BUKOŁAZ 6K INTRO

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Biomaszyna
Data:
2017-10-07
Miejsce:
Szczecin
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
47
Wystartowało:
43
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
43
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 20 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1SAWICKI Krzysztof 96UKS MICL SZCZECINSZCZECINM-OPEN1M 100:25:33.75 4:1514.1
2KUCHTA Piotr 73KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM-OPEN2M 200:27:07.85+00:01:344:3113.3
3ŻYWICKI Janusz 97KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM-OPEN3M 300:28:41.25+00:03:074:4612.6
4WASILEWSKI Andrzej 91SZCZECINM-OPEN4M 400:29:18.60+00:03:444:5312.3
5GRECZUK Jan 95SZCZECINM-OPEN5M 500:29:35.70+00:04:014:5512.2
6GALOR Piotr 64SZCZECINM-OPEN6M 600:29:46.00+00:04:124:5712.1
7CZARNECKA Barbara 58SZCZECINK-OPEN1K 100:30:59.90+00:05:265:1011.6
8KOWALSKI Przemysław 69NIDZICA BIEGASZCZECINM-OPEN7M 700:31:31.75+00:05:585:1511.4
9MURAWSKI Marcin 79SZCZECINM-OPEN8M 800:32:03.25+00:06:295:2011.2
10BOŻEK Marek 56GRALEWOM-OPEN9M 900:32:06.40+00:06:325:2111.2
11JUSTYŃSKI Andrzej 67SZCZECINM-OPEN10M 1000:32:22.45+00:06:485:2311.1
12KUŹBIK Jakub 74SZCZECINM-OPEN11M 1100:32:29.20+00:06:555:2511.1
13BARSZCZEWSKI Jacek 53MORZYCZYNM-OPEN12M 1200:32:35.85+00:07:025:2511
14ŚLUSARCZYK Natalia 89FITNESS I ZDROWIEPRZELEWICEK-OPEN2K 200:32:44.90+00:07:115:2711
15KORZONEK Marcin 68SZCZECINM-OPEN13M 1300:33:46.85+00:08:135:3710.7
16ADAMOWICZ Daniel 51KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM-OPEN14M 1400:34:04.90+00:08:315:4010.6
17GRABIŃSKI Michał 65SZCZECINM-OPEN15M 1500:34:05.75+00:08:325:4110.6
18CZARNECKA Daniel 59SZCZECINM-OPEN17M 1600:34:24.30+00:08:505:4410.5
18WAHN Przemysław 90SZCZECINM-OPEN16M 1700:34:22.95+00:08:495:4310.5
20SLOTWINSKI Mariusz 85MAJA BIEGASZCZECINM-OPEN18M 1800:35:00.70+00:09:265:5010.3
21GAJDOSZ Paulina 63AKADEMIA BASKETU - SKF BIOMASZYNASZCZECINK-OPEN3K 300:35:06.10+00:09:325:5110.3
22ZGUTKA Maciej 93SZCZECINM-OPEN19M 1900:35:07.95+00:09:345:5110.2
23MEJNA Radosław 77SZCZECINM-OPEN20M 2000:35:13.50+00:09:395:5210.2
24MOSZYŃSKI Patryk 78SZCZECINM-OPEN21M 2100:35:16.90+00:09:435:5210.2
25DŁUGOSZ Marcin 60SZCZECINM-OPEN22M 2200:36:06.65+00:10:326:0110
26CHEŁMINIAK Sławomir 57CZARNA ŁĄKAM-OPEN23M 2300:36:23.55+00:10:496:039.9
27SNELA-DALESZYŃSKA Sabrina 86SZCZECINK-OPEN4K 400:36:35.10+00:11:016:059.8
28SIĄKAJŁO Łukasz 84SZCZECINM-OPEN24M 2400:36:53.85+00:11:206:099.8
29MAJDAN-ADAMSKA Agnieszka 76BEZRZECZEK-OPEN5K 500:37:25.10+00:11:516:149.6
30ZEMANKIEWICZ Łukasz 92KANAŁ 6 AMSZCZECINM-OPEN25M 2500:37:27.55+00:11:536:149.6
31BETHKE Aldona 54SZCZECINK-OPEN6K 600:38:07.75+00:12:346:219.4
32KOZŁOWSKI Adam 72WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-OPEN26M 2600:38:24.25+00:12:506:249.4
33STOLARSKA Marta 87SZCZECINK-OPEN7K 700:40:47.80+00:15:146:488.8
34ROSIK Sebastian 83SZCZECINM-OPEN27M 2700:41:10.95+00:15:376:518.7
35HALEJCIO Andrzej 66SZCZECINM-OPEN28M 2800:42:05.85+00:16:327:008.6
36ŻELUK Bartosz 94SZCZECINM-OPEN29M 2900:44:14.55+00:18:407:228.1
37PRZYBYLSKI Przybysław 82DOGONIĆ SŁOŃCEMORYŃM-OPEN30M 3000:44:33.20+00:18:597:258.1
38BARSZCZEWSKA Marlena 52MORZYCZYNK-OPEN8K 800:49:21.95+00:23:488:137.3
39KOWNACKA Aleksandra 70AT - TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWK-OPEN9K 900:49:35.70+00:24:018:157.3
40KOWNACKI Bartosz 71AT - TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM-OPEN31M 3100:49:36.80+00:24:038:167.3
41OWCZARZ Krystyna 81BARLINEKK-OPEN10K 1000:49:51.70+00:24:178:187.2
42BŁASZYK Monika 55SZCZECINK-OPEN11K 1100:51:38.60+00:26:048:367
43ORŁOWSKI Marcin 80SZCZECINM-OPEN32M 3200:55:43.55+00:30:099:176.5
Znaleziono 43 wynik(ów)