BUKOŁAZ 21K EXTREMUM

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Biomaszyna
Data:
2019-12-14
Miejsce:
Szczecin
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
81
Wystartowało:
74
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
74
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1MINKO Arkadiusz 137SZCZECINM-OPEN1M 101:25:45.15 4:0514,7
2KIEŁBASIEWICZ Dawid 125er-team wypoczywaj aktywnieSZCZECINM-OPEN2M 201:32:08.85+00:06:234:2313,7
3SZCZEPAŃSKI Adam 160ALBATROSYMILANÓWEKM-OPEN3M 301:32:34.70+00:06:494:2413,6
4WOJNACH Andrzej 170SZCZECINSZCZECINM401M 401:34:49.30+00:09:044:3013,3
5ORZECHOWSKI Adam 145PatopeletonSZCZECINM-OPEN4M 501:35:52.40+00:10:074:3313,1
6WŁODARZ Marcin 168SZCZECINM402M 601:36:44.40+00:10:594:3613,0
7ZGUTKA Tomasz 178Husaria Race TeamSZCZECINM403M 701:42:28.35+00:16:434:5212,3
8LIPERTOWICZ Sebastian 133Lovelasy/Wieczorne bieganie w Szczecinie ♥️POLICEM-OPEN5M 801:44:16.65+00:18:314:5712,1
9PŁUSA Robert 150KontuzjaSZCZECINM-OPEN6M 901:44:16.70+00:18:314:5712,1
10PELC Marek 14812 Brygada ZmechanizowanaSZCZECINM-OPEN7M 1001:44:17.30+00:18:324:5712,1
11OSOJCA Mateusz 146Kongsberg K-Runners / Puszczyk BukowySZCZECINM-OPEN8M 1101:44:43.45+00:18:584:5912,0
12UŁANOWICZ Tomasz 166Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM404M 1201:46:49.20+00:21:045:0511,8
13PIETRASIK Dawid 149SZCZECINM-OPEN9M 1301:47:56.10+00:22:105:0811,7
14OLEJNIK Przemek 142SZCZECINM501M 1401:47:58.10+00:22:125:0811,7
15DZIEDZIC Paweł 115inProjectsKIEŁPINOM-OPEN10M 1501:48:24.50+00:22:395:0911,6
16YALTUSHENKA Vitali 176SZCZECINM-OPEN11M 1601:50:47.80+00:25:025:1611,4
17KMIECIK Tomasz 127SZCZECINM405M 1701:53:48.80+00:28:035:2511,1
18WAHN Przemysław 167SZCZECINM-OPEN12M 1801:53:48.90+00:28:035:2511,1
19MISARKO Arkadiusz 138NOWOGARDM406M 1901:53:55.90+00:28:105:2511,1
20GANCARZ Piotr 116Drużyna GSZCZECINM-OPEN13M 2001:54:09.85+00:28:245:2611,0
21OPASKA Marcin 144K-Runners / Przebiegłe JenotySZCZECINM-OPEN14M 2101:54:33.30+00:28:485:2711,0
22DROŹDZIŃSKI Konrad 114RAZ SzczecinSZCZECINM-OPEN15M 2201:55:23.10+00:29:375:2910,9
23BARTOSIEWICZ Adam 105GRYFINOM407M 2301:56:14.90+00:30:295:3210,8
24WOLSKI Tomasz 173Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM408M 2401:56:20.50+00:30:355:3210,8
25BAŁAMĄCEK Tomasz 103Progdar Marathon TeamRURZYCAM409M 2501:56:49.75+00:31:045:3310,8
26ROLLA Dorian 153WARZYMICEM4010M 2601:57:15.10+00:31:295:3510,7
27CHLEWIŃSKI Łukasz 109STARGARDM-OPEN16M 2701:58:34.70+00:32:495:3810,6
28RYBICKI Janusz 155PolicePOLICEM601M 2802:02:53.40+00:37:085:5110,3
29JARMOLIŃSKI Piotr 122MarcinSwiercTeamSZCZECIN MIERZYNM4011M 2902:03:24.35+00:37:395:5210,2
30WYPYCH Maciej 175K-Runners / Przebiegłe JenotyWOŁCZKOWOM-OPEN17M 3002:03:31.55+00:37:465:5210,2
31STELMACH Mariusz 158SZCZECINM-OPEN18M 3102:03:35.55+00:37:505:5310,2
32PANKOWSKI Jerzy 147SZCZECINM-OPEN19M 3202:03:43.65+00:37:585:5310,2
33MICHALAK Jacek 136SZCZECINM502M 3302:04:16.65+00:38:315:5510,1
34ŻURAWSKI Michał 179TotalShineSZCZECINM-OPEN20M 3402:04:24.45+00:38:395:5510,1
35KUĆ Dariusz 130STARGARDM503M 3502:04:24.80+00:38:395:5510,1
36WÓJCIK Krzysztof 174Dąbrowski TeamBANIEM-OPEN21M 3602:04:32.85+00:38:475:5510,1
37KIRILOW Piotr 126STARGARDM-OPEN22M 3702:05:16.75+00:39:315:5710,1
38SERWIN Krzysztof 156Wieczorne Bieganie W SzczecinieSZCZECINM-OPEN23M 3802:05:26.75+00:39:415:5810,0
39BARANOWSKI Michał 104KontuzjaWARZYMICEM-OPEN24M 3902:07:01.30+00:41:166:029,9
40SZCZEPAŃSKI Adam 161KB Pionier SzczecinSZCZECINM-OPEN25M 4002:08:48.25+00:43:036:089,8
41SZYMAŃSKI Sławomir 163SZCZECINM-OPEN26M 4102:09:40.85+00:43:556:109,7
42GIERASIMOWICZ Szymon 117totalsport.plSZCZECINM4012M 4202:10:11.55+00:44:266:119,7
43JAROSZEWICZ Grzegorz 123POLICEM4013M 4302:11:48.15+00:46:036:169,6
44SZELĄGIEWICZ Arek 162SZCZECINM4014M 4402:13:33.10+00:47:476:219,4
45GIERLIK Grzegorz 118NCDCPRZECŁAWM4015M 4502:13:44.90+00:47:596:229,4
46RADOŻYCKI Radek 152SZCZECINM4016M 4602:17:14.40+00:51:296:329,2
47KOWALCZYK Paweł 128RADZISZEWOM-OPEN27M 4702:17:47.55+00:52:026:339,1
48LALIK Rafał 132102 Batalion OchronySZCZECINM-OPEN28M 4802:17:52.30+00:52:076:339,1
49CHOWAŃSKI Bartosz 111LIPIANYM4017M 4902:18:22.15+00:52:376:359,1
50JASAK Michał 124Royal Runners TeamGRYFINOM-OPEN29M 5002:18:27.15+00:52:426:359,1
51BOBROWICZ Jakub 106SGO SzczecinWELTYNM-OPEN30M 5102:20:02.65+00:54:176:409,0
52ADAMCZYK Piotr 101ŚWINOUJŚCIEM4018M 5202:21:50.60+00:56:056:458,9
53MOSIEJOWSKI Bartosz 139SZCZECINM4019M 5302:27:11.00+01:01:257:008,6
54WOJSZCZYK Michał 171Bridgestone Stargard RunersSZCZECINM-OPEN31M 5402:27:18.20+01:01:337:008,6
55ZABROCKI Karol 177ŚWINOUJŚCIEM-OPEN32M 5502:27:53.05+01:02:077:028,5
56BUDNY Wojciech 108SZCZECINM-OPEN33M 5602:44:10.80+01:18:257:497,7
57CHROBOCINSKI Daniel 112SZCZECINM-OPEN34M 5702:54:55.65+01:29:108:197,2
Znaleziono 57 wynik(ów)