BUKOŁAZ 0.3K KIDS - 2013 I MŁODSI - CHŁOPCY

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Biomaszyna
Data/ Date:
2018-10-21
Miejsce/ Place:
Szczecin
Dystans/ Distance:
0.3 km
Zgłoszonych/ Registered:
25
Wystartowało/ Started:
23
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
23
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
0.3km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1ADAMSKI Igor 201BEZRZECZE  M 100:01:15.25 4:1314.2
2PIETRZKIEWICZ Antoni 267SZCZECIN  M 200:01:28.10+00:00:124:5312.3
3ŁAZAR Mateusz 250SZCZECIN  M 300:01:33.10+00:00:175:1011.6
4ZAWADZKI Kajetan 308MIROWO  M 400:01:35.95+00:00:205:2011.3
5TUSZKIEWICZ Marcel 299SZCZECIN  M 500:01:40.45+00:00:255:3310.8
6GŁOGOWSKI Jurek 225SZCZECIN  M 600:01:42.35+00:00:275:4010.6
7MIELNICZUK Michał 257SZCZECIN  M 700:01:45.60+00:00:305:5310.2
8KLYSZCZ Krzyś 237SZCZECIN  M 800:01:49.35+00:00:346:069.8
9GŁOGOWSKI Gustaw 223SZCZECIN  M 900:01:49.50+00:00:346:069.8
10MIKUSEK Antoni 259SZCZECIN  M 1000:01:54.10+00:00:386:209.5
11MIKUSEK Paweł 260SZCZECIN  M 1100:01:54.45+00:00:396:239.4
12MARKANICZ Mikołaj 256PRZEDSZKOLE BAJKOWY ŚWIAT W DOLICACHMOSKORZYNChłopcy1M 1200:01:56.20+00:00:406:269.3
13CENDROWSKI Piotr 212SZCZECIN  M 1300:01:56.80+00:00:416:309.2
14SYC-JANOWSKI Antoni 282SZCZECIN  M 1400:02:02.95+00:00:476:508.8
15GÓRNY Kajetan 323BINOWO M 1500:02:10.50+00:00:557:138.3
16ARCZEWSKI Leopold 203SZCZECIN  M 1600:02:16.45+00:01:017:337.9
17ŚLIWA Jakub 292BEZRZECZE  M 1700:02:18.90+00:01:037:437.8
18PIETRZKIEWICZ Mieczysław 268BEZRZECZE  M 1800:02:29.30+00:01:148:207.2
19SYC-JANOWSKI Maciej 283SZCZECIN  M 1900:03:07.85+00:01:5210:265.7
20PINDRAL Paweł 269USZATEKSZCZECIN  M 2000:03:09.05+00:01:5310:305.7
21OSES Matteo 264SZCZECIN  M 2100:03:24.60+00:02:0911:235.3
22CZERKASOW Jan 219SZCZECIN  M 2200:03:25.60+00:02:1011:235.3
23SZYSZKO Ksawery 290SKF BIOMASZYNASZCZECIN  M 2300:05:00.55+00:03:4516:433.6
Znaleziono 23 wynik(ów)