BRUBECK MOUNT EVEREST RUN

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data/ Date:
2018-09-22
Miejsce/ Place:
Lądek Zdrój
Dystans/ Distance:
8.848 km
Zgłoszonych/ Registered:
92
Wystartowało/ Started:
87
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
87
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18-35 | M18-35 | K36-49 | M36-49 | K50+ | M50+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
8.848km
Czas
brutto
8.848km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1HERCOG Piotr 55SALOMON SUUNTO TEAMKUDOWA ZDRÓJM36-491M 100:36:04.1500:36:07.10 4:0414.7
2MIOTK Marcin 91M36-492M 200:36:20.4000:36:23.25+00:00:164:0614.6
3RODRIGO PEREIRA Oswald 58WILD FOR THE RUN / HERCON RUNNING TEAMWARSZAWAM18-351M 300:37:38.8000:37:42.85+00:01:354:1514.1
4FERENC Janusz 9UKS LUDWIKOWICELUDWIKOWICE KŁ.M50+1M 400:38:31.9500:38:34.75+00:02:274:2113.8
5KLONOWSKI Jacek 66BIAŁOWIEŻAM36-493M 500:38:38.1000:38:41.25+00:02:344:2113.7
6GRYGIEL Marek 88JACEKBIEGA RUNNING TEAMKRAKÓWM36-494M 600:38:46.6500:38:52.10+00:02:454:2213.7
7CHRZANOWSKI Jan 15GDAŃSKM18-352M 700:38:50.7500:38:54.50+00:02:474:2313.7
8PIECHA Artur 36HERCOG RUNNING TEAMWARSZAWAM36-495M 800:38:51.3500:38:55.10+00:02:484:2313.7
9NOWAK Wojciech 89WYSOKAM18-353M 900:38:56.0500:39:00.40+00:02:534:2313.6
10GARDENER Jacek 100JACEK BIEGA RUNNING TEAMM50+2M 1000:39:12.6000:39:12.60+00:03:054:2513.5
11KOWALIK Andrzej 54BIEG OPOLSKIOPOLEM36-496M 1100:39:11.3000:39:15.70+00:03:084:2513.6
12TOMASIAK Natalia 77SALOMON SUUNTO TEAMKRYNICA ZDRÓJK18-351K 100:39:33.6000:39:39.90+00:03:324:2813.4
13PAWŁOWSKI Tomasz 37TEAM PLESZEWDOBRZYCAM36-497M 1200:40:52.0500:40:57.10+00:04:504:3713
14GIANOLA Marco 90M36-498M 1300:41:45.9000:41:55.15+00:05:484:4312.7
15BOREJSZO Karol 12SPELEOKLUB BOBRY ŻAGAŃŻARYM18-354M 1400:42:07.1500:42:12.30+00:06:054:4512.6
16DERENCZ Michał 67TŁUMACZÓWM36-499M 1500:42:31.7500:42:44.85+00:06:374:4812.5
17LASEK Jakub 32CHICKS&SPORT TEAMOPOLEM18-355M 1600:42:54.6500:42:57.85+00:06:504:5012.4
18MAZURKIEWICZ Jakub 30WARSZAWAM18-356M 1700:42:52.8500:43:02.10+00:06:554:5012.4
19PAWLAK Bartosz 80OSTRÓW WIELKOPOLSKIM18-357M 1800:43:09.8500:43:16.45+00:07:094:5212.3
20WIERNY Krzysztof 63WROCŁAWM36-4910M 1900:43:27.3500:43:33.25+00:07:264:5412.2
21KLIMCZAK Piotr 7GIMPAS PASŁĘKKŁODZKOM36-4911M 2000:44:16.3500:44:24.70+00:08:175:0012
22NOWAK Marcin 10KOSTRZYN NA ODRĄM36-4912M 2100:44:45.3000:44:52.85+00:08:455:0311.9
23SADOWSKI Paweł 33STOPA SŁUPSKSŁUPSKM36-4913M 2200:44:54.9000:44:54.90+00:08:475:0411.8
24PACHURA Kinga 83MSZANA DOLNAK36-491K 200:44:52.6000:44:58.15+00:08:515:0411.8
25NIECHWIEJ Michał 16KRZESZOWICEM18-358M 2300:45:04.6500:45:13.80+00:09:065:0511.8
26WITEK Andrzej 56WROCLAWM18-359M 2400:45:11.0000:45:14.95+00:09:075:0611.8
27KLAR Marek 68M50+3M 2500:45:12.4500:45:19.85+00:09:125:0611.7
28LIPCZAK Amadeusz 24OPOLEM36-4914M 2600:45:36.8500:45:42.10+00:09:355:0911.6
29BARTELA Edyta 84ŁÓDŹK18-352K 300:45:53.5000:45:59.50+00:09:525:1111.6
30MILLER Marta 35WROCŁAWK18-353K 400:46:03.0500:46:09.25+00:10:025:1211.5
31SKUKIS Eduard 78TRAVERSS CLIMBING CLUBRĪGAM36-4915M 2700:46:59.4500:47:04.90+00:10:575:1811.3
32NARWOJSZ Arkadiusz 28RYBNIKM36-4916M 2800:48:12.5500:48:21.25+00:12:145:2611
33WELTROWSKI Grzegorz 38POZNAŃM36-4917M 2900:48:17.2500:48:21.30+00:12:145:2711
34BUKOWSKI Piotr 73M36-4918M 3000:48:39.0000:48:44.45+00:12:375:2910.9
35WESTRYCH Julia 81GDYNIAK18-354K 500:48:47.2000:48:47.20+00:12:405:3010.9
36JAZY Szymon 6LUBOŃM18-3510M 3100:48:43.6000:48:50.70+00:12:435:3010.9
37BABIARZ Andrzej 79ZIELONKAM36-4919M 3200:48:56.3000:49:03.90+00:12:565:3110.9
38HENEL Marcin 44GŁUSZYCAM18-3511M 3300:49:25.4500:49:35.40+00:13:285:3510.7
39MARCOL Mateusz 70RYBNIKM18-3512M 3400:49:57.0500:50:01.70+00:13:545:3810.6
40KOWALSKI Bogusław 34KLUB WYSOKOGÓRSKI W TORUNIUTORUŃM36-4920M 3500:50:09.5500:50:16.15+00:14:095:4010.6
41BRYSZEWSKA Patrycja 99ŁÓDŹK18-355K 600:50:19.1000:50:25.75+00:14:185:4110.6
42LEGUTKO Tomasz 5LĄDEK ZDRÓJM36-4921M 3600:50:34.0000:50:41.00+00:14:335:4210.5
43JASTRZĘBSKI Michał 40M36-4922M 3700:50:35.8000:50:43.70+00:14:365:4310.5
44MŁYNARCZYK Tatiana 3HUSARIA RACE TEAMPOLICEK18-356K 700:50:41.8000:50:47.35+00:14:405:4310.5
45DRONG Marek 71KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWASTUTTGARTM36-4923M 3800:50:41.1500:50:52.65+00:14:455:4310.5
46MADEJ Marcin 60WARSZAWAM36-4924M 3900:50:50.9500:51:00.20+00:14:535:4410.4
47STANISZ Radosław 41WROCŁAWM18-3513M 4000:51:15.7000:51:26.15+00:15:195:4710.4
48TOMCZYK Marta 72ZABRZEK18-357K 800:51:32.5500:51:43.30+00:15:365:4910.3
49KALETA Ola 92WROCŁAWK36-492K 900:51:38.4500:51:48.30+00:15:415:5010.3
50KLOSKOWSKI Dariusz 39SŁUPSKM36-4925M 4100:51:37.2500:51:49.40+00:15:425:4910.3
51RAWSKI Jarosław 86STOPA SŁUPSKSŁUPSKM50+4M 4200:51:55.8000:52:06.05+00:15:585:5210.2
52KOPACKI Grzegorz 46WAŁBRZYCHM18-3514M 4300:52:08.1500:52:19.05+00:16:115:5310.2
53MRAMOR Minca 85LJUBLJANAK36-493K 1000:52:13.3000:52:19.50+00:16:125:5410.2
54KOPACKA Eliza 53WAŁBRZYCHK18-358K 1100:52:13.2500:52:24.40+00:16:175:5410.2
55ŚWIERK Krystyna 20JANOWICE WIELKIEK50+1K 1200:52:23.6000:52:30.15+00:16:235:5510.1
56MIELNIK Katarzyna 19MIELONE SROCZKIPOZNAŃK18-359K 1300:52:46.7000:52:58.40+00:16:515:5710.1
57HOREJDA Sara 29ZUMBALĄDEK ZDRÓJK18-3510K 1400:52:52.2500:53:00.10+00:16:535:5810
58KUCIŃSKI Marcin 11FORMA NA SZCZYTWARSZAWAM18-3515M 4400:52:56.1500:53:00.95+00:16:535:5810
59ZENINA Natalija 76TRAVERSSRIGAK36-494K 1500:52:54.7500:53:01.25+00:16:545:5810
60CYMERMAN Anna 13WOŁOMINK18-3511K 1600:54:07.8000:54:15.95+00:18:086:069.8
61STASZCZUK Jarek 14WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEBRZEGM36-4926M 4500:54:08.8500:54:18.60+00:18:116:079.8
62BOROWSKA Anna 61KUDOWA ZDRÓJK36-495K 1700:54:19.1500:54:23.50+00:18:166:089.8
63SIEKIERZYŃSKI Radosław 48POZNAŃM36-4927M 4600:54:48.1000:54:53.15+00:18:466:119.7
64ŚWIERK Stanislaw 21JANOWICE WIELKIEM50+5M 4700:54:48.8000:54:55.60+00:18:486:119.7
65FORNALIK Marek 4BĘDZINM36-4928M 4800:54:51.7000:55:01.15+00:18:546:119.7
66MICHAŁOWSKI Maciej 87GRABINY-ZAMECZEKM50+6M 4900:55:06.3500:55:18.80+00:19:116:139.6
67SKOWRONEK Artur 50WROCŁAWM36-4929M 5000:55:27.3500:55:34.45+00:19:276:159.6
68ŻUBRZAK Jacek 1ŁÓDŹM36-4930M 5100:56:55.5000:57:07.95+00:21:006:259.3
69MARCINIAK Anna 82CHOCIANÓWK36-496K 1800:57:04.0500:57:14.70+00:21:076:269.3
70KWIATKOWSKI Krzysztof 74M36-4931M 5200:57:16.0500:57:26.60+00:21:196:289.3
71TOMCZYK Ewa 22KOBIELICEK18-3512K 1900:57:20.9000:57:29.85+00:21:226:289.3
72MACIEJEC Dorota 27WARSZAWAK36-497K 2000:57:22.9500:57:32.85+00:21:256:299.3
73ARMUŁA Tomasz 2WYSOKAM18-3516M 5300:57:39.8000:57:49.05+00:21:416:309.2
74SKRZYPEK Daria 57GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAMPOZNAŃK18-3513K 2100:58:16.0500:58:20.90+00:22:136:359.1
75KRYNICKA Joanna 31WKURW_TEAMTRZEBISZEWOK18-3514K 2200:59:06.3000:59:19.90+00:23:126:409
76KRUZEL Rafał 43BIEGOWE MISIELEGNICAM36-4932M 5401:00:10.6001:00:19.00+00:24:116:488.8
77GOLOVKO Irina 75TRAVERSS CLIMBING CLUBRĪGAK18-3515K 2301:00:12.4001:00:19.70+00:24:126:488.8
78BUSZKA Łukasz 52M36-4933M 5501:01:45.9501:01:56.20+00:25:496:588.6
79SROCZYŃSKI Jakub 18MIELONESROCZKIPOZNAŃM36-4934M 5601:03:05.9501:03:17.75+00:27:107:078.4
80BRZUCHNALSKA Beata 45TOYA DESIGNZŁOTNIKIK50+2K 2401:04:07.6001:04:14.85+00:28:077:148.3
81DOBRZAŃSKA Anna 42JACHT KLUB WROCŁAWWROCŁAWK18-3516K 2501:04:32.4001:04:45.00+00:28:377:178.2
82MAZUREK Krzysiek 17SKPB WARSZAWAWARSZAWAM18-3517M 5701:04:33.2001:04:46.40+00:28:397:178.2
83SZYNKA Michał 51KONINM36-4935M 5801:04:49.0001:04:53.65+00:28:467:198.2
84LECZYKIEWICZ Mikołaj 49OSTRÓW WIELKOPOLSKIM18-3518M 5901:06:53.1501:07:01.80+00:30:547:337.9
85KOWALAK Paulina 47OSTRÓW WLKPK18-3517K 2601:07:05.7501:07:14.05+00:31:067:347.9
86OZIMKOWSKA Judyta 8KW WARSZAWAWARSZAWAK18-3518K 2701:07:19.8001:07:31.35+00:31:247:367.9
87NIEDZIAŁKOWSKI Arkadiusz 69ZĄBKIM36-4936M 6001:10:43.5501:10:54.65+00:34:477:597.5
Znaleziono 87 wynik(ów)