BUKOWISKO 100 KM W PUSZCZY BYDGOSKIEJ

Organizator/ Organizer:
Joanna Maciejewska reprezentująca firmę Life+ Joanna Maciejewska oraz Wojciech Wrzesiński i Arkadiusz Koryciński
Data/ Date:
2018-11-24
Miejsce/ Place:
BYDGOSZCZ
Dystans/ Distance:
100 km
Zgłoszonych/ Registered:
122
Wystartowało/ Started:
97
Nie ukończyło/ Not finished:
13
Ukończyło/ Finished:
84
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M-Open

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
100km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1STROINSKI Daniel 51RYBNIKM-Open1M 109:24:48.30 5:3810.6
2KALINOWSKI Dawid 29BYDGOSZCZM-Open2M 209:35:55.55+00:11:075:4510.4
3BOROWSKI Adam 3INOWROCŁAWM-Open3M 309:51:56.80+00:27:085:5510.1
4PIETRYSZYN Emil 120ŻNINM-Open4M 410:10:50.95+00:46:026:069.8
5OLEJNIK Adam 71REFERICON/ULTRAZDROWIEWŁOCŁAWEKM-Open5M 510:26:36.80+01:01:486:159.6
6OBRĘBSKI Grzegorz 70BIEGASIEBYDGOSZCZM-Open6M 610:37:27.40+01:12:396:229.4
7MUCHA Robert 65FSD RUN DREZDENKODREZDEMKOM-Open7M 710:39:31.95+01:14:436:239.4
8KLONOWSKI Mariusz 35PRIMIGENIUSŁOCHOWOM-Open8M 810:59:59.45+01:35:116:359.1
9NALAZEK Marcin 67KALENJI BY DECATHLONWARSZAWAM-Open9M 911:11:57.45+01:47:096:438.9
10LIPIŃSKI Rafał 48LEGBĄDM-Open10M 1011:11:57.55+01:47:096:438.9
11ROCZKOWSKI Artur 86SBD ENERGETYK RYBNIKRYBNIKM-Open11M 1111:20:50.50+01:56:026:488.8
12RUDNICKI Michał 87TASAK TEAMNOWA WIEŚ WIELKAM-Open12M 1211:33:31.90+02:08:436:568.7
13KLIMCZEWSKI Andrzej 34FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹM-Open13M 1311:38:17.40+02:13:296:588.6
14NOJMAN Rafał 69SA WOLNIEJSIDOBRE MIASTOM-Open14M 1411:52:21.40+02:27:337:078.4
15TOJZA Tomasz 118DOBRZYCAM-Open15M 1512:04:46.95+02:39:587:148.3
16ANDRZEJEWSKI Paweł 1NOWA WIEŚ WIELKAM-Open16M 1612:19:30.05+02:54:417:238.1
17HAUPA Maciej 22KS DEBIUT WIELEŃWIELEŃM-Open17M 1712:19:56.15+02:55:077:238.1
18SIP Wojciech 94FSD RUN DREZDENKODREZDENKOM-Open18M 1812:19:56.30+02:55:087:238.1
19LEWANDOWSKI Filip 45BYDGOSZCZM-Open19M 1912:24:52.45+03:00:047:268.1
20KOWALSKI Marcin 38KOWALE TEAMTORUŃM-Open20M 2012:31:54.55+03:07:067:318
21KONCZALSKI Krzysztof 119TORUŃM-Open21M 2112:31:54.80+03:07:067:318
22DZWONKOWSKI Andrzej 10WĄBRZEŹNOM-Open22M 2212:37:13.60+03:12:257:347.9
23LUTOWSKI Wojciech 49TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-Open23M 2312:37:41.50+03:12:537:347.9
24ZGIET Radosław 111SIEMIATYCZEM-Open24M 2412:40:59.60+03:16:117:367.9
25NIEDBAŁA Marek 68SPORTOWE SUWAŁKISUWAŁKIM-Open25M 2512:41:07.65+03:16:197:367.9
26PANDER Marek 75SAMOTNE WILKIORZESZEM-Open26M 2612:45:26.80+03:20:387:397.8
27SIERACKI Krzysztof 92RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-Open27M 2712:45:26.90+03:20:387:397.8
28KARAŚ Marek 31PODGÓRZ TORUŃTORUŃM-Open28M 2812:49:03.00+03:24:147:417.8
29PODLEŚ Zbigniew 80WARSZAWAM-Open29M 2912:50:20.00+03:25:317:427.8
30GALA Damian 13PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM-Open30M 3012:50:20.20+03:25:317:427.8
31RATAJCZAK Konrad 85TROCHĘ JUŻ BIEGAM :)PNIEWYM-Open31M 3112:50:20.20+03:25:317:427.8
32GUZIK Grzegorz 20INGBYDGOSZCZM-Open32M 3212:53:05.95+03:28:177:437.8
33PTAK Adam 82PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃM-Open33M 3312:54:56.55+03:30:087:447.7
34MATUSZEWSKI Szymon 56PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃM-Open34M 3412:54:57.65+03:30:097:447.7
35WILK Daniel 105AKTYWNI KRZYŻŻELICHOWOM-Open35M 3512:59:58.50+03:35:107:477.7
36DAWISKIBA Artur 5FSD RUN DREZDENKODREZDENKOM-Open36M 3612:59:59.25+03:35:107:477.7
37JAZŁOCKI Łukasz 26TWDWWARSZAWAM-Open37M 3713:14:02.00+03:49:137:567.6
38GARDYZA Jacek 14IPA BYDGOSZCZ/NAKIELSKI KBNAKŁO NAD NOTECIĄM-Open38M 3813:56:17.80+04:31:298:217.2
39POBŁOCKI Jan 122SPARTANIE DZIECIOMGDAŃSKM-Open39M 3913:56:18.35+04:31:308:217.2
40SŁODOWNIK Rafał 96BFMZIELONKAM-Open40M 4014:13:18.90+04:48:308:317
41KOWALSKI Paweł 39KOWALE TEAMTORUŃM-Open41M 4114:13:19.45+04:48:318:317
42WIŚNIEWSKI Tomasz 106SBD ENERGETYK RYBNIKJASTRZĘBIA ZDRÓJM-Open42M 4214:18:30.75+04:53:428:357
43MAŁOWIŃSKI Artur 55:-)BYDGOSZCZM-Open43M 4314:19:41.60+04:54:538:357
44MORAWSKI Maciej 61BYDGOSZCZM-Open44M 4414:23:23.65+04:58:358:386.9
45LIK Marek 47CHEŁM BIEGACHEŁMM-Open45M 4514:23:23.95+04:58:358:386.9
46RYBACKI Filip 90BYDGOSZCZM-Open46M 4614:31:26.00+05:06:378:426.9
47LIGUS Maciej 46EXIMO EXTREME TEAMBYDGOSZCZM-Open47M 4714:36:07.25+05:11:188:456.8
48GRUBICH Damian 18GRUDZIĄDZM-Open48M 4814:37:30.75+05:12:428:466.8
49KAMIONKA Mateusz 30CHOJNICEM-Open49M 4914:37:35.75+05:12:478:466.8
50MICHALAK Marcin 57POZNAŃM-Open50M 5014:37:38.20+05:12:498:466.8
51OSTAPIŃSKI Wojtek 73OSTRESROKIPIASECZNOM-Open51M 5114:45:26.70+05:20:388:516.8
52SROCZYŃSKI Marcin 99OSTRESROKIPIASECZNOM-Open52M 5214:45:27.10+05:20:388:516.8
53WAWRZYNIAK Dawid 54RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-Open53M 5314:45:44.85+05:20:568:516.8
54KORPALSKI Andrzej 37WUDZYNM-Open54M 5414:45:45.95+05:20:578:516.8
55PODKÓWKA Zbigniew 79BYDGOSZCZM-Open55M 5514:45:50.15+05:21:018:516.8
56NAGORZYSKI Arkadiusz 66BIEGAMWSPIERAMMOTYWUJĘBYDGOSZCZM-Open56M 5614:46:08.95+05:21:208:516.8
57WITCZAK Dariusz 108SPORT ZDROWIE KONDYCJAKRĄPLEWICEM-Open57M 5714:49:57.75+05:25:098:536.7
58SZWEDA Marek 101ZŁOTÓWM-Open58M 5815:08:04.85+05:43:169:046.6
59JASIŃSKI Daniel 25NIGHT RUNNERS WRZEŚNIABIEGANOWOM-Open59M 5915:19:31.60+05:54:439:116.5
60KUROWSKI Michał 41GLIWICEM-Open60M 6015:33:48.50+06:09:009:206.4
61WRZOSEK Jarosław 110BYDGOSZCZM-Open61M 6115:33:48.70+06:09:009:206.4
62SIKORA Artur 93BYDGOSZCZM-Open62M 6216:05:45.45+06:40:579:396.2
63MAŁKIEWICZ Dariusz 53PGB SPORTOWA PACZKAKATOWICEM-Open63M 6316:24:53.85+07:00:059:506.1
64MINICHOWSKI Piotr 60BYDGOSZCZM-Open64M 6416:40:00.00+07:15:1110:006
65PIETRULIŃSKI Mateusz 78SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM-Open65M 6516:59:30.00+07:34:4110:115.9
GAURA Łukasz 15CIĆWIRZEBYDGOSZCZM-Open DNF--
DĘBICKI Darek 7WŁOCŁAWEKM-Open DNF--
SKRZYPCZYK Andrzej 95ZAMOŚĆM-Open DNF--
RUTA Przemysław 88MTR TEAM SZCZECINSZCZECINM-Open DNF--
STEFANIAK Maciej 117GRUNWALD TEAM POZNAŃPOZNAŃM-Open DNF--
ŚLUSARCZYK Paweł 102ŚRÓDBORÓWM-Open DNF--
MRELA Adrian 63NAKŁOM-Open DNF--
PUŁAWSKI Kazimierz 83GPNŁYSEM-Open DNF--
ZIELIŃSKI Karol 112TORUŃM-Open DNF--
CHWIŁKA Daniel 4TASAK TEAMŁOCHOWOM-Open DNF--
VUCO Ivo 116KRÓLEWSKI KLUB BIEGACZAWARSZAWAM-Open DNF--
Znaleziono 76 wynik(ów)