BUKOWIECKA DZIESIĄTKA

Organizator/ Organizer:
Urząd Gminy Bukowiec
Data/ Date:
2017-08-05
Miejsce/ Place:
Bukowiec
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
54
Wystartowało/ Started:
49
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
49
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Open

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Open | Mieszkanka Gminy | Mieszkaniec Gminy | K 1-39 | M 1-39 | K 40+ | M 40+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1KRYSKE Bartosz 48SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIALE BŁOTAPOLSKAM 1-39100:36:03.8500:36:06.95 3:3616.6
2KULPA Michał 39BUKOWIECBUKOWIECPOLSKAM 1-39200:36:28.5500:36:30.95+00:00:243:3816.5
3JANUS Dawid 32THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEPOLSKAM 1-39300:37:13.8000:37:16.80+00:01:103:4316.1
4KLEMAŃSKI Marcin 8THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEPOLSKAM 1-39400:37:45.7500:37:48.70+00:01:423:4615.9
5KRYSKE Mariusz 49SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTAPOLSKAM 1-39500:40:15.2000:40:17.70+00:04:114:0114.9
6PACZKOWSKA Patrycja 33LUKS SEROCKNOWY JASINIECPOLSKAK 1-39100:40:56.8000:40:59.20+00:04:534:0514.7
7BOREK Robert 40THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEPOLSKAM 40+100:42:12.7500:42:15.70+00:06:094:1314.2
8SPRADA Waldemar 35ŁUBUDUBUOSIEPOLSKAM 40+200:42:43.3500:42:46.65+00:06:404:1614
9PILARSKI Maksymilian 34OSP OSIEOSIE/WAŁKOWISKAPOLSKAM 1-39600:42:42.7000:42:46.65+00:06:404:1614
10DURAŁEK Andrzej 44PRUSZCZPOLSKAM 40+300:42:59.6500:43:02.35+00:06:564:1814
11LIGMANOWSKI Mateusz 14OSP 'RATOWNIK' ŚWIECIEŚWIECIEPOLSKAM 1-39700:43:30.9000:43:36.50+00:07:304:2113.8
12GAPIŃSKI Łukasz 27START WAŁYCZWĄBRZEŹNOPOLSKAM 1-39800:43:39.1500:43:42.80+00:07:364:2113.7
13OLSZYŃSKI Sebastian 28SPARTANIE DZIECIOMBYDGOSZCZPOLSKAM 40+400:43:45.6000:43:51.60+00:07:454:2213.7
14KULPA Paulina 38BUKOWIECBUKOWIECPOLSKAK 1-39200:44:01.2500:44:03.80+00:07:574:2413.6
15MORGAŚ Mateusz 16BUKOWIECPOLSKAM 1-39900:44:08.8500:44:12.25+00:08:064:2413.6
16NALEWALSKI Paweł 10MOGILNOTEAMMOGILNOPOLSKAM 40+500:44:10.8500:44:15.10+00:08:094:2513.6
17STYKAŁA Sebastian 4BUKOWIECPOLSKAM 40+600:44:33.5000:44:38.65+00:08:324:2713.5
18GIERACH Marcin 46TRISPACENIEMCZPOLSKAM 40+700:44:46.7500:44:49.70+00:08:434:2813.4
19SZCZERBINSKI Marian 31BUKOWIECPOLSKAM 1-391000:45:34.0500:45:38.75+00:09:324:3313.2
20WEISBROT Paweł 12HEROBOXŚWIECIEPOLSKAM 1-391100:46:20.4000:46:26.00+00:10:204:3812.9
21SUCHOMSKA Beata 21ŚWIEKATOWOPOLSKAK 40+100:46:27.9500:46:32.10+00:10:264:3812.9
22GERKE Marcin 43BRANICAPOLSKAM 40+800:46:50.1500:46:55.95+00:10:494:4112.8
23PAWŁOWSKI Tomasz 11ŚWIECIEPOLSKAM 1-391200:47:06.7000:47:10.15+00:11:044:4212.7
24PAWLIK Marek 51FARMVITAPRUSZCZPOLSKAM 40+900:47:22.5500:47:26.45+00:11:204:4412.7
25ZARZECKI Piotr 52PRZYSIERSKPOLSKAM 1-391300:48:24.4500:48:31.25+00:12:254:5012.4
26KOCHAŃSKI Dariusz 19BUKOWIECPOLSKAM 40+1000:48:32.5500:48:37.70+00:12:314:5112.4
27PORAJ Artur 5ŚWIECIEPOLSKAM 1-391400:48:29.6000:48:37.75+00:12:314:5012.4
28KUTOWSKI Przemysław 23NIKI LAUDABUKOWIECPOLSKAM 40+1100:48:32.7000:48:37.80+00:12:314:5112.4
29WEISBROT Magdalena 18LASKOWICEPOLSKAK 1-39300:49:18.5000:49:23.70+00:13:174:5512.2
30STYKAŁA Magdalena 2BUKOWIECPOLSKAK 40+200:50:06.0000:50:10.60+00:14:045:0012
31POLIWODZIŃSKI Marcin 24BRAKPOLSKI KONOPATPOLSKAM 40+1200:51:23.4500:51:28.55+00:15:225:0811.7
32KRZEMKOWSKI Artur 37HEROBOXPARLINPOLSKAM 1-391500:51:27.6500:51:32.25+00:15:265:0811.7
33KARWASZ Marek 25OSP SULNÓWKOŚWIECIEPOLSKAM 40+1300:51:30.2000:51:34.05+00:15:285:0911.6
34SMYK Agnieszka 7ŚWIECIEPOLSKAK 1-39400:52:18.6000:52:25.85+00:16:195:1311.5
35WOJTASIŃSKA Milena 13HEROBOXŚWIECIEPOLSKAK 1-39500:53:04.8500:53:09.55+00:17:035:1811.3
36STACHOWSKI Marcin 29ŚWIECIEPOLSKAM 1-391600:53:04.5000:53:12.20+00:17:065:1811.3
37STYKAŁA Adrianna 3BUKOWIECPOLSKAK 1-39600:53:33.3500:53:40.30+00:17:345:2111.2
38RADZISZEWSKI Dariusz 45ŚWIECIE N . WISŁĄPOLSKAM 40+1400:53:33.1000:53:40.45+00:17:345:2111.2
39CHABROS Małgorzata 26THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEPOLSKAK 1-39700:54:04.9000:54:10.10+00:18:045:2411.1
40TUCZYŃSKI Robert 41ŁOMIANKIPOLSKAM 1-391700:56:17.8500:56:25.40+00:20:195:3710.7
41STANKOWSKI Wiesław 30WĄBRZEŹNOPOLSKAM 40+1500:56:33.2000:56:39.35+00:20:335:3910.6
42KRZEMIŃSKA Paulina 55HEROBOXŚWIECIEPOLSKAK 1-39800:56:58.6000:57:03.60+00:20:575:4110.5
43GNIOT Bożena 6MINIKOWOPOLSKAK 1-39900:57:13.0000:57:19.50+00:21:135:4310.5
44GIERACH Krzysztof 47NIEMCZPOLSKAM 40+1600:59:36.2500:59:40.25+00:23:345:5710.1
45MICHNA Justyna 20ŚWIECIEPOLSKAK 40+301:00:25.0001:00:31.30+00:24:256:029.9
46KOZŁOWSKA Anna 9ŚWIECIEPOLSKAK 1-391001:02:20.4501:02:26.30+00:26:206:149.6
47PAŁCZYŃSKA Anna 1HEROBOXŚWIECIEPOLSKAK 1-391101:12:23.0001:12:28.00+00:36:227:148.3
48KEMPIŃSKA Oliwia 36HEROBOXPRZYSIERSKPOLSKAK 1-391201:12:23.6001:12:28.05+00:36:227:148.3
49KWIECIEŃ Andrzej 54ŚWIECIEPOLSKAM 40+1701:16:20.8001:16:27.20+00:40:217:387.9
Znaleziono 49 wynik(ów)