29 | ||
15 | BIESZCZAD Magdalena | 4020 | TRESERTEAM | JASŁO | Master Kobiet | 00:00:05 | 01:41:41 | 03:08:57 | |
16 | KRZEMPEK Krzysztof | 4099 | ULTRA BESKID SPORT | BIELSKO-BIAŁA | Weteran Mężczyzn | 00:00:05 | 01:42:03 | 03:09:48 | |
17 | STOLARSKI Maciej | 4161 | STANISŁAWÓW PIERWSZY | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 01:45:52 | 03:10:19 | ||
18 | ANTCZAK Jolanta | 4007 | SPORTOWE PUŁAWY | PUŁAWY | Senior Kobiet | 00:00:07 | 01:45:30 | 03:10:21 | |
19 | ZAJĄCZKOWSKI Rafał | 4193 | NIEKONIECZNIE DOBIEGNIEMY | ŚWIERZOWA POLSKA | Weteran Mężczyzn | 00:00:04 | 01:42:51 | 03:10:58 | |
20 | MIROSŁAW Albert | 4120 | WW TEAM | LUBLIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:15 | 01:48:51 | 03:11:01 | |
21 | WARĘCKA Katarzyna | 4181 | LESKO | Senior Kobiet | 00:00:03 | 01:42:11 | 03:12:30 | ||
22 | BŁĘDOWSKI Mariusz | 4025 | AAC FORD AUTO STYL WŁOCŁAWEK TEAM | WŁOCŁAWEK | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 01:46:12 | 03:12:35 | |
23 | RZEMIŃSKI Jacek | 4152 | STRÓŻE | Weteran Mężczyzn | 00:00:09 | 01:48:27 | 03:13:06 | ||
24 | BISOWSKI Mariusz | 4022 | KOBYŁKA | Weteran Mężczyzn | 00:00:07 | 01:50:18 | 03:13:43 | ||
25 | SZEWCZYK Krzysztof | 4167 | CZEWARUN TIM | CZĘSTOCHOWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:13 | 01:51:46 | 03:14:37 | |
26 | CZADO Waldemar | 4039 | FINISZ RYMANÓW | RYMANÓW-ZDRÓJ | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:16 | 01:45:45 | 03:17:48 | |
27 | ROJECKI Mateusz | 4148 | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:09 | 01:52:22 | 03:18:36 | ||
28 | PODOLSKI Marek | 4138 | BIEGAMYRAZEM.PL | GDYNIA | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 01:53:47 | 03:18:55 | |
29 | WOJNAROWSKA Weronika | 4188 | GDYNIA | Master Kobiet | 00:00:06 | 01:53:47 | 03:19:03 | ||
30 | TRZEŹWIŃSKA Anna | 31 | Lubię Biegać Leniwe | KAJETANÓWKA | Master Kobiet | 00:00:05 | 01:58:06 | 03:25:14 | |
31 | DRÓŻDŻ Tomasz | 4043 | CZEWARUN TIM | MIEDŹNO | Master Mężczyzn | 00:00:13 | 01:52:17 | 03:25:23 | |
32 | BEŁDOWSKI Sławomir | 4017 | FUDU&CO.SPORT TEAM | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Weteran Mężczyzn | 00:00:20 | 01:52:13 | 03:25:24 | |
33 | KRUKAR Michał | 4095 | FINISZ RYMANÓW | IWONICZ ZDRÓJ | Master Mężczyzn | 00:00:13 | 01:51:40 | 03:26:16 | |
34 | WIŚNIEWSKI Sławomir | 4184 | BIŁGORAJ | Weteran Mężczyzn | 00:00:27 | 01:57:17 | 03:26:50 | ||
35 | NADOLSKI Michał | 4123 | SITNO | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:58:15 | 03:26:58 | ||
36 | SITEK Szymon | 23 | CZĘSTOCHOWA | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 01:51:50 | 03:30:06 | ||
37 | BĄK Artur | 4015 | FC PO 40TCE | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:13 | 01:55:08 | 03:31:52 | |
38 | PILCH Patryk | 4132 | KRAKÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:10 | 01:53:49 | 03:32:29 | ||
39 | KUCHARSKI Paweł | 4101 | PLANETA NISKO | NISKO | Master Mężczyzn | 00:00:12 | 01:57:57 | 03:33:08 | |
40 | BARĆ Piotr | 4014 | PLANETA NISKO | WOLINA | Weteran Mężczyzn | 00:00:14 | 01:59:00 | 03:33:14 | |
41 | KUBRAK Kamil | 4100 | CZARNE STOPY | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 01:57:56 | 03:33:44 | |
41 | CZARDYBON Michał | 4040 | CZARNE STOPY | WYRY | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 01:57:48 | 03:33:57 | |
43 | STASIAK Włodzimierz | 4160 | WROCŁAW | Master Mężczyzn | 00:00:20 | 01:59:15 | 03:34:52 | ||
44 | RAJCHERT Joanna | 4146 | LUDWIKÓW | Master Kobiet | 00:00:21 | 02:00:45 | 03:34:56 | ||
45 | NIEŚCIOR Waldemar | 4126 | TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA | TOMASZÓW LUBELSKI | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 01:59:26 | 03:36:07 | |
46 | SZUSTEK Adam | 4170 | SZUSTY TEAM :-) | TUCHOM | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 01:57:55 | 03:37:12 | |
47 | KOCHANIAK Andrzej | 4080 | 1982 | SOWLANY | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 01:58:16 | 03:37:17 | |
48 | PROKOPIUK Grzegorz | 4143 | SZWAGRY DWA | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:59:06 | 03:37:26 | |
49 | SZOT Iwona | 4168 | WWTEAM | LUBLIN | Weteran Kobiet | 00:00:08 | 02:01:50 | 03:37:34 | |
50 | BOGDAŃSKA Katarzyna | 4027 | SMASHING PĄPKINS | WARSZAWA | Senior Kobiet | 00:00:09 | 01:57:47 | 03:37:49 | |
51 | LIPINA Rafał | 4108 | ZABRZE | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 02:01:45 | 03:38:55 | ||
52 | KUBACKA Marta | 3 | DRUŻYNA TVN | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:06 | 02:02:25 | 03:39:07 | |
53 | ŚCIBOR Adrian | 4172 | PRZYSIETNICA | Senior Mężczyzn | 00:00:10 | 01:57:21 | 03:39:29 | ||
54 | TYCZYŃSKI Krzysztof | 4180 | CZERWONAK BIEGA | CZERWONAK | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 01:59:23 | 03:41:42 | |
55 | KOWALSKI Krzysztof | 4090 | HRMAXCROSSTEAM | SOPOT | Weteran Mężczyzn | 00:00:08 | 02:01:51 | 03:42:21 | |
56 | BRZOZOWSKI Łukasz | 4030 | BIKE EQUIPA SANDOMIERZ | STALOWA WOLA | Master Mężczyzn | 00:00:29 | 02:05:26 | 03:48:08 | |
57 | PAWIŃSKI Artur | 4131 | ADIDAS RUNNERS WARSAW | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 02:03:38 | 03:48:15 | |
58 | GARNCARCZYK Piotr | 4052 | ŻYWIEC | Weteran Mężczyzn | 00:00:06 | 01:58:41 | 03:49:07 | ||
59 | ŚLEDZIOWSKI Andrzej | 4174 | LACHO TEAM | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:13 | 02:00:20 | 03:49:14 | |
60 | BAJOREK Norbert | 4009 | FITNESS FREAKS | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 02:06:20 | 03:50:26 | |
61 | SZCZABEL Krystian | 4164 | GLIWICE | Senior Mężczyzn | 00:00:03 | 02:03:53 | 03:50:54 | ||
62 | FIREK Rafał | 4048 | LACHO TEAM | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:12 | 01:59:59 | 03:52:09 | |
63 | WIŚNIEWSKI Patrycjusz | 4183 | KS PEGAZ | BANIOCHA | Master Mężczyzn | 00:00:19 | 02:03:18 | 03:55:13 | |
64 | KORZENIOWSKI Damian | 4084 | REJOWIEC | Senior Mężczyzn | 00:00:16 | 02:03:35 | 03:58:05 | ||
65 | ŚLĄCZKA Arkadiusz | 4173 | FINISZ RYMANÓW | RYMANÓW | Master Mężczyzn | 00:00:22 | 02:06:18 | 03:59:40 | |
66 | KRÓLICKI Dariusz | 4094 | FINISZ RYMANÓW | RYMANÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:18 | 02:06:22 | 03:59:51 | |
67 | BUDEK Joanna | 4032 | ZAKRĘCONA | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:10 | 02:16:22 | 04:02:18 | |
68 | BODZIOCH Grzegorz | 4026 | GORLICKA GRUPA BIEGOWA | GORLICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:10 | 02:20:37 | 04:04:04 | |
69 | SAMBORSKA Anna | 4155 | ULKS LIPINKI | LIPINKI | Weteran Kobiet | 00:00:14 | 02:14:12 | 04:06:10 | |
70 | JASIŃSKI Sebastian | 4066 | DRZYCIM | Weteran Mężczyzn | 00:00:15 | 02:18:45 | 04:06:16 | ||
71 | PASZKO Stanisław | 4130 | DINOZAUR Z ROZTOCZA | GORAJEC - ZAGROBLE | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:28 | 02:17:58 | 04:06:45 | |
72 | KOSEDA Robert | 4085 | HONEY BADGER | KARTUZY | Weteran Mężczyzn | 00:00:15 | 02:18:45 | 04:06:50 | |
73 | LASKOWSKI Piotr | 32 | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:24 | 02:14:48 | 04:06:53 | ||
74 | KAŁUŻA Piotr | 4071 | ŁÓDŹ KOCHA SPORT | ŁÓDŹ | Weteran Mężczyzn | 00:00:22 | 02:16:24 | 04:08:15 | |
75 | KOLANIAK Tomasz | 4082 | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:27 | 02:16:53 | 04:11:41 | ||
76 | RYBAK Aneta | 4150 | WROCŁAW | Master Kobiet | 00:00:30 | 02:16:27 | 04:11:42 | ||
77 | ABRAMOWICZ Daniel | 4001 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | Master Mężczyzn | 00:00:15 | 02:15:53 | 04:13:15 | |
78 | SZAJEWSKI Arkadiusz | 4163 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:26 | 02:13:15 | 04:13:53 | ||
79 | RAJKOWSKI Przemysław | 4147 | FUDU&CO SPORT TEAM | PIOTRKÓW TRYBUNAKLSKI | Weteran Mężczyzn | 00:00:22 | 02:21:54 | 04:17:20 | |
80 | ŻARSKI Jarosław | 4202 | FUDU&CO SPORT TEAM | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 02:22:23 | 04:17:56 | |
81 | ERENBERG Rafał | 4044 | FUDU&CO SPORT TEAM | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Master Mężczyzn | 00:00:23 | 02:21:17 | 04:18:13 | |
82 | KOTUSIEWICZ Ewa | 4089 | FUDU&CO SPORT TEAM | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Master Kobiet | 00:00:17 | 02:25:34 | 04:18:26 | |
83 | STANISZEWSKI Marcin | 4159 | HAJNÓWKA BIEGA | HAJNÓWKA | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 02:22:49 | 04:18:28 | |
84 | SOCHA Mariola | 4158 | STALOWA WOLA | Master Kobiet | 00:00:30 | 02:39:48 | 04:18:28 | ||
85 | CHWAŁOWSKA Agnieszka | 4038 | FUDU&CO. SPORT TEAM | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Master Kobiet | 00:00:00 | 02:22:04 | 04:18:31 | |
86 | NAMIOTA Urszula | 4125 | MARATOŃCZYK | DĘBICA | Dinozaur (Diament) Kobiet | 00:00:07 | 02:17:34 | 04:18:43 | |
87 | WITUSIK Dorota | 4185 | JASIELSKIE PIORUNY | JASŁO | Master Kobiet | 00:00:10 | 02:22:49 | 04:18:44 | |
88 | CZERNIACHOWSKI Artur | 4041 | BIEGAMY DLA SIEBIE | ZIELONA GÓRA | Weteran Mężczyzn | 00:00:12 | 02:16:18 | 04:18:49 | |
89 | KĘDZIOR Grzegorz | 4078 | BIECZ | Senior Mężczyzn | 00:00:10 | 02:27:34 | 04:18:59 | ||
90 | WITUSIK Mariusz | 4186 | JASIELSKIE PIORUNY | KOŁACZYCE | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 02:26:40 | 04:21:25 | |
91 | HUNKIEWICZ Ewelina | 4063 | MARKOWI BIEGACZE | MARKI | Master Kobiet | 00:00:11 | 02:27:44 | 04:21:28 | |
92 | LIPIŃSKA Katarzyna | 4109 | MARKOWI BIEGACZE | MARKI | Senior Kobiet | 00:00:11 | 02:27:42 | 04:21:33 | |
93 | NOWAKOWSKI Wiesław | 4128 | - | PRZEMYŚL | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:16 | 02:18:35 | 04:23:03 | |
Niesklasyfikowani | |||||||||
WALKOWIAK Jacek | 26 | ZIELONA GÓRA | Weteran Mężczyzn | DNF | 02:16:46 DNF | 04:23:37 DNF | |||
95 | RYGIEL Ryszard | 4151 | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:19 | 02:26:37 | 04:25:58 | ||
96 | KENIG Jakub | 4076 | KRZESZOWICE 32-065 | Master Mężczyzn | 00:00:20 | 02:29:22 | 04:26:00 | ||
97 | ADAMCZYK Jacek | 4003 | CHEŁM | Weteran Mężczyzn | 00:00:16 | 02:14:10 | 04:26:14 | ||
98 | SIEDLACZEK Zbigniew | 4156 | LUBLIN | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:20 | 02:26:43 | 04:27:19 | ||
99 | JURYŚ Sławomir | 4069 | JSYSTEM | KROSNO | Master Mężczyzn | 00:00:26 | 02:29:52 | 04:27:27 | |
100 | HALASTRA Anna | 4062 | WOLA FILIPOWSKA | Master Kobiet | 00:00:19 | 02:29:22 | 04:28:48 | ||
101 | KOTLICKA Beata | 4088 | FUDU SPORT TEAM &CO | PIOTRKÓW TRYB | Master Kobiet | 00:00:18 | 02:26:51 | 04:29:37 | |
102 | JAKUBOWSKA Renata | 4065 | BIELSKO -BIAŁA | Dinozaur (Diament) Kobiet | 00:00:09 | 02:29:51 | 04:30:29 | ||
103 | TUREK Paweł | 4179 | PRINCES | NOWA IWICZNA | Weteran Mężczyzn | 00:00:24 | 02:37:15 | 04:32:31 | |
104 | WYDRO Agata | 4192 | FUN & RUN | STRZYŻÓW | Master Kobiet | 00:00:16 | 02:31:55 | 04:35:14 | |
105 | SZPAKOWSKI Andrzej | 4169 | FUN&RUN | NIEWODNA | Weteran Mężczyzn | 00:00:16 | 02:31:35 | 04:35:20 | |
106 | KASPROWICZ Piotr | 4075 | FUN&RUN | WŻNE | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 02:31:37 | 04:35:26 | |
107 | JAWORSKI Paweł | 4067 | BĘDZIN | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 04:35:56 | |||
108 | BARAN Andrzej | 4013 | WILKI JODŁOWA | JODŁOWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:31 | 02:29:16 | 04:36:40 | |
109 | KUMIEGA Józef | 4104 | JODŁOWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:31 | 02:29:15 | 04:37:06 | ||
110 | ŚWIĄTEK Arkadiusz | 4175 | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:05 | 02:32:12 | 04:39:00 | ||
111 | ŁYCZKOWSKI Łukasz | 4112 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 02:32:54 | 04:39:21 | ||
112 | BIDAS Pawel | 4019 | BIKE EQUIPA SANDOMIERZ | SANDOMIERZ | Weteran Mężczyzn | 00:00:28 | 02:31:47 | 04:40:42 | |
113 | ŁUKASZEK Iwona | 4111 | LUBARTÓW | Weteran Kobiet | 00:00:18 | 02:44:00 | 04:40:48 | ||
114 | ZIELIŃSKI Tomasz | 4197 | TETRYCY SCHRODINGERA | KARLIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:21 | 02:32:27 | 04:44:10 | |
115 | POLAKOWSKI Tomasz | 4139 | STREET RUN RADOM | RADOM | Weteran Mężczyzn | 00:00:19 | 02:46:27 | 04:44:15 | |
116 | GŁOWACKA Renata | 4057 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Weteran Kobiet | 00:00:18 | 02:32:33 | 04:44:23 | ||
117 | ZAREMBA Marek | 4194 | KAMIKADZE | ŁĘKA MROCZEŃSKA 34 | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:29 | 02:34:15 | 04:44:39 | |
118 | POLAKOWSKI Mateusz | 4140 | STREET RUN RADOM | RADOM | Senior Mężczyzn | 00:00:21 | 02:45:30 | 04:44:41 | |
119 | MRUCZYŃSKA-PIETRUCZANIS Katarzyna | 4122 | WKURW_TEAM / AKTYWNI WĘGRÓW | WĘGRÓW | Master Kobiet | 00:00:25 | 02:41:33 | 04:44:59 | |
120 | MAŁKIEWICZ Maciej | 4116 | DRYGULEC | Master Mężczyzn | 00:00:26 | 02:34:29 | 04:48:45 | ||
121 | ŁUKASIK Andrzej | 4110 | LUBLIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:28 | 02:44:53 | 04:49:01 | ||
122 | ZDROJKOWSKI Ireneusz | 4195 | RUN STREET RADOM | RADOM | Master Mężczyzn | 00:00:20 | 02:46:25 | 04:51:35 | |
123 | ŁUCZAK-POKÓJ Barbara | 34 | Nowosarzyńska Grupa Biegowa | SARZYNA | Senior Kobiet | 00:00:11 | 02:39:43 | 04:51:37 | |
124 | BEŁDOWSKA Beata | 4016 | FUDU&SPORT.TEAM | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Weteran Kobiet | 00:00:19 | 02:54:02 | 04:51:54 | |
125 | GAWRYSZEWSKI Michał | 4054 | GRANICA | Weteran Mężczyzn | 00:00:25 | 02:41:28 | 04:53:28 | ||
126 | WÓJCIK Monika | 4190 | ZAKRĘCONE | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:10 | 02:40:39 | 04:56:18 | |
127 | ALBIGOWSKA Magdalena | 4006 | POZYTYWNIE_ROZBIEGANA | KRACZKOWA | Senior Kobiet | 00:00:16 | 02:34:28 | 04:57:19 | |
128 | PLISZCZYŃSKA Justyna | 4136 | LUBLIN | Weteran Kobiet | 00:00:18 | 02:44:20 | 04:59:52 | ||
129 | WÓJTOWICZ Paweł | 4191 | LUBLIN BIEGA | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:21 | 02:45:08 | 05:00:04 | |
130 | RUTKOWSKA Małgorzata | 4149 | GOLUB-DOBRZYŃ | Weteran Kobiet | 00:00:18 | 02:43:58 | 05:00:17 | ||
131 | POTORĘCKA Ewa | 4141 | WARSZAWA | Senior Kobiet | 00:00:26 | 02:58:44 | 05:07:39 | ||
132 | BREWCZAK Maciej | 4028 | SAVE LIFE | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:27 | 02:55:17 | 05:12:32 | |
133 | BUK Kamil | 4034 | BORGWARNER RUNNING TEAM | RZESZÓW | Senior Mężczyzn | 00:00:26 | 02:55:19 | 05:12:39 | |
134 | BUGAJSKA Katarzyna | 4033 | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:25 | 02:55:06 | 05:16:07 | ||
135 | KRZEMPEK Bogusława | 4098 | ULTRA BESKID SPORT | BIELSKO-BIAŁA | Weteran Kobiet | 00:00:22 | 02:56:27 | 05:16:16 | |
136 | GAWEŁ Agata | 4053 | TRAWERS KRZESZOWICE | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:21 | 02:57:05 | 05:16:56 | |
137 | JUSZCZYK Małgorzata | 4070 | 3XL | NIEPOŁOMICE | Weteran Kobiet | 00:00:19 | 03:02:00 | 05:18:38 | |
138 | BIDNIK Jakub | 11 | PAWKO RUN | KROSNO | Weteran Mężczyzn | 00:00:23 | 02:59:02 | 05:20:40 | |
139 | TUREK Karolina | 4178 | RUCHAWE MISIE Z BIAŁEGO DOMKU | CZERWONAK | Master Kobiet | 00:00:11 | 02:56:45 | 05:20:42 | |
140 | WEYNA Anna | 4182 | BIAŁY DOMEK KICIN | KICIN | Weteran Kobiet | 00:00:11 | 02:56:45 | 05:20:45 | |
141 | BALON Marcin | 4011 | KROSNO | Weteran Mężczyzn | 00:00:22 | 02:59:07 | 05:20:55 | ||
142 | ŻBIKOWSKA Małgorzata | 4203 | SPC | TORUŃ | Weteran Kobiet | 00:00:17 | 02:56:26 | 05:28:37 | |
143 | NAMIOTA Marek | 4124 | DĘBICA | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:08 | 02:58:36 | 05:28:39 | ||
KRUSZEWSKA Emilia | 4096 | GDAŃSK | Senior Kobiet | DNF | 02:58:32 DNF | 05:29:54 DNF | |||
145 | ADAMOWSKA Justyna | 4004 | ZAKRĘCONA | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:11 | 03:03:06 | 05:30:00 | |
146 | WŁODARCZYK Anna | 4187 | ZAKRĘCONE | WARSZAWA | Weteran Kobiet | 00:00:09 | 03:03:25 | 05:31:34 | |
147 | SZCZEPOCKI Andrzej | 4165 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | NIEPOŁOMICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:19 | 03:01:56 | 05:32:05 | |
148 | MASTEK Beata | 4117 | ULTRA BESKID SPORT | BIELSKO-BIAŁA | Weteran Kobiet | 00:00:21 | 03:06:39 | 05:34:20 | |
149 | KRAJEWSKA-PALUCH Ewa | 4092 | DĄBROWA GÓRNICZA | Weteran Kobiet | 00:00:24 | 03:07:53 | 05:34:33 | ||
150 | KORZHUN Aliaksandr | 14 | FMW Runners | KAMIENNA GÓRA | Master Mężczyzn | 00:00:24 | 03:32:10 | 06:33:13 | |
151 | BRZOZOWSKA Paulina | 4029 | BIKE EQUIPA SANDOMIERZ | STALOWA WOLA | Senior Kobiet | 00:00:28 | 03:33:27 | 06:33:29 | |
152 | KRZEMIŃSKA Agata | 4097 | BIKE EQUIPA SANDOMIERZ | SANDOMIERZ | Weteran Kobiet | 00:00:29 | 03:33:26 | 06:33:35 | |
153 | KOSTKA Małgorzata | 4087 | CUBE TEAM | KROŚCIENKO WYŻNE | Weteran Kobiet | 00:00:05 | 01:58:33 | ||
154 | KOSTKA Andrzej | 4086 | CUBE TEAM | KROŚCIENKO WYŻNE | Weteran Mężczyzn | 00:00:05 | 02:00:28 | ||
155 | KULAS Łukasz | 4102 | BIERUŃ | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 01:59:02 | |||
156 | KAMYSZ Robert | 4072 | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:14 | 02:24:30 | |||
157 | MAŁEK Mariusz | 4115 | CHEŁM | Master Mężczyzn | 00:00:20 | 02:55:58 | |||
158 | SKOLIMOWSKI Marcin | 4157 | YACH CLUB REWA | GDYNIA | Master Mężczyzn | 00:00:23 | 02:19:00 |
Znaleziono 158 wynik(ów)