BYDGOSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2017

Organizator/ Organizer:
Aktywna Bydgoszcz
Data/ Date:
2017-11-11
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
1500
Wystartowało/ Started:
1199
Nie ukończyło/ Not finished:
7
Ukończyło/ Finished:
1192
Na trasie/ On track:
7

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1JANIAK Marcin 867BYDGOSZCZM-301M 100:00:0100:16:38.4500:16:40.10 3:1918
2KRYSKE Bartosz 1047BIAŁE BŁOTAM-302M 200:00:0200:16:47.5500:16:49.70+00:00:093:2117.9
3GOŁDYN Sebastian 483BYDGOSZCZM-201M 300:00:0200:16:51.8000:16:53.90+00:00:133:2217.8
4GOŚCINIAK Michał 11103GRAVITYBYDGOSZCZM-303M 400:00:0100:17:03.1500:17:05.10+00:00:243:2417.6
5TUCZYŃSKI Sylwester 211BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-202M 500:00:0100:17:09.8000:17:10.80+00:00:313:2517.5
6SKIBA Łukasz 1851 BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZM-203M 600:00:0100:17:11.8000:17:13.30+00:00:333:2617.4
7MRUK Tomasz 365CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM-401M 700:00:0100:17:19.2500:17:21.20+00:00:403:2817.3
8KONIAIEV Volodymyr 900RUN BYDGOSZCZKREMENCHUKM-304M 800:00:0200:17:21.7500:17:23.85+00:00:433:2817.3
9KOŁAKOWSKI Tomasz 1122TO TYLKO TRIATHLONBYDGOSZCZM-204M 900:00:0100:17:27.0500:17:29.00+00:00:483:2917.2
10BEDRA Robert 145BYDGOSZCZM-305M 1000:00:0200:17:35.1000:17:37.10+00:00:563:3117.1
11SZENK Marta 870BYDGOSZCZK-301K 100:00:0100:17:40.4500:17:42.15+00:01:023:3217
12SOSNOWSKI Krzysztof 1297SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-306M 1100:00:0200:17:54.2500:17:56.40+00:01:153:3416.8
13BORCZYKOWSKI Rafał 449BYDGOSZCZM-307M 1200:00:0200:18:02.7500:18:05.30+00:01:243:3616.6
14MAĆKOWSKI Maciej 447MYŚLĘCINEK BDGBYDGOSZCZM-308M 1300:00:0100:18:04.5500:18:05.95+00:01:263:3616.6
15PELC Marcin 1036TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-309M 1400:00:0200:18:10.4000:18:13.15+00:01:313:3816.5
16DĄBROWSKI Paweł 4GRUDZIĄDZM-205M 1500:00:0200:18:12.5500:18:15.40+00:01:343:3816.5
17FLOREK Paweł 9RUNADDICTSBYDGOSZCZM-3010M 1600:00:0200:18:20.8500:18:23.10+00:01:423:4016.3
18TUCHOLSKI Bartłomiej 385BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-206M 1700:00:0200:18:26.8000:18:29.50+00:01:483:4116.3
19FUZ Marek 720KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-402M 1800:00:0600:18:24.5500:18:30.70+00:01:463:4016.3
20KOZŁOWSKI Rafał 33RUN PASJABYDGOSZCZM-403M 1900:00:0200:18:30.6500:18:32.75+00:01:523:4216.2
21HOC Marek 679LEGE ARTISBYDGOSZCZM-3012M 2000:00:0200:18:33.2000:18:36.00+00:01:543:4216.2
22MYSZKA Łukasz 963NOWA WIEŚ WIELKAM-3014M 2100:00:0100:18:37.7000:18:39.20+00:01:593:4316.1
23ŚLUSARSKI Przemysław 1488BYDGOSZCZM-3013M 2200:00:0400:18:34.7000:18:39.25+00:01:563:4316.1
24STRYCHALSKI Tomasz 421RUN LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM-3011M 2300:00:1000:18:32.1000:18:42.30+00:01:533:4216.2
25BOROS Patryk 1068BYDGOSZCZM-207M 2400:00:0300:18:42.1500:18:45.40+00:02:033:4416
26DAHMS Adam 579MEDI TEAMBYDGOSZCZM-3015M 2500:00:0300:18:45.7500:18:48.85+00:02:073:4516
27WESOŁOWSKI Sebastian 6881BLOGBYDGOSZCZM-208M 2600:00:0100:18:48.5500:18:50.50+00:02:103:4515.9
28CHOLEWIŃSKI Dariusz 938HURAGAN MIEDZYŃBYDGOSZCZM-404M 2700:00:0500:18:46.8500:18:51.90+00:02:083:4516
29SOBIERALSKI Rafał 1417BRZOZAM-405M 2800:00:0300:18:50.1000:18:53.20+00:02:113:4615.9
30SZLINGER Jakub 450#TEAMWUJEKPORADATURM-3016M 2900:00:0200:18:56.2000:18:58.75+00:02:173:4715.8
31ROMANOWSKI Michal 262BYDGOSZCZM-3017M 3000:00:0400:19:00.6500:19:04.65+00:02:223:4815.8
32KLONOWSKI Mariusz 1187ŁOCHOWOM-3018M 3100:00:0100:19:05.3000:19:06.35+00:02:263:4915.7
33ZIELIŃSKI Nicolas 1346OLIMPIASPORT.PLBYDGOSZCZM-209M 3200:00:0400:19:01.7500:19:06.40+00:02:233:4815.8
34SIWKOWSKI Roman 631BIEGAM BIEGAMBYDGOSZCZM-501M 3300:00:0100:19:05.8500:19:07.20+00:02:273:4915.7
35DURCZAK Jerzy 225BYDGOSKIE OKONIEBIAŁE BŁOTAM-3019M 3400:00:0300:19:07.9000:19:11.10+00:02:293:4915.7
36NAGORZYSKI Arek 38BIEGAMWSPIERAMMOTYWUJĘBYDGOSZCZM-3020M 3500:00:0400:19:08.7500:19:13.55+00:02:303:4915.7
37SZOPIŃSKI Rafał 441BYDGOSZCZM-3021M 3600:00:0900:19:13.5500:19:23.30+00:02:353:5015.6
38KRUPA Piotr 1256BYDGOSZCZM-3022M 3700:00:0400:19:20.7500:19:24.85+00:02:423:5215.5
39PIEKARSKI Marek 1221RESTAURACJA KING FU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-406M 3800:00:0100:19:24.0000:19:25.15+00:02:453:5215.5
40KUROWSKI Kamil 26HTBBYDGOSZCZM-3023M 3900:00:0300:19:24.3000:19:27.65+00:02:453:5215.5
41CHMURZYŃSKI Tomasz 1307BYDGOSZCZM-407M 4000:00:0200:19:26.0000:19:28.70+00:02:473:5315.4
42LEWANDOWSKI Rafał 860B4SPORTBYDGOSZCZM-3024M 4100:00:0300:19:26.0500:19:29.95+00:02:473:5315.4
43MAŁAS Marcin 824BYDGOSZCZM-101M 4200:00:0500:19:27.7000:19:33.00+00:02:493:5315.4
44GRALIK Jędrzej 1292BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-2010M 4300:00:0500:19:30.9500:19:35.95+00:02:523:5415.4
45RYDLEWSKI Marek 350RUN BYDGOSZCZCIELEM-408M 4400:00:0300:19:33.4000:19:36.45+00:02:543:5415.3
46PILEWSKI Mikołaj 831TEAM SPORT FACTORYBYDGOSZCZM-2011M 4500:00:0800:19:31.2500:19:39.30+00:02:523:5415.4
47ZWIEWKA Sebastian 344BUSHIDO BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-409M 4600:00:0400:19:35.4000:19:39.70+00:02:563:5515.3
48GŻYL Mikolaj 514JANUSZE TRIATHLONU 'EXODUS' TEAMBYDGOSZCZM-3027M 4700:00:0600:19:34.8000:19:40.95+00:02:563:5415.3
49BĄK Paweł 1073RYNARZEWOM-2013M 4800:00:0300:19:37.7500:19:41.05+00:02:593:5515.3
50MAGDZIARZ Jakub 592KANCELARIA - HMMBYDGOSZCZM-3026M 4900:00:0600:19:34.8000:19:41.25+00:02:563:5515.3
51STARZYŃSKI Piotr 1419HOMO LUDENS TEAMKĘTRZYNM-3030M 5000:00:0000:19:43.4000:19:43.40+00:03:043:5615.2
52HAIZE Tomek 658ARRKBYDGOSZCZM-3029M 5100:00:0100:19:42.4000:19:43.85+00:03:033:5615.2
53KOWALSKI Jacek 476BYDGOSZCZM-4010M 5200:00:0500:19:39.1000:19:44.35+00:03:003:5515.3
54RZESZOTARSKI Daniel 1079BRAKBYDGOSZCZM-3025M 5300:00:1200:19:33.0000:19:45.25+00:02:543:5415.3
55KAŁAMAJA Jakub 744NAKŁO NAD NOTECIĄM-2012M 5400:00:1000:19:35.3000:19:46.15+00:02:563:5515.3
56WILK Łukasz 25RUNADDICTSBYDGOSZCZM-3028M 5500:00:0400:19:42.1000:19:46.75+00:03:033:5615.2
57NIEMIR Tomasz 656KOZIEGŁOWYM-2014M 5600:00:0300:19:45.4500:19:49.00+00:03:073:5715.2
58NOWICKI Tomasz 195BDG TRIBYDGOSZCZM-2015M 5700:00:0400:19:46.2000:19:50.85+00:03:073:5715.2
59IGNACZAK Jarosław 148BYDGOSZCZM-3031M 5800:00:0300:19:51.4000:19:55.25+00:03:123:5815.1
60KRAUZE Maciej 1039BYDGOSZCZM-2016M 5900:00:0400:19:52.0000:19:56.75+00:03:133:5815.1
61KRUSZKA Łukasz 1450BYDGOSZCZM-4011M 6000:00:0600:19:50.5000:19:56.95+00:03:123:5815.1
62JOPPEK Łukasz 569BYDGOSZCZM-2017M 6100:00:0400:19:52.8000:19:57.05+00:03:143:5815.1
63BAŁDYGA Daniel 13861BLOG BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3032M 6200:00:0500:19:53.2500:19:58.25+00:03:143:5815.1
64WARSZAWSKI Przemysław 317BYDGOSZCZM-2018M 6300:00:0500:19:53.7000:19:58.75+00:03:153:5815.1
65KUBIŃSKI Jakub 534BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM-3034M 6400:00:0200:19:57.0000:19:59.25+00:03:183:5915
66BOŁZAN Michał 1082BYDGOSZCZM-3036M 6500:00:0700:19:58.7000:20:05.95+00:03:203:5915
67KUŁAKOWSKI Krzysztof 480RUN PASJABYDGOSZCZM-3033M 6600:00:1100:19:54.8000:20:06.60+00:03:163:5915.1
68GALIŃSKI Bartosz 3BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-2019M 6700:00:0500:20:04.0000:20:09.00+00:03:254:0015
69MUCHA Marcin 57BATRUNNERSPAWŁÓWEKM-3035M 6800:00:1100:19:58.4000:20:09.45+00:03:193:5915
70KOZIŃSKI Marek 331RUN BYDGOSZCZOSIELSKOM-3037M 6900:00:0500:20:05.6500:20:11.20+00:03:274:0114.9
71WENDA Dawid 22SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM-2020M 7000:00:0800:20:04.8500:20:12.95+00:03:264:0015
72WOJDAT Marta 198GOLDEN DRAGONBIAŁE BŁOTAK-201K 200:00:0400:20:11.0500:20:15.85+00:03:324:0214.9
73BERNATAJTYS Daniel 495BYDGOSZCZM-4012M 7100:00:1100:20:05.1000:20:16.15+00:03:264:0114.9
74BONKOWSKI Piotr 893NAKŁO NAD NOTECIĄM-2022M 7200:00:0300:20:14.0000:20:17.30+00:03:354:0214.8
75SOKOŁOWSKI Tomasz 523BYDGOSZCZM-3039M 7300:00:0400:20:16.4500:20:20.55+00:03:384:0314.8
76WALDA Łukasz 406BYDGOSZCZM-3038M 7400:00:0700:20:14.6000:20:22.40+00:03:364:0314.8
77CHRUSTOWSKI Mikołaj 1222TO TYLKO TRIATHLON/TRISPACEBRZOZAM-2023M 7500:00:0600:20:17.0500:20:24.00+00:03:384:0314.8
78KURDELSKI Kamil 774BYDGOSZCZM-2025M 7600:00:0300:20:20.2000:20:24.05+00:03:414:0414.7
79GUZOWSKI Rafał 326PESA TCMSBYDGOSZCZM-2026M 7700:00:0300:20:23.5000:20:27.20+00:03:454:0414.7
80MENDEL Magdalena 99TRISPACEBYDGOSZCZK-202K 300:00:0200:20:24.7000:20:27.25+00:03:464:0514.7
81RZEKANOWSKI Paweł 249RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-2024M 7800:00:1100:20:18.2000:20:30.15+00:03:394:0314.8
82WINIARSKI Grzegorz 503THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM-3041M 7900:00:0500:20:26.4000:20:31.65+00:03:474:0514.7
83KOWALSKI Krzysztof 174OCELOTY KRUSZYN KRAJENSKIKRUSZYN KRAJEŃSKIM-3045M 8000:00:0200:20:30.2500:20:33.15+00:03:514:0614.6
84KWIATKOWSKI Damian 927RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-2021M 8100:00:2400:20:12.1500:20:36.80+00:03:334:0214.9
85DZIEKAN Wojtek 1118KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3044M 8200:00:0600:20:29.9500:20:36.80+00:03:514:0614.6
86WIŚNIEWSKI Piotr 769INOWROCŁAWM-3046M 8300:00:0700:20:30.6000:20:37.85+00:03:524:0614.6
87SZCZEBLEWSKI Pawel 918ARMIA CHRYSTUSAŁOCHOWOM-2028M 8400:00:0700:20:32.1000:20:39.50+00:03:534:0614.6
88KLINOWSKI Radosław 362BYDGOSZCZM-3040M 8500:00:1500:20:24.1000:20:39.65+00:03:454:0414.7
89SZCZEBLEWSKI Witold 282MOTOTURYSTYKA.COMŁOCHOWOM-502M 8600:00:0000:20:39.7500:20:39.75+00:04:014:0714.5
90KABACIŃSKI Marcin 1483BYDGOSZCZM-2029M 8700:00:0300:20:36.8000:20:40.15+00:03:584:0714.6
91BOINSKI Rafał 309BYDGOSZCZM-3042M 8800:00:1100:20:29.6500:20:41.10+00:03:514:0614.6
92MALICKI Łukasz 5KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3043M 8900:00:1100:20:29.8000:20:41.65+00:03:514:0614.6
93OCHENDAL Maciej 412TRISPACEBYDGOSZCZM-3047M 9000:00:0500:20:35.8500:20:41.65+00:03:574:0714.6
94PRZYBYTKOWSKI Marek 1475BYDGOSZCZM-2030M 9100:00:0400:20:39.0000:20:43.00+00:04:004:0714.5
95PAWLAK Jakub 595JFTC SUBYDGOSZCZM-3048M 9200:00:0300:20:42.8000:20:45.85+00:04:044:0814.5
96RADZIMIŃSKI Mikołaj 1436BYDGOSZCZM-2027M 9300:00:2400:20:26.0500:20:50.50+00:03:474:0514.7
97WANKIEWICZ Łukasz 42ZBYDGOSZCZM-2032M 9400:00:1000:20:40.7000:20:51.15+00:04:024:0814.5
98PACKI Łukasz 1127WIELUŃ BIEGAWIELUŃM-2035M 9500:00:0300:20:48.6000:20:52.30+00:04:104:0914.4
99SZATTEN Dawid 442BYDGOSZCZM-3050M 9600:00:0500:20:46.8000:20:52.45+00:04:084:0914.4
100GWÓŹDŹ Kamil 917TKKF WODNIK WIĘCBORK - BIEGAJĄCA RODZINKAWIĘCBORKM-2033M 9700:00:0800:20:44.5500:20:53.20+00:04:064:0914.5
101TUROWSKI Jakub 1142BYDGOSZCZM-2034M 9800:00:0600:20:47.2500:20:53.80+00:04:084:0914.4
102GRZYWIŃSKI Grzegorz 770RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4013M 9900:00:1700:20:36.3000:20:53.85+00:03:574:0714.6
103ŁOBODA Maciej 816ŚLESINM-3049M 10000:00:1000:20:45.3500:20:56.10+00:04:064:0914.4
104FELKNER Kamil 1244CIELEM-102M 10100:00:2700:20:30.0500:20:57.55+00:03:514:0614.6
105DOMALEWSKI Łukasz 54BYDGOSZCZM-2031M 10200:00:1800:20:40.3000:20:59.25+00:04:014:0814.5
106GOŁATA Wojciech 1474DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-3052M 10300:00:1000:20:54.8000:21:05.00+00:04:164:1114.3
107FRYDRYSZEK Michał 1377#WITKOWSKITEAMBYDGOSZCZM-2037M 10400:00:0400:21:01.2500:21:05.55+00:04:224:1214.3
108MUSZYŃSKI Krzysztof 280OJ TAM OJ TAM RUNKRUSZYN KRAJEŃSKIM-4015M 10500:00:0400:21:03.9000:21:08.70+00:04:254:1214.2
109TOMASZEWSKI Paweł 1472NOWA WIEŚWIELKAM-2038M 10600:00:0700:21:01.8500:21:09.65+00:04:234:1214.3
110GRZECHOWIAK Krzysztof 6ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZM-3054M 10700:00:0800:21:03.4500:21:11.50+00:04:254:1214.3
111MAKOWSKI Sławomir 90RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4014M 10800:00:1800:20:54.5500:21:13.20+00:04:164:1114.3
112TORCHALSKI Krzysztof 955RUN PASJABYDGOSZCZM-60+1M 10900:00:0600:21:07.0500:21:13.50+00:04:284:1314.2
113WNUK Piotr 848BYDGOSZCZM-105M 11000:00:0300:21:11.3000:21:14.65+00:04:324:1414.2
114SOBCZAK Marcin 621CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM-3051M 11100:00:2000:20:54.4500:21:14.85+00:04:164:1014.4
115SZTEJKA Damian 645BENEFITKSOBYDGOSZCZM-4016M 11200:00:0500:21:09.7000:21:14.95+00:04:314:1314.2
116KOŁACKI Jarosław 829DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM-2036M 11300:00:2100:20:53.3500:21:15.10+00:04:144:1014.4
117WNUK Sławomir 846BYDGOSZCZM-4017M 11400:00:0300:21:12.0500:21:15.10+00:04:334:1414.2
118CYL Dawid 252FORDONRUNNERSBYDGOSZCZM-3055M 11500:00:1300:21:04.6500:21:18.20+00:04:264:1314.2
119SKUBISZEWSKI Damian 279ARMIA CHRYSTUSABYDGOSZCZM-2042M 11600:00:0600:21:11.4000:21:18.25+00:04:324:1414.2
120WAŁĘZA Hubert 454KANAŁOWA TEAMBYDGOSZCZM-2040M 11700:00:1300:21:05.4000:21:19.35+00:04:264:1314.2
121LEMAŃSKI Jacek 823BYDGOSZCZM-2045M 11800:00:0300:21:15.8500:21:19.80+00:04:374:1514.1
122NAGOW Michał 31RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4018M 11900:00:0500:21:14.3500:21:19.90+00:04:354:1414.1
123MOROSZCZAK Bogumił 1468SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM-4020M 12000:00:0400:21:17.5000:21:22.00+00:04:394:1514.1
124TUBAJA Albert 138KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4019M 12100:00:0700:21:15.7500:21:23.00+00:04:374:1514.1
125JÓŹWIAK Daniel 1421CALISTHENICS ACADEMYBYDGOSZCZM-2044M 12200:00:0900:21:13.5500:21:23.15+00:04:354:1414.1
126JUREK Piotr 1399BBL SZUBINSZUBINM-503M 12300:00:0700:21:18.0000:21:25.85+00:04:394:1514.1
127ZBORAŁA Dawid 50SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM-2041M 12400:00:1700:21:08.1500:21:26.00+00:04:294:1314.2
128APANASIEWICZ Bartosz 1173RUN PASJABYDGOSZCZM-3053M 12500:00:3000:20:57.3500:21:27.45+00:04:184:1114.3
129WACHOWSKI Piotr 795BYDGOSZCZM-3060M 12600:00:0200:21:25.5500:21:27.65+00:04:474:1714
130NIEDBALSKI Grzegorz 854RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-504M 12700:00:0500:21:21.9000:21:27.70+00:04:434:1614
131GORDON Roman 386RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-60+3M 12800:00:0600:21:24.3500:21:30.50+00:04:454:1614
132NADRATOWSKI Maciej 167KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4022M 12900:00:0700:21:22.9000:21:30.55+00:04:444:1614
133BAGROWSKI Marek 665UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE BIEGAJANOWO /K/ DABROWY CHELMINSKIEJM-505M 13000:00:0500:21:24.9500:21:30.80+00:04:464:1714
134KUTOWSKI Przemysław 236PRUSZCZM-4023M 13100:00:0600:21:26.1500:21:32.35+00:04:474:1714
135BOŁKA Szymon 1175BYDGOSZCZM-3058M 13200:00:0700:21:24.9500:21:32.65+00:04:464:1714
136DURAŁEK Oskar 958PRUSZCZM-104M 13300:00:2300:21:10.7500:21:33.80+00:04:324:1414.2
137JANYSKA Krzysztof 16BYDGOSZCZM-3059M 13400:00:1200:21:25.2500:21:38.20+00:04:464:1714
138RESZKA Jarosław 1373BYDGOSZCZM-3064M 13500:00:0700:21:33.2000:21:40.65+00:04:544:1813.9
139OLENDRZYŃSKI Mateusz 1340SKĘPEM-103M 13600:00:5800:20:43.2500:21:41.45+00:04:044:0814.5
140WRÓBLEWSKI Lech 1080GRUDZIĄDZM-3063M 13700:00:1000:21:31.8500:21:42.05+00:04:534:1813.9
141MAZURKIEWICZ Piotr 433DOBRCZM-3057M 13800:00:2200:21:20.6000:21:42.65+00:04:424:1614.1
142SZYSZKA Radosław 640BYDGOSZCZM-3066M 13900:00:0600:21:36.5500:21:43.50+00:04:584:1913.9
143WALKOWIAK Paweł 633MUROWANIECM-2051M 14000:00:0900:21:36.8000:21:46.55+00:04:584:1913.9
144PAKULSKI Rafał 160BYDGOSZCZM-4024M 14100:00:1100:21:35.5500:21:46.70+00:04:574:1913.9
145ROSÓŁ Jacek 1272BYDGOSZCZM-3065M 14200:00:1100:21:35.9000:21:46.90+00:04:574:1913.9
146RUTKOWSKI Tomasz 83BYDGOSZCZM-4026M 14300:00:0700:21:41.1500:21:48.15+00:05:024:2013.8
147GRALIK Kacper 337BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-2052M 14400:00:0800:21:39.4000:21:48.20+00:05:004:2013.8
148KATAFIASZ Bartosz 1343TORUŃM-2039M 14500:00:4500:21:02.5500:21:48.50+00:04:244:1214.3
149SENDROWICZ Mariusz 479BYDGOSZCZM-3067M 14600:00:0800:21:41.2500:21:50.00+00:05:024:2013.8
150GACKOWSKI Krzysztof 1174BYDGOSZCZM-4025M 14700:00:1000:21:40.9500:21:51.80+00:05:024:2013.8
151PALACZ Wioletta 96BYDGOSZCZK-303K 400:00:0400:21:48.3000:21:52.55+00:05:094:2113.8
152ZBORAŁA Mateusz 437SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM-2048M 14800:00:1700:21:34.8000:21:52.75+00:04:564:1913.9
153KARWECKI Patryk 990BYDGOSZCZM-2046M 14900:00:3300:21:19.5500:21:52.90+00:04:414:1514.1
154WENDA Mateusz 372SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM-2049M 15000:00:1800:21:34.8500:21:53.00+00:04:564:1913.9
155HASS Adam 1212KOŁO NR 114BYDGOSZCZM-3069M 15100:00:0900:21:44.1500:21:53.30+00:05:054:2013.8
156WIDŹGOWSKI Przemysław 290BYDGOSZCZM-3068M 15200:00:1100:21:42.2500:21:54.15+00:05:034:2013.8
157NALEŻYTY Piotr 67KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM-3070M 15300:00:0800:21:47.4000:21:55.95+00:05:084:2113.8
158PIECHOWIAK Jacek 471ZAMOSCM-4028M 15400:00:0900:21:47.9000:21:57.85+00:05:094:2113.8
159MONDRY Waldemar 1456BYDGOSZCZM-506M 15500:00:2400:21:34.7500:21:58.85+00:04:564:1813.9
160BUŚKIEWICZ Kazimierz 1306GRUDZIĄDZM-60+2M 15600:00:3700:21:22.2500:21:59.45+00:04:434:1614
161KACZMAREK Sebastian 733TEAM WUJEK PORADABYDGOSZCZM-3071M 15700:00:1100:21:49.3500:22:00.80+00:05:104:2113.8
162GAŁCZYŃSKI Robert 1311TARNOWSKIE GÓRYM-4029M 15800:00:0900:21:51.2000:22:00.80+00:05:124:2213.7
163NOWAKOWSKI Oskar 464BYDGOSZCZM-106M 15900:00:0600:21:54.6500:22:00.80+00:05:164:2213.7
164WĘGRZYNOWSKI Sławomir 931KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4031M 16000:00:0700:21:54.8500:22:02.30+00:05:164:2313.7
165KOBZIAKOWSKI Klaudiusz 1108TRISPACEBYDGOSZCZM-2057M 16100:00:0600:21:57.8000:22:03.90+00:05:194:2313.7
166GOŚCINIAK Agnieszka 1116BYDGOSZCZK-302K 500:00:1700:21:46.0500:22:04.00+00:05:074:2113.8
167SZCZĘSNY Arkadiusz 572DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM-3073M 16200:00:0700:21:56.9000:22:04.15+00:05:184:2313.7
168LUZAK Mirosław 1418MWIK BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-507M 16300:00:1000:21:53.8500:22:04.20+00:05:154:2213.7
169DURAJEWSKI Mateusz 140DIRTY BOYSBYDGOSZCZM-2053M 16400:00:1900:21:45.4500:22:04.45+00:05:074:2113.8
170SIUPKA Paweł 901BDGM-2047M 16500:00:4200:21:22.6500:22:05.60+00:04:444:1614
171JENCZEWSKI Szymon 1390ALBATROSYCIECHOCINM-2060M 16600:00:0300:22:02.0000:22:05.65+00:05:234:2413.6
172BARCZAK Tomasz 845BYDGOSZCZM-4027M 16700:00:2100:21:45.1000:22:07.05+00:05:064:2113.8
173SZUBERGA Damian 1065BYDGOSZCZM-2062M 16800:00:0500:22:03.4000:22:09.15+00:05:244:2413.6
174SKORNIA Eliza 281BYDGOSZCZK-203K 600:00:3100:21:39.0000:22:10.35+00:05:004:1913.9
175WIŚNIEWSKI Paweł 764INOWROCŁAWM-2063M 16900:00:0700:22:03.7500:22:10.75+00:05:254:2413.6
176BRZYSKA Marcelina 199BIŁOGAJK-101K 700:00:0800:22:03.4500:22:12.40+00:05:254:2413.6
177KALACZYŃSKI Miłosz 278POLONIA BYDGOSZCZ SLABYDGOSZCZM-2061M 17000:00:1000:22:03.1500:22:13.75+00:05:244:2413.6
178WIECZOREK Waldek 102BYDGOSZCZM-3061M 17100:00:4700:21:27.0000:22:14.75+00:04:484:1714
179BIAŁY Dawid 814SPÓJNIA BIAŁE BŁOTALUCIMM-2050M 17200:00:3800:21:36.4000:22:15.00+00:04:574:1913.9
180FILARECKA Agnieszka 1071BYDGOSZCZK-304K 800:00:0800:22:06.8000:22:15.15+00:05:284:2513.6
181DĄBROWSKI Jarosław 1451CB163BYDGOSZCZM-2043M 17300:01:0200:21:13.1000:22:15.50+00:04:344:1414.1
182RUDOL Sebastian 734PRĄDOCINM-4034M 17400:00:1000:22:06.4000:22:16.85+00:05:274:2513.6
183BRUSKI Tomasz 1299BYDGOSZCZM-2058M 17500:00:1800:21:58.8000:22:17.20+00:05:204:2313.6
184STĘPSKI Marek 165BYDGOSZCZM-4035M 17600:00:0900:22:08.8500:22:18.45+00:05:304:2513.5
185BRZEZINSKI Łukasz 1350AMSBYDGOSZCZM-2055M 17700:00:3000:21:47.8000:22:18.55+00:05:094:2113.8
186STYKAŁA Magdalena 810BUKOWIECK-401K 900:00:2400:21:55.4000:22:19.70+00:05:164:2313.7
187CHERNII Mykola 784M-2059M 17800:00:1900:22:00.5500:22:19.95+00:05:224:2413.6
188BABIŃSKI Michał 849BYDGOSZCZM-3074M 17900:00:1200:22:07.9000:22:19.95+00:05:294:2513.6
189RAUNEST Adam 1025BYDGOSZCZM-508M 18000:00:1800:22:01.0500:22:20.00+00:05:224:2413.6
190RATAJ Zuzanna 28ŁOCHOWOK-305K 1000:00:1000:22:09.9500:22:20.15+00:05:314:2613.5
191DROŻYŃSKI Maciej 1266CB163BYDGOSZCZM-2065M 18100:00:1200:22:09.0000:22:21.45+00:05:304:2513.5
192KARCZEWSKI Sławomir 284BYDGOSZCZM-2066M 18200:00:1200:22:09.2500:22:21.85+00:05:304:2513.5
193CHODKIEWICZ Tomasz 253BYDGOSZCZM-4021M 18300:01:0100:21:21.3000:22:22.75+00:04:424:1614.1
194KLEPACZEWSKI Arkadiusz 452BYDGOSZCZM-3076M 18400:00:0900:22:13.9000:22:23.25+00:05:354:2613.5
195IKS Patryk 1314KONINM-2064M 18500:00:1900:22:06.8500:22:26.50+00:05:284:2513.6
196ROGALSKI Maciej 1109BYDGOSZCZM-3056M 18600:01:1100:21:15.3500:22:26.65+00:04:364:1514.1
197LIPIŃSKI Sebastian 59GRUPAEVERBYDGOSZCZM-4037M 18700:00:1100:22:15.4000:22:26.70+00:05:364:2713.5
198JANKOWSKI Piotr 1315LEGIONÓWM-60+4M 18800:00:1900:22:07.4000:22:26.75+00:05:284:2513.6
199ŁABENDA Robert 55BYDGOSZCZM-3078M 18900:00:0800:22:18.8500:22:27.80+00:05:404:2713.4
200CIEPŁOWSKI Robert 318IPA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4032M 19000:00:2600:22:01.2500:22:28.10+00:05:224:2413.6
201KULBAKA Dawid 233BYDGOSZCZM-3079M 19100:00:0900:22:19.7500:22:29.70+00:05:414:2813.4
202PRIEWE Paweł 552DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM-3082M 19200:00:0800:22:22.7000:22:30.85+00:05:444:2813.4
203PIOTROWSKI Dariusz 343BYDGOSZCZM-4030M 19300:00:4000:21:52.0000:22:32.20+00:05:134:2213.7
204GŁOWSKI Dariusz 81BYDGOSZCZM-4036M 19400:00:2200:22:10.2000:22:32.25+00:05:314:2613.5
205BEDNAREK Paweł 482GORDON RUNZAMOŚĆM-2070M 19500:00:0700:22:25.6000:22:32.85+00:05:474:2913.4
206ŚWIĘCICKI Andrzej 460BYDGOSZCZM-4033M 19600:00:2700:22:06.2500:22:33.85+00:05:274:2513.6
207PACZKOWSKI Mirosław 519CB 163BYDGOSZCZM-4038M 19700:00:0900:22:24.8000:22:34.10+00:05:464:2913.4
208KITOWSKI Przemek 43BYDGOSZCZM-3084M 19800:00:0800:22:25.9500:22:34.60+00:05:474:2913.4
209SKUPSZ Jędrzej Kazmierz 574FORDONTEAMBYDGOSZCZM-2054M 19900:00:4900:21:46.0500:22:36.00+00:05:074:2113.8
210DĄBROWSKI Maciej 1309PŁOCKM-3086M 20000:00:0900:22:26.8500:22:36.00+00:05:484:2913.4
211SZATKOWSKI Marcin 391RUN LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM-2056M 20100:00:4200:21:54.8500:22:37.50+00:05:164:2313.7
212WOŹNIAK Adam 168BYDGOSZCZM-3062M 20200:01:0800:21:28.8000:22:37.70+00:04:504:1714
213JAGODZIŃSKA Magdalena 34BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZK-204K 1100:00:0900:22:29.4500:22:38.60+00:05:514:2913.3
214JAGODZIŃSKI Mateusz 30BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-2072M 20300:00:0800:22:30.0500:22:38.80+00:05:514:3013.3
215TOMKOWIAK Tomasz 122SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM-2069M 20400:00:1500:22:23.4500:22:39.10+00:05:454:2813.4
216DUSZKA Łukasz 1235BYDGOSZCZM-3085M 20500:00:1300:22:26.3000:22:39.30+00:05:474:2913.4
217RYDLEWSKI Andrzej 803RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3087M 20600:00:1100:22:29.0500:22:40.95+00:05:504:2913.3
218DOMŻALSKI Kamil 1438BYDGOSZCZM-3075M 20700:00:2900:22:13.2500:22:42.40+00:05:344:2613.5
219DERING Hanna 393BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZK-306K 1200:00:2700:22:16.7000:22:43.85+00:05:384:2713.5
220DOROZ Patryk 674BYDGOSZCZM-2071M 20800:00:1700:22:28.3500:22:45.45+00:05:494:2913.4
221WOŹNIAK Anna 103RUN PASJABYDGOSZCZK-307K 1300:00:1200:22:33.1000:22:45.65+00:05:544:3013.3
222DACH Łukasz 1157BYDGOSZCZM-3092M 20900:00:0600:22:38.9500:22:45.70+00:06:004:3113.2
223GRĄDZKI Mateusz 928WTS ASTORIABYDGOSZCZM-109M 21000:00:0200:22:43.3000:22:45.75+00:06:044:3213.2
224LESZCZYŃSKI Łukasz 779BYDGOSZCZM-3083M 21100:00:2500:22:24.0000:22:49.95+00:05:454:2813.4
225MROTEK Michał 1177KRUSZYN KRAJEŃSKIM-3080M 21200:00:3000:22:19.8500:22:50.45+00:05:414:2813.4
226PACEK Mirosław 1104SEROCKM-509M 21300:00:1300:22:38.6000:22:51.65+00:06:004:3113.3
227TADROWSKI Rafał 742BYDGOSZCZM-3081M 21400:00:3100:22:20.4500:22:52.15+00:05:424:2813.4
228MIKOŁAJCZAK Sławomir 539BYDGOSZCZM-4039M 21500:00:1900:22:34.0000:22:53.80+00:05:554:3013.3
229LEŚNY Mateusz 798PRZEMYŚLM-2068M 21600:00:3600:22:17.3000:22:54.15+00:05:384:2713.5
230CHOLEWIŃSKI Andrzej 941HURAGAN MIEDZYŃBYDGOSZCZM-107M 21700:00:4300:22:11.8000:22:54.80+00:05:334:2613.5
231ŁOBOCKI Krzysztof 912BYDGOSZCZM-3088M 21800:00:2500:22:29.2500:22:55.00+00:05:504:3013.3
232KONDEL Damian 1224BYDGOSZCZM-108M 21900:00:3400:22:22.4500:22:56.75+00:05:444:2813.4
233BUSSE Piotr 573BYDGOSZCZM-3090M 22000:00:2200:22:34.5000:22:56.85+00:05:564:3013.3
234PRZEWŁOCKI Jakub 655BYDGOSZCZM-3095M 22100:00:1100:22:46.8000:22:58.55+00:06:084:3313.2
235KULKA Marek 1059BYDGOSZCZM-5010M 22200:00:1000:22:50.8000:23:00.85+00:06:124:3413.1
236ŁAWSKI Kamil 1251BIAŁE BŁOTAM-3094M 22300:00:1900:22:42.1500:23:01.80+00:06:034:3213.2
237BAJNO Waldemar 944BORÓWNOM-3072M 22400:01:0800:21:55.8500:23:04.45+00:05:174:2313.7
238BIELICKI Waldemar 490BYDGOSZCZM-30100M 22500:00:0500:22:58.6000:23:04.45+00:06:204:3513.1
239SKĄPSKI Łukasz 1345BYDGOSZCZM-3077M 22600:00:4900:22:15.5000:23:04.85+00:05:374:2713.5
240CHMURZYŃSKI Jakub 1308BYDGOSZCZM-2067M 22700:00:4900:22:16.6500:23:05.70+00:05:384:2713.5
241CODREAM Rafal 873BYDGOSZCZM-4040M 22800:00:2800:22:37.6000:23:06.00+00:05:594:3113.3
242KLISZEWSKI Damian 673BYDGOSZCZM-4044M 22900:00:1300:22:53.1500:23:06.30+00:06:144:3413.1
243RADOWSKA Helena 868BYDGOSZCZK-501K 1400:00:0400:23:03.0000:23:07.65+00:06:244:3613
244BOSEK Grzegorz 1305TYCZYNM-3089M 23000:00:3700:22:30.6500:23:07.95+00:05:524:3013.3
245FELINIAK Daniel 1238BYDGOSZCZM-3096M 23100:00:2500:22:48.0500:23:13.90+00:06:094:3313.2
246BYRTEK Grzegorz 130CAŁY CZAS DO PRZODUBYDGOSZCZM-4043M 23200:00:2300:22:50.9000:23:14.20+00:06:124:3413.1
247SIUDA Sebastian 203BYDGOSZCZM-4041M 23300:00:3000:22:44.0500:23:14.30+00:06:054:3213.2
248BRYJA Robert 1018BYDGOSZCZM-5011M 23400:00:1700:22:58.6500:23:15.75+00:06:204:3513.1
249SIERSZULSKA-WAŁĘZA Anna 458KANAŁOWA TEAMBYDGOSZCZK-308K 1500:00:1400:23:00.9500:23:15.80+00:06:224:3613
250DULIŃSKI Jacek 760NIEMCZM-4046M 23500:00:0700:23:09.2500:23:16.95+00:06:304:3713
251NAWROCKI Dariusz 166VAUPE TEAMBYDGOSZCZM-5013M 23600:00:0800:23:09.0000:23:17.25+00:06:304:3713
252SZULC Rafał 494RUN BYDGOSZCZTARKOWO DOLNEM-3097M 23700:00:2600:22:51.1500:23:17.50+00:06:124:3413.1
253LOFERSKI Marcin 491BYDGOSZCZM-4042M 23800:00:3000:22:47.9000:23:18.65+00:06:094:3313.2
254RUDOL Magdalena 781PRĄDOCINK-403K 1600:00:1000:23:10.0500:23:20.05+00:06:314:3812.9
255DULIŃSKI Bartosz 762GLKS OSIELSKONIEMCZM-1010M 23900:00:0700:23:14.5500:23:21.60+00:06:364:3812.9
256FALIŃSKI Michał 1010ŚWIECIEM-2075M 24000:00:1900:23:01.9500:23:21.75+00:06:234:3613
257KWIATKOWSKA Bożena 1388BYDGOSZCZK-402K 1700:00:1600:23:04.9500:23:21.80+00:06:264:3713
258TWARDOWSKI Bartosz 40BYDGOSZCZM-2077M 24100:00:1300:23:08.7500:23:21.80+00:06:304:3713
259RADULSKI Tomasz 1020ROZBIEGANA KRUSZWICAKRUSZWICAM-5012M 24200:00:1900:23:02.7500:23:21.95+00:06:244:3613
260BEJGER Łukasz 68TCMS PESA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-2078M 24300:00:1200:23:09.3000:23:22.25+00:06:304:3812.9
261PAWLACZYK Paweł 1288SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM-2073M 24400:00:3800:22:45.4500:23:23.60+00:06:074:3313.2
262NOWICKI Aleksander 922SOLEC KUJAWSKIM-4045M 24500:00:2900:22:55.2000:23:25.00+00:06:164:3513.1
263ANISZEWSKI Dariusz 1164MORAWYM-4049M 24600:00:0800:23:16.1000:23:25.05+00:06:374:3912.9
264KODRANC Michał 307BYDGOSZCZM-3091M 24700:00:4800:22:38.8500:23:26.95+00:06:004:3113.3
265MACIEJCZAK Marcin 11123GRAVITYBYDGOSZCZM-4047M 24800:00:1700:23:09.8500:23:26.95+00:06:314:3713
266PALIGA Maciej 311BYDGOSZCZM-3099M 24900:00:2800:22:58.5500:23:27.10+00:06:204:3513.1
267JANCOWSKI Wojciech 390BYDGOSZCZM-4050M 25000:00:0500:23:22.4000:23:27.65+00:06:434:4012.8
268GABRYCH Maciej 149CZARNE STOPYBYDGOSZCZM-30103M 25100:00:2000:23:07.1000:23:28.00+00:06:284:3713
269ANTKOWIAK Bartosz 62TCMS PESA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-2079M 25200:00:1300:23:14.6500:23:28.30+00:06:364:3912.9
270MROTEK Katarzyna 457ON THE MOVEKRUSZYN KRAJEŃSKIK-309K 1800:00:2800:23:01.2500:23:30.10+00:06:224:3613
271FOJUTOWSKI Jan 606BYDGOSZCZM-1012M 25300:00:0600:23:24.6500:23:31.55+00:06:464:4112.8
272SZARKOWSKI Fabian 856BYDGOSZCZM-2074M 25400:00:3000:23:01.4500:23:31.80+00:06:234:3613
273RUMIŃSKI Adam 843BYDGOSZCZM-30108M 25500:00:1900:23:13.7500:23:32.95+00:06:354:3812.9
274NAPORA Mateusz 1024BYDGOSZCZM-2076M 25600:00:2800:23:04.8000:23:33.20+00:06:264:3713
275DĘBSKI Adrian 561BYDGOSZCZM-30101M 25700:00:3700:23:00.8500:23:38.30+00:06:224:3613
276CIEMNY Tomasz 916BYDGOSZCZM-4048M 25800:00:2800:23:10.7000:23:39.05+00:06:324:3812.9
277WESOŁOWSKI Dariusz 827ICH DWOJE BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4054M 25900:00:0700:23:33.2000:23:40.65+00:06:544:4212.7
278RENC Patryk 70SERCE TYBETUBYDGOSZCZM-2083M 26000:00:1400:23:26.5500:23:40.80+00:06:484:4112.8
279PAWLAK Waldemar 964VEGERUNNERSBYDGOSZCZM-30115M 26100:00:1500:23:27.6500:23:42.75+00:06:494:4112.8
280KARPIŃSKI Daniel 799KOBYLARNIAM-30113M 26200:00:1600:23:26.3000:23:42.80+00:06:474:4112.8
281SZULC Małgorzata 712BYDGOSZCZK-404K 1900:00:2900:23:16.1000:23:46.00+00:06:374:3912.9
282BINDEK Łukasz 197KĘSOWOM-30102M 26300:00:4300:23:03.4500:23:46.75+00:06:254:3613
283SCHMIDT Marcin 1191BYDGOSZCZM-30109M 26400:00:3200:23:15.8500:23:47.85+00:06:374:3912.9
284ROZKWITALSKI Bartosz 819BYDGOSZCZM-2080M 26500:00:3100:23:19.1500:23:50.15+00:06:404:3912.9
285WERNER Michał 1006SZARŻABYDGOSZCZM-2082M 26600:00:2500:23:24.7500:23:50.40+00:06:464:4112.8
286WAWRZYNIAK Tomasz 1263BYDGOSZCZM-2084M 26700:00:2100:23:28.8500:23:50.50+00:06:504:4112.8
287STAWCZYK Dariusz 723BYDGOSZCZM-4055M 26800:00:1700:23:34.4000:23:51.75+00:06:554:4212.7
288URBAŃSKI Dawid 629BYDGOSZCZM-30111M 26900:00:3400:23:17.5500:23:52.35+00:06:394:3912.9
289STASZKIEWICZ Lucyna 888STASHKY TEAMBYDGOSZCZK-502K 2000:00:1400:23:38.0000:23:52.45+00:06:594:4312.7
290MACKIEWICZ Piotr 462BYDGOSZCZM-30107M 27000:00:4100:23:13.3000:23:54.95+00:06:344:3812.9
291SOKOŁOWSKA Hanna 1195ANIMAL CARE COMPLEXBYDGOSZCZK-503K 2100:00:0900:23:46.1000:23:55.40+00:07:074:4512.6
292DANKOWSKI Rafał 732POTULICEM-4056M 27100:00:1100:23:44.4500:23:55.45+00:07:064:4412.6
293FUZ Emilia 725KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-205K 2200:00:3100:23:25.7500:23:56.95+00:06:474:4112.8
294TRZCIŃSKI Eugeniusz 208SZWEDEROWOBYDGOSZCZM-60+5M 27200:00:2100:23:35.3500:23:57.00+00:06:564:4312.7
295RZĘTKOWSKI Artur 1495SOLEC KUJAWSKIM-2089M 27300:00:1300:23:44.3000:23:57.60+00:07:054:4412.6
296STRYKOWSKI Paweł 861KP PSP MIĘDZYRZECZŚWIEBODZINM-2081M 27400:00:3600:23:21.9500:23:58.15+00:06:434:4012.8
297JANKOWSKI Jakub 1287BYDGOSZCZM-2086M 27500:00:2600:23:31.9500:23:58.25+00:06:534:4212.7
298RYMER Adam 352BORÓWNOM-30117M 27600:00:2400:23:35.7000:24:00.10+00:06:574:4312.7
299ZALEWSKA Paulina 1057BYDGOSZCZK-103K 2300:00:2000:23:39.5500:24:00.10+00:07:014:4412.7
300DĄBROWSKI Bartosz 19SPORTOWA PASJABYDGOSZCZM-30121M 27700:00:1500:23:45.0500:24:00.15+00:07:064:4512.6
301KUCHCZYŃSKI Jakub 739BKS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1011M 27800:00:4500:23:14.8000:24:00.40+00:06:364:3912.9
302NOWAK Tomasz 1478GORDON RUNŻNINM-4062M 27900:00:0600:23:55.4000:24:01.50+00:07:164:4712.5
303CHRUŚCICKI Waldemar 263BYDGOSZCZM-4053M 28000:00:3300:23:28.3000:24:01.55+00:06:494:4112.8
304PUFAL Adrian 859BYDGOSZCZM-2093M 28100:00:1000:23:51.0500:24:01.55+00:07:124:4612.6
305WARAKOMSKI Rafał 1290BYDGOSZCZM-30114M 28200:00:3500:23:26.4000:24:02.10+00:06:474:4112.8
306KRAWIEC Kuba 1044MAKSYMILIANOWOM-1014M 28300:00:1500:23:48.0500:24:03.45+00:07:094:4512.6
307DUCZKOWSKI Damian 1011GAZDÓWKABYDGOSZCZM-3093M 28400:01:2400:22:41.9500:24:06.70+00:06:034:3213.2
308GRABOWSKI Łukasz 1273BYDGOSZCZM-30118M 28500:00:2600:23:40.5000:24:06.85+00:07:024:4412.7
309GRAJEWSKI Marcin 1041BYDGOSZCZM-30126M 28600:00:1800:23:49.2000:24:07.55+00:07:104:4512.6
310KRAWIEC Mariusz 1042MAKSYMILIANOWOM-4061M 28700:00:1500:23:53.8000:24:09.60+00:07:154:4612.6
311SZMELTER Michał 618BYDGOSZCZM-4060M 28800:00:1600:23:53.4500:24:09.65+00:07:154:4612.6
312KOLSKI Radek 188VAUPE TEAMBYDGOSZCZM-4065M 28900:00:0700:24:03.7500:24:11.45+00:07:254:4812.5
313RÓŻYCKI Marcin 706GOSTYNINM-2099M 29000:00:0200:24:10.0500:24:12.60+00:07:314:5012.4
314SOLARSKI Łukasz 1158WITKOWSKITEAMBYDGOSZCZM-2092M 29100:00:2200:23:50.4000:24:12.70+00:07:114:4612.6
315KUCHCZYŃSKI Adam 737BÓL TO ŚCIEMABYDGOSZCZM-5014M 29200:00:4400:23:29.8500:24:14.45+00:06:514:4212.8
316MUSIAŁ Przemysław 1323WITOSŁAWM-30116M 29300:00:4200:23:32.2500:24:14.45+00:06:534:4212.7
317GOŁĄBEK Mariusz 1312STAROGARD GDAŃSKIM-5015M 29400:00:4200:23:32.7000:24:14.80+00:06:544:4212.7
318ROSZCZYN Dawid 559CB163BYDGOSZCZM-30110M 29500:00:5800:23:16.6500:24:14.85+00:06:384:3912.9
319WOJTYSIAK Kamil 1095BYDGOSZCZM-30120M 29600:00:3100:23:44.2500:24:15.75+00:07:054:4412.6
320SKONIECZNY Daniel 200TCMS PESA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-2098M 29700:00:1300:24:02.1000:24:15.75+00:07:234:4812.5
321ŁAWRYNOWICZ Tomasz 1218SZKOŁA JAZDY TOMASBYDGOSZCZM-2096M 29800:00:1500:24:00.4000:24:15.85+00:07:214:4812.5
322BUDKIEWICZ Radosław 676ASSECO ACTIVE TEAMBYDGOSZCZM-2088M 29900:00:3900:23:36.2000:24:16.05+00:06:574:4312.7
323MINTA Adam 1357BYDGOSZCZM-30125M 30000:00:2600:23:49.1000:24:16.05+00:07:104:4612.6
324GUŹDZIOŁ Jarek 20SOLEC KUJAWSKIM-30122M 30100:00:2800:23:47.4000:24:16.15+00:07:084:4512.6
325SADECKI Karol 897CROSSFIT - CB 163 BYDGOSZCZCHEŁMNOM-2087M 30200:00:4000:23:35.5500:24:16.25+00:06:574:4312.7
326SZARLEJ Marcin 116BYDGOSZCZM-30124M 30300:00:2800:23:48.7000:24:17.40+00:07:104:4512.6
327POZNAŃ Łukasz 373SCANDAGRABYDGOSZCZM-30104M 30400:01:0900:23:07.9500:24:17.65+00:06:294:3713
328WÓJT Monika 8BYDGOSZCZK-3011K 2400:00:2800:23:49.2500:24:17.65+00:07:104:4512.6
329ZAMIATOWSKA Kinga 1300BELLA LINE BDGBYDGOSZCZK-405K 2500:00:1400:24:03.6000:24:17.70+00:07:254:4812.5
330DRWĘCKI Daniel 100BIEGNIJ Z PROSERVICEBYDGOSZCZM-3098M 30500:01:2200:22:55.6000:24:17.75+00:06:174:3513.1
331MISIAK Maciej 1486BRZOZAM-4057M 30600:00:3300:23:44.6500:24:18.15+00:07:064:4512.6
332SZCZUKOWSKA Nicol 825BUKOWIECK-105K 2600:00:1500:24:04.1000:24:19.25+00:07:254:4812.5
333MRUGAŁA Bartosz 562BRZOZAM-2090M 30700:00:3100:23:48.0000:24:19.80+00:07:094:4512.6
334STRÓŻYK Grażyna 14BYDGOSZCZK-207K 2700:00:2500:23:54.0000:24:19.80+00:07:154:4612.6
335HETEL Adam 36KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDBYDGOSZCZM-30119M 30800:00:3800:23:41.5500:24:19.90+00:07:034:4412.7
336CABAŃSKA Martyna 698BARCINK-104K 2800:00:2200:23:57.6500:24:20.35+00:07:194:4712.5
337WALENCIAK Jarosław 383CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM-4064M 30900:00:1900:24:01.8000:24:20.95+00:07:234:4812.5
338LUZAK Magdalena 1440BIEGNĘ DLA AGU, KRZYŻACZKA I TOMECZKABYDGOSZCZK-208K 2900:00:1600:24:04.5500:24:21.05+00:07:264:4912.5
339KARLIŃSKI Oskar 498BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1015M 31000:00:1800:24:02.8500:24:21.40+00:07:244:4812.5
340WOJCIESZAK Dariusz 430BYDGOSZCZM-5017M 31100:00:0500:24:17.2500:24:22.60+00:07:384:5112.4
341KAMIŃSKI Marek 1076TYPYGRUBEBYDGOSZCZM-2085M 31200:00:5000:23:31.9500:24:22.90+00:06:534:4212.7
342RYBCZYŃSKI Grzegorz 323BYDGOSZCZM-2095M 31300:00:3100:23:51.9000:24:22.90+00:07:134:4612.6
343BURY Tomasz 183BYDGOSZCZM-30112M 31400:01:0400:23:20.0000:24:24.50+00:06:414:4012.9
344KLAPKA Marcin 1208BŁĘKITNY DELFINBYDGOSZCZM-1013M 31500:00:4500:23:39.1500:24:24.65+00:07:004:4312.7
345GANDZIAROWSKA Anna 223BYDGOSZCZK-2010K 3000:00:1600:24:10.1500:24:26.15+00:07:314:5012.4
346CZAJA Jarosław 141BYDGOSZCZM-30123M 31600:00:3800:23:47.6000:24:26.25+00:07:094:4512.6
347PRZYBYLSKI Mariusz 586BYDGOSZCZM-5016M 31700:00:2100:24:05.0000:24:26.95+00:07:264:4912.5
348GROBELNA Angelika 841NIEMCZK-407K 3100:00:1700:24:09.6000:24:27.35+00:07:314:5012.4
349OSZUBSKI Kazimierz 863BYDGOSZCZM-4071M 31800:00:0500:24:22.2000:24:27.45+00:07:434:5212.3
350GAC Wojciech 1428BRZOZAM-1016M 31900:00:2200:24:04.9000:24:27.55+00:07:264:4912.5
351KRYSZTOFORSKA Marta 80BYDGOSZCZK-206K 3200:00:4100:23:47.5500:24:29.05+00:07:094:4512.6
352SZUKAJ Karol 413KANAŁOWA TEAMBYDGOSZCZM-30131M 32000:00:1700:24:13.3000:24:30.55+00:07:344:5012.4
353DRABIK Maja 1120ŁABISZYNK-209K 3300:00:2500:24:05.2500:24:30.75+00:07:264:4912.5
354CABAŃSKA Katarzyna 681VITAPOLBARCINK-3013K 3400:00:2100:24:08.8500:24:30.80+00:07:304:4912.4
355SZUBERT Maciej 905BYDGOSZCZM-4052M 32100:01:0300:23:27.5500:24:31.00+00:06:494:4112.8
356RAKAŁOWICZ Justyna 237BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3014K 3500:00:1200:24:18.7500:24:31.05+00:07:404:5112.3
357TUPTANOWSKI Przemysław 830WELD-LINE TEAMŁOCHOWOM-30128M 32200:00:3600:23:55.4500:24:32.20+00:07:174:4712.5
358KISZKA Marcin 264RUN PASJABYDGOSZCZM-30127M 32300:00:4300:23:49.9000:24:33.45+00:07:114:4612.6
359MICHALAK Martyna 1074BYDGOSZCZK-102K 3600:00:5400:23:38.7000:24:33.60+00:07:004:4312.7
360BRYCKI Łukasz 425BYDGOSZCZM-30132M 32400:00:2000:24:14.5500:24:35.15+00:07:364:5112.4
361JAROCH Krzysztof 58BYDGOSZCZM-2094M 32500:00:4400:23:51.4000:24:35.40+00:07:124:4612.6
362KALINOWSKI Zbigniew 745BYDGOSZCZM-4069M 32600:00:1500:24:19.9500:24:35.50+00:07:414:5212.3
363JEGIERSKI Dariusz 930GRUDZIADZM-4068M 32700:00:2000:24:15.6500:24:36.00+00:07:374:5112.4
364WIŚNIEWSKI Piotr 419BYDGOSZCZM-2097M 32800:00:3500:24:01.6500:24:36.65+00:07:234:4812.5
365ROTHE Dawid 152BYDGOSZCZM-30129M 32900:00:3700:24:01.7500:24:39.00+00:07:234:4812.5
366RÓŻAŃSKI Kamil 8663GRAVITYBYDGOSZCZM-30106M 33000:01:3100:23:09.1000:24:40.40+00:06:304:3713
367BANACH Marcin 10693GRAVITYBYDGOSZCZM-30105M 33100:01:3100:23:08.8000:24:40.40+00:06:304:3713
368WOJCIECHOWSKI Jarosław 289BYDGOSZCZM-4070M 33200:00:2100:24:20.5000:24:42.15+00:07:424:5212.3
369BRZUSKIEWICZ Sławomir 993BYDGOSZCZM-5020M 33300:00:1400:24:27.5500:24:42.15+00:07:494:5312.3
370WOJCIECHOWSKA Emilia 285BYDGOSZCZK-409K 3700:00:2100:24:21.3500:24:43.30+00:07:424:5212.3
371MAJEWICZ Sylwia 778BYDGOSZCZK-2012K 3800:00:2200:24:21.3500:24:43.75+00:07:424:5212.3
372JANYSKA Adam 1151UKS KOPERNIK BYDGOSZCZBIAŁE BŁOTAM-1019M 33400:00:0600:24:38.3000:24:44.65+00:07:594:5512.2
373BEDNAREK Marta 423CZARNE STOPY.SMWTELNOK-3015K 3900:00:2100:24:23.7000:24:44.80+00:07:454:5212.3
374STEJUK Aleksandra 1301BYDGOSZCZK-4010K 4000:00:1500:24:29.1500:24:44.80+00:07:504:5312.3
375WOLAN Magdalena 1414BYDGOSZCZK-3010K 4100:01:0200:23:42.8500:24:45.00+00:07:044:4412.6
376WŁODARCZYK Wojciech 826BYDGOSZCZM-5018M 33500:00:2100:24:23.7500:24:45.00+00:07:454:5212.3
377SKOPOWSKI Krzysztof 583BYDGOSZCZM-4067M 33600:00:3300:24:12.4500:24:46.35+00:07:344:5012.4
378RZEPECKI Michał 1268ATOS GDCSŁUPSKM-2091M 33700:00:5800:23:49.8500:24:48.10+00:07:114:4612.6
379MUSS Karolina 72BYDGOSZCZK-406K 4200:00:4000:24:08.2000:24:48.25+00:07:294:4912.4
380DESSELBERGER Andrzej 305TRI WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-4051M 33800:01:2600:23:22.7500:24:49.40+00:06:444:4012.8
381RYBKA Ilona 871BYDGOSZCZK-408K 4300:00:2800:24:20.6500:24:49.50+00:07:424:5212.3
382PASZEK Maria 940TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3012K 4400:00:5700:23:54.8500:24:52.50+00:07:164:4712.5
383MATTHEWS Karol 939BIEG PO ZDROWIEBYDGOSZCZM-30130M 33900:00:4600:24:05.8500:24:52.65+00:07:274:4912.4
384SPIRYDOWICZ Piotr 820BYDGOSZCZM-30133M 34000:00:3400:24:18.8500:24:53.15+00:07:404:5112.3
385WOJCIECHOWSKI Grzegorz 191ATOS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-20100M 34100:00:2700:24:25.5500:24:53.15+00:07:474:5312.3
386GŁOWSKA Magdalena 660BYDGOSZCZK-2013K 4500:00:2300:24:30.9500:24:54.40+00:07:524:5412.2
387TARCZYŃSKA Marta 303TEAM WUJEK PORADABYDGOSZCZK-3017K 4600:00:2200:24:33.3000:24:55.70+00:07:544:5412.2
388GÓRECKI Łukasz 1117BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-30142M 34200:00:1400:24:42.0000:24:56.50+00:08:034:5612.1
389CHMIELEWSKI Ireneusz 590CZARNE STOPY.SMM.NIESZAWKAM-5019M 34300:00:3100:24:26.2000:24:57.30+00:07:474:5312.3
390DOBUCKA Katarzyna 257CHONAROWER.PLBYDGOSZCZK-2017K 4700:00:1800:24:42.7500:25:01.05+00:08:044:5612.1
391KUNDE Tomasz 35LIPNIKIM-20104M 34400:00:1700:24:44.8000:25:01.85+00:08:064:5612.1
392STEFAŃSKI Marcin 2BYDGOSZCZM-4063M 34500:01:0400:23:57.5000:25:02.25+00:07:194:4712.5
393ŻARLIŃSKA Olga 1144ŚWIECIEK-2011K 4800:00:4800:24:13.9000:25:02.25+00:07:354:5012.4
394KNIOŁA Przemysław 646JADWIŻYNM-1018M 34600:00:2500:24:37.1500:25:02.25+00:07:584:5512.2
395BĄCZEK Paulina 1002STARY JARUŻYNK-106K 4900:00:2400:24:37.6500:25:02.55+00:07:594:5512.2
396LALA Adrianna 125BYDGOSZCZK-2016K 5000:00:2100:24:41.5500:25:02.65+00:08:034:5612.2
397KOLANOWSKI Wojciech 694BYDGOSZCZM-5021M 34700:00:3400:24:29.2000:25:03.85+00:07:504:5312.3
398SZYDŁOWSKI Rafał 184BYDGOSZCZM-30135M 34800:00:4000:24:23.8500:25:04.80+00:07:454:5212.3
399KLINIKOWSKI Jacek 342KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM-4058M 34900:01:1500:23:50.0500:25:05.40+00:07:114:4612.6
400SZAFKOWSKI Arek 147SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM-4075M 35000:00:3300:24:32.4000:25:05.45+00:07:534:5412.2
401PASIEKA Tomasz 547BIEGIEMPRZEZPOLA.PLDRZEWIANOWOM-4059M 35100:01:1500:23:50.4000:25:05.90+00:07:114:4612.6
402GRABARSKA Anna 1480NAKŁO NAD NOTECIĄK-3025K 5100:00:1000:24:56.6500:25:07.20+00:08:184:5912
403LIBERA Aleksandra 1081TORUŃK-2018K 5200:00:2200:24:46.7000:25:08.85+00:08:084:5712.1
404ŚWIETLIK Piotr 714BYDGOSZCZM-5022M 35200:00:1000:24:58.0500:25:09.00+00:08:194:5912
405WILMA Patrycja 594BYDGOSZCZK-2015K 5300:00:2900:24:39.2000:25:09.10+00:08:004:5612.2
406BIECHOWSKI Andrzej 189BYDGOSZCZM-4076M 35300:00:3100:24:37.4000:25:09.15+00:07:584:5512.2
407GADZIŃSKA Aleksandra 915BYDGOSZCZK-4014K 5400:00:1800:24:51.3000:25:10.20+00:08:124:5812.1
408KISIEL Krystian 114EKIPA BSWBYDGOSZCZM-30144M 35400:00:1800:24:51.6500:25:10.20+00:08:134:5812.1
409BOROWIEC Wioleta 1303BBL SZUBINSZUBINK-3018K 5500:00:2000:24:49.9000:25:10.25+00:08:114:5812.1
410BELIŃSKI Maciej 79TYPYGRUBEBYDGOSZCZM-30136M 35500:00:4700:24:24.0500:25:11.60+00:07:454:5212.3
411HAUS Katarzyna 1446BBL SZUBINSZUBINK-4015K 5600:00:2000:24:51.8500:25:11.95+00:08:134:5812.1
412SMUCZYŃSKI Wojciech 880BYDGOSZCZM-20102M 35600:00:3300:24:38.3000:25:12.05+00:07:594:5512.2
413OLKOWSKI Eugeniusz 1393-BYDGOSZCZM-60+6M 35700:00:3500:24:37.6000:25:13.35+00:07:594:5512.2
414RUBASZEWSKI Marcin 1356BYDGOSZCZM-30143M 35800:00:2800:24:46.6500:25:14.90+00:08:084:5712.1
415FOJUTOWSKI Filip 608BYDGOSZCZM-1020M 35900:00:0900:25:05.4500:25:15.15+00:08:275:0112
416KANIA Dorota 852BYDGOSZCZK-4011K 5700:00:3200:24:42.8000:25:15.55+00:08:044:5612.1
417ADAMKIEWICZ Dawid 1367PRABUTYM-20109M 36000:00:1900:25:00.4500:25:19.50+00:08:225:0012
418BOROWICZ Anna 1232BYDGOSZCZK-3016K 5800:00:4900:24:30.5000:25:19.65+00:07:524:5412.2
419BOROWICZ Ireneusz 1230BYDGOSZCZM-30138M 36100:00:4900:24:30.3000:25:19.75+00:07:514:5412.2
420MADEJ Kamil 614ŁOCHOWOM-30154M 36200:00:0400:25:15.7500:25:19.95+00:08:375:0311.9
421GOŁCZYŃSKI Tomasz 996BYDGOSZCZM-4088M 36300:00:1500:25:05.1000:25:20.20+00:08:265:0112
422ŻMICH Tomasz 1067BYDGOSZCZM-30140M 36400:00:4500:24:35.1500:25:20.35+00:07:564:5512.2
423ROBAKIEWICZ Sławomir 1243NOWY DWÓR MAZOWIECKIM-4082M 36500:00:2800:24:52.4500:25:21.30+00:08:144:5812.1
424SOSNA Mikolaj 664BYDGOSZCZM-30147M 36600:00:2000:25:00.4000:25:21.35+00:08:215:0012
425KOZIŃSKI Tomasz 1366BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDOSZCZM-4085M 36700:00:2600:24:54.9000:25:21.50+00:08:164:5912
426SYNAKIEWICZ Adam 661BYDGOSZCZM-4081M 36800:00:3200:24:48.8000:25:21.60+00:08:104:5712.1
427POTRZEBOWSKA Agata 215DEAFBYDGOSZCZK-3022K 5900:00:3000:24:52.7000:25:23.45+00:08:144:5812.1
428NAPIERALSKA Natalia 1149BYDGOSZCZK-3021K 6000:00:3200:24:52.2000:25:24.55+00:08:134:5812.1
429PADZIKOWSKA Agnieszka 178BYDGOSZCZK-3029K 6100:00:0800:25:17.6500:25:26.60+00:08:395:0311.9
430KOPACZEWSKA Agata 704BYDGOSZCZK-2014K 6200:00:5400:24:35.2000:25:29.30+00:07:564:5512.2
431SZYMCZAK Maciej 1106STRZELEWOM-4080M 36900:00:4400:24:45.4500:25:29.55+00:08:074:5712.1
432ROSINSKI Przemysław 12BYDGOSZCZM-30149M 37000:00:2600:25:03.5500:25:29.55+00:08:255:0012
433KITOWSKA Anna 78BYDGOSZCZK-3028K 6300:00:1300:25:17.1500:25:30.80+00:08:385:0311.9
434WINKLEWSKI Krzysztof 151SOLBETSOLEC KUJAWSKIM-4072M 37100:01:0600:24:24.2500:25:31.10+00:07:454:5312.3
435MIELCARSKI Michał 585MIELCAR TEAMSOLEC KUJAWSKIM-30137M 37200:01:0600:24:24.1500:25:31.10+00:07:454:5312.3
436POLIWODZIŃSKI Michał 1258WISEŁKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30145M 37300:00:3200:24:58.4000:25:31.20+00:08:194:5912
437KUNDE Adam 1159BYDGOSZCZ TRIATHLONLIPNIKIM-5024M 37400:00:1800:25:13.1500:25:31.45+00:08:345:0211.9
438FABROWSKI Dawid 508ROMET PRACOWNIAFIZJOTERAPIIBYDGOSZCZM-30134M 37500:01:0800:24:23.6500:25:32.50+00:07:454:5212.3
439WÓJTOWICZ Ryszard 967SOLEC KUJAWSKIM-20107M 37600:00:4200:24:51.2000:25:33.95+00:08:124:5812.1
440SZYMAŃSKI Sebastian 1000ŁOCHOWOM-20113M 37700:00:1400:25:21.5500:25:35.75+00:08:435:0411.8
441KONDEL Kamil 1223CREDITEO.PL - PORTAL FINANSOWYBYDGOSZCZM-30148M 37800:00:3500:25:00.8000:25:35.95+00:08:225:0012
442ROGALSKA Justyna 1490SZAFIRKIBYDGOSZCZK-3023K 6400:00:4200:24:54.0000:25:36.10+00:08:154:5812
443CZYŻNIKIEWICZ Paweł 401WOOLFIK.PLBYDGOSZCZM-20116M 37900:00:1300:25:23.1500:25:37.10+00:08:445:0411.8
444FRANK Agnieszka 1442BYDGOSZCZK-3019K 6500:00:4600:24:50.4500:25:37.35+00:08:124:5812.1
445TOPOLSKA Emilia 1477BYDGOSZCZK-3027K 6600:00:2700:25:10.2500:25:37.70+00:08:315:0211.9
446DROB Julian 794BYDGOSZCZM-20111M 38000:00:2700:25:11.3000:25:38.35+00:08:325:0211.9
447ŁABENDA Piotr 1060BYDGOSZCZM-4084M 38100:00:4400:24:54.2500:25:39.05+00:08:154:5912
448BĄBOLEWSKI Łukasz 380BYDGOSZCZM-30139M 38200:01:0700:24:32.8500:25:40.10+00:07:544:5412.2
449KOWALSKI Paweł 1364BRODNICAM-4066M 38300:01:3800:24:04.3500:25:42.55+00:07:254:4812.5
450DOMBROWSKA-OSAK Iza 293BYDGOSZCZK-3031K 6700:00:1500:25:27.2500:25:42.55+00:08:485:0511.8
451KUKLIŃSKI Rafał 416BYDGOSZCZM-30152M 38400:00:2700:25:15.5000:25:42.75+00:08:375:0311.9
452ŚWIATLAK Marek 899BYDGOSZCZM-4073M 38500:01:1200:24:30.7500:25:43.40+00:07:524:5412.2
453DZIERŻAWSKI Łukasz 325WŁOCŁAWEKM-30151M 38600:00:3600:25:07.0500:25:43.70+00:08:285:0111.9
454BĘC Dominika 697BYDGOSZCZK-2019K 6800:00:5600:24:47.7000:25:43.80+00:08:094:5712.1
455LICA Paweł 728BYDGOSZCZM-20103M 38700:01:0100:24:42.5500:25:44.05+00:08:044:5612.1
456BŁAŻEJEWSKI Kacper 593CB163BYDGOSZCZM-20105M 38800:00:5600:24:47.4000:25:44.10+00:08:084:5712.1
457WYSOCKI Jerzy 752CZARNE STOPY. SMBYDGOSZCZM-5025M 38900:00:2500:25:20.1000:25:45.25+00:08:415:0411.8
458STASZKIEWICZ Jakub 890STASHKY TEAMBYDGOSZCZM-1022M 39000:00:1300:25:31.6000:25:45.55+00:08:535:0611.7
459ROŚ Sławek 269ARMIA CHRYSTUSANOWA WIEŚ WIELKAM-20101M 39100:01:1400:24:30.8500:25:45.60+00:07:524:5412.2
460WOS Waldemar 250SOLEC KUJAWSKIM-4090M 39200:00:3300:25:12.2000:25:45.90+00:08:335:0211.9
461WOJTYSIAK Szymon 520BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-20114M 39300:00:2400:25:21.8500:25:46.80+00:08:435:0411.8
462IWANUSEK Paweł 776BYDGOSZCZM-4086M 39400:00:5300:24:55.4500:25:48.70+00:08:174:5912
463KŁOSOWSKI Marcin 685GRUPA BANKIETOWA SPECJALBYDGOSZCZM-4087M 39500:00:5200:24:56.0000:25:48.80+00:08:174:5912
464KOZŁOWSKI Maciej 1168BYDGOSZCZM-1017M 39600:01:1200:24:37.0000:25:49.15+00:07:584:5512.2
465IWANUSEK Agnieszka 780BYDGOSZCZK-3024K 6900:00:5200:24:56.2000:25:49.15+00:08:174:5912
466KRAKOWIAK Marta 612PRZYŁĘKIK-2022K 7000:00:1600:25:32.8500:25:49.65+00:08:545:0611.7
467KOLANOWSKA Grażyna 693BYDGOSZCZK-505K 7100:00:3100:25:17.9500:25:49.75+00:08:395:0311.9
468JASIŃSKI Artur 1154SZUBINM-4092M 39700:00:2700:25:22.9500:25:50.15+00:08:445:0411.8
469PIETRZAK Anna 366BYDGOSZCZK-2020K 7200:00:3200:25:17.6000:25:50.20+00:08:395:0311.9
470REPCZYŃSKI Tomek 356BYDGOSZCZM-20106M 39800:00:5900:24:51.2000:25:50.45+00:08:124:5812.1
471LECH Cezary 842BYDGOSZCZM-20124M 39900:00:0300:25:46.7500:25:50.65+00:09:085:0911.6
472KUBIAK Tomasz 353BYDGOSZCZM-30146M 40000:00:5100:24:59.4500:25:50.85+00:08:214:5912
473PAPIS Piotr 756BACK_ONBYDGOSZCZM-30159M 40100:00:2500:25:26.5000:25:51.70+00:08:485:0511.8
474RUTKOWSKI Damian 858BYDGOSZCZM-20110M 40200:00:5000:25:01.6500:25:51.75+00:08:235:0012
475PATRZAŁEK Małgorzata 602BYDGOSZCZK-4012K 7300:01:0300:24:48.2500:25:51.95+00:08:094:5712.1
476CHMIELEWSKA Marta 267BYDGOSZCZK-3020K 7400:01:0100:24:50.5000:25:52.00+00:08:124:5812.1
477JAWORSKI Janusz 667TOPORZYSKOM-5026M 40300:00:1800:25:33.6500:25:52.35+00:08:555:0611.7
478RAKOWSKI Piotr 692BYDGOSKIE KOŁO REGIONALNE STOWARZYSZENIA ŻANDARMERII WOJSKOWEJ 'ŻANDARM'BYDGOSZCZM-60+8M 40400:00:3500:25:18.2500:25:54.00+00:08:395:0311.8
479DACIO Darek 1400SZUBINM-20119M 40500:00:2100:25:32.9000:25:54.00+00:08:545:0611.7
480ZYGMUNT Robert 708RUN PASJABYDGOSZCZM-4089M 40600:00:4600:25:07.4000:25:54.10+00:08:285:0111.9
481PACEK Mateusz 1119SEROCKM-20122M 40700:00:1300:25:41.0000:25:54.20+00:09:025:0811.7
482MIŚ Michał 41LUKS START NAKŁOPATEREKM-20112M 40800:00:3500:25:20.0500:25:55.55+00:08:415:0411.8
483TRUDNOWSKI Janusz 455DRUŻYNA SZPIKUBYDGOSZCZM-60+7M 40900:01:1200:24:44.9000:25:57.35+00:08:064:5712.1
484ZAMROWSKI Tomasz 394BYDGOSZCZM-4093M 41000:00:3100:25:27.1500:25:58.35+00:08:485:0511.8
485PILAKOWSKA Angelika 316ŁOCHOWOK-3026K 7500:00:5600:25:02.3500:25:59.00+00:08:235:0012
486SZEWCZUK Małgorzata 137BYDGOSZCZK-3030K 7600:00:3900:25:20.4000:25:59.55+00:08:415:0411.8
487STASIAK Renata 535BYDGOSZCZK-504K 7700:00:5800:25:01.5500:26:00.00+00:08:235:0012
488KUBOWICZ Piotr 234QUBOWICZ... RODZINNA MAFIA BIEGOWABYDGOSZCZM-5027M 41100:00:2300:25:36.2000:26:00.00+00:08:575:0711.7
489LEWANDOWSKA Joanna 1005BYDGOSZCZK-3033K 7800:00:3000:25:30.3000:26:00.35+00:08:515:0611.8
490NAWROCKI Radek 957ŁOKIETEK WIERZCHUCIN KRÓLEWSKIWIERZCHUCIN KRÓLEWSKIM-30165M 41200:00:2900:25:31.0500:26:00.70+00:08:525:0611.8
491JARZEMBSKI Arkadiusz 1262SOLEC KUJAWSKIM-30150M 41300:00:5600:25:05.4000:26:01.45+00:08:265:0112
492KORTAS Marcin 684BYDGOSZCZM-4079M 41400:01:1700:24:43.7000:26:01.65+00:08:054:5612.1
493KORCZAK Artur 1102BYDGOSZCZM-30141M 41500:01:2600:24:36.6500:26:03.30+00:07:584:5512.2
494WALCZAK Tomasz 1045BIEGAJĄCE CIACHAŚWIECIEM-4078M 41600:01:2100:24:41.7500:26:03.35+00:08:034:5612.1
495KABATEK Janusz 1001ŻOŁĘDOWOM-30155M 41700:00:4600:25:16.9500:26:03.75+00:08:385:0311.9
496CHMIELEWSKI Mateusz 786BYDGOSZCZM-20128M 41800:00:0600:25:57.0000:26:03.75+00:09:185:1111.6
497OSAK Paweł 283BYDGOSZCZM-30170M 41900:00:1600:25:46.8500:26:03.80+00:09:085:0911.6
498WIŚNIEWSKI Miłosz 1217ŁOCHOWOM-20120M 42000:00:2600:25:37.9000:26:03.95+00:08:595:0711.7
499DZIERŻAWSKA Aneta 484WŁOCŁAWEKK-3032K 7900:00:3600:25:27.5000:26:04.15+00:08:495:0511.8
500PAZDRO Małgorzata 1403ŚWIECIEK-4013K 8000:01:1500:24:49.0000:26:04.85+00:08:104:5712.1
501WESTPHAL Magdalena 295BYDGOSZCZK-2023K 8100:00:3200:25:33.1000:26:05.15+00:08:545:0611.7
502BONKOWSKI Wojciech 894NAKŁO NAD NOTECIĄM-30173M 42100:00:0600:26:00.6500:26:07.10+00:09:225:1211.5
503ŁYSZCZARZ Radosław 531BYDGOSZCZM-4083M 42200:01:1400:24:53.6000:26:08.05+00:08:154:5812
504SKRZYNIARZ Hubert 709ŁOCHOWOM-30160M 42300:00:4100:25:27.0000:26:08.25+00:08:485:0511.8
505WAWRZYNIAK Andrzej 98422.ODNBYDGOSZCZM-5029M 42400:00:2900:25:38.4500:26:08.40+00:09:005:0711.7
506MODRZEJEWSKI Grzegorz 1412RUN FOREST RUN!BYDOSZCZM-4096M 42500:00:1600:25:52.9500:26:09.90+00:09:145:1011.6
507HARACEWIAT Michał 301TORUŃM-20108M 42600:01:1300:24:56.8500:26:10.10+00:08:184:5912
508NALEWALSKA Justyna 24SERCE TYBETUBYDGOSZCZK-2024K 8200:00:3600:25:33.2000:26:10.15+00:08:545:0611.7
509KRESIŃSKI Andrzej 388BYDGOSZCZM-30166M 42700:00:2700:25:43.0500:26:10.30+00:09:045:0811.7
510PIASECKI Radosław 369BYDGOSZCZM-20127M 42800:00:1400:25:57.0000:26:11.20+00:09:185:1111.6
511SOBOTA Piotr 977BIAŁE BŁOTAM-4098M 42900:00:1200:26:00.9500:26:13.40+00:09:225:1211.5
512ANDRZEJEWSKA Sylwia 205BYDGOSZCZK-2026K 8300:00:3200:25:41.3000:26:13.60+00:09:025:0811.7
513GRĄZKA Ewa 670BYDGOSZCZK-2027K 8400:00:2100:25:51.9500:26:13.70+00:09:135:1011.6
514NUNZEK Agnieszka 682BYDGOSZCZK-4017K 8500:00:1700:25:55.8000:26:13.70+00:09:175:1111.6
515DULIŃSKA Dorota 761ZS19 TEAM/TRISPACENIEMCZK-4018K 8600:00:1000:26:04.0000:26:14.20+00:09:255:1211.5
516HARASZKIEWICZ Małgorzata 543BYDGOSZCZK-2031K 8700:00:0800:26:06.7500:26:15.05+00:09:285:1311.5
517MIKOŁAJCZAK Jan 555BYDGOSZCZM-1024M 43000:00:1900:25:55.8000:26:15.30+00:09:175:1111.6
518WOJTYSIAK Dorota 306BYDGOSZCZK-3035K 8800:00:1800:25:58.2500:26:16.60+00:09:195:1111.6
519MYCZKO Dariusz 974CPR BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30156M 43100:00:5800:25:18.5500:26:16.95+00:08:405:0311.9
520GOSIENIECKI Konrad 1270DRZYCIMM-20115M 43200:00:5600:25:22.1500:26:18.25+00:08:435:0411.8
521MAICHSZAK Michał 1320BOCHNIAM-30162M 43300:00:5000:25:27.4000:26:18.25+00:08:485:0511.8
522DRZEWUCKA Anna 1280KRUSZWICAK-506K 8900:00:4900:25:28.9500:26:18.40+00:08:505:0511.8
523ŚNIECHOTA Konrad 315TYPYGRUBEBYDGOSZCZM-30164M 43400:00:4900:25:28.5000:26:18.45+00:08:505:0511.8
524LEWANDOWSKI Michał 1199BYDGOSZCZM-30161M 43500:00:5100:25:27.3500:26:18.70+00:08:485:0511.8
525GORCZYCA Rafał 375BYDGOSZCZM-4074M 43600:01:4700:24:32.2000:26:19.50+00:07:534:5412.2
526GAWRYCH Adam 1136BYDGOSZCZM-20129M 43700:00:1600:26:03.1500:26:19.50+00:09:245:1211.5
527CZECH Dominika 1137IWNOK-2030K 9000:00:1600:26:03.1500:26:19.90+00:09:245:1211.5
528JABŁOŃSKA Anita 857NAKŁO NAD NOTECIĄK-3036K 9100:00:1700:26:02.7500:26:19.95+00:09:245:1211.5
529ADACH Pawel 1205BYDGOSZCZM-30163M 43800:00:5200:25:28.1500:26:20.20+00:08:495:0511.8
530WIELIŃSKI Wojciech 1354BYDGOSZCZYM-30175M 43900:00:1600:26:03.4500:26:20.20+00:09:255:1211.5
531NURKIEWICZ Jarosław 329KUNG FU PANDY 3BYDGOSZCZM-4077M 44000:01:3900:24:41.5500:26:21.35+00:08:034:5612.1
532JABŁOŃSKI Adrian 855NAKŁO NAD NOTECIĄM-30176M 44100:00:1600:26:04.9500:26:21.75+00:09:265:1311.5
533MORITZ Karol 1062BIEGIEM DLA MAGDYMOKREM-4095M 44200:00:2900:25:52.7500:26:21.90+00:09:145:1011.6
534DEMBSKI Patryk 715BYDGOSZCZM-1026M 44300:00:2400:25:58.3500:26:22.95+00:09:195:1111.6
535KIEŁPIŃSKI Michał 1197BYDGOSZCZM-30157M 44400:01:0400:25:18.9500:26:23.15+00:08:405:0311.8
536DEMBSKI Marek 726BYDGOSZCZM-4097M 44500:00:2400:25:59.1000:26:23.50+00:09:205:1111.5
537TWARDOWSKA Sylwia 628BYDGOSZCZK-3037K 9200:00:1200:26:12.6000:26:24.75+00:09:345:1411.5
538KONOPIŃSKI Tomasz 1196RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4091M 44600:01:0400:25:20.7000:26:25.00+00:08:425:0411.8
539CADER Ryszard 254SPÓJNIA BIAŁE BŁOTAKRUSZYN KRAJEŃSKIM-30158M 44700:01:0100:25:24.8000:26:26.30+00:08:465:0511.8
540KRZYŻANOWSKA Patrycja 1135BYDGOSZCZK-2025K 9300:00:5000:25:36.0500:26:26.30+00:08:575:0711.7
541GRZONKA Emilia 1296BYDGOSZCZK-2028K 9400:00:3200:25:54.2000:26:26.60+00:09:155:1011.6
542SZEWCZUK Sebastian 403TASAK TEAMBYDGOSZCZM-30168M 44800:00:4000:25:46.5500:26:26.60+00:09:085:0911.6
543POTRZEBOWSKI Marek 219DEAFBYDGOSZCZM-30172M 44900:00:3100:25:55.4000:26:26.60+00:09:165:1111.6
544BIERNACKI Sławomir 1139PAWŁÓWEKM-30167M 45000:00:4300:25:44.6500:26:28.20+00:09:065:0911.7
545KOWALSKI Dawid 1499BYDGOSZCZM-1025M 45100:00:3100:25:56.7000:26:28.45+00:09:185:1111.6
546MICHNA Justyna 989ŚWIECIEK-4016K 9500:01:1600:25:13.0500:26:29.60+00:08:345:0211.9
547STĘPSKI Sławomir 378BYDGOSZCZM-1023M 45200:00:4800:25:42.8500:26:31.50+00:09:045:0811.7
548BARANOWSKA Julia 536BYDGOSZCZK-107K 9600:00:5200:25:38.9000:26:31.60+00:09:005:0711.7
549DRÓŻDŻ Małgorzata 616BRZOZAK-2029K 9700:00:3300:25:58.6000:26:31.65+00:09:205:1111.6
550KUŹMA Anna 500THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEK-3034K 9800:00:4200:25:50.5500:26:32.65+00:09:125:1011.6
551STĘPIEŃ Michał 1113GALACTICABYDGOSZCZM-30171M 45300:00:4300:25:49.2000:26:33.00+00:09:105:1011.6
552WEGNER Roman 1075NIEMCZM-5030M 45400:00:4900:25:43.4000:26:33.25+00:09:045:0811.7
553KULCZYCKI Andrzej 1023BYDGOSZCZM-5032M 45500:00:1000:26:23.7500:26:34.10+00:09:455:1611.4
554GNIOT Henryk 783MINIKOWOM-40100M 45600:00:2500:26:08.9500:26:34.40+00:09:305:1311.5
555PORCZEK Bartłomiej 120WSPR BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-20117M 45700:01:1000:25:24.0000:26:34.70+00:08:455:0411.8
556ŁUDZIŃSKI Jakub 202CALISTHENICS ACADEMYBYDGOSZCZM-30153M 45800:01:1900:25:15.7000:26:34.75+00:08:375:0311.9
557WILCZYŃSKI Łukasz 10611 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZM-20125M 45900:00:4600:25:49.0000:26:35.30+00:09:105:0911.6
558POTURALSKI Dariusz 82INPOSTBYDGOSZCZM-20126M 46000:00:4000:25:54.7500:26:35.60+00:09:165:1111.6
559KWIATKOWSKI Paweł 895NAKŁO NAD NOTECIĄM-30180M 46100:00:0600:26:29.8000:26:36.45+00:09:515:1811.3
560MIKOŁAJEWSKA Martyna 1294BYDGOSZCZK-108K 9900:00:3900:25:58.2000:26:37.25+00:09:195:1111.6
561SOKÓŁ Krystyna 314NAKŁO NAD NOTECIĄK-2034K 10000:00:1400:26:23.5500:26:38.40+00:09:455:1611.4
562GNIOT Bożena 782MINIKOWOK-3038K 10100:00:2600:26:13.2000:26:39.25+00:09:345:1411.4
563STYKAŁA Adrianna 811BUKOWIECK-1010K 10200:00:2500:26:13.5000:26:39.25+00:09:355:1411.4
564PRZYBYLSKA Grażyna 338BYDGOSZCZK-507K 10300:00:4300:25:55.8000:26:39.65+00:09:175:1111.6
565CHEBANENKO Yevhen 570MI-MIBYDGOSZCZM-20132M 46200:00:2000:26:21.4000:26:41.40+00:09:425:1611.4
566BŁAŻEJEWICZ Monika 229TORUNK-2035K 10400:00:1000:26:32.8000:26:43.00+00:09:545:1811.3
567ORZAŁKIEWICZ Agata 613BYDGOSZCZK-2021K 10500:01:1400:25:28.8500:26:43.10+00:08:505:0511.8
568GWIAZDOWSKI Dominik 1141BYDGOSZCZM-1021M 46300:01:2500:25:19.4000:26:44.40+00:08:405:0311.8
569MALINOWSKI Waldemar 563RUN LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM-4094M 46400:01:1600:25:28.4000:26:44.45+00:08:495:0511.8
570KARASZEWSKI Norbert 8511 WSZP BYDGOSZCZBIAŁE BŁOTAM-30178M 46500:00:2000:26:24.5500:26:44.55+00:09:465:1611.4
571OWCZAREK Agnieszka 1129BIEGAM BO LUBIĘBYDGOSZCZK-3046K 10600:00:0400:26:41.8000:26:46.65+00:10:035:2011.2
572GÓRECKI Patryk 29BYDGOSZCZM-30181M 46600:00:1400:26:32.8000:26:47.40+00:09:545:1811.3
573KROPIŃSKA Monika 898ZAMOŚĆK-3043K 10700:00:2200:26:25.5000:26:47.65+00:09:475:1711.4
574PARUCKI Zbigniew 1086BYDGOSZCZM-5023M 46700:01:3600:25:11.9000:26:47.95+00:08:335:0211.9
575PAWLACZYK-MATELA Emilia 194BYDGOSKA GAZELABYDGOSZCZK-3045K 10800:00:1600:26:31.8000:26:47.95+00:09:535:1811.3
576KILAN Kacper 1184OSÓWIECM-20130M 46800:00:3500:26:12.9000:26:48.25+00:09:345:1411.4
577GIERJATOWICZ Maria 294BYDGOSZCZK-3039K 10900:00:3500:26:14.2500:26:49.35+00:09:355:1411.4
578GLINKOWSKI Dariusz 1261BYDGOSZCZM-20121M 46900:01:1100:25:38.4000:26:49.40+00:08:595:0711.7
579PYTLIŃSKI Paweł 1295BYDGOSKIE ŻÓŁWIEOSIELSKOM-30169M 47000:01:0200:25:46.8000:26:49.60+00:09:085:0911.6
580JÓZEFIAK Alicja 142VEGE RUNNERSOSIELSKOK-2032K 11000:00:3900:26:10.3000:26:49.90+00:09:315:1411.5
581WILMA Paweł 596BYDGOSZCZM-30177M 47100:00:4600:26:04.9500:26:51.15+00:09:265:1311.5
582HASEK Patryk 310BYDGOSZCZM-20118M 47200:01:1900:25:31.8500:26:51.30+00:08:535:0611.7
583GRUCHAŁA Wojciech 204BYDGOSZCZM-5028M 47300:01:1200:25:38.4000:26:51.30+00:08:595:0711.7
584SKORA-TUPTANOWSKA Monika 832WELD-LINE TEAMŁOCHOWOK-3040K 11100:00:3600:26:15.3500:26:51.45+00:09:365:1511.4
585SIELSKI Kamil 1260BYDGOSZCZM-20131M 47400:00:3300:26:19.0500:26:52.55+00:09:405:1511.4
586GIPP Małgorzata 1202SZAFIRKIBYDGOSZCZK-3041K 11200:00:4200:26:18.5500:27:00.65+00:09:405:1511.4
587PACEWICZ Wojciech 1267BYDGOSZCZM-30174M 47500:00:5900:26:01.2000:27:00.80+00:09:225:1211.5
588KURTYSIAK Roman 1361BYDGOSZCZM-5035M 47600:00:2600:26:34.2500:27:00.80+00:09:555:1811.3
589SAWIŃSKI Łukasz 1084STUDZIENKIM-20135M 47700:00:2700:26:33.7000:27:01.10+00:09:555:1811.3
590JURCZYK Piotr 962GRUDZIĄDZM-40107M 47800:00:2000:26:41.0000:27:01.95+00:10:025:2011.2
591KRUTUL Maciej 933AMATORMORZEWIECM-5031M 47900:01:1700:25:44.7500:27:02.35+00:09:065:0911.7
592STREHLKE Mateusz 925KRUSZYN KRAJEŃSKIM-1028M 48000:00:3600:26:29.2500:27:05.45+00:09:505:1711.3
593JARUSZEWSKA Jowita 797BYDGOSZCZK-4024K 11300:00:1100:26:54.4500:27:05.55+00:10:165:2211.2
594KOCHAŃSKA Wioletta 1220PATEREKK-4019K 11400:00:3500:26:30.9000:27:05.95+00:09:525:1811.3
595OLSZEWSKI Mikołaj 53BYDGOSZCZM-20136M 48100:00:2000:26:49.1500:27:09.90+00:10:105:2111.2
596KOZICKA Magdalena 973BYDGOSZCZK-2037K 11500:00:3300:26:36.2000:27:10.05+00:09:575:1911.3
597WOJCIECHOWSKI Dawid 662WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM-20137M 48200:00:1900:26:51.9000:27:11.35+00:10:135:2211.2
598GRACZYK Przemysław 298BYDGOSZCZM-20123M 48300:01:2700:25:44.1000:27:11.85+00:09:055:0811.7
599MIKSZTOWICZ Oliwia 653JANOWOK-1012K 11600:00:1900:26:52.9000:27:12.25+00:10:145:2211.2
600MALATYŃSKA Barbara 1160PRZYŁĘKIK-4020K 11700:00:4100:26:31.9500:27:13.75+00:09:535:1811.3
601GRZELAK Tadeusz 272BYDGOSZCZM-60+10M 48400:00:1800:26:56.5000:27:14.80+00:10:185:2311.1
602ZALEWSKA Michalina 1369UKS KOPERNIKBYDGOSZCZK-109K 11800:01:1600:25:58.2500:27:14.90+00:09:195:1111.6
603BŁAŻEJEWSKI Dariusz 1214ŚWIECIEM-40101M 48500:01:0600:26:10.8500:27:16.85+00:09:325:1411.5
604DOBROWOLSKI Krzysztof 768BYDGOSZCZM-40111M 48600:00:2500:26:52.2500:27:17.70+00:10:135:2211.2
605PIETRASZAK Tomasz 75RUN BYDGOSZCZBIAŁE BŁOTAM-4099M 48700:01:1400:26:03.9000:27:18.50+00:09:255:1211.5
606STREHLKE Łukasz 924KRUSZYN KRAJEŃSKIM-30184M 48800:00:3500:26:43.9500:27:19.90+00:10:055:2011.2
607TOMCZAK Sylwester 911NBYDGOSZCZM-20134M 48900:00:4900:26:32.2500:27:21.80+00:09:535:1811.3
608TWARDOWSKI Wojciech 110RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-40102M 49000:01:0900:26:13.8000:27:22.85+00:09:355:1411.4
609GIERACH Krzysztof 1401NIEMCZM-60+11M 49100:00:2300:26:59.5500:27:23.05+00:10:215:2411.1
610PORAZINSKA Viktoria 418BYDGOSZCZK-4021K 11900:00:5100:26:33.1500:27:24.70+00:09:545:1811.3
611KUŚ Michał 360BYDGOSZCZM-30183M 49200:00:4200:26:42.3500:27:24.75+00:10:035:2011.2
612ANDRZEJEWSKI Paweł 727DOBROMIERZM-30194M 49300:00:1300:27:11.2000:27:24.90+00:10:325:2611
613ANDRZEJEWSKA Joanna 729NOWA WIEŚ WIELKAK-4025K 12000:00:1400:27:10.7000:27:24.95+00:10:325:2611
614SMOCZYŃSKA Agnieszka 242BYDGOSZCZK-2040K 12100:00:1300:27:12.5500:27:25.90+00:10:345:2611
615WYPORKIEWICZ Jerzy 1467WILCZEM-5033M 49400:01:0300:26:26.3000:27:29.70+00:09:475:1711.3
616RATAJCZAK Marcel 245BYDGOSZCZM-1027M 49500:01:1400:26:16.4500:27:30.90+00:09:385:1511.4
617REMUS Sandra 1271BYDGOSZCZK-2036K 12200:00:5600:26:34.6500:27:31.15+00:09:565:1911.3
618WOJDAT Dominika 321BIAŁE BŁOTAK-2033K 12300:01:1200:26:20.1500:27:32.20+00:09:415:1611.4
619ZDROJOWA Agnieszka 1365BYDGOSZCZK-3042K 12400:01:0800:26:24.1500:27:32.25+00:09:455:1611.4
620ZAJĄCZKOWSKA Anna 650#TEAMWUJKAPORADYBYDGOSZCZK-3054K 12500:00:2200:27:10.0000:27:32.40+00:10:315:2611
621KARSKI Hubert 1242BYDGOSZCZM-60+9M 49600:00:5100:26:41.5000:27:32.55+00:10:035:2011.2
622IWAN Remigiusz 105BYDGOSZCZM-40110M 49700:00:4100:26:51.2500:27:32.75+00:10:125:2211.2
623WIELUŃSKA Dorota 624BYDGOSZCZK-2039K 12600:00:2300:27:09.2500:27:32.75+00:10:305:2511
624LEWICKI Aleksander 1493BYDGOSZCZM-1030M 49800:00:5900:26:34.4000:27:34.05+00:09:555:1911.3
625RATAJCZAK Arkadiusz 230BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-40104M 49900:01:1400:26:20.1000:27:34.25+00:09:415:1611.4
626BRYLEW Tomasz 604AGENCJA INTERAKTYWNA SITABBYDGOSZCZM-40105M 50000:01:0800:26:25.9500:27:34.55+00:09:475:1711.3
627LEWICKI Piotr 1491BYDGOSZCZM-40106M 50100:00:5900:26:36.1500:27:35.40+00:09:575:1911.3
628KREJMER Ola 1462BYDGOSZCZK-3047K 12700:00:5200:26:43.4500:27:35.80+00:10:055:2011.2
629KARSKI Marcin 1233BYDGOSZCZM-40108M 50200:00:5000:26:45.2500:27:35.80+00:10:065:2111.2
630KARSKI Krzysztof 1406SZKOŁA PODSTAWOWA NR 66BYDGOSZCZM-1031M 50300:00:5000:26:46.8000:27:36.95+00:10:085:2111.2
631PAWLAK Franciszek 426POLONIA BYDGOSZCZ SLASZUBINM-20138M 50400:00:4300:26:53.5500:27:37.40+00:10:155:2211.2
632PIETRASZAK Miłosz 1500BIAŁE BŁOTAM-20133M 50500:01:1100:26:25.9000:27:37.70+00:09:475:1711.3
633WARACZEWSKI Paweł 675TORUŃM-30195M 50600:00:2000:27:18.3500:27:38.45+00:10:395:2711
634MAZUREK Anita 186BYDGOSZCZK-4026K 12800:00:2700:27:11.2500:27:38.80+00:10:325:2611
635ZIMNY Marek 615BKTR GRYFBYDGOSZCZM-5036M 50700:00:5700:26:43.1500:27:40.20+00:10:045:2011.2
636WYRWIAK Iwona 1353BYDGOSZCZK-3044K 12900:01:1400:26:27.0500:27:42.00+00:09:485:1711.3
637KONIECZNA Kasia 485LISI OGONK-3055K 13000:00:2900:27:12.3500:27:42.15+00:10:335:2611
638DUDZIŃSKA Małgorzata 136BYDGOSZCZK-4029K 13100:00:1700:27:25.8500:27:43.50+00:10:475:2910.9
639DOMINICZAK Anna 1484BYDGOSZCZK-3053K 13200:00:3800:27:05.4000:27:43.55+00:10:265:2511.1
640KLONOWSKI Sławomir 133NIEMCZM-40109M 50800:00:5600:26:47.1000:27:43.95+00:10:085:2111.2
641GWIAZDOWSKI Krzysztof 1077BYDGOSZCZM-40103M 50900:01:2500:26:18.7500:27:44.30+00:09:405:1511.4
642PILAKOWSKA Jowita 387BYDGOSZCZK-1011K 13300:00:5400:26:52.4000:27:47.15+00:10:135:2211.2
643PODOSEK Magdalena 496BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3056K 13400:00:3100:27:15.6500:27:47.15+00:10:375:2711
644BURNICKI Mariusz 530BYDGOSZCZM-5034M 51000:01:2000:26:28.0500:27:48.30+00:09:495:1711.3
645JAROCH Rafał 129BYDGOSZCZM-30190M 51100:00:4300:27:04.9000:27:48.75+00:10:265:2511.1
646MATERA Magda 473BYDGOSZCZK-2042K 13500:00:2100:27:29.0000:27:50.35+00:10:505:2910.9
647GIERSZEWSKA Grażyna 521BYDGOSZCZK-4022K 13600:01:1300:26:38.3500:27:51.60+00:09:595:1911.3
648STEFAŃSKI Bartosz 1188BYDGOSZCZM-1032M 51200:01:0400:26:48.6500:27:53.30+00:10:105:2111.2
649BYSTRZYŃSKI Jan 1BYDGOSZCZM-40115M 51300:00:4100:27:12.2000:27:53.30+00:10:335:2611
650FUZ Gabriela 724KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-4023K 13700:01:0100:26:51.8000:27:53.55+00:10:135:2211.2
651PANTKOWSKI Jakub 1360ŚMIERDZĄCE LUNTYBYDGOSZCZM-20141M 51400:00:4500:27:08.7500:27:54.30+00:10:305:2511
652BISKUPSKA Ewa 1253BYDGOSZCZK-3048K 13800:01:0700:26:46.9500:27:54.65+00:10:085:2111.2
653BISKUPSKI Rafał 1252BYDGOSZCZM-30185M 51500:01:0700:26:47.5000:27:55.00+00:10:095:2111.2
654ZBORALSKI Piotr 193BYDGOSZCZM-40112M 51600:01:0300:26:53.6500:27:56.70+00:10:155:2211.2
655KULIŃSKA Marta 212BYDGOSZCZK-3050K 13900:01:0300:26:53.8000:27:56.80+00:10:155:2211.2
656TOMCZAK Magdalena 1492MROCZAK-2043K 14000:00:2800:27:29.0000:27:57.45+00:10:505:2910.9
657DĄBROWSKI Jarosław 66BYDGOSZCZM-40121M 51700:00:2800:27:29.3500:27:58.05+00:10:505:3010.9
658JELEŃ Agnieszka 334VEGE RUNNERSBYDGOSZCZK-3052K 14100:00:5600:27:03.0500:27:59.55+00:10:245:2411.1
659JASINIECKI Wojciech 85BYDGOSZCZM-30182M 51800:01:2400:26:35.0500:27:59.60+00:09:565:1911.3
660HAFFKE Olga 789CEKCYNK-1013K 14200:01:0000:26:58.7500:27:59.65+00:10:205:2311.1
661SOSNOWSKA Dorota 180BYDGOSZCZK-4027K 14300:00:4100:27:18.1000:27:59.80+00:10:395:2711
662DZIEDZIC Maciej 902BYDGOSZCZM-20144M 51900:00:3400:27:25.7500:28:00.65+00:10:475:2910.9
663DOLNY Kajetan 879BYDGOSZCZM-1034M 52000:00:3200:27:28.4500:28:00.95+00:10:505:2910.9
664JANKOWIAK Paulina 1420OSIELSKOK-2047K 14400:00:2300:27:37.4000:28:01.35+00:10:585:3110.9
665PRZYWITOWSKA Sara 903BYDGOSZCZK-2041K 14500:00:3400:27:27.0500:28:01.40+00:10:485:2910.9
666LIWOCH Grzegorz 481OSIELSKOM-5038M 52100:00:4500:27:16.3500:28:01.55+00:10:375:2711
667ZIELIŃSKI Radosław 402BYDGOSZCZM-30189M 52200:00:5800:27:04.7500:28:02.90+00:10:265:2411.1
668CENTAŁA Jarosław 52TEAM WUJEK PORADABYDGOSZCZM-30211M 52300:00:2000:27:43.8000:28:03.85+00:11:055:3210.8
669RATAJ Krzysztof 32POLONIA BYDGOSZCZ SLAŁOCHOWOM-30198M 52400:00:4300:27:20.3500:28:04.10+00:10:415:2811
670KOTECKI Marcin 680BYDGOSZCZM-30192M 52500:00:5400:27:09.4500:28:04.35+00:10:315:2611
671JANUSZEWSKI Marcin 666BYDGOSZCZM-30193M 52600:00:5400:27:09.7500:28:04.45+00:10:315:2611
672RATAJ Maciej 93ŁOCHOWOM-40116M 52700:00:4300:27:21.0500:28:04.75+00:10:425:2811
673KROPIDŁOWSKI Bartosz 1226BYDGOSZCZM-30179M 52800:01:3500:26:29.3500:28:04.75+00:09:505:1711.3
674DOBROGOWSKI Rafał 1014BYDGOSZCZM-1029M 52900:01:3500:26:29.6500:28:04.85+00:09:515:1711.3
675NIKOŁAJCZYK Agnieszka 1049ŚWIECIEK-3049K 14600:01:1600:26:49.7500:28:05.90+00:10:115:2111.2
676ZALEWSKI Sebastian 581BIAŁE BŁOTAM-20139M 53000:01:0700:26:58.6000:28:05.95+00:10:205:2311.1
677ROSZCZYN Michał 793BYDGOSZCZM-20142M 53100:00:5600:27:09.6000:28:06.35+00:10:315:2611
678KOBYLARZ Paulina Róża 222KWIDZYNK-2044K 14700:00:3600:27:31.4000:28:08.00+00:10:525:3010.9
679KRUK Szymon 1125BYDGOSZCZM-1040M 53200:00:1100:27:57.5000:28:09.15+00:11:195:3510.7
680PRZEWŁOCKI Sławomir 657BYDGOSZCZM-5044M 53300:00:1600:27:52.7500:28:09.25+00:11:145:3410.8
681KRUK Łukasz 1124BYDGOSZCZM-1041M 53400:00:1100:27:58.1500:28:09.45+00:11:195:3510.7
682KOZŁOWSKI Mirosław 1058BYDGOSZCZM-5037M 53500:01:1100:26:59.1000:28:10.35+00:10:205:2311.1
683CZUBKOWSKI Sebastian 525FIT KLUBSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-30205M 53600:00:4000:27:29.9000:28:10.75+00:10:515:3010.9
684SOBOWIEC Mateusz 578SOBOWIEC TEAMBYDGOSZCZM-1035M 53700:00:4200:27:28.5000:28:10.80+00:10:505:2910.9
685POCHOWSKI Mariusz 1434MOGĘ SZYBCIEJ ALE NIE CHCĘBYDGOSZCZM-30208M 53800:00:3400:27:36.0500:28:10.80+00:10:575:3110.9
686KRUK Krzysztof 1123BYDGOSZCZM-40132M 53900:00:1100:27:59.3500:28:11.10+00:11:205:3610.7
687BĄK Magdalena 1433MOGĘ SZYBCIEJ ALE NIE CHCĘBYDGOSZCZK-3064K 14800:00:3400:27:36.3500:28:11.15+00:10:575:3110.9
688WITOSŁAWSKI Tomasz 632DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM-30215M 54000:00:0800:28:02.9500:28:11.30+00:11:245:3610.7
689CZECZINSKA Pamela 987ŚWIECIEK-2046K 14900:00:3900:27:32.7000:28:12.30+00:10:545:3010.9
690MIKOŁAJCZAK Jędrzej 545BYDGOSZCZM-1036M 54100:00:4100:27:31.2000:28:12.45+00:10:525:3010.9
691KOZAKIEWICZ Marcin 428NAKŁO NAD NOTECIĄM-40126M 54200:00:2900:27:43.9000:28:12.95+00:11:055:3210.8
692SZMYRGAŁA Zdzisław 358BRACIA DALTONBYDGOSZCZM-5039M 54300:00:4700:27:25.8500:28:13.50+00:10:475:2910.9
693JÓZEFIAK Magdalena 150OSIELSKOK-508K 15000:00:3900:27:34.8000:28:14.05+00:10:565:3110.9
694BACZYŃSKI Łukasz 1132BYDGOSZCZM-30203M 54400:00:4600:27:27.5500:28:14.15+00:10:495:2910.9
695ANDRYSZAK Piotr 1255NOWA WIEŚ WIELKAM-40120M 54500:00:4800:27:26.0500:28:14.40+00:10:475:2910.9
696CHEŁMINIAK Magdalena 1103BRACIA DALTONBYDGOSZCZK-3057K 15100:00:4800:27:26.2500:28:14.45+00:10:475:2910.9
697JANUSZKIEWICZ Kornelia 415BYDGOSZCZK-3051K 15200:01:1700:26:58.2000:28:15.50+00:10:195:2311.1
698PORA Dariusz 361BRACIA DALTONBYDGOSZCZM-5040M 54600:00:4900:27:26.7000:28:15.75+00:10:485:2910.9
699GRUBICH Arkadiusz 340BRACIA DALTONNIEMCZM-30204M 54700:00:4800:27:27.6000:28:15.75+00:10:495:2910.9
700JANCZEWSKI Sebastian 94KALISZM-20151M 54800:00:3700:27:38.6000:28:16.25+00:11:005:3110.8
701MAZIARCZYK Marcin 1204BYDGOSZCZM-30187M 54900:01:1700:26:59.8000:28:16.90+00:10:215:2311.1
702WOLSKI Marek 1200BYDGOSZCZM-30186M 55000:01:2500:26:51.6000:28:16.95+00:10:135:2211.2
703SZWAJCA Grzegorz 139BYDGOSZCZM-30210M 55100:00:3600:27:40.7000:28:17.50+00:11:025:3210.8
704JAKUBIEC Adrianna 1115SOLEC KUJAWSKIK-2052K 15300:00:1400:28:03.9500:28:18.50+00:11:255:3610.7
705JASKÓLSKI Andrzej 1148BYDGOSZCZM-40122M 55200:00:4800:27:29.6500:28:18.60+00:10:515:3010.9
706GOTOWICZ Mariusz 1424KDP GOTOWICZBYDGOSZCZM-5043M 55300:00:3300:27:45.6500:28:18.90+00:11:075:3310.8
707POWAŁKA Grzegorz 1326WARSZAWAM-5041M 55400:00:4600:27:32.7000:28:19.00+00:10:545:3010.9
708MADEJ Adam 327BYDGOSZCZM-20150M 55500:00:4000:27:38.4500:28:19.00+00:11:005:3110.8
709GRZECHOWIAK Anna 177ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZK-2049K 15400:00:1800:28:00.3000:28:19.05+00:11:215:3610.7
710PISKORSKA Marta 1099SOLEC KUJAWSKIK-3075K 15500:00:1400:28:04.9000:28:19.05+00:11:265:3710.7
711ŚLIWIŃSKI Piotr 1328TORUŃM-40119M 55600:00:5300:27:25.8000:28:19.10+00:10:475:2910.9
712PIKULSKI Michał 1344BYDGOSZCZM-20145M 55700:00:5300:27:26.0000:28:19.30+00:10:475:2910.9
713MIKOŁAJCZAK Magdalena 544BYDGOSZCZK-4036K 15600:00:0000:28:19.3000:28:19.30+00:11:405:3910.6
714MIKUŁA Tomasz 468GORDON RUNRYNARZEWOM-30201M 55800:00:5500:27:24.8000:28:20.00+00:10:465:2910.9
715BIEL Marek 9561% DLA DARII BIELMAŁE RUDYM-40117M 55900:00:5500:27:24.6500:28:20.20+00:10:465:2910.9
716PROSEK Krzysztof 1453BYDGOSZCZM-40113M 56000:01:0900:27:10.9500:28:20.50+00:10:325:2611
717STOKŁOSA Maciej 435BYDGOSZCZM-20143M 56100:01:0200:27:17.7000:28:20.60+00:10:395:2711
718WARSZAWSKA Martyna 1201BYDGOSZCZK-1016K 15700:00:4200:27:38.0500:28:20.70+00:10:595:3110.9
719KROPIDŁOWSKA Magdalena 126OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKIPRĄDKIK-3073K 15800:00:2200:27:58.4500:28:21.30+00:11:205:3510.7
720KASZUBA Dominik 1336CIECHOCINEKM-1033M 56200:00:5900:27:22.1500:28:21.75+00:10:435:2811
721PISARSKI Igor 1027BYDGOSZCZM-20155M 56300:00:2700:27:54.4000:28:22.35+00:11:155:3510.7
722DUDZIAK Michał 56CPR BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30206M 56400:00:5100:27:30.6000:28:22.45+00:10:525:3010.9
723PUZYREWSKI Michał 377CB 163BYDGOSZCZM-30188M 56500:01:1900:27:03.7500:28:22.75+00:10:255:2411.1
724MIKA Monika 546SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEK-2045K 15900:00:5100:27:31.6500:28:22.90+00:10:535:3010.9
725SZUBARTOWSKA Pola 1054BYDGOSZCZK-1015K 16000:00:5400:27:29.8000:28:24.05+00:10:515:3010.9
726MELLEM-ZWIEWKA Małgorzata 330KLUB BIEGAJĄCE BABECZKIBYDGOSZCZK-4030K 16100:00:4900:27:35.3000:28:24.35+00:10:565:3110.9
727SZUBARTOWSKI Robert 1051ATOSBYDGOSZCZM-40123M 56600:00:5400:27:30.1500:28:24.55+00:10:515:3010.9
728RYDELSKA Kinga 1384BYDGOSZCZK-4032K 16200:00:3600:27:48.2500:28:24.90+00:11:095:3310.8
729MAJER Magda 1133BYDGOSZCZK-3061K 16300:00:5700:27:28.1000:28:25.30+00:10:495:2910.9
730JAHNKE Maja 1134BYDGOSZCZK-3062K 16400:00:5700:27:29.1000:28:26.20+00:10:505:2910.9
731KŁOSOWSKA-BUTOR Beata 131BYDGOSZCZK-4037K 16500:00:0700:28:19.5000:28:26.65+00:11:415:3910.6
732CZARNECKA -PIJAROWSKA Dominika 564BYDGOSZCZK-3078K 16600:00:1700:28:10.1000:28:27.45+00:11:315:3810.7
733MALICKA Beata 1182BYDGOSZCZK-509K 16700:00:1800:28:09.4000:28:27.60+00:11:305:3710.7
734BRZOZOWSKI Krzysztof 276BYDGOSZCZM-30199M 56700:01:0400:27:23.6500:28:27.85+00:10:455:2811
735LEWANDOWSKA Sylwia 1425BYDGOSZCZK-3068K 16800:00:3700:27:50.4000:28:27.85+00:11:115:3410.8
736PIJAROWSKI Milan 565BYDGOSZCZM-1044M 56800:00:1700:28:10.3500:28:27.95+00:11:315:3810.7
737RĘDZINA Michał 1422BYDGOSZCZM-30214M 56900:00:3700:27:50.2500:28:28.05+00:11:115:3410.8
738KORNACKI Artur 1322BYDGOSZCZM-40114M 57000:01:1600:27:11.6000:28:28.35+00:10:335:2611
739MASLOWSKA Angelika 1087KOŁACZKOWOK-3059K 16900:01:0200:27:26.6000:28:28.65+00:10:485:2910.9
740SZABLINSKA Honorata 935KOŁACZKOWOK-3060K 17000:01:0100:27:27.2500:28:28.85+00:10:485:2910.9
741KIELMANN Marcin 51BYDGOSZCZM-30212M 57100:00:4600:27:44.4000:28:30.60+00:11:055:3210.8
742SKRZYPIŃSKI Marek 1376ELBLĄGM-30200M 57200:01:0600:27:24.7000:28:31.15+00:10:465:2910.9
743KAŹMIERCZAK Paweł 213BYDGOSZCZM-40118M 57300:01:0600:27:25.5500:28:31.75+00:10:475:2910.9
744CHMIELEWSKA Agnieszka 214BYDGOSZCZK-3058K 17100:01:0500:27:26.5000:28:32.35+00:10:485:2910.9
745BRONA Ewelina 718BYDGOSZCZK-2048K 17200:00:3200:28:00.2000:28:32.80+00:11:215:3610.7
746TALAR Cezary 1385BYDGOSZCZM-1043M 57400:00:2900:28:03.5000:28:32.85+00:11:255:3610.7
747SOBOLEWSKA Aleksandra 37BYDGOSZCZK-2054K 17300:00:1800:28:14.6500:28:32.85+00:11:365:3810.6
748ORNATOWSKA Magdalena 349GORDON RUNKRUSZYN KRAJEŃSKIK-3065K 17400:00:5300:27:39.5500:28:33.10+00:11:015:3210.8
749ORNATOWSKI Marcin 359GORDON RUNKRUSZYN KRAJEŃSKIM-30209M 57500:00:5300:27:40.1500:28:33.15+00:11:015:3210.8
750BOGUCKI Mariusz 1055BYDGOSZCZM-40128M 57600:00:4500:27:48.5500:28:34.10+00:11:105:3310.8
751KRZYŻAŃSKI Kacper 364BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM-1042M 57700:00:3400:28:00.0000:28:34.15+00:11:215:3610.7
752KRZYŻAŃSKI Przemysław 368BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM-40131M 57800:00:3600:27:58.0500:28:34.25+00:11:195:3510.7
753TOMASZEWICZ Kamila 735BYDGOSZCZK-2053K 17500:00:3000:28:04.4000:28:35.05+00:11:255:3710.7
754PIECYK-CZAJA Sonia 135BYDGOSZCZK-3072K 17600:00:3800:27:56.6500:28:35.45+00:11:185:3510.7
755TOBOLSKA Małgorzata 1473BYDGOSZCZK-3069K 17700:00:4400:27:51.9000:28:36.85+00:11:135:3410.8
756PALIŃSKI Grzegorz 952BYDGOSZCZM-30202M 57900:01:1200:27:26.3000:28:38.85+00:10:475:2910.9
757PISZCZ Andrzej 580KLUB BIEGACZABIAŁE BŁOTAM-40125M 58000:00:5800:27:41.7000:28:40.50+00:11:035:3210.8
758PETNER Anna 374BYDGOSZCZK-4033K 17800:00:4200:27:58.0500:28:40.50+00:11:195:3510.7
759TOKARSKA Alicja 518VEGE RUNNERSBYDGOSZCZK-3077K 17900:00:3200:28:07.8500:28:40.65+00:11:295:3710.7
760JOŃCZAK Paulina 998BYGDOSZCZK-3076K 18000:00:3200:28:07.8000:28:40.70+00:11:295:3710.7
761ULANDOWSKA-MONARCHA Patrycja 983BYDGOSZCZK-2051K 18100:00:3700:28:03.5500:28:41.00+00:11:255:3610.7
762WILCZYŃSKI Jacek 730BYDGOSZCZM-40130M 58100:00:4500:27:56.0000:28:41.65+00:11:175:3510.7
763WILCZYŃSKA Iga 731BYDGOSZCZK-1017K 18200:00:4500:27:56.2500:28:41.65+00:11:175:3510.7
764BRĄGIEL Jakub 86VEGE RUNNERSBYDGOSZCZM-30191M 58200:01:3600:27:05.9500:28:42.80+00:10:275:2511.1
765POCZWARDOWSKA Wioletta 1066DOBRCZK-4031K 18300:00:5500:27:47.7500:28:43.00+00:11:095:3310.8
766LEWANDOWSKA Iza 617WŁOCŁAWEKK-3081K 18400:00:2900:28:13.2000:28:43.00+00:11:345:3810.6
767PIETRZAK Agata 153BYDGOSZCZK-2060K 18500:00:1900:28:24.1500:28:43.85+00:11:455:4010.6
768ZALECH Barbara 818SOLEC KUJAWSKIK-3063K 18600:01:1400:27:30.1000:28:44.85+00:10:515:3010.9
769CYBUL Krzysztof 1040BYDGOSZCZM-30196M 58300:01:2700:27:18.5000:28:45.75+00:10:405:2711
770GIŻA Wioletta 992BYDGOSZCZK-3067K 18700:01:0000:27:45.6500:28:46.20+00:11:075:3310.8
771AFELT Jarosław 417BYDGOSZCZM-30226M 58400:00:0000:28:46.4000:28:46.40+00:12:075:4510.4
772SMOLIŃSKA Beata 207ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZK-4040K 18800:00:1800:28:31.2000:28:49.55+00:11:525:4210.5
773JAŁOSZYŃSKI Bartłomiej 1190BYDGOSZCZM-30207M 58500:01:1600:27:33.2500:28:49.60+00:10:545:3010.9
774BILON-MOLENDA Alicja 936BYDGOSZCZK-3071K 18900:00:5400:27:55.1000:28:49.80+00:11:165:3510.7
775RUTKOWSKI Marek 1426RTV EURO AGD KLUB BIEGACZBYDGOSZCZM-20140M 58600:01:4400:27:06.0500:28:50.05+00:10:275:2511.1
776BUDZIŃSKA Dorota 1427BYDGOSZCZK-2038K 19000:01:4400:27:06.3000:28:50.35+00:10:275:2511.1
777TOMCZAK Marzena 524STRZELEWOK-2062K 19100:00:2100:28:29.6000:28:50.70+00:11:515:4110.5
778MARZEC Michał 883ZARZĄDTORUŃM-20152M 58700:01:0900:27:41.6000:28:51.00+00:11:035:3210.8
779DURAŁEK Laura 959PRUSZCZK-1014K 19200:01:3100:27:20.3500:28:51.80+00:10:415:2811
780OLSZEWSKA-GRAF Karolina 1170BYDGOSZCZK-3082K 19300:00:3600:28:15.8500:28:52.00+00:11:375:3910.6
781DURAŁEK Anna 960PRUSZCZK-4028K 19400:01:3200:27:20.5500:28:52.60+00:10:425:2811
782DERESZYŃSKI Piotr 1408BYDGOSZCZM-30197M 58800:01:3200:27:20.1500:28:52.90+00:10:415:2811
783MAŁOWIECKI Grzegorz 1335PRZECŁAWM-40133M 58900:00:5200:28:00.7500:28:52.90+00:11:225:3610.7
784NITKA Dominika 1165BYDGOSZCZK-2055K 19500:00:3600:28:16.4500:28:52.90+00:11:385:3910.6
785CEJKO Sławomir 1250DRUŻYNA JEZUSABYDGOSZCZM-40124M 59000:01:1800:27:34.9000:28:53.05+00:10:565:3110.9
786BADOWSKI Krzysztof 1304BYDGOSZCZM-5045M 59100:00:5100:28:01.6000:28:53.25+00:11:235:3610.7
787KALACZYŃSKI Grzegorz 288BYDGOSZCZM-40129M 59200:00:5900:27:54.6000:28:53.70+00:11:165:3410.8
788STOKŁOSA Natalia 456BYDGOSZCZK-3070K 19600:01:0100:27:52.6500:28:54.00+00:11:145:3410.8
789GRABOWSKA Marlena 671BYDGOSZCZK-3084K 19700:00:2900:28:24.6500:28:54.00+00:11:465:4110.6
790ROMIANOWSKA Agnieszka 862BYDGOSZCZK-4038K 19800:00:2900:28:24.6500:28:54.30+00:11:465:4110.6
791SUSZEK Kasia 886DOBRCZK-3074K 19900:00:5500:27:58.5500:28:54.35+00:11:205:3510.7
792KAPELA Jacek 1264WISEŁKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-40137M 59300:00:3800:28:16.9500:28:54.95+00:11:385:3910.6
793OGRODOWICZ Marcin 988BYDGOSZCZM-40127M 59400:01:1000:27:45.0000:28:55.80+00:11:065:3310.8
794KALINOWSKA Patrycja 92SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIK-2056K 20000:00:3700:28:19.0500:28:56.50+00:11:405:3910.6
795KALINOWSKI Dariusz 892SOLEC KUJAWSKIM-30218M 59500:00:3700:28:19.4000:28:56.65+00:11:405:3910.6
796GROT Monika 23ŁOCHOWOK-3085K 20100:00:2800:28:28.8500:28:56.90+00:11:505:4110.5
797GROT Krzysztof 27ŁOCHOWOM-30220M 59600:00:2800:28:29.1000:28:57.15+00:11:505:4110.5
798DOMEK Aleksander 1372BYDGOSZCZM-30213M 59700:01:1000:27:47.6500:28:57.80+00:11:095:3310.8
799WITKOWSKI Paweł 1276ŚWIECIEM-20153M 59800:01:1100:27:46.7500:28:58.00+00:11:085:3310.8
800SIEWERT Hanna 226BYDGOSZCZK-3066K 20200:01:1700:27:40.7500:28:58.10+00:11:025:3210.8
801NAPIÓRKOWSKA Ewa 427BYDGOSZCZK-60+1K 20300:00:4800:28:10.7000:28:59.15+00:11:325:3810.6
802KOSIŃSKA Patrycja 328BYDGOSZCZK-2057K 20400:00:3900:28:20.2000:28:59.65+00:11:415:4010.6
803DEPTUŁA Stanisław 170NIEZRZESZONYBYDGOSZCZM-1039M 59900:01:1500:27:45.6000:29:01.00+00:11:075:3310.8
804MAJEWICZ Violetta 773BYDGOSZCZK-5012K 20500:00:2300:28:38.0500:29:01.10+00:11:595:4310.5
805MICKIEWICZ Katarzyna 668PASŁĘKK-2059K 20600:00:4000:28:22.4500:29:02.85+00:11:445:4010.6
806FILIPEK Mirosława 123BYDGOSZCZK-4043K 20700:00:0600:28:57.0500:29:03.80+00:12:185:4710.4
807DEPTUŁA Wojciech 159NIEZRZESZONYBYDGOSZCZM-60+12M 60000:01:1500:27:51.4500:29:06.95+00:11:135:3410.8
808ZIELIŃSKI Stanisław 407GORDON RUNBYDGOSZCZM-30217M 60100:00:5500:28:11.4000:29:07.20+00:11:325:3810.6
809PAZDERSKA Aleksandra 411BYDGOSZCZK-3079K 20800:00:5500:28:11.3000:29:07.25+00:11:325:3810.6
810SZALA Monika 626ICH DWOJE BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3083K 20900:00:4700:28:21.2000:29:08.35+00:11:425:4010.6
811PIETKUN Ryszard 1489BYDGOSZCZM-5046M 60200:01:0600:28:01.9500:29:08.70+00:11:235:3610.7
812BRZYKCY Karolina 1178WTELNOK-3086K 21000:00:3900:28:29.0000:29:08.85+00:11:505:4110.5
813CZERWIAKOWSKI Sebastian 1180BYDGOSZCZM-40139M 60300:00:3900:28:29.2000:29:08.95+00:11:505:4110.5
814CZERWIAKOWSKA Nikola 1181BYDGOSZCZK-1020K 21100:00:3900:28:29.9000:29:09.35+00:11:515:4210.5
815WOJTYSIAK Alicja 1098BYDGOSZCZK-3091K 21200:00:3000:28:39.4500:29:09.60+00:12:015:4310.5
816KUBOWICZ Katarzyna 268QBOWICZ RODZINNA MAFIA BIEGOWANIEMCZK-3090K 21300:00:3800:28:32.0000:29:10.55+00:11:535:4210.5
817SKRZYŃSKI Wojciech 277QBOWICZ RODZINNA MAFIA BIEGOWAWIŚNIEWKAM-30222M 60400:00:3800:28:32.2500:29:11.05+00:11:535:4210.5
818ORLIŃSKI Tymoteusz 1096WŁOCŁAWEKM-1038M 60500:01:3300:27:39.0000:29:12.30+00:11:005:3110.8
819MONDRA Magdalena 1464BYDGOSZCZK-1019K 21400:00:5900:28:12.7500:29:12.60+00:11:345:3810.6
820NOWICKIA Michalina 691BYDGOSZCZK-1018K 21500:01:0000:28:12.2000:29:12.60+00:11:335:3810.6
821SKUBISZEWSKI Adam 297ARMIA CHRYSTUSAŁOCHOWOM-5050M 60600:00:4400:28:28.6000:29:12.70+00:11:505:4110.5
822SOBOTA Beata 978BIAŁE BŁOTAK-3098K 21600:00:1200:29:00.9500:29:13.25+00:12:225:4810.3
823GRACZYKOWSKI Andrzej 649BYDGOSZCZM-40134M 60700:01:1000:28:02.9500:29:13.40+00:11:245:3610.7
824NOWICKI Adam 690BYDGOSZCZM-40136M 60800:01:0000:28:13.2000:29:13.80+00:11:345:3810.6
825ZABOROWSKI Robert 1286ŁOCHOWOM-30219M 60900:00:5400:28:19.5500:29:14.15+00:11:415:4010.6
826PODGÓRSKI Jakub 11CZELADŹM-20154M 61000:01:2100:27:52.9500:29:14.90+00:11:145:3410.8
827WIŚNIEWSKA-KRAWIEC Beata 1043MAKSYMILIANOWOK-4044K 21700:00:1400:29:01.3500:29:16.25+00:12:225:4810.3
828SKORNIA Agata 291BYDGOSZCZK-4035K 21800:00:5900:28:17.4000:29:17.30+00:11:385:3910.6
829GÓRSKI Jacek 705BYDGOSZCZM-5047M 61100:01:1100:28:06.9500:29:18.25+00:11:285:3710.7
830RZEPECKA Katarzyna 48BYDGOSZCZK-4034K 21900:01:1000:28:07.9000:29:18.35+00:11:295:3710.7
831SIEŃSKI Jacek 354RUN BYDGOSZCZNIEMCZM-5042M 61200:01:4300:27:37.2000:29:21.10+00:10:585:3110.9
832WASZAK Konrad 1033BYDGOSZCZM-20157M 61300:01:0400:28:16.9000:29:21.45+00:11:385:3910.6
833KRZYKANOWSKA Paulina 717BYDGOSZCZK-3095K 22000:00:2700:28:54.2500:29:21.70+00:12:155:4610.4
834GROSKOP Grzegorz 190RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-20146M 61400:01:4800:27:33.1000:29:21.75+00:10:545:3010.9
835KRZYKANOWSKI Marcin 719BYDGOSZCZM-30228M 61500:00:2700:28:54.5000:29:21.75+00:12:165:4610.4
836MIERZWA Damian 266RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-20147M 61600:01:4800:27:33.3500:29:22.00+00:10:545:3010.9
837PALIGA Radosław 540RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-1037M 61700:01:4800:27:33.8500:29:22.20+00:10:555:3010.9
838PALIGA Mateusz 533RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-20148M 61800:01:4800:27:33.5500:29:22.25+00:10:555:3010.9
839REDELBACH Maciej 210CALISTHENICS ACADEMYBYDGOSZCZM-30216M 61900:01:1900:28:03.4500:29:22.45+00:11:255:3610.7
840SOBOWIEC Szymon 196SOBOWIEC TEAMBYDGOSZCZM-40142M 62000:00:4200:28:40.4000:29:22.65+00:12:015:4410.5
841SOBOWIEC Mirka 227SOBOWIEC TEAMBYDGOSZCZK-4041K 22100:00:4300:28:39.1000:29:22.65+00:12:005:4310.5
842MICHNIEWICZ Małgorzata 445BYDGOSZCZK-3089K 22200:00:5200:28:30.0000:29:22.80+00:11:515:4210.5
843LEWICKI Jarek 601BYDGOSZCZM-30230M 62100:00:2000:29:02.4000:29:23.10+00:12:235:4810.3
844KACZMAREK Wiktor 1265BYDGOSZCZM-1045M 62200:01:0600:28:17.1000:29:23.35+00:11:385:3910.6
845KANNEBERG Maciej 577RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-20149M 62300:01:4800:27:35.1500:29:23.55+00:10:565:3110.9
846ZUZA-WITKOWSKA Anna 466BYDGOSZCZK-4039K 22300:00:5700:28:26.6000:29:24.45+00:11:485:4110.5
847DĄBROWSKA Oliwia 1448BYDGOSZCZK-1022K 22400:00:3000:28:53.8500:29:24.70+00:12:155:4610.4
848WITKOWSKI Patryk 474BYDGOSZCZM-1046M 62400:00:5800:28:26.6000:29:25.00+00:11:485:4110.5
849KWIATKOWSKA Karolina 487ŁOCHOWOK-3096K 22500:00:3000:28:55.6000:29:25.75+00:12:175:4710.4
850NOWAK Mariola 751BYDGOSZCZK-4045K 22600:00:2000:29:05.2000:29:25.75+00:12:265:4910.3
851OSIŃSKA Daria 1166BYDGOSZCZK-2050K 22700:01:2300:28:02.4000:29:25.95+00:11:235:3610.7
852MALISZEWSKA Aleksandra 1355BYDGOSZCZK-2061K 22800:01:0100:28:24.7000:29:26.05+00:11:465:4110.6
853BUSSE Jagoda 575BYDGOSZCZK-30100K 22900:00:2200:29:04.7000:29:27.55+00:12:265:4910.3
854MIŁKOWSKA Monika 271RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3093K 23000:00:4000:28:48.2500:29:28.30+00:12:095:4510.4
855RADECKI Maciej 1030CYBORGIBYDGOSZCZM-40135M 62500:01:2400:28:04.5500:29:29.25+00:11:265:3710.7
856ŁOŚ Dariusz 1395ZAMOŚĆM-5049M 62600:01:0400:28:26.7000:29:30.75+00:11:485:4110.6
857ŁOŚ Katarzyna 1396ZAMOŚĆK-5011K 23100:01:0300:28:27.2500:29:31.05+00:11:485:4110.5
858JAWORSKA Małgorzata 767TOPORZYSKOK-5010K 23200:01:2000:28:11.5500:29:32.00+00:11:335:3810.6
859WALCZAK Joanna 1046BIEGAJĄCE CIACHAŚWIECIEK-3080K 23300:01:2100:28:11.9000:29:32.90+00:11:335:3810.6
860SKORNIA Marika 275BYDGOSZCZK-2063K 23400:00:5900:28:33.3000:29:33.05+00:11:545:4210.5
861ŁUDZIŃSKI Marek 224KRUSZYN KRAJEŃSKIM-5048M 62700:01:1900:28:13.6500:29:33.25+00:11:355:3810.6
862PÓŁGĘSEK Rafał 287SOLEC KUJAWSKIM-40146M 62800:00:3400:28:59.3000:29:33.30+00:12:205:4710.4
863STOKŁOSA Kamil 448BYDGOSZCZM-30221M 62900:01:0200:28:31.1500:29:33.75+00:11:525:4210.5
864KRASZKIEWICZ Monika 777BYDGOSZCZK-2066K 23500:00:3500:28:58.8000:29:34.15+00:12:205:4710.4
865PIĄTEK Lidia 515BIEGAJĄCE BABECZKIPRZYŁĘKIK-4042K 23600:00:4000:28:54.2500:29:35.00+00:12:155:4710.4
866MEGER Agnieszka 1362BYDGOSZCZK-3088K 23700:01:0500:28:29.8000:29:35.05+00:11:515:4210.5
867WORONIECKA Anna 541BYDGOSZCZK-3087K 23800:01:0500:28:29.6500:29:35.10+00:11:515:4210.5
868OŻGA Agnieszka 175BYDGOSZCZK-2058K 23900:01:1500:28:21.3500:29:36.85+00:11:425:4010.6
869PIÓRKOWSKA Aga 134BYDGOSZCZK-3094K 24000:00:4400:28:52.7000:29:37.50+00:12:145:4610.4
870CHROMIŃSKI Fabian 370BRACIA DALTONBYDGOSZCZM-20161M 63000:00:4800:28:49.9500:29:38.40+00:12:115:4610.4
871ZGÓRSKI Łukasz 1404BYDGOSZCZM-30227M 63100:00:4700:28:51.3500:29:39.20+00:12:125:4610.4
872PAWSKI Przemysław 1088SZAFIRKIBYDGOSZCZM-20164M 63200:00:4300:29:02.1000:29:45.60+00:12:235:4810.3
873MUCHA-BOINSKA Anna 355BYDGOSZCZK-30109K 24100:00:1200:29:34.6500:29:47.25+00:12:565:5510.1
874MALAK Maciej 1228BYDGOSZCZM-20156M 63300:01:3100:28:16.3000:29:47.80+00:11:375:3910.6
875SOBIERAJSKI Łukasz 975ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-20159M 63400:01:1300:28:38.6000:29:51.90+00:12:005:4310.5
876SROCZYŃSKA Marta 740POLONIA BYDGOSZCZ SLABYDGOSZCZK-2064K 24200:01:0000:28:51.9500:29:52.20+00:12:135:4610.4
877GORZYCKI Dariusz 470BYDGOSKA SEKCJA KARATE IKO KYOKUSHINKAIKANBYDGOSZCZM-40160M 63500:00:0200:29:50.4000:29:52.65+00:13:115:5810.1
878ZAWORSKA Anna 446BYDGOSZCZK-2068K 24300:00:3100:29:21.8000:29:53.25+00:12:435:5210.2
879JAGIEŁO Radek 948INOWROCŁAW BIEGAINOWROCŁAWM-30223M 63600:01:1800:28:35.7500:29:54.45+00:11:575:4310.5
880NAWROCKA Joanna 173BYDGOSZCZK-30112K 24400:00:1600:29:39.3500:29:55.50+00:13:005:5510.1
881BOCIEK Piotr 638BYDGOSZCZM-40138M 63700:01:2800:28:27.7000:29:55.75+00:11:495:4110.5
882MODRZEWSKI Łukasz 538GORDON RUNBYDGOSZCZM-40149M 63800:00:4900:29:08.2000:29:57.20+00:12:295:4910.3
883WARAWAN Dawid 659BYDGOSZCZM-20158M 63900:01:2600:28:31.5000:29:58.45+00:11:535:4210.5
884GORGOL Tomasz 161LP 500BYDGOSZCZM-30224M 64000:01:2200:28:36.7000:29:59.25+00:11:585:4310.5
885LEMAŃCZYK Zygmunt 302NIEMCZNIEMCZM-40140M 64100:01:2400:28:35.1000:29:59.55+00:11:565:4310.5
886ZAORSKA Joanna 132BIAŁE BŁOTAK-30102K 24500:00:4600:29:13.1500:29:59.90+00:12:345:5010.3
887POTURALSKA Justyna 1298BYDGOSZCZK-2070K 24600:00:2300:29:37.2500:30:00.30+00:12:585:5510.1
888BUTRYM Piotr 273BYDGOSZCZM-30225M 64200:01:2200:28:37.8000:30:00.45+00:11:595:4310.5
889BUTRYM Dariusz 410BYDGOSZCZM-40141M 64300:01:2200:28:38.3500:30:00.55+00:11:595:4310.5
890JANIC Dagmara 1405SZKOŁA PODSTAWOWA NR4BYDGOSZCZK-1026K 24700:00:4900:29:11.8000:30:01.25+00:12:335:5010.3
891TOMASZEK Sebastian 91BYDGOSZCZM-30229M 64400:01:0000:29:00.7500:30:01.50+00:12:225:4810.3
892NOWACKA Emilia 1083BYDGOSZCZK-2067K 24800:00:5400:29:07.0000:30:01.85+00:12:285:4910.3
893RUTKOWSKA Virginia 158BYDGOSZCZK-3099K 24900:01:0100:29:01.1500:30:02.15+00:12:225:4810.3
894BIECHOWSKA Beata 181BYDGOSZCZK-4049K 25000:00:4900:29:14.6500:30:04.20+00:12:365:5110.3
895SKÓRCZ Tomasz 840BYDGOSZCZM-5051M 64500:01:3000:28:35.6000:30:05.80+00:11:575:4310.5
896JARZĘBOWSKA Brygida 1363BRODNICAK-4051K 25100:00:4800:29:17.1500:30:05.80+00:12:385:5110.2
897SPRAWKA Michał 1198GĄDECZM-20166M 64600:00:5300:29:13.5500:30:06.90+00:12:355:5010.3
898JAWORSKI Mateusz 812ADAM-POL :)BYDGOSZCZM-1048M 64700:00:2100:29:45.6000:30:06.90+00:13:075:5710.1
899JAKUBOWSKA Beata 1497ŁOCHOWOK-4047K 25200:00:5500:29:11.4500:30:07.00+00:12:335:5010.3
900MENKA Adam 1371BYDGOSZCZM-40148M 64800:01:0000:29:06.3500:30:07.20+00:12:275:4910.3
901FIGURA-ZGÓRSKA Joanna 1402BYDGOSZCZK-30105K 25300:00:4800:29:20.2500:30:08.90+00:12:415:5210.2
902ZARZYKA Zofia 1034BYDGOSZCZK-1024K 25400:01:0300:29:05.9500:30:09.60+00:12:275:4910.3
903SZEWIŃSKI Łukasz 319M-20160M 64900:01:2700:28:43.0500:30:10.60+00:12:045:4410.4
904SPADZIŃSKI Janusz 802STRZYŻAWAM-5052M 65000:01:0000:29:10.8000:30:11.25+00:12:325:5010.3
905KAŁEK Inga 1443BYDGOSZCZK-1021K 25500:01:3100:28:42.3500:30:13.65+00:12:035:4410.5
906BADURA Anna 686BYDGOSZCZK-30101K 25600:01:0400:29:12.9000:30:17.65+00:12:345:5010.3
907SPRYSZYŃSKI Michał 238BYDGOSZCZM-20165M 65100:01:0500:29:13.3500:30:18.70+00:12:345:5010.3
908SPRYSZYŃSKA Magdalena 243BYDGOSZCZK-30103K 25700:01:0400:29:14.2500:30:19.05+00:12:355:5110.3
909JAGIEŁO Sylwia 945BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWK-3097K 25800:01:2000:28:59.5000:30:19.55+00:12:215:4710.4
910KAŁEK Artur 1444BYDGOSZCZM-40144M 65200:01:3000:28:48.9000:30:19.85+00:12:105:4510.4
911JAWORSKI Krzysztof 1445BYDGOSZCZM-40145M 65300:01:3000:28:49.8000:30:20.60+00:12:115:4610.4
912JANKOWSKI Piotr 443BYDGOSZCZM-40151M 65400:00:5800:29:21.8500:30:20.60+00:12:435:5210.2
913WORZAŁA Michał 300BYDGOSZCZM-20163M 65500:01:2700:28:53.6000:30:20.95+00:12:155:4610.4
914ŁOBODA Robert 1176BYDGOSZCZM-40143M 65600:01:3500:28:46.0500:30:21.15+00:12:075:4510.4
915BRĄGIEL Anna 95VEGE RUNNERSBYDGOSZCZK-3092K 25900:01:3700:28:44.1500:30:21.20+00:12:055:4410.4
916SZATKOWSKA Beata 815BYDGOSZCZK-5013K 26000:01:1700:29:04.4500:30:22.05+00:12:265:4910.3
917JAROMIRSKA Karolina 906BRZEŚĆ KUJAWSKIK-2076K 26100:00:1300:30:09.4500:30:23.20+00:13:316:029.9
918CZYŻNIKIEWICZ Karol 703BYDGOSZCZM-20170M 65700:00:1300:30:09.7500:30:23.35+00:13:316:029.9
919DOBRZAŃSKI Dariusz 3083GRAVITYBYDGOSZCZM-20162M 65800:01:3300:28:50.5500:30:23.75+00:12:125:4610.4
920PESTKA Anna 1037BYDGOSZCZK-30104K 26200:01:0900:29:14.7500:30:23.85+00:12:365:5010.3
921GEHRKE Antonina 232BYDGOSZCZK-1023K 26300:01:2100:29:02.9500:30:23.95+00:12:245:4810.3
922KARSKI Przemysław 634BYDGOSZCZM-30235M 65900:00:5100:29:32.8000:30:24.55+00:12:545:5410.2
923GEHRKE Jacek 850BYDGOSZCZM-40147M 66000:01:2100:29:04.4000:30:25.45+00:12:255:4810.3
924JANIC Joanna 1249BYDDGOSZCZK-30110K 26400:00:4900:29:36.6000:30:25.85+00:12:585:5510.1
925PLUTKA Martyna 1092BYDGOSZCZK-2065K 26500:01:3100:28:54.4000:30:26.15+00:12:155:4710.4
926CHODOR Tomasz 979TURM-40156M 66100:00:5500:29:32.0500:30:27.20+00:12:535:5410.2
927DOMINICZAK Robert 1485BYDGOSZCZM-5054M 66200:00:3800:29:49.2000:30:27.55+00:13:105:5710.1
928CEMKE Magdalena 947BYDGOSZCZK-2069K 26600:01:0600:29:22.0000:30:28.15+00:12:435:5210.2
929LUKASIEWICZ Krzysztof 1285BYDGOSZCZM-30231M 66300:01:2500:29:03.4000:30:28.45+00:12:245:4810.3
930WIŚNIEWSKA Karolina 878BYDGOSZCZK-2071K 26700:00:5000:29:40.0500:30:30.50+00:13:015:5610.1
931WYSMOLIŃSKA Barbara 270OSIELSKOK-4052K 26800:00:5800:29:31.9000:30:30.85+00:12:535:5410.2
932LUBOŃSKA Kinga 937BYDGOSZCZK-1029K 26900:00:5300:29:37.3500:30:30.95+00:12:585:5510.1
933WYSMOLIŃSKI Piotr 274OSIELSKOM-40155M 66400:00:5900:29:31.9000:30:31.20+00:12:535:5410.2
934ROGALSKA Marcelina 1487SZAFIRKIBYDGOSZCZK-2073K 27000:00:4300:29:48.1500:30:31.50+00:13:095:5710.1
935NOWICKI Andrzej 1090TERESPOL POMORSKIM-40150M 66500:01:2200:29:11.2000:30:33.20+00:12:325:5010.3
936NOWICKA Tatiana 1089ŚWIECIEK-4048K 27100:01:2100:29:11.5500:30:33.35+00:12:335:5010.3
937NOSKOWIAK-BAJNO Alicja 88BORÓWNOK-30120K 27200:00:3000:30:04.5000:30:34.55+00:13:266:0010
938BŁASZKIEWICZ Marzena 101BORÓWNOK-30121K 27300:00:2900:30:05.7500:30:35.65+00:13:276:0110
939MROCZEK Barbara 884BYDGOSZCZK-30125K 27400:00:1100:30:24.3500:30:35.95+00:13:456:049.9
940MALICKA Maria Magdalena 61BYDGOSZCZK-30118K 27500:00:3800:29:57.8500:30:36.10+00:13:195:5910
941GEHRKE Eliza 217BYDGOSZCZK-4050K 27600:01:2100:29:16.0500:30:37.70+00:12:375:5110.3
942PIKULIK Natalia 1394BYDGOSZCZK-30106K 27700:01:0900:29:27.8500:30:37.75+00:12:495:5310.2
943SKÓRCZ Małgorzata 838BYDGOSZCZK-4046K 27800:01:2900:29:09.3000:30:38.45+00:12:305:4910.3
944ZDUNKIEWICZ Marcin 775BYDGOSZCZM-30234M 66600:01:0900:29:30.5500:30:40.45+00:12:525:5410.2
945HARACEWIAT Cezary 296BYDGOSZCZM-5053M 66700:01:1100:29:28.9500:30:40.65+00:12:505:5310.2
946DĘBSKI Arkadiusz 459BYDGOSZCZM-5057M 66800:00:3900:30:01.6500:30:41.55+00:13:236:0010
947KAMIŃSKI Jakub 261QBOWICZ RODZINNA MAFIA BIEGOWANIEMCZM-1049M 66900:00:5500:29:46.2000:30:42.05+00:13:075:5710.1
948URBANSKI Piotr 1291RUNTEAMPRUSZCZPRUSZCZM-40153M 67000:01:1700:29:24.8500:30:42.25+00:12:465:5310.2
949URBANSKI Hubert 1471RUNTEAMPRUSZCZPRUSZCZM-1047M 67100:01:1700:29:24.9000:30:42.35+00:12:465:5310.2
950KOCHAŃSKA Anna 1146BYDGOSZCZK-30108K 27900:01:0900:29:33.0500:30:42.45+00:12:545:5410.2
951KUBOWICZ-KAMIŃSKA Hania 247QBOWICZ RODZINNA MAFIA BIEGOWANIEMCZK-30113K 28000:00:5500:29:46.6500:30:42.60+00:13:085:5710.1
952KAMIŃSKI Łukasz 255QBOWICZ RODZINNA MAFIA BIEGOWANIEMCZM-30236M 67200:00:5700:29:45.2500:30:42.80+00:13:065:5710.1
953WACHOWICZ Julia 1398MUROWANIECK-1025K 28100:01:3500:29:07.4500:30:42.95+00:12:295:4910.3
954SULIŃSKI Radek 1460BYDGOSZCZM-30232M 67300:01:2300:29:20.4000:30:43.95+00:12:415:5210.2
955KRETOWICZ Piotr 1155BYDGOSZCZM-20167M 67400:01:1300:29:32.3500:30:45.80+00:12:535:5410.2
956ŚLADEWSKI Rafał 847GĄDECZM-30237M 67500:00:5200:29:53.1000:30:45.80+00:13:145:5810
957CEMKE Tomasz 946BYDGOSZCZM-40158M 67600:01:0500:29:40.4000:30:45.90+00:13:015:5610.1
958KONKEL Bartosz 489BYDGOSZCZM-30233M 67700:01:1600:29:30.5500:30:47.00+00:12:525:5410.2
959KONKEL Agata 488BYDGOSZCZK-30107K 28200:01:1600:29:31.2500:30:47.30+00:12:525:5410.2
960GROCHOWALSKI Arkadiusz 1358BYDGOSZCZM-40152M 67800:01:2300:29:24.3000:30:48.10+00:12:455:5310.2
961GRUSZKA Marek 954NIEZRZESZONYMAKSYMILIANOWOM-5058M 67900:00:1500:30:33.8500:30:48.90+00:13:556:069.8
962STACHEWICZ Sławomir 504BRACIA DALTONNIEMCZM-40161M 68000:00:4400:30:04.5500:30:49.35+00:13:266:0110
963DROZDOICZ Leszek 932INOWROCŁAWM-40154M 68100:01:2500:29:25.8500:30:51.65+00:12:475:5310.2
964LODA Aleksandra 522BRZOZAK-1027K 28300:01:3300:29:20.5500:30:53.60+00:12:425:5210.2
965TUBAJA Anita 146KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-30115K 28400:01:0100:29:52.5500:30:54.30+00:13:145:5810
966LODA Joanna 527BRZOZAK-1028K 28500:01:3300:29:21.2000:30:54.35+00:12:425:5210.2
967KANJERSKI Jerzy 747TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-60+13M 68200:00:3900:30:14.5000:30:54.45+00:13:366:039.9
968SAMOĆKO Katarzyna 853BYDGOSZCZK-30132K 28600:00:0500:30:49.6000:30:55.05+00:14:116:109.7
969BUSKA Aleksandra 1269BYDGOSZCZK-2075K 28700:01:0100:29:54.4000:30:55.70+00:13:155:5810
970KRETKOWSKI Piotr 15ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-20168M 68300:01:2000:29:36.1500:30:56.90+00:12:575:5510.1
971DROŻ Krzysztof 408KD SERWIS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5055M 68400:01:0800:29:49.8000:30:57.85+00:13:115:5710.1
972DRZEWIECKI Radosław 397BYDGOSZCZM-30240M 68500:00:2300:30:38.3000:31:01.95+00:13:596:079.8
973KUFTA Ewelina 923BYDGOSZCZK-30122K 28800:00:5500:30:07.7500:31:02.85+00:13:296:0110
974DROŻNIEWSKA Ada 395STRZELCE GÓRNEK-2077K 28900:00:2300:30:39.8000:31:02.90+00:14:016:079.8
975GÓRSKA Joanna 228NOWA WIEŚ WIELKAK-30111K 29000:01:2600:29:37.7500:31:03.95+00:12:595:5510.1
976STREICH Marlena 206CALISTHENICS ACADEMYBYDGOSZCZK-2072K 29100:01:1900:29:44.4500:31:03.95+00:13:065:5610.1
977MLICKI Marcin 1215BIAŁE BŁOTAM-40159M 68600:01:1700:29:48.0500:31:06.00+00:13:095:5710.1
978ZAGÓRSKI Artur 1179BYDGOSZCZM-20171M 68700:00:4400:30:22.7000:31:07.45+00:13:446:049.9
979WÓJCIK Tomasz 463BYDGOSZCZM-40163M 68800:00:5200:30:16.8000:31:09.30+00:13:386:039.9
980SUDOŁ Karolina 542LIMONKA TEAMBYDGOSZCZK-30134K 29200:00:1100:30:57.3500:31:09.30+00:14:186:119.7
981SUDOŁ Jacek 549IPA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30243M 68900:00:1200:30:56.9000:31:09.50+00:14:186:119.7
982ŚLĘZAK Rafał 736BYDGOSZCZM-40157M 69000:01:3200:29:39.9000:31:12.80+00:13:015:5610.1
983SMYŁA Krzysztof 1015BYDGOSZCZM-30238M 69100:01:2000:29:53.5000:31:13.80+00:13:155:5810
984MAJKA Jagoda 1029BYDGOSZCZK-30117K 29300:01:2000:29:54.0500:31:14.20+00:13:155:5810
985SAPALSKA Michalina 807LUBIEWOK-2074K 29400:01:2500:29:48.7500:31:14.35+00:13:105:5710.1
986SZTEJKA Jolanta 1070BENEFITKSOBYDGOSZCZK-30114K 29500:01:2400:29:51.3500:31:15.65+00:13:125:5810.1
987WÓJCIK Anna 461BYDGOSZCZK-30126K 29600:00:5000:30:25.9500:31:16.30+00:13:476:059.9
988ŚWINOGA Karolina 1352BYDGOSZCZK-30119K 29700:01:1400:30:02.5000:31:16.90+00:13:246:0010
989KOWALEWSKA Joanna 1028NOWE CZARNOWOK-30116K 29800:01:2600:29:52.8000:31:18.85+00:13:145:5810
990GLIBOWSKI Damian 748BYDGOSZCZM-20169M 69200:01:1400:30:07.9000:31:22.15+00:13:296:0110
991MICHALSKA Aleksandra 687OLIMPINK-4056K 29900:00:4700:30:42.1500:31:29.75+00:14:036:089.8
992TOMCZAK Krzysztof 513STRZELEWOM-20173M 69300:00:2000:31:08.9000:31:29.80+00:14:306:139.6
993PRZYGOCKA Katarzyna 836BYDGOSZCZK-2079K 30000:00:2000:31:09.3500:31:30.10+00:14:306:149.6
994WIŚNIEWSKI Włodzimierz 486SPCTORUŃM-5056M 69400:01:3700:29:55.5500:31:33.15+00:13:175:5910
995FLORCZAK Monika 556KLUB BIEGACZABIAŁE BŁOTAK-30128K 30100:00:5300:30:39.9000:31:33.25+00:14:016:089.8
996ZIELIŃSKA Justyna 69SOLEC KUJAWSKIK-30124K 30200:01:1500:30:21.1500:31:36.25+00:13:426:049.9
997ROSOŁOWICZ Kamila 121BYDGOSZCZK-30123K 30300:01:1800:30:17.8000:31:36.55+00:13:396:039.9
998KUJACZYŃSKI Adrian 1239CZAPLEM-20175M 69500:00:2000:31:17.0000:31:37.55+00:14:386:159.6
999GURYN Wiktor 169ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZM-30245M 69600:00:3500:31:02.4000:31:37.85+00:14:236:129.7
1000DUSZKA Justyna 1234BYDGOSZCZK-30139K 30400:00:2300:31:14.6500:31:38.60+00:14:366:159.6
1001OSTROWSKA Renata 942BĘDZITOWOK-30127K 30500:01:0300:30:35.9000:31:38.90+00:13:576:079.8
1002FUJARSKA Agata 1031ZESPÓŁ SZKÓŁ CHEMICZNYCH W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZK-1032K 30600:00:3400:31:08.9500:31:42.95+00:14:306:139.6
1003ŻMICH Aleksandra 532BYDGOSZCZK-30146K 30700:00:0700:31:36.3500:31:44.30+00:14:576:199.5
1004BURITTA Robert 1128BYDGOSZCZM-20174M 69700:00:3500:31:09.0500:31:44.40+00:14:306:139.6
1005WILCZYŃSKI Wojciech 771BYDGOSZCZM-40162M 69800:01:3400:30:10.9500:31:45.50+00:13:326:029.9
1006JEŻOWSKI Sławomir 1316WARSZAWAM-5059M 69900:00:5000:30:56.1000:31:46.75+00:14:176:119.7
1007DEPKA Agnieszka 396BYDGOSZCZK-30130K 30800:01:0200:30:44.6500:31:47.55+00:14:066:099.8
1008DANIELEK Adam 348BIEGAM, ŻEBY SIĘ NIE SPOCIĆ!BYDGOSZCZ 11M-30241M 70000:01:0800:30:41.8500:31:50.25+00:14:036:089.8
1009HINZ-BRYLEW Natalia 605PRZYCHODNIA ROMETBYDGOSZCZK-30129K 30900:01:0800:30:42.5000:31:50.75+00:14:046:089.8
1010FARBOTKO Anna 60BYDGOSZCZK-4054K 31000:01:2200:30:32.6500:31:55.25+00:13:546:069.8
1011MAZANOWSKA Ewa 44RUN PASJABYDGOSZCZK-4053K 31100:01:2300:30:32.5000:31:55.60+00:13:546:069.8
1012OSSOWSKI Łukasz 790BYDGOSZCZM-30239M 70100:01:4700:30:08.9500:31:56.55+00:13:306:0110
1013HAFFKE Martyna 788CEKCYNK-1030K 31200:01:0500:30:52.7000:31:58.35+00:14:146:109.7
1014BRZEZINSKA-HAFFKE Sylwia 787CEKCYNK-4057K 31300:01:0500:30:52.6000:31:58.45+00:14:146:109.7
1015MRÓWCZYŃSKI Szymi 1459MRÓWKIBYDGOSZCZM-1050M 70200:00:5400:31:08.7000:32:03.15+00:14:306:139.6
1016MROZIŃSKA Emilia 1289BYDGOSZCZK-30143K 31400:00:3400:31:28.7000:32:03.35+00:14:506:179.5
1017BIEGAŃSKA Emilia 1482FIZJOMED GABINET FIZJOTERAPIIBYDGOSZCZK-2078K 31500:01:0400:30:59.5500:32:03.55+00:14:216:119.7
1018LUBIŃSKA Patrycja 21BYDGOSZCZK-2083K 31600:00:2600:31:37.0500:32:03.55+00:14:586:199.5
1019BIEGAŃSKI Piotr 1481FIZJOMED GABINET FIZJOTERAPIIBYDGOSZCZM-20172M 70300:01:0400:30:59.4500:32:03.65+00:14:216:119.7
1020WESOŁOWSKA Aleksandra 128BYDGOSZCZK-30131K 31700:01:1900:30:45.7000:32:04.70+00:14:076:099.8
1021PATRZAŁEK Tomasz 598BYDGOSZCZM-40164M 70400:01:0200:31:04.6000:32:06.75+00:14:266:129.7
1022PULKOWSKA Natalia 557BIAŁE BŁOTAK-30138K 31800:00:5300:31:14.2500:32:07.75+00:14:356:149.6
1023SUDOROWSKI Rafal 568BYDGOSZCZM-30244M 70500:01:0900:30:58.6500:32:08.35+00:14:206:119.7
1024GRUBICH Patrycja 1026BRACIA DALTONBYDGOSZCZK-2081K 31900:00:4700:31:23.4000:32:10.45+00:14:446:169.6
1025GRUBICH Kacper 335BRACIA DALTONBYDGOSZCZM-1052M 70600:00:4600:31:23.7000:32:10.45+00:14:456:169.6
1026GRALLA Aida 1275--BYDGOSZCZK-4055K 32000:01:3000:30:41.8000:32:12.55+00:14:036:089.8
1027SZULAKOWSKI Tomasz 493KURCZE JAK DALEKOZIELONKAM-40165M 70700:00:5100:31:21.6500:32:13.60+00:14:436:169.6
1028STELAK-KOWALSKA Joanna 400BYDGOSZCZK-30141K 32100:00:5000:31:23.1000:32:13.95+00:14:446:169.6
1029KOWALSKI Bartosz 398ZIELONKAM-20177M 70800:00:5000:31:23.3000:32:14.25+00:14:446:169.6
1030RATAJCZAK Arleta 240BYDGOSZCZK-4058K 32200:01:1400:31:01.4000:32:15.70+00:14:226:129.7
1031CELEJEWSKA Agnieszka 994BYDGOSZCZK-30142K 32300:00:4800:31:27.3000:32:15.75+00:14:486:179.5
1032PIÓRKOWSKA Anna 753BYDGOSZCZK-30151K 32400:00:0000:32:15.9000:32:15.90+00:15:376:279.3
1033SOARES CONTES JUNIOR Luiz Carlos 997GUARUJAM-20180M 70900:00:4800:31:27.9000:32:16.10+00:14:496:179.5
1034SPADZIŃSKA Maria 801STRZYŻAWAK-5014K 32500:01:0000:31:17.5500:32:18.00+00:14:396:159.6
1035MALCZEWSKA Mirka 885SPORT FAKTORYBYDGOSZCZK-60+2K 32600:01:0800:31:14.0500:32:22.35+00:14:356:149.6
1036LATO Ela 1387MUROWANIECK-4060K 32700:00:5300:31:28.8500:32:22.40+00:14:506:179.5
1037SERAP Sinem 889BYDGOSZCZK-30137K 32800:01:1500:31:07.0000:32:22.50+00:14:286:139.6
1038FELKNER Sylwia 1245CIELEK-4059K 32900:01:1700:31:06.2500:32:23.65+00:14:276:139.6
1039ROSZCZYN Kamil 551BYDGOSZCZM-20179M 71000:00:5800:31:25.8500:32:24.05+00:14:476:179.5
1040NURKIEWICZ Zofia 339KUNG FU PANDY 3BYDGOSZCZK-1031K 33000:01:2100:31:04.2500:32:25.90+00:14:256:129.7
1041PROKOPOWICZ Agnieszka 526KRUSZYN KRAJEŃSKIK-30140K 33100:01:0500:31:22.1000:32:27.15+00:14:436:169.6
1042PODEMSKA Patrycja 39BYDGOSZCZK-2080K 33200:01:1100:31:16.7500:32:28.60+00:14:386:159.6
1043KOZICKI Marcin 117BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM-30242M 71100:01:3400:30:54.8500:32:28.95+00:14:166:109.7
1044KOZICKA Małgorzata 108BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZK-30133K 33300:01:3400:30:55.0000:32:29.05+00:14:166:119.7
1045SZCZEPAŃSKA-DOLNA Edyta 877BYDGOSZCZK-4062K 33400:00:3200:31:58.4000:32:30.55+00:15:196:239.4
1046KOTOWSKA-KOWALSKA Anna 322GORZEŃ RUMGORZEŃK-30135K 33500:01:2600:31:05.5000:32:31.60+00:14:276:139.7
1047STEFAŃSKI Dawid 835BYDGOSZCZM-1051M 71200:01:1000:31:21.2500:32:31.85+00:14:426:169.6
1048WESOŁOWSKI Michał 969GORZEŃ RUNBYDGOSZCZM-30247M 71300:01:2600:31:05.7000:32:32.20+00:14:276:139.6
1049MATUSZEWSKA Agnieszka 1121BYDGOSZCZK-30136K 33600:01:2700:31:06.1000:32:33.85+00:14:276:139.6
1050WŁODARCZYK Adam 414BYDGOSZCZM-20178M 71400:01:1100:31:25.5500:32:36.80+00:14:476:179.5
1051BIERNACKA Julia 637BYDGOSZCZK-1033K 33700:00:4400:31:52.6500:32:37.00+00:15:146:229.4
1052WASZAK Kinga 567BYDGOSZCZK-2085K 33800:00:5700:31:41.2000:32:38.65+00:15:026:209.5
1053SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 576BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM-30246M 71500:01:3300:31:05.3500:32:39.20+00:14:266:139.6
1054DZEDZEJ Bartłomiej 610ASTORIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30248M 71600:01:1900:31:23.2000:32:42.80+00:14:446:169.6
1055DĘBICKA Joanna 1231ASTORIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-2082K 33900:01:1800:31:24.6500:32:42.85+00:14:466:169.6
1056MORAWSKI Marek 1374BYDGOSZCZM-30249M 71700:01:1800:31:24.5500:32:42.95+00:14:466:169.6
1057STEFAŃSKA Wiesława 834BYDGOSZCZK-30144K 34000:01:0900:31:34.5500:32:44.40+00:14:566:199.5
1058KŁOSIŃSKI Damian 389BYDGOSZCZM-20182M 71800:01:0500:31:42.2000:32:47.50+00:15:036:209.5
1059PRUSINOWSKI Jakub 981BYDGOSZCZM-20176M 71900:01:2900:31:19.7500:32:49.65+00:14:416:169.6
1060CHROMIŃSKA Paulina 881BYDGOSZCZK-2084K 34100:01:1100:31:38.3500:32:49.75+00:14:596:199.5
1061KROLL Agnieszka 1469RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-2088K 34200:00:2500:32:25.9500:32:51.20+00:15:476:299.2
1062DUTKIEWICZ Urszula 553TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-30145K 34300:01:1600:31:35.9000:32:51.95+00:14:576:199.5
1063PAWLAK Żaneta 127BIAŁE BŁOTAK-4065K 34400:00:4600:32:09.1000:32:55.45+00:15:306:259.3
1064KOŃCA Patrycja 822BYDGOSZCZK-1034K 34500:01:0500:31:53.0000:32:58.80+00:15:146:229.4
1065BULIŃSKA Dominika 913SZYMBORNOK-30149K 34600:00:4700:32:11.0500:32:58.85+00:15:326:269.3
1066KALISKA Lidia 929INOWROCŁAWK-4061K 34700:01:2500:31:34.0000:32:59.15+00:14:556:189.5
1067GÓŹDŹ Hanna 1008JAŚ BIEGABYDGOSZCZK-60+3K 34800:00:4900:32:10.1500:33:00.10+00:15:316:269.3
1068ZAKRZEWSKI Adam 722BIAŁE BŁOTAM-20181M 72000:01:3500:31:28.2000:33:03.45+00:14:496:179.5
1069NOWAK Karol 1429MOGĘ SZYBCIEJ ALE NIE CHCĘBYDGOSZCZM-30252M 72100:00:3600:32:27.6500:33:03.65+00:15:496:299.2
1070WENCEL Agnieszka 1431MOGĘ SZYBCIEJ ALE NIE CHCĘBYDGOSZCZK-2089K 34900:00:3600:32:27.1000:33:03.75+00:15:486:299.2
1071FRELICHOWSKA Karolina 74CB163BYDGOSZCZK-30147K 35000:01:0100:32:07.4500:33:08.60+00:15:296:259.3
1072JAROCH Magdalena 63BYLE DO METY :)BYDGOSZCZK-30154K 35100:00:4300:32:29.3500:33:13.05+00:15:506:309.2
1073KUGACZ Aneta 652RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-30155K 35200:00:3800:32:37.1000:33:16.05+00:15:586:319.2
1074WARSZAWSKA Beata 1203BYDGOSZCZK-4067K 35300:00:4200:32:34.1000:33:16.75+00:15:556:309.2
1075PIECHOCKA Anna 1281BYDGOSZCZK-4069K 35400:00:4300:32:36.6000:33:19.60+00:15:586:319.2
1076DROBIŃSKA Agnieszka 1282BYDGOSZCZK-4070K 35500:00:4200:32:37.0500:33:19.60+00:15:586:319.2
1077LISOWSKI Sebastian 907BYDGOSZCZM-30251M 72200:01:0300:32:19.7500:33:22.80+00:15:416:279.3
1078WOŹNIACKA Beata 512POLONIA BYDGOSZCZ/AZYL DLA JEŻYBYDGOSZCZK-5015K 35600:00:5900:32:23.2500:33:23.15+00:15:446:289.3
1079GORGOL Renata 163LP 500BYDGOSZCZK-4063K 35700:01:2500:32:01.1000:33:26.15+00:15:226:249.4
1080DOBRZAŃSKA Anna 320BYDGOSZCZK-2086K 35800:01:3300:31:54.1500:33:27.80+00:15:156:229.4
1081ŁACHACZ Martyna 1416BYDGOSZCZK-2087K 35900:01:2600:32:02.4500:33:28.95+00:15:246:249.4
1082NAPIERAŁA Krzysztof 1167BYDGOSZCZM-20183M 72300:01:2300:32:05.9500:33:29.40+00:15:276:259.3
1083BRZOZOWSKA Patrycja 1193BYDGOSZCZK-2093K 36000:00:4400:32:45.0500:33:29.45+00:16:066:339.2
1084GRABSKA Sylwia 405BYDGOSZCZK-2090K 36100:00:5700:32:35.2500:33:32.75+00:15:566:319.2
1085KMIEĆ Agnieszka 1278ŁOCHOWICEK-4072K 36200:00:2200:33:11.0000:33:33.75+00:16:326:389
1086KMIEĆ Norbert 1277ŁOCHOWICEM-40169M 72400:00:2300:33:10.7000:33:33.80+00:16:326:389
1087LUBOWIECKA Julia 171OSTROMECKOK-1035K 36300:01:3700:31:56.7000:33:34.05+00:15:186:239.4
1088PRZYBYSZEWSKI Marcin 554OSIELSKOM-40168M 72500:00:4700:32:47.3500:33:34.55+00:16:086:339.2
1089GRALLA Łukasz 1274--BYDGOSZCZM-30250M 72600:01:2800:32:08.0500:33:36.30+00:15:296:259.3
1090JACKOWIAK-ZALEWSKA Agnieszka 1056BYDGOSZCZK-4071K 36400:00:5300:32:44.8000:33:37.95+00:16:066:329.2
1091JACKOWIAK Anna 1479BYDGOSZCZK-60+4K 36500:00:5300:32:44.5000:33:38.35+00:16:066:339.2
1092KONARZEWSKA Jolanta 701BYDGOSZCZK-4068K 36600:01:0600:32:35.4000:33:41.55+00:15:566:319.2
1093ORLIŃSKA Dorota 1097WŁOCŁAWEKK-30148K 36700:01:3300:32:08.3500:33:41.60+00:15:296:259.3
1094ZYGMUNT Paulina 71BYDGOSZCZK-2092K 36800:01:0000:32:42.4000:33:42.95+00:16:036:329.2
1095RASSALSKA-KAUSA Jola 46BYDGOSZCZK-30152K 36900:01:3200:32:16.1500:33:48.35+00:15:376:279.3
1096DWORNIK Klaudia 971BYDGOSZCZK-1038K 37000:00:5000:32:57.6000:33:48.45+00:16:196:359.1
1097HORYD Justyna 635BYDGOSZCZK-30153K 37100:01:3200:32:16.3000:33:48.50+00:15:376:279.3
1098RASSALSKA Roma 47BYDGOSZCZK-30150K 37200:01:3200:32:15.7500:33:48.50+00:15:376:279.3
1099WIŚNIEWSKA Nicole 972BYDGOSZCZK-1039K 37300:00:5100:32:58.5500:33:49.80+00:16:206:359.1
1100PILECKI Gustaw 821BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-60+14M 72700:00:2800:33:21.1500:33:50.00+00:16:426:409
1101LUBOWIECKA-KUZIOŁA Sylwia 164OSTROMECKOK-4064K 37400:01:4200:32:09.0000:33:51.25+00:15:306:259.3
1102JAWORSKA Kalina 505BYDGOSZCZK-1040K 37500:00:3200:33:19.1000:33:51.25+00:16:406:399
1103JAWORSKI Paweł 502BYDGOSZCZM-1055M 72800:00:3200:33:19.0500:33:51.45+00:16:406:399
1104JAGODZIŃSKA Julita 1284BYDGOSZCZK-2091K 37600:01:1100:32:41.0000:33:52.95+00:16:026:329.2
1105PARUCKI Paweł 1283SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM-20184M 72900:01:1100:32:42.4500:33:54.25+00:16:046:329.2
1106OLECHNOWICZ Aneta 1163SPORT SMUKAŁA OPŁAWIEC JANOWOBYDGOSZCZK-1036K 37700:01:3400:32:22.8500:33:57.45+00:15:446:289.3
1107WIELGOSZ Krzysztof 109ASSECO ACTIVE TEAMBYDGOSZCZM-20185M 73000:00:3900:33:18.6500:33:57.80+00:16:406:399
1108KUBIAK Jarosław 644BYDGOSZCZM-30253M 73100:01:2800:32:30.5000:33:59.05+00:15:526:309.2
1109RACKA-KUBIAK Beata 651BYDGOSZCZK-4066K 37800:01:2800:32:31.0000:33:59.35+00:15:526:309.2
1110CHEŁMICKA Magdalena 1342BYDGOSZCZK-2097K 37900:00:4700:33:13.6500:34:00.95+00:16:356:389
1111OLECHNOWICZ Maciej 1162SPORT SMUKAŁA OPŁAWIEC JANOWOBYDGOSZCZM-1053M 73200:01:3400:32:26.5500:34:01.00+00:15:486:299.2
1112SZYMCZAK Piotr 1327ŁĘCZYCAM-30255M 73300:00:4700:33:13.5000:34:01.05+00:16:356:389
1113OLECHNOWICZ Tomasz 1161SPORT SMUKAŁA OPŁAWIEC JANOWOBYDGOSZCZM-40166M 73400:01:3500:32:26.2000:34:01.30+00:15:476:299.2
1114FELKNER Alicja 1246CIELEK-1037K 38000:01:1700:32:48.6000:34:05.90+00:16:106:339.1
1115ŻURAWSKI Michał 157BYDGOSZCZM-40167M 73500:01:2700:32:38.7000:34:05.95+00:16:006:319.2
1116ZALEWSKA Paulina 1370BYDGOSZCZK-30156K 38100:01:1600:32:52.3000:34:08.80+00:16:136:349.1
1117ANDRZEJCZAK Natalia 1085STUDZIENKIK-20102K 38200:00:2900:33:40.8500:34:10.35+00:17:026:448.9
1118WILCZYŃSKI Wiktor 772BYDGOSZCZM-1054M 73600:01:3400:32:38.9500:34:13.40+00:16:006:319.2
1119ŻEBROWSKI Michał 112BIAŁE BŁOTAM-30254M 73700:01:1400:33:02.4000:34:16.65+00:16:236:369.1
1120BORUCKA Paulina 965SIZEER CLUBBYDGOSZCZK-2094K 38300:01:2900:32:55.1000:34:24.60+00:16:166:359.1
1121WIDAWSKA Anna 1435MOGĘ SZYBCIEJ ALE NIE CHCĘBYDGOSZCZK-30161K 38400:00:3500:33:48.9000:34:24.65+00:17:106:458.9
1122ŚNIEDA Patrycja 980SIZEER CLUBBYDGOSZCZK-2095K 38500:01:2900:32:55.2000:34:24.70+00:16:166:359.1
1123CYBUL Anna 292BYDGOSZCZK-4074K 38600:00:4000:33:44.2000:34:25.00+00:17:056:458.9
1124BURAS Natalia 1432MOGĘ SZYBCIEJ ALE NIE CHCĘBYDGOSZCZK-30162K 38700:00:3500:33:49.1000:34:25.00+00:17:106:468.9
1125ŁĘGOWSKA Adrianna 999SIZEER CLUBBYDGOSZCZK-2096K 38800:01:2900:32:58.9500:34:28.20+00:16:206:359.1
1126OSIŃSKA Justyna 499PRZYCHODNIA ROMETBYDGOSZCZK-2098K 38900:01:0800:33:21.6000:34:29.90+00:16:436:409
1127SMOLEŃ Joanna 914BYDGOSZCZK-30158K 39000:01:0200:33:27.3500:34:29.95+00:16:486:419
1128TROJANKIEWICZ Magdalena 516BYDGOSZCZK-4073K 39100:01:0900:33:21.1000:34:30.50+00:16:426:409
1129KLUCZYŃSKA Blanka 87BYDGOSZCZK-30159K 39200:00:5300:33:40.8500:34:34.15+00:17:026:448.9
1130KLABACHA Katarzyna 1466-BYDGOSZCZK-4075K 39300:00:4600:33:50.2000:34:36.40+00:17:116:468.9
1131MUSIAŁ Elwira 345BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZK-30157K 39400:01:2000:33:26.2000:34:46.65+00:16:476:419
1132KRZYŻAŃSKA Pola 357BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZK-1041K 39500:01:2000:33:26.4000:34:46.65+00:16:476:419
1133KOWALKOWSKA Katarzyna 1351WŁOCŁAWEKK-2099K 39600:01:2900:33:23.5000:34:52.85+00:16:456:409
1134SIERAKOWSKI Jarosław 910WŁOCŁAWEKM-5060M 73800:01:2900:33:23.3000:34:52.95+00:16:446:409
1135ŚWIDER Patrycja 800ARMIA CHRYSTUSANOWA WIEŚ WIELKAK-20100K 39700:01:1800:33:34.8000:34:53.05+00:16:566:438.9
1136MORAWSKI Piotr 1349SZPETAL GÓRNYM-20186M 73900:01:3000:33:23.6500:34:53.75+00:16:456:409
1137GAJEWSKI Maciej 1368WLOCLAWEKM-30256M 74000:01:3000:33:23.7000:34:54.30+00:16:456:409
1138GROSZKOWSKI Henryk 1313WARSZAWAM-60+15M 74100:00:5200:34:02.7500:34:55.00+00:17:246:488.8
1139SZTOLCMAN Piotr 966GKS FABIANKIWŁOCŁAWEKM-20187M 74200:01:2900:33:25.2000:34:55.15+00:16:466:419
1140LISOWSKI Mikołaj 908SP 14BYDGOSZCZM-1056M 74300:01:0300:33:51.6000:34:55.15+00:17:136:468.9
1141PLEWIŃSKA Renata 1332LESZNOK-4076K 39800:00:5200:34:02.8500:34:55.20+00:17:246:488.8
1142OSTASZ Katarzyna 882BYDGOSZCZK-20103K 39900:01:1300:33:42.7500:34:56.35+00:17:046:448.9
1143TOMECKA Marzena 1211NIWYK-30160K 40000:01:1200:33:44.0500:34:56.50+00:17:056:448.9
1144TOMECKI Teodor 1209NIWYM-30257M 74400:01:1200:33:43.8500:34:56.60+00:17:056:448.9
1145PIETRASZAK Julia 1382RUN BYDGOSZCZBIAŁE BŁOTAK-1042K 40100:01:1300:33:43.9000:34:56.95+00:17:056:448.9
1146JAKUBOWSKA Joanna 1498ŁOCHOWOK-1043K 40200:01:1200:33:44.0500:34:56.95+00:17:056:448.9
1147ŚWIDER Karolina 1389BIAŁE BŁOTAK-20101K 40300:01:1800:33:39.6500:34:58.10+00:17:016:448.9
1148HAMES Łukasz 1439BYDGOSZCZM-30258M 74500:00:4700:34:21.3000:35:09.05+00:17:426:528.7
1149CHOROSZYŃSKI Piotr 1437BYDGOSZCZM-30259M 74600:00:4700:34:24.0500:35:11.20+00:17:456:528.7
1150DURAŁEK Andrzej 961PRUSZCZM-40170M 74700:01:3100:33:55.2000:35:27.10+00:17:166:478.8
1151ZALEWSKI Łukasz 517BYDGOSZCZM-40172M 74800:00:4100:34:47.7000:35:29.60+00:18:096:578.6
1152KUZIAK Ola 371BIEGAJ Z DĘBAMINIEMCZK-5016K 40400:00:5800:34:30.7000:35:29.65+00:17:526:548.7
1153URBAŃSKA Sandra 1454BYDGOSZCZK-20104K 40500:00:4500:34:44.3500:35:29.90+00:18:056:568.6
1154DEROŃ Waldemar 1455BYDGOSZCZM-30260M 74900:00:4500:34:44.6000:35:30.20+00:18:066:578.6
1155ORLIŃSKI Mateusz 839BYDGOSZCZM-1057M 75000:01:3200:34:07.2000:35:39.65+00:17:286:498.8
1156NOWAKOWSKA Anna 465BYDGOSZCZK-30164K 40600:00:4100:34:59.1500:35:40.75+00:18:206:598.6
1157ORLIŃSKI Andrzej 837BYDGOSZCZM-40171M 75100:01:3200:34:14.2000:35:46.85+00:17:356:508.8
1158RÓŻYCKA Jagoda 1430BYDGOSZCZK-5017K 40700:00:3000:35:40.2000:36:10.85+00:19:017:088.4
1159MOLENDA Tomasz 286BYDGOSZCZM-30262M 75200:00:3000:35:41.5500:36:12.45+00:19:037:088.4
1160RUDNICKI Michał 111TASAK TEAMNOWA WIEŚ WIELKAM-30261M 75300:01:3800:34:47.3000:36:25.70+00:18:086:578.6
1161RUDNICKA Karolina 154TASAK TEAMNOWA WIEŚ WIELKAK-30163K 40800:01:3800:34:47.3500:36:25.85+00:18:086:578.6
1162OLSZEWSKA Marta 833BYDGOSZCZK-30165K 40900:01:0800:35:21.4500:36:30.05+00:18:437:048.5
1163KONARZEWSKI Arkadiusz 700BYDGOSZCZM-40174M 75400:01:0600:35:26.6000:36:33.05+00:18:487:058.5
1164MAJKOWSKA-LUBIŃSKA Judyta 619BYDGOSZCZK-20105K 41000:01:1100:35:26.4500:36:38.00+00:18:487:058.5
1165KEMPA Arkadiusz 1206RUN BDGBYDGOSZCZM-40173M 75500:01:4000:35:04.3500:36:44.95+00:18:257:008.6
1166LODA Bożena 528BRZOZAK-4077K 41100:01:3400:35:19.7500:36:54.05+00:18:417:048.5
1167PŁOCKA Patrycja 622BYDGOSZCZK-30168K 41200:00:1700:36:46.3500:37:03.95+00:20:077:218.2
1168SZCZERBINSKI Mariusz 1236BUKOWIECM-40175M 75600:00:5200:36:14.4000:37:06.75+00:19:357:148.3
1169BŁAŻEJEWSKA Anna 1461BYDGOSCZK-20106K 41300:01:0200:36:14.1500:37:16.20+00:19:357:148.3
1170GROCHOWALSKA Maja 716GROSZKIBYDGOSZCZK-1044K 41400:01:2300:36:07.3000:37:30.70+00:19:287:138.3
1171GROCHOWALSKA Marzena 721GROSZKIBYDGOSZCZK-30166K 41500:01:2400:36:06.9500:37:30.95+00:19:287:138.3
1172MAJORKOWSKA Anna 1130DREAM TEAMBYDGOSZCZK-4078K 41600:00:5300:36:41.2000:37:34.30+00:20:027:208.2
1173WITKOWSKI Paweł 472BYDGOSZCZM-1058M 75700:00:0000:37:39.8500:37:39.85+00:21:017:318
1174WITKOWSKA Kamila 477BYDGOSZCZK-30167K 41700:01:1000:36:29.9000:37:40.50+00:19:517:188.2
1175TOMCZAK Anna 872LISI OGONK-1045K 41800:00:2100:37:20.8000:37:41.90+00:20:427:288
1176BIELENNY Michał 976BYDGOSZCZM-60+16M 75800:01:0800:36:43.0000:37:51.80+00:20:047:208.2
1177SIEWIERSKI Łukasz 384BYDGOSZCZM-30263M 75900:01:1900:36:53.7000:38:13.65+00:20:157:228.1
1178KARAŚ Anna 1318SZCZECINK-4079K 41900:00:5700:37:27.8500:38:25.25+00:20:497:298
1179PASIEKA Magda 509MAM TĘ MOCDRZEWIANOWOK-30169K 42000:01:2600:37:00.8500:38:26.85+00:20:227:248.1
1180BIERNACKA Anna 636BYDGOSZCZK-30171K 42100:00:4400:37:47.5000:38:32.10+00:21:097:337.9
1181BIERNACKI Łukasz 639BYDGOSZCZM-40176M 76000:00:4400:37:48.6500:38:33.15+00:21:107:337.9
1182DOBIES Maria 1331PŁOCKK-4080K 42200:00:5700:37:42.9500:38:40.45+00:21:047:328
1183ZALEWSKA Justyna 1383BYDGOSZCZK-4081K 42300:00:5100:37:58.7000:38:50.35+00:21:207:357.9
1184MINDIKOWSKA Agnieszka 192BYDGOSZCZK-30170K 42400:01:3600:37:45.5000:39:22.35+00:21:077:337.9
1185MINDIKOWSKI Dawid 201BYDGOSZCZM-1059M 76100:01:3600:37:47.1000:39:23.65+00:21:087:337.9
1186WIECZOREK Jolanta 1101BYDGOSZCZK-30172K 42500:01:3800:38:09.1500:39:47.15+00:21:307:377.9
1187KOSCIOŁOWSKA Anna 265GROSZKIKRUSZWICAK-30173K 42600:01:2400:38:48.7500:40:12.90+00:22:107:457.7
1188SKURCZYŃSKA Magdalena 1093BYDGOSZCZK-20107K 42700:00:3400:40:06.9000:40:40.90+00:23:288:017.5
1189SKURCZYŃSKI Piotr 1094BYDGOSZCZM-40177M 76200:00:3400:40:07.0000:40:41.00+00:23:288:017.5
1190WIECZOREK Marcin 244BYDGOSZCZM-30264M 76300:01:3700:44:59.8000:46:37.65+00:28:219:006.7
1191KOSOŃ Danuta 1319WARSZAWAK-60+5K 42800:00:5400:45:43.8500:46:38.00+00:29:059:086.6
1192MAŁOWIECKI Bartosz 1334PRZECŁAWM-1060M 76400:00:5300:45:44.6000:46:38.50+00:29:069:096.6
1193GROCHOWSKI Jakub 49JW1515WITOSŁAWM-30265M 76500:01:27+00:10:345:3010.9
1194KASPROWICZ Piotr 124JW 1515BYDGOSZCZM-30266M 76600:00:00+6:049.9
1195WIŚNIEWSKI Szymon 497TORUŃM-1061M 76700:00:00+6:219.4
1196STASZAK Szymon 1189OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKIBYDGOSZCZM-30267M 76800:00:21   
1197WSPÓLNIK Stanisław 1329KRAKÓWM-60+17M 76900:00:31   
1198MYLER Georgina 1324BYDGOSZCZK-30174K 42900:00:49   
1199MRÓWCZYŃSKA Agnieszka 98MRÓWKIBYDGOSZCZK-30175K 43000:00:54   
Znaleziono 1199 wynik(ów)