BRUBECK K2 RUN
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-09-24
Miejsce : Lądek Zdrój
Dystans : 8.611 km
Zgłoszonych : 82
Wystartowało : 64
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 64
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Open i wiekowe
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18-35 | M18-35 | K36-49 | M36-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1WASZEK Sławomir 18SAMBOR TEAMM36-4900:00:00
2GLIMSKI Radosław 75M18-3500:00:00
3KLARŻUK Mikołaj 1M18-3500:00:00
4ŁĄTKA Piotr 71M18-3500:00:02
5KOWALIK Andrzej 30Bieg OpolskiM36-4900:00:03
6DERENCZ Michał 58M36-4900:00:03
7CZARNY Jarosław 73#SOBASTEAMM18-3500:00:03
8THIER Dominik 13KS KandaharM36-4900:00:03
9WOJEWODZIC Krzysztof 70M18-3500:00:03
10PYTKO Jarek 80M18-3500:00:03
11CIEŚNIK Krzysztof 52M18-3500:00:04
12GARDENER Jacek 10JacekBiega Running TeamM50+00:00:04
13KUSZELA Mateusz 69M18-3500:00:04
14GĘDŁEK Łukasz 57M18-3500:00:04
15KULCZYCKI Marek 66M18-3500:00:04
16KĄKOL Krzysztof 24M18-3500:00:04
17SOBIERAJ Aleksander 29OLO TeamM36-4900:00:04
18CICHERSKI Bartłomiej 9Klub Biegacza RTVeuroAGDM18-3500:00:04
19NIBURSKI Tomasz 21Skyline71M18-3500:00:04
20RAKOCZY Jerzy 68M36-4900:00:04
21LOREK Kamil 54M18-3500:00:04
22ŁAPACZYŃSKI Robert 4M36-4900:00:04
23DOMAGAŁA Jarosław 81BBLM50+00:00:04
24PRZECH Ignacy 61M18-3500:00:05
25KOTYSZ Waldemar 37BBL OPOLEM50+00:00:05
26SZACH Andrzej 4722 kbpqM36-4900:00:05
27CHRZANOWSKI Paweł 64M36-4900:00:05
28ŚWIERK Stanisław 19NaturalniE JanowiceM50+00:00:05
29SMOLAN Marcin 48M36-4900:00:05
30SEŃKÓW Mirosław 15nie zrzeszonyM50+00:00:05
31GRYGIEL Marek 27JacekBiega Running TeamM36-4900:00:06
32MAŁACZEK Robert 22M36-4900:00:06
33GŁOGOWSKI Adam 63Jeżozwierze GroupM36-4900:00:06
34GRZEGOREK Tomasz 77M36-4900:00:07
35KRUZEL Rafal 34Biegowe MisieM36-4900:00:07
36GŁOWACKI Piotr 82KW KatowiceM50+00:00:07
37NOWAKOWSKI Leszek 41M36-4900:00:08
38ZUBALA Michał 59M18-3500:00:08
39KIRKIEWICZ Ireneusz 44Kolega Maćka OławaM36-4900:00:08
40DEJA Andrzej 60M50+00:00:08
41HRYŃKÓW Tomasz 32M36-4900:00:08
42BĘBENEK Marcin 11B33M18-3500:00:09
43WOJRACH Marcin 67Wildcat TeamM18-3500:00:09
44MICHAŁOWSKI Maciej 55M50+00:00:09
45KRYZA Grzegorz 79M36-4900:00:09
Znaleziono 45 wynik(ów)