BUKOWIECKA DZIESIĄTKA 2018

Organizator/ Organizer:
Urząd Gminy Bukowiec
Data/ Date:
2018-07-07
Miejsce/ Place:
Bukowiec
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
118
Wystartowało/ Started:
93
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
93
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M 1-39

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Open Kobiet | Open Mężczyzn | Mieszkanka Gminy | Mieszkaniec Gminy | K 1-39 | M 1-39 | K 40+ | M 40+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1KLEMAŃSKI Marcin 6THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM 1-391M 200:36:48.7500:36:50.50 3:4016.3
2MIKA Oskar 66BYDGOSZCZM 1-392M 300:37:10.3000:37:12.65+00:00:223:4316.1
3SZWARC Rafał 68TUCHOLANKA TUCHOLATUCHOLAM 1-393M 400:37:44.5500:37:46.50+00:00:563:4615.9
4KULPA Michał 11GMD ZYKANBUKOWIECM 1-394M 500:38:48.9000:38:51.65+00:02:013:5215.5
5DZIERLIŃSKI Paweł 62THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM 1-395M 600:39:17.9500:39:19.90+00:02:293:5515.3
6JANUS Dawid 19ŚWIECIEM 1-396M 800:40:12.0500:40:14.10+00:03:234:0114.9
7MORGAS Mateusz 118BUKOWIECM 1-397M 900:42:09.7000:42:14.30+00:05:234:1314.2
8KMIECIAK Krzysztof 55KRĄPLEWICEM 1-398M 1300:43:55.9500:43:59.75+00:07:094:2313.7
9RUBAJ Piotr 75ŚWIECIEŚWIECIEM 1-399M 1400:44:32.6000:44:35.55+00:07:454:2713.5
10PAWŁOWSKI Tomasz 40ŚWIECIEM 1-3910M 1500:44:35.2000:44:38.15+00:07:474:2713.5
11KROPIDŁOWSKI Grzegorz 115LOVELASYŁĘCZYN DOLNYM 1-3911M 1800:45:48.5500:45:50.10+00:08:594:3413.1
12EJMOND Bartosz 114BYDGOSZCZM 1-3912M 2000:46:51.4500:46:56.15+00:10:054:4112.8
13PISAREK Daniel 77TORUŃM 1-3913M 2200:46:51.1500:46:58.75+00:10:084:4112.8
14WISZOWATY Marcin 56CHEŁMNOM 1-3914M 2300:46:59.5500:47:04.60+00:10:144:4112.8
15MAZUR Dawid 71HEROBOX ŚWIECIEŚWIECIEM 1-3915M 2400:47:30.4500:47:33.95+00:10:434:4512.6
16GIOLDA Paweł 85BYGOSZCZM 1-3916M 2500:48:02.5500:48:07.40+00:11:164:4812.5
17ZIELIŃSKI Mikołaj 7CZERSK ŚWIECKIM 1-3917M 2700:48:28.1500:48:31.40+00:11:404:5012.4
18WOJTYŁA Paweł 46SOLIDARNOŚĆ POLEDNOSIEMKOWOM 1-3918M 2800:49:01.8500:49:09.10+00:12:184:5412.2
19LASEK Pawel 5MONDISIEMKOWOM 1-3919M 2900:49:02.6500:49:09.20+00:12:184:5412.2
20JARANTOWICZ Adam 34THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM 1-3920M 3100:49:25.0500:49:34.65+00:12:444:5612.1
21GWIZDAŁA Tomasz 81BUKOWIECBUKOWIECM 1-3921M 3200:49:55.1500:49:58.05+00:13:074:5912
22DZIENNIK Maciej 42THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM 1-3922M 3400:50:39.2000:50:48.10+00:13:575:0411.8
23PIOTROWSKI Arkadiusz 91DWORZYSKOM 1-3923M 3800:51:26.0500:51:31.05+00:14:405:0811.7
24STACHOWSKI Marcin 113ŚWIECIEM 1-3924M 3900:52:05.8500:52:14.10+00:15:235:1211.5
25KRZEMKOWSKI Piotr 70SOLIDARNOŚĆ POLEDNOGRUCZNOM 1-3925M 4000:52:16.3500:52:23.95+00:15:335:1311.5
26KRAWCZYK Arkadiusz 82BUKOWIECM 1-3926M 4100:52:35.2500:52:40.85+00:15:505:1511.4
27KOŹLINKA Mateusz 93WĘTFIEM 1-3927M 4400:53:02.7500:53:11.00+00:16:205:1811.3
28KONIECZNY Paweł 88BZIK RUNNERS TEAMRABKA-ZDRÓJM 1-3928M 4500:53:41.7000:53:46.15+00:16:555:2211.2
29GÓRSKI Grzegorz 80BUKOWIECM 1-3929M 4600:54:18.0000:54:25.75+00:17:355:2511
30LADA Przemysław 14STALE BIEGAM - NOVA TRADINGZALESIEM 1-3930M 4700:54:33.9000:54:42.65+00:17:525:2711
31GWIZDAŁA Adam 87BUKOWIECM 1-3931M 5000:56:15.5000:56:18.20+00:19:275:3710.7
32RAMPALSKI Sebastian 22LNIANOM 1-3932M 5100:56:55.7500:57:03.00+00:20:125:4110.5
33GLAMA Remigiusz 21LNIANO TEAMLNIANOM 1-3933M 5200:56:54.4500:57:03.30+00:20:125:4110.5
34CHABROS Michał 74ŚWIECIEM 1-3934M 5400:57:11.6000:57:18.95+00:20:285:4310.5
35SYKUŁA Marcin Sykuła 49WIATRAKOWE CHARTYBUKOWIECM 1-3935M 5500:57:22.6500:57:26.95+00:20:365:4410.5
36WOJNOWSKI Maciej 72HEROBOX ŚWIECIEŚWIECIEM 1-3936M 5700:58:36.9500:58:40.95+00:21:505:5110.2
37PODLEJSKI Sebastian 28RAZEM DLA SWIECIAŚWIECIEM 1-3937M 6101:08:32.0001:08:39.75+00:31:496:518.8
Znaleziono 37 wynik(ów)