BUKOWIECKA DZIESIĄTKA 2018

Organizator/ Organizer:
Urząd Gminy Bukowiec
Data/ Date:
2018-07-07
Miejsce/ Place:
Bukowiec
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
118
Wystartowało/ Started:
93
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
93
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M 40+

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Open Kobiet | Open Mężczyzn | Mieszkanka Gminy | Mieszkaniec Gminy | K 1-39 | M 1-39 | K 40+ | M 40+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1PAWŁOWSKI Mariusz 116KURZĘTNIK BIEGAKURZĘTNIKM 40+1M 100:35:41.5000:35:42.95 3:3416.8
2LENC Sebastian 27TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZLASKOWICEM 40+2M 700:39:46.5000:39:48.35+00:04:053:5815.1
3WĘSIORA Mariusz 64BIEGAM BO CHCĘDRZYCIMM 40+3M 1000:42:40.6500:42:42.90+00:06:594:1614.1
4DURAŁEK Andrzej 17PRUSZCZM 40+4M 1100:43:21.2500:43:23.70+00:07:404:2013.8
5BOREK Robert 4THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM 40+5M 1200:43:46.4500:43:48.90+00:08:054:2213.7
6CYRON Bogumił 45BIEGAJĄCE ŚLIWICEŚLIWICEM 40+6M 1600:44:35.5000:44:40.80+00:08:574:2713.5
7SPRADA Waldemar 99OSP OSIEOSIEM 40+7M 1700:45:21.8000:45:24.35+00:09:414:3213.2
8NALEWALSKI Paweł 39MOGILNO TEAMMOGILNOM 40+8M 1900:46:15.0000:46:15.00+00:10:324:3713
9PAWLIK Marek 52PRUSZCZM 40+9M 2100:46:51.3000:46:56.75+00:11:134:4112.8
10KRUSZYŃSKI Krzysztof 67ŚWIECIEM 40+10M 2600:48:20.3000:48:25.10+00:12:424:5012.4
11STYKAŁA Sebastian 2BUKOWIECM 40+11M 3000:49:10.8500:49:17.85+00:13:344:5512.2
12KWASIGROCH Krzysztof 53TTKF KOLEJARZBYDGOSZCZM 40+12M 3300:50:24.9500:50:30.45+00:14:475:0211.9
13WALCZYKOWSKI Jędrzej 117IM 2010BYDGOSZCZM 40+13M 3500:50:47.9500:50:54.50+00:15:115:0411.8
14MALICKI Grzegorz 112NOWY KAZANÓWM 40+14M 3600:50:58.7000:51:04.40+00:15:215:0511.8
15KOCHAŃSKI Dariusz 26BUKOWIECM 40+15M 3700:51:20.3500:51:26.10+00:15:435:0811.7
16POLIWODZIŃSKI Marcin 9POLSKI KONOPAT 74 CM 40+16M 4200:52:41.8000:52:48.40+00:17:055:1611.4
17PERLIK Grzegorz 16BYDGOSZCZM 40+17M 4300:52:48.0500:52:54.60+00:17:115:1611.4
18WIŚNIEWSKI Wiesław 108ŚWIECIEM 40+18M 4800:54:58.7500:55:07.20+00:19:245:2910.9
19GNIOT Henryk 58MINIKOWOM 40+19M 4900:55:55.8500:56:03.45+00:20:205:3510.7
20BŁAŻEJEWSKI Dariusz 25KLUB HDK W ŚWIECIUŚWIECIEM 40+20M 5300:57:01.4500:57:07.90+00:21:245:4210.5
21BRAC Marian 38GRUPA WBGRUDZIĄDZM 40+21M 5600:57:25.5500:57:34.05+00:21:515:4410.4
22SPYCH Krzysztof 35ŚWIECIEM 40+22M 5801:00:48.8001:00:55.05+00:25:126:049.9
23ROSIŃSKI Piotr 13GRUCZNOM 40+23M 5901:01:23.3501:01:32.80+00:25:496:089.8
24GATNER Adam Marek 41LUKS SEROCKSEROCKM 40+24M 6001:03:03.9501:03:11.90+00:27:286:189.5
25CIERŻNICKI Zbigniew 83TKKF KOLEJARZBYDGOSZCZM 40+25M 6201:13:14.8501:13:23.70+00:37:407:198.2
Znaleziono 25 wynik(ów)