BUKOWIECKA DZIESIĄTKA 2018

Organizator/ Organizer:
Urząd Gminy Bukowiec
Data/ Date:
2018-07-07
Miejsce/ Place:
Bukowiec
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
118
Wystartowało/ Started:
93
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
93
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Open Kobiet | Open Mężczyzn | Mieszkanka Gminy | Mieszkaniec Gminy | K 1-39 | M 1-39 | K 40+ | M 40+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1PAWŁOWSKI Mariusz 116KURZĘTNIK BIEGAKURZĘTNIKM 40+1M 100:35:41.5000:35:42.95 3:3416.8
2KLEMAŃSKI Marcin 6THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM 1-391M 200:36:48.7500:36:50.50+00:01:073:4016.3
3MIKA Oskar 66BYDGOSZCZM 1-392M 300:37:10.3000:37:12.65+00:01:293:4316.1
4SZWARC Rafał 68TUCHOLANKA TUCHOLATUCHOLAM 1-393M 400:37:44.5500:37:46.50+00:02:033:4615.9
5KULPA Michał 11GMD ZYKANBUKOWIECM 1-394M 500:38:48.9000:38:51.65+00:03:083:5215.5
6DZIERLIŃSKI Paweł 62THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM 1-395M 600:39:17.9500:39:19.90+00:03:363:5515.3
7LENC Sebastian 27TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZLASKOWICEM 40+2M 700:39:46.5000:39:48.35+00:04:053:5815.1
8JANUS Dawid 19ŚWIECIEM 1-396M 800:40:12.0500:40:14.10+00:04:314:0114.9
9MORGAS Mateusz 118BUKOWIECM 1-397M 900:42:09.7000:42:14.30+00:06:314:1314.2
10PROCEK Daria 84BIEGAJĄCE ŚLIWICEŚLIWICEK 1-391K 100:42:14.0500:42:18.30+00:06:354:1314.2
11WĘSIORA Mariusz 64BIEGAM BO CHCĘDRZYCIMM 40+3M 1000:42:40.6500:42:42.90+00:06:594:1614.1
12DURAŁEK Andrzej 17PRUSZCZM 40+4M 1100:43:21.2500:43:23.70+00:07:404:2013.8
13BOREK Robert 4THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM 40+5M 1200:43:46.4500:43:48.90+00:08:054:2213.7
14KMIECIAK Krzysztof 55KRĄPLEWICEM 1-398M 1300:43:55.9500:43:59.75+00:08:164:2313.7
15RUBAJ Piotr 75ŚWIECIEŚWIECIEM 1-399M 1400:44:32.6000:44:35.55+00:08:524:2713.5
16PAWŁOWSKI Tomasz 40ŚWIECIEM 1-3910M 1500:44:35.2000:44:38.15+00:08:554:2713.5
17CYRON Bogumił 45BIEGAJĄCE ŚLIWICEŚLIWICEM 40+6M 1600:44:35.5000:44:40.80+00:08:574:2713.5
18SPRADA Waldemar 99OSP OSIEOSIEM 40+7M 1700:45:21.8000:45:24.35+00:09:414:3213.2
19KROPIDŁOWSKI Grzegorz 115LOVELASYŁĘCZYN DOLNYM 1-3911M 1800:45:48.5500:45:50.10+00:10:074:3413.1
20NALEWALSKI Paweł 39MOGILNO TEAMMOGILNOM 40+8M 1900:46:15.0000:46:15.00+00:10:324:3713
21EJMOND Bartosz 114BYDGOSZCZM 1-3912M 2000:46:51.4500:46:56.15+00:11:134:4112.8
22PAWLIK Marek 52PRUSZCZM 40+9M 2100:46:51.3000:46:56.75+00:11:134:4112.8
23PISAREK Daniel 77TORUŃM 1-3913M 2200:46:51.1500:46:58.75+00:11:154:4112.8
24WISZOWATY Marcin 56CHEŁMNOM 1-3914M 2300:46:59.5500:47:04.60+00:11:214:4112.8
25MAZUR Dawid 71HEROBOX ŚWIECIEŚWIECIEM 1-3915M 2400:47:30.4500:47:33.95+00:11:514:4512.6
26GIOLDA Paweł 85BYGOSZCZM 1-3916M 2500:48:02.5500:48:07.40+00:12:244:4812.5
27KRUSZYŃSKI Krzysztof 67ŚWIECIEM 40+10M 2600:48:20.3000:48:25.10+00:12:424:5012.4
28ZIELIŃSKI Mikołaj 7CZERSK ŚWIECKIM 1-3917M 2700:48:28.1500:48:31.40+00:12:484:5012.4
29STYKAŁA Magdalena 1BUKOWIECK 40+1K 200:48:27.8500:48:31.85+00:12:484:5012.4
30KULPA Paulina 10BUKOWIECBUKOWIECK 1-392K 300:48:29.9000:48:32.15+00:12:494:5112.4
31WOJTYŁA Paweł 46SOLIDARNOŚĆ POLEDNOSIEMKOWOM 1-3918M 2800:49:01.8500:49:09.10+00:13:264:5412.2
32LASEK Pawel 5MONDISIEMKOWOM 1-3919M 2900:49:02.6500:49:09.20+00:13:264:5412.2
33STYKAŁA Sebastian 2BUKOWIECM 40+11M 3000:49:10.8500:49:17.85+00:13:344:5512.2
34JARANTOWICZ Adam 34THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM 1-3920M 3100:49:25.0500:49:34.65+00:13:514:5612.1
35GWIZDAŁA Tomasz 81BUKOWIECBUKOWIECM 1-3921M 3200:49:55.1500:49:58.05+00:14:154:5912
36KWASIGROCH Krzysztof 53TTKF KOLEJARZBYDGOSZCZM 40+12M 3300:50:24.9500:50:30.45+00:14:475:0211.9
37SUCHOMSKA Beata 69ŚWIEKATOWOK 40+2K 400:50:40.1000:50:46.25+00:15:035:0411.8
38DZIENNIK Maciej 42THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM 1-3922M 3400:50:39.2000:50:48.10+00:15:055:0411.8
39WALCZYKOWSKI Jędrzej 117IM 2010BYDGOSZCZM 40+13M 3500:50:47.9500:50:54.50+00:15:115:0411.8
40JANUSZEWSKA Krystyna 89BIEGAJACE ŚLIWICEŚLIWICEK 40+3K 500:50:58.0500:51:03.50+00:15:205:0511.8
41MALICKI Grzegorz 112NOWY KAZANÓWM 40+14M 3600:50:58.7000:51:04.40+00:15:215:0511.8
42KOCHAŃSKI Dariusz 26BUKOWIECM 40+15M 3700:51:20.3500:51:26.10+00:15:435:0811.7
43PIOTROWSKI Arkadiusz 91DWORZYSKOM 1-3923M 3800:51:26.0500:51:31.05+00:15:485:0811.7
44STACHOWSKI Marcin 113ŚWIECIEM 1-3924M 3900:52:05.8500:52:14.10+00:16:315:1211.5
45KRZEMKOWSKI Piotr 70SOLIDARNOŚĆ POLEDNOGRUCZNOM 1-3925M 4000:52:16.3500:52:23.95+00:16:415:1311.5
46JEZIORSKA Magdalena 78CHEŁMNOK 1-393K 600:52:23.8500:52:26.50+00:16:435:1411.5
47LIPKOWSKA Magdalena 92BIEGAJĄCE ŚLIWICEŚLIWICEK 1-394K 700:52:26.9000:52:32.85+00:16:495:1411.4
48KRAWCZYK Arkadiusz 82BUKOWIECM 1-3926M 4100:52:35.2500:52:40.85+00:16:575:1511.4
49POLIWODZIŃSKI Marcin 9POLSKI KONOPAT 74 CM 40+16M 4200:52:41.8000:52:48.40+00:17:055:1611.4
50PERLIK Grzegorz 16BYDGOSZCZM 40+17M 4300:52:48.0500:52:54.60+00:17:115:1611.4
51STRYSIK Magdalena 32FIT JEŻEWOJEŻEWOK 1-395K 800:53:01.9500:53:05.25+00:17:225:1811.3
52ULOWSKA Katarzyna 63BBKTSWATOROWOK 1-396K 900:53:08.9000:53:10.95+00:17:285:1811.3
53KOŹLINKA Mateusz 93WĘTFIEM 1-3927M 4400:53:02.7500:53:11.00+00:17:285:1811.3
54KONIECZNY Paweł 88BZIK RUNNERS TEAMRABKA-ZDRÓJM 1-3928M 4500:53:41.7000:53:46.15+00:18:035:2211.2
55ZABOROWSKA Beata 65BIEGAM BO CHCĘDRZYCIMK 40+4K 1000:54:04.1500:54:08.10+00:18:255:2411.1
56GÓRSKI Grzegorz 80BUKOWIECM 1-3929M 4600:54:18.0000:54:25.75+00:18:425:2511
57LADA Przemysław 14STALE BIEGAM - NOVA TRADINGZALESIEM 1-3930M 4700:54:33.9000:54:42.65+00:18:595:2711
58WIŚNIEWSKI Wiesław 108ŚWIECIEM 40+18M 4800:54:58.7500:55:07.20+00:19:245:2910.9
59PIOTROWSKA Justyna 30FIT JEŻEWOPIĘĆMORGIK 1-397K 1100:55:52.2500:55:55.25+00:20:125:3510.7
60GNIOT Henryk 58MINIKOWOM 40+19M 4900:55:55.8500:56:03.45+00:20:205:3510.7
61GWIZDAŁA Adam 87BUKOWIECM 1-3931M 5000:56:15.5000:56:18.20+00:20:355:3710.7
62RONOWSKA Marysia 23ŚWIECIEK 40+5K 1200:56:40.3000:56:44.55+00:21:015:4010.6
63MICHNA Justyna 54ŚWIECIEK 40+6K 1300:56:43.4000:56:50.15+00:21:075:4010.6
64GNIOT Bożena 57MINIKOWOK 1-398K 1400:56:42.7000:56:50.15+00:21:075:4010.6
65RAMPALSKI Sebastian 22LNIANOM 1-3932M 5100:56:55.7500:57:03.00+00:21:205:4110.5
66GLAMA Remigiusz 21LNIANO TEAMLNIANOM 1-3933M 5200:56:54.4500:57:03.30+00:21:205:4110.5
67BŁAŻEJEWSKI Dariusz 25KLUB HDK W ŚWIECIUŚWIECIEM 40+20M 5300:57:01.4500:57:07.90+00:21:245:4210.5
68CHABROS Małgorzata 59THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEK 1-399K 1500:57:11.5000:57:18.65+00:21:355:4310.5
69CHABROS Michał 74ŚWIECIEM 1-3934M 5400:57:11.6000:57:18.95+00:21:365:4310.5
70SYKUŁA Marcin Sykuła 49WIATRAKOWE CHARTYBUKOWIECM 1-3935M 5500:57:22.6500:57:26.95+00:21:445:4410.5
71BRAC Marian 38GRUPA WBGRUDZIĄDZM 40+21M 5600:57:25.5500:57:34.05+00:21:515:4410.4
72JAGŁA Dagmara 24WAŁKOWISKAK 1-3910K 1600:58:34.8500:58:39.15+00:22:565:5110.2
73WOJNOWSKI Maciej 72HEROBOX ŚWIECIEŚWIECIEM 1-3936M 5700:58:36.9500:58:40.95+00:22:585:5110.2
74BRAC Grażyna 37GRUDZIĄDZK 40+7K 1700:59:14.6000:59:23.35+00:23:405:5510.1
75SZCZUKOWSKA Nicol 95BUKOWIECK 1-3911K 1800:59:57.2001:00:01.45+00:24:185:5910
76GOŁĄBEK Wiktoria 15POLEDNOK 1-3912K 1901:00:08.6001:00:13.35+00:24:306:0010
77SPYCH Krzysztof 35ŚWIECIEM 40+22M 5801:00:48.8001:00:55.05+00:25:126:049.9
78KOSTECKA Justyna 60ŁUBIANKAK 1-3913K 2001:00:51.9001:00:55.40+00:25:126:059.9
79LACHOWICZ Agnieszka Ewa 76GRUDZIĄDZK 40+8K 2101:01:11.1501:01:13.70+00:25:306:079.8
80ROSIŃSKI Piotr 13GRUCZNOM 40+23M 5901:01:23.3501:01:32.80+00:25:496:089.8
81SAPALSKA Michalina 12LUBIEWOK 1-3914K 2201:02:08.8501:02:17.10+00:26:346:129.7
82SKWAREK Bogumiła 50WAŁDOWOK 40+9K 2301:02:21.6001:02:27.55+00:26:446:149.6
83GATNER Adam Marek 41LUKS SEROCKSEROCKM 40+24M 6001:03:03.9501:03:11.90+00:27:286:189.5
84DURAŁEK Anna 18PRUSZCZK 40+10K 2401:04:17.4001:04:23.55+00:28:406:259.3
85CHYLIŃSKA Dorota 79GRUDZIĄDZK 40+11K 2501:05:37.2001:05:42.20+00:29:596:339.1
86PODLEJSKI Sebastian 28RAZEM DLA SWIECIAŚWIECIEM 1-3937M 6101:08:32.0001:08:39.75+00:32:566:518.8
87KOTLĘGA Agata 51WAŁDOWOK 1-3915K 2601:08:53.0501:08:59.00+00:33:166:538.7
88MUSZYŃSKA Izabela 73BUKOWIECK 40+12K 2701:12:09.2001:12:15.45+00:36:327:128.3
89CIERŻNICKI Zbigniew 83TKKF KOLEJARZBYDGOSZCZM 40+25M 6201:13:14.8501:13:23.70+00:37:407:198.2
90PYRA-KUCZYŃSKA Marzena 47JEŻEWOK 40+13K 2801:14:35.8501:14:39.35+00:38:567:278
91ŚLĄSKA Angelika 48HAS TEAMŚWIECIEK 1-3916K 2901:15:25.8501:15:29.50+00:39:467:328
92ROZMARYNOWICZ Anna 86LOVELASYDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK 1-3917K 3001:15:57.8501:16:01.05+00:40:187:357.9
93WIŚNIEWSKA Ewa 107ŚWIECIEK 40+14K 3101:15:51.6501:16:01.10+00:40:187:357.9
Znaleziono 93 wynik(ów)