BYDGOSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2016

Organizator/ Organizer:
Aktywna Bydgoszcz
Data/ Date:
2016-11-11
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
1500
Wystartowało/ Started:
1133
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
1131
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: M-Open

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KOŚMIEJA Marcin 38TKKF KOLEJARZBYDGOSZCZM-301M 100:00:0200:17:03.0500:17:05.45 3:2417.6
2GUZMANN Mateusz 1380GRUDZIĄDZM-101M 200:00:0100:17:13.5000:17:15.25+00:00:103:2617.4
3BONKOWSKI Piotr 8HARDCORE NAKŁO NAD NOTECIĄNAKŁO NAD NOTECIĄM-201M 300:00:0100:17:24.0500:17:26.00+00:00:213:2917.2
4LUTOWSKI Wojciech 530TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-302M 400:00:0100:17:42.0500:17:43.80+00:00:393:3216.9
5MYSZKIEWICZ Maciej 1040IŁAWAM-202M 500:00:0100:17:44.4500:17:45.95+00:00:413:3216.9
6DEPTUŁA Grzegorz 1015VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W BYDGOSZCZYOSIELSKOM-303M 600:00:0300:18:09.2000:18:12.20+00:01:063:3716.5
7SOSNOWSKI Krzysztof 928B4SPORTBYDGOSZCZM-304M 700:00:0200:18:19.9000:18:22.25+00:01:163:4016.4
8KLÓSKA Fabian 389SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM-203M 800:00:0200:18:28.7000:18:31.35+00:01:253:4116.2
9MRUK Tomasz 480CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM-401M 900:00:0200:18:37.8500:18:40.50+00:01:343:4316.1
10CZYŻNIKIEWICZ Paweł 677WOOLFIK.PLBYDGOSZCZM-204M 1000:00:0000:18:38.6500:18:38.65+00:01:353:4316.1
11TACZKOWSKI Jarosław 931B4SPORTBYDGOSZCZM-402M 1100:00:0200:18:40.2000:18:42.55+00:01:373:4416.1
12STRYCHALSKI Tomasz 403BYDGOSZCZ RUN PROJECTBYDGOSZCZM-305M 1200:00:0300:18:45.9500:18:49.05+00:01:423:4516
13SKIBA Łukasz 974OSF TEAM 1 BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZM-205M 1300:00:0100:18:47.3500:18:49.10+00:01:443:4516
14EJSMONT Krzysztof 407M-306M 1400:00:0200:19:04.6000:19:06.70+00:02:013:4815.7
15KOLMAJER Rafał 402RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-307M 1500:00:0300:19:09.8000:19:13.65+00:02:063:5015.7
16KWIATKOWSKI Damian 565RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-206M 1600:00:0300:19:09.9500:19:13.80+00:02:063:5015.7
17ABDOUL Romaric 1362PRO-PRAWO DO ŻYCIABYDGOSZCZM-308M 1700:00:1000:19:11.0500:19:22.00+00:02:083:5015.6
18BORCZYKOWSKI Rafał 926BRAKBYDGOSZCZM-309M 1800:00:0300:19:16.1500:19:19.45+00:02:133:5115.6
19FUZ Marek 270KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-403M 1900:00:0300:19:16.1500:19:19.45+00:02:133:5115.6
20WOLLANDT Paweł 1103BYDGOSZCZM-3010M 2000:00:0500:19:18.6000:19:23.80+00:02:153:5115.5
21TOMCZYŃSKI Bartosz 840BYDGOSZCZM-3011M 2100:00:0300:19:21.1500:19:24.75+00:02:183:5215.5
22TUCHOLSKI Bartłomiej 635BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-207M 2200:00:0400:19:22.4500:19:26.45+00:02:193:5215.5
23KOZŁOWSKI Rafał 394RUN PASJABYDGOSZCZM-404M 2300:00:0200:19:23.2500:19:25.90+00:02:203:5215.5
24ŚLEFARSKI Jacek 48BYDGOSZCZM-3012M 2400:00:0400:19:25.4000:19:29.90+00:02:223:5315.5
25FRĄCZ-ZAKRZEWSKI Dawid 1426LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM-102M 2500:00:0100:19:26.1000:19:27.60+00:02:233:5315.4
26SZYMCZAK Nicolas 881LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM-103M 2600:00:0100:19:27.2000:19:28.75+00:02:243:5315.4
27PIEKARSKI Marek 337RESTAURACJA KING FU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-405M 2700:00:0100:19:30.5500:19:32.30+00:02:273:5415.4
28KUROWSKI Kamil 29HTBBYDGOSZCZM-3013M 2800:00:0400:19:36.1000:19:40.40+00:02:333:5515.3
29FLOREK Paweł 47RE MEDIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3014M 2900:00:0300:19:43.8500:19:47.70+00:02:403:5615.2
30MACKOWSKI Maciej 194MYSLECINEKBDGBYDGOSZCZM-3015M 3000:00:0300:19:44.5500:19:47.95+00:02:413:5615.2
31PILCH Artur 32KLINIKA TRIATHLONU TEAMBYDGOSZCZM-3016M 3100:00:0300:19:45.4500:19:48.50+00:02:423:5715.2
32GRALIK Jedrzej 1396BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-208M 3200:00:0400:19:47.2000:19:51.50+00:02:443:5715.2
33KUŁAKOWSKI Krzysztof 385RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3017M 3300:00:0400:19:54.3500:19:58.45+00:02:513:5815.1
34BUKOWIŃSKI Michał 751KLUB HANI & ANTKABYDGOSZCZM-3018M 3400:00:0600:19:55.0000:20:01.15+00:02:513:5915.1
35HAIZE Tomek 179BYDGOSZCZM-3019M 3500:00:0400:20:01.0500:20:05.25+00:02:584:0015
36BEDRA Robert 249BYDGOSZCZM-3020M 3600:00:0300:20:01.4500:20:04.85+00:02:584:0015
37BAŁDYGA Daniel 13291BLOGBYDGOSZCZM-3021M 3700:00:0900:20:06.6500:20:16.15+00:03:034:0114.9
38KŁOSOWSKI Marcin 729WWW.JABEX.COM.PLBYDGOSZCZM-406M 3800:00:0200:20:11.2000:20:13.25+00:03:084:0214.9
39GRACZYKOWSKI Jakub 786BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM-209M 3900:00:0200:20:11.3500:20:14.00+00:03:084:0214.9
40CIECHANOWSKI Bartłomiej 1484SEROCKŚWIEKATOWOM-104M 4000:00:0400:20:13.6500:20:18.35+00:03:104:0214.8
41ŚLUSARSKI Przemysław 335BRZOZOWA TEAMBYDGOSZCZM-3022M 4100:00:0300:20:16.5500:20:20.00+00:03:134:0314.8
42BIAŁY Dawid 1046SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTAM-2010M 4200:00:0500:20:18.2500:20:23.95+00:03:154:0314.8
43KURDELSKI Kamil 329BYDGOSZCZM-2011M 4300:00:0300:20:20.0500:20:23.20+00:03:174:0414.8
44PRZYBYLSKI Maciej 1471PRZYŁĘKIM-407M 4400:00:0000:20:20.3500:20:20.35+00:03:174:0414.8
45SZLINGER Jakub 190TURM-3023M 4500:00:0800:20:21.2500:20:29.40+00:03:184:0414.7
46RYDLEWSKI Marek 862RUN BYDGOSZCZCIELEM-408M 4600:00:0500:20:22.7500:20:28.00+00:03:194:0414.7
47SKUBISZEWSKI Damian 605ARMIA CHRYSTUSABYDGOSZCZM-2012M 4700:00:0600:20:25.2500:20:31.30+00:03:224:0514.7
48PILEWSKI Mikołaj 599BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM-2013M 4800:00:0500:20:26.7500:20:32.15+00:03:234:0514.7
49SZYMAŃSKI Krystian 1441BYDGOSZCZM-3024M 4900:00:0700:20:28.8000:20:36.55+00:03:254:0514.6
50RZEPKA Andrzej 1344BRODNICA BIEGAWIELKI GŁĘBOCZEKM-409M 5000:00:0600:20:29.5000:20:35.55+00:03:264:0514.6
51DZIAŁOSZYŃSKI Łukasz 541ŁOBŻENICAM-2014M 5100:00:0000:20:30.2500:20:30.25+00:03:274:0614.6
52KOWALSKI Jacek 922BYDGOSZCZM-3025M 5200:00:0300:20:30.8500:20:34.25+00:03:274:0614.6
53MUCHA Marcin 219BATRUNPAWŁÓWEKM-3026M 5300:00:0800:20:33.8000:20:41.95+00:03:304:0614.6
54LEPRINCE Ludovic 932BYDGOSZCZM-4010M 5400:00:0500:20:33.9000:20:39.40+00:03:304:0614.6
55BOINSKI Rafal 223SOLEC KUJAWSKIM-3027M 5500:00:0800:20:34.1500:20:42.95+00:03:314:0614.6
56KUBIŃSKI Jakub 1045BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM-2015M 5600:00:0400:20:34.8500:20:39.25+00:03:314:0714.6
57KOZIŃSKI Marek 1365RUN BYDGOSZCZOSIELSKOM-3028M 5700:00:0500:20:36.0500:20:41.05+00:03:334:0714.6
58OLSZEWSKI Arkadiusz 673INOWROCŁAW BIEGAINOWROCŁAWM-2016M 5800:00:0400:20:36.4000:20:41.00+00:03:334:0714.6
59KUJAWA Piotr 1132RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4011M 5900:00:0400:20:38.5500:20:43.50+00:03:354:0714.5
60DĄBROWSKI Paweł 154GRUDZIĄDZM-2017M 6000:00:0500:20:39.1000:20:44.50+00:03:364:0714.5
61FELKNER Kamil 1342CIELEM-105M 6100:00:4800:20:40.1500:21:28.55+00:03:374:0814.5
62WARSZAWSKI Przemysław 448BYDGOSZCZM-2018M 6200:00:0500:20:42.6500:20:48.35+00:03:394:0814.5
63BRZUCHALSKI Mati 566BYDGOSZCZM-2019M 6300:00:2000:20:44.6000:21:04.85+00:03:414:0814.5
64MILOSIERNY Oskar 803BBL SZUBINNAKŁO NAD NOTECIĄM-106M 6400:00:1000:20:44.9000:20:55.30+00:03:414:0914.5
65SZULC Jarosław 1472SZULC TEAMPRZYŁĘKIM-3029M 6500:00:1000:20:47.2000:20:57.95+00:03:444:0914.4
66HAMERSKI Dawid 198GORDON RUNKCYNIAM-2020M 6600:00:0700:20:47.4500:20:55.30+00:03:444:0914.4
67SZATTEN Dawid 573BYDGOSZCZM-3030M 6700:00:1000:20:51.4000:21:02.35+00:03:484:1014.4
68ZWIEWKA Sebastian 636SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM-4012M 6800:00:0600:20:51.8000:20:58.30+00:03:484:1014.4
69RUDNICKI Michał 139TASAK TEAMNOWA WIEŚ WIELKAM-3031M 6900:00:0900:20:57.4000:21:07.10+00:03:544:1114.3
70GURDAK Leszek 254TURM-4013M 7000:00:1000:20:58.7000:21:09.45+00:03:554:1114.3
71WILK Łukasz 62BYDGOSZCZM-3032M 7100:00:0600:20:59.5000:21:06.30+00:03:564:1214.3
72KUBIS Roman 859RUN PASJABYDGOSZCZM-4014M 7200:00:0400:21:02.2500:21:06.80+00:03:594:1214.3
73KISIEL Tomasz 452RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4015M 7300:00:0500:21:07.7500:21:13.65+00:04:044:1314.2
74GRZYWIŃSKI Grzegorz 594BYDGOSZCZM-3033M 7400:00:2100:21:09.8500:21:31.20+00:04:064:1414.2
75GZYL Mikolaj 1073JANUSZE TRIATHLONU 'EXODUS' TEAMBYDGOSZCZM-3034M 7500:00:0900:21:11.7000:21:20.80+00:04:084:1414.2
76DURCZAK Jerzy 1063TURM-3035M 7600:00:0600:21:12.7000:21:18.75+00:04:094:1414.2
77WIŚNIEWSKI Piotr 706INOWROCŁAWM-3036M 7700:00:1600:21:13.5000:21:30.00+00:04:104:1414.1
78SZCZEBLEWSKI Pawel 1288ŁOCHOWOM-2021M 7800:00:0500:21:14.5000:21:20.05+00:04:114:1514.1
79SZWARC Paweł 817RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3037M 7900:00:0600:21:14.8000:21:21.00+00:04:114:1514.1
80MARTIN Paweł 26BYDGOSZCZM-3038M 8000:00:1200:21:18.4500:21:30.65+00:04:154:1514.1
81LEWICKI Artur 979LEGE ARTISBYDGOSZCZM-4016M 8100:00:1200:21:18.7000:21:31.50+00:04:154:1514.1
82BRZOZOWSKI Mariusz 703BYDGOSZCZM-501M 8200:00:0900:21:18.7500:21:27.95+00:04:154:1514.1
83PALIGA Mateusz 1151SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-2022M 8300:00:0300:21:21.0000:21:24.45+00:04:174:1614.1
84KRUCZKOWSKI Jakub 797MKS EMDEK BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-107M 8400:00:0400:21:23.3500:21:27.85+00:04:204:1614
85WENDA Dawid 563SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM-2023M 8500:00:0900:21:23.7500:21:32.95+00:04:204:1614
86DOMALEWSKI Łukasz 87BYDGOSZCZM-2024M 8600:00:1000:21:24.0500:21:34.45+00:04:214:1614
87SIUDA Sebastian 16BYDGOSZCZM-4017M 8700:00:1100:21:24.8000:21:36.05+00:04:214:1714
88GRZECHOWIAK Krzysztof 71OSIELSKOM-3039M 8800:00:1100:21:25.7000:21:37.05+00:04:224:1714
89TRZCIŃSKI Tomasz 1436CHEŁMNO - GRUBNOM-2025M 8900:00:0600:21:26.6000:21:33.25+00:04:234:1714
90TRZCIŃSKI Franciszek 224SIR STARTCHEŁMNOM-502M 9000:00:0600:21:26.8000:21:33.45+00:04:234:1714
91ŁUKOMSKI Marcin 1001BENEFITKSOBYDGOSZCZM-3040M 9100:00:3500:21:27.0000:22:02.10+00:04:234:1714
92PAWLACZYK Szymon 627TRISPACEBYDGOSZCZM-3041M 9200:00:0600:21:28.7000:21:34.75+00:04:254:1714
93ROSZAK Zbigniew 942GNIEWKOWOM-2026M 9300:00:0200:21:29.9500:21:32.00+00:04:264:1814
94GUZOWSKI Rafał 542TCMS PESABYDGOSZCZM-2027M 9400:00:4700:21:30.6000:22:17.75+00:04:274:1814
95LEWANDOWSKI Rafał 1061B4SPORT.PLBYDGOSZCZM-3042M 9500:00:0800:21:31.4500:21:40.30+00:04:284:1813.9
96KOŁACKI Jarosław 524BYDGOSZCZM-2028M 9600:00:2400:21:31.4500:21:55.85+00:04:284:1813.9
97SKUZA Sebastian 616BYDGOSZCZM-2029M 9700:00:1400:21:31.9000:21:46.55+00:04:284:1813.9
98RUDOL Sebastian 152BYDGOSZCZM-4018M 9800:00:1600:21:32.2500:21:48.70+00:04:294:1813.9
99GRZELCZAK Jakub 1247BYDGOSZCZM-3043M 9900:00:1800:21:34.0000:21:52.55+00:04:304:1813.9
100PRZYBYLSKI Bartek 1022RUN BDGBYDGOSZCZM-2030M 10000:00:3600:21:34.4000:22:11.05+00:04:314:1913.9
101NIEWIAROWSKI Paweł 474BYDGOSZCZM-2031M 10100:00:2400:21:36.2000:22:00.90+00:04:334:1913.9
102WARCZAK Kuba 195TEAMOCHALBYDGOSZCZM-3044M 10200:00:1600:21:38.0500:21:54.30+00:04:354:1913.9
103KALACZYŃSKI Miłosz 732BYDGOSZCZM-108M 10300:00:1100:21:39.3500:21:50.95+00:04:364:1913.9
104DĘBSKI Adrian 900BYDGOSZCZM-3045M 10400:00:1100:21:42.3000:21:53.85+00:04:394:2013.8
105GRALIK Kacper 860BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-2032M 10500:00:0700:21:45.9000:21:53.15+00:04:424:2113.8
106MALICKI Łukasz 236KLINIKA TRIATHLONU TEAMBYDGOSZCZM-3046M 10600:00:1300:21:45.9000:21:59.80+00:04:424:2113.8
107HOŁTYN Patryk 1092RADZIEJÓWM-2033M 10700:01:0300:21:47.1000:22:50.85+00:04:444:2113.8
108IGNACZAK Jarosław 491BYDGOSZCZM-3047M 10800:00:1500:21:47.9000:22:03.60+00:04:444:2113.8
109RETLEWSKI Adam 533BYDGOSZCZM-2034M 10900:00:2200:21:49.1500:22:11.55+00:04:464:2113.8
110FILIPEK Patryk 903SOPOTM-2035M 11000:00:2600:21:49.2000:22:15.75+00:04:464:2113.8
111TUBAJA Albert 20KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4019M 11100:00:0800:21:50.0500:21:58.05+00:04:474:2213.7
112CIEPŁOWSKI Robert 837IPA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3048M 11200:00:1600:21:50.9000:22:07.40+00:04:474:2213.7
113TOMASZEWSKI Jordan 115AFLOFARM RUNNING TEAMBYDGOSZCZM-3049M 11300:00:0500:21:51.7000:21:57.10+00:04:484:2213.7
114TOKARSKI Paweł 675BYDGOSZCZM-109M 11400:00:0700:21:52.0000:21:59.30+00:04:484:2213.7
115WITKOWSKI Piotr 1200VIVA LA VIDABYDGOSZCZM-2036M 11500:00:0600:21:53.8500:21:59.95+00:04:504:2213.7
116DOBROGOWSKI Piotr 962BYDGOSZCZM-1010M 11600:00:1000:21:54.0500:22:04.15+00:04:514:2213.7
117SZELA Leszek 458RZESZÓWM-4020M 11700:00:1900:21:56.9500:22:15.95+00:04:534:2313.7
118ŁAZ Kamil 184RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3050M 11800:00:0400:21:57.0500:22:01.35+00:04:544:2313.7
119RENC Patryk 905BYDGOSZCZM-2037M 11900:00:1100:21:57.5000:22:08.85+00:04:544:2313.7
120NOWAK Rafał 1457BYDGOSZCZM-2038M 12000:00:0300:21:58.0500:22:01.20+00:04:554:2313.7
121TORCHALSKI Krzysztof 131RUN PASJABYDGOSZCZM-503M 12100:00:1100:21:58.0500:22:09.60+00:04:554:2313.7
122WIŚNIEWSKI Paweł 612BYDGOSZCZM-2039M 12200:00:1600:21:58.3500:22:14.90+00:04:554:2313.7
123TEKLIŃSKI Dawid 1347WTORKOWY TRENINGGRUDZIĄDZM-3051M 12300:01:0700:21:58.6000:23:06.15+00:04:554:2313.6
124GROSKOP Grzegorz 1145GREGORIAN RUN TEAMSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-2040M 12400:00:0200:21:59.7500:22:02.55+00:04:564:2413.6
125WŁODARCZYK Wojciech 1240BYDGOSZCZM-504M 12500:00:1400:21:59.8500:22:14.45+00:04:564:2413.6
126WENDA Mateusz 562SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM-2041M 12600:00:0900:22:00.0000:22:09.90+00:04:564:2413.6
127ZBORAŁA Dawid 527D&MBYDGOSZCZM-2042M 12700:00:0900:22:00.1500:22:09.55+00:04:574:2413.6
128ZBORAŁA Mateusz 548D&MBYDGOSZCZM-2043M 12800:00:0800:22:02.0000:22:10.25+00:04:584:2413.6
129DOBROGOWSKI Łukasz 994CROSS TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZM-2044M 12900:00:0000:22:04.2500:22:04.25+00:05:014:2413.6
130ANDRYSIAK Tomasz 107CIELAM-4021M 13000:00:0900:22:05.5000:22:14.80+00:05:024:2513.6
131JACIUBEK Andrzej 1123NIEZRZESZONYBYDGOSZCZM-505M 13100:00:1400:22:09.3500:22:23.40+00:05:064:2513.5
132NADRATOWSKI Maciej 261KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4022M 13200:00:0800:22:10.3000:22:18.95+00:05:074:2613.5
133RUTKOWSKI Tomasz 490BYDGOSZCZM-4023M 13300:00:1200:22:11.5500:22:24.50+00:05:084:2613.5
134PAUKA Łukasz 1419BYDGOSZCZM-3052M 13400:00:0700:22:11.9500:22:19.20+00:05:084:2613.5
135BAGROWSKI Marek 690UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE JANOWO BIEGAJANOWO/K/ DABROWY CHELMINSKIEJM-506M 13500:00:1000:22:12.1000:22:22.55+00:05:094:2613.5
136MAKOWSKI Sławomir 398RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4024M 13600:01:0500:22:13.2000:23:18.25+00:05:104:2613.5
137MAGDZIARZ Jakub 110BYDGOSZCZM-3053M 13700:00:1700:22:14.3500:22:31.85+00:05:114:2613.5
138ŚWITAJ Mateusz 582BYDGOSZCZM-1011M 13800:00:0200:22:15.8500:22:18.20+00:05:124:2713.5
139ROSIAK Dariusz 164#ZAWSZEPOZLOTOPOZNAŃM-2045M 13900:00:2200:22:16.4000:22:39.15+00:05:134:2713.5
140ŁYSZCZARZ Błażej 561BYDGOSZCZM-3054M 14000:00:1400:22:16.7500:22:31.40+00:05:134:2713.5
141KUTOWSKI Przemysław 30M-3055M 14100:00:0700:22:16.9500:22:24.20+00:05:134:2713.5
142PIKOR Patryk 696JASTRZĘBIECM-1012M 14200:01:3200:22:20.8500:23:53.35+00:05:174:2813.4
143WĘGRZYNOWSKI Sławomir 46KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4025M 14300:00:0800:22:22.2000:22:30.75+00:05:194:2813.4
144BILSKI Marcin 166OPONEO.PLBYDGOSZCZM-3056M 14400:00:3700:22:22.6500:22:59.75+00:05:194:2813.4
145PALIGA Antoni 1152SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-4026M 14500:00:0200:22:23.7500:22:26.70+00:05:204:2813.4
146KOTLAREK Dawid 420PLAYBALLEBYDGOSZCZM-2046M 14600:00:1800:22:24.8500:22:43.15+00:05:214:2913.4
147STRABEL Bartosz 1066BYDGOSZCZM-2047M 14700:00:0600:22:26.0500:22:32.75+00:05:234:2913.4
148WEISBROT Paweł 678OSP RATOWNIKŚWIECIEM-2048M 14800:00:2100:22:26.2500:22:47.75+00:05:234:2913.4
149KULKA Marek 1226BYDGOSZCZM-507M 14900:00:1500:22:28.1500:22:44.05+00:05:254:2913.3
150OWCZARSKI Krzysztof 966BYDGOSZCZM-3057M 15000:00:0700:22:38.2500:22:45.65+00:05:354:3113.3
151HASS Adam 418BYDGOSZCZM-3058M 15100:00:1000:22:41.5500:22:51.95+00:05:384:3213.2
152STĘPSKI Marek 973BYDGOSZCZM-4027M 15200:00:0600:22:41.9500:22:48.90+00:05:384:3213.2
153KARPACZ Jarek 61WITOSŁAWM-2049M 15300:00:2900:22:42.6500:23:11.95+00:05:394:3213.2
154SIUDA Mariusz 256KORONOWOM-3059M 15400:00:0500:22:43.3500:22:48.60+00:05:404:3213.2
155DERING Tomasz 471BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM-3060M 15500:00:4200:22:43.8500:23:26.35+00:05:404:3213.2
156APANASIEWICZ Bartosz 638RUN PASJABYDGOSZCZM-3061M 15600:00:2100:22:44.1500:23:06.00+00:05:414:3313.2
157ORNOWSKI Zbigniew 1385WTORKOWY TRENINGGRUDZIĄDZM-4028M 15700:00:1400:22:44.9000:22:59.10+00:05:414:3313.2
158LIPSKI Krzysztof 808RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4029M 15800:01:1500:22:45.0000:24:00.25+00:05:414:3313.2
159FOLERZYŃSKI Dawid 726SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM-1013M 15900:00:0700:22:45.1000:22:52.10+00:05:424:3313.2
160WRÓBEL Mateusz 13641990BYDGOSZCZM-2050M 16000:00:0400:22:45.2000:22:50.00+00:05:424:3313.2
161KUCHCZYŃSKI Jakub 1389BKS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1014M 16100:00:1900:22:45.2000:23:05.10+00:05:424:3313.2
162SOKOLOWSKI Tomasz 1006BYDGOSZCZM-3062M 16200:00:1900:22:45.6500:23:05.15+00:05:424:3313.2
163WIDŹGOWSKI Przemysław 153BYDGOSZCZM-3063M 16300:00:0800:22:46.9500:22:55.55+00:05:434:3313.2
164DACH Łukasz 1374BYDGOSZCZM-3064M 16400:00:0600:22:48.0000:22:54.50+00:05:444:3313.2
165TYMOSIAK Mateusz 505SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTAM-2051M 16500:00:1700:22:49.3500:23:06.70+00:05:464:3313.1
166DĘBSKI Rafał 901BYDGOSZCZM-2052M 16600:00:3500:22:49.8500:23:24.85+00:05:464:3313.1
167KARASZEWSKI Marcin 1074BYDGOSZCZM-3065M 16700:00:2900:22:49.9000:23:19.70+00:05:464:3413.1
168NISZCZOTA Karol 504BYDGOSZCZM-4030M 16800:00:4800:22:51.1000:23:39.85+00:05:484:3413.1
169CYL Dawid 1116RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3066M 16900:00:2800:22:52.5000:23:21.00+00:05:494:3413.1
170GRECHUTA Tomas 439BYDGOSZCZM-3067M 17000:00:1500:22:54.7500:23:09.80+00:05:514:3413.1
171PRZYBYTKOWSKI Marek 44BYDGOSZCZM-2053M 17100:00:3000:22:54.7500:23:25.25+00:05:514:3513.1
172SOBCZAK Marcin 260CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM-3068M 17200:00:3600:22:54.9000:23:30.90+00:05:514:3413.1
173BASIŃSKI Łukasz 43INOWROCŁAWM-2054M 17300:00:3000:22:55.2000:23:25.50+00:05:524:3513.1
174WRZYSZCZ Mateusz 953BYDGOSZCZM-1015M 17400:00:1000:22:56.4000:23:06.55+00:05:534:3513.1
175GACKOWSKI Krzysztof 1445BYDGOSZCZM-4031M 17500:00:0600:22:56.7000:23:03.15+00:05:534:3513.1
176BUSSE Piotr 265BYDGOSZCZM-3069M 17600:00:1600:22:57.7500:23:14.50+00:05:544:3513.1
177NAGORZYSKI Arkadiusz 352BYDGOSZCZM-3070M 17700:00:0000:22:58.2000:22:58.20+00:05:554:3513.1
178BUTRYM Piotr 141BYDGOSZCZM-3071M 17800:00:2800:23:01.2000:23:29.75+00:05:584:3613
179HOŁOWNIA Wojciech 266BYDGOSZCZM-508M 17900:00:1400:23:03.1500:23:17.20+00:06:004:3613
180WNUK Sławomir 806BYDGOSZCZM-4032M 18000:00:3000:23:04.2000:23:35.15+00:06:014:3713
181KILAN Kacper 1227OSÓWIECM-1016M 18100:00:4400:23:04.6000:23:48.75+00:06:014:3613
182CHOLEWIŃSKI Andrzej 1341HURAGAN MIEDZYŃBYDGOSZCZM-1017M 18200:00:0500:23:06.9500:23:12.45+00:06:034:3713
183KUCHCZYŃSKI Adam 1386BÓL TO ŚCIEMABYDGOSZCZM-4033M 18300:00:0000:23:08.1000:23:08.10+00:06:054:3713
184GACKOWSKI Michał 461BYDGOSZCZM-3072M 18400:00:2700:23:08.7500:23:36.70+00:06:054:3713
185GÓRECKI Łukasz 710BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-3073M 18500:01:1900:23:09.2000:24:28.35+00:06:064:3713
186ZAGRODNIK Miłosz 1156ZAGIO TEAMBYDGOSZCZM-3074M 18600:00:1700:23:09.4000:23:26.60+00:06:064:3713
187KULBAKA Dawid 232BYDGOSZCZM-3075M 18700:00:3200:23:13.3000:23:45.95+00:06:104:3812.9
188KOWALIKOWSKI Daniel 363CHOJNICEM-2055M 18800:00:1500:23:14.2500:23:30.20+00:06:114:3912.9
189NOWAK Paweł 1207HUNTER GYMBYDGOSZCZM-2056M 18900:01:4500:23:14.8000:25:00.70+00:06:114:3912.9
190KULIKOWSKI Tomasz 854ŚWIECIEM-2057M 19000:01:0400:23:16.2500:24:21.15+00:06:134:3912.9
191SZARLEJ Marcin 31BYDGOSZCZM-3076M 19100:00:3100:23:16.3000:23:48.15+00:06:134:3912.9
192ŚWIĘCICKI Andrzej 917BYDGOSZCZM-4034M 19200:00:4800:23:16.6500:24:05.25+00:06:134:3912.9
193SENDROWICZ Mariusz 1043BYDGOSZCZM-3077M 19300:00:2100:23:16.7000:23:38.05+00:06:134:3912.9
194SIKORSKI Jarek 899RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3078M 19400:00:1800:23:17.6000:23:36.35+00:06:144:3912.9
195WYSOCKI Jerzy 569CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM-509M 19500:00:3200:23:17.7500:23:50.10+00:06:144:3912.9
196SOWIŃSKI Jakub 870BYDGOSZCZM-2058M 19600:00:2200:23:19.2000:23:41.60+00:06:164:3912.9
197KRUCZKOWSKI Adam 802BYDGOSZCZM-4035M 19700:00:1300:23:21.9000:23:34.95+00:06:184:4012.8
198SUŚ Cyprian 689N-BIKE ACADEMYBYDGOSZCZM-1018M 19800:00:1200:23:22.4500:23:35.10+00:06:194:4012.8
199JOACHIMIAK Dariusz 206KLINIKA TRIATHLONU TEAMBYDGOSZCZM-2059M 19900:00:2200:23:24.1500:23:46.25+00:06:214:4012.8
200BIAŁOUS Krzysztof 658BYDGOSZCZM-5010M 20000:00:1100:23:24.2000:23:35.45+00:06:214:4012.8
201CHOJNACKI Kacper 619BYDGOSZCZM-1019M 20100:00:3400:23:25.2500:23:59.30+00:06:224:4112.8
202HERMELIN Wojciech 137KANCELARIA HMMBYDGOSZCZM-3079M 20200:00:1400:23:25.4000:23:40.30+00:06:224:4112.8
203KANCLERZEWSKI Stanisław 671ŁOCHOWOM-4036M 20300:00:1800:23:25.4000:23:43.80+00:06:224:4112.8
204KOFI KUFEL Mateusz 1BYDGOSZCZM-2060M 20400:01:3500:23:25.4500:25:01.30+00:06:224:4112.8
205JANYSKA Adam 167UKS KOPERNIK BYDGOSZCZBYDGOSZCZYM-1020M 20500:00:1300:23:25.9500:23:39.00+00:06:224:4112.8
206PASTOR Andrzej 451THE PASTORSBYDGOSZCZM-4037M 20600:00:2500:23:28.2000:23:53.20+00:06:254:4112.8
207ROSINSKI Przemysław 1033BYDGOSZCZM-3080M 20700:00:3200:23:29.0500:24:01.15+00:06:264:4112.8
208GROCHOWSKI Jakub 170JW1515WITOSŁAWM-3081M 20800:00:3000:23:30.0500:24:00.55+00:06:274:4212.8
209WALENCIAK Jarosław 73CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM-4038M 20900:00:3900:23:31.7000:24:11.15+00:06:284:4212.7
210KREŃSKI Tomasz 883BYDGOSZCZM-3082M 21000:00:1400:23:32.6500:23:47.55+00:06:294:4212.7
211LUBIŃSKI Robert 225BYDGOSZCZM-3083M 21100:00:1500:23:33.7500:23:49.45+00:06:304:4212.7
212SOCHACKI Jakub 664BRODNICAM-2061M 21200:00:1800:23:33.8500:23:52.25+00:06:304:4212.7
213PIOTROWSKI Dariusz 116BYDGOSZCZM-4039M 21300:00:3600:23:33.8500:24:10.20+00:06:304:4212.7
214ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 761ZGUBIŁEM SPONSORAJANIKOWOM-5011M 21400:00:0600:23:34.2500:23:41.10+00:06:314:4312.7
215PAUKA Szymon 1411BYDGOSZCZM-3084M 21500:00:0700:23:35.4000:23:42.80+00:06:324:4312.7
216BARTCZAK Patryk 58KONINM-2062M 21600:00:2200:23:37.6500:24:00.35+00:06:344:4312.7
217SCHMIDT Marcin 951BYDGOSZCZM-3085M 21700:00:4300:23:37.9500:24:21.15+00:06:344:4312.7
218LULIŃSKI Igor 9BYDGOSZCZM-2063M 21800:00:1500:23:38.5500:23:53.75+00:06:354:4312.7
219WIERZCHOSŁAWSKI Tomasz 1032ŻNINM-2064M 21900:00:3200:23:39.0500:24:11.85+00:06:364:4312.7
220ŚWIERCZYŃSKI Marcin 584TO TYLKO TRIATHLONOSIELSKOM-3086M 22000:00:2600:23:39.3000:24:05.55+00:06:364:4312.7
221BANKERT Radosław 697BYDGOSZCZM-3087M 22100:00:1200:23:39.3500:23:51.35+00:06:364:4312.7
222STRYCHALSKI Filip 430BYDGOSZCZM-1021M 22200:00:2500:23:39.6500:24:04.65+00:06:364:4312.7
223BAŁYS Krzysztof 37BYDGOSZCZM-2065M 22300:00:2300:23:41.5000:24:04.55+00:06:384:4412.7
224OSSOWSKI Marcin 503BYDGOSZCZM-3088M 22400:00:4000:23:42.4000:24:22.60+00:06:394:4412.7
225NIEDBALSKI Dominik 1191BYDGOSZCZM-2066M 22500:00:2100:23:42.6000:24:03.70+00:06:394:4412.7
226BEDNAREK Paweł 529GORDON RUNZAMOŚĆM-2067M 22600:00:3700:23:42.8500:24:20.55+00:06:394:4412.6
227LATOS Piotr 1415BYDGOSZCZM-3089M 22700:00:4100:23:43.0000:24:24.30+00:06:394:4412.6
228SZUBERGA Damian 176BYDGOSZCZM-2068M 22800:00:0600:23:43.6500:23:50.45+00:06:404:4412.6
229BYCZKOWSKI Michał 682MUROWANIECM-1022M 22900:00:1900:23:44.6000:24:04.10+00:06:414:4512.6
230PROC Łukasz 434BYDGOSZCZM-3090M 23000:00:1800:23:45.3500:24:03.75+00:06:424:4512.6
231ŚWIERCZYŃSKI Michał 600OSIELSKOM-1023M 23100:00:2600:23:46.0500:24:12.90+00:06:434:4512.6
232ŁABENDA Robert 850BYDGOSZCZM-3091M 23200:01:0800:23:46.9500:24:55.40+00:06:434:4512.6
233ZYZIK Michał 1427BYDGOSZCZM-2069M 23300:00:0800:23:47.3000:23:55.55+00:06:444:4512.6
234NIEDBALSKI Paweł 1186EURO TIM SQADBYDGOSZCZM-3092M 23400:00:2200:23:47.4500:24:09.60+00:06:444:4512.6
235JURSKI Robert 643BYDGOSZCZM-4040M 23500:00:2000:23:48.3000:24:08.90+00:06:454:4512.6
236TRZCIŃSKI Eugeniusz 250SZWEDEROWOBYDGOSZCZM-5012M 23600:00:1100:23:48.9500:24:00.70+00:06:454:4512.6
237BIAŁOWĄS Dariusz 151BYDGOSZCZM-4041M 23700:00:3500:23:49.2500:24:25.15+00:06:464:4612.6
238RUDOL Dominik 91BYDGOSZCZM-1024M 23800:00:3100:23:49.4000:24:21.15+00:06:464:4612.6
239ROTHE Dawid 140BYDGOSZCZM-3093M 23900:00:0700:23:50.8000:23:58.65+00:06:474:4612.6
240PROBANT Mirosław 577BYDGOSZCZM-4042M 24000:00:2500:23:53.4000:24:18.90+00:06:504:4612.6
241KARPIŃSKI Daniel 623BIEG DOŻYNKOWY NOWA WIEŚ WIELKAKOBYLARNIAM-3094M 24100:00:1900:24:06.2500:24:25.95+00:07:034:4912.4
242GEHRKE Szymon 162BYDGOSZCZM-3095M 24200:00:1900:24:06.8500:24:25.85+00:07:034:4912.4
243BRYCKI Łukasz 670BYDGOSZCZM-3096M 24300:00:2000:24:07.2500:24:27.95+00:07:044:4912.4
244SKWARCZYŃSKI Radek 1293DELHANBYDGOSZCZM-2070M 24400:01:0700:24:08.0500:25:15.75+00:07:054:4912.4
245GRYGIEL Mateusz 1052BYDGOSZCZM-3097M 24500:01:2200:24:08.8000:25:31.00+00:07:054:4912.4
246DEMBEK Dawid 1422BYDGOSZCZM-2071M 24600:01:0700:24:08.8500:25:16.70+00:07:054:4912.4
247KOZICKI Marcin 570BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM-3098M 24700:00:4100:24:09.9000:24:51.10+00:07:064:5012.4
248LADA Przemysław 1478STALE BIEGAM - NOVA TRADINGZALESIEM-3099M 24800:00:4800:24:10.3000:24:58.30+00:07:074:5012.4
249QUAAS Łukasz 290RUN PASJABYDGOSZCZM-30100M 24900:00:4600:24:10.9000:24:57.10+00:07:074:5012.4
250MALINOWSKI Igor 1088BTWBYDGOSZCZM-1025M 25000:00:2400:24:11.3500:24:35.50+00:07:084:5012.4
251KAMPER Jarosław 1108BYDGOSZCZM-30101M 25100:00:2000:24:11.5000:24:32.10+00:07:084:5012.4
252RZEPCZYŃSKI Łukasz 108CZARNOWOM-30102M 25200:00:5600:24:14.6500:25:11.55+00:07:114:5112.4
253KUŹMA Wojciech 1095BYDGOSZCZM-5013M 25300:00:1000:24:14.9000:24:25.00+00:07:114:5112.4
254GOZIMIRSKI Andrzej 1287SQUASH POINT BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-60+1M 25400:00:0300:24:16.9500:24:20.70+00:07:134:5112.4
255DOBUSZYNSKI Pawel 780INOWROCŁAWM-30103M 25500:00:2500:24:17.8500:24:43.45+00:07:144:5112.3
256DOLATA Grzegorz 595BYDGOSZCZM-4043M 25600:00:3800:24:18.6000:24:57.25+00:07:154:5112.3
257GŁOWSKI Dariusz 18BYDGOSZCZM-4044M 25700:00:1500:24:19.9000:24:35.80+00:07:164:5212.3
258DĄBROWSKI Adam 1168BYDGOSZCZM-30104M 25800:00:2900:24:20.6000:24:49.70+00:07:174:5212.3
259MOLENDA Piotr 192BYDGOSZCZM-2072M 25900:00:3100:24:21.3000:24:52.75+00:07:184:5212.3
260NAWROCKI Dariusz 1133VAUPE TEAMBYDGOSZCZM-5014M 26000:01:1400:24:23.0000:25:37.95+00:07:194:5212.3
261BINDEK Łukasz 100KĘSOWOM-30105M 26100:00:2000:24:23.4500:24:44.05+00:07:204:5212.3
262LECH Marek 1320BYDGOSZCZM-30106M 26200:00:2100:24:25.5000:24:46.55+00:07:224:5312.3
263GAWRYCH Adam 324BYDGOSZCZM-2073M 26300:00:5000:24:26.2000:25:16.90+00:07:234:5312.3
264KUJAWA Sebastian 511BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWM-4045M 26400:00:2600:24:28.1500:24:54.40+00:07:254:5312.3
265STANGRECKI Dariusz 289BYDGOSZCZM-30107M 26500:00:2600:24:29.2500:24:55.80+00:07:264:5312.3
266PIASECKI Wlodzimierz 421SOLEC KUJAWSKIM-4046M 26600:00:0400:24:29.4500:24:34.35+00:07:264:5412.2
267SZULC Rafał 382RUN BYDGOSZCZTARKOWO DOLNEM-30108M 26700:01:0700:24:31.3000:25:38.30+00:07:284:5412.2
268JAŚKIEWICZ Rafał 1044RÓŻOWE NIEDŻWIADKI TEAM WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-30109M 26800:00:5800:24:32.3000:25:30.40+00:07:294:5412.2
269RUTKOWSKI Michał 317BYDGOSZCZM-1026M 26900:01:0800:24:34.2000:25:42.35+00:07:314:5412.2
270ADAMSKI Maciej 1180BYDGOSZCZM-4047M 27000:00:0000:24:34.7000:24:34.70+00:07:314:5412.2
271KLAFETKA Michał 92KLINIKA TRIATHLONU TEAMBYDGOSZCZM-2074M 27100:00:1300:24:37.9000:24:51.15+00:07:344:5512.2
272WOJCIECHOWSKI Jarosław 1085BYDGOSZCZM-4048M 27200:00:2300:24:37.9500:25:01.25+00:07:344:5512.2
273MYK Rafał 603TRIFORFUNCHOJNICEM-2075M 27300:00:1500:24:38.8500:24:54.50+00:07:354:5512.2
274KNIOŁA Przemysław 1253NAKŁO NAD NOTECIĄM-2076M 27400:00:2300:24:42.2500:25:05.85+00:07:394:5612.1
275WOJCIECHOWSKI Grzegorz 1170BYDGOSZCZM-2077M 27500:00:2400:24:43.8000:25:08.10+00:07:404:5612.1
276MYLER Łukasz 801SYPNIEWOM-2078M 27600:00:5700:24:43.8000:25:41.10+00:07:404:5612.1
277RABCZYŃSKI Grzegorz 626BYDGOSZCZM-30110M 27700:00:3900:24:44.3000:25:23.65+00:07:414:5612.1
278NIEDBALSKI Karol 1187EURO TIM SQADBYDGOSZCZM-30111M 27800:00:2100:24:44.9000:25:06.65+00:07:414:5712.1
279KOLSKI Radek 1131VAUPE TEAMBYDGOSZCZM-4049M 27900:01:1400:24:45.8000:26:00.45+00:07:424:5712.1
280MRUGAŁA Bartosz 955BRZOZAM-2079M 28000:00:4700:24:45.9500:25:33.45+00:07:424:5712.1
281KOLANOWSKI Wojciech 990BYDGOSZCZM-5015M 28100:00:1700:24:46.1000:25:03.35+00:07:434:5712.1
282KARLIŃSKI Oskar 1255BYDGOSZCZM-1027M 28200:00:3400:24:47.2000:25:21.75+00:07:444:5712.1
283KWIATKOWSKI Karol 987INOWROCŁAWM-30112M 28300:01:2100:24:49.1500:26:10.65+00:07:464:5712.1
284BARCZEWSKI Marek 411BYDGOSZCZM-2080M 28400:00:1900:24:51.6500:25:11.15+00:07:484:5812.1
285WOŹNY Łukasz 1027BYDGOSZCZM-30113M 28500:00:5300:24:51.8500:25:45.30+00:07:484:5812.1
286KUNDE Tomasz 610BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMLIPNIKIM-2081M 28600:00:1800:24:52.7000:25:11.55+00:07:494:5812.1
287MICHALAK Robert 226GORDON RUNBYDGOSZCZM-2082M 28700:00:3400:24:53.9000:25:28.70+00:07:504:5812
288ŁAWNICZAK Paweł 819SOLEC KUJAWSKIM-30114M 28800:00:4400:24:54.5500:25:39.45+00:07:514:5912
289SZATKOWSKI Marcin 322RUN LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM-2083M 28900:00:3300:24:54.7000:25:28.25+00:07:514:5912
290WOLSKI Adam 663BW SQUADBYDGOSZCZM-30115M 29000:00:4000:24:54.8000:25:35.40+00:07:514:5912
291TRUDNOWSKI Janusz 543DRUŻYNA SZPIKUBYDGOSZCZM-60+2M 29100:00:0000:24:55.2000:24:55.20+00:07:524:5912
292ROSÓŁ Jacek 122BYDGOSZCZM-30116M 29200:00:4300:24:55.3500:25:39.15+00:07:524:5912
293RATAJ Krzysztof 113POLONIA BYDGOSZCZ SLAPOZNAŃM-30117M 29300:00:1300:24:56.7500:25:09.95+00:07:534:5912
294GUMMER Andrzej 1417BYDGOSZCZM-30118M 29400:00:4700:24:59.6000:25:46.95+00:07:564:5912
295BŁAŻEJEWSKI Dariusz 719ŚWIECIEM-4050M 29500:01:0300:25:00.0500:26:03.90+00:07:575:0012
296ŚWIETLIK Grzegorz 204ATLAS RUNNING TEAMBYDGOSZCZM-30119M 29600:00:3800:25:00.1000:25:38.40+00:07:575:0012
297JAWORSKI Janusz 1093TOPORZYSKOM-5016M 29700:00:0900:25:01.2000:25:10.65+00:07:585:0012
298ŚWIETLIK Piotr 315BYDGOSZCZM-5017M 29800:00:0300:25:01.6500:25:04.95+00:07:585:0012
299SKUPSZ Jędrzej Kazmierz 361BYDGOSZCZM-2084M 29900:00:5800:25:01.7500:26:00.00+00:07:585:0012
300RAUT Wiesław 796RUN PASJABYDGOSZCZM-60+3M 30000:00:2800:25:01.9500:25:30.00+00:07:585:0012
301WIECZOREK Waldrmar 125BYDGOSZCZM-30120M 30100:01:4800:25:02.6000:26:50.95+00:07:595:0012
302PIASECKI Radosław 1201BYDGOSZCZM-2085M 30200:01:4600:25:03.4500:26:49.55+00:08:005:0012
303LASKA Artur 867BYDGOSZCZM-30121M 30300:00:4000:25:04.0000:25:44.05+00:08:005:0012
304MIERZWA Damian 1348SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-2086M 30400:00:0200:25:04.5000:25:07.15+00:08:015:0112
305WAWRZYNIAK Andrzej 129822.ODNBYDGOSZCZM-5018M 30500:00:4400:25:05.0000:25:49.15+00:08:015:0112
306ROEDING Robert 498BYDGOSZCZM-4051M 30600:00:5500:25:05.4000:26:00.60+00:08:025:0112
307RUDNIK Filip 575T4F CHOJNICECHOJNICEM-2087M 30700:00:1500:25:07.4500:25:22.45+00:08:045:0111.9
308PALIGA Maciej 698SOŚNOM-2088M 30800:00:3600:25:10.1000:25:46.50+00:08:075:0211.9
309BRZEZIŃSKI Artur 1465DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM-2089M 30900:00:5500:25:10.5000:26:05.70+00:08:075:0211.9
310BAUMAN Krystian 221DRUŻYNA SZPIKUTURM-30122M 31000:00:3700:25:12.3500:25:49.75+00:08:095:0211.9
311CZYŻEWSKI Mateusz 1393BYDGOSZCZM-2090M 31100:00:1700:25:12.4500:25:29.50+00:08:095:0211.9
312STAWCZYK Dariusz 196BYDGOSZCZM-30123M 31200:01:0500:25:14.7000:26:19.85+00:08:115:0211.9
313NOWAK Tomasz 1091GORDON RUNŻNINM-4052M 31300:00:3300:25:15.5000:25:48.75+00:08:125:0311.9
314STUSIK Arkadiusz 800BYDGOSZCZM-30124M 31400:00:1800:25:16.5000:25:34.80+00:08:135:0311.9
315WÓJTOWICZ Ryszard 1449WÓJTOWICZ TEAMSOLEC KUJAWSKIM-2091M 31500:00:5100:25:16.5500:26:08.25+00:08:135:0311.9
316WOŹNIAK Adam 807BYDGOSZCZM-30125M 31600:01:0400:25:17.0000:26:21.25+00:08:135:0311.9
317ŁYSZCZARZ Radosław 564BYDGOSZCZM-30126M 31700:01:0200:25:18.5000:26:20.90+00:08:155:0311.9
318MOLENDA Tomasz 1036BYDGOSZCZM-30127M 31800:00:3100:25:19.6500:25:50.90+00:08:165:0311.8
319MIKOŁAJCZAK Sławomir 367BYDGOSZCZM-4053M 31900:00:3800:25:21.2000:26:00.10+00:08:185:0411.8
320FILOSEK Paweł 863BYDGOSZCZM-2092M 32000:01:0900:25:21.7000:26:31.45+00:08:185:0411.8
321CHUDZIŃSKI Rafał 1402BYDGOSZCZM-4054M 32100:00:5800:25:21.8500:26:19.90+00:08:185:0411.8
322JASINIECKI Wojciech 205RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30128M 32200:01:1700:25:22.8500:26:40.45+00:08:195:0411.8
323BRYLEW Tomasz 742BYDGOSZCZM-4055M 32300:00:4400:25:23.2000:26:07.75+00:08:205:0411.8
324BLEJA Krystian 649PGB SPORTOWA PACZKABYDGOSZCZM-30129M 32400:00:4200:25:23.2500:26:06.00+00:08:205:0411.8
325OSTROWSKI Mikołaj 892BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1028M 32500:00:3900:25:26.8500:26:06.30+00:08:235:0511.8
326LIWOCH Grzegorz 436OSIELSKOM-4056M 32600:00:5400:25:26.8500:26:21.40+00:08:235:0511.8
327KLISZEWSKI Piotr 437GWIAZDA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1029M 32700:00:3700:25:27.2000:26:04.50+00:08:245:0511.8
328SZEWCZUK Sebastian 189BYDGOSZCZM-30130M 32800:00:3500:25:27.2500:26:03.10+00:08:245:0511.8
329KLISZEWSKI Adam 433GWIAZDA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1030M 32900:00:3700:25:27.6000:26:04.65+00:08:245:0511.8
330ANISZEWSKI Dariusz 349MORAWYM-4057M 33000:00:0000:25:30.6500:25:30.65+00:08:275:0611.8
331KUREK Piotr 1497BYDGOSZCZM-4058M 33100:00:4300:25:32.3500:26:15.70+00:08:295:0611.7
332SZEFKA Jakub 55BYDGOSZCZM-2093M 33200:00:2700:25:32.4500:25:59.45+00:08:295:0611.7
333SZCZĘSNY Arkadiusz 455DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM-30131M 33300:00:5500:25:33.1500:26:28.45+00:08:305:0611.7
334KRESIŃSKI Andrzej 1167BYDGOSZCZM-30132M 33400:00:3400:25:33.2000:26:07.25+00:08:305:0611.7
335FRYC Łukasz 59BYDGOSZCZM-2094M 33500:00:2600:25:33.4500:25:59.75+00:08:305:0611.7
336SZCZEBLEWSKI Witold 1019MOTOTURYSTYKA.COMŁOCHOWOM-5019M 33600:00:3300:25:33.5000:26:06.60+00:08:305:0611.7
337ANGLART Roman 1162BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5020M 33700:00:5200:25:33.5000:26:26.20+00:08:305:0611.7
338SAWICKI Mikołaj 1349ELEKTRONIK BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1031M 33800:00:1900:25:35.4000:25:55.20+00:08:325:0711.7
339GORCZYCA Rafał 1096BYDGOSZCZM-30133M 33900:01:5200:25:36.1500:27:28.70+00:08:335:0711.7
340MALINOWSKI Waldemar 199RUN LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM-4059M 34000:01:3200:25:36.4500:27:08.65+00:08:335:0711.7
341KELMAN Marcin 856BYDGOSZCZM-30134M 34100:00:3700:25:37.7000:26:14.80+00:08:345:0711.7
342FABROWSKI Dawid 5BYDGOSZCZM-30135M 34200:01:3600:25:39.2500:27:16.20+00:08:365:0811.7
343SOBOTA Piotr 950BIAŁE BŁOTAM-4060M 34300:00:3400:25:41.3500:26:16.15+00:08:385:0811.7
344KIJEWSKI Maciej 843KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30136M 34400:00:2900:25:42.4000:26:11.60+00:08:395:0811.7
345TUREK Mateusz 967BYDGOSZCZM-2095M 34500:00:4800:25:44.8000:26:33.75+00:08:415:0911.7
346GRUBICH Arkadiusz 273BRACIA DALTONNIEMCZM-30137M 34600:00:0700:25:45.3000:25:52.55+00:08:425:0911.7
347GRUBICH Kacper 753BYDGOSZCZM-1032M 34700:00:0500:25:46.3500:25:52.15+00:08:435:0911.6
348DĄBROWSKI Jarosław 525HORNET DESIGN STUDIOBYDGOSZCZM-2096M 34800:01:2100:25:46.4000:27:07.40+00:08:435:0911.6
349ILNICKI Artur 336BYDGOSZCZM-30138M 34900:00:4200:25:47.3000:26:30.20+00:08:445:0911.6
350ŚWIATLAK Marek 277SOWA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4061M 35000:01:1700:25:47.4000:27:05.20+00:08:445:0911.6
351KISZKA Marcin 482RUN PASJABYDGOSZCZM-30139M 35100:00:4600:25:47.9500:26:34.35+00:08:445:0911.6
352GILL Daniel 764BYDGOSZCZM-30140M 35200:00:0600:25:49.0000:25:55.70+00:08:455:0911.6
353KOZIŃSKI Tomasz 585BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM-4062M 35300:00:4200:25:49.2000:26:31.65+00:08:465:0911.6
354WIŚNIEWSKI Włodzimierz 714TORUŃM-5021M 35400:01:2100:25:50.5500:27:12.25+00:08:475:1011.6
355JANKOWSKI Maciej 889BYDGOSZCZM-1033M 35500:00:2600:25:51.9500:26:18.20+00:08:485:1011.6
356NOWAK Adam 285WUJEK PORADABYDGOSZCZM-4063M 35600:01:1300:25:53.1000:27:06.45+00:08:505:1011.6
357ŚCIBAK Wojciech 446M-30141M 35700:00:5500:25:53.3500:26:48.35+00:08:505:1011.6
358RACZYCKI Tomasz 1206PAWLOWEKM-30142M 35800:01:2800:25:57.9000:27:26.55+00:08:545:1111.6
359NOWAKOWSKI Tomasz 1057BYDGOSZCZM-30143M 35900:00:5100:25:58.2000:26:49.20+00:08:555:1111.6
360WIŚNIEWSKI Przemysław 776BYDGOSZCZM-30144M 36000:01:1800:25:58.3000:27:16.65+00:08:555:1111.6
361SKONIECZNY Daniel 494TCMS PESABYDGOSZCZM-2097M 36100:01:1500:26:00.6500:27:16.35+00:08:575:1211.5
362CIEMNY Tomasz 1113BYDGOSZCZM-4064M 36200:00:5600:26:01.4500:26:58.25+00:08:585:1211.5
363SZULAKOWSKI Tomasz 1292KURCZE JAK DALEKOZIELONKAM-4065M 36300:01:2000:26:01.7000:27:22.40+00:08:585:1211.5
364KOZAKIEWICZ Marcin 875NAKŁO NAD NOTECIĄM-4066M 36400:00:3500:26:02.9000:26:38.45+00:08:595:1211.5
365RYDLEWSKI Andrzej 299RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30145M 36500:01:1000:26:03.5000:27:14.40+00:09:005:1211.5
366PLASKOTA Artur 1222BORKOWICEM-2098M 36600:01:0900:26:04.3500:27:13.45+00:09:015:1211.5
367ROSZCZYN Dawid 538AS CROSSFITBYDGOSZCZM-2099M 36700:01:2300:26:04.6000:27:27.75+00:09:015:1211.5
368NIEDBALSKI Piotr 1189EURO TIM SQADBYDGOSZCZM-20100M 36800:00:2200:26:05.3500:26:27.35+00:09:025:1311.5
369BRZEZIŃSKI Sławomir 681CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM-30146M 36900:01:5400:26:07.2000:28:01.85+00:09:045:1311.5
370ŚLADEWSKI Rafał 935GĄDECZM-30147M 37000:00:1400:26:08.2500:26:22.95+00:09:055:1311.5
371PASIEKA Tomasz 958DRZEWIANOWOM-4067M 37100:01:1600:26:08.2500:27:24.25+00:09:055:1311.5
372SZUBERT Maciej 554HORNET DESIGN STUDIOBYDGOSZCZM-4068M 37200:01:2000:26:10.3000:27:30.55+00:09:075:1411.5
373BŁAŻEJEWSKI Kacper 512CB163BYDGOSZCZM-20101M 37300:01:2000:26:10.9500:27:31.70+00:09:075:1411.5
374KADOW Rafał 583BYDGOSZCZM-30148M 37400:00:4500:26:11.5000:26:56.70+00:09:085:1411.5
375WIŚNIEWSKI Piotr 1042LEGE ARTISBYDGOSZCZM-30149M 37500:00:4000:26:11.9500:26:52.55+00:09:085:1411.5
376SKÓRCZ Tomasz 1252BYDGOSZCZM-4069M 37600:00:2700:26:12.2000:26:39.80+00:09:095:1411.5
377DOMAŃSKI Marcin 1432BYDGOSZCZM-20102M 37700:01:0400:26:13.1500:27:17.30+00:09:105:1411.4
378MIKOŁAJCZAK Jan 774GWIAZDA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1034M 37800:00:3800:26:13.4000:26:52.20+00:09:105:1411.4
379TARASZKA Ireneusz 1241JRG 1 INOWROCŁAWGNIEWKOWOM-5022M 37900:00:3400:26:13.8500:26:48.10+00:09:105:1411.4
380CECHOWSKI Marcin 119BYDGOSZCZM-30150M 38000:00:4700:26:14.0000:27:01.95+00:09:105:1411.4
381BORZYSZKOWSKI Grzegorz 683STARY FORDONBYDGOSZCZM-30151M 38100:00:3500:26:16.9000:26:52.40+00:09:135:1511.4
382KARWOWSKI Waldemar 360BRACIA DALTONBYDGOSZCZM-4070M 38200:00:0600:26:18.3000:26:24.35+00:09:155:1511.4
383KUFEL Łukasz 954BYDGOSZCZM-20103M 38300:00:5900:26:18.4000:27:18.05+00:09:155:1511.4
384KORDAS Jacek 606BYDGOSZCZM-20104M 38400:00:3200:26:18.6000:26:51.40+00:09:155:1511.4
385BUDKIEWICZ Radosław 187BYDGOSZCZM-20105M 38500:01:0800:26:18.6000:27:27.35+00:09:155:1511.4
386STASZKIEWICZ Jakub 441STASHKY TEAMBYDGOSZCZM-1035M 38600:00:3900:26:18.7000:26:58.50+00:09:155:1511.4
387MASŁOWSKI Mateusz 1459BYDGOSZCZM-20106M 38700:00:0300:26:19.1500:26:22.30+00:09:165:1511.4
388PAWLAK Waldemar 1182VEGE RUNNERSBYDGOSZCZM-30152M 38800:00:5200:26:20.1000:27:12.35+00:09:175:1611.4
389SZMELTER Michał 1106BYDGOSZCZM-4071M 38900:01:0700:26:21.7000:27:29.55+00:09:185:1611.4
390KROPIDŁOWSKI Bartosz 785BYDGOSZCZM-30153M 39000:01:3600:26:24.7000:28:01.40+00:09:215:1711.4
391MAREK Sławomir 1249STALE BIEGAM NOVA TRADINGPRZYSIEKM-30154M 39100:00:5900:26:27.6500:27:27.25+00:09:245:1711.3
392BUDZIAK Bartosz 201BYDGOSZCZM-4072M 39200:01:5300:26:30.8000:28:24.30+00:09:275:1811.3
393MIŚ Michał 1080LUKS START NAKŁOPATEREKM-20107M 39300:00:5100:26:31.3000:27:22.50+00:09:285:1811.3
394HARACEWIAT Michał 826TORUŃM-20108M 39400:00:4200:26:31.8500:27:14.30+00:09:285:1811.3
395HILLER Andrzej 1169OSIELSKOM-1036M 39500:01:2800:26:33.7000:28:02.65+00:09:305:1811.3
396BYSTRZYŃSKI Jan 1173BYDGOSZCZM-30155M 39600:00:2200:26:34.0000:26:56.55+00:09:305:1811.3
397ŁOBOCKI Krzysztof 1338BYDGOSZCZM-30156M 39700:01:2700:26:35.3000:28:02.45+00:09:325:1911.3
398MADEJ Adam 871BYDGOSZCZM-20109M 39800:01:0100:26:35.9500:27:37.15+00:09:325:1911.3
399BRZUSKIEWICZ Sławomir 1454BYDGOSZCZM-4073M 39900:00:4300:26:37.0000:27:20.35+00:09:335:1911.3
400TWARDOWSKI Bartosz 775BYDGOSZCZM-20110M 40000:00:2900:26:37.0500:27:06.05+00:09:345:1911.3
401POTRZEBOWSKI Marek 304BYDGOSZCZM-30157M 40100:00:4800:26:37.2000:27:25.35+00:09:345:1911.3
402WALKOWIAK Rafał 707BYDGOSZCZM-20111M 40200:00:2400:26:37.3500:27:01.80+00:09:345:1911.3
403KAROLEWSKI Krzysztof 1328BYDGOSZCZM-20112M 40300:00:4600:26:39.0500:27:25.15+00:09:365:1911.3
404SZAFKOWSKI Arkadiusz 144SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM-4074M 40400:00:3500:26:39.5000:27:14.90+00:09:365:1911.3
405WARCHOŁ Marcin 1225CAŁY TWÓJŚWIECIEM-1037M 40500:00:1000:26:39.6000:26:50.05+00:09:365:2011.3
406WARCHOŁ Ryszard 1224CAŁY TWÓJŚWIECIEM-4075M 40600:00:1000:26:39.7500:26:50.35+00:09:365:2011.3
407KONDEL Kamil 733BYDGOSZCZM-30158M 40700:00:4300:26:40.1000:27:23.30+00:09:375:2011.3
408SZOSTAK Tomasz 988MBANKBYDGOSZCZM-4076M 40800:01:0000:26:40.2000:27:40.80+00:09:375:2011.3
409GRUCHAŁA Wojciech 632BYDGOSZCZM-5023M 40900:00:3400:26:40.6500:27:14.65+00:09:375:2011.3
410WOJCIESZAK Dariusz 1229BYDGOSZCZM-5024M 41000:00:5300:26:41.4500:27:35.40+00:09:385:2011.2
411MOKOS Tomasz 510BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWM-30159M 41100:01:0400:26:42.7500:27:47.65+00:09:395:2011.2
412GOLEC Wojciech 1302BYDGOSZCZM-30160M 41200:00:5200:26:43.5500:27:36.40+00:09:405:2011.2
413WEGNER Roman 1398NIEMCZM-5025M 41300:00:5200:26:43.6500:27:35.65+00:09:405:2011.2
414CHMIELEWSKI Ireneusz 651CZARNE STOPY.SMMAŁA NIESZAWKAM-5026M 41400:00:3800:26:48.6000:27:27.05+00:09:455:2111.2
415MAŁECKI Tomasz 674ZŁOTNIKI KUJAWSKIEM-30161M 41500:00:5800:26:49.1000:27:47.65+00:09:465:2111.2
416GÓŹDŹ Tomasz 999JAŚ BIEGABYDGOSZCZM-30162M 41600:00:5700:26:50.4500:27:48.20+00:09:475:2211.2
417MAJCHERCZAK Dawid 772BYDGOSZCZM-20113M 41700:01:2500:26:50.6000:28:16.45+00:09:475:2211.2
418ŻERDZIŃSKI Marcin 993BYDGOSZCZM-Open1M 41800:01:2500:26:50.7000:28:16.45+00:09:475:2211.2
419JAWORSKI Krzysztof 773BYDGOSZCZM-4077M 41900:01:2500:26:51.2000:28:16.75+00:09:485:2211.2
420PŁACZKOWSKI Rafał 1143ŚLIMAKI BARCINBARCINM-30163M 42000:00:2400:26:51.5000:27:16.20+00:09:485:2211.2
421BYCZKOWSKI Zenon 479MUROWANIECM-5027M 42100:00:4900:26:53.9000:27:43.60+00:09:505:2211.2
422ORNATOWSKI Marcin 24GORDON RUNKRUSZYN KRAJEŃSKIM-30164M 42200:00:3600:26:55.8000:27:31.80+00:09:525:2311.1
423KWIATKOWSKI Daniel 193KLINIKA TRIATHLONU TEAMBYDGOSZCZM-20114M 42300:00:1600:26:56.1000:27:12.85+00:09:535:2311.1
424GRAMOWSKI Jakub 1174BYDGOSZCZM-20115M 42400:00:5700:26:57.2500:27:54.50+00:09:545:2311.1
425PERA Marek 495BYDGOSZCZM-30165M 42500:01:0500:26:59.7000:28:04.90+00:09:565:2311.1
426ROŚ Sławek 283ARMIA CHRYSTUSANOWA WIEŚ WIELKAM-20116M 42600:00:5100:27:01.4000:27:52.60+00:09:585:2411.1
427KOBYLARZ Mariusz 916BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30166M 42700:00:5100:27:02.0500:27:53.05+00:09:595:2411.1
428TWARDOWSKI Wojciech 408RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4078M 42800:01:1000:27:03.5500:28:14.15+00:10:005:2411.1
429WARACZEWSKI Paweł 368TORUŃM-30167M 42900:01:0300:27:04.4500:28:08.30+00:10:015:2511.1
430SZUBARTOWSKI Robert 1282BYDGOSZCZM-4079M 43000:00:3400:27:10.1000:27:44.90+00:10:075:2611
431JARZYŃSKI Maciej 453BYDGOSZCZM-20117M 43100:01:4100:27:12.8500:28:54.45+00:10:095:2611
432KAROLEWSKI Marek 237BYDGOSZCZM-60+4M 43200:00:4500:27:13.5000:27:58.90+00:10:105:2611
433CZAJA Jarosław 1273BYDGOSZCZM-30168M 43300:01:0700:27:14.1500:28:21.50+00:10:115:2611
434GRALAK Mikołaj 1195BYDGOSZCZM-1038M 43400:00:1300:27:15.0500:27:28.80+00:10:125:2711
435SIEKIERSKI Tomasz 104BYDGOSZCZM-4080M 43500:01:4400:27:19.7500:29:04.35+00:10:165:2811
436ŻARKOWSKI Krzysztof 27KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4081M 43600:00:4400:27:19.9500:28:04.55+00:10:165:2811
437LEWANDOWSKI Michał 873BYDGOSZCZM-30169M 43700:01:0200:27:19.9500:28:22.00+00:10:165:2811
438ADACH Paweł 877POLSKABYDGOSZCZM-30170M 43800:01:0100:27:20.0000:28:21.70+00:10:165:2811
439NOWAK Damian 1460BYDGOSZCZM-1039M 43900:00:0900:27:22.2500:27:32.10+00:10:195:2811
440MASŁOWSKI Kamil 1456BYDGOSZCZM-20118M 44000:00:1000:27:23.5500:27:34.35+00:10:205:2810.9
441WIERZCHOSŁAWSKI Mateusz 1387BRZOZAM-20119M 44100:00:3800:27:24.1500:28:03.00+00:10:215:2910.9
442MLICKI Marcin 136BIAŁE BŁOTAM-4082M 44200:01:0800:27:24.9500:28:33.40+00:10:215:2910.9
443STRZAŁKOWSKI Sergiusz 907BYDGOSZCZM-1040M 44300:01:1100:27:25.5000:28:36.80+00:10:225:2910.9
444CHYLIŃSKI Michał 874BYDGOSZCZM-30171M 44400:01:0100:27:26.0000:28:27.00+00:10:225:2910.9
445SIUDA Marek 746BYDGOSZCZM-4083M 44500:01:0100:27:27.9000:28:29.60+00:10:245:2910.9
446KAPELIŃSKI Adrian 216BYDGOSZCZM-20120M 44600:00:0000:27:31.2000:27:31.20+00:10:285:3010.9
447DUDZIAK Tomasz 588BYDGOSZCZM-30172M 44700:00:2600:27:32.4000:27:58.40+00:10:295:3010.9
448KAPELIŃSKI Sebastian 213BYDGOSZCZM-20121M 44800:00:4700:27:35.5500:28:22.60+00:10:325:3110.9
449STASZKIEWICZ Radosław 443CZARNE STOPY SMBYDGOSZCZM-4084M 44900:01:0400:27:36.8500:28:41.05+00:10:335:3110.9
450ZALEWSKI Sebastian 665BIAŁE BŁOTAM-20122M 45000:00:3500:27:40.4000:28:15.60+00:10:375:3210.8
451STANKIEWICZ Dariusz 1390BÓL TO ŚCIEMAMAKSYMILIANOWOM-4085M 45100:00:5800:27:40.7000:28:39.65+00:10:375:3210.8
452JESZKA Patryk 894BBL SZUBINWIESZKIM-20123M 45200:00:2900:27:41.9500:28:11.55+00:10:385:3210.8
453JANKOWSKI Tomasz Michał 886BYDGOSZCZM-5028M 45300:00:0000:27:42.3500:27:42.35+00:10:395:3210.8
454GUDELL Radosław 10BYDGOSZCZM-4086M 45400:01:2900:27:43.7500:29:13.30+00:10:405:3210.8
455STĘPSKI Sławomir 981BYDGOSZCZM-1041M 45500:01:1200:27:44.2500:28:57.05+00:10:415:3310.8
456OSSOWSKI Tomek 1482SEROCKM-20124M 45600:00:1000:27:44.4000:27:54.50+00:10:415:3210.8
457ZABOROWSKI Robert 827PGB SPORTOWA PACZKAŁOCHOWOM-30173M 45700:00:5100:27:45.3500:28:36.75+00:10:425:3310.8
458ROSZCZYN Michał 517BYDGOSZCZM-20125M 45800:01:2300:27:48.2500:29:12.00+00:10:455:3310.8
459HASEK Patryk 936BYDGOSZCZM-20126M 45900:01:2200:27:48.5500:29:11.35+00:10:455:3310.8
460RYBARCZYK Michał 1257BYDGOSZCZM-30174M 46000:00:5700:27:49.0500:28:46.65+00:10:465:3310.8
461MALIŃSKI Wojciech 175BYDGOSZCZM-30175M 46100:00:5700:27:49.5000:28:46.65+00:10:465:3310.8
462KISIEL Krystian 53BYDGOSZCZM-20127M 46200:01:0400:27:50.3500:28:54.80+00:10:475:3410.8
463KLINIKOWSKI Jacek 326KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM-4087M 46300:01:1900:27:50.9000:29:10.55+00:10:475:3410.8
464ZYGMUNT Robert 908BYDGOSZCZM-4088M 46400:00:4700:27:52.1500:28:39.30+00:10:495:3410.8
465KUBOWICZ Piotr 291MAŁGOŚ TEAMBYDGOSZCZM-4089M 46500:01:1900:27:52.4500:29:11.90+00:10:495:3410.8
466DROŻ Marcin 84BYDGOSZCZM-1042M 46600:01:3800:27:53.2500:29:32.15+00:10:505:3410.8
467KRYSZTOFIAK Robert 301BRZOZAM-4090M 46700:00:5200:27:53.3500:28:45.45+00:10:505:3410.8
468NIEDBALSKI Grzegorz 872RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5029M 46800:01:1600:27:53.8500:29:10.55+00:10:505:3410.8
469ZDZIAREK Artur 770BYDGOSZCZM-30176M 46900:00:4600:27:56.8500:28:43.45+00:10:535:3510.7
470STĘPIEŃ Michał 310GALACTICABYDGOSZCZM-30177M 47000:01:2600:27:57.0500:29:23.30+00:10:545:3510.7
471WOJTYSIAK Szymon 1076BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-20128M 47100:00:5300:27:58.0000:28:51.15+00:10:545:3510.7
472LEMAŃCZYK Zygmunt 300RUN BYDGOSZCZNIEMCZM-4091M 47200:01:1200:27:58.2000:29:11.05+00:10:555:3510.7
473KURTYSIAK Roman 534BYDGOSZCZM-5030M 47300:00:4200:27:58.2500:28:40.45+00:10:555:3510.7
474DURAJEWSKI Mateusz 500BYDGOSZCZM-20129M 47400:01:2900:27:59.8500:29:28.85+00:10:565:3510.7
475GORDON Roman 721RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-60+5M 47500:01:1800:28:07.2000:29:25.90+00:11:045:3710.7
476HARACEWIAT Cezary 650BYDGOSZCZM-5031M 47600:00:3800:28:08.3000:28:47.25+00:11:055:3710.7
477SEROCKI Kornel 593BYDGOSZCZM-20130M 47700:00:3800:28:08.5000:28:47.30+00:11:055:3710.7
478SEROCKI Bartosz 590FRANEK I RÓŻABYDGOSZCZM-30178M 47800:00:3800:28:08.7000:28:47.05+00:11:055:3710.7
479IWAN Remigiusz 209BYDGOSZCZM-30179M 47900:01:0100:28:08.9000:29:10.10+00:11:055:3710.7
480SIEŃSKI Jacek 1079RUN BYDGOSZCZNIEMCZM-5032M 48000:01:1400:28:10.7000:29:25.10+00:11:075:3810.6
481LEMIEŻ Andrzej 680SOLEC KUJAWSKIM-30180M 48100:00:1400:28:11.0500:28:25.55+00:11:085:3810.6
482WYPORKIEWICZ Jerzy 1031WILCZEM-4092M 48200:00:4900:28:13.3500:29:02.90+00:11:105:3810.6
483BANACH Jan 182KLINIKA TRIATHLONU TEAMBYDGOSZCZM-20131M 48300:00:4500:28:17.1000:29:02.60+00:11:145:3910.6
484PIECZARA Michał 567KLINIKA TRIATHLONU TEAMNIEMCZM-20132M 48400:00:4600:28:18.1000:29:04.30+00:11:155:3910.6
485PAPIS Piotr 1128BACKONIKBYDGOSZCZM-30181M 48500:01:1900:28:18.8000:29:38.15+00:11:155:3910.6
486BRYŚ Bartłomiej 117ŁOCHOWOM-20133M 48600:00:4000:28:18.8500:28:59.75+00:11:155:3910.6
487FILOSEK Marcin 914BYDGOSZCZM-30182M 48700:01:0900:28:19.0000:29:28.35+00:11:155:3910.6
488KRZYŻANOWSKI Wojciech 321BYDGOSZCZM-4093M 48800:01:2100:28:20.1000:29:41.10+00:11:175:4010.6
489RZEPCZYNSKI Tomasz 499BR DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM-4094M 48900:00:5600:28:20.6000:29:17.20+00:11:175:4010.6
490MYCZKO Dariusz 645CPR BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30183M 49000:00:3600:28:23.8500:29:00.05+00:11:205:4010.6
491KILANOWSKI Dariusz 829BYDGOSZCZM-30184M 49100:01:1100:28:24.5500:29:35.75+00:11:215:4010.6
492TOMCZAK Krzysztof 1205STRZELEWOM-20134M 49200:00:0800:28:27.4000:28:36.05+00:11:245:4110.5
493WITKOWSKI Tomasz 1198VIVA LA VIDABYDGOSZCZM-30185M 49300:00:2000:28:27.4500:28:47.55+00:11:245:4110.5
494BRZOZOWSKI Krzysztof 126BYDGOSZCZM-20135M 49400:01:4100:28:27.7500:30:08.80+00:11:245:4110.5
495SZCZYGIEŁ Michał 992BYDGOSZCZM-30186M 49500:01:1000:28:28.7500:29:38.80+00:11:255:4110.5
496BIERNACKI Piotr 1271BYDGOSZCZM-30187M 49600:01:0900:28:28.9000:29:38.45+00:11:255:4110.5
497WRZYSZCZ Damian 919BYDGOSZCZM-1043M 49700:00:3900:28:29.3000:29:08.65+00:11:265:4110.5
498NOWAK Łukasz 146VIRTUAL RUNNER CLUBBYDGOSZCZM-30188M 49800:01:2100:28:30.4000:29:52.05+00:11:275:4210.5
499CYGAN Marcin 1149DOBRCZM-4095M 49900:00:5000:28:32.6000:29:23.30+00:11:295:4210.5
500BANASZAK Krzysztof 1060BYDGOSZCZM-30189M 50000:00:4900:28:32.7500:29:22.55+00:11:295:4210.5
501BRODA Piotr 298BYDGOSZCZM-4096M 50100:00:5000:28:33.2000:29:23.20+00:11:305:4210.5
502GNIOT Henryk 618MINIKOWOM-4097M 50200:01:2500:28:34.1500:30:00.00+00:11:315:4310.5
503BUŁAT Adam 760BYDGOSZCZM-20136M 50300:01:0700:28:35.2500:29:42.60+00:11:325:4310.5
504SPIRYDOWICZ Piotr 1297BYDGOSZCZM-30190M 50400:01:0900:28:35.3000:29:44.65+00:11:325:4310.5
505FLEJTER Artur 1401BIAŁE BŁOTAM-5033M 50500:01:3400:28:35.8000:30:09.80+00:11:325:4310.5
506GIŻA Damian 244POLONIAOSIELSKOM-30191M 50600:00:3000:28:37.7000:29:08.65+00:11:345:4310.5
507BASZANOWSKI Tomasz 852BYDGOSZCZM-30192M 50700:00:2900:28:41.7500:29:11.10+00:11:385:4410.5
508MIKUŁA Tomasz 241GORDON RUNRYNARZEWOM-30193M 50800:01:3100:28:42.3000:30:14.00+00:11:395:4410.4
509SKARBEK Marek 1082BYDGOSZCZM-4098M 50900:00:2200:28:42.4500:29:04.45+00:11:395:4410.5
510ŁUKASIEWICZ Krzysztof 532BYDGOSZCZM-30194M 51000:01:3400:28:43.6500:30:17.90+00:11:405:4410.4
511DZIAMSKI Wojciech 1208BYDGOSZCZM-30195M 51100:01:3300:28:44.5500:30:17.85+00:11:415:4410.4
512IWAN Przemysław 212BYDGOSZCZM-1044M 51200:01:0000:28:44.7500:29:45.25+00:11:415:4510.4
513WIŚNIEWSKI Szymon 722TORUŃM-1045M 51300:01:2200:28:46.0000:30:08.20+00:11:425:4510.4
514RUDOL Damian 78BYDGOSZCZM-30196M 51400:01:4400:28:46.1000:30:30.80+00:11:435:4510.4
515PROCZEK Jakub 668BYDGOSZCZM-20137M 51500:00:2300:28:49.2500:29:12.85+00:11:465:4510.4
516NITKA Adam 1351BYDGOSZCZM-4099M 51600:01:1500:28:51.9000:30:07.60+00:11:485:4610.4
517SMERLIŃSKI Robert 508BRAKBYDGOSZCZM-30197M 51700:01:2100:28:51.9000:30:13.40+00:11:485:4610.4
518WIŚNIEWSKI Maksymilian 717TORUŃM-1046M 51800:01:2100:28:52.5000:30:13.80+00:11:495:4610.4
519KOŁODZIEJSKI Daniel 1021TORUŃM-30198M 51900:00:3500:28:52.6500:29:28.50+00:11:495:4610.4
520JASTRZEMBSKI Tomasz 556DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM-30199M 52000:01:5200:28:53.8500:30:46.45+00:11:505:4610.4
521KLÓSKA Roman 401WOJNOWOM-40100M 52100:01:3600:28:57.9000:30:34.85+00:11:545:4710.4
522MUSIAŁA Adam 1423BYDGOSZCZM-30200M 52200:00:3000:28:59.4500:29:29.95+00:11:565:4710.4
523PATRZAŁEK Oskar 464BYDGOSZCZM-1047M 52300:01:4600:29:00.8500:30:47.55+00:11:575:4810.3
524STEFANOWICZ Wojciech 986RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30201M 52400:01:1700:29:01.1000:30:18.40+00:11:585:4810.3
525NALEŻYTY Piotr 1319BYDGOSZCZM-30202M 52500:01:4500:29:01.3500:30:46.85+00:11:585:4810.3
526GÓRSKI Marian 571SOLECCYBIEGACZESOLEC KUJAWSKIM-5034M 52600:00:0800:29:01.6500:29:10.15+00:11:585:4810.3
527KAPELIŃSKI Stanisław 207BYDGOSZCZM-40101M 52700:00:4600:29:02.1500:29:48.45+00:11:595:4810.3
528POLAKIEWICZ Dariusz 754KLUB ZDROWIA BYDGOSZCZSOLEC-KUJAWSKIM-5035M 52800:00:0700:29:02.2000:29:09.80+00:11:595:4810.3
529GORGOL Tomasz 640RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30203M 52900:01:1200:29:05.1000:30:17.65+00:12:025:4910.3
530GRUCHAŁA Paweł 621BYDGOSZCZM-20138M 53000:00:3200:29:05.6500:29:38.60+00:12:025:4910.3
531KLONOWSKI Sławomir 14NIEMCZM-40102M 53100:01:2700:29:06.3500:30:33.75+00:12:035:4910.3
532DARNOWSKI Bartosz 704BYDGOSZCZM-30204M 53200:01:4400:29:06.7500:30:51.40+00:12:035:4910.3
533DĘBSKI Arkadiusz 902BYDGOSZCZM-5036M 53300:00:3600:29:07.7000:29:44.05+00:12:045:4910.3
534BURY Tomasz 580BYDGOSZCZM-30205M 53400:00:1000:29:08.2000:29:19.00+00:12:055:4910.3
535ANTKOWIAK Bartek 493TCMS PESABYDGOSZCZM-20139M 53500:01:1600:29:08.6000:30:25.00+00:12:055:4910.3
536KLISZEWSKI Maciej 435GWIAZDA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1048M 53600:01:3000:29:08.7000:30:39.45+00:12:055:4910.3
537KLISZEWSKI Damian 428BYDGOSZCZM-40103M 53700:01:3000:29:09.4000:30:39.60+00:12:065:4910.3
538MARĆ Robert 531BYDGOSZCZM-40104M 53800:01:1200:29:10.7500:30:22.85+00:12:075:5010.3
539KRZYŻAŃSKI Kacper 86BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM-1049M 53900:01:3700:29:12.2500:30:49.55+00:12:095:5010.3
540STĘPIEŃ Bogdan 350BYDGOSZCZM-20140M 54000:01:0200:29:13.8500:30:16.65+00:12:105:5010.3
541STOKŁOSA Maciej 330BYDGOSZCZM-20141M 54100:01:3100:29:13.8500:30:45.05+00:12:105:5010.3
542DZIERŻAWSKI Łukasz 1090WŁOCŁAWEKM-30206M 54200:01:1200:29:14.6000:30:26.70+00:12:115:5010.3
543BONKOWSKI Wojciech 798NAKŁO NAD NOTECIĄM-30207M 54300:01:0000:29:15.2500:30:15.45+00:12:125:5110.3
544KOLASA Robert 1018BYDGOSZCZM-30208M 54400:01:0900:29:15.3500:30:25.00+00:12:125:5110.3
545SZALA Paweł 69BYDGOSZCZM-20142M 54500:01:3600:29:16.8500:30:52.85+00:12:135:5110.3
546KWIATKOWSKI Paweł 56NAKŁO NAD NOTECIĄM-30209M 54600:01:0100:29:17.1000:30:18.40+00:12:145:5110.2
547KOCZOROWSKI Maciej 391BYDGOSZCZM-1050M 54700:00:2500:29:19.2500:29:44.25+00:12:165:5110.2
548PARUCKI Zbigniew 378BYDGOSZCZM-5037M 54800:00:2500:29:19.6000:29:45.10+00:12:165:5210.2
549KAPUSTA Maciej 718BYDGOSZCZM-30210M 54900:01:3700:29:21.5500:30:59.05+00:12:185:5210.2
550KRZYŻAŃSKI Przemysław 70BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM-40105M 55000:01:3500:29:22.7000:30:58.50+00:12:195:5210.2
551URBANSKI Piotr 320RUN TEAM PRUSZCZPRUSZCZM-40106M 55100:01:2400:29:23.2000:30:47.55+00:12:205:5210.2
552URBANSKI Hubert 339RUN TEAM PRUSZCZPRUSZCZM-1051M 55200:01:2400:29:23.3500:30:48.00+00:12:205:5210.2
553ANDRYSZAK Piotr 1312NOWA WIEŚ WIELKAM-40107M 55300:00:4200:29:23.8000:30:05.95+00:12:205:5210.2
554KOZŁOWSKI Mirosław 1266BYDGOSZCZM-5038M 55400:01:0900:29:23.8500:30:33.20+00:12:205:5210.2
555WRÓBLEWSKI Kewin 846BYDGOSZCZM-1052M 55500:00:0700:29:25.6500:29:33.35+00:12:225:5310.2
556WASZAK Konrad 1410FORDON NA CO DZIEŃFORDONM-20143M 55600:00:4400:29:31.1500:30:15.15+00:12:285:5410.2
557BANASIEWICZ Arek 1050OLIMPIASPORT.PLBYDGOSZCZM-30211M 55700:01:4400:29:34.9000:31:19.45+00:12:315:5510.1
558SKORECKI Aleksander 644BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM-20144M 55800:01:3600:29:35.3000:31:12.20+00:12:325:5510.1
559JARZEMSKI Marcin 95BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM-20145M 55900:01:3700:29:35.5500:31:12.75+00:12:325:5510.1
560NIEDBAŁA Mariusz 259ASW BLACK PANTHERBYDGOSZCZM-20146M 56000:01:0600:29:35.8500:30:42.25+00:12:325:5510.1
561PIETKUN Ryszard 654BYDGOSZCZM-5039M 56100:01:1000:29:35.9500:30:46.55+00:12:325:5510.1
562ZWOLAK Mateusz 890M-Open2M 56200:00:1800:29:36.5500:29:55.10+00:12:335:5510.1
563WIŚNIEWSKI Wojciech 357BYDGOSZCZM-40108M 56300:00:5800:29:37.2000:30:35.85+00:12:345:5510.1
564NIEDBALSKI Edward 1190BYDGOSZCZM-60+6M 56400:00:2200:29:37.2500:29:59.35+00:12:345:5510.1
565CZYŻEWSKI Wojciech 1264BYDGOSZCZM-40109M 56500:00:4100:29:37.8500:30:19.70+00:12:345:5510.1
566JÓŹWIK Sebastian 1005BYDGOSZCZM-20147M 56600:00:4000:29:38.7500:30:18.95+00:12:355:5510.1
567CHODOR Tomasz 687TURM-40110M 56700:01:1900:29:39.6000:30:59.55+00:12:365:5610.1
568RACIBORSKI Grzegorz 308TASAK TEAMBYDGOSZCZM-30212M 56800:01:2400:29:39.8000:31:03.85+00:12:365:5510.1
569GODZIK Kamil 472BR DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM-40111M 56900:00:5500:29:39.8500:30:34.85+00:12:365:5510.1
570JAŻDŻEWSKI Jarosław 262BYDGOSZCZM-30213M 57000:01:3200:29:40.7000:31:13.60+00:12:375:5610.1
571WILCZYŃSKI Jacek 467BYDGOSZCZM-40112M 57100:01:1100:29:42.3000:30:53.95+00:12:395:5610.1
572SOBOWIEC Szymon 757SOBOWIEC TEAMBYDGOSZCZM-40113M 57200:01:1000:29:43.0000:30:53.60+00:12:395:5610.1
573BUSZTA Artur 1104KLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIABYDGOSZCZM-30214M 57300:01:1100:29:43.2500:30:54.55+00:12:405:5610.1
574KRUK Łukasz 319BYDGOSZCZM-1053M 57400:01:1700:29:45.0500:31:02.05+00:12:425:5710.1
575KRUK Szymon 316BYDGOSZCZM-1054M 57500:01:1600:29:45.6500:31:02.25+00:12:425:5710.1
576STOKŁOSA Kamil 790BYDGOSZCZM-30215M 57600:01:4500:29:46.4000:31:32.35+00:12:435:5710.1
577DŹOBIŃSKI Dawid 965BYDGOSZCZM-30216M 57700:00:5200:29:46.4500:30:39.20+00:12:435:5710.1
578KRUK Krzysztof 311BYDGOSZCZM-40114M 57800:01:1700:29:46.7500:31:04.45+00:12:435:5710.1
579KASPRZAK Wojciech 1188M-30217M 57900:00:4200:29:51.1000:30:33.55+00:12:485:5810.1
580OSZUBSKI Kazimierz 944BYDGOSZCZM-40115M 58000:00:4300:29:52.1000:30:35.90+00:12:495:5810
581RONKIEWICZ Bartosz 913SPORT FACTORYBYDGOSZCZM-30218M 58100:01:0100:29:53.4500:30:55.15+00:12:505:5810
582KALACZYŃSKI Grzegorz 724BYDGOSZCZM-40116M 58200:01:1800:29:53.6000:31:11.95+00:12:505:5810
583WRZYSZCZ Adam 910BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-40117M 58300:00:4100:29:53.7000:30:35.55+00:12:505:5810
584WOJTOWICZ Dawid 1314BYDGOSZCZM-30219M 58400:01:1900:29:55.0000:31:14.15+00:12:515:5910
585PRZERACKI Mirosław 879BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-40118M 58500:00:4100:29:55.8500:30:36.95+00:12:525:5910
586ROGALA Damian 1488BKS POLONIA JUDO BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30220M 58600:00:1400:29:57.1500:30:11.45+00:12:545:5910
587MIKOŁAJCZAK Jędrzej 778GWIAZDA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1055M 58700:00:5200:29:59.0000:30:51.05+00:12:555:5910
588DROŻ Krzysztof 3BYDGOSZCZM-5040M 58800:01:3900:30:01.6000:31:41.10+00:12:586:0010
589BUKOWSKI Rafał 1194BYDGOSZCZM-40119M 58900:01:3200:30:03.2500:31:35.95+00:13:006:0010
590WALCZYNA Leszek 904BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5041M 59000:00:4500:30:04.7500:30:50.25+00:13:016:0110
591CHOLEWIŃSKI Dariusz 1340HURAGAN MIEDZYŃBYDGOSZCZM-40120M 59100:00:0400:30:05.3500:30:10.15+00:13:026:0110
592MIKOŁAJEWSKI Jacek 203BYDGOSZCZM-30221M 59200:01:0100:30:07.1000:31:08.95+00:13:046:0110
593MOROSZCZAK Bogumił 738SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM-40121M 59300:01:1400:30:10.1500:31:25.00+00:13:076:029.9
594BEJGER Łukasz 545TCMS PESABYDGOSZCZM-1056M 59400:01:1600:30:10.1500:31:27.00+00:13:076:029.9
595KITOWSKI Przemysław 845BYDGOSZCZM-30222M 59500:01:0700:30:10.6000:31:18.55+00:13:076:029.9
596PATRZAŁEK Tomasz 457BYDGOSZCZM-40122M 59600:01:4600:30:11.3500:31:58.00+00:13:086:029.9
597KI Bartłomiej 1041BYDGOSZCZM-20148M 59700:00:3100:30:12.9500:30:44.70+00:13:096:029.9
598MALINOWSKI Mateusz 1117BYDGOSZCZM-20149M 59800:01:2200:30:16.1500:31:38.25+00:13:136:039.9
599OSSOWSKI Łukasz 1094BYDGOSZCZM-30223M 59900:01:5300:30:17.0000:32:10.15+00:13:136:039.9
600SZNAJDROWSKI Jerzy 980KORONOWOM-20150M 60000:01:4300:30:18.9000:32:02.00+00:13:156:039.9
601KAWALERSKI Krzysztof 1114BYDGOSZCZM-40123M 60100:01:3200:30:20.0000:31:52.90+00:13:166:049.9
602MODRZEWSKI Łukasz 210BYDGOSZCZM-40124M 60200:00:1500:30:30.4000:30:46.05+00:13:276:069.8
603DOBRZAŃSKI Dariusz 1296BYDGOSZCZM-20151M 60300:01:0900:30:31.1000:31:41.05+00:13:286:069.8
604KORALEWSKI Jakub 1165DOBRCZM-20152M 60400:01:0000:30:31.4500:31:31.65+00:13:286:069.8
605JACOBI Maciej 520BYDGOSZCZM-20153M 60500:01:0700:30:33.3000:31:40.40+00:13:306:069.8
606NIEWIADOMSKI Filip 617BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWM-1057M 60600:00:4900:30:34.0500:31:23.85+00:13:316:069.8
607NIEWIADOMSKI Waldemar 625BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWM-40125M 60700:00:5000:30:34.3500:31:24.45+00:13:316:069.8
608SOSNA Mikolaj 1020BYDGOSZCZM-30224M 60800:00:4500:30:34.9500:31:20.05+00:13:316:079.8
609PAWELEC Witold 1430BYDGOSZCZM-1058M 60900:01:0200:30:38.0500:31:40.50+00:13:356:079.8
610KMIEĆ Norbert 540ŁOCHOWICEM-40126M 61000:00:4900:30:39.7000:31:28.75+00:13:366:079.8
611BYRTEK Grzegorz 173BYDGOSZCZM-40127M 61100:00:4800:30:40.2000:31:28.95+00:13:376:089.8
612JAWORSKI Paweł 1260BYDGOSZCZM-30225M 61200:01:0200:30:41.1000:31:43.75+00:13:386:089.8
613BRZOZOWSKI Krzysztof 1086BYDGOSZCZM-30226M 61300:01:4300:30:43.7000:32:26.85+00:13:406:089.8
614ŻURAWSKI Michał 972RUN LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM-40128M 61400:01:3100:30:44.5500:32:15.95+00:13:416:089.8
615PODGÓRSKI Jakub 127CZELADŹM-20154M 61500:01:2200:30:46.2000:32:08.85+00:13:436:099.8
616ANTCZAK Filip 976BYDGOSZCZM-30227M 61600:00:3400:30:46.3000:31:20.45+00:13:436:099.8
617PANKOWSKI Bogusław 25BYDGOSZCZM-5042M 61700:01:2000:30:52.6000:32:12.95+00:13:496:109.7
618PRZEWOŹNIAK Rafał 758BYDGOSZCZM-20155M 61800:01:4000:30:57.1500:32:37.40+00:13:546:119.7
619BYCZYŃSKI Michał 1447BYDGOSZCZM-20156M 61900:01:4700:30:57.6500:32:45.30+00:13:546:119.7
620STASIEWSKI Mariusz 130TRISPACEOSÓWIECM-40129M 62000:00:0000:30:58.3500:30:58.35+00:13:556:119.7
621MALAK Maciej 302BYDGOSZCZM-20157M 62100:00:5500:31:03.9500:31:59.75+00:14:006:129.7
622OSAK Paweł 496BYDGOSZCZM-30228M 62200:00:3200:31:05.5000:31:37.75+00:14:026:139.7
623MENDEL Patryk 821BYDGOSZCZM-20158M 62300:01:0400:31:07.5500:32:12.05+00:14:046:139.6
624WOJCIEKIEWICZ Tomasz 1442EXPRESS BYDGOSKIPRUSZCZ GDANSKIM-60+7M 62400:01:2000:31:10.0500:32:30.55+00:14:076:149.6
625KORENKIEWICZ Łukasz 1097BYDGOSZCZM-40130M 62500:01:1400:31:10.1000:32:24.35+00:14:076:149.6
626KORENKIEWICZ Leszek 1232BYDGOSZCZM-60+8M 62600:01:1300:31:11.2500:32:24.80+00:14:086:149.6
627NURKIEWICZ Franciszek 598BYDGOSZCZM-1059M 62700:01:4700:31:12.7000:33:00.65+00:14:096:149.6
628GACKOWSKI Jarek 715TRISTYLE.PLBYDGOSZCZM-40131M 62800:00:0000:31:13.1000:31:13.10+00:14:106:149.6
629NURKIEWICZ Jarosław 597BYDGOSZCZM-40132M 62900:01:4700:31:13.3000:33:00.90+00:14:106:149.6
630BRĄGIEL Jakub 105VEGE RUNNERSBYDGOSZCZM-30229M 63000:01:4800:31:14.7000:33:03.40+00:14:116:159.6
631PALIŃSKI Grzegorz 1444BYDGOSZCZM-30230M 63100:01:2700:31:22.0000:32:49.70+00:14:186:169.6
632SZYBKA Marcin 502M-30231M 63200:01:1500:31:25.6500:32:40.95+00:14:226:179.5
633GLISZCZYŃSKI Kacper 712TRZECIEWNICAM-1060M 63300:00:5100:31:29.7000:32:20.85+00:14:266:179.5
634KWIATKOWSKI Władysław 1317WŁOCŁAWEKM-60+9M 63400:00:1200:31:33.7500:31:46.25+00:14:306:189.5
635DANIELEK Adam 848BYDGOSZCZM-30232M 63500:01:3900:31:34.0000:33:13.50+00:14:306:189.5
636LISOWSKI Sebastian 813BYDGOSZCZM-30233M 63600:01:4100:31:37.7000:33:19.60+00:14:346:199.5
637JARZĄBEK Michał 709ŚLESINM-20159M 63700:00:5100:31:39.2500:32:31.00+00:14:366:209.5
638JENCZEWSKI Szymon 736ALBATROSYCIECHOCINM-20160M 63800:00:3200:31:40.3000:32:12.95+00:14:376:209.5
639KLIMKIEWICZ Maciej 1178BYDGOSZCZM-40133M 63900:01:3300:31:42.4500:33:15.75+00:14:396:209.5
640CYRULEWSKI Mateusz 666BYDGOSZCZM-20161M 64000:01:2700:31:42.9500:33:10.65+00:14:396:209.5
641PIASECKI Damian 558BYDGOSZCZM-30234M 64100:00:5600:31:44.3500:32:40.35+00:14:416:209.5
642OSZUŚCIK Karol 1434BYDGOSZCZM-30235M 64200:01:0600:31:49.1500:32:55.15+00:14:466:219.4
643ZAWISZEWSKI Adam 1056BRZOZAM-30236M 64300:00:5400:32:01.1500:32:55.90+00:14:586:249.4
644ZIELIŃSKI Stanisław 68GORDON RUNBYDGOSZCZM-30237M 64400:00:3600:32:08.6000:32:45.30+00:15:056:259.3
645PARUCKI Paweł 369SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM-20162M 64500:00:2400:32:08.9000:32:33.40+00:15:056:259.3
646BRYWCZYŃSKI Krystian 314PIECHCINM-30238M 64600:00:4500:32:09.9000:32:55.40+00:15:066:269.3
647WESOŁOWSKI Michał 371GORZEŃ RUNBYDGOSZCZM-30239M 64700:01:3100:32:10.3000:33:41.45+00:15:076:269.3
648GACKOWSKI Jarosław 1358BYDGOSZCZM-5043M 64800:01:4300:32:12.3500:33:56.25+00:15:096:269.3
649SZCZĘSNY Bartosz 1407BYDGOSZCZM-20163M 64900:01:3900:32:15.1000:33:54.85+00:15:126:279.3
650GRACZYK Przemysław 660BYDGOSZCZM-20164M 65000:01:4600:32:16.9500:34:03.10+00:15:136:279.3
651WERLING Daniel 462BYDGOSZCZM-20165M 65100:01:3400:32:18.9000:33:53.10+00:15:156:279.3
652DOBROWOLSKI Krzysztof 1354BYDGOSZCZM-40134M 65200:01:1900:32:20.6500:33:40.10+00:15:176:289.3
653PÓŁGĘSEK Rafał 1122SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM-40135M 65300:01:2600:32:21.9000:33:48.20+00:15:186:289.3
654GOLA Grzegorz 1120MARKOWOM-40136M 65400:01:4500:32:26.9500:34:11.95+00:15:236:299.2
655GOTOWICZ Mariusz 929BYDGOSZCZM-5044M 65500:01:0200:32:28.5500:33:30.95+00:15:256:299.2
656ZAGÓRSKI Artur 1236BYDGOSZCZM-20166M 65600:00:1200:32:30.0500:32:42.25+00:15:276:309.2
657WITKOWSKI Artur 1250WWW.EUROPROGRES.PLSOLEC KUJAWSKIM-40137M 65700:01:0000:32:30.2500:33:31.10+00:15:276:309.2
658WITKOWSKI Paweł 222BYDGOSZCZM-1061M 65800:01:4800:32:32.4000:34:20.70+00:15:296:309.2
659KOCZOROWSKI Ireneusz 384BYDGOSZCZM-40138M 65900:00:0000:32:33.2000:32:33.20+00:15:306:309.2
660PANTKOWSKI Jakub 460M-20167M 66000:01:4200:32:34.3500:34:16.75+00:15:316:309.2
661ROSZCZYN Kamil 551BYDGOSZCZM-1062M 66100:01:2400:32:38.0000:34:02.20+00:15:346:319.2
662BARTOS Arkadiusz 1469GRUDZIĄDZM-40139M 66200:01:2800:32:47.4000:34:16.20+00:15:446:339.1
663MARZECKI Ignacy 346AS CROSSFITBYDGOSZCZM-20168M 66300:01:4300:32:58.3500:34:42.15+00:15:556:359.1
664BOSIACKI Mateusz 997RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-20169M 66400:01:2300:33:03.1000:34:26.85+00:16:006:369.1
665DUDZIAK Michał 297CPR BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-20170M 66500:00:3300:33:12.7500:33:46.40+00:16:096:389
666PIJAROWSKI Milan 941BYDGOSZCZM-1063M 66600:01:1400:33:13.0000:34:27.55+00:16:096:389
667KULCZYK Albert 952LEGE ARTISBYDGOSZCZM-20171M 66700:01:4700:33:13.3000:35:00.35+00:16:106:389
668NOWICKI Adam 149BYDGOSZCZM-40140M 66800:01:0000:33:14.8500:34:14.85+00:16:116:389
669NOWAK Karol 483BIEGNĘ PIERWSZY RAZ W ŻYCIUBYDGOSZCZM-30240M 66900:00:4500:33:15.3000:34:00.80+00:16:126:399
670PAWLAK Maciej 1406BYDGOSZCZM-30241M 67000:01:4000:33:16.4500:34:57.05+00:16:136:399
671SKIERA Krzysztof 1475RUN BYDOSZCZBYDGOSZCZM-40141M 67100:01:1800:33:17.6500:34:35.65+00:16:146:399
672DEPTUŁA Stanisław 412JARUŻYNM-1064M 67200:01:3100:33:21.8000:34:52.90+00:16:186:409
673ŻABIŃSKI Radosław 426SELEK TEAMWŁOCŁAWEKM-30242M 67300:00:5800:33:40.3000:34:38.85+00:16:376:448.9
674PASTERNAK Marcin 1029SELEK TEAMWŁOCŁAWEKM-30243M 67400:00:5700:33:40.9000:34:38.85+00:16:376:448.9
675MALICKI Bartosz 1007BYDGOSZCZM-30244M 67500:00:0000:33:42.1000:33:42.10+00:16:396:448.9
676PASTERNAK Kamil 1065APCWŁOCŁAWEKM-30245M 67600:00:5700:33:42.8500:34:40.00+00:16:396:448.9
677PAWSKI Przemysław 970BYDGOSZCZM-20172M 67700:01:3400:33:57.5000:35:32.05+00:16:546:478.8
678STYKAŁA Sebastian 257BUKOWIECM-40142M 67800:01:2400:34:20.4500:35:45.30+00:17:176:528.7
679PIETRASZAK Tomasz 1017RUN BYDGOSZCZBIAŁE BŁOTAM-40143M 67900:01:1300:34:23.6500:35:37.35+00:17:206:528.7
680SOKOŁOWSKI Piotr 344GORDON RUNBYDGOSZCZM-30246M 68000:00:3800:34:32.2500:35:11.10+00:17:296:548.7
681SZNAJDROWSKI Mateusz 977KORONOWOM-20173M 68100:01:4300:34:43.1000:36:26.70+00:17:406:568.6
682JANKOWSKI Rafał 783BYDGOSZCZM-40144M 68200:01:4600:34:43.7500:36:30.45+00:17:406:568.6
683GRZESZAK Sławomir 208ŁABISZYNM-20174M 68300:01:4400:34:45.5000:36:29.75+00:17:426:578.6
684SIEWIERSKI Łukasz 1183BYDGOSZCZM-30247M 68400:01:4500:34:54.0500:36:39.70+00:17:516:588.6
685MUSS Aleksander 861SKLEP BIEGACZA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-40145M 68500:00:4600:34:57.5500:35:43.75+00:17:546:598.6
686GRALAK Jacek 1261BYDGOSZCZM-40146M 68600:00:1400:35:21.3000:35:35.80+00:18:187:048.5
687GROCHOWALSKI Arkadiusz 318GROSZKIBYDGOSZCZM-40147M 68700:01:3000:35:27.8000:36:58.15+00:18:247:058.5
688KUBERSKI Daniel 340BYDGOSZCZM-30248M 68800:00:2800:35:39.5000:36:08.25+00:18:367:088.4
689LISOWSKI Mikołaj 823SP-14BYDGOSZCZM-1065M 68900:01:4300:36:15.6000:37:58.80+00:19:127:158.3
690KORPAS Mikołaj 1161BYDGOSKA SEKCJA KARATE KYOKUSHINKAIKANBYDGOSZCZM-1066M 69000:00:0100:36:35.8000:36:37.40+00:19:327:198.2
691GORZYCKI Dariusz 1158BYDGOSKA SEKCJA KARATE KYOKUSHINKAIKANBYDGOSZCZM-40148M 69100:00:0200:36:36.6500:36:38.75+00:19:337:198.2
692TUCZYŃSKI Sylwester 1078BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-20175M 69200:00:0000:36:38.9000:36:38.90+00:19:357:198.2
693STARZYŃSKI Piotr 252KANCELARIA ADWOKACKA SAPERE AUDE PIOTR STARZYŃSKIBYDGOSZCZM-30249M 69300:01:0600:36:44.6500:37:50.95+00:19:417:208.2
694ŻAL Robert 90SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM-30250M 69400:01:3900:37:09.3000:38:48.65+00:20:067:258.1
695ŻAL Marcin 705BYDGOSZCZM-1067M 69500:01:3800:37:10.0500:38:48.60+00:20:077:268.1
696WOJCIESZAK Przemysław 1235BYDGOSZCZM-20176M 69600:00:5300:37:13.1000:38:06.55+00:20:107:268.1
697JASTRZEMBSKI Krzysztof 633KOCHAM TATĘ!!!BYDGOSZCZM-1068M 69700:01:4900:37:17.3000:39:07.05+00:20:147:278
698JASTRZEMBSKI Edmund 272SILESIA MARATHON TEAMBYDGOSZCZM-40149M 69800:01:4900:37:19.6500:39:08.95+00:20:167:278
699ZNANIECKI Michał 586BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWM-40150M 69900:01:3400:38:08.5500:39:42.70+00:21:057:377.9
700ZNANIECKI Wojciech 547BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM-30251M 70000:01:3300:38:09.6500:39:43.15+00:21:067:387.9
701RUTKOWSKI Adam 667BYDGOSZCZM-40151M 70100:01:3000:38:33.0000:40:03.65+00:21:297:427.8
702PILECKI Gustaw 1303BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-60+10M 70200:00:2700:38:33.7500:39:01.50+00:21:307:427.8
703REGENT Daniel 1176BYDGOSZCZM-40152M 70300:00:5400:40:43.2000:41:37.30+00:23:408:087.4
704DŁUGOŁĘCKI Dariusz 869RUN BDGBYDGOSZCZM-40153M 70400:01:5000:41:09.1000:43:00.05+00:24:068:147.3
705WIECZOREK Marcin 101BYDGOSZCZM-30252M 70500:01:4800:41:21.9000:43:09.90+00:24:188:167.3
706BORUCH Łukasz 991SOLEC KUJAWSKIM-30253M 70600:00:08   
707JASTRZEMBSKI Stanisław 628BUSHIDO KARATE BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1069M 70700:01:49   
Znaleziono 707 wynik(ów)