BUKOWIECKA DZIESIĄTKA

Organizator/ Organizer:
Urząd Gminy Bukowiec
Data/ Date:
2017-08-05
Miejsce/ Place:
Bukowiec
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
54
Wystartowało/ Started:
49
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
49
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Open

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Open | Mieszkanka Gminy | Mieszkaniec Gminy | K 1-39 | M 1-39 | K 40+ | M 40+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1KRYSKE Bartosz 48SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIALE BŁOTAM 1-391M 100:36:03.8500:36:06.95 3:3616.6
2KULPA Michał 39BUKOWIECBUKOWIECM 1-392M 200:36:28.5500:36:30.95+00:00:243:3816.5
3JANUS Dawid 32THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM 1-393M 300:37:13.8000:37:16.80+00:01:093:4316.1
4KLEMAŃSKI Marcin 8THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM 1-394M 400:37:45.7500:37:48.70+00:01:413:4615.9
5KRYSKE Mariusz 49SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTAM 1-395M 500:40:15.2000:40:17.70+00:04:104:0114.9
6PACZKOWSKA Patrycja 33LUKS SEROCKNOWY JASINIECK 1-391K 100:40:56.8000:40:59.20+00:04:524:0514.7
7BOREK Robert 40THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM 40+1M 600:42:12.7500:42:15.70+00:06:084:1314.2
8SPRADA Waldemar 35ŁUBUDUBUOSIEM 40+2M 700:42:43.3500:42:46.65+00:06:394:1614
9PILARSKI Maksymilian 34OSP OSIEOSIE/WAŁKOWISKAM 1-396M 800:42:42.7000:42:46.65+00:06:394:1614
10DURAŁEK Andrzej 44PRUSZCZM 40+3M 900:42:59.6500:43:02.35+00:06:554:1814
11LIGMANOWSKI Mateusz 14OSP 'RATOWNIK' ŚWIECIEŚWIECIEM 1-397M 1000:43:30.9000:43:36.50+00:07:294:2113.8
12GAPIŃSKI Łukasz 27START WAŁYCZWĄBRZEŹNOM 1-398M 1100:43:39.1500:43:42.80+00:07:354:2113.7
13OLSZYŃSKI Sebastian 28SPARTANIE DZIECIOMBYDGOSZCZM 40+4M 1200:43:45.6000:43:51.60+00:07:444:2213.7
14KULPA Paulina 38BUKOWIECBUKOWIECK 1-392K 200:44:01.2500:44:03.80+00:07:564:2413.6
15MORGAŚ Mateusz 16BUKOWIECM 1-399M 1300:44:08.8500:44:12.25+00:08:054:2413.6
16NALEWALSKI Paweł 10MOGILNOTEAMMOGILNOM 40+5M 1400:44:10.8500:44:15.10+00:08:084:2513.6
17STYKAŁA Sebastian 4BUKOWIECM 40+6M 1500:44:33.5000:44:38.65+00:08:314:2713.5
18GIERACH Marcin 46TRISPACENIEMCZM 40+7M 1600:44:46.7500:44:49.70+00:08:424:2813.4
19SZCZERBINSKI Marian 31BUKOWIECM 1-3910M 1700:45:34.0500:45:38.75+00:09:314:3313.2
20WEISBROT Paweł 12HEROBOXŚWIECIEM 1-3911M 1800:46:20.4000:46:26.00+00:10:194:3812.9
21SUCHOMSKA Beata 21ŚWIEKATOWOK 40+1K 300:46:27.9500:46:32.10+00:10:254:3812.9
22GERKE Marcin 43BRANICAM 40+8M 1900:46:50.1500:46:55.95+00:10:494:4112.8
23PAWŁOWSKI Tomasz 11ŚWIECIEM 1-3912M 2000:47:06.7000:47:10.15+00:11:034:4212.7
24PAWLIK Marek 51FARMVITAPRUSZCZM 40+9M 2100:47:22.5500:47:26.45+00:11:194:4412.7
25ZARZECKI Piotr 52PRZYSIERSKM 1-3913M 2200:48:24.4500:48:31.25+00:12:244:5012.4
26KOCHAŃSKI Dariusz 19BUKOWIECM 40+10M 2300:48:32.5500:48:37.70+00:12:304:5112.4
27PORAJ Artur 5ŚWIECIEM 1-3914M 2400:48:29.6000:48:37.75+00:12:304:5012.4
28KUTOWSKI Przemysław 23NIKI LAUDABUKOWIECM 40+11M 2500:48:32.7000:48:37.80+00:12:304:5112.4
29WEISBROT Magdalena 18LASKOWICEK 1-393K 400:49:18.5000:49:23.70+00:13:164:5512.2
30STYKAŁA Magdalena 2BUKOWIECK 40+2K 500:50:06.0000:50:10.60+00:14:035:0012
31POLIWODZIŃSKI Marcin 24BRAKPOLSKI KONOPATM 40+12M 2600:51:23.4500:51:28.55+00:15:215:0811.7
32KRZEMKOWSKI Artur 37HEROBOXPARLINM 1-3915M 2700:51:27.6500:51:32.25+00:15:255:0811.7
33KARWASZ Marek 25OSP SULNÓWKOŚWIECIEM 40+13M 2800:51:30.2000:51:34.05+00:15:275:0911.6
34SMYK Agnieszka 7ŚWIECIEK 1-394K 600:52:18.6000:52:25.85+00:16:185:1311.5
35WOJTASIŃSKA Milena 13HEROBOXŚWIECIEK 1-395K 700:53:04.8500:53:09.55+00:17:025:1811.3
36STACHOWSKI Marcin 29ŚWIECIEM 1-3916M 2900:53:04.5000:53:12.20+00:17:055:1811.3
37STYKAŁA Adrianna 3BUKOWIECK 1-396K 800:53:33.3500:53:40.30+00:17:335:2111.2
38RADZISZEWSKI Dariusz 45ŚWIECIE N . WISŁĄM 40+14M 3000:53:33.1000:53:40.45+00:17:335:2111.2
39CHABROS Małgorzata 26THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEK 1-397K 900:54:04.9000:54:10.10+00:18:035:2411.1
40TUCZYŃSKI Robert 41ŁOMIANKIM 1-3917M 3100:56:17.8500:56:25.40+00:20:185:3710.7
41STANKOWSKI Wiesław 30WĄBRZEŹNOM 40+15M 3200:56:33.2000:56:39.35+00:20:325:3910.6
42KRZEMIŃSKA Paulina 55HEROBOXŚWIECIEK 1-398K 1000:56:58.6000:57:03.60+00:20:565:4110.5
43GNIOT Bożena 6MINIKOWOK 1-399K 1100:57:13.0000:57:19.50+00:21:125:4310.5
44GIERACH Krzysztof 47NIEMCZM 40+16M 3300:59:36.2500:59:40.25+00:23:335:5710.1
45MICHNA Justyna 20ŚWIECIEK 40+3K 1201:00:25.0001:00:31.30+00:24:246:029.9
46KOZŁOWSKA Anna 9ŚWIECIEK 1-3910K 1301:02:20.4501:02:26.30+00:26:196:149.6
47PAŁCZYŃSKA Anna 1HEROBOXŚWIECIEK 1-3911K 1401:12:23.0001:12:28.00+00:36:217:148.3
48KEMPIŃSKA Oliwia 36HEROBOXPRZYSIERSKK 1-3912K 1501:12:23.6001:12:28.05+00:36:217:148.3
49KWIECIEŃ Andrzej 54ŚWIECIEM 40+17M 3401:16:20.8001:16:27.20+00:40:207:387.9
Znaleziono 49 wynik(ów)