BYDGOSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2016

Organizator/ Organizer:
Aktywna Bydgoszcz
Data/ Date:
2016-11-11
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
1500
Wystartowało/ Started:
1133
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
1131
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: M-10

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1GUZMANN Mateusz 1380GRUDZIĄDZM-101M 200:00:0100:17:13.5000:17:15.25 3:2617.4
2FRĄCZ-ZAKRZEWSKI Dawid 1426LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM-102M 2500:00:0100:19:26.1000:19:27.60+00:02:123:5315.4
3SZYMCZAK Nicolas 881LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM-103M 2600:00:0100:19:27.2000:19:28.75+00:02:133:5315.4
4CIECHANOWSKI Bartłomiej 1484SEROCKŚWIEKATOWOM-104M 4000:00:0400:20:13.6500:20:18.35+00:03:004:0214.8
5FELKNER Kamil 1342CIELEM-105M 6100:00:4800:20:40.1500:21:28.55+00:03:264:0814.5
6MILOSIERNY Oskar 803BBL SZUBINNAKŁO NAD NOTECIĄM-106M 6400:00:1000:20:44.9000:20:55.30+00:03:314:0914.5
7KRUCZKOWSKI Jakub 797MKS EMDEK BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-107M 8400:00:0400:21:23.3500:21:27.85+00:04:094:1614
8KALACZYŃSKI Miłosz 732BYDGOSZCZM-108M 10300:00:1100:21:39.3500:21:50.95+00:04:254:1913.9
9TOKARSKI Paweł 675BYDGOSZCZM-109M 11400:00:0700:21:52.0000:21:59.30+00:04:384:2213.7
10DOBROGOWSKI Piotr 962BYDGOSZCZM-1010M 11600:00:1000:21:54.0500:22:04.15+00:04:404:2213.7
11ŚWITAJ Mateusz 582BYDGOSZCZM-1011M 13800:00:0200:22:15.8500:22:18.20+00:05:024:2713.5
12PIKOR Patryk 696JASTRZĘBIECM-1012M 14200:01:3200:22:20.8500:23:53.35+00:05:074:2813.4
13FOLERZYŃSKI Dawid 726SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM-1013M 15900:00:0700:22:45.1000:22:52.10+00:05:314:3313.2
14KUCHCZYŃSKI Jakub 1389BKS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1014M 16100:00:1900:22:45.2000:23:05.10+00:05:314:3313.2
15WRZYSZCZ Mateusz 953BYDGOSZCZM-1015M 17400:00:1000:22:56.4000:23:06.55+00:05:424:3513.1
16KILAN Kacper 1227OSÓWIECM-1016M 18100:00:4400:23:04.6000:23:48.75+00:05:514:3613
17CHOLEWIŃSKI Andrzej 1341HURAGAN MIEDZYŃBYDGOSZCZM-1017M 18200:00:0500:23:06.9500:23:12.45+00:05:534:3713
18SUŚ Cyprian 689N-BIKE ACADEMYBYDGOSZCZM-1018M 19800:00:1200:23:22.4500:23:35.10+00:06:084:4012.8
19CHOJNACKI Kacper 619BYDGOSZCZM-1019M 20100:00:3400:23:25.2500:23:59.30+00:06:114:4112.8
20JANYSKA Adam 167UKS KOPERNIK BYDGOSZCZBYDGOSZCZYM-1020M 20500:00:1300:23:25.9500:23:39.00+00:06:124:4112.8
21STRYCHALSKI Filip 430BYDGOSZCZM-1021M 22200:00:2500:23:39.6500:24:04.65+00:06:264:4312.7
22BYCZKOWSKI Michał 682MUROWANIECM-1022M 22900:00:1900:23:44.6000:24:04.10+00:06:314:4512.6
23ŚWIERCZYŃSKI Michał 600OSIELSKOM-1023M 23100:00:2600:23:46.0500:24:12.90+00:06:324:4512.6
24RUDOL Dominik 91BYDGOSZCZM-1024M 23800:00:3100:23:49.4000:24:21.15+00:06:354:4612.6
25MALINOWSKI Igor 1088BTWBYDGOSZCZM-1025M 25000:00:2400:24:11.3500:24:35.50+00:06:574:5012.4
26RUTKOWSKI Michał 317BYDGOSZCZM-1026M 26900:01:0800:24:34.2000:25:42.35+00:07:204:5412.2
27KARLIŃSKI Oskar 1255BYDGOSZCZM-1027M 28200:00:3400:24:47.2000:25:21.75+00:07:334:5712.1
28OSTROWSKI Mikołaj 892BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1028M 32500:00:3900:25:26.8500:26:06.30+00:08:135:0511.8
29KLISZEWSKI Piotr 437GWIAZDA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1029M 32700:00:3700:25:27.2000:26:04.50+00:08:135:0511.8
30KLISZEWSKI Adam 433GWIAZDA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1030M 32900:00:3700:25:27.6000:26:04.65+00:08:145:0511.8
31SAWICKI Mikołaj 1349ELEKTRONIK BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1031M 33800:00:1900:25:35.4000:25:55.20+00:08:215:0711.7
32GRUBICH Kacper 753BYDGOSZCZM-1032M 34700:00:0500:25:46.3500:25:52.15+00:08:325:0911.6
33JANKOWSKI Maciej 889BYDGOSZCZM-1033M 35500:00:2600:25:51.9500:26:18.20+00:08:385:1011.6
34MIKOŁAJCZAK Jan 774GWIAZDA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1034M 37800:00:3800:26:13.4000:26:52.20+00:08:595:1411.4
35STASZKIEWICZ Jakub 441STASHKY TEAMBYDGOSZCZM-1035M 38600:00:3900:26:18.7000:26:58.50+00:09:055:1511.4
36HILLER Andrzej 1169OSIELSKOM-1036M 39500:01:2800:26:33.7000:28:02.65+00:09:205:1811.3
37WARCHOŁ Marcin 1225CAŁY TWÓJŚWIECIEM-1037M 40500:00:1000:26:39.6000:26:50.05+00:09:265:2011.3
38GRALAK Mikołaj 1195BYDGOSZCZM-1038M 43400:00:1300:27:15.0500:27:28.80+00:10:015:2711
39NOWAK Damian 1460BYDGOSZCZM-1039M 43900:00:0900:27:22.2500:27:32.10+00:10:085:2811
40STRZAŁKOWSKI Sergiusz 907BYDGOSZCZM-1040M 44300:01:1100:27:25.5000:28:36.80+00:10:125:2910.9
41STĘPSKI Sławomir 981BYDGOSZCZM-1041M 45500:01:1200:27:44.2500:28:57.05+00:10:305:3310.8
42DROŻ Marcin 84BYDGOSZCZM-1042M 46600:01:3800:27:53.2500:29:32.15+00:10:395:3410.8
43WRZYSZCZ Damian 919BYDGOSZCZM-1043M 49700:00:3900:28:29.3000:29:08.65+00:11:155:4110.5
44IWAN Przemysław 212BYDGOSZCZM-1044M 51200:01:0000:28:44.7500:29:45.25+00:11:315:4510.4
45WIŚNIEWSKI Szymon 722TORUŃM-1045M 51300:01:2200:28:46.0000:30:08.20+00:11:325:4510.4
46WIŚNIEWSKI Maksymilian 717TORUŃM-1046M 51800:01:2100:28:52.5000:30:13.80+00:11:395:4610.4
47PATRZAŁEK Oskar 464BYDGOSZCZM-1047M 52300:01:4600:29:00.8500:30:47.55+00:11:475:4810.3
48KLISZEWSKI Maciej 435GWIAZDA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1048M 53600:01:3000:29:08.7000:30:39.45+00:11:555:4910.3
49KRZYŻAŃSKI Kacper 86BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM-1049M 53900:01:3700:29:12.2500:30:49.55+00:11:585:5010.3
50KOCZOROWSKI Maciej 391BYDGOSZCZM-1050M 54700:00:2500:29:19.2500:29:44.25+00:12:055:5110.2
51URBANSKI Hubert 339RUN TEAM PRUSZCZPRUSZCZM-1051M 55200:01:2400:29:23.3500:30:48.00+00:12:095:5210.2
52WRÓBLEWSKI Kewin 846BYDGOSZCZM-1052M 55500:00:0700:29:25.6500:29:33.35+00:12:125:5310.2
53KRUK Łukasz 319BYDGOSZCZM-1053M 57400:01:1700:29:45.0500:31:02.05+00:12:315:5710.1
54KRUK Szymon 316BYDGOSZCZM-1054M 57500:01:1600:29:45.6500:31:02.25+00:12:325:5710.1
55MIKOŁAJCZAK Jędrzej 778GWIAZDA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1055M 58700:00:5200:29:59.0000:30:51.05+00:12:455:5910
56BEJGER Łukasz 545TCMS PESABYDGOSZCZM-1056M 59400:01:1600:30:10.1500:31:27.00+00:12:566:029.9
57NIEWIADOMSKI Filip 617BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWM-1057M 60600:00:4900:30:34.0500:31:23.85+00:13:206:069.8
58PAWELEC Witold 1430BYDGOSZCZM-1058M 60900:01:0200:30:38.0500:31:40.50+00:13:246:079.8
59NURKIEWICZ Franciszek 598BYDGOSZCZM-1059M 62700:01:4700:31:12.7000:33:00.65+00:13:596:149.6
60GLISZCZYŃSKI Kacper 712TRZECIEWNICAM-1060M 63300:00:5100:31:29.7000:32:20.85+00:14:166:179.5
61WITKOWSKI Paweł 222BYDGOSZCZM-1061M 65800:01:4800:32:32.4000:34:20.70+00:15:186:309.2
62ROSZCZYN Kamil 551BYDGOSZCZM-1062M 66100:01:2400:32:38.0000:34:02.20+00:15:246:319.2
63PIJAROWSKI Milan 941BYDGOSZCZM-1063M 66600:01:1400:33:13.0000:34:27.55+00:15:596:389
64DEPTUŁA Stanisław 412JARUŻYNM-1064M 67200:01:3100:33:21.8000:34:52.90+00:16:086:409
65LISOWSKI Mikołaj 823SP-14BYDGOSZCZM-1065M 68900:01:4300:36:15.6000:37:58.80+00:19:027:158.3
66KORPAS Mikołaj 1161BYDGOSKA SEKCJA KARATE KYOKUSHINKAIKANBYDGOSZCZM-1066M 69000:00:0100:36:35.8000:36:37.40+00:19:227:198.2
67ŻAL Marcin 705BYDGOSZCZM-1067M 69500:01:3800:37:10.0500:38:48.60+00:19:567:268.1
68JASTRZEMBSKI Krzysztof 633KOCHAM TATĘ!!!BYDGOSZCZM-1068M 69700:01:4900:37:17.3000:39:07.05+00:20:037:278
69JASTRZEMBSKI Stanisław 628BUSHIDO KARATE BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1069M 70700:01:49   
Znaleziono 69 wynik(ów)