BYDGOSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2016

Organizator/ Organizer:
Aktywna Bydgoszcz
Data/ Date:
2016-11-11
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
1500
Wystartowało/ Started:
1133
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
1131
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KOŚMIEJA Marcin 38TKKF KOLEJARZBYDGOSZCZM-301M 100:00:0200:17:03.0500:17:05.45 3:2417.6
2GUZMANN Mateusz 1380GRUDZIĄDZM-101M 200:00:0100:17:13.5000:17:15.25+00:00:103:2617.4
3BONKOWSKI Piotr 8HARDCORE NAKŁO NAD NOTECIĄNAKŁO NAD NOTECIĄM-201M 300:00:0100:17:24.0500:17:26.00+00:00:213:2917.2
4LUTOWSKI Wojciech 530TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-302M 400:00:0100:17:42.0500:17:43.80+00:00:393:3216.9
5MYSZKIEWICZ Maciej 1040IŁAWAM-202M 500:00:0100:17:44.4500:17:45.95+00:00:413:3216.9
6DEPTUŁA Grzegorz 1015VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W BYDGOSZCZYOSIELSKOM-303M 600:00:0300:18:09.2000:18:12.20+00:01:063:3716.5
7SZENK Marta 1175BYDGOSZCZK-301K 100:00:0100:18:17.2500:18:18.55+00:01:143:3916.4
8SOSNOWSKI Krzysztof 928B4SPORTBYDGOSZCZM-304M 700:00:0200:18:19.9000:18:22.25+00:01:163:4016.4
9KLÓSKA Fabian 389SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM-203M 800:00:0200:18:28.7000:18:31.35+00:01:253:4116.2
10MRUK Tomasz 480CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM-401M 900:00:0200:18:37.8500:18:40.50+00:01:343:4316.1
11CZYŻNIKIEWICZ Paweł 677WOOLFIK.PLBYDGOSZCZM-204M 1000:00:0000:18:38.6500:18:38.65+00:01:353:4316.1
12TACZKOWSKI Jarosław 931B4SPORTBYDGOSZCZM-402M 1100:00:0200:18:40.2000:18:42.55+00:01:373:4416.1
13STRYCHALSKI Tomasz 403BYDGOSZCZ RUN PROJECTBYDGOSZCZM-305M 1200:00:0300:18:45.9500:18:49.05+00:01:423:4516
14SKIBA Łukasz 974OSF TEAM 1 BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZM-205M 1300:00:0100:18:47.3500:18:49.10+00:01:443:4516
15EJSMONT Krzysztof 407M-306M 1400:00:0200:19:04.6000:19:06.70+00:02:013:4815.7
16KOLMAJER Rafał 402RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-307M 1500:00:0300:19:09.8000:19:13.65+00:02:063:5015.7
17KWIATKOWSKI Damian 565RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-206M 1600:00:0300:19:09.9500:19:13.80+00:02:063:5015.7
18ABDOUL Romaric 1362PRO-PRAWO DO ŻYCIABYDGOSZCZM-308M 1700:00:1000:19:11.0500:19:22.00+00:02:083:5015.6
19BORCZYKOWSKI Rafał 926BRAKBYDGOSZCZM-309M 1800:00:0300:19:16.1500:19:19.45+00:02:133:5115.6
20FUZ Marek 270KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-403M 1900:00:0300:19:16.1500:19:19.45+00:02:133:5115.6
21WOLLANDT Paweł 1103BYDGOSZCZM-3010M 2000:00:0500:19:18.6000:19:23.80+00:02:153:5115.5
22TOMCZYŃSKI Bartosz 840BYDGOSZCZM-3011M 2100:00:0300:19:21.1500:19:24.75+00:02:183:5215.5
23TUCHOLSKI Bartłomiej 635BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-207M 2200:00:0400:19:22.4500:19:26.45+00:02:193:5215.5
24KOZŁOWSKI Rafał 394RUN PASJABYDGOSZCZM-404M 2300:00:0200:19:23.2500:19:25.90+00:02:203:5215.5
25ŚLEFARSKI Jacek 48BYDGOSZCZM-3012M 2400:00:0400:19:25.4000:19:29.90+00:02:223:5315.5
26FRĄCZ-ZAKRZEWSKI Dawid 1426LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM-102M 2500:00:0100:19:26.1000:19:27.60+00:02:233:5315.4
27SZYMCZAK Nicolas 881LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM-103M 2600:00:0100:19:27.2000:19:28.75+00:02:243:5315.4
28PIEKARSKI Marek 337RESTAURACJA KING FU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-405M 2700:00:0100:19:30.5500:19:32.30+00:02:273:5415.4
29KUROWSKI Kamil 29HTBBYDGOSZCZM-3013M 2800:00:0400:19:36.1000:19:40.40+00:02:333:5515.3
30FLOREK Paweł 47RE MEDIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3014M 2900:00:0300:19:43.8500:19:47.70+00:02:403:5615.2
31MACKOWSKI Maciej 194MYSLECINEKBDGBYDGOSZCZM-3015M 3000:00:0300:19:44.5500:19:47.95+00:02:413:5615.2
32PILCH Artur 32KLINIKA TRIATHLONU TEAMBYDGOSZCZM-3016M 3100:00:0300:19:45.4500:19:48.50+00:02:423:5715.2
33RYCZAK Maja 1311SZCZECINK-201K 200:00:0300:19:46.1000:19:50.05+00:02:433:5715.2
34GRALIK Jedrzej 1396BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-208M 3200:00:0400:19:47.2000:19:51.50+00:02:443:5715.2
35KUŁAKOWSKI Krzysztof 385RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3017M 3300:00:0400:19:54.3500:19:58.45+00:02:513:5815.1
36BUKOWIŃSKI Michał 751KLUB HANI & ANTKABYDGOSZCZM-3018M 3400:00:0600:19:55.0000:20:01.15+00:02:513:5915.1
37HAIZE Tomek 179BYDGOSZCZM-3019M 3500:00:0400:20:01.0500:20:05.25+00:02:584:0015
38BEDRA Robert 249BYDGOSZCZM-3020M 3600:00:0300:20:01.4500:20:04.85+00:02:584:0015
39BAŁDYGA Daniel 13291BLOGBYDGOSZCZM-3021M 3700:00:0900:20:06.6500:20:16.15+00:03:034:0114.9
40KŁOSOWSKI Marcin 729WWW.JABEX.COM.PLBYDGOSZCZM-406M 3800:00:0200:20:11.2000:20:13.25+00:03:084:0214.9
41GRACZYKOWSKI Jakub 786BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM-209M 3900:00:0200:20:11.3500:20:14.00+00:03:084:0214.9
42CIECHANOWSKI Bartłomiej 1484SEROCKŚWIEKATOWOM-104M 4000:00:0400:20:13.6500:20:18.35+00:03:104:0214.8
43ŚLUSARSKI Przemysław 335BRZOZOWA TEAMBYDGOSZCZM-3022M 4100:00:0300:20:16.5500:20:20.00+00:03:134:0314.8
44BIAŁY Dawid 1046SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTAM-2010M 4200:00:0500:20:18.2500:20:23.95+00:03:154:0314.8
45KURDELSKI Kamil 329BYDGOSZCZM-2011M 4300:00:0300:20:20.0500:20:23.20+00:03:174:0414.8
46PRZYBYLSKI Maciej 1471PRZYŁĘKIM-407M 4400:00:0000:20:20.3500:20:20.35+00:03:174:0414.8
47SZLINGER Jakub 190TURM-3023M 4500:00:0800:20:21.2500:20:29.40+00:03:184:0414.7
48WOJDAT Marta 242FIT-MAX GYM, ASW BLACK PANTHER, BDG THRIATLON TEAMBIAŁE BŁOTAK-202K 300:00:0400:20:22.3500:20:26.35+00:03:194:0414.7
49RYDLEWSKI Marek 862RUN BYDGOSZCZCIELEM-408M 4600:00:0500:20:22.7500:20:28.00+00:03:194:0414.7
50SKUBISZEWSKI Damian 605ARMIA CHRYSTUSABYDGOSZCZM-2012M 4700:00:0600:20:25.2500:20:31.30+00:03:224:0514.7
51PILEWSKI Mikołaj 599BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM-2013M 4800:00:0500:20:26.7500:20:32.15+00:03:234:0514.7
52SZYMAŃSKI Krystian 1441BYDGOSZCZM-3024M 4900:00:0700:20:28.8000:20:36.55+00:03:254:0514.6
53RZEPKA Andrzej 1344BRODNICA BIEGAWIELKI GŁĘBOCZEKM-409M 5000:00:0600:20:29.5000:20:35.55+00:03:264:0514.6
54DZIAŁOSZYŃSKI Łukasz 541ŁOBŻENICAM-2014M 5100:00:0000:20:30.2500:20:30.25+00:03:274:0614.6
55KOWALSKI Jacek 922BYDGOSZCZM-3025M 5200:00:0300:20:30.8500:20:34.25+00:03:274:0614.6
56MUCHA Marcin 219BATRUNPAWŁÓWEKM-3026M 5300:00:0800:20:33.8000:20:41.95+00:03:304:0614.6
57LEPRINCE Ludovic 932BYDGOSZCZM-4010M 5400:00:0500:20:33.9000:20:39.40+00:03:304:0614.6
58BOINSKI Rafal 223SOLEC KUJAWSKIM-3027M 5500:00:0800:20:34.1500:20:42.95+00:03:314:0614.6
59KUBIŃSKI Jakub 1045BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM-2015M 5600:00:0400:20:34.8500:20:39.25+00:03:314:0714.6
60KOZIŃSKI Marek 1365RUN BYDGOSZCZOSIELSKOM-3028M 5700:00:0500:20:36.0500:20:41.05+00:03:334:0714.6
61OLSZEWSKI Arkadiusz 673INOWROCŁAW BIEGAINOWROCŁAWM-2016M 5800:00:0400:20:36.4000:20:41.00+00:03:334:0714.6
62KUJAWA Piotr 1132RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4011M 5900:00:0400:20:38.5500:20:43.50+00:03:354:0714.5
63DĄBROWSKI Paweł 154GRUDZIĄDZM-2017M 6000:00:0500:20:39.1000:20:44.50+00:03:364:0714.5
64FELKNER Kamil 1342CIELEM-105M 6100:00:4800:20:40.1500:21:28.55+00:03:374:0814.5
65WARSZAWSKI Przemysław 448BYDGOSZCZM-2018M 6200:00:0500:20:42.6500:20:48.35+00:03:394:0814.5
66BRZUCHALSKI Mati 566BYDGOSZCZM-2019M 6300:00:2000:20:44.6000:21:04.85+00:03:414:0814.5
67MILOSIERNY Oskar 803BBL SZUBINNAKŁO NAD NOTECIĄM-106M 6400:00:1000:20:44.9000:20:55.30+00:03:414:0914.5
68SZULC Jarosław 1472SZULC TEAMPRZYŁĘKIM-3029M 6500:00:1000:20:47.2000:20:57.95+00:03:444:0914.4
69HAMERSKI Dawid 198GORDON RUNKCYNIAM-2020M 6600:00:0700:20:47.4500:20:55.30+00:03:444:0914.4
70SZATTEN Dawid 573BYDGOSZCZM-3030M 6700:00:1000:20:51.4000:21:02.35+00:03:484:1014.4
71ZWIEWKA Sebastian 636SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM-4012M 6800:00:0600:20:51.8000:20:58.30+00:03:484:1014.4
72WOŹNIAKOWSKA Agata 63RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-302K 400:00:0400:20:54.8500:20:59.40+00:03:514:1114.3
73RUDNICKI Michał 139TASAK TEAMNOWA WIEŚ WIELKAM-3031M 6900:00:0900:20:57.4000:21:07.10+00:03:544:1114.3
74GURDAK Leszek 254TURM-4013M 7000:00:1000:20:58.7000:21:09.45+00:03:554:1114.3
75WILK Łukasz 62BYDGOSZCZM-3032M 7100:00:0600:20:59.5000:21:06.30+00:03:564:1214.3
76KUBIS Roman 859RUN PASJABYDGOSZCZM-4014M 7200:00:0400:21:02.2500:21:06.80+00:03:594:1214.3
77KISIEL Tomasz 452RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4015M 7300:00:0500:21:07.7500:21:13.65+00:04:044:1314.2
78GRZYWIŃSKI Grzegorz 594BYDGOSZCZM-3033M 7400:00:2100:21:09.8500:21:31.20+00:04:064:1414.2
79GZYL Mikolaj 1073JANUSZE TRIATHLONU 'EXODUS' TEAMBYDGOSZCZM-3034M 7500:00:0900:21:11.7000:21:20.80+00:04:084:1414.2
80DURCZAK Jerzy 1063TURM-3035M 7600:00:0600:21:12.7000:21:18.75+00:04:094:1414.2
81WIŚNIEWSKI Piotr 706INOWROCŁAWM-3036M 7700:00:1600:21:13.5000:21:30.00+00:04:104:1414.1
82WUJEK Magdalena 466BYDGOSZCZK-303K 500:00:0600:21:13.6500:21:20.15+00:04:104:1414.1
83FULARCZYK-KOZŁOWSKA Magdalena 1119BYDGOSZCZK-304K 600:00:0100:21:14.4000:21:16.20+00:04:114:1514.1
84SZCZEBLEWSKI Pawel 1288ŁOCHOWOM-2021M 7800:00:0500:21:14.5000:21:20.05+00:04:114:1514.1
85SZWARC Paweł 817RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3037M 7900:00:0600:21:14.8000:21:21.00+00:04:114:1514.1
86MARTIN Paweł 26BYDGOSZCZM-3038M 8000:00:1200:21:18.4500:21:30.65+00:04:154:1514.1
87LEWICKI Artur 979LEGE ARTISBYDGOSZCZM-4016M 8100:00:1200:21:18.7000:21:31.50+00:04:154:1514.1
88BRZOZOWSKI Mariusz 703BYDGOSZCZM-501M 8200:00:0900:21:18.7500:21:27.95+00:04:154:1514.1
89PALIGA Mateusz 1151SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-2022M 8300:00:0300:21:21.0000:21:24.45+00:04:174:1614.1
90KRUCZKOWSKI Jakub 797MKS EMDEK BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-107M 8400:00:0400:21:23.3500:21:27.85+00:04:204:1614
91WENDA Dawid 563SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM-2023M 8500:00:0900:21:23.7500:21:32.95+00:04:204:1614
92DOMALEWSKI Łukasz 87BYDGOSZCZM-2024M 8600:00:1000:21:24.0500:21:34.45+00:04:214:1614
93SIUDA Sebastian 16BYDGOSZCZM-4017M 8700:00:1100:21:24.8000:21:36.05+00:04:214:1714
94GRZECHOWIAK Krzysztof 71OSIELSKOM-3039M 8800:00:1100:21:25.7000:21:37.05+00:04:224:1714
95TRZCIŃSKI Tomasz 1436CHEŁMNO - GRUBNOM-2025M 8900:00:0600:21:26.6000:21:33.25+00:04:234:1714
96TRZCIŃSKI Franciszek 224SIR STARTCHEŁMNOM-502M 9000:00:0600:21:26.8000:21:33.45+00:04:234:1714
97ŁUKOMSKI Marcin 1001BENEFITKSOBYDGOSZCZM-3040M 9100:00:3500:21:27.0000:22:02.10+00:04:234:1714
98PAWLACZYK Szymon 627TRISPACEBYDGOSZCZM-3041M 9200:00:0600:21:28.7000:21:34.75+00:04:254:1714
99GURNA Jolanta 1435BYDGOSZCZK-501K 700:00:0600:21:29.9000:21:36.40+00:04:264:1814
100ROSZAK Zbigniew 942GNIEWKOWOM-2026M 9300:00:0200:21:29.9500:21:32.00+00:04:264:1814
101GUZOWSKI Rafał 542TCMS PESABYDGOSZCZM-2027M 9400:00:4700:21:30.6000:22:17.75+00:04:274:1814
102LEWANDOWSKI Rafał 1061B4SPORT.PLBYDGOSZCZM-3042M 9500:00:0800:21:31.4500:21:40.30+00:04:284:1813.9
103KOŁACKI Jarosław 524BYDGOSZCZM-2028M 9600:00:2400:21:31.4500:21:55.85+00:04:284:1813.9
104SKUZA Sebastian 616BYDGOSZCZM-2029M 9700:00:1400:21:31.9000:21:46.55+00:04:284:1813.9
105RUDOL Sebastian 152BYDGOSZCZM-4018M 9800:00:1600:21:32.2500:21:48.70+00:04:294:1813.9
106GRZELCZAK Jakub 1247BYDGOSZCZM-3043M 9900:00:1800:21:34.0000:21:52.55+00:04:304:1813.9
107PRZYBYLSKI Bartek 1022RUN BDGBYDGOSZCZM-2030M 10000:00:3600:21:34.4000:22:11.05+00:04:314:1913.9
108NIEWIAROWSKI Paweł 474BYDGOSZCZM-2031M 10100:00:2400:21:36.2000:22:00.90+00:04:334:1913.9
109WANTOWSKA Aleksandra 1077TEAM KOPEĆIŁAWAK-203K 800:00:0300:21:38.0500:21:41.75+00:04:354:1913.9
110WARCZAK Kuba 195TEAMOCHALBYDGOSZCZM-3044M 10200:00:1600:21:38.0500:21:54.30+00:04:354:1913.9
111KALACZYŃSKI Miłosz 732BYDGOSZCZM-108M 10300:00:1100:21:39.3500:21:50.95+00:04:364:1913.9
112DĘBSKI Adrian 900BYDGOSZCZM-3045M 10400:00:1100:21:42.3000:21:53.85+00:04:394:2013.8
113GRALIK Kacper 860BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-2032M 10500:00:0700:21:45.9000:21:53.15+00:04:424:2113.8
114MALICKI Łukasz 236KLINIKA TRIATHLONU TEAMBYDGOSZCZM-3046M 10600:00:1300:21:45.9000:21:59.80+00:04:424:2113.8
115HOŁTYN Patryk 1092RADZIEJÓWM-2033M 10700:01:0300:21:47.1000:22:50.85+00:04:444:2113.8
116IGNACZAK Jarosław 491BYDGOSZCZM-3047M 10800:00:1500:21:47.9000:22:03.60+00:04:444:2113.8
117RETLEWSKI Adam 533BYDGOSZCZM-2034M 10900:00:2200:21:49.1500:22:11.55+00:04:464:2113.8
118FILIPEK Patryk 903SOPOTM-2035M 11000:00:2600:21:49.2000:22:15.75+00:04:464:2113.8
119TUBAJA Albert 20KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4019M 11100:00:0800:21:50.0500:21:58.05+00:04:474:2213.7
120CIEPŁOWSKI Robert 837IPA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3048M 11200:00:1600:21:50.9000:22:07.40+00:04:474:2213.7
121TOMASZEWSKI Jordan 115AFLOFARM RUNNING TEAMBYDGOSZCZM-3049M 11300:00:0500:21:51.7000:21:57.10+00:04:484:2213.7
122TOKARSKI Paweł 675BYDGOSZCZM-109M 11400:00:0700:21:52.0000:21:59.30+00:04:484:2213.7
123WITKOWSKI Piotr 1200VIVA LA VIDABYDGOSZCZM-2036M 11500:00:0600:21:53.8500:21:59.95+00:04:504:2213.7
124DOBROGOWSKI Piotr 962BYDGOSZCZM-1010M 11600:00:1000:21:54.0500:22:04.15+00:04:514:2213.7
125TATULIŃSKA Aleksandra 390RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-305K 900:00:0400:21:56.1500:22:00.95+00:04:534:2313.7
126SZELA Leszek 458RZESZÓWM-4020M 11700:00:1900:21:56.9500:22:15.95+00:04:534:2313.7
127ŁAZ Kamil 184RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3050M 11800:00:0400:21:57.0500:22:01.35+00:04:544:2313.7
128RENC Patryk 905BYDGOSZCZM-2037M 11900:00:1100:21:57.5000:22:08.85+00:04:544:2313.7
129NOWAK Rafał 1457BYDGOSZCZM-2038M 12000:00:0300:21:58.0500:22:01.20+00:04:554:2313.7
130TORCHALSKI Krzysztof 131RUN PASJABYDGOSZCZM-503M 12100:00:1100:21:58.0500:22:09.60+00:04:554:2313.7
131WIŚNIEWSKI Paweł 612BYDGOSZCZM-2039M 12200:00:1600:21:58.3500:22:14.90+00:04:554:2313.7
132TEKLIŃSKI Dawid 1347WTORKOWY TRENINGGRUDZIĄDZM-3051M 12300:01:0700:21:58.6000:23:06.15+00:04:554:2313.6
133GROSKOP Grzegorz 1145GREGORIAN RUN TEAMSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-2040M 12400:00:0200:21:59.7500:22:02.55+00:04:564:2413.6
134WŁODARCZYK Wojciech 1240BYDGOSZCZM-504M 12500:00:1400:21:59.8500:22:14.45+00:04:564:2413.6
135WENDA Mateusz 562SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM-2041M 12600:00:0900:22:00.0000:22:09.90+00:04:564:2413.6
136ZBORAŁA Dawid 527D&MBYDGOSZCZM-2042M 12700:00:0900:22:00.1500:22:09.55+00:04:574:2413.6
137ZBORAŁA Mateusz 548D&MBYDGOSZCZM-2043M 12800:00:0800:22:02.0000:22:10.25+00:04:584:2413.6
138DOBROGOWSKI Łukasz 994CROSS TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZM-2044M 12900:00:0000:22:04.2500:22:04.25+00:05:014:2413.6
139ANDRYSIAK Tomasz 107CIELAM-4021M 13000:00:0900:22:05.5000:22:14.80+00:05:024:2513.6
140JACIUBEK Andrzej 1123NIEZRZESZONYBYDGOSZCZM-505M 13100:00:1400:22:09.3500:22:23.40+00:05:064:2513.5
141NADRATOWSKI Maciej 261KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4022M 13200:00:0800:22:10.3000:22:18.95+00:05:074:2613.5
142RUTKOWSKI Tomasz 490BYDGOSZCZM-4023M 13300:00:1200:22:11.5500:22:24.50+00:05:084:2613.5
143PAUKA Łukasz 1419BYDGOSZCZM-3052M 13400:00:0700:22:11.9500:22:19.20+00:05:084:2613.5
144BAGROWSKI Marek 690UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE JANOWO BIEGAJANOWO/K/ DABROWY CHELMINSKIEJM-506M 13500:00:1000:22:12.1000:22:22.55+00:05:094:2613.5
145WNĘK Natalia 835KLINIKA TRIATHLONUGRÓDEKK-204K 1000:00:2100:22:12.9500:22:34.45+00:05:094:2613.5
146MAKOWSKI Sławomir 398RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4024M 13600:01:0500:22:13.2000:23:18.25+00:05:104:2613.5
147MAGDZIARZ Jakub 110BYDGOSZCZM-3053M 13700:00:1700:22:14.3500:22:31.85+00:05:114:2613.5
148ŚWITAJ Mateusz 582BYDGOSZCZM-1011M 13800:00:0200:22:15.8500:22:18.20+00:05:124:2713.5
149ROSIAK Dariusz 164#ZAWSZEPOZLOTOPOZNAŃM-2045M 13900:00:2200:22:16.4000:22:39.15+00:05:134:2713.5
150ŁYSZCZARZ Błażej 561BYDGOSZCZM-3054M 14000:00:1400:22:16.7500:22:31.40+00:05:134:2713.5
151KUTOWSKI Przemysław 30M-3055M 14100:00:0700:22:16.9500:22:24.20+00:05:134:2713.5
152PIKOR Patryk 696JASTRZĘBIECM-1012M 14200:01:3200:22:20.8500:23:53.35+00:05:174:2813.4
153WĘGRZYNOWSKI Sławomir 46KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4025M 14300:00:0800:22:22.2000:22:30.75+00:05:194:2813.4
154BILSKI Marcin 166OPONEO.PLBYDGOSZCZM-3056M 14400:00:3700:22:22.6500:22:59.75+00:05:194:2813.4
155PALIGA Antoni 1152SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-4026M 14500:00:0200:22:23.7500:22:26.70+00:05:204:2813.4
156KOTLAREK Dawid 420PLAYBALLEBYDGOSZCZM-2046M 14600:00:1800:22:24.8500:22:43.15+00:05:214:2913.4
157STRABEL Bartosz 1066BYDGOSZCZM-2047M 14700:00:0600:22:26.0500:22:32.75+00:05:234:2913.4
158WEISBROT Paweł 678OSP RATOWNIKŚWIECIEM-2048M 14800:00:2100:22:26.2500:22:47.75+00:05:234:2913.4
159KULKA Marek 1226BYDGOSZCZM-507M 14900:00:1500:22:28.1500:22:44.05+00:05:254:2913.3
160NOWAK Ewelina 1010TRIAMATOR - EWELINA NOWAKBIAŁE BŁOTAK-205K 1100:00:0800:22:29.8500:22:38.15+00:05:264:3013.3
161PALACZ Wioletta 799BYDGOSZCZK-306K 1200:00:0900:22:33.7000:22:42.85+00:05:304:3013.3
162OWCZARSKI Krzysztof 966BYDGOSZCZM-3057M 15000:00:0700:22:38.2500:22:45.65+00:05:354:3113.3
163HASS Adam 418BYDGOSZCZM-3058M 15100:00:1000:22:41.5500:22:51.95+00:05:384:3213.2
164STĘPSKI Marek 973BYDGOSZCZM-4027M 15200:00:0600:22:41.9500:22:48.90+00:05:384:3213.2
165KARPACZ Jarek 61WITOSŁAWM-2049M 15300:00:2900:22:42.6500:23:11.95+00:05:394:3213.2
166SIUDA Mariusz 256KORONOWOM-3059M 15400:00:0500:22:43.3500:22:48.60+00:05:404:3213.2
167DERING Tomasz 471BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM-3060M 15500:00:4200:22:43.8500:23:26.35+00:05:404:3213.2
168APANASIEWICZ Bartosz 638RUN PASJABYDGOSZCZM-3061M 15600:00:2100:22:44.1500:23:06.00+00:05:414:3313.2
169WOŹNIAK Anna 305RUN PASJABYDGOSZCZK-307K 1300:00:2100:22:44.5500:23:06.00+00:05:414:3313.2
170ORNOWSKI Zbigniew 1385WTORKOWY TRENINGGRUDZIĄDZM-4028M 15700:00:1400:22:44.9000:22:59.10+00:05:414:3313.2
171LIPSKI Krzysztof 808RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4029M 15800:01:1500:22:45.0000:24:00.25+00:05:414:3313.2
172FOLERZYŃSKI Dawid 726SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM-1013M 15900:00:0700:22:45.1000:22:52.10+00:05:424:3313.2
173WRÓBEL Mateusz 13641990BYDGOSZCZM-2050M 16000:00:0400:22:45.2000:22:50.00+00:05:424:3313.2
174KUCHCZYŃSKI Jakub 1389BKS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1014M 16100:00:1900:22:45.2000:23:05.10+00:05:424:3313.2
175SOKOLOWSKI Tomasz 1006BYDGOSZCZM-3062M 16200:00:1900:22:45.6500:23:05.15+00:05:424:3313.2
176GRZELCZAK Marta 1462BYDGOSZCZK-308K 1400:00:1700:22:45.8000:23:03.20+00:05:424:3313.2
177WIDŹGOWSKI Przemysław 153BYDGOSZCZM-3063M 16300:00:0800:22:46.9500:22:55.55+00:05:434:3313.2
178DACH Łukasz 1374BYDGOSZCZM-3064M 16400:00:0600:22:48.0000:22:54.50+00:05:444:3313.2
179TYMOSIAK Mateusz 505SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTAM-2051M 16500:00:1700:22:49.3500:23:06.70+00:05:464:3313.1
180DĘBSKI Rafał 901BYDGOSZCZM-2052M 16600:00:3500:22:49.8500:23:24.85+00:05:464:3313.1
181KARASZEWSKI Marcin 1074BYDGOSZCZM-3065M 16700:00:2900:22:49.9000:23:19.70+00:05:464:3413.1
182FILARECKA Agnieszka 1495ASF BY TRISPEACEBYDGOSZCZK-309K 1500:00:0500:22:51.0000:22:56.80+00:05:474:3413.1
183NISZCZOTA Karol 504BYDGOSZCZM-4030M 16800:00:4800:22:51.1000:23:39.85+00:05:484:3413.1
184BANASZAK Monika 1420RUN-PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3010K 1600:00:2000:22:51.7500:23:11.85+00:05:484:3413.1
185CYL Dawid 1116RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3066M 16900:00:2800:22:52.5000:23:21.00+00:05:494:3413.1
186GRECHUTA Tomas 439BYDGOSZCZM-3067M 17000:00:1500:22:54.7500:23:09.80+00:05:514:3413.1
187PRZYBYTKOWSKI Marek 44BYDGOSZCZM-2053M 17100:00:3000:22:54.7500:23:25.25+00:05:514:3513.1
188SOBCZAK Marcin 260CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM-3068M 17200:00:3600:22:54.9000:23:30.90+00:05:514:3413.1
189BASIŃSKI Łukasz 43INOWROCŁAWM-2054M 17300:00:3000:22:55.2000:23:25.50+00:05:524:3513.1
190WRZYSZCZ Mateusz 953BYDGOSZCZM-1015M 17400:00:1000:22:56.4000:23:06.55+00:05:534:3513.1
191GACKOWSKI Krzysztof 1445BYDGOSZCZM-4031M 17500:00:0600:22:56.7000:23:03.15+00:05:534:3513.1
192BUSSE Piotr 265BYDGOSZCZM-3069M 17600:00:1600:22:57.7500:23:14.50+00:05:544:3513.1
193SKORNIA Eliza 1307BYDGOSZCZK-206K 1700:00:1500:22:58.1500:23:13.45+00:05:554:3513.1
194NAGORZYSKI Arkadiusz 352BYDGOSZCZM-3070M 17700:00:0000:22:58.2000:22:58.20+00:05:554:3513.1
195BUTRYM Piotr 141BYDGOSZCZM-3071M 17800:00:2800:23:01.2000:23:29.75+00:05:584:3613
196MENDEL Magdalena 613BYDGOSZCZK-207K 1800:00:1300:23:03.1000:23:16.15+00:06:004:3613
197HOŁOWNIA Wojciech 266BYDGOSZCZM-508M 17900:00:1400:23:03.1500:23:17.20+00:06:004:3613
198WNUK Sławomir 806BYDGOSZCZM-4032M 18000:00:3000:23:04.2000:23:35.15+00:06:014:3713
199MICHALAK Martyna 1284BYDGOSZCZK-101K 1900:00:3700:23:04.2000:23:41.95+00:06:014:3613
200KILAN Kacper 1227OSÓWIECM-1016M 18100:00:4400:23:04.6000:23:48.75+00:06:014:3613
201RATAJ Zuzanna 75KOBIETY BIEGAJĄ / POLONIA BYDGOSZCZ SEKCJA LAŁOCHOWOK-3011K 2000:00:1300:23:05.1000:23:18.80+00:06:024:3713
202CHOLEWIŃSKI Andrzej 1341HURAGAN MIEDZYŃBYDGOSZCZM-1017M 18200:00:0500:23:06.9500:23:12.45+00:06:034:3713
203KUCHCZYŃSKI Adam 1386BÓL TO ŚCIEMABYDGOSZCZM-4033M 18300:00:0000:23:08.1000:23:08.10+00:06:054:3713
204RUDOL Małgorzata 66BYDGOSZCZK-3012K 2100:00:2900:23:08.2500:23:37.60+00:06:054:3713
205GACKOWSKI Michał 461BYDGOSZCZM-3072M 18400:00:2700:23:08.7500:23:36.70+00:06:054:3713
206GÓRECKI Łukasz 710BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-3073M 18500:01:1900:23:09.2000:24:28.35+00:06:064:3713
207ZAGRODNIK Miłosz 1156ZAGIO TEAMBYDGOSZCZM-3074M 18600:00:1700:23:09.4000:23:26.60+00:06:064:3713
208KULBAKA Dawid 232BYDGOSZCZM-3075M 18700:00:3200:23:13.3000:23:45.95+00:06:104:3812.9
209KOWALIKOWSKI Daniel 363CHOJNICEM-2055M 18800:00:1500:23:14.2500:23:30.20+00:06:114:3912.9
210NOWAK Paweł 1207HUNTER GYMBYDGOSZCZM-2056M 18900:01:4500:23:14.8000:25:00.70+00:06:114:3912.9
211KULIKOWSKI Tomasz 854ŚWIECIEM-2057M 19000:01:0400:23:16.2500:24:21.15+00:06:134:3912.9
212SZARLEJ Marcin 31BYDGOSZCZM-3076M 19100:00:3100:23:16.3000:23:48.15+00:06:134:3912.9
213ŚWIĘCICKI Andrzej 917BYDGOSZCZM-4034M 19200:00:4800:23:16.6500:24:05.25+00:06:134:3912.9
214SENDROWICZ Mariusz 1043BYDGOSZCZM-3077M 19300:00:2100:23:16.7000:23:38.05+00:06:134:3912.9
215SIKORSKI Jarek 899RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3078M 19400:00:1800:23:17.6000:23:36.35+00:06:144:3912.9
216WYSOCKI Jerzy 569CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM-509M 19500:00:3200:23:17.7500:23:50.10+00:06:144:3912.9
217SZRAMSKA Violetta 1089BYDGOSZCZK-401K 2200:00:2500:23:18.6000:23:44.20+00:06:154:3912.9
218SOWIŃSKI Jakub 870BYDGOSZCZM-2058M 19600:00:2200:23:19.2000:23:41.60+00:06:164:3912.9
219RUDOL Magdalena 171PRĄDOCINK-402K 2300:00:1700:23:19.8000:23:37.60+00:06:164:4012.9
220KRUCZKOWSKI Adam 802BYDGOSZCZM-4035M 19700:00:1300:23:21.9000:23:34.95+00:06:184:4012.8
221SUŚ Cyprian 689N-BIKE ACADEMYBYDGOSZCZM-1018M 19800:00:1200:23:22.4500:23:35.10+00:06:194:4012.8
222JOACHIMIAK Dariusz 206KLINIKA TRIATHLONU TEAMBYDGOSZCZM-2059M 19900:00:2200:23:24.1500:23:46.25+00:06:214:4012.8
223BIAŁOUS Krzysztof 658BYDGOSZCZM-5010M 20000:00:1100:23:24.2000:23:35.45+00:06:214:4012.8
224MEJSNER-HERMELIN Monika 161KANCELARIA HMMBYDGOSZCZK-3013K 2400:00:1500:23:24.7500:23:39.95+00:06:214:4012.8
225CHOJNACKI Kacper 619BYDGOSZCZM-1019M 20100:00:3400:23:25.2500:23:59.30+00:06:224:4112.8
226HERMELIN Wojciech 137KANCELARIA HMMBYDGOSZCZM-3079M 20200:00:1400:23:25.4000:23:40.30+00:06:224:4112.8
227KANCLERZEWSKI Stanisław 671ŁOCHOWOM-4036M 20300:00:1800:23:25.4000:23:43.80+00:06:224:4112.8
228KOFI KUFEL Mateusz 1BYDGOSZCZM-2060M 20400:01:3500:23:25.4500:25:01.30+00:06:224:4112.8
229JANYSKA Adam 167UKS KOPERNIK BYDGOSZCZBYDGOSZCZYM-1020M 20500:00:1300:23:25.9500:23:39.00+00:06:224:4112.8
230PASTOR Andrzej 451THE PASTORSBYDGOSZCZM-4037M 20600:00:2500:23:28.2000:23:53.20+00:06:254:4112.8
231ROSINSKI Przemysław 1033BYDGOSZCZM-3080M 20700:00:3200:23:29.0500:24:01.15+00:06:264:4112.8
232GROCHOWSKI Jakub 170JW1515WITOSŁAWM-3081M 20800:00:3000:23:30.0500:24:00.55+00:06:274:4212.8
233WEISBROT Magdalena 267LASKOWICEK-208K 2500:00:2100:23:30.8000:23:51.95+00:06:274:4212.8
234WALENCIAK Jarosław 73CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM-4038M 20900:00:3900:23:31.7000:24:11.15+00:06:284:4212.7
235KREŃSKI Tomasz 883BYDGOSZCZM-3082M 21000:00:1400:23:32.6500:23:47.55+00:06:294:4212.7
236LUBIŃSKI Robert 225BYDGOSZCZM-3083M 21100:00:1500:23:33.7500:23:49.45+00:06:304:4212.7
237SOCHACKI Jakub 664BRODNICAM-2061M 21200:00:1800:23:33.8500:23:52.25+00:06:304:4212.7
238PIOTROWSKI Dariusz 116BYDGOSZCZM-4039M 21300:00:3600:23:33.8500:24:10.20+00:06:304:4212.7
239ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 761ZGUBIŁEM SPONSORAJANIKOWOM-5011M 21400:00:0600:23:34.2500:23:41.10+00:06:314:4312.7
240PAUKA Szymon 1411BYDGOSZCZM-3084M 21500:00:0700:23:35.4000:23:42.80+00:06:324:4312.7
241BARTCZAK Patryk 58KONINM-2062M 21600:00:2200:23:37.6500:24:00.35+00:06:344:4312.7
242SCHMIDT Marcin 951BYDGOSZCZM-3085M 21700:00:4300:23:37.9500:24:21.15+00:06:344:4312.7
243LULIŃSKI Igor 9BYDGOSZCZM-2063M 21800:00:1500:23:38.5500:23:53.75+00:06:354:4312.7
244WIERZCHOSŁAWSKI Tomasz 1032ŻNINM-2064M 21900:00:3200:23:39.0500:24:11.85+00:06:364:4312.7
245ŚWIERCZYŃSKI Marcin 584TO TYLKO TRIATHLONOSIELSKOM-3086M 22000:00:2600:23:39.3000:24:05.55+00:06:364:4312.7
246BANKERT Radosław 697BYDGOSZCZM-3087M 22100:00:1200:23:39.3500:23:51.35+00:06:364:4312.7
247STRYCHALSKI Filip 430BYDGOSZCZM-1021M 22200:00:2500:23:39.6500:24:04.65+00:06:364:4312.7
248BAŁYS Krzysztof 37BYDGOSZCZM-2065M 22300:00:2300:23:41.5000:24:04.55+00:06:384:4412.7
249PRZERACKA Dominika 885BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-102K 2600:00:4600:23:42.3000:24:29.05+00:06:394:4412.6
250OSSOWSKI Marcin 503BYDGOSZCZM-3088M 22400:00:4000:23:42.4000:24:22.60+00:06:394:4412.7
251NIEDBALSKI Dominik 1191BYDGOSZCZM-2066M 22500:00:2100:23:42.6000:24:03.70+00:06:394:4412.7
252BEDNAREK Paweł 529GORDON RUNZAMOŚĆM-2067M 22600:00:3700:23:42.8500:24:20.55+00:06:394:4412.6
253LATOS Piotr 1415BYDGOSZCZM-3089M 22700:00:4100:23:43.0000:24:24.30+00:06:394:4412.6
254STANGRECKA Agnieszka 293BYDGOSZCZK-3014K 2700:00:2500:23:43.3500:24:09.05+00:06:404:4412.6
255SZUBERGA Damian 176BYDGOSZCZM-2068M 22800:00:0600:23:43.6500:23:50.45+00:06:404:4412.6
256BYCZKOWSKI Michał 682MUROWANIECM-1022M 22900:00:1900:23:44.6000:24:04.10+00:06:414:4512.6
257PROC Łukasz 434BYDGOSZCZM-3090M 23000:00:1800:23:45.3500:24:03.75+00:06:424:4512.6
258ŚWIERCZYŃSKI Michał 600OSIELSKOM-1023M 23100:00:2600:23:46.0500:24:12.90+00:06:434:4512.6
259ŁABENDA Robert 850BYDGOSZCZM-3091M 23200:01:0800:23:46.9500:24:55.40+00:06:434:4512.6
260ZYZIK Michał 1427BYDGOSZCZM-2069M 23300:00:0800:23:47.3000:23:55.55+00:06:444:4512.6
261NIEDBALSKI Paweł 1186EURO TIM SQADBYDGOSZCZM-3092M 23400:00:2200:23:47.4500:24:09.60+00:06:444:4512.6
262JURSKI Robert 643BYDGOSZCZM-4040M 23500:00:2000:23:48.3000:24:08.90+00:06:454:4512.6
263TRZCIŃSKI Eugeniusz 250SZWEDEROWOBYDGOSZCZM-5012M 23600:00:1100:23:48.9500:24:00.70+00:06:454:4512.6
264BISKUPSKA Rita 1359KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZK-209K 2800:00:1200:23:49.1500:24:01.95+00:06:464:4512.6
265BIAŁOWĄS Dariusz 151BYDGOSZCZM-4041M 23700:00:3500:23:49.2500:24:25.15+00:06:464:4612.6
266RUDOL Dominik 91BYDGOSZCZM-1024M 23800:00:3100:23:49.4000:24:21.15+00:06:464:4612.6
267DERING Hanna 468BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZK-3015K 2900:00:4200:23:49.7000:24:31.90+00:06:464:4512.6
268ROTHE Dawid 140BYDGOSZCZM-3093M 23900:00:0700:23:50.8000:23:58.65+00:06:474:4612.6
269PROBANT Mirosław 577BYDGOSZCZM-4042M 24000:00:2500:23:53.4000:24:18.90+00:06:504:4612.6
270KARPIŃSKI Daniel 623BIEG DOŻYNKOWY NOWA WIEŚ WIELKAKOBYLARNIAM-3094M 24100:00:1900:24:06.2500:24:25.95+00:07:034:4912.4
271GEHRKE Szymon 162BYDGOSZCZM-3095M 24200:00:1900:24:06.8500:24:25.85+00:07:034:4912.4
272BRYCKI Łukasz 670BYDGOSZCZM-3096M 24300:00:2000:24:07.2500:24:27.95+00:07:044:4912.4
273SKWARCZYŃSKI Radek 1293DELHANBYDGOSZCZM-2070M 24400:01:0700:24:08.0500:25:15.75+00:07:054:4912.4
274GRYGIEL Mateusz 1052BYDGOSZCZM-3097M 24500:01:2200:24:08.8000:25:31.00+00:07:054:4912.4
275DEMBEK Dawid 1422BYDGOSZCZM-2071M 24600:01:0700:24:08.8500:25:16.70+00:07:054:4912.4
276KOZICKI Marcin 570BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM-3098M 24700:00:4100:24:09.9000:24:51.10+00:07:064:5012.4
277LADA Przemysław 1478STALE BIEGAM - NOVA TRADINGZALESIEM-3099M 24800:00:4800:24:10.3000:24:58.30+00:07:074:5012.4
278QUAAS Łukasz 290RUN PASJABYDGOSZCZM-30100M 24900:00:4600:24:10.9000:24:57.10+00:07:074:5012.4
279GRZESIAK Magdalena 653OSIELSKOK-3016K 3000:00:1700:24:11.3000:24:28.65+00:07:084:5012.4
280MALINOWSKI Igor 1088BTWBYDGOSZCZM-1025M 25000:00:2400:24:11.3500:24:35.50+00:07:084:5012.4
281KAMPER Jarosław 1108BYDGOSZCZM-30101M 25100:00:2000:24:11.5000:24:32.10+00:07:084:5012.4
282RZEPCZYŃSKI Łukasz 108CZARNOWOM-30102M 25200:00:5600:24:14.6500:25:11.55+00:07:114:5112.4
283KUŹMA Wojciech 1095BYDGOSZCZM-5013M 25300:00:1000:24:14.9000:24:25.00+00:07:114:5112.4
284GOZIMIRSKI Andrzej 1287SQUASH POINT BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-60+1M 25400:00:0300:24:16.9500:24:20.70+00:07:134:5112.4
285KOŁACZ Anna 387BYDGOSZCZK-2010K 3100:00:4700:24:17.4500:25:04.80+00:07:144:5112.4
286DOBUSZYNSKI Pawel 780INOWROCŁAWM-30103M 25500:00:2500:24:17.8500:24:43.45+00:07:144:5112.3
287DOLATA Grzegorz 595BYDGOSZCZM-4043M 25600:00:3800:24:18.6000:24:57.25+00:07:154:5112.3
288GŁOWSKI Dariusz 18BYDGOSZCZM-4044M 25700:00:1500:24:19.9000:24:35.80+00:07:164:5212.3
289DĄBROWSKI Adam 1168BYDGOSZCZM-30104M 25800:00:2900:24:20.6000:24:49.70+00:07:174:5212.3
290MOLENDA Piotr 192BYDGOSZCZM-2072M 25900:00:3100:24:21.3000:24:52.75+00:07:184:5212.3
291NAWROCKI Dariusz 1133VAUPE TEAMBYDGOSZCZM-5014M 26000:01:1400:24:23.0000:25:37.95+00:07:194:5212.3
292BINDEK Łukasz 100KĘSOWOM-30105M 26100:00:2000:24:23.4500:24:44.05+00:07:204:5212.3
293RYBKA Ilona 313BYDGOSZCZK-403K 3200:00:1500:24:24.4500:24:40.40+00:07:214:5312.3
294LECH Marek 1320BYDGOSZCZM-30106M 26200:00:2100:24:25.5000:24:46.55+00:07:224:5312.3
295HORYD Justyna 309BYDGOSZCZK-3017K 3300:00:2700:24:25.9000:24:53.25+00:07:224:5312.3
296GAWRYCH Adam 324BYDGOSZCZM-2073M 26300:00:5000:24:26.2000:25:16.90+00:07:234:5312.3
297KUJAWA Sebastian 511BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWM-4045M 26400:00:2600:24:28.1500:24:54.40+00:07:254:5312.3
298STANGRECKI Dariusz 289BYDGOSZCZM-30107M 26500:00:2600:24:29.2500:24:55.80+00:07:264:5312.3
299PIASECKI Wlodzimierz 421SOLEC KUJAWSKIM-4046M 26600:00:0400:24:29.4500:24:34.35+00:07:264:5412.2
300STASZKIEWICZ Lucyna 450CZARNE STOPY SMBYDGOSZCZK-404K 3400:00:3300:24:30.4000:25:04.00+00:07:274:5412.2
301MAGDZIARZ Katarzyna 2KANCELARIA HMMBYDGOSZCZK-3018K 3500:00:1900:24:30.7500:24:49.85+00:07:274:5412.2
302SZULC Rafał 382RUN BYDGOSZCZTARKOWO DOLNEM-30108M 26700:01:0700:24:31.3000:25:38.30+00:07:284:5412.2
303JAŚKIEWICZ Rafał 1044RÓŻOWE NIEDŻWIADKI TEAM WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-30109M 26800:00:5800:24:32.3000:25:30.40+00:07:294:5412.2
304RUTKOWSKI Michał 317BYDGOSZCZM-1026M 26900:01:0800:24:34.2000:25:42.35+00:07:314:5412.2
305ADAMSKI Maciej 1180BYDGOSZCZM-4047M 27000:00:0000:24:34.7000:24:34.70+00:07:314:5412.2
306KWIATKOWSKA Bożena 417TO TYLKO TRIATHLONBYDGOSZCZK-405K 3600:00:1900:24:36.4000:24:55.70+00:07:334:5512.2
307KLAFETKA Michał 92KLINIKA TRIATHLONU TEAMBYDGOSZCZM-2074M 27100:00:1300:24:37.9000:24:51.15+00:07:344:5512.2
308WOJCIECHOWSKI Jarosław 1085BYDGOSZCZM-4048M 27200:00:2300:24:37.9500:25:01.25+00:07:344:5512.2
309MYK Rafał 603TRIFORFUNCHOJNICEM-2075M 27300:00:1500:24:38.8500:24:54.50+00:07:354:5512.2
310WOJDAT Dominika 121BIAŁE BŁOTAK-2011K 3700:01:2200:24:41.5000:26:04.00+00:07:384:5612.1
311KNIOŁA Przemysław 1253NAKŁO NAD NOTECIĄM-2076M 27400:00:2300:24:42.2500:25:05.85+00:07:394:5612.1
312WOJCIECHOWSKI Grzegorz 1170BYDGOSZCZM-2077M 27500:00:2400:24:43.8000:25:08.10+00:07:404:5612.1
313MYLER Łukasz 801SYPNIEWOM-2078M 27600:00:5700:24:43.8000:25:41.10+00:07:404:5612.1
314RZEPKA Ewa 1345BRODNICA BIEGAWIELKI GŁĘBOCZEKK-3019K 3800:00:3100:24:43.9500:25:15.05+00:07:404:5612.1
315RABCZYŃSKI Grzegorz 626BYDGOSZCZM-30110M 27700:00:3900:24:44.3000:25:23.65+00:07:414:5612.1
316NIEDBALSKI Karol 1187EURO TIM SQADBYDGOSZCZM-30111M 27800:00:2100:24:44.9000:25:06.65+00:07:414:5712.1
317KOLSKI Radek 1131VAUPE TEAMBYDGOSZCZM-4049M 27900:01:1400:24:45.8000:26:00.45+00:07:424:5712.1
318MRUGAŁA Bartosz 955BRZOZAM-2079M 28000:00:4700:24:45.9500:25:33.45+00:07:424:5712.1
319KOLANOWSKI Wojciech 990BYDGOSZCZM-5015M 28100:00:1700:24:46.1000:25:03.35+00:07:434:5712.1
320KARLIŃSKI Oskar 1255BYDGOSZCZM-1027M 28200:00:3400:24:47.2000:25:21.75+00:07:444:5712.1
321ZAGOŻDŻON Wioleta 64SOLEC KUJAWSKIK-3020K 3900:00:1600:24:47.9000:25:04.80+00:07:444:5712.1
322KWIATKOWSKI Karol 987INOWROCŁAWM-30112M 28300:01:2100:24:49.1500:26:10.65+00:07:464:5712.1
323BARCZEWSKI Marek 411BYDGOSZCZM-2080M 28400:00:1900:24:51.6500:25:11.15+00:07:484:5812.1
324WOŹNY Łukasz 1027BYDGOSZCZM-30113M 28500:00:5300:24:51.8500:25:45.30+00:07:484:5812.1
325JAWORSKA Karolina 1274WARSZAWAK-3021K 4000:00:0000:24:51.9000:24:51.90+00:07:484:5812.1
326KOŁODZIEJCZAK Kasia 716BRZOZAK-103K 4100:00:3400:24:51.9500:25:26.00+00:07:484:5812.1
327KUNDE Tomasz 610BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMLIPNIKIM-2081M 28600:00:1800:24:52.7000:25:11.55+00:07:494:5812.1
328MICHALAK Robert 226GORDON RUNBYDGOSZCZM-2082M 28700:00:3400:24:53.9000:25:28.70+00:07:504:5812
329ŁAWNICZAK Paweł 819SOLEC KUJAWSKIM-30114M 28800:00:4400:24:54.5500:25:39.45+00:07:514:5912
330SZATKOWSKI Marcin 322RUN LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM-2083M 28900:00:3300:24:54.7000:25:28.25+00:07:514:5912
331WOLSKI Adam 663BW SQUADBYDGOSZCZM-30115M 29000:00:4000:24:54.8000:25:35.40+00:07:514:5912
332WADELSKA Joanna 794BYDGOSZCZK-2012K 4200:00:1700:24:55.0000:25:12.85+00:07:514:5912
333TRUDNOWSKI Janusz 543DRUŻYNA SZPIKUBYDGOSZCZM-60+2M 29100:00:0000:24:55.2000:24:55.20+00:07:524:5912
334SZULC Magdalena 1474SZULC TEAMPRZYŁĘKIK-3022K 4300:00:1500:24:55.3500:25:10.95+00:07:524:5912
335ROSÓŁ Jacek 122BYDGOSZCZM-30116M 29200:00:4300:24:55.3500:25:39.15+00:07:524:5912
336KOLANOWSKA Grażyna 989BYDGOSZCZK-502K 4400:00:1700:24:56.3500:25:14.05+00:07:534:5912
337RATAJ Krzysztof 113POLONIA BYDGOSZCZ SLAPOZNAŃM-30117M 29300:00:1300:24:56.7500:25:09.95+00:07:534:5912
338SEYDAK Ewelina 1412RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-2013K 4500:00:4600:24:59.2000:25:46.05+00:07:565:0012
339GUMMER Andrzej 1417BYDGOSZCZM-30118M 29400:00:4700:24:59.6000:25:46.95+00:07:564:5912
340BEDNAREK Marta 374WTELNOK-3023K 4600:00:2600:24:59.9500:25:26.50+00:07:565:0012
341BŁAŻEJEWSKI Dariusz 719ŚWIECIEM-4050M 29500:01:0300:25:00.0500:26:03.90+00:07:575:0012
342ŚWIETLIK Grzegorz 204ATLAS RUNNING TEAMBYDGOSZCZM-30119M 29600:00:3800:25:00.1000:25:38.40+00:07:575:0012
343ŚWIETLIK Michalina 211ATLAS RUNNING TEAMBYDGOSZCZK-3024K 4700:00:3700:25:00.2500:25:38.10+00:07:575:0012
344JAWORSKI Janusz 1093TOPORZYSKOM-5016M 29700:00:0900:25:01.2000:25:10.65+00:07:585:0012
345ŚWIETLIK Piotr 315BYDGOSZCZM-5017M 29800:00:0300:25:01.6500:25:04.95+00:07:585:0012
346SKUPSZ Jędrzej Kazmierz 361BYDGOSZCZM-2084M 29900:00:5800:25:01.7500:26:00.00+00:07:585:0012
347RAUT Wiesław 796RUN PASJABYDGOSZCZM-60+3M 30000:00:2800:25:01.9500:25:30.00+00:07:585:0012
348WIECZOREK Waldrmar 125BYDGOSZCZM-30120M 30100:01:4800:25:02.6000:26:50.95+00:07:595:0012
349PIASECKI Radosław 1201BYDGOSZCZM-2085M 30200:01:4600:25:03.4500:26:49.55+00:08:005:0012
350ULATOWSKA Aleksandra 106BW SQUADBYDGOSZCZK-2014K 4800:00:4400:25:03.7500:25:48.15+00:08:005:0012
351LASKA Artur 867BYDGOSZCZM-30121M 30300:00:4000:25:04.0000:25:44.05+00:08:005:0012
352MIERZWA Damian 1348SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-2086M 30400:00:0200:25:04.5000:25:07.15+00:08:015:0112
353WAWRZYNIAK Andrzej 129822.ODNBYDGOSZCZM-5018M 30500:00:4400:25:05.0000:25:49.15+00:08:015:0112
354ROEDING Robert 498BYDGOSZCZM-4051M 30600:00:5500:25:05.4000:26:00.60+00:08:025:0112
355RUDNIK Filip 575T4F CHOJNICECHOJNICEM-2087M 30700:00:1500:25:07.4500:25:22.45+00:08:045:0111.9
356PALIGA Maciej 698SOŚNOM-2088M 30800:00:3600:25:10.1000:25:46.50+00:08:075:0211.9
357BRZEZIŃSKI Artur 1465DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM-2089M 30900:00:5500:25:10.5000:26:05.70+00:08:075:0211.9
358KALISZEWSKA Małgorzata 1404RUN-PASJATRYSZCZYNK-3025K 4900:00:2300:25:11.2500:25:34.25+00:08:085:0211.9
359BAUMAN Krystian 221DRUŻYNA SZPIKUTURM-30122M 31000:00:3700:25:12.3500:25:49.75+00:08:095:0211.9
360CZYŻEWSKI Mateusz 1393BYDGOSZCZM-2090M 31100:00:1700:25:12.4500:25:29.50+00:08:095:0211.9
361STAWCZYK Dariusz 196BYDGOSZCZM-30123M 31200:01:0500:25:14.7000:26:19.85+00:08:115:0211.9
362NOWAK Tomasz 1091GORDON RUNŻNINM-4052M 31300:00:3300:25:15.5000:25:48.75+00:08:125:0311.9
363STUSIK Arkadiusz 800BYDGOSZCZM-30124M 31400:00:1800:25:16.5000:25:34.80+00:08:135:0311.9
364WÓJTOWICZ Ryszard 1449WÓJTOWICZ TEAMSOLEC KUJAWSKIM-2091M 31500:00:5100:25:16.5500:26:08.25+00:08:135:0311.9
365WOŹNIAK Adam 807BYDGOSZCZM-30125M 31600:01:0400:25:17.0000:26:21.25+00:08:135:0311.9
366ŁYSZCZARZ Radosław 564BYDGOSZCZM-30126M 31700:01:0200:25:18.5000:26:20.90+00:08:155:0311.9
367MOLENDA Tomasz 1036BYDGOSZCZM-30127M 31800:00:3100:25:19.6500:25:50.90+00:08:165:0311.8
368MOLENDA Patrycja 22KLINIKA TRIATHLONU TEAMBYDGOSZCZK-2015K 5000:00:1200:25:20.0000:25:32.45+00:08:165:0411.8
369PRZEKWASIŃSKA Anna 15BYDGOSZCZK-3026K 5100:00:1900:25:20.0500:25:39.55+00:08:175:0411.8
370MIKOŁAJCZAK Sławomir 367BYDGOSZCZM-4053M 31900:00:3800:25:21.2000:26:00.10+00:08:185:0411.8
371FILOSEK Paweł 863BYDGOSZCZM-2092M 32000:01:0900:25:21.7000:26:31.45+00:08:185:0411.8
372CHUDZIŃSKI Rafał 1402BYDGOSZCZM-4054M 32100:00:5800:25:21.8500:26:19.90+00:08:185:0411.8
373STRÓŻYK Grażyna 815BYDGOSZCZK-2016K 5200:00:2400:25:22.6000:25:47.40+00:08:195:0411.8
374MIKOŁAJEWSKA Martyna 1230WTS ASTORIABYDGOSZCZK-104K 5300:00:5800:25:22.6000:26:20.95+00:08:195:0411.8
375JASINIECKI Wojciech 205RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30128M 32200:01:1700:25:22.8500:26:40.45+00:08:195:0411.8
376BRYLEW Tomasz 742BYDGOSZCZM-4055M 32300:00:4400:25:23.2000:26:07.75+00:08:205:0411.8
377BLEJA Krystian 649PGB SPORTOWA PACZKABYDGOSZCZM-30129M 32400:00:4200:25:23.2500:26:06.00+00:08:205:0411.8
378STĘPIEŃ Monika 405BYDGOSZCZK-3027K 5400:01:1500:25:26.4000:26:42.25+00:08:235:0511.8
379OSTROWSKI Mikołaj 892BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1028M 32500:00:3900:25:26.8500:26:06.30+00:08:235:0511.8
380LIWOCH Grzegorz 436OSIELSKOM-4056M 32600:00:5400:25:26.8500:26:21.40+00:08:235:0511.8
381KALLAS-LIPSKA Anetta 809RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-406K 5500:01:1400:25:27.1500:26:42.10+00:08:245:0511.8
382KLISZEWSKI Piotr 437GWIAZDA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1029M 32700:00:3700:25:27.2000:26:04.50+00:08:245:0511.8
383SZEWCZUK Sebastian 189BYDGOSZCZM-30130M 32800:00:3500:25:27.2500:26:03.10+00:08:245:0511.8
384DUDZIŃSKA Aleksandra 156BYDGOSZCZK-407K 5600:01:1400:25:27.4000:26:42.15+00:08:245:0511.8
385KLISZEWSKI Adam 433GWIAZDA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1030M 32900:00:3700:25:27.6000:26:04.65+00:08:245:0511.8
386SZEWCZUK Małgorzata 180BYDGOSZCZK-3028K 5700:00:3400:25:28.6000:26:03.10+00:08:255:0511.8
387DOMBROWSKA-OSAK Izabela 501BYDGOSZCZK-3029K 5800:00:3000:25:30.6000:26:01.20+00:08:275:0611.8
388ANISZEWSKI Dariusz 349MORAWYM-4057M 33000:00:0000:25:30.6500:25:30.65+00:08:275:0611.8
389MAJER Magda 50BYDGOSZCZK-2017K 5900:00:2700:25:32.2500:25:59.55+00:08:295:0611.7
390KUREK Piotr 1497BYDGOSZCZM-4058M 33100:00:4300:25:32.3500:26:15.70+00:08:295:0611.7
391SZEFKA Jakub 55BYDGOSZCZM-2093M 33200:00:2700:25:32.4500:25:59.45+00:08:295:0611.7
392SZCZĘSNY Arkadiusz 455DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM-30131M 33300:00:5500:25:33.1500:26:28.45+00:08:305:0611.7
393KRESIŃSKI Andrzej 1167BYDGOSZCZM-30132M 33400:00:3400:25:33.2000:26:07.25+00:08:305:0611.7
394FRYC Łukasz 59BYDGOSZCZM-2094M 33500:00:2600:25:33.4500:25:59.75+00:08:305:0611.7
395SZCZEBLEWSKI Witold 1019MOTOTURYSTYKA.COMŁOCHOWOM-5019M 33600:00:3300:25:33.5000:26:06.60+00:08:305:0611.7
396ANGLART Roman 1162BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5020M 33700:00:5200:25:33.5000:26:26.20+00:08:305:0611.7
397LASOTA Klaudia 1278ASTORIABYDGOSZCZK-105K 6000:00:0200:25:35.0000:25:37.65+00:08:315:0711.7
398SAWICKI Mikołaj 1349ELEKTRONIK BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1031M 33800:00:1900:25:35.4000:25:55.20+00:08:325:0711.7
399GORCZYCA Rafał 1096BYDGOSZCZM-30133M 33900:01:5200:25:36.1500:27:28.70+00:08:335:0711.7
400MALINOWSKI Waldemar 199RUN LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM-4059M 34000:01:3200:25:36.4500:27:08.65+00:08:335:0711.7
401KELMAN Marcin 856BYDGOSZCZM-30134M 34100:00:3700:25:37.7000:26:14.80+00:08:345:0711.7
402WOJCIECHOWSKA Emilia 1084BYDGOSZCZK-408K 6100:00:2300:25:38.2500:26:01.25+00:08:355:0711.7
403FABROWSKI Dawid 5BYDGOSZCZM-30135M 34200:01:3600:25:39.2500:27:16.20+00:08:365:0811.7
404PADRAK Irmina 325-DRZYCIMK-2018K 6200:00:3700:25:40.9000:26:18.65+00:08:375:0811.7
405SOBOTA Piotr 950BIAŁE BŁOTAM-4060M 34300:00:3400:25:41.3500:26:16.15+00:08:385:0811.7
406KIJEWSKI Maciej 843KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30136M 34400:00:2900:25:42.4000:26:11.60+00:08:395:0811.7
407CHODUR Agnieszka 1098BYDGOSZCZK-3030K 6300:00:5100:25:43.1500:26:34.60+00:08:405:0811.7
408DROŻDŻ Małgorzata 284KLONIKTEAMSADKIK-3031K 6400:00:3600:25:43.3000:26:19.95+00:08:405:0811.7
409TUREK Mateusz 967BYDGOSZCZM-2095M 34500:00:4800:25:44.8000:26:33.75+00:08:415:0911.7
410ZABDYR Ewelina 1038ŚLESINK-2019K 6500:00:3100:25:45.0000:26:16.00+00:08:415:0911.7
411GRUBICH Arkadiusz 273BRACIA DALTONNIEMCZM-30137M 34600:00:0700:25:45.3000:25:52.55+00:08:425:0911.7
412GRUBICH Kacper 753BYDGOSZCZM-1032M 34700:00:0500:25:46.3500:25:52.15+00:08:435:0911.6
413DĄBROWSKI Jarosław 525HORNET DESIGN STUDIOBYDGOSZCZM-2096M 34800:01:2100:25:46.4000:27:07.40+00:08:435:0911.6
414CICIACIUCH Monika 1392LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZK-2020K 6600:00:0200:25:46.5500:25:48.60+00:08:435:0911.6
415ILNICKI Artur 336BYDGOSZCZM-30138M 34900:00:4200:25:47.3000:26:30.20+00:08:445:0911.6
416ŚWIATLAK Marek 277SOWA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4061M 35000:01:1700:25:47.4000:27:05.20+00:08:445:0911.6
417KISZKA Marcin 482RUN PASJABYDGOSZCZM-30139M 35100:00:4600:25:47.9500:26:34.35+00:08:445:0911.6
418MARCINIAK Justyna 489BYDGOSZCZK-3032K 6700:00:2900:25:48.4000:26:18.30+00:08:455:0911.6
419GILL Daniel 764BYDGOSZCZM-30140M 35200:00:0600:25:49.0000:25:55.70+00:08:455:0911.6
420KOZIŃSKI Tomasz 585BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM-4062M 35300:00:4200:25:49.2000:26:31.65+00:08:465:0911.6
421WIŚNIEWSKI Włodzimierz 714TORUŃM-5021M 35400:01:2100:25:50.5500:27:12.25+00:08:475:1011.6
422BUKOWSKA Anna 602BYDGOSZCZK-2021K 6800:00:2600:25:51.3000:26:18.15+00:08:485:1011.6
423JANKOWSKI Maciej 889BYDGOSZCZM-1033M 35500:00:2600:25:51.9500:26:18.20+00:08:485:1011.6
424NOWAK Adam 285WUJEK PORADABYDGOSZCZM-4063M 35600:01:1300:25:53.1000:27:06.45+00:08:505:1011.6
425ŚCIBAK Wojciech 446M-30141M 35700:00:5500:25:53.3500:26:48.35+00:08:505:1011.6
426KOLASIŃSKA Joanna 646RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3033K 6900:00:3000:25:54.4500:26:24.55+00:08:515:1011.6
427RACZYCKI Tomasz 1206PAWLOWEKM-30142M 35800:01:2800:25:57.9000:27:26.55+00:08:545:1111.6
428NOWAKOWSKI Tomasz 1057BYDGOSZCZM-30143M 35900:00:5100:25:58.2000:26:49.20+00:08:555:1111.6
429WIŚNIEWSKI Przemysław 776BYDGOSZCZM-30144M 36000:01:1800:25:58.3000:27:16.65+00:08:555:1111.6
430DRÓŻDŻ Małgorzata 134BRZOZAK-2022K 7000:00:4800:25:59.9000:26:48.45+00:08:565:1211.5
431BALIŃSKA Anna 622BYDGOSZCZK-2023K 7100:00:3200:26:00.2500:26:32.40+00:08:575:1211.5
432SKONIECZNY Daniel 494TCMS PESABYDGOSZCZM-2097M 36100:01:1500:26:00.6500:27:16.35+00:08:575:1211.5
433CIEMNY Tomasz 1113BYDGOSZCZM-4064M 36200:00:5600:26:01.4500:26:58.25+00:08:585:1211.5
434SZULAKOWSKI Tomasz 1292KURCZE JAK DALEKOZIELONKAM-4065M 36300:01:2000:26:01.7000:27:22.40+00:08:585:1211.5
435PIŃSKA Sylwia 481BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWK-3034K 7200:00:2500:26:02.0500:26:27.05+00:08:595:1211.5
436KEMPIŃSKA Beata 906NAKŁO NAD NOTECIĄK-3035K 7300:00:3400:26:02.5500:26:37.40+00:08:595:1211.5
437KOZAKIEWICZ Marcin 875NAKŁO NAD NOTECIĄM-4066M 36400:00:3500:26:02.9000:26:38.45+00:08:595:1211.5
438RYDLEWSKI Andrzej 299RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30145M 36500:01:1000:26:03.5000:27:14.40+00:09:005:1211.5
439PLASKOTA Artur 1222BORKOWICEM-2098M 36600:01:0900:26:04.3500:27:13.45+00:09:015:1211.5
440ROSZCZYN Dawid 538AS CROSSFITBYDGOSZCZM-2099M 36700:01:2300:26:04.6000:27:27.75+00:09:015:1211.5
441WŁODARCZYK Olga 102RUSZKOWICEK-2024K 7400:01:0800:26:04.7000:27:13.45+00:09:015:1311.5
442NIEDBALSKI Piotr 1189EURO TIM SQADBYDGOSZCZM-20100M 36800:00:2200:26:05.3500:26:27.35+00:09:025:1311.5
443BRZEZIŃSKI Sławomir 681CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM-30146M 36900:01:5400:26:07.2000:28:01.85+00:09:045:1311.5
444ŚLADEWSKI Rafał 935GĄDECZM-30147M 37000:00:1400:26:08.2500:26:22.95+00:09:055:1311.5
445PASIEKA Tomasz 958DRZEWIANOWOM-4067M 37100:01:1600:26:08.2500:27:24.25+00:09:055:1311.5
446ULATOWSKA Sylwia 688TORUŃK-3036K 7500:01:5300:26:08.4500:28:01.90+00:09:055:1311.5
447SZUBERT Maciej 554HORNET DESIGN STUDIOBYDGOSZCZM-4068M 37200:01:2000:26:10.3000:27:30.55+00:09:075:1411.5
448BŁAŻEJEWSKI Kacper 512CB163BYDGOSZCZM-20101M 37300:01:2000:26:10.9500:27:31.70+00:09:075:1411.5
449KADOW Rafał 583BYDGOSZCZM-30148M 37400:00:4500:26:11.5000:26:56.70+00:09:085:1411.5
450WIŚNIEWSKI Piotr 1042LEGE ARTISBYDGOSZCZM-30149M 37500:00:4000:26:11.9500:26:52.55+00:09:085:1411.5
451SKÓRCZ Tomasz 1252BYDGOSZCZM-4069M 37600:00:2700:26:12.2000:26:39.80+00:09:095:1411.5
452DOMAŃSKI Marcin 1432BYDGOSZCZM-20102M 37700:01:0400:26:13.1500:27:17.30+00:09:105:1411.4
453MIKOŁAJCZAK Jan 774GWIAZDA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1034M 37800:00:3800:26:13.4000:26:52.20+00:09:105:1411.4
454TARASZKA Ireneusz 1241JRG 1 INOWROCŁAWGNIEWKOWOM-5022M 37900:00:3400:26:13.8500:26:48.10+00:09:105:1411.4
455CECHOWSKI Marcin 119BYDGOSZCZM-30150M 38000:00:4700:26:14.0000:27:01.95+00:09:105:1411.4
456POTRZEBOWSKA Agata 295BYDGOSZCZK-3037K 7600:00:4700:26:15.5000:27:03.20+00:09:125:1511.4
457BORZYSZKOWSKI Grzegorz 683STARY FORDONBYDGOSZCZM-30151M 38100:00:3500:26:16.9000:26:52.40+00:09:135:1511.4
458KARWOWSKI Waldemar 360BRACIA DALTONBYDGOSZCZM-4070M 38200:00:0600:26:18.3000:26:24.35+00:09:155:1511.4
459KUFEL Łukasz 954BYDGOSZCZM-20103M 38300:00:5900:26:18.4000:27:18.05+00:09:155:1511.4
460KORDAS Jacek 606BYDGOSZCZM-20104M 38400:00:3200:26:18.6000:26:51.40+00:09:155:1511.4
461BUDKIEWICZ Radosław 187BYDGOSZCZM-20105M 38500:01:0800:26:18.6000:27:27.35+00:09:155:1511.4
462STASZKIEWICZ Jakub 441STASHKY TEAMBYDGOSZCZM-1035M 38600:00:3900:26:18.7000:26:58.50+00:09:155:1511.4
463MASŁOWSKI Mateusz 1459BYDGOSZCZM-20106M 38700:00:0300:26:19.1500:26:22.30+00:09:165:1511.4
464PAWLAK Waldemar 1182VEGE RUNNERSBYDGOSZCZM-30152M 38800:00:5200:26:20.1000:27:12.35+00:09:175:1611.4
465SCHUMACHER RATAJ Marta 1363BYDGOSZCZK-3038K 7700:00:1100:26:20.8000:26:32.55+00:09:175:1611.4
466MROTEK Katarzyna 1405BYDGOSZCZK-3039K 7800:00:2300:26:21.2500:26:44.80+00:09:185:1611.4
467SZMELTER Michał 1106BYDGOSZCZM-4071M 38900:01:0700:26:21.7000:27:29.55+00:09:185:1611.4
468TUSZYŃSKA Monika 1346KURZETNIKK-409K 7900:00:3200:26:22.9000:26:55.30+00:09:195:1611.4
469GŁADYSZEW Sylwia 1048DZIKIK-3040K 8000:00:2300:26:24.7000:26:47.75+00:09:215:1611.4
470KROPIDŁOWSKI Bartosz 785BYDGOSZCZM-30153M 39000:01:3600:26:24.7000:28:01.40+00:09:215:1711.4
471PADZIKOWSKA Agnieszka 934BYDGOSZCZK-3041K 8100:00:2300:26:27.4000:26:50.65+00:09:245:1711.3
472MAREK Sławomir 1249STALE BIEGAM NOVA TRADINGPRZYSIEKM-30154M 39100:00:5900:26:27.6500:27:27.25+00:09:245:1711.3
473GONCERZEWICZ Katarzyna 1428BYDGOSZCZK-3042K 8200:01:0000:26:27.9500:27:28.50+00:09:245:1711.3
474JEZIORSKA Monika 841ANIOŁYBYDGOSZCZK-3043K 8300:01:0000:26:29.4500:27:29.70+00:09:265:1711.3
475BUDZIAK Bartosz 201BYDGOSZCZM-4072M 39200:01:5300:26:30.8000:28:24.30+00:09:275:1811.3
476MIŚ Michał 1080LUKS START NAKŁOPATEREKM-20107M 39300:00:5100:26:31.3000:27:22.50+00:09:285:1811.3
477SAK Joanna 959INOWROCŁAWK-2025K 8400:00:2400:26:31.5000:26:56.40+00:09:285:1811.3
478HARACEWIAT Michał 826TORUŃM-20108M 39400:00:4200:26:31.8500:27:14.30+00:09:285:1811.3
479FUZ Emilia 287BYDGOSZCZK-2026K 8500:01:1800:26:33.5500:27:51.80+00:09:305:1811.3
480HILLER Andrzej 1169OSIELSKOM-1036M 39500:01:2800:26:33.7000:28:02.65+00:09:305:1811.3
481BYSTRZYŃSKI Jan 1173BYDGOSZCZM-30155M 39600:00:2200:26:34.0000:26:56.55+00:09:305:1811.3
482ŁOBOCKI Krzysztof 1338BYDGOSZCZM-30156M 39700:01:2700:26:35.3000:28:02.45+00:09:325:1911.3
483BESSER Joanna 1069BYDGOSZCZK-2027K 8600:00:1800:26:35.7500:26:54.50+00:09:325:1911.3
484KAMPER Małgorzata 1109BYDGOSZCZK-4010K 8700:00:2000:26:35.9000:26:56.75+00:09:325:1911.3
485MADEJ Adam 871BYDGOSZCZM-20109M 39800:01:0100:26:35.9500:27:37.15+00:09:325:1911.3
486BRZUSKIEWICZ Sławomir 1454BYDGOSZCZM-4073M 39900:00:4300:26:37.0000:27:20.35+00:09:335:1911.3
487TWARDOWSKI Bartosz 775BYDGOSZCZM-20110M 40000:00:2900:26:37.0500:27:06.05+00:09:345:1911.3
488POTRZEBOWSKI Marek 304BYDGOSZCZM-30157M 40100:00:4800:26:37.2000:27:25.35+00:09:345:1911.3
489WALKOWIAK Rafał 707BYDGOSZCZM-20111M 40200:00:2400:26:37.3500:27:01.80+00:09:345:1911.3
490PORAZINSKA Viktoria 614BYDGOSZCZK-4011K 8800:00:5100:26:39.0000:27:30.60+00:09:355:1911.3
491KAROLEWSKI Krzysztof 1328BYDGOSZCZM-20112M 40300:00:4600:26:39.0500:27:25.15+00:09:365:1911.3
492GRACZKOWSKA Mirosława 1416BYDGOSZCZK-4012K 8900:00:5000:26:39.1000:27:29.90+00:09:365:1911.3
493SZAFKOWSKI Arkadiusz 144SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM-4074M 40400:00:3500:26:39.5000:27:14.90+00:09:365:1911.3
494WARCHOŁ Marcin 1225CAŁY TWÓJŚWIECIEM-1037M 40500:00:1000:26:39.6000:26:50.05+00:09:365:2011.3
495WARCHOŁ Ryszard 1224CAŁY TWÓJŚWIECIEM-4075M 40600:00:1000:26:39.7500:26:50.35+00:09:365:2011.3
496KONDEL Kamil 733BYDGOSZCZM-30158M 40700:00:4300:26:40.1000:27:23.30+00:09:375:2011.3
497ANDRZEJEWSKA Sylwia 888BYDGOSZCZK-2028K 9000:00:4700:26:40.1500:27:28.00+00:09:375:2011.2
498SZOSTAK Tomasz 988MBANKBYDGOSZCZM-4076M 40800:01:0000:26:40.2000:27:40.80+00:09:375:2011.3
499GRUCHAŁA Wojciech 632BYDGOSZCZM-5023M 40900:00:3400:26:40.6500:27:14.65+00:09:375:2011.3
500BĄK Lidia 700ZESPÓŁ SZKÓŁ CHEMICZNYCHBYDGOSZCZK-106K 9100:00:3200:26:40.9000:27:13.00+00:09:375:2011.2
Znaleziono 500 wynik(ów)

Powyżej jest prezentowanych maksymalnie 500 wyników. Jeśli nie ma Twojego wyniku na liście użyj wyszukiwarki nad listą.