BUKOWIECKA DZIESIĄTKA 2018

Organizator/ Organizer:
Urząd Gminy Bukowiec
Data/ Date:
2018-07-07
Miejsce/ Place:
Bukowiec
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
118
Wystartowało/ Started:
93
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
93
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Open Kobiet

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Open Kobiet | Open Mężczyzn | Mieszkanka Gminy | Mieszkaniec Gminy | K 1-39 | M 1-39 | K 40+ | M 40+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1PROCEK Daria 84BIEGAJĄCE ŚLIWICEŚLIWICEK 1-391K 100:42:14.0500:42:18.30 4:1314.2
2STYKAŁA Magdalena 1BUKOWIECK 40+1K 200:48:27.8500:48:31.85+00:06:134:5012.4
3KULPA Paulina 10BUKOWIECBUKOWIECK 1-392K 300:48:29.9000:48:32.15+00:06:134:5112.4
4SUCHOMSKA Beata 69ŚWIEKATOWOK 40+2K 400:50:40.1000:50:46.25+00:08:275:0411.8
5JANUSZEWSKA Krystyna 89BIEGAJACE ŚLIWICEŚLIWICEK 40+3K 500:50:58.0500:51:03.50+00:08:455:0511.8
6JEZIORSKA Magdalena 78CHEŁMNOK 1-393K 600:52:23.8500:52:26.50+00:10:085:1411.5
7LIPKOWSKA Magdalena 92BIEGAJĄCE ŚLIWICEŚLIWICEK 1-394K 700:52:26.9000:52:32.85+00:10:145:1411.4
8STRYSIK Magdalena 32FIT JEŻEWOJEŻEWOK 1-395K 800:53:01.9500:53:05.25+00:10:465:1811.3
9ULOWSKA Katarzyna 63BBKTSWATOROWOK 1-396K 900:53:08.9000:53:10.95+00:10:525:1811.3
10ZABOROWSKA Beata 65BIEGAM BO CHCĘDRZYCIMK 40+4K 1000:54:04.1500:54:08.10+00:11:495:2411.1
11PIOTROWSKA Justyna 30FIT JEŻEWOPIĘĆMORGIK 1-397K 1100:55:52.2500:55:55.25+00:13:365:3510.7
12RONOWSKA Marysia 23ŚWIECIEK 40+5K 1200:56:40.3000:56:44.55+00:14:265:4010.6
13MICHNA Justyna 54ŚWIECIEK 40+6K 1300:56:43.4000:56:50.15+00:14:315:4010.6
14GNIOT Bożena 57MINIKOWOK 1-398K 1400:56:42.7000:56:50.15+00:14:315:4010.6
15CHABROS Małgorzata 59THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEK 1-399K 1500:57:11.5000:57:18.65+00:15:005:4310.5
16JAGŁA Dagmara 24WAŁKOWISKAK 1-3910K 1600:58:34.8500:58:39.15+00:16:205:5110.2
17BRAC Grażyna 37GRUDZIĄDZK 40+7K 1700:59:14.6000:59:23.35+00:17:055:5510.1
18SZCZUKOWSKA Nicol 95BUKOWIECK 1-3911K 1800:59:57.2001:00:01.45+00:17:435:5910
19GOŁĄBEK Wiktoria 15POLEDNOK 1-3912K 1901:00:08.6001:00:13.35+00:17:556:0010
20KOSTECKA Justyna 60ŁUBIANKAK 1-3913K 2001:00:51.9001:00:55.40+00:18:376:059.9
21LACHOWICZ Agnieszka Ewa 76GRUDZIĄDZK 40+8K 2101:01:11.1501:01:13.70+00:18:556:079.8
22SAPALSKA Michalina 12LUBIEWOK 1-3914K 2201:02:08.8501:02:17.10+00:19:586:129.7
23SKWAREK Bogumiła 50WAŁDOWOK 40+9K 2301:02:21.6001:02:27.55+00:20:096:149.6
24DURAŁEK Anna 18PRUSZCZK 40+10K 2401:04:17.4001:04:23.55+00:22:056:259.3
25CHYLIŃSKA Dorota 79GRUDZIĄDZK 40+11K 2501:05:37.2001:05:42.20+00:23:236:339.1
26KOTLĘGA Agata 51WAŁDOWOK 1-3915K 2601:08:53.0501:08:59.00+00:26:406:538.7
27MUSZYŃSKA Izabela 73BUKOWIECK 40+12K 2701:12:09.2001:12:15.45+00:29:577:128.3
28PYRA-KUCZYŃSKA Marzena 47JEŻEWOK 40+13K 2801:14:35.8501:14:39.35+00:32:217:278
29ŚLĄSKA Angelika 48HAS TEAMŚWIECIEK 1-3916K 2901:15:25.8501:15:29.50+00:33:117:328
30ROZMARYNOWICZ Anna 86LOVELASYDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK 1-3917K 3001:15:57.8501:16:01.05+00:33:427:357.9
31WIŚNIEWSKA Ewa 107ŚWIECIEK 40+14K 3101:15:51.6501:16:01.10+00:33:427:357.9
Znaleziono 31 wynik(ów)