BYDGOSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2018

Organizator/ Organizer:
Aktywna Bydgoszcz
Data/ Date:
2018-11-11
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
1501
Wystartowało/ Started:
1276
Nie ukończyło/ Not finished:
4
Ukończyło/ Finished:
1272
Na trasie/ On track:
4

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1NARTOWSKI Kamil 1136TORUŃM-301M 100:00:0100:15:31.6000:15:32.85 3:0619.3
2SKIBA Łukasz 591BLOGBYDGOSZCZM-302M 200:00:0100:16:39.1000:16:40.45+00:01:073:1918
3GOŚCINIAK Michał 13963GRAVITYBYDGOSZCZM-303M 300:00:0100:16:43.8000:16:45.05+00:01:123:2017.9
4MAŁECKI Jakub 8511 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZM-304M 400:00:0200:16:46.2500:16:48.55+00:01:143:2117.9
5KOŁAKOWSKI Tomasz 1400DECATHLON FORDON TEAMBYDGOSZCZM-305M 500:00:0200:17:05.5500:17:08.15+00:01:333:2517.5
6PAWŁOWSKI Tomasz 450ZIELONKAM-201M 600:00:0200:17:07.8000:17:09.95+00:01:363:2517.5
7MAĆKOWSKI Maciej 157UPS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-306M 700:00:0100:17:08.2000:17:09.45+00:01:363:2517.5
8KOLMAJER Rafał 412BYDGOSZCZM-307M 800:00:0100:17:23.8000:17:25.55+00:01:523:2817.2
9PELC Marcin 424TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-308M 900:00:0800:17:24.8500:17:33.00+00:01:533:2917.2
10SZYSZKA Mariusz 568SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | 1BLOGBYDGOSZCZM-401M 1000:00:0100:17:26.6500:17:28.30+00:01:553:2917.2
11ŚLUSARSKI Przemysław 927RUN PASJABYDGOSZCZM-309M 1100:00:0300:17:31.7000:17:34.90+00:02:003:3017.1
12SOSNOWSKI Krzysztof 908BYDGOSZCZM-3010M 1200:00:0200:17:34.1000:17:36.40+00:02:023:3017.1
13DĄBROWSKI Paweł 3TORUŃM-202M 1300:00:0200:17:36.8500:17:38.90+00:02:053:3117
14WIWATOWSKI Michał 1245PRZYŁĘKIM-3011M 1400:00:0200:17:38.6500:17:40.65+00:02:073:3117
15TUCHOLSKI Bartłomiej 353BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-203M 1500:00:0200:17:47.8500:17:50.00+00:02:163:3316.9
16KUŁAKOWSKI Krzysztof 756RUN PASJABYDGOSZCZM-3012M 1600:00:0700:17:49.8500:17:57.25+00:02:183:3416.8
17SZENK Marta 327BYDGOSZCZK-301K 100:00:0100:17:52.5500:17:54.15+00:02:203:3416.8
18GRUSZKA Gracjan 1171CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ SLBYDGOSZCZM-101M 1700:00:0100:18:04.3000:18:05.35+00:02:323:3616.6
19DOMISIEWICZ Michał 822NIE MAM KLUBUBYDGOSZCZM-204M 1800:00:0600:18:07.5500:18:14.50+00:02:353:3716.5
20ZIELIŃSKI Nicolas 1176OLIMPIASPORT.PLBYDGOSZCZM-205M 1900:00:0500:18:07.9500:18:12.95+00:02:363:3716.6
21CHOLEWIŃSKI Dariusz 1483BYDGOSZCZM-402M 2000:00:0200:18:08.4500:18:11.25+00:02:363:3716.5
22KARASZEWSKI Norbert 8331. WSZP BYDGOSZCZBIAŁE BŁOTAM-3013M 2100:00:0200:18:08.5000:18:11.10+00:02:363:3716.5
23FUZ Marek 86KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-403M 2200:00:0400:18:09.4000:18:13.55+00:02:373:3716.5
24KOZŁOWSKI Rafał 341RUN PASJABYDGOSZCZM-404M 2300:00:0100:18:13.8000:18:15.45+00:02:423:3816.5
25WŁODARSKI Przemysław 1165SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM-3014M 2400:00:0100:18:16.7500:18:18.55+00:02:453:3916.4
26WARSZAWSKI Przemysław 1321BYDGOSZCZM-206M 2500:00:0200:18:16.7500:18:19.45+00:02:453:3916.4
27TACZYŃSKI Kamil 1489CHEŁMNOM-102M 2600:00:0100:18:16.9000:18:18.45+00:02:453:3916.4
28TACZKOWSKI Jaroslaw 874ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM-405M 2700:00:0200:18:18.9500:18:21.55+00:02:473:3916.4
29BASIŃSKI Łukasz 1092OLIMPIASPORT.PLBYDGOSZCZM-207M 2800:00:0500:18:22.4000:18:28.10+00:02:503:4016.3
30WILK Łukasz 437RUNADDICTSBYDGOSZCZM-3015M 2900:00:0500:18:22.4000:18:27.80+00:02:503:4016.3
31CHMURZYŃSKI Tomasz 1205OCULUS - NIEWIDOMIBYDGOSZCZM-406M 3000:00:0100:18:22.5000:18:24.25+00:02:503:4016.3
32KUROWSKI Kamil 7583GRAVITYBYDGOSZCZM-3016M 3100:00:0300:18:22.7500:18:26.15+00:02:513:4016.3
33WYSMOLIŃSKI Piotr 789OSIELSKOM-407M 3200:00:0300:18:23.1000:18:27.00+00:02:513:4016.3
34BENTKOWSKI Marcin 1079TRIPOWERBYDGOSZCZM-3017M 3300:00:0500:18:23.3500:18:29.05+00:02:513:4016.3
35WADELSKI Maciej 7771BLOGBYDGOSZCZM-3018M 3400:00:0300:18:23.7000:18:27.20+00:02:523:4016.3
36ROMANOWSKI Michal 444BYDGOSZCZM-3019M 3500:00:0300:18:29.0000:18:32.70+00:02:573:4116.2
37BUKOWIŃSKI Michał 155BYDGOSZCZM-408M 3600:00:0400:18:30.4500:18:34.65+00:02:583:4216.2
38SOBIERALSKI Rafał 482BRZOZAM-409M 3700:00:0400:18:32.3500:18:36.50+00:03:003:4216.2
39STRYCHALSKI Tomasz 418BYDGOSZCZ RUN PROJECTBYDGOSZCZM-3020M 3800:00:0600:18:33.3500:18:40.15+00:03:013:4216.2
40KOPEĆ Michał 1225FIDES MKSZAMOCINM-3021M 3900:00:0400:18:33.6500:18:38.45+00:03:023:4216.2
41BĄK Oskar 1389MĄKOWARSKOM-3022M 4000:00:0400:18:36.3000:18:41.15+00:03:043:4316.1
42PAWLACZYK Szymon 223TRISPACEBYDGOSZCZM-3023M 4100:00:0300:18:36.6000:18:39.85+00:03:053:4316.1
43MIZIKOWSKI Wojciech 1010MIZIK-TEAMBYDGOSZCZM-4010M 4200:00:0800:18:38.3500:18:47.20+00:03:063:4316.1
44HAIZE Tomek 184ARRKBYDGOSZCZM-4011M 4300:00:0200:18:42.9500:18:45.55+00:03:113:4416
45KRUPA Piotr 331GLINKI TEAMBYDGOSZCZM-3024M 4400:00:0400:18:43.2500:18:47.50+00:03:113:4416
46FLOREK Paweł 1072RUNADDICTSBYDGOSZCZM-3025M 4500:00:0400:18:48.4000:18:53.35+00:03:163:4515.9
47KŁOSOWSKI Marcin 210GRUPA BANKIETOWA SPECJALBYDGOSZCZM-4012M 4600:00:0400:18:52.6500:18:57.15+00:03:213:4615.9
48LEWANDOWSKI Tomasz 1325RCI BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3026M 4700:00:1000:18:54.0500:19:04.50+00:03:223:4615.9
49WALDA Łukasz 256BYDGOSZCZM-3027M 4800:00:0500:18:55.8500:19:01.00+00:03:243:4715.8
50ADACH Pawel 1480WEEKENDOWI BIEDACZEBYDGOSZCZM-3028M 4900:00:0300:18:56.0500:18:59.50+00:03:243:4715.8
51KOWALSKI Jacek 228BYDGOSZCZM-4013M 5000:00:0700:18:56.1500:19:03.40+00:03:243:4715.8
52IGNACZAK Jarosław 356BYDGOSZCZM-3029M 5100:00:0400:18:57.3000:19:01.65+00:03:253:4715.8
53ANISZCZYK Hubert 1188ZSE-ABYDGOSZCZM-103M 5200:00:0800:18:57.4500:19:05.85+00:03:253:4715.8
54OKOŃSKI Jarosław 89BYDGOSZCZM-3030M 5300:00:0600:18:58.2000:19:04.80+00:03:263:4715.8
55KABACIŃSKI Marcin 168BYDGOSZCZM-208M 5400:00:0200:19:00.4500:19:02.80+00:03:283:4815.8
56BERNATAJTYS Daniel 74BYDGOSZCZM-4014M 5500:00:0400:19:01.7000:19:06.50+00:03:303:4815.8
57KHADDOUR Alex 702BYDGOSZCZM-3031M 5600:00:0600:19:01.7500:19:08.30+00:03:303:4815.8
58SIWKOWSKI Roman 151BIEGAM BIEGAMBYDGOSZCZM-501M 5700:00:0100:19:02.6000:19:04.05+00:03:313:4815.7
59CHOROSZEWICZ Paweł 1014BYDGOSZCZM-209M 5800:00:0500:19:04.4000:19:09.65+00:03:323:4815.7
60PĘKAŁA Aleksandra 643RUN PASJABYDGOSZCZK-302K 200:00:0400:19:05.0500:19:09.35+00:03:333:4915.7
61MAGDZIARZ Jakub 930KANCELARIA - HMMBYDGOSZCZM-3032M 5900:00:0400:19:05.8500:19:09.85+00:03:343:4915.7
62CHODKIEWICZ Tomasz 1218GARDENFLORA MTB TEAMBYDGOSZCZM-4015M 6000:00:0400:19:07.1000:19:11.30+00:03:353:4915.7
63SZLINGER Jakub 724TURM-3033M 6100:00:0500:19:07.6500:19:13.55+00:03:363:4915.7
64PIEKARSKI Marek 24RESTAURACJA KUNG FU BYDGOSZCZBYDDGOSZCZM-4016M 6200:00:0200:19:10.1500:19:12.30+00:03:383:5015.7
65KRUSZKA Łukasz 271BYDGOSZCZM-4017M 6300:00:0300:19:10.2000:19:13.35+00:03:383:5015.7
66SZATTEN Dawid 140BYDGOSZCZM-3034M 6400:00:0400:19:11.4000:19:15.70+00:03:393:5015.6
67MAKOWSKI Sławomir 582RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4018M 6500:00:2400:19:15.4500:19:39.85+00:03:433:5115.6
68JAGIEŁA Bartosz 196TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3035M 6600:00:0200:19:16.2500:19:18.65+00:03:443:5115.6
69GĘSICKI Jan 1109BYDGOSZCZM-2010M 6700:00:0300:19:16.5000:19:20.20+00:03:443:5115.6
70MUCHA Marcin 204PAWŁÓWEKM-4019M 6800:00:0800:19:17.7500:19:25.90+00:03:463:5115.6
71BRZUCHALSKI Mati 392BYDGOSZCZM-3036M 6900:00:0800:19:19.0500:19:27.30+00:03:473:5115.5
72STANIEC Tomasz 1306BYDGOSZCZM-4020M 7000:00:0600:19:20.9000:19:27.00+00:03:493:5215.5
73KOTULA Sławomir 1083BYDGOSZCZM-3037M 7100:00:0500:19:23.2500:19:28.55+00:03:513:5215.5
74KRZEMIŃSKI Bartosz 636RUN PASJABYDGOSZCZM-3038M 7200:00:0400:19:26.0000:19:30.30+00:03:543:5315.4
75WIELGOSZ Krzysztof 914BYDGOSZCZM-2011M 7300:00:0300:19:28.7500:19:32.50+00:03:573:5315.4
76RUDY Ariel 1118LEGION BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-2012M 7400:00:0300:19:31.9500:19:35.35+00:04:003:5415.4
77WIŚNIEWSKI Wojciech 1173BYDGOSZCZM-104M 7500:00:0100:19:33.5500:19:35.25+00:04:013:5415.3
78SMARZYŃSKI Sebastian 1111PRABUTYM-2013M 7600:00:1400:19:38.7000:19:53.30+00:04:073:5515.3
79PAWŁOWSKI Radosław 449ZIELONKAM-502M 7700:00:0200:19:41.1000:19:43.25+00:04:093:5615.2
80SIKORSKI Sikora 1181LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM-105M 7800:00:0200:19:43.1500:19:45.15+00:04:113:5615.2
81FELKNER Kamil 315TECHNIKUM MECHANICZNE NR 1CIELEM-106M 7900:00:0100:19:45.5000:19:47.30+00:04:133:5715.2
82NIEMIR Tomasz 1168KOZIEGŁOWYM-2014M 8000:00:0200:19:46.9500:19:49.60+00:04:153:5715.2
83JOPPEK Łukasz 960BYDGOSZCZM-2015M 8100:00:0100:19:48.4500:19:49.65+00:04:163:5715.2
84GRZYWIŃSKI Grzegorz 1238RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4021M 8200:00:3000:19:48.6500:20:19.05+00:04:173:5715.1
85CZERNIAK Jakub 1259BYDGOSZCZM-2016M 8300:00:3700:19:49.6000:20:27.15+00:04:183:5815.1
86FILINGER Marcin 866ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZM-2017M 8400:00:0700:19:50.6500:19:58.40+00:04:193:5815.1
87LECH Marek 648WHM POLSKABYDGOSZCZM-3039M 8500:00:0300:19:51.9000:19:55.05+00:04:203:5815.1
88NISZCZOTA Karol 977BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-4022M 8600:00:1000:19:52.5500:20:02.70+00:04:203:5815.1
89CIĘSZKI Bartosz 1180WYSTĘPM-107M 8700:00:0200:19:53.4000:19:55.50+00:04:213:5815.1
90ŚLEFARSKI Jacek 861BYDGOSZCZM-3040M 8800:00:0400:19:53.7000:19:58.10+00:04:223:5815.1
91ZBIRANEK Remigiusz 9541 BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZM-4023M 8900:00:0500:19:54.7000:20:00.55+00:04:233:5915.1
92WIECZOREK Waldemar 148BYDGOSZCZM-3041M 9000:01:5200:19:54.8500:21:46.95+00:04:233:5815.1
93DRWĘCKI Daniel 749BIEGNIJ Z PROSERVICEBYDGOSZCZM-3042M 9100:00:0900:19:55.1500:20:04.60+00:04:233:5915.1
94SUDOŁ Jacek 1085BYDGOSZCZM-4024M 9200:00:0600:19:58.3500:20:05.15+00:04:263:5915
95RAK Patryk 1405LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM-108M 9300:01:2600:20:01.3000:21:28.15+00:04:294:0015
96JANYSKA Krzysztof 232BYDGOSZCZM-3043M 9400:00:0800:20:05.3000:20:13.45+00:04:334:0114.9
97SKORNIA Eliza 82BYDGOSZCZK-201K 300:00:1300:20:06.1000:20:19.55+00:04:344:0114.9
98ŁASSA Rafał 45SBRT BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-2018M 9500:00:1300:20:06.3500:20:19.90+00:04:344:0114.9
99CZEPEK Aleksander 723BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-60+1M 9600:00:0300:20:10.9500:20:14.65+00:04:394:0214.9
100BAŁDYGA Daniel 5931 BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZM-3044M 9700:00:0500:20:11.3500:20:16.90+00:04:394:0214.9
101WŁOCH Mateusz 511BYDGOSZCZM-109M 9800:00:1000:20:12.5000:20:23.05+00:04:404:0214.8
102WANKIEWICZ Łukasz 83SZURUSIE TEAMBYDGOSZCZM-2019M 9900:00:1200:20:18.2000:20:30.55+00:04:464:0314.8
103SOBCZAK Rafał 1175OSIĘCINYM-2020M 10000:00:0500:20:18.5000:20:23.50+00:04:464:0314.8
104SOKOŁOWSKI Tomasz 1444KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM-3045M 10100:00:1700:20:19.1000:20:36.95+00:04:474:0314.8
105SOBOWIEC Mateusz 351MUKS 'PIĘTNASTKA' BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1010M 10200:00:0700:20:19.8500:20:27.45+00:04:484:0414.8
106STREHLKE Mateusz 1386AKPIAMETALKRUSZYN KRAJEŃSKIM-1011M 10300:00:0500:20:21.4500:20:27.05+00:04:494:0414.7
107WIONCZEK Szymon 1174BIAŁE BŁOTAM-1012M 10400:01:2600:20:21.6000:21:47.85+00:04:504:0414.7
108WARCZAK Kuba 739TEAMOCHALBYDGOSZCZM-3046M 10500:00:1000:20:21.7000:20:32.05+00:04:504:0414.7
109FRYDRYSZEK Michał 40TRIPOWERBYDGOSZCZM-2021M 10600:00:0600:20:22.5500:20:29.00+00:04:504:0414.7
110OLSZYŃSKI Sebastian 1157SPARTANIE DZIECIOMBYDGOSZCZM-4025M 10700:00:2100:20:24.7000:20:46.55+00:04:534:0514.7
111BOINSKI Rafal 893SOLEC KUJAWSKIM-3047M 10800:00:0900:20:25.0500:20:34.50+00:04:534:0514.7
112PALACZ Wioletta 296BYDGOSZCZK-401K 400:00:0700:20:26.6000:20:34.20+00:04:554:0514.7
113SZYSZKA Radosław 297BYDGOSZCZM-3048M 10900:00:0700:20:26.6500:20:34.50+00:04:554:0514.7
114MICHALAK Wojciech 685BYDGOSZCZM-503M 11000:00:3100:20:27.2500:20:58.25+00:04:554:0514.7
115NOWICKI Mateusz 1103BYDGOSZCZM-2022M 11100:00:1900:20:30.6000:20:49.90+00:04:594:0614.6
116WŁOCH Sylwester 512BYDGOSZCZM-504M 11200:00:1000:20:31.4000:20:42.25+00:04:594:0614.6
117ŚLEFARSKI Marcin 872BIAŁE BŁOTAM-3049M 11300:00:1700:20:34.9500:20:52.25+00:05:034:0714.6
118STAŃCZYK Martyna 116TOMASZÓW MAZOWIECKIK-202K 500:00:0700:20:35.6000:20:42.75+00:05:044:0714.6
119ŁOBODA Maciej 318ŚLESINM-3050M 11400:00:0300:20:36.1500:20:39.50+00:05:044:0714.6
120KLINOWSKI Radosław 470BYDGOSZCZM-3051M 11500:00:5700:20:37.0000:21:34.60+00:05:054:0714.6
121GAWROŃSKI Mateusz 916BARCINM-2023M 11600:00:2300:20:37.8500:21:01.30+00:05:064:0714.5
122KOWALSKI Kamil 1300NIEMCZM-1013M 11700:00:0400:20:38.1000:20:43.05+00:05:064:0714.5
123SKARWECKI Remigiusz 589ŁABISZYNM-3052M 11800:00:1300:20:38.5500:20:51.90+00:05:064:0714.5
124SKWARCZYNSKI Radek 529TRIPOWERBYDGOSZCZM-2024M 11900:00:0600:20:38.7500:20:44.75+00:05:074:0714.5
125CIUPA Jarosław 158ARRKBYDGOSZCZM-4026M 12000:00:0300:20:38.8500:20:42.65+00:05:074:0714.5
126CZYZEWSKI Mateusz 433KUJAVIA3TEAMSOLEC KUJAWSKIM-3053M 12100:00:0700:20:40.2000:20:47.65+00:05:084:0814.5
127OCHNIOWSKI Wojciech 879KRAKÓWM-2025M 12200:00:4500:20:40.6500:21:25.95+00:05:094:0814.5
128FOLERZYŃSKI Dawid 1304BYDGOSZCZM-1014M 12300:00:0600:20:41.1500:20:47.95+00:05:094:0814.5
129WAŁĘZA Hubert 857KANAŁOWA TRI TEAMBYDGOSZCZM-3054M 12400:00:1200:20:41.9000:20:54.35+00:05:104:0814.5
130KOCIKOWSKA Asia 234BYDGOSZCZK-101K 600:00:0800:20:43.5500:20:52.40+00:05:114:0814.5
131MALINOWSKI Igor 178BYDGOSZCZM-1015M 12500:00:0800:20:43.6500:20:52.60+00:05:124:0814.5
132DĄBROWSKI Jarosław 11CB163BYDGOSZCZM-2026M 12600:01:2700:20:44.4000:22:11.80+00:05:124:0814.5
133HOC Marek 478LEGE ARTISBYDGOSZCZM-4027M 12700:00:0700:20:45.8000:20:53.75+00:05:144:0914.4
134ŁYSZCZARZ Błażej 1392BYDGOSZCZM-3055M 12800:00:3900:20:47.0000:21:26.05+00:05:154:0914.4
135WIDŹGOWSKI Przemysław 428BYDGOSZCZM-4028M 12900:00:2300:20:47.9500:21:11.30+00:05:164:0914.4
136POKORSKI Tomasz 809BYDOSZCZM-3056M 13000:00:1900:20:48.1000:21:07.60+00:05:164:0914.4
137POLACZYK Tomasz 295BYDGOSZCZM-3057M 13100:00:3800:20:48.1500:21:27.10+00:05:164:0914.4
138BAGROWSKI Marek 691UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNIXTWO MEDYCZNR RATUJE I BIEGAJANOWO /K/ DABROWY CHELMINSKIEJM-505M 13200:00:1100:20:48.2000:20:59.70+00:05:164:0914.4
139KOCHAŃSKI Dariusz 695BUKOWIECM-506M 13300:00:0700:20:48.5000:20:55.65+00:05:164:0914.4
140HERMELIN Wojciech 1088KANCELARIA-HMMBYDGOSZCZM-4029M 13400:00:1600:20:49.7500:21:06.05+00:05:184:1014.4
141NIEDBALSKI Grzegorz 1328RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-Open1M 13500:00:0900:20:50.4500:21:00.30+00:05:184:1014.4
142WUJEK Magdalena 1301BYDGOSZCZK-303K 700:00:0900:20:51.6500:21:01.10+00:05:204:1014.4
143DURAJEWSKI Mateusz 68SOFTMAKS.PLBYDGOSZCZM-2027M 13600:00:3200:20:52.4000:21:25.15+00:05:204:1014.4
144GALINSKI Bartosz 61 BLOGBYDGOSZCZM-2028M 13700:00:0500:20:52.8000:20:58.10+00:05:214:1014.4
145ISELVMO Espen 1282NORWAYM-2029M 13800:00:3400:20:53.5500:21:27.70+00:05:214:1014.4
146RIZVI Syed 1247BYDGOSZCZM-2030M 13900:00:1000:20:53.9500:21:04.65+00:05:224:1014.4
147NADRATOWSKI Maciej 486KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4030M 14000:00:0700:20:54.9000:21:02.30+00:05:234:1114.3
148BOŁKA Szymon 1198BYDGOSZCZM-3058M 14100:00:2000:20:56.1000:21:16.25+00:05:244:1114.3
149GZYL Mikolaj 983JANUSZE TRIATHLONU 'EXODUS' TEAMBYDGOSZCZM-3059M 14200:01:4000:20:56.6500:22:36.95+00:05:254:1114.3
150TUBAJA Albert 63KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4031M 14300:00:0600:20:58.0500:21:04.85+00:05:264:1114.3
151WESOŁOWSKI Dariusz 206BYDGOSZCZM-4032M 14400:00:0900:20:58.5000:21:08.25+00:05:264:1114.3
152CYL Dawid 693FORDONRUNNERSBYDGOSZCZM-3060M 14500:00:1000:21:03.2000:21:13.75+00:05:314:1214.3
153MROTEK Michał 182QUAPRO TEAMKRUSZYN KRAJEŃSKIM-3061M 14600:00:0600:21:03.7500:21:09.75+00:05:324:1214.3
154ROMEL Michał 1201NAKŁO NAD NOTECIĄM-2031M 14700:00:2000:21:03.9000:21:24.55+00:05:324:1214.2
155TORCHALSKI Krzysztof 51RUN PASJABYDGOSZCZM-60+2M 14800:00:0200:21:04.4000:21:07.25+00:05:324:1314.2
156ROSIŃSKI Maciej 2BYDGOSZCZM-4033M 14900:01:3400:21:05.9000:22:40.25+00:05:344:1314.2
157KOWALSKI Marek 1298NIEMCZM-4034M 15000:00:0400:21:07.5000:21:11.55+00:05:354:1314.2
158BILSKI Marcin 743OPONEOBYDGOSZCZM-3062M 15100:00:2400:21:07.9000:21:32.00+00:05:364:1314.2
159KAMPER Jarosław 735BYDGOSZCZM-4035M 15200:00:0700:21:08.2000:21:15.45+00:05:364:1314.2
160WACHOWSKI Piotr 241BYDGOSZCZM-3063M 15300:00:0100:21:09.3000:21:10.90+00:05:374:1314.2
161GÓRALSKA Marta 1097OLSZTYNK-203K 800:00:2800:21:11.0500:21:39.70+00:05:394:1414.2
162ROSÓŁ Jacek 464BYDGOSZCZM-3064M 15400:00:0800:21:11.3500:21:19.45+00:05:394:1414.2
163BIAŁY Dawid 1082SPÓJNIA BIAŁE BŁOTALUCIMM-2032M 15500:00:4000:21:13.8500:21:54.10+00:05:424:1414.1
164PIECHOWIAK Jacek 508ZAMOSCM-4036M 15600:00:1200:21:16.6000:21:29.50+00:05:454:1514.1
165DROŻYŃSKI Maciej 728CB163BYDGOSZCZM-2033M 15700:00:1200:21:16.7000:21:28.90+00:05:454:1514.1
166SZYMAŃSKI Bartłomiej 1113BYDGOSZCZM-2034M 15800:01:3800:21:16.7500:22:55.65+00:05:454:1514.1
167DZIEKAN Wojciech 1161KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3065M 15900:00:0700:21:17.0500:21:24.65+00:05:454:1514.1
168LATOS Paweł 236BRACIA LATOSBYDGOSZCZM-3066M 16000:00:1100:21:19.0500:21:30.65+00:05:474:1514.1
169PALIGA Maciej 409SOŚNOM-3067M 16100:00:0800:21:19.1500:21:28.00+00:05:474:1614.1
170GMOSINSKI Tomasz 1453BYDGOSZCZM-3068M 16200:00:2100:21:19.2000:21:41.05+00:05:474:1614.1
171BEDNAREK Piotr 1270RUN PASJABYDGOSZCZM-1016M 16300:00:0800:21:19.5500:21:27.70+00:05:474:1514.1
172RONALDOWSKI Kacper 920BYDGOSZCZM-2035M 16400:00:1400:21:19.6500:21:33.95+00:05:484:1514.1
173ROGALSKI Maciej 1434OLOTEAMBYDGOSZCZM-3069M 16500:00:0800:21:20.3500:21:28.90+00:05:484:1614.1
174JUREK Piotr 442BBL SZUBINSZUBINM-507M 16600:00:2100:21:22.6500:21:44.10+00:05:514:1614
175ŁOBOCKI Krzysztof 420BYDGOSZCZM-3070M 16700:00:0800:21:22.8500:21:31.35+00:05:514:1614
176JANCOWSKI Wojciech 1053BYDGOSZCZM-4037M 16800:00:0900:21:24.7000:21:34.20+00:05:534:1714
177ŚWIATLAK Piotr 895ATOS / PKO POMAGAMY Z KAŻDYM KROKIEMBYDGOSZCZM-2036M 16900:00:1200:21:25.6500:21:37.80+00:05:544:1714
178ŚLEFARSKI Rafał 860SIEKIERKI WIELKIEM-4038M 17000:00:1700:21:26.5000:21:43.65+00:05:544:1714
179SALANOVA Angel 1296Y4UTARRAGONAM-2037M 17100:00:0000:21:26.9500:21:26.95+00:05:554:1714
180LESZCZYŃSKI Łukasz 785BYDGOSZCZM-3071M 17200:00:3400:21:27.9000:22:02.75+00:05:564:1714
181FRANKOWSKI Paweł 1411BYDGOSZCZM-4039M 17300:00:2400:21:29.5000:21:53.75+00:05:574:1714
182STĘPSKI Marek 104BYDGOSZCZM-4040M 17400:00:0600:21:29.7500:21:36.05+00:05:584:1814
183BARAŃSKI Władysław 1373BYDGOSZCZM-3072M 17500:00:0200:21:33.4500:21:36.05+00:06:014:1813.9
184KOWALSKI Krzysztof 321OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKIKRUSZYN KRAJEŃSKIM-3073M 17600:00:2200:21:34.4000:21:56.75+00:06:024:1813.9
185RUMIŃSKI Adam 98SZURUSIE TEAMBYDGOSZCZM-3074M 17700:00:1900:21:34.4500:21:54.00+00:06:024:1913.9
186RATAJ Zuzanna 898POLONIA BYDGOSZCZ SLAPOZNAŃK-304K 900:00:0600:21:35.0500:21:41.20+00:06:034:1913.9
187PIEKARSKI Arkadiusz 754BYDGOSZCZM-3075M 17800:01:0000:21:36.1000:22:36.35+00:06:044:1913.9
188ANTKOWIAK Bartosz 788TCMS PESA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3076M 17900:00:0800:21:38.8500:21:47.65+00:06:074:1913.9
189HOLM HENRIKSEN Jonas 1244COLLEGIUM MEDICUMDRAMMENM-2038M 18000:00:1400:21:38.9500:21:53.05+00:06:074:1913.9
190CICHOWICZ Marcin 1337SOLEC KUJAWSKIM-4041M 18100:00:0600:21:40.4000:21:46.75+00:06:084:2013.8
191NADOLNY Sebastian 625BYDGOSZCZM-4042M 18200:00:1700:21:42.4500:22:00.25+00:06:104:2013.8
192WNUCZYŃSKI Jakub 1251BYDGOSZCZM-1017M 18300:00:1700:21:43.3500:22:01.05+00:06:114:2013.8
193BRĄŻKIEWICZ Rafał 215BYDGOSZCZM-4043M 18400:00:1800:21:43.4000:22:02.35+00:06:114:2013.8
194WNUCZYŃSKI Andrzej 803ORANGE POLSKABYDGOSZCZM-4044M 18500:00:1800:21:43.7000:22:02.15+00:06:124:2013.8
195BIZON Bartosz 924BYDGOSZCZM-3077M 18600:00:2500:21:44.9500:22:10.20+00:06:134:2113.8
196GACKOWSKI Krzysztof 18IRON&ONE TEAMBYDGOSZCZM-4045M 18700:00:0800:21:45.2500:21:53.50+00:06:134:2113.8
197SKUBISZAK Mateusz 1266BYDGOSZCZM-1018M 18800:00:0100:21:46.4000:21:48.25+00:06:144:2113.8
198GOŁĘBIEWSKI Piotr 805BYDGOSZCZM-4046M 18900:00:0800:21:47.1500:21:55.90+00:06:154:2113.8
199ADAMCZAK Filip 1156BYDGOSZCZM-1019M 19000:00:0600:21:50.9000:21:57.55+00:06:194:2213.7
200MROZIK Andrzej 688BYDGOSZCZM-4047M 19100:00:1500:21:51.8000:22:07.50+00:06:204:2213.7
201KRAWCZYK Arkadiusz 1346BUKOWIECM-2039M 19200:00:2400:21:53.3000:22:17.70+00:06:214:2213.7
202SZUBERSKI Michał 117DESPERACIBYDGOSZCZM-4048M 19300:00:2900:21:53.4500:22:22.80+00:06:214:2213.7
203GŁOWSKI Dariusz 435BYDGOSZCZM-4049M 19400:00:1200:21:54.3000:22:07.25+00:06:224:2313.7
204SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 763BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM-3078M 19500:00:2000:21:54.5000:22:14.65+00:06:224:2213.7
205QUAAS Łukasz 43BYDGOSZCZM-3079M 19600:00:1000:21:54.9500:22:05.00+00:06:234:2313.7
206KRZYSZTOŃ Emanuel 692BYDGOSZCZM-2040M 19700:00:4600:21:54.9500:22:41.65+00:06:234:2313.7
207ŻMICH Tomasz 302BYDGOSZCZM-4050M 19800:00:1000:21:55.7500:22:05.90+00:06:244:2313.7
208MROTEK Katarzyna 145ON THE MOVEKRUSZYN KRAJEŃSKIK-305K 1000:00:0600:21:55.8500:22:02.55+00:06:244:2313.7
209MALINOWSKI Artur 205MAKSYMILIANOWOM-4051M 19900:00:2400:21:56.7500:22:20.95+00:06:254:2313.7
210GABRYCH Maciej 23CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM-3080M 20000:00:1000:21:57.1500:22:07.80+00:06:254:2313.7
211GLAZA Patryk 639BYDGOSZCZM-3081M 20100:00:2700:21:58.6000:22:26.45+00:06:274:2313.6
212ZIELIŃSKI Waldemar 827BYDGOSZCZM-508M 20200:01:1800:21:58.8000:23:17.65+00:06:274:2313.6
213CIOSEK Mirosław 1184BYDGOSZCZM-509M 20300:00:0800:21:59.7500:22:08.50+00:06:284:2413.6
214PERLINSKI Damian 325MOŻE I POWOLI ALE ZA TO BYLE JAKBYDGOSZCZM-3082M 20400:00:4500:22:01.8500:22:47.20+00:06:304:2413.6
215GRAJEWSKI Tomasz 347BYDGOSZCZM-3083M 20500:00:1800:22:02.9000:22:21.80+00:06:314:2413.6
216RAUNEST Adam 1362BYDGOSZCZM-5010M 20600:00:1300:22:04.3000:22:17.50+00:06:324:2413.6
217ANDRZEJAK Sylwia 201ŻOŁĘDOWOK-402K 1100:00:2400:22:05.6500:22:29.80+00:06:344:2513.6
218KUCHCZYŃSKI Adam 834BÓL TO ŚCIEMABYDGOSZCZM-5011M 20700:00:1100:22:07.4500:22:18.50+00:06:354:2513.6
219KAMIŃSKI Marek 187TYPYGRUBEBYDGOSZCZM-2041M 20800:01:1400:22:08.7000:23:23.25+00:06:374:2513.5
220BRYJA Robert 970BYDGOSZCZM-5012M 20900:00:2100:22:12.9500:22:34.15+00:06:414:2613.5
221WOLAN Magdalena 5BYDGOSZCZK-306K 1200:00:4800:22:15.1000:23:03.40+00:06:434:2713.5
222BEŁKOWSKI Artur 621BYDGOSZCZM-2042M 21000:00:2300:22:16.3000:22:39.60+00:06:444:2713.5
223ROSIAK Jarosław 383KRBYDGOSZCZM-4052M 21100:00:4700:22:16.7000:23:04.00+00:06:454:2713.5
224CIEMNY Tomasz 627BYDGOSZCZM-4053M 21200:00:2000:22:17.9000:22:38.50+00:06:464:2713.5
225SZMELTER Michał 458BYDGOSZCZM-4054M 21300:00:2000:22:21.2500:22:42.00+00:06:494:2813.4
226SZYMCZAK Maciej 527STRZELEWOM-4055M 21400:00:0900:22:22.1500:22:31.35+00:06:504:2813.4
227REPCZYŃSKI Tomek 340BYDGOSZCZM-2043M 21500:01:1400:22:22.1500:23:36.45+00:06:504:2813.4
228SZUBARTOWSKI Robert 1322BYDGOSZCZM-4056M 21600:00:1600:22:24.6500:22:41.15+00:06:534:2913.4
229JASIŃSKI Artur 578SZUBINM-4057M 21700:00:5900:22:24.9000:23:24.50+00:06:534:2913.4
230NOWAK Rafał 711JYSK TEAMBYDGOSZCZM-2044M 21800:00:2100:22:25.3500:22:46.40+00:06:534:2913.4
231BARSZCZ Tomasz 1262BYDGOSZCZM-3084M 21900:00:1700:22:25.6000:22:43.40+00:06:544:2913.4
232JAŻDŻEWSKI Dawid 91DESPERACI BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3085M 22000:00:2800:22:26.8500:22:55.80+00:06:554:2913.4
233KLIMCZAK Piotr 1204OCULUS - NIEWIDOMIGRUDZIĄDZM-1020M 22100:01:0200:22:27.6000:23:30.10+00:06:564:2913.4
234GONIA Alicja 146BYDGOSZCZK-403K 1300:00:2700:22:27.9500:22:55.50+00:06:564:2913.4
235SAS Robert 660BYDGOSZCZM-4058M 22200:00:1700:22:28.2500:22:45.85+00:06:564:2913.4
236PAWLAK Jakub 770JFTC SUBYDGOSZCZM-3086M 22300:00:1700:22:30.0500:22:47.55+00:06:584:3013.3
237LUZAK Mirosław 414MWIK BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5013M 22400:00:1100:22:30.2000:22:41.75+00:06:584:3013.3
238NOWAKOWSKI Oskar 144BYDGOSZCZM-1021M 22500:00:1100:22:30.4000:22:41.65+00:06:584:3013.3
239KRUCZKOWSKI Adam 1220OCULUS - NIEWIDOMIBYDGOSZCZM-4059M 22600:00:0500:22:30.8500:22:36.25+00:06:594:3013.3
240MAŁOWIECKI Grzegorz 1223OCULUS - NIEWIDOMIPRZECŁAWM-4060M 22700:00:0500:22:31.0000:22:36.15+00:06:594:3013.3
241JAROCH Krzysztof 113BYDGOSZCZM-2045M 22800:01:0900:22:32.0000:23:41.30+00:07:004:3013.3
242PIEKARSKI Wojciech 755BYDGOSZCZM-4061M 22900:01:0000:22:32.5000:23:32.75+00:07:004:3013.3
243LEWICKI Maciej 764BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM-4062M 23000:00:1600:22:33.8500:22:50.45+00:07:024:3013.3
244MAZURKIEWICZ Piotr 899DOBRCZM-4063M 23100:00:3300:22:35.6500:23:09.25+00:07:044:3113.3
245WESOŁOWSKI Krzysztof 374NEKLAM-4064M 23200:00:1800:22:35.8500:22:53.90+00:07:044:3113.3
246NIEDBALSKI Paweł 163BYDGOSZCZM-3087M 23300:00:0100:22:37.3000:22:39.25+00:07:054:3113.3
247GWIAZDOWSKI Krzysztof 790BYDGOSZCZM-4065M 23400:00:0400:22:37.3000:22:42.10+00:07:054:3113.3
248TWARDOWSKI Bartosz 1473BYDGOSZCZM-3088M 23500:00:4900:22:38.2000:23:27.25+00:07:064:3113.3
249KARCZEWSKI Sławomir 287CWUBYDGOSZCZM-3089M 23600:00:1700:22:38.3000:22:55.30+00:07:064:3113.3
250LUZAK Magdalena 1BIEGNĘ DLA AGU I TOMECZKABYDGOSZCZK-204K 1400:00:2500:22:39.3000:23:05.25+00:07:074:3213.2
251CHMIELARZ Karina 369CZĘSTOCHOWAK-205K 1500:00:1700:22:39.5500:22:56.95+00:07:074:3113.2
252BIAŁOWĄS Dariusz 65BYDGOSZCZM-4066M 23700:00:3500:22:39.7000:23:15.35+00:07:084:3213.2
253KRZYŚKÓW Mateusz 538ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZM-2046M 23800:00:0700:22:40.1500:22:47.35+00:07:084:3213.2
254NAPORA Mateusz 665BYDGOSZCZM-2047M 23900:01:1600:22:40.3500:23:56.45+00:07:084:3213.2
255PACEK Mirosław 242SEROCKM-5014M 24000:00:2000:22:40.4000:23:00.95+00:07:084:3213.2
256WALUSIAK Miłosz 1308RUN PASJABYDGOSZCZM-3090M 24100:00:1400:22:41.8000:22:56.45+00:07:104:3213.2
257DOMEK Aleksander 154BYDGOSZCZM-3091M 24200:01:0800:22:42.9500:23:51.20+00:07:114:3213.2
258BURY Tomasz 563BYDGOSZCZM-3092M 24300:00:0900:22:43.6500:22:53.30+00:07:124:3213.2
259SPYCHALSKI Bartosz 828BYDGOSZCZM-2048M 24400:00:3100:22:47.0500:23:18.95+00:07:154:3313.2
260POBIEDZIŃSKI Robert 900POLONIA BYDGOSZCZ SLAZŁOTÓWM-2049M 24500:01:1500:22:47.8000:24:03.20+00:07:164:3313.2
261PALIWODA Jakub 1114TURM-2050M 24600:01:3900:22:50.0500:24:29.30+00:07:184:3413.1
262KAJA Dominika 376BYDGOSZCZK-206K 1600:00:4800:22:51.0500:23:39.15+00:07:194:3413.1
263GANDZIAROWSKA Anna 198BYDGOSZCZK-207K 1700:00:1400:22:53.1500:23:08.10+00:07:214:3413.1
264KLEPACZEWSKI Arkadiusz 298BYDGOSZCZM-3093M 24700:00:1400:22:53.4000:23:07.45+00:07:214:3413.1
265PAWLAK Dawid 766ESKIMOSBYDGOSZCZM-4067M 24800:00:0900:22:54.1000:23:04.00+00:07:224:3513.1
266SIUDA Sebastian 41SOLECCY BIEGACZEBYDGOSZCZM-4068M 24900:00:4500:22:55.9500:23:41.60+00:07:244:3513.1
267ŁABENDA Robert 84SZURUSIEBYDGOSZCZM-3094M 25000:00:1800:22:57.2500:23:16.20+00:07:254:3513.1
268BEDNAREK Paweł 776GORDON RUNZAMOŚĆM-3095M 25100:00:1400:22:57.9000:23:12.30+00:07:264:3513.1
269WOJCIECHOWSKI Dawid 1193WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM-2051M 25200:00:5500:22:58.7500:23:54.50+00:07:274:3513.1
270WROBEL Mateusx 1167FABIANKIM-2052M 25300:00:0200:22:59.0500:23:01.95+00:07:274:3513.1
271DACH Łukasz 873BYDGOSZCZM-3096M 25400:00:1000:23:00.9500:23:11.15+00:07:294:3613
272OTT Joanna 1239RACIAZK-102K 1800:00:2900:23:01.2000:23:30.90+00:07:294:3613
273PAWLACZYK Paweł 1338SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM-2053M 25500:00:5000:23:02.2500:23:52.40+00:07:304:3613
274NIEDBALSKI Szymon 128SKLEP BIEGACZA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-2054M 25600:00:1300:23:05.3500:23:18.55+00:07:334:3713
275GROCHOWSKI Piotr 1449M-3097M 25700:00:5100:23:06.0000:23:57.20+00:07:344:3713
276HORYD Justyna 55BYSGOSZCZK-404K 1900:00:5600:23:06.1000:24:02.15+00:07:344:3713
277STAWCZYK Dariusz 142BYDGOSZCZM-4069M 25800:00:2200:23:09.2000:23:31.70+00:07:374:3713
278CICHOWICZ Tomasz 1101BYDGOSZCZM-2055M 25900:01:2800:23:09.2000:24:37.75+00:07:374:3713
279DOMERACKI Damian 507ŁOCHOWOM-3098M 26000:00:0700:23:09.4500:23:17.25+00:07:374:3812.9
280LEWANDOWSKI Michał 980BYDGOSZCZM-3099M 26100:01:3500:23:11.2500:24:47.15+00:07:394:3812.9
281LEWANDOWSKI Rafał 498BYDGOSZCZM-30100M 26200:01:1100:23:11.5500:24:22.85+00:07:394:3812.9
282MRUGAŁA Bartosz 141BYDGOSZCZM-30101M 26300:00:2100:23:11.6000:23:33.35+00:07:404:3812.9
283KIEŁCZYŃSKI Marek 493PRZYŁĘKIM-4070M 26400:00:1400:23:11.8000:23:26.70+00:07:404:3812.9
284STASIEWSKI Mariusz 1127TRISPACEBYDGOSZCZM-4071M 26500:00:1600:23:11.8500:23:28.15+00:07:404:3812.9
285PIOTROWSKA Katarzyna 135BYDGOSZCZK-208K 2000:00:2100:23:11.9000:23:33.25+00:07:404:3812.9
286ANGLART Roman 199PARKRUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5015M 26600:00:3100:23:12.3500:23:43.50+00:07:404:3812.9
287ANDRYSIAK Tomasz 1443CIELEM-4072M 26700:00:3000:23:12.7500:23:43.45+00:07:414:3812.9
288MAŁECKI Damian 896PRUSZCZM-2056M 26800:00:0700:23:12.8500:23:20.65+00:07:414:3812.9
289KAMIŃSKI Łukasz 79QBOWICZ RODZINNA MAFIA BIEGOWANIEMCZM-30102M 26900:01:1100:23:13.8500:24:25.15+00:07:424:3812.9
290ŚLIWIŃSKI Piotr 1234OCULUS - NIEWIDOMITORUŃM-4073M 27000:00:0500:23:13.9000:23:19.65+00:07:424:3812.9
291CHMURZYŃSKI Jakub 1206OCULUS - NIEWIDOMIBYDGOSZCZM-2057M 27100:00:0500:23:13.9500:23:19.40+00:07:424:3812.9
292BAGCI Ugur 1299Y4UANTALYAM-2058M 27200:00:0000:23:14.1000:23:14.10+00:07:424:3812.9
293MAICHSZAK Michał 1222OCULUS - NIEWIDOMIBOCHNIAM-30103M 27300:00:0500:23:14.2500:23:19.60+00:07:424:3812.9
294DULIŃSKI Bartosz 958SP NIEMCZNIEMCZM-1022M 27400:00:3300:23:15.4000:23:48.40+00:07:434:3912.9
295WIENEKE Jonathan 1246BYDGOSZCZM-2059M 27500:00:3400:23:15.5000:23:49.95+00:07:434:3912.9
296TRUDNOWSKI Janusz 130BYDGOSZCZM-60+3M 27600:00:1100:23:15.9000:23:27.20+00:07:444:3912.9
297ANDRZEJEWSKA Sylwia 139BYDGOSZCZK-307K 2100:00:2200:23:17.0000:23:39.05+00:07:454:3912.9
298DULIŃSKI Jacek 957NIEMCZM-4074M 27700:00:3200:23:19.2500:23:51.40+00:07:474:3912.9
299MARCINKOWSKI Artur 1017KORONOWOM-2060M 27800:00:1900:23:19.4500:23:38.45+00:07:474:3912.9
300BARSZCZ Krzysztof 1462BYDGOSZCZM-30104M 27900:00:1700:23:20.0000:23:37.15+00:07:484:4012.9
301FOJUTOWSKI Jan 696BYDGOSZCZM-1023M 28000:00:3000:23:20.9000:23:51.75+00:07:494:4012.8
302PIASECKI Radoslaw 807BYDGOSZCZM-2061M 28100:00:3100:23:21.0500:23:52.65+00:07:494:4012.8
303BARTOS Ligia 231WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK-405K 2200:00:1600:23:22.1000:23:38.90+00:07:504:4012.8
304MOLENDA Piotr 1347BYDGOSZCZM-2062M 28200:00:0800:23:23.6500:23:32.15+00:07:524:4012.8
305FOJUTOWSKI Filip 697BYDGOSZCZM-1024M 28300:00:3100:23:23.7500:23:55.40+00:07:524:4012.8
306MAJCHRZAK Dawid 194ZOSIA TEAMBYDGOSZCZM-30105M 28400:00:4600:23:25.5500:24:11.95+00:07:534:4112.8
307KRYSZTOFORSKA Marta 1478BYDGOSZCZK-308K 2300:01:0100:23:26.1000:24:27.45+00:07:544:4112.8
308ŁAWNICZAK Paweł 567SOLEC KUJAWSKIM-30106M 28500:00:0700:23:26.8500:23:34.45+00:07:554:4112.8
309PRUSINOWSKI Jakub 1106BYDGOSZCZM-2063M 28600:00:1300:23:27.6500:23:41.45+00:07:564:4112.8
310GŁOWACKI Robert 1414BYDGOSZCZM-4075M 28700:00:0500:23:27.8500:23:33.55+00:07:564:4112.8
311KALIŃSKI Grzegorz 1089BYDGOSZCZM-4076M 28800:00:0300:23:28.0000:23:31.25+00:07:564:4112.8
312BARTCZAK Radosław 335CB163BYDGOSZCZM-2064M 28900:01:2800:23:28.2500:24:56.25+00:07:564:4112.8
313MAGDZIARZ Katarzyna 932KANCELARIA HMMBYDGOSZCZK-309K 2400:00:5000:23:29.2000:24:19.55+00:07:574:4112.8
314ŻUCHELKOWSKI Rafał 1008AGATA & RAFAŁ & ADAŚ TEAMBYDGOSZCZM-30107M 29000:01:0200:23:29.6500:24:31.90+00:07:584:4112.8
315BRZEZIŃSKI Sławomir 1315CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM-4077M 29100:00:2500:23:29.9000:23:55.55+00:07:584:4212.8
316NALEŻYTY Piotr 35KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM-30108M 29200:00:1800:23:30.6500:23:49.30+00:07:594:4212.8
317LITKOWSKI Marek 797DMK LEENIEMCZM-4078M 29300:00:5000:23:30.6500:24:21.15+00:07:594:4212.8
318SAJDAK Marcin 1055PĘDZĄCE ŻÓŁWIEZIELONKAM-30109M 29400:00:1400:23:30.9000:23:45.70+00:07:594:4212.8
319ŁABENDA Piotr 211TERENOWA MASAKRA TEAMBYDGOSZCZM-4079M 29500:00:1600:23:31.5500:23:47.70+00:07:594:4212.8
320MALICKI Łukasz 504KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30110M 29600:00:1700:23:31.7000:23:49.45+00:08:004:4212.7
321BYRTEK Grzegorz 314BYDGOSZCZM-4080M 29700:00:2000:23:31.8500:23:52.30+00:08:004:4212.7
322PRZEWŁOCKI Jakub 1056KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM-30111M 29800:00:1700:23:32.3500:23:49.55+00:08:004:4212.7
323SZATKOWSKI Oskar 1058KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM-2065M 29900:00:1700:23:33.4000:23:51.25+00:08:014:4212.7
324CABAJ Agata 453BYDGOSZCZK-209K 2500:00:0600:23:33.7500:23:40.70+00:08:024:4212.7
325PAWŁOWSKI Kamil 452ZIELONKAM-2066M 30000:00:0700:23:33.8500:23:41.00+00:08:024:4212.7
326BŁAŻEJEWSKI Kacper 684CB163BYDGOSZCZM-2067M 30100:01:3100:23:35.8500:25:07.35+00:08:044:4312.7
327ULATOWSKA Sylwia 1172TORUŃK-3010K 2600:00:2500:23:35.9500:24:01.15+00:08:044:4312.7
328GRZYWIŃSKI Łukasz 1481BYDGOSZCZM-30112M 30200:00:4400:23:37.5000:24:22.25+00:08:054:4312.7
329JASTRZĘBSKA Nina 659ŚRODA ŚLĄSKAK-2010K 2700:00:3400:23:37.6500:24:12.25+00:08:064:4312.7
330ARENT Piotr 658BYDGOSZCZM-2068M 30300:00:3400:23:37.8000:24:12.45+00:08:064:4312.7
331PYTLIŃSKI Paweł 681BYDGOSKIE ŻÓŁWIEOSIELSKOM-30113M 30400:00:4400:23:38.2000:24:22.70+00:08:064:4312.7
332ROŚ Sławek 389NOWA WIEŚ WIELKAM-30114M 30500:00:1500:23:39.2500:23:54.50+00:08:074:4312.7
333KISZKA Marcin 207RUN PASJABYDGOSZCZM-30115M 30600:00:1000:23:39.7500:23:50.05+00:08:084:4412.7
334JURKOWSKI Paweł 670TOASTMASTERS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30116M 30700:01:3000:23:40.6500:25:11.05+00:08:094:4412.7
335MALEWICZ Paweł 686BYDGOSZCZM-30117M 30800:00:1700:23:41.5500:23:58.90+00:08:094:4412.7
336STRÓŻYK Grażyna 850BYDGOSZCZK-2011K 2800:01:0100:23:43.6500:24:45.30+00:08:124:4412.6
337KITOWSKI Przemyslaw 1440BYDGOSZCZM-30118M 30900:00:1900:23:44.9000:24:04.05+00:08:134:4512.6
338DURCZAK Jerzy 459BYDGOSKIE OKONIEBIAŁE BŁOTAM-30119M 31000:01:0100:23:45.8000:24:47.75+00:08:144:4512.6
339MINNOCK Ivan 1486BYDGOSZCZM-2069M 31100:00:3400:23:47.0500:24:21.95+00:08:154:4512.6
340CHOJNACKI Arkadiusz 212NIGHT RUNNERSBYDGOSZCZM-2070M 31200:01:0600:23:48.1500:24:54.95+00:08:164:4512.6
341MUSS Karolina 1076BYDGOSZCZK-406K 2900:01:1000:23:48.9500:24:59.55+00:08:174:4512.6
342NAWROCKI Damian 1477BYDGOSZCZM-2071M 31300:00:3900:23:49.0000:24:28.20+00:08:174:4512.6
343NOWICKA Michalina 760BYDGOSZCZK-103K 3000:01:0900:23:49.3000:24:58.90+00:08:174:4512.6
344NOWICKI Adam 757PENTELBYDGOSZCZM-4081M 31400:01:0900:23:49.4000:24:59.00+00:08:174:4612.6
345KUFEL Magdalena 1126FC PIECZARABYDGOSZCZK-3011K 3100:01:3000:23:50.4000:25:20.55+00:08:184:4612.6
346SOŁTYSIUK Bartosz 1130FC PIECZARABYDGOSZCZM-30120M 31500:01:2900:23:50.8500:25:20.65+00:08:194:4612.6
347TRZCIŃSKI Eugeniusz 358BYDGOSZCZM-60+4M 31600:00:2000:23:50.9000:24:11.05+00:08:194:4612.6
348KWIATKOWSKI Karol 1331CFRBYDGOSZCZM-4082M 31700:00:5900:23:50.9000:24:49.95+00:08:194:4612.6
349FRĄCKOWIAK Waldemar 1145BYDGOSZCZM-4083M 31800:01:1500:23:52.3000:25:07.65+00:08:204:4612.6
350LEŚNIEWSKI Tomasz 333BYDGOSZCZM-4084M 31900:00:0800:23:52.3500:24:00.85+00:08:204:4612.6
351IWANUSEK Paweł 528GRUPA BANKIETOWA SPECJALBYDGOSZCZM-4085M 32000:01:2000:23:52.5000:25:13.45+00:08:204:4612.6
352POZNAŃ Łukasz 181BYDGOSZCZM-30121M 32100:01:3000:23:52.8000:25:23.55+00:08:214:4612.6
353GIERSZEWSKA Grazyna 129BYDGOSZCZK-407K 3200:00:4800:23:53.1000:24:41.90+00:08:214:4612.6
354KILANOWSKI Dariusz 1242BYDGOSZCZM-30122M 32200:01:2800:23:53.4500:25:22.15+00:08:214:4612.6
355GROBELNA Angelika 258BYDGOSZCZ NA STARTNIEMCZK-408K 3300:00:5600:23:54.1000:24:51.05+00:08:224:4712.5
356PAWLAK Robert 1329NIE ZRZESZONYBYDGOSZCZM-4086M 32300:00:3200:23:54.1000:24:26.30+00:08:224:4612.6
357RADULSKI Dawid 441BYDGOSZCZM-2072M 32400:00:3800:23:54.4000:24:32.85+00:08:224:4612.6
358ŻEBRACKI Artur 406BYDGOSZCZM-30123M 32500:01:2500:23:56.2500:25:21.85+00:08:244:4712.5
359ROSZCZYN Dawid 275CB163BYDGOSZCZM-30124M 32600:01:3400:23:56.4000:25:31.05+00:08:244:4712.5
360WIŚNIEWSKI Jacek 193BYDGOSZCZM-30125M 32700:00:0300:23:56.7500:24:00.65+00:08:254:4712.5
361DUDKOWIAK Michał 1330TORUŃM-30126M 32800:00:1600:23:56.9000:24:13.45+00:08:254:4712.5
362DROZDOWSKI Krzysztof 654BYDGOSZCZM-4087M 32900:00:4000:23:57.3000:24:37.65+00:08:254:4712.5
363APPEL Karol 1000BYDGOSZCZM-2073M 33000:00:2300:23:57.5500:24:21.15+00:08:254:4712.5
364KURZAWA Mirella 561KICINK-2012K 3400:00:2200:23:57.8000:24:19.85+00:08:264:4712.5
365KOWALCZYK Tomasz 1374BYDGOSZCZM-4088M 33100:00:1500:23:58.9000:24:14.00+00:08:274:4712.5
366SIUDA Marek 124BYDGOSZCZM-4089M 33200:00:4600:23:59.7000:24:46.25+00:08:284:4812.5
367KUTOWSKI Przemysław 299PRUSZCZPRUSZCZM-4090M 33300:00:1000:23:59.9500:24:10.55+00:08:284:4812.5
368SOSNA Mikolaj 92BYDGOSZCZM-30127M 33400:01:1900:24:00.2000:25:19.60+00:08:284:4812.5
369GÓRSKI Michał 853BYDGOSZCZM-30128M 33500:00:0700:24:00.7500:24:08.05+00:08:294:4812.5
370HORODYSKI Paweł 1077PMNBYDGOSZCZM-30129M 33600:00:5100:24:00.9000:24:52.25+00:08:294:4812.5
371LUDWICZAK Oskar 1227OCULUS - NIEWIDOMIWITOSŁAWM-30130M 33700:01:0200:24:01.0500:25:03.30+00:08:294:4812.5
372HRYCZ Paweł 905#BBKTSTORUŃM-4091M 33800:00:2500:24:01.3500:24:27.15+00:08:294:4812.5
373BICZKOWSKA Magdalena 492INOWROCŁAWK-3012K 3500:00:1200:24:01.7000:24:14.60+00:08:304:4812.5
374ŚWIATLAK Marek 237BYDGOSZCZM-4092M 33900:00:5700:24:01.9500:24:59.30+00:08:304:4812.5
375CICHOŃSKA - BAZAK Marzena 1500CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZK-409K 3600:00:0800:24:02.3000:24:10.95+00:08:304:4812.5
376SZYCZEWSKA Ewa 269BYDGOSZCZK-4010K 3700:00:1900:24:02.8500:24:22.35+00:08:314:4812.5
377MEYER Maciej 1260BYDGOSZCZM-2074M 34000:01:3900:24:02.9000:25:42.40+00:08:314:4812.5
378MEYER Marek 844BYDGOSZCZM-4093M 34100:01:3900:24:02.9500:25:42.65+00:08:314:4812.5
379GRABOWSKA Dominika 97MOC I SIŁABYDGOSZCZK-2013K 3800:00:2200:24:03.8000:24:26.05+00:08:324:4812.5
380BURCZYK Roman 517BYDGOSZCZM-4094M 34200:01:3600:24:04.5000:25:41.25+00:08:324:4912.5
381KARLIŃSKI Oskar 391BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1025M 34300:00:4100:24:04.7000:24:45.85+00:08:334:4812.5
382BĄBOLEWSKI Łukasz 172BYDGOSZCZM-30131M 34400:01:0900:24:05.2500:25:14.65+00:08:334:4912.5
383DĄBROWSKI Bartosz 1431SPORTOWA PASJABYDGOSZCZM-30132M 34500:00:3900:24:07.0000:24:46.85+00:08:354:4912.4
384MALINOWSKI Waldemar 677RUN LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM-4095M 34600:00:4300:24:07.4500:24:51.05+00:08:354:4912.4
385GAWRYCH Adam 602BYDGOSZCZM-2075M 34700:00:5100:24:08.0500:24:59.90+00:08:364:4912.4
386MUSIELEWSKA Daria 221BYDGOSZCZK-2014K 3900:00:1200:24:10.1500:24:22.25+00:08:384:5012.4
387KLAWIKOWSKA Julita 926BYDGOSZCZK-3013K 4000:01:2700:24:11.3500:25:38.45+00:08:394:5012.4
388SIEKIERKA Jarosław 85BYDGOSZCZM-30133M 34800:00:0300:24:11.7000:24:15.20+00:08:404:5012.4
389KRYSZTOFORSKI Wojciech 1487ZOSIA TEAMBYDGOSZCZM-30134M 34900:01:0000:24:13.6500:25:14.20+00:08:424:5012.4
390KACZMARCZYK Maciek 1023ELBLĄGM-1026M 35000:00:4800:24:15.5500:25:04.10+00:08:434:5112.4
391KRESIŃSKI Andrzej 415BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30135M 35100:01:2100:24:16.0000:25:37.55+00:08:444:5112.4
392BĘC Dominika 1108CB163MAKSYMILIANOWOK-2015K 4100:01:3100:24:16.9500:25:48.65+00:08:454:5112.4
393STELMASZEK Patryk 203OSIELSKOM-1027M 35200:01:0700:24:17.4500:25:24.65+00:08:454:5112.4
394LEWANDOWSKI Adam 153TEAM KUCYKIBYDGOSZCZM-4096M 35300:00:5700:24:17.6000:25:15.15+00:08:464:5112.3
395KWIATKOWSKA-MARKIEWICZ Kamila 1286NIEMCZK-3014K 4200:00:3100:24:17.9000:24:49.55+00:08:464:5112.3
396LOOSE Paulina 1004LOS KUMPLOSBYDGOSZCZK-3015K 4300:00:5500:24:17.9000:25:13.20+00:08:464:5112.3
397KWIATKOWSKA Bożena 717BYDGOSZCZK-4011K 4400:00:2800:24:20.4000:24:48.55+00:08:484:5212.3
398WOJCIECHOWSKA Emilia 136BYDGOSZCZK-4012K 4500:00:2700:24:21.1000:24:48.90+00:08:494:5212.3
399WOJCIECHOWSKI Jarosław 138BYDGOSZCZM-4097M 35400:00:2700:24:21.1000:24:48.85+00:08:494:5212.3
400MAJEWSKA Monika 741UMLUCIMK-3016K 4600:00:1300:24:21.2500:24:34.50+00:08:494:5212.3
401ZABROCKI Marcin 1007CHOJNICEM-2076M 35500:00:4200:24:21.4500:25:03.50+00:08:494:5212.3
402ŻDANOWICZ Anna 713TRZCIANKAK-3017K 4700:00:1800:24:21.8000:24:40.30+00:08:504:5212.3
403KOLSKI Radek 306VAUPE TEAMBYDGOSZCZM-4098M 35600:01:0000:24:22.8000:25:22.80+00:08:514:5212.3
404LICA Paweł 58BYDGOSZCZM-2077M 35700:01:3000:24:23.0000:25:53.35+00:08:514:5212.3
405TOMYS Julia 1371OSIELSKOK-2016K 4800:00:4500:24:23.1000:25:08.85+00:08:514:5212.3
406ZAMIATOWSKA Kinga 1119BELLA LINE BDGBYDGOSZCZK-4013K 4900:00:1100:24:24.1000:24:35.10+00:08:524:5212.3
407GRACZ Adam 1460SOLEC KUAWSKIM-30136M 35800:01:2500:24:26.0000:25:51.25+00:08:544:5312.3
408TYLKOWSKI Łukasz Piotr 488TURBOGROSZKI.RUNINOWROCŁAWM-2078M 35900:00:3200:24:26.3000:24:58.70+00:08:544:5312.3
409GORCZYCA Rafał 871BYDGOSZCZM-4099M 36000:01:5000:24:26.5000:26:16.70+00:08:544:5312.3
410BISKUPSKA Rita 1442KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZK-2017K 5000:00:1800:24:26.6500:24:45.05+00:08:554:5312.3
411MOLENDA Patrycja 1061KLINIKA TRIATHLONU TEAMBYDGOSZCZK-2018K 5100:00:1800:24:26.7500:24:44.95+00:08:554:5312.3
412RÓLKA Robert 782BYDGOSZCZM-30137M 36100:01:3800:24:26.8500:26:04.95+00:08:554:5312.3
413SZARLEJ Marcin 1393BYDGOSZCZM-30138M 36200:01:0100:24:27.0000:25:28.30+00:08:554:5312.3
414ŁUDZIŃSKI Jakub 564BYDGOSZCZM-30139M 36300:01:2600:24:27.2000:25:53.95+00:08:554:5312.3
415KULIGOWSKA Weronika 1021BYDGOSZCZK-3018K 5200:00:4100:24:27.3500:25:09.10+00:08:554:5312.3
416LEWANDOWSKI Michał 1183WEKENDOWI BIEGACZEBYDGOSZCZM-30140M 36400:01:0100:24:27.7500:25:29.20+00:08:564:5312.3
417WAJER Marita 1024REEBOK RUN CREW BYDGOSZCZŚLESINK-2019K 5300:00:2900:24:28.1000:24:57.55+00:08:564:5312.3
418KLINOWSKI Przemysław 884BRACTWO WOJOWNIKOW KRUKIKOBYLARNIAM-30141M 36500:01:1100:24:28.3000:25:39.60+00:08:564:5312.3
419JURSKI Robert 514BYDGOSZCZM-40100M 36600:00:2600:24:28.4500:24:54.55+00:08:564:5312.3
420WOLAK Piotr 1454SOLEC KUJAWSKIM-30142M 36700:01:2500:24:28.5500:25:54.45+00:08:564:5312.3
421JEDLIŃSKI Janusz 1439OFTALMIKA (SYMPATYK)BYDGOSZCZM-5016M 36800:00:1500:24:28.9500:24:44.45+00:08:574:5312.3
422SZYMAŃSKI Tomasz 611BYDGOSZCZM-30143M 36900:00:0700:24:29.9000:24:36.90+00:08:584:5312.3
423MILCER Emilia 1029BYDGOSZCZK-3019K 5400:01:0300:24:31.1500:25:34.55+00:08:594:5412.2
424GIŻA Wioletta 238POLONIA BYDGOSZCZ SLABYDGOSZCZK-3020K 5500:00:3200:24:31.8500:25:04.55+00:09:004:5412.2
425JEDRZEJCZYK Wojciech 401BYDGOSZCZM-1028M 37000:00:3700:24:32.6500:25:10.30+00:09:014:5412.2
426NAGORZYSKA Sylwia 27BIEGAMWSPIERAMMOTYWUJĘBYDGOSZCZK-3021K 5600:00:0900:24:32.7500:24:42.15+00:09:014:5412.2
427PIOTROWSKI Dariusz 66BYDGOSZCZM-40101M 37100:01:0600:24:33.4500:25:39.90+00:09:014:5412.2
428DURAŁEK Oskar 463PRUSZCZM-1029M 37200:01:0700:24:33.4500:25:40.85+00:09:014:5412.2
429NAGORZYSKI Arkadiusz 16BIEGAMWSPIERAMMOTYWUJĘBYDGOSZCZM-30144M 37300:00:0900:24:33.5000:24:42.60+00:09:014:5412.2
430CZYŻEWSKA Justyna 326BRZOZAK-3022K 5700:00:0800:24:33.6000:24:42.55+00:09:024:5412.2
431POTRZEBOWSKA Agata 132DEAF I #B3KBYDGOSZCZK-3023K 5800:00:0900:24:33.6000:24:42.95+00:09:024:5412.2
432ŻUCHOWSKI Dariusz 1375BYDGOSZCZM-5017M 37400:00:2500:24:33.8500:24:59.65+00:09:024:5412.2
433SZYDŁOWSKI Rafał 73SOFTMAKS.PLBYDGOSZCZM-30145M 37500:01:1700:24:33.9000:25:51.25+00:09:024:5412.2
434DERESZYŃSKI Jan 503CYSTERSIBYDGOSZCZM-30146M 37600:01:0700:24:34.3000:25:41.55+00:09:024:5412.2
435KWASEK Wojciech 191KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5018M 37700:00:2800:24:35.1500:25:03.20+00:09:034:5512.2
436KIJEWSKI Maciej 52KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30147M 37800:00:3200:24:35.3000:25:07.50+00:09:034:5512.2
437KROPIDŁOWSKI Bartosz 500BYDGOSZCZM-30148M 37900:00:3200:24:35.7500:25:07.80+00:09:044:5512.2
438CZAJA Tomasz 752BYDGOSZCZM-30149M 38000:00:3100:24:35.9000:25:07.20+00:09:044:5512.2
439PYJOS Rafał 1028BYDGOSZCZM-30150M 38100:00:2400:24:36.2500:25:01.10+00:09:044:5512.2
440CZAJA Jarosław 26BYDGOSZCZM-40102M 38200:00:4800:24:36.3000:25:24.90+00:09:044:5512.2
441PRACKI Łukasz 1427BYDGOSZCZM-2079M 38300:00:2700:24:37.5500:25:04.55+00:09:054:5512.2
442PAWLEWSKA Klaudia 1045SPORTWAYBYDGOSZCZK-104K 5900:00:2600:24:38.3500:25:04.50+00:09:064:5512.2
443ŚNIECHOTA Konrad 188TYPYGRUBEBYDGOSZCZM-30151M 38400:01:1400:24:38.9000:25:53.75+00:09:074:5512.2
444TUREK Józef 747BYDGOSZCZM-2080M 38500:00:4400:24:39.2000:25:23.60+00:09:074:5512.2
445ŁOBODA Sylwia 320ŚLESINK-3024K 6000:00:0200:24:39.3500:24:42.00+00:09:074:5612.2
446SOBOLEWSKA Aleksandra 400STAFF ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLONBYDGOSZCZK-2020K 6100:00:2900:24:39.5000:25:08.60+00:09:074:5512.2
447WIENEKE Annika 1281GERMANK-3025K 6200:00:3400:24:42.1500:25:17.05+00:09:104:5612.1
448KORNACKI Artur 855BYDGOSZCZM-40103M 38600:00:1300:24:42.7000:24:56.65+00:09:114:5612.1
449POLACKA Jadwiga 794-K-4014K 6300:00:1200:24:43.3500:24:56.25+00:09:114:5612.1
450DUDZIC Sławek 354SCERUNZIELONKAM-5019M 38700:00:5900:24:43.3500:25:42.65+00:09:114:5612.1
451KODRANC Michał 254TYPYGRUBEBYDGOSZCZM-30152M 38800:01:2100:24:43.5500:26:05.45+00:09:114:5612.1
452KISIEL Krystian 555BYDGOSZCZM-30153M 38900:00:2600:24:46.2500:25:13.20+00:09:144:5712.1
453WOJDAT Dominika 542ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZK-2021K 6400:01:0800:24:47.1500:25:55.80+00:09:154:5712.1
454KULAS Bartosz 1190BYDGOSZCZM-40104M 39000:00:2800:24:47.6000:25:15.65+00:09:164:5712.1
455CZYŻAK Joanna 1179AMSNOWY DWÓRK-4015K 6500:00:4100:24:49.7500:25:30.75+00:09:184:5712.1
456WASILEWSKA Martyna 1143AMSBYDGOSZCZK-3026K 6600:00:4100:24:50.1000:25:31.15+00:09:184:5812.1
457FRANK Agnieszka 726BYDGOSZCZK-3027K 6700:00:3900:24:50.8000:25:30.50+00:09:194:5812.1
458WOJCIESZAK Dariusz 501BYDGOSZCZM-5020M 39100:00:1500:24:50.9000:25:06.75+00:09:194:5812.1
459ANDRZEJEWSKI Adam 278BYDGOSZCZM-40105M 39200:00:5900:24:52.4000:25:51.90+00:09:204:5812.1
460WOSZCZYK Agnieszka 44BIEGNĘ DLA MADZI I TOMECZKABYDGOSZCZK-2022K 6800:00:3800:24:52.9000:25:31.40+00:09:214:5812.1
461JANKOWSKA Katarzyna 808BYDGOSZCZK-4016K 6900:00:4900:24:53.1500:25:42.25+00:09:214:5812.1
462CZERWIŃSKA Joanna 795BYDGOSZCZK-3028K 7000:00:1900:24:53.6500:25:13.45+00:09:224:5812
463RYMER Adam 1458BORÓWNOM-30154M 39300:01:4000:24:55.5500:26:35.85+00:09:234:5912
464STĘŻEWSKA Emilia 1273TURZNO KUJAWSKIEK-2023K 7100:00:3700:24:55.8000:25:33.00+00:09:244:5912
465WÓJTOWICZ Monika 1403BYDGOSZCZK-3029K 7200:01:0300:24:56.1500:25:59.80+00:09:244:5912
466JASINIECKI Wojciech 405RUN BARTODZIEJEBYDGOSZCZM-30155M 39400:01:2000:24:56.4500:26:16.60+00:09:244:5912
467PUFAL Adrian 537BYDGOSZCZM-2081M 39500:00:2200:24:57.1000:25:19.55+00:09:254:5912
468BONALSKA Magdalena 1312BYDGOSZCZK-3030K 7300:00:1500:24:57.3500:25:13.00+00:09:254:5912
469CEGŁOWSKI Marcin 186BYDGOSZCZM-40106M 39600:00:3400:24:57.8000:25:32.25+00:09:264:5912
470WIECZOREK Wojciech 472BYDGOSZCZM-5021M 39700:00:5900:24:58.8000:25:58.45+00:09:274:5912
471KNIOŁA Alina 13JADWIŻYNK-2024K 7400:00:3200:25:00.3000:25:33.20+00:09:285:0012
472GÓRECKA Anna 783SICIENKOK-Open1K 7500:01:0100:25:00.7500:26:02.70+00:09:295:0012
473PAWLEWSKA Joanna 1138SPORTWAYBYDGOSZCZK-4017K 7600:00:3800:25:00.8500:25:39.30+00:09:295:0012
474KARPIŃSKI Łukasz 195BYDGOSZCZM-30156M 39800:00:3200:25:01.2000:25:33.35+00:09:295:0012
475GULCZYŃSKI Dawid 1186BYDGOSZCZM-30157M 39900:00:0400:25:02.0500:25:06.10+00:09:305:0012
476OKUPNIAK Bartosz 1031PATEREKM-30158M 40000:01:1300:25:03.5500:26:16.75+00:09:315:0012
477GEHRKE Szymon 1066BYDGOSZCZM-30159M 40100:00:5100:25:03.7000:25:55.20+00:09:325:0012
478KANCLERZEWSKI Stanisław 118ŁOCHOWOM-40107M 40200:01:4800:25:04.1500:26:52.55+00:09:325:0012
479MIKSZTOWICZ Oliwia 1192JANOWOK-2025K 7700:00:5500:25:04.1500:25:59.85+00:09:325:0012
480BOROWIEC Wioleta 350BBL SZUBINSZUBINK-3031K 7800:00:2900:25:04.8000:25:34.45+00:09:335:0112
481DACIO Darek 443SZUBINM-2082M 40300:00:2900:25:05.0000:25:34.60+00:09:335:0112
482JURCZYK Piotr 868GIM NR 2 GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-1030M 40400:00:4800:25:06.0000:25:54.25+00:09:345:0112
483ŚWIETLIK Piotr 312BYDGOSZCZM-5022M 40500:00:5000:25:06.1000:25:56.10+00:09:345:0112
484GOŁĘBIEWSKI Paweł 75SOFTMAKS.PLBYDGOSZCZM-30160M 40600:01:1700:25:06.1500:26:23.50+00:09:345:0112
485POTRZEBOWSKI Marek 134DEAF I #B3KBYDGOSZCZM-30161M 40700:00:1000:25:07.0000:25:17.15+00:09:355:0111.9
486JURCZYK Ewa 867AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK-4018K 7900:00:4800:25:07.0000:25:55.25+00:09:355:0111.9
487WOŹNIAK Anna 937NAKŁO NAD NOTECIĄK-4019K 8000:00:1300:25:07.0500:25:21.00+00:09:355:0111.9
488WOŹNIAK Piotr 938NAKŁO NAD NOTECIĄM-40108M 40800:00:1300:25:07.5000:25:21.35+00:09:355:0111.9
489STOKŁOSA Maciej 440BYDGOSZCZM-30162M 40900:00:5700:25:07.5500:26:05.30+00:09:355:0111.9
490NOWAKOWSKI Grzegorz 1125DEAFBYDGOSZCZM-30163M 41000:00:0900:25:07.7000:25:17.35+00:09:365:0111.9
491DOMŻALSKI Kamil 729BYDGOSZCZM-30164M 41100:01:1200:25:07.9500:26:19.95+00:09:365:0111.9
492FOJUCIK Sylwia 618SYPNIEWOK-2026K 8100:00:1200:25:08.0000:25:20.65+00:09:365:0111.9
493PIETRZYKOWSKA Agnieszka 266BYDGOSZCZK-2027K 8200:00:4700:25:08.1000:25:55.35+00:09:365:0111.9
494KAŹMIERCZAK Paweł 171BYDGOSZCZM-40109M 41200:00:1800:25:08.2500:25:27.05+00:09:365:0111.9
495TACZYŃSKI Mariusz 1491CHEŁMNOM-40110M 41300:00:0200:25:09.5000:25:12.10+00:09:375:0211.9
496JĘDRZEJCZYK Piotr 849WYSTĘPM-40111M 41400:01:4500:25:09.6500:26:55.15+00:09:385:0211.9
497ANDRYCH Wojciech 192TYPYGRUBEBYDGOSZCZM-30165M 41500:01:1400:25:09.6500:26:24.60+00:09:385:0211.9
498PILIUKH Marharyta 1275TRISPACEBYDGOSZCZK-2028K 8300:01:1800:25:09.8000:26:28.05+00:09:385:0211.9
499PAWŁOWICZ Patryk 1268BYDGOSZCZM-1031M 41600:00:3300:25:11.9500:25:45.00+00:09:405:0211.9
500SCHMIDT Marcin 1272BYDGOSZCZM-30166M 41700:00:1200:25:12.2500:25:24.35+00:09:405:0211.9
501MASŁOWSKA Angelika 510SZUBINK-3032K 8400:00:2100:25:12.3000:25:33.35+00:09:405:0211.9
502WOJCIECHOWSKI Grzegorz 359ATOS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-2083M 41800:01:3500:25:12.3000:26:47.75+00:09:405:0211.9
503DURAŁEK Laura 462PRUSZCZK-105K 8500:01:0600:25:12.6000:26:19.05+00:09:415:0211.9
504MAZUR Mariusz 386SOLEC KUJAWSKIM-40112M 41900:00:1400:25:12.7500:25:27.05+00:09:415:0211.9
505LEWANDOWSKI Damian 115BYDGOSZCZM-30167M 42000:00:4900:25:12.8000:26:02.25+00:09:415:0211.9
506SZPERKOWSKI Tomasz 1276BYDGOSZCZM-40113M 42100:00:5900:25:12.8500:26:12.00+00:09:415:0211.9
507DURAŁEK Andrzej 467PRUSZCZM-40114M 42200:01:0600:25:12.9500:26:19.75+00:09:415:0211.9
508PORAZINSKA Viktoria 273BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZK-4020K 8600:00:5700:25:13.2500:26:10.60+00:09:415:0211.9
509GAWROŃSKA Bożena 917BARCINK-501K 8700:01:0000:25:13.5000:26:13.55+00:09:415:0211.9
510WIELUŃSKA Dorota 784BYDGOSZCZK-2029K 8800:00:2400:25:13.9500:25:38.80+00:09:425:0211.9
511RAKAŁOWICZ Justyna 349ATOSBYDGOSZCZK-4021K 8900:00:2600:25:14.1500:25:40.25+00:09:425:0211.9
512ASTUKIEWICZ Tomasz 90BYDGOSZCZM-40115M 42300:01:3100:25:14.2500:26:46.05+00:09:425:0311.9
513DERESZYŃSKI Piotr 485BYDGOSZCZM-40116M 42400:01:0800:25:14.5000:26:22.75+00:09:425:0211.9
514ROSZCZYN Michał 806BYDGOSZCZM-2084M 42500:01:3300:25:15.5500:26:49.30+00:09:435:0311.9
515WEGNER Roman 289NIEMCZM-5023M 42600:00:3100:25:16.2500:25:48.05+00:09:445:0311.9
516PLUTKA Martyna 588BYDGOSZCZK-2030K 9000:00:3500:25:18.3000:25:53.85+00:09:465:0311.9
517PRZYBYLSKI Mariusz 580BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM-5024M 42700:00:5700:25:19.1500:26:16.95+00:09:475:0311.8
518PRZYBYLSKA Grażyna 114PSLA BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZK-502K 9100:00:5700:25:19.4000:26:17.05+00:09:475:0411.8
519RZEPECKA Katarzyna 377BYDGOSZCZK-4022K 9200:01:1100:25:19.4000:26:30.40+00:09:475:0311.8
520TOKARSKI Maciej 1022BYDGOSZCZM-1032M 42800:00:1500:25:19.5000:25:34.75+00:09:475:0311.8
521BORZYSZKOWSKI Grzegorz 292STARY FORDONBYDGOSZCZM-30168M 42900:00:1100:25:21.1000:25:32.70+00:09:495:0411.8
522LUTRZYKOWSKI Krzysztof 465BYDGOSZCZM-30169M 43000:00:0400:25:21.6000:25:26.35+00:09:505:0411.8
523RAMOWSKA Joanna 1490TORUŃK-3033K 9300:00:0700:25:21.9500:25:29.05+00:09:505:0411.8
524SIELSKI Kamil 1402WISEŁKA FORDONBYDGOSZCZM-2085M 43100:00:3300:25:22.0500:25:55.85+00:09:505:0411.8
525HAUS Katarzyna 426BBL SZUBINSZUBINK-4023K 9400:00:1200:25:22.3000:25:34.45+00:09:505:0411.8
526KLIMCZYK Marcin 997BYDGOSZCZM-40117M 43200:00:5300:25:22.7000:26:16.15+00:09:515:0411.8
527PODGÓRSKI Jakub 539ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZM-30170M 43300:01:1000:25:23.2000:26:33.55+00:09:515:0411.8
528SZEWCZUK Sebastian 1200BYDGOSZCZM-30171M 43400:00:3600:25:23.3000:25:59.85+00:09:515:0411.8
529SZEWCZUK Małgorzata 1199BYDGOSZCZK-3034K 9500:00:3600:25:23.4000:25:59.60+00:09:515:0411.8
530RADECKI Maciej 1274CYBORGIBYDGOSZCZM-40118M 43500:00:4100:25:23.7500:26:04.75+00:09:525:0411.8
531PATRZAŁEK Oskar 617BYDGOSZCZM-1033M 43600:00:3300:25:23.8000:25:57.45+00:09:525:0411.8
532ŁUKASZEWSKA Grażyna 830BYDGOSZCZK-3035K 9600:00:0600:25:24.1500:25:30.55+00:09:525:0411.8
533PAPIS Piotr 170BACKONIKBYDGOSZCZM-30172M 43700:00:2500:25:24.8500:25:50.50+00:09:535:0511.8
534DOBROWOLSKI Krzysztof 1150BYDGOSZCZM-40119M 43800:00:2500:25:25.4000:25:50.60+00:09:535:0511.8
535BRĄGIEL Jakub 1154VEGE RUNNERSBYDGOSZCZM-30173M 43900:01:2400:25:25.5000:26:49.60+00:09:535:0511.8
536ILNITSKYI Ivan 925BYDGOSZCZM-2086M 44000:01:0600:25:26.6500:26:32.90+00:09:555:0511.8
537TRAWKA Justyna 921NOWE SMOLNOK-106K 9700:00:1400:25:27.2500:25:42.05+00:09:555:0511.8
538WITKOWSKA Paulina 417VIVA LA VIDABYDGOSZCZK-3036K 9800:01:0500:25:28.5500:26:34.50+00:09:565:0511.8
539KRAKOWIAK Marta 263PRZYŁĘKIK-2031K 9900:00:3600:25:28.6000:26:05.40+00:09:575:0511.8
540WITKOWSKI Tomasz 416VIVA LA VIDABYDGOSZCZM-30174M 44100:01:0500:25:28.9500:26:34.75+00:09:575:0511.8
541GRAMOWSKI Jakub 1313NULLM-30175M 44200:00:5200:25:31.6500:26:24.40+00:10:005:0611.7
542WNOROWSKI Mirosław 1395BYDGOSZCZM-40120M 44300:00:1900:25:32.2000:25:51.20+00:10:005:0611.7
543ARENT Dawid 489BYDGOSZCZM-2087M 44400:00:3500:25:32.3000:26:07.90+00:10:005:0611.7
544JAROCH Rafał 105BYDGOSZCZM-30176M 44500:01:1100:25:32.4500:26:43.50+00:10:005:0611.7
545ARENT Jan 490BYDGOSZCZM-5025M 44600:00:3500:25:32.9500:26:08.10+00:10:015:0611.7
546DRZEWUCKA Anna 1263KRUSZWICAK-503K 10000:00:1600:25:33.1500:25:49.70+00:10:015:0611.7
547MODRZEJEWSKI Wojciech 1361JW 3775CHOJNICEM-40121M 44700:00:4200:25:33.2000:26:15.95+00:10:015:0611.7
548KUFLEWICZ Justyna 515BYDGOSZCZK-2032K 10100:00:3500:25:33.6500:26:08.75+00:10:025:0611.7
549KUKLIŃSKI Rafał 674BYDGOSZCZM-40122M 44800:00:4000:25:35.2500:26:16.15+00:10:035:0711.7
550WOJTYSIAK Kamil 1102BYDGOSZCZM-30177M 44900:00:1000:25:35.3000:25:46.05+00:10:035:0711.7
551WIŚNIEWSKA Lucyna 1498TRISPACE BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-504K 10200:00:2500:25:37.1000:26:02.95+00:10:055:0711.7
552KOZICKI Marcin 669BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM-40123M 45000:00:4600:25:37.1500:26:23.75+00:10:055:0711.7
553SZAFKOWSKI Arkadiusz 8SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM-40124M 45100:00:4600:25:37.9500:26:24.65+00:10:065:0711.7
554SEMOTIUK Kristina 786GDAŃSKK-2033K 10300:00:2500:25:38.4500:26:03.80+00:10:065:0711.7
555DĘBIEC Andrzej 407NIEMCZM-30178M 45200:01:2000:25:39.4000:26:59.40+00:10:075:0711.7
556PALIGA Maria 885BYDGOSZCZK-107K 10400:01:2900:25:40.2000:27:09.45+00:10:085:0811.7
557PALIGA Arkadiusz 883BYDGOSZCZM-40125M 45300:01:2900:25:41.0000:27:10.10+00:10:095:0811.7
558NAWROCKI Dariusz 367VAUPE TEAMBYDGOSZCZM-5026M 45400:01:5100:25:43.3500:27:35.20+00:10:115:0811.7
559ŁANGOWSKI Jacek 818TORUŃM-40126M 45500:00:3700:25:44.9000:26:22.25+00:10:135:0911.7
560OLSZEWSKI Michał 544BYDGOSZCZM-2088M 45600:01:0800:25:46.2500:26:55.00+00:10:145:0911.6
561KOTECKI Paweł 1476LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM-2089M 45700:01:4600:25:46.4500:27:32.90+00:10:145:0911.6
562NURKIEWICZ Jarosław 156KUNG FU PANDY 3BYDGOSZCZM-40127M 45800:01:0000:25:46.6500:26:47.55+00:10:155:0911.6
563CICHULSKA - QUAAS Izabela 48BYDGOSZCZK-3037K 10500:00:5800:25:48.7000:26:46.95+00:10:175:0911.6
564JELEŃ Agnieszka 628VEGE RUNNERSBYDGOSZCZK-3038K 10600:00:2000:25:50.8500:26:10.90+00:10:195:1011.6
565WITKOWSKI Błażej 7BYDGOSZCZM-2090M 45900:01:2500:25:50.9000:27:16.25+00:10:195:1011.6
566STEJUK Aleksandra 1093AMS TRIATHLONBYDGOSZCZK-4024K 10700:00:3900:25:51.9000:26:31.55+00:10:205:1011.6
567STEJUK Antoni 1095AMS TRIATHLONBYDGOSZCZM-1034M 46000:00:3900:25:52.2000:26:31.75+00:10:205:1011.6
568STEJUK Jan 1094AMS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1035M 46100:00:3900:25:52.4500:26:31.65+00:10:205:1011.6
569SOBOTA Piotr 189BIAŁE BŁOTAM-40128M 46200:00:5700:25:52.9000:26:50.20+00:10:215:1011.6
570PESZYŃSKA Joanna 845BYDGOSZCZK-4025K 10800:00:1200:25:53.0000:26:05.90+00:10:215:1011.6
571SKIBIŃSKA Paulina 804BYDGOSZCZK-2034K 10900:00:2600:25:53.2500:26:19.35+00:10:215:1011.6
572LASKOWSKI Wojciech 1435PRZYŁĘKIM-40129M 46300:01:1000:25:56.4500:27:06.85+00:10:245:1111.6
573LINOWSKA Aleksandra 448BYDGOSZCZK-108K 11000:00:4000:25:56.5000:26:37.05+00:10:245:1111.6
574WITKOWSKI Piotr 704VIVA LA VIDABYDGOSZCZM-2091M 46400:01:0500:25:56.6000:27:02.10+00:10:255:1111.6
575ANDRZEJEWSKA Joanna 931DOBROMIERZK-4026K 11100:00:2200:25:56.6500:26:18.70+00:10:255:1111.6
576ANDRZEJEWSKI Paweł 1339DOBROMIERZM-40130M 46500:00:2100:25:57.0500:26:19.00+00:10:255:1111.6
577PALIŃSKI Grzegorz 1253BYDGOSZCZM-30179M 46600:01:2600:25:57.2500:27:23.90+00:10:255:1111.6
578SKORNIA Marika 60BYDGOSZCZK-2035K 11200:01:2900:25:57.9500:27:27.80+00:10:265:1111.6
579DOMAŃSKA Joanna 483BYDGOSZCZK-2036K 11300:01:0700:26:00.4000:27:08.30+00:10:285:1211.5
580FLOREK Milena 1074RUNADDICTSBYDGOSZCZK-3039K 11400:00:3700:26:00.7000:26:38.05+00:10:295:1211.5
581KNIOŁA Przemek 4JADWIŻYNM-1036M 46700:00:3700:26:01.7500:26:39.70+00:10:305:1211.5
582GÓRSKA Weronika 1438BYDGOSZCZK-2037K 11500:00:5800:26:02.7000:27:01.25+00:10:315:1211.5
583GRABOWSKA Marlena 533BYDGOSZCZK-3040K 11600:00:3100:26:03.6500:26:34.95+00:10:325:1211.5
584RĄCZKOWIAK Piotr 1195BYDGOSZCZM-30180M 46800:00:3000:26:04.3000:26:34.50+00:10:325:1211.5
585PIÓRKOWSKI Rafał 577-M-40131M 46900:00:5400:26:04.4500:26:59.10+00:10:325:1311.5
586GROCHALA Michał 1038BYDGOSZCZM-30181M 47000:00:1700:26:04.5000:26:22.45+00:10:325:1311.5
587ROMIANOWSKA Agnieszka 530BYDGOSZCZK-4027K 11700:00:3000:26:04.7000:26:35.10+00:10:335:1311.5
588KAMPER Małgorzata 769BYDGOSZCZK-4028K 11800:01:1800:26:05.0500:27:23.35+00:10:335:1311.5
589KEMPIŃSKA Aleksandra 1110WĄBRZEŹNOK-2038K 11900:00:4700:26:05.1500:26:52.80+00:10:335:1311.5
590JANUSZEWSKI Marcin 431BYDGOSZCZM-30182M 47100:01:0600:26:06.1000:27:12.35+00:10:345:1311.5
591TYKWIŃSKA Agnieszka 131#BBKTSBYDGOSZCZK-3041K 12000:00:1300:26:07.0500:26:20.85+00:10:355:1311.5
592SAJUR Sylwia 637BYDGOSZCZK-2039K 12100:00:1100:26:08.2000:26:19.35+00:10:365:1311.5
593PASIŃSKI Waldemar 579BYDGOSZCZM-5027M 47200:00:2300:26:08.7000:26:31.75+00:10:375:1311.5
594TALAR Cezary 569BYDGOSZCZM-1037M 47300:00:3300:26:09.1500:26:42.65+00:10:375:1311.5
595STAROŃ Monika 1320BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZK-3042K 12200:01:1800:26:09.2500:27:28.10+00:10:375:1411.5
596MARGAŃSKA Anna 14BYDGOSZCZK-3043K 12300:01:1200:26:10.4000:27:23.10+00:10:385:1411.5
597KRUSZYNSKA Anna 1155BYDGOSZCZK-3044K 12400:00:4100:26:10.7000:26:52.65+00:10:395:1411.5
598KORDAS Jacek 29BYDGOSZCZM-2092M 47400:00:4200:26:11.3500:26:53.65+00:10:395:1411.5
599TUREK Mateusz 1468BYDGOSZCZM-2093M 47500:00:4000:26:11.5000:26:51.75+00:10:395:1411.5
600LEWANDOWSKA Izabela 531BYDGOSZCZK-3045K 12500:00:3000:26:11.7000:26:42.15+00:10:405:1411.5
601WAWRZYNIAK Karolina 736BYDGOSZCZK-3046K 12600:00:5600:26:12.7500:27:08.95+00:10:415:1411.5
602PŁACZKOWSKA Magdalena 740BYDGOSZCZK-3047K 12700:00:5500:26:13.3000:27:09.00+00:10:415:1411.4
603WIŚNIEWSKI Włodzimierz 61SPCTORUŃM-5028M 47600:01:3800:26:14.0500:27:52.15+00:10:425:1411.4
604WOLSKI Marek 1120BYDGOSZCZM-30183M 47700:01:2800:26:14.8000:27:43.10+00:10:435:1511.4
605BURCZYK Katarzyna 516BYDGOSZCZK-4029K 12800:01:3600:26:14.8500:27:51.35+00:10:435:1511.4
606STANISŁAWSKI Zdzisław 1399BYDGOSZCZM-60+5M 47800:00:5300:26:15.1000:27:08.85+00:10:435:1511.4
607BOULGE Beata 360BYDGOSZCZK-4030K 12900:00:5300:26:15.3000:27:08.85+00:10:435:1511.4
608SZABLINSKA Honorata 573KOŁACZKOWOK-3048K 13000:00:2100:26:15.6500:26:36.90+00:10:445:1511.4
609ZIELIŃSKI Radosław 99BYDGOSZCZM-30184M 47900:00:1200:26:16.4500:26:29.30+00:10:445:1511.4
610LASKOWSKA Aleksandra 1433PRZYŁĘKIK-3049K 13100:01:0900:26:18.1500:27:27.50+00:10:465:1511.4
611GRACZYK Przemysław 923REH MED BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30185M 48000:01:4700:26:20.7500:28:08.60+00:10:495:1611.4
612KROPIDŁOWSKA Magdalena 330OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKIPRĄDKIK-3050K 13200:01:2300:26:21.1500:27:44.95+00:10:495:1611.4
613SIEŃSKI Jacek 1090RUN BYDGOSZCZNIEMCZM-5029M 48100:01:5100:26:21.1500:28:12.35+00:10:495:1611.4
614DOLATA Łukasz 1309STRZELCE GÓRNESTRZELCE GÓRNEM-30186M 48200:01:0900:26:21.6500:27:30.65+00:10:505:1611.4
615WASILEWSKA Agata 1142AMSBYDGOSZCZK-3051K 13300:00:4100:26:22.2500:27:03.85+00:10:505:1611.4
616BORYS Rafał 1144BYDGOSZCZM-40132M 48300:00:4100:26:22.3500:27:03.80+00:10:505:1611.4
617DOBRZAŃSKI Dariusz 3133GRAVITYBYDGOSZCZM-2094M 48400:01:3700:26:23.6500:28:01.00+00:10:525:1611.4
618MARCZEWSKA Małgorzata 557JW3775 CHOJNICECZŁUCHÓWK-4031K 13400:00:4200:26:23.7500:27:05.95+00:10:525:1611.4
619HÖFT Karol 940SPECIALSPACEKRUSZYN KRAJEŃSKIM-2095M 48500:01:3800:26:23.7500:28:02.35+00:10:525:1611.4
620WNĘK Natalia 942SPECIALSPACEGRÓDEKK-2040K 13500:01:3800:26:23.8000:28:02.55+00:10:525:1611.4
621ŁUKASIEWICZ Krzysztof 126BYDGOSZCZM-40133M 48600:01:2800:26:24.1500:27:52.35+00:10:525:1611.4
622DULIŃSKA Alicja 956NIEMCZK-109K 13600:01:1200:26:25.8500:27:38.70+00:10:545:1711.3
623CHODUR Agnieszka 122BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZK-4032K 13700:00:5600:26:26.2500:27:22.75+00:10:545:1711.3
624SMUCZYŃSKI Wojciech 432BYDGOSZCZM-30187M 48700:01:2500:26:26.9500:27:52.65+00:10:555:1711.3
625GRALAK Martyna 216BYDGOSKI KLUB KYOKUSHIN KARATEBYDGOSZCZK-1010K 13800:00:4900:26:27.0000:27:16.55+00:10:555:1711.3
626SZAJDA Magdalena 1316PRZYŁĘKIK-4033K 13900:00:1500:26:27.2500:26:42.95+00:10:555:1711.3
627GÓRSKA Joanna 1071BYDGOSZCZK-3052K 14000:00:3200:26:27.8500:27:00.80+00:10:565:1711.3
628FOJUTOWSKI Sławomir 1457BYDGOSZCZM-40134M 48800:01:1400:26:29.2000:27:43.75+00:10:575:1711.3
629JĘDRYCZKA Agnieszka 1027OSIELSKOK-4034K 14100:00:5500:26:29.5500:27:24.85+00:10:575:1711.3
630WILCZYŃSKA Iga 301BYDGOSZCZK-1011K 14200:01:0800:26:29.5500:27:38.10+00:10:575:1811.3
631WILCZYŃSKI Jacek 300BYDGOSZCZM-40135M 48900:01:0800:26:30.0500:27:38.40+00:10:585:1811.3
632BANDOCH Jacek 213BYDGOSZCZM-2096M 49000:01:1000:26:30.1500:27:40.65+00:10:585:1811.3
633KRÓL Anna 998CHOJNICEK-2041K 14300:00:4100:26:30.2000:27:11.60+00:10:585:1811.3
634NIEWIEDZIAŁA Artur 233BYDGOSZCZM-40136M 49100:00:1500:26:30.3500:26:45.50+00:10:585:1811.3
635PATKOWSKI Maciej 1494BYDGOSZCZM-30188M 49200:01:0300:26:30.7500:27:34.60+00:10:595:1811.3
636SMOCZYŃSKA Agnieszka 1474BYDGOSZCZK-2042K 14400:00:4900:26:30.9500:27:20.00+00:10:595:1811.3
637TRYKOWSKA Aneta 396BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-2043K 14500:00:1200:26:32.0000:26:44.10+00:11:005:1811.3
638JANKOWSKI Szymon 859BYDGOSZCZM-1038M 49300:00:5700:26:32.5000:27:29.70+00:11:005:1811.3
639BAŁYS Łukasz 1117BYDGOSZCZM-2097M 49400:00:2300:26:32.8000:26:55.80+00:11:015:1811.3
640BAŁYS Krzysztof 1124BYDGOSZCZM-2098M 49500:00:2200:26:32.8000:26:55.45+00:11:015:1811.3
641WARSZAWSKA Martyna 821BYDGOSZCZK-1012K 14600:00:5700:26:32.9000:27:29.95+00:11:015:1811.3
642KASPROWICZ Piotr 1258JW 1515BYDGOSZCZM-30189M 49600:00:3200:26:33.2500:27:05.30+00:11:015:1811.3
643SZMYRGAŁA Zdzisław 610BYDGOSZCZM-5030M 49700:00:5900:26:33.4000:27:33.15+00:11:015:1811.3
644GADOMSKA Maria 364RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-60+1K 14700:00:3500:26:33.5500:27:09.45+00:11:015:1811.3
645CISZEWSKI Paweł 1417BRZOSTOWO 30AM-30190M 49800:00:5000:26:34.5500:27:25.35+00:11:025:1911.3
646STIMMA Anna 1391LUBIĘ SOBIE POBIEGAĆSEROCKK-4035K 14800:00:1100:26:34.7000:26:46.55+00:11:035:1911.3
647ROMAN Marta 840BYDGOSZCZK-2044K 14900:00:4500:26:35.8000:27:20.80+00:11:045:1911.3
648SZYMCZAK Piotr 1233OCULUS - NIEWIDOMIŁĘCZYCAM-30191M 49900:00:5800:26:36.1000:27:34.30+00:11:045:1911.3
649WESOŁOWSKA Klaudia 329BYDGOSZCZK-2045K 15000:00:2000:26:36.1000:26:56.95+00:11:045:1911.3
650GAPINSKA Bogna 645BYDGOSZCZK-2046K 15100:00:5600:26:36.4500:27:33.30+00:11:045:1911.3
651KWIATKOWSKI Marcin 1107FORDONRUNNERSBYDGOSZCZM-30192M 50000:01:3100:26:36.7000:28:07.85+00:11:055:1911.3
652CZECH Dominika 604BYDGOSZCZK-2047K 15200:00:5000:26:39.6000:27:30.45+00:11:085:2011.3
653NUNZEK Agnieszka 745BYDGOSZCZK-4036K 15300:01:3100:26:40.5000:28:11.85+00:11:085:2011.3
654WOJTYSIAK Dorota 721BYDGOSZCZK-3053K 15400:01:3100:26:42.3500:28:13.80+00:11:105:2011.2
655SEMPOWICZ Paulina 1450OFTALMIKABYDGOSZCZK-3054K 15500:00:5100:26:42.6000:27:34.25+00:11:115:2011.2
656KOTECKI Marcin 161GANG KOCURABYDGOSZCZM-30193M 50100:01:0400:26:42.8000:27:47.75+00:11:115:2011.2
657SIUDZIŃSKA Anna 224#BBKTSBYDGOSZCZK-3055K 15600:00:4600:26:42.9500:27:29.40+00:11:115:2011.2
658BOROWICKI Paweł 1059BYDGOSZCZM-30194M 50200:00:3100:26:43.1000:27:14.25+00:11:115:2011.2
659WAWRZYNIAK Andrzej 58122. ODNBYDGOSZCZM-5031M 50300:01:2200:26:43.4000:28:05.90+00:11:115:2011.2
660BOROWICKA Anna 1060BYDGOSZCZK-3056K 15700:00:3000:26:43.5000:27:14.20+00:11:115:2011.2
661CZARNECKI Marek 798CHEŁMNOM-40137M 50400:00:2900:26:44.6000:27:14.35+00:11:135:2111.2
662FUZ Gabriela 87KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-4037K 15800:01:0100:26:44.9000:27:46.30+00:11:135:2111.2
663WOSICKA Wanda 1365BYDGOSZCZK-3057K 15900:01:0900:26:47.0500:27:56.95+00:11:155:2111.2
664GACA Annamaria 700BYDGOSZCZK-3058K 16000:01:4600:26:47.5000:28:33.55+00:11:155:2111.2
665PIECHOCIŃSKA Dorota 1421RYNARZEWOK-2048K 16100:01:3600:26:50.2500:28:27.20+00:11:185:2211.2
666ZABROCKA Beata 1030CHOJNICEK-2049K 16200:00:4200:26:50.5000:27:32.85+00:11:185:2211.2
667KRUK Łukasz 520BYDGOSZCZM-1039M 50500:00:4900:26:50.9000:27:40.55+00:11:195:2211.2
668DURAŁEK Anna 466PRUSZCZK-4038K 16300:01:0600:26:51.3000:27:58.20+00:11:195:2211.2
669KRUK Szymon 521BYDGOSZCZM-1040M 50600:00:4900:26:51.5000:27:41.15+00:11:195:2211.2
670KRÓL Katarzyna 630TRYSZCZYNK-4039K 16400:00:3600:26:51.7000:27:28.00+00:11:205:2211.2
671WOLAN Krzysztof 15BYDGOSZCZM-30195M 50700:00:4900:26:51.8000:27:40.85+00:11:205:2211.2
672MALATYŃSKA Barbara 1019PRZYŁĘKIK-4040K 16500:00:5400:26:52.2000:27:46.45+00:11:205:2211.2
673LEPPERT Monika 1397WIESZKIK-2050K 16600:00:2800:26:52.9000:27:21.40+00:11:215:2211.2
674SZPYT Anna 1153BYDGOSZCZK-3059K 16700:00:4700:26:53.4500:27:41.15+00:11:215:2211.2
675KOPACZ Hanka 792PO SWOJEMUBYDGOSZCZK-3060K 16800:00:4800:26:53.6000:27:42.00+00:11:225:2211.2
676LUCZAK Adrian 1446BYDGOSZCZM-2099M 50800:00:4000:26:53.6000:27:34.45+00:11:225:2211.2
677KRUK Krzysztof 519BYDGOSZCZM-40138M 50900:00:4900:26:53.8000:27:43.45+00:11:225:2211.2
678MŁODZIKOWSKI Dariusz 1025CHEŁMNOM-30196M 51000:00:2900:26:54.8500:27:24.75+00:11:235:2311.1
679NIEDBALSKI Edward 584BYDGOSZCZM-60+6M 51100:00:3700:26:55.3500:27:32.40+00:11:235:2311.1
680PODOSEK Magdalena 247BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3061K 16900:00:4000:26:55.3500:27:36.25+00:11:235:2311.1
681BLEJA Krystian 434BYDGOSZCZM-30197M 51200:00:4300:26:56.2500:27:40.10+00:11:245:2311.1
682PORCZEK Bartłomiej 1377BYDGOSZCZM-20100M 51300:01:0800:26:56.6500:28:04.70+00:11:255:2311.1
683NAROŻNIAK Justyna 978WYSTĘPK-4041K 17000:00:3900:26:56.7500:27:35.75+00:11:255:2311.1
684DOMINICZAK Robert 1194CIELEM-5032M 51400:00:4200:26:57.6000:27:39.65+00:11:265:2311.1
685KRZYŻYŃSKI Oskar 270BYDGOSZCZM-40139M 51500:00:1900:26:58.6000:27:18.40+00:11:275:2311.1
686HANKIEWICZ Krzysztof 979BYDGOSZCZM-30198M 51600:00:3500:26:59.0000:27:34.30+00:11:275:2311.1
687WYRĄBKIEWICZ Hanna 605BYDGOSZCZK-3062K 17100:00:2000:26:59.6000:27:19.85+00:11:285:2311.1
688MROCZEK Barbara 574BYDGOSZCZK-3063K 17200:00:2200:27:00.7000:27:23.35+00:11:295:2411.1
689HARCZENKO Klaudia 1254ŁOCHOWOK-2051K 17300:00:2700:27:01.1000:27:28.55+00:11:295:2411.1
690GUŹDZIOŁ Jarek 49TBKM WILK SOLEC KUJAWSKISOLEC KUJAWSKIM-40140M 51700:01:0500:27:01.4500:28:07.25+00:11:295:2411.1
691BEDNAREK Grażyna 1191RUN PASJABYDGOSZCZK-4042K 17400:01:1700:27:02.6500:28:20.15+00:11:315:2411.1
692JASKÓLSKI Andrzej 781BYDGOSZCZM-40141M 51800:00:3300:27:03.8500:27:36.85+00:11:325:2411.1
693SUCHODOLSKA Agnieszka 1012ŻOŁĘDOWOK-4043K 17500:00:0800:27:04.0500:27:12.95+00:11:325:2411.1
694KRAS Karolina 1319WKURW_TEAMBYDGOSZCZK-1013K 17600:00:4500:27:04.4000:27:49.55+00:11:325:2411.1
695STYKAŁA Adrianna 1318WKURW_TEAMBUKOWIECK-1014K 17700:00:4400:27:04.4000:27:49.30+00:11:325:2511.1
696GÓRA Edward 7781BLOGPAPOWO BISKUPIEM-40142M 51900:00:3100:27:07.3500:27:38.35+00:11:355:2511.1
697KORBEL Ewa 1249BYDGOSZCZK-4044K 17800:00:4500:27:07.4000:27:53.20+00:11:355:2511.1
698JAROŃ Magdalena 322BYDGOSZCZK-2052K 17900:00:2400:27:07.6000:27:31.65+00:11:365:2511.1
699BREWIŃSKA Magdalena 800TORUŃK-3064K 18000:00:4700:27:07.8500:27:55.65+00:11:365:2511.1
700FRYDRYCHOWICZ Lilianna 592BYDGOSZCZK-505K 18100:00:1100:27:08.4000:27:20.05+00:11:365:2511
701RADWANSKA Monika 744BYDGOSZCZK-4045K 18200:01:3500:27:08.4500:28:43.70+00:11:365:2511.1
702WÓJCIK Jakub 823BYDGOSZCZM-1041M 52000:00:1400:27:08.7000:27:23.00+00:11:375:2511
703CHABOWSKA Paulina 1139BYDGOSZCZK-3065K 18300:00:2300:27:11.0000:27:34.75+00:11:395:2611
704RATAJCZAK Michał 1420KUŹNIA SIŁYBYDGOSZCZM-30199M 52100:01:1700:27:11.8000:28:29.55+00:11:405:2611
705PERA Marek 1302BYDGOSZCZM-30200M 52200:01:1000:27:13.3500:28:24.05+00:11:415:2611
706KWIECINSKA Katarzyna 644SOLEC KUJAWSKIK-2053K 18400:00:4200:27:13.5000:27:56.15+00:11:415:2611
707RYDELSKA Kinga 348BYDGOSZCZK-4046K 18500:00:3700:27:13.5500:27:51.10+00:11:415:2611
708RYBCZYŃSKI Ryszard 379BYDGOSZCZM-5033M 52300:00:2600:27:14.4000:27:41.25+00:11:425:2711
709BORAKIEWICZ Agnieszka 225GOŁAŃCZK-3066K 18600:01:1700:27:14.5500:28:31.70+00:11:425:2611
710BORAKIEWICZ Przemysław 222GOŁAŃCZM-30201M 52400:01:1700:27:14.5500:28:31.55+00:11:425:2611
711JAGIELSKI Łukasz 870BYDGOSZCZM-30202M 52500:00:4100:27:15.1000:27:56.25+00:11:435:2711
712DUDZIŃSKI Paweł 457BYDGOSZCZM-30203M 52600:01:1500:27:15.9500:28:31.70+00:11:445:2711
713GROSZKOWSKI Henryk 1213OCULUS - NIEWIDOMIWARSZAWAM-60+7M 52700:00:0600:27:16.3500:27:22.45+00:11:445:2711
714BŁAŻEJEWICZ Monika 536TORUŃK-2054K 18700:00:2200:27:16.8500:27:39.45+00:11:455:2711
715DUDZIŃSKA Sandra 456BYDGOSZCZK-2055K 18800:01:1500:27:16.9000:28:32.00+00:11:455:2711
716DOLNY Kajetan 1166BYDGOSZCZM-1042M 52800:01:3800:27:17.8000:28:56.35+00:11:465:2711
717GOŁECKI Jacek 676BIECHOWOM-30204M 52900:01:3100:27:19.3500:28:50.40+00:11:475:2711
718WYRWIAK Iwona 662BYDGOSZCZK-3067K 18900:01:3000:27:20.1500:28:50.65+00:11:485:2811
719BŁAŻEK Kasia 460BIAŁE BŁOTAK-3068K 19000:00:3600:27:21.3000:27:57.85+00:11:495:2811
720TOKARSKA Alicja 160VEGE RUNNERSBYDGOSZCZK-3069K 19100:00:3100:27:21.5500:27:53.20+00:11:495:2811
721TUROWSKA Patrycja 1441MĄKOWARSKOK-3070K 19200:00:5200:27:21.9000:28:14.15+00:11:505:2811
722KOCHAŃSKA Wioletta 626PATEREKK-4047K 19300:00:4600:27:22.4500:28:08.80+00:11:505:2811
723MAZUREK Anita 727BYDGOSZCZK-4048K 19400:01:2000:27:23.8000:28:44.60+00:11:525:2810.9
724KORDZIELEWSKA Sandra 801BYDGOSZCZK-2056K 19500:01:2300:27:24.4000:28:47.80+00:11:525:2810.9
725OSSOWSKI Łukasz 733BYDGOSZCZM-30205M 53000:01:5000:27:24.8500:29:15.10+00:11:535:2910.9
726CHABOWSKI Karol 1140BYDGOSZCZM-30206M 53100:00:2300:27:25.2000:27:48.75+00:11:535:2910.9
727PRZYBYLSKA Natalia 976BYDGOSZCZK-2057K 19600:01:1000:27:25.6000:28:36.30+00:11:545:2910.9
728KRUSIK Aleksandra 102ALBATROSYBYDGOSZCZK-2058K 19700:00:3600:27:26.1500:28:02.55+00:11:545:2910.9
729KULPA Szymon 274BRONIEWOM-30207M 53200:01:0400:27:26.2000:28:30.90+00:11:545:2910.9
730JENCZEWSKI Szymon 95ALBATROSYCIECHOCINM-20101M 53300:00:3400:27:27.7500:28:02.55+00:11:565:2910.9
731KASPRZAK Ewa 1382PRZYJACIÓŁKIBYDGOSZCZK-4049K 19800:00:3900:27:28.0000:28:07.85+00:11:565:2910.9
732BRZOZOWSKI Krzysztof 107BYDGOSZCZM-30208M 53400:00:5500:27:29.1500:28:24.55+00:11:575:2910.9
733BARTOS Weronika 1349GRUDZIĄDZK-2059K 19900:00:3000:27:29.3500:27:59.80+00:11:575:2910.9
734MADEJ Adam 361WABYDGOSZCZM-20102M 53500:00:4700:27:29.9500:28:17.45+00:11:585:3010.9
735KĘDZIERSKI Wojciech 962BYDGOSZCZM-40143M 53600:00:2000:27:30.3500:27:51.10+00:11:585:3010.9
736KĘDZIERSKA Marzena 961BYDGOSZCZK-4050K 20000:00:2000:27:30.4500:27:51.10+00:11:585:3010.9
737ŚLEDZIŃSKA Paulina 936OSIELSKOK-2060K 20100:00:4100:27:30.4500:28:12.05+00:11:585:3010.9
738GUZ Piotr 995-BYDGOSZCZM-40144M 53700:01:2900:27:30.5500:29:00.20+00:11:585:3010.9
739BEBYN Marek 950OSIELSKOM-20103M 53800:00:4100:27:30.5500:28:12.50+00:11:585:3010.9
740FILIPEK Mirosława 106BYDGOSZCZK-4051K 20200:00:1700:27:31.0500:27:48.20+00:11:595:3010.9
741RUTKOWSKI Tomasz 101BYDGOSZCZM-40145M 53900:00:1600:27:31.5000:27:48.30+00:11:595:3010.9
742SZULC Małgorzata 535BYDGOSZCZK-4052K 20300:00:1700:27:33.9500:27:51.80+00:12:025:3010.9
743TOMASZEWICZ Kamila 235BYDGOSZCZK-2061K 20400:00:1800:27:34.2000:27:52.60+00:12:025:3010.9
744ZIÓŁKOWSKI Marek 546BIAŁE BŁOTAM-30209M 54000:01:1800:27:34.8000:28:53.15+00:12:035:3110.9
745TOBOLSKA Małgorzata 125BYDGOSZCZK-3071K 20500:01:2400:27:35.0000:28:59.50+00:12:035:3110.9
746DROB Julian 373BYDGOSZCZM-20104M 54100:00:0000:27:35.1500:27:35.15+00:12:035:3110.9
747SKUBISZAK Jacek 1256BYDDGOSZCZM-40146M 54200:00:2900:27:35.3500:28:05.30+00:12:035:3110.9
748JEŻOWSKI Sławomir 1216OCULUS - NIEWIDOMIWARSZAWAM-5034M 54300:00:5800:27:36.0500:28:34.25+00:12:045:3110.9
749CIARKOWSKI Mirosław 939-INOWROCŁAWM-30210M 54400:00:2900:27:36.1500:28:05.40+00:12:045:3110.9
750KRAUZE Lidia 841BYDGOSZCZK-2062K 20600:00:4400:27:36.9000:28:21.35+00:12:055:3110.9
751PACZKOWSKA Joanna 1036TRISPACEBYDGOSZCZK-3072K 20700:01:2000:27:38.7000:28:59.35+00:12:075:3110.8
752ANDRYSZAK Łukasz 1069WARSZAWAM-30211M 54500:01:0500:27:40.1000:28:45.60+00:12:085:3210.8
753PRZYBYŁA Agnieszka 438BYDGOSZCZK-3073K 20800:00:4100:27:41.4000:28:22.65+00:12:095:3210.8
754WYSMOLIŃSKA Barbara 703OSIELSKOK-4053K 20900:00:3200:27:41.8500:28:14.15+00:12:105:3210.8
755WIŚNIEWSKI Krzysztof 1499TRISPACE BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5035M 54600:01:2000:27:41.8500:29:02.45+00:12:105:3210.8
756LEWANDOWSKI Pawel 120BYDGOSZCZM-30212M 54700:01:0300:27:43.1000:28:46.85+00:12:115:3210.8
757PIETRZAK Agata 835POLSKABYDGOSZCZK-2063K 21000:00:2900:27:43.3000:28:12.75+00:12:115:3210.8
758KEMPIŃSKA Beata 70NAKŁO NAD NOTECIĄK-3074K 21100:00:3800:27:43.3500:28:21.60+00:12:115:3210.8
759KOZAKIEWICZ Marcin 37NAKŁO NAD NOTECIĄM-40147M 54800:00:3800:27:43.5500:28:21.70+00:12:115:3210.8
760DOBOSIEWICZ Anna Maria 837POLONIA BYDGOSZCZ SEKCJA LEKKOATLETYCZNA IM. KLEMENSA BINIAKOWSKIEGOBYDGOSZCZK-2064K 21200:01:3400:27:43.7000:29:18.35+00:12:125:3210.8
761PRUS Karolina 355BYDGOSZCZK-4054K 21300:01:0800:27:43.7500:28:51.95+00:12:125:3210.8
762LEWANDOWSKA Sylwia 119BYDGOSZCZK-3075K 21400:01:0300:27:43.8500:28:47.30+00:12:125:3210.8
763BACH Bartłomiej 838LUZINOM-20105M 54900:01:3400:27:44.6000:29:18.85+00:12:135:3210.8
764GNIOT Wojciech 422MINIKOWOM-1043M 55000:00:5200:27:45.0500:28:38.00+00:12:135:3310.8
765GADZIŃSKI Jakub 303POTULICEM-1044M 55100:00:3900:27:45.2500:28:24.45+00:12:135:3310.8
766GNIOT Henryk 421MINIKOWOM-40148M 55200:00:5200:27:45.3000:28:37.85+00:12:135:3310.8
767GADZIŃSKA Aleksandra 305POTULICEK-4055K 21500:00:3800:27:45.4500:28:24.35+00:12:135:3310.8
768RUDZKA Monika 1379PŁOCKK-2065K 21600:00:3700:27:45.6000:28:22.85+00:12:145:3310.8
769GNIOT Bożena 419MINIKOWOK-3076K 21700:00:5200:27:45.6000:28:37.95+00:12:145:3310.8
770KALEK Inga 848BYDGOSZCZK-1015K 21800:01:1400:27:45.9000:28:59.95+00:12:145:3310.8
771KUŚ Michał 759BYDGOSZCZM-30213M 55300:00:4200:27:46.0000:28:28.35+00:12:145:3310.8
772PRZEWOŹNIAK Rafał 513TRI FAMILYBYDGOSZCZM-20106M 55400:00:5500:27:46.9000:28:42.15+00:12:155:3310.8
773RĘDZINA Michał 127BYDGOSZCZM-30214M 55500:01:0300:27:47.0000:28:50.65+00:12:155:3310.8
774MENDEL Karolina 1381BYDGOSZCZK-1016K 21900:00:2700:27:47.0000:28:14.15+00:12:155:3310.8
775FELKNER Alicja 316SP 30CIELEK-1017K 22000:01:2800:27:47.1000:29:16.05+00:12:155:3310.8
776TWARDOWSKI Wojciech 363RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5036M 55600:01:2300:27:47.2500:29:10.90+00:12:155:3310.8
777PRZEWOŹNIAK Marta 311BYDGOSZCZK-2066K 22100:00:5400:27:47.5500:28:42.40+00:12:155:3310.8
778ORNATOWSKA Magdalena 1243GORDON RUNKRUSZYN KRAJEŃSKIK-3077K 22200:00:5200:27:49.0500:28:41.20+00:12:175:3310.8
779WOJTYSIAK Alicja 1104BYDGOSZCZK-3078K 22300:00:0900:27:49.4000:27:59.15+00:12:175:3410.8
780KOSIŃSKA Patrycja 248BYDGOSZCZK-2067K 22400:00:5800:27:49.5500:28:48.10+00:12:175:3410.8
781KRZYŻANOWSKA Patrycja 1122BYDGOSZCZK-2068K 22500:01:2000:27:51.2000:29:11.80+00:12:195:3410.8
782CEMKE Magdalena 324BYDGOSZCZK-2069K 22600:01:1500:27:51.7500:29:07.65+00:12:205:3410.8
783GOLIK Krzysztof 282BYDGOSZCZM-30215M 55700:01:1900:27:52.9000:29:11.95+00:12:215:3410.8
784MATUSIAK Ewelina 689SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIK-2070K 22700:01:0200:27:53.6500:28:56.15+00:12:225:3410.8
785LECIEJEWSKI Błażej 268BYDGOSZCZM-20107M 55800:01:0200:27:54.7500:28:57.70+00:12:235:3510.7
786WŁODARSKA Magdalena 622BIAŁE BŁOTAK-3079K 22800:00:4500:27:55.2500:28:40.55+00:12:235:3510.7
787OJRZANOWSKI Waldemar 601BYDGOSZCZM-30216M 55900:00:5400:27:57.7000:28:52.35+00:12:265:3510.7
788MACIOS Monika 495WARSZAWAK-3080K 22900:00:1300:27:57.7500:28:11.25+00:12:265:3510.7
789OJRZANOWSKA Maria 606BYDGOSZCZK-3081K 23000:00:5400:27:58.3500:28:52.50+00:12:265:3510.7
790CHMIELEWSKI Ireneusz 1284CZARNE STOPY.SMTORUŃM-5037M 56000:00:3900:27:58.7000:28:38.40+00:12:275:3510.7
791DZIŻA-KONICZYŃSKA Zuzanna 649BYDGOSKI KLUB MORSÓWBYDGOSZCZK-4056K 23100:00:1100:27:59.3000:28:10.75+00:12:275:3510.7
792WIŚNIEWSKA-KACZOR Iga 720GRUDZIĄDZK-3082K 23200:01:1000:27:59.8500:29:09.95+00:12:285:3510.7
793SOBOTA Beata 190BIAŁE BŁOTAK-3083K 23300:00:5700:28:01.0000:28:58.30+00:12:295:3610.7
794ŁUCZKOWIAK Małgorzata 1343WĄGROWIECK-2071K 23400:00:3000:28:01.3500:28:31.60+00:12:295:3610.7
795WESTPHAL Magdalena 285CWUBYDGOSZCZK-2072K 23500:00:5700:28:03.2000:29:01.05+00:12:315:3610.7
796KARPIŃSKI Błażej 423BYDGOSZCZM-30217M 56100:01:1900:28:03.7000:29:23.50+00:12:325:3610.7
797PROSEK Krzysztof 1148BYDGOSZCZM-40149M 56200:01:0700:28:04.1000:29:11.75+00:12:325:3610.7
798WITKOWSKI Patryk 71ASTORIABYDGOSZCZM-1045M 56300:01:2000:28:04.2500:29:25.10+00:12:325:3710.7
799ZUZA-WITKOWSKA Anna 67KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZK-4057K 23600:01:2000:28:04.4000:29:25.20+00:12:325:3710.7
800KAŁUŻNY Jakub 1289OFTALMIKABYDGOSZCZM-40150M 56400:00:5200:28:04.8000:28:57.55+00:12:335:3710.7
801BOROWCZAK Paweł 1341BYDGOSZCZM-20108M 56500:01:0900:28:05.1000:29:14.50+00:12:335:3710.7
802KOCZWARA Katarzyna 1054KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3084K 23700:00:1400:28:05.1500:28:19.80+00:12:335:3710.7
803BOROWCZAK Julita 1340BYDGOSZCZK-2073K 23800:01:0800:28:05.9000:29:14.85+00:12:345:3710.7
804MAN Beata 1334..SOLEC KUJAWSKIK-3085K 23900:00:2300:28:06.1000:28:29.70+00:12:345:3710.7
805KAŁUŻNY Bartłomiej 1292OFTALMIKABYDGOSZCZM-40151M 56600:00:5200:28:06.1000:28:59.05+00:12:345:3710.7
806WITKOWSKI Paweł 69KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZM-1046M 56700:01:4200:28:06.5000:29:48.95+00:12:345:3710.7
807WIATROWSKA Kasia 1087BYDGOSZCZYK-3086K 24000:00:1300:28:07.2500:28:20.85+00:12:355:3710.7
808LENSER Ewa 715SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIK-4058K 24100:01:0200:28:07.7500:29:10.25+00:12:365:3710.7
809ZAGOŻDŻON Wioleta 28SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIK-3087K 24200:01:0300:28:07.9000:29:10.95+00:12:365:3710.7
810GRACZYK Patrycja 54BYDGOSZCZK-2074K 24300:01:0200:28:08.6000:29:11.35+00:12:375:3710.7
811CHEŁMIŃSKI Dawid 1430ŁĄŻYNM-20109M 56800:00:2700:28:08.7500:28:36.40+00:12:375:3710.7
812WYPORKIEWICZ Jerzy 694WILCZE/OSIELSKOM-5038M 56900:00:5600:28:10.4500:29:07.00+00:12:385:3810.6
813SZTANKOWSKI Damian 1428BYDGOSZCZM-20110M 57000:00:2700:28:10.5000:28:37.55+00:12:385:3810.7
814LEWANDOWSKA Agnieszka 33BYDGOSZCZK-3088K 24400:01:1200:28:12.0500:29:24.45+00:12:405:3810.6
815BRĄŻKIEWCZ Izabela 217BYDGOSZCZK-4059K 24500:00:1900:28:12.4500:28:31.70+00:12:405:3810.6
816SZECÓWKA Marcin 30BYDGOSZCZM-30218M 57100:01:1100:28:12.5000:29:24.00+00:12:405:3810.6
817MLICKI Marcin 1401BIAŁE BŁOTAM-40152M 57200:01:3500:28:13.9500:29:49.35+00:12:425:3810.6
818KULWAS Magdalena 638BYDGOSZCZK-2075K 24600:00:4300:28:14.0500:28:57.40+00:12:425:3810.6
819WALCZAK Joanna 642BYDGOSZCZK-3089K 24700:00:4200:28:14.6000:28:57.25+00:12:435:3910.6
820ŁAŃCUCKA Agnieszka 1317BYDGOSZCZK-506K 24800:00:2100:28:16.6000:28:38.55+00:12:455:3910.6
821KŁOBUKOWSKA Patrycja 671LOTOS RUNNING TEAMGDAŃSKK-2076K 24900:01:2200:28:17.4000:29:40.25+00:12:455:3910.6
822MAŁECKI Tomasz 1129ZŁOTNIKI KUJAWSKIEM-30219M 57300:00:3900:28:18.9500:28:58.75+00:12:475:3910.6
823MAZUR Agnieszka 53SOLEC KUJAWSKIK-4060K 25000:00:1400:28:19.5000:28:33.65+00:12:475:3910.6
824MAZUR Justyna 323BYDGOSZCZK-2077K 25100:01:2800:28:21.9000:29:50.45+00:12:505:4010.6
825KWIATKOWSKI Paweł 332KORONOWOM-20111M 57400:01:2800:28:22.1000:29:50.90+00:12:505:4010.6
826PRZYBYLSKI Adam 975BYDGOSZCZM-30220M 57500:01:2900:28:22.3000:29:51.35+00:12:505:4010.6
827PISARSKI Igor 666BYDGOSZCZM-20112M 57600:01:1500:28:23.0000:29:38.95+00:12:515:4010.6
828KRZEMIŃSKA Jolanta 1115BYDGOSZCZK-3090K 25200:00:4700:28:24.3500:29:11.75+00:12:525:4010.6
829GRABOWSKI Klaudiusz 1351SLOW JOGGING BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5039M 57700:00:0400:28:25.4000:28:30.00+00:12:535:4110.6
830KOZERA Joanna 1482#BBKTSPAPOWO BISKUPIEK-3091K 25300:00:3100:28:25.4500:28:56.45+00:12:535:4110.6
831STEFAŃSKI Bartosz 378BYDGOSZCZM-1047M 57800:01:1900:28:25.7000:29:45.05+00:12:545:4110.6
832JAWORSKI Marek 477ADAM-POLBYDGOSZCZM-1048M 57900:01:1000:28:27.1000:29:37.15+00:12:555:4110.5
833CZARNECKA -PIJAROWSKA Dominika 1146KU BLISKOŚCIBYDGOSZCZK-3092K 25400:00:5800:28:28.7000:29:27.05+00:12:575:4110.5
834SZATKOWSKA Beata 362BYDGOSZCZK-507K 25500:01:4000:28:28.8500:30:09.80+00:12:575:4110.5
835DOBUCKA Katarzyna 365CHONAROWER.PLBYDGOSZCZK-2078K 25600:01:0100:28:28.9000:29:30.25+00:12:575:4110.5
836STEFAŃSKI Marcin 375BYDGOSZCZM-40153M 58000:01:2000:28:28.9500:29:49.05+00:12:575:4110.5
837RATAJ Szymon 394ŁOCHOWOM-1049M 58100:00:5600:28:29.6000:29:25.80+00:12:585:4110.5
838GADZIŃSKI Tomasz 304POTULICEM-40154M 58200:00:3900:28:29.7500:29:09.05+00:12:585:4210.5
839RATAJ Maciej 393ŁOCHOWOM-40155M 58300:00:5600:28:29.7500:29:26.00+00:12:585:4210.5
840KIELMANN Marcin 1290BYDGOSZCZM-30221M 58400:01:1400:28:30.4000:29:44.65+00:12:585:4210.5
841CIECHANOWSKI Bartłomiej 1064ŚWIEKATOWOM-1050M 58500:01:1300:28:30.8000:29:44.75+00:12:595:4210.5
842WÓJCIK Tomasz 110BYDGOSZCZM-40156M 58600:01:0000:28:30.8500:29:31.60+00:12:595:4210.5
843JASTRZĘBSKA Alicja 1067KORONOWOK-1018K 25700:01:1300:28:31.0500:29:44.45+00:12:595:4210.5
844RATAJ Krzysztof 220POLONIA BYDGOSZCZ SLAPOZNAŃM-30222M 58700:00:5400:28:31.4500:29:26.25+00:12:595:4210.5
845KUJAWA Karolina 1425BYDGOSZCZK-Open2K 25800:01:1900:28:31.7000:29:50.75+00:13:005:4210.5
846DOBIES Maria 1210OCULUS - NIEWIDOMIPŁOCKK-508K 25900:01:1600:28:31.9000:29:48.65+00:13:005:4210.5
847PESTKA Anna 439BYDGOSZCZK-2079K 26000:00:3000:28:31.9000:29:02.40+00:13:005:4210.5
848MICHNIEWICZ Małgorzata 1285BYDGOSZCZK-3093K 26100:00:3900:28:32.1000:29:11.75+00:13:005:4210.5
849CZECZINSKA Pamela 200ŚWIECIEK-2080K 26200:01:2600:28:32.6500:29:58.90+00:13:015:4210.5
850DEBNER Wojciech 1209OCULUS - NIEWIDOMIKORONWOM-30223M 58800:01:1600:28:32.8000:29:48.85+00:13:015:4210.5
851BŁAŻEJCZYK Paweł 1423BYDGOSZCZM-20113M 58900:01:1700:28:33.3500:29:51.00+00:13:015:4210.5
852OSSOWSKI Tomek 1065SEROCKM-20114M 59000:01:1300:28:34.3000:29:47.90+00:13:025:4210.5
853NAWROCKA Joanna 404VAUPE TEAMBYDGOSZCZK-3094K 26300:00:0200:28:34.6500:28:37.05+00:13:035:4310.5
854OSSOWSKA Agnieszka 1063BYDGOSZCZK-2081K 26400:01:1300:28:34.9500:29:48.00+00:13:035:4310.5
855KULCZYŃSKI Przemysław 262TYPYGRUBEBYDGOSZCZM-30224M 59100:01:2100:28:35.1000:29:57.05+00:13:035:4310.5
856PIONTEK Elżbieta 815BYDGOSZCZK-60+2K 26500:00:5600:28:36.0500:29:32.75+00:13:045:4310.5
857RUTKOWSKA Virginia 159ATOS/KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZK-3095K 26600:00:1600:28:36.2000:28:52.70+00:13:045:4310.5
858OLEJNICZAK Patrycja 888BYDGOSZCZK-2082K 26700:00:5500:28:36.9500:29:32.05+00:13:055:4310.5
859ORNATOWSKI Marcin 1265GORDON RUNKRUSZYN KRAJEŃSKIM-30225M 59200:00:5100:28:37.3500:29:29.25+00:13:055:4310.5
860SKÓRCZ Tomasz 948BYDGOSZCZM-5040M 59300:01:2300:28:37.7000:30:00.80+00:13:065:4310.5
861DOBRZAŃSKA Anna 317BYDGOSZCZK-2083K 26800:01:3700:28:37.8500:30:14.90+00:13:065:4310.5
862PIETRASZAK Tomasz 366RUN BYDGOSZCZBIAŁE BŁOTAM-40157M 59400:01:3000:28:41.8500:30:12.10+00:13:105:4410.5
863ROGUSZCZAK Maciej 864HAROMA TEAMBIAŁE BŁOTAM-40158M 59500:01:2000:28:43.4000:30:03.40+00:13:115:4410.4
864LELEWSKA Aleksandra 1398JANIKOWOK-2084K 26900:00:2800:28:43.9000:29:12.65+00:13:125:4410.4
865CHILEWSKI Jan 526WISELKA BYDGOSZCZSTRZELCE GÓRNEM-1051M 59600:01:2300:28:45.0000:30:08.60+00:13:135:4510.4
866SZRAMSKA Violetta 176BYDGOSZCZK-4061K 27000:00:2100:28:48.7500:29:09.90+00:13:175:4510.4
867LIS Monika 880BYDGOSZCZK-2085K 27100:01:1900:28:48.8500:30:08.00+00:13:175:4510.4
868HOLC Radosław 1293OFTALMIKA (SYMPATYK)BYDGOSZCZM-20115M 59700:00:5200:28:49.0000:29:41.15+00:13:175:4510.4
869HAFFKE Olga 990CEKCYNK-1019K 27200:01:2800:28:49.2000:30:17.45+00:13:175:4510.4
870FORBOT Piotr 1287OFTALMIKABYDGOSZCZM-20116M 59800:00:5200:28:49.4000:29:41.55+00:13:175:4510.4
871CHILEWSKA Lidia 525CB163STRZELCE GÓRNEK-4062K 27300:01:2300:28:50.2000:30:13.20+00:13:185:4610.4
872CHILEWSKI Arkadiusz 277CB163STRZELCE GÓRNEM-40159M 59900:01:2300:28:50.2500:30:13.35+00:13:185:4610.4
873STRZAŁKOWSKA-WARMUZ Iwona 229BYDGOSZCZK-3096K 27400:00:5300:28:52.1500:29:46.00+00:13:205:4610.4
874RASSALSKA Roma 19BYDGOSZCZK-4063K 27500:00:5700:28:52.7500:29:50.25+00:13:215:4610.4
875NURKIEWICZ Zofia 288KUNG FU PANDY 3BYDGOSZCZK-1020K 27600:00:3200:28:52.9000:29:25.50+00:13:215:4610.4
876DRESLERSKA Agnieszka 197TEAM KUCYKIBYDGOSZCZK-3097K 27700:01:0700:28:53.1000:30:00.55+00:13:215:4610.4
877GUTKOWSKA Agnieszka 50BANDA LYSEGOBYDGOSZCZK-3098K 27800:01:2100:28:54.3000:30:15.75+00:13:225:4610.4
878LEWANDOWSKA Magdalena 109BYDGOSZCZK-3099K 27900:01:2100:28:54.6500:30:15.95+00:13:235:4610.4
879SARNECKA Małgorzata 57BYDGOSZCZK-4064K 28000:01:2100:28:54.7000:30:15.85+00:13:235:4610.4
880GRALAK Jacek 2188 K-P BWOTBYDGOSZCZM-40160M 60000:01:0000:28:54.9500:29:55.15+00:13:235:4710.4
881WUDNIAK Agnieszka 620BYDGOSZCZK-4065K 28100:00:5600:28:55.9000:29:52.40+00:13:245:4710.4
882BRĄGIEL Anna 1158BYDGOSZCZK-30100K 28200:01:2300:28:57.7000:30:21.45+00:13:265:4710.4
883PRZYBYSZEWSKI Marcin 595OSIELSKOM-40161M 60100:00:2400:28:57.9000:29:22.15+00:13:265:4710.4
884GRUŻEWSKA Justyna 716BYDGOSZCZK-30101K 28300:00:5500:29:02.1000:29:57.75+00:13:305:4810.3
885MICHALAK Anita 179BYDGOSZCZK-4066K 28400:01:3400:29:03.2000:30:37.55+00:13:315:4810.3
886RADZIŃSKA Joanna 545EXIMO EXTREME TEAMBYDGOSZCZK-30102K 28500:01:0900:29:03.2500:30:12.70+00:13:315:4810.3
887ZDUNKIEWICZ Hanna 177BYDGOSZCZK-30103K 28600:01:3400:29:03.6500:30:37.95+00:13:325:4810.3
888STEFAŃSKA Wiesława 175BYDGOSZCZK-30104K 28700:01:3300:29:03.7000:30:37.45+00:13:325:4810.3
889CHMIELEWSKA Agnieszka 1324LISI OGONK-4067K 28800:00:0400:29:03.7500:29:07.90+00:13:325:4810.3
890TRUŚ Karolina 826OSIELSKOK-30105K 28900:01:0000:29:04.2500:30:05.05+00:13:325:4910.3
891RATAJCZAK Marcel 968BYDGOSZCZM-1052M 60200:00:3900:29:04.3000:29:43.35+00:13:325:4810.3
892JELENIEWSKA Oliwia 1475BYDGOSZCZK-1021K 29000:00:3500:29:05.6500:29:41.40+00:13:345:4910.3
893JARUSZEWSKA Joanna 876BYDGOSZCZK-30106K 29100:01:0200:29:05.7000:30:08.00+00:13:345:4910.3
894ADAMCZYK - FRANKOWSKA Anna 1412BYDGOSZCZK-30107K 29200:00:3600:29:06.0500:29:42.20+00:13:345:4910.3
895MEGER Agnieszka 984BYDGOSZCZK-4068K 29300:00:3500:29:06.7000:29:41.85+00:13:355:4910.3
896PIKULIK Natalia 310BYDGOSZCZK-30108K 29400:01:2700:29:08.3000:30:36.25+00:13:365:4910.3
897BILON-MOLENDA Alicja 1075BYDGOSZCZK-30109K 29500:00:2500:29:08.4000:29:33.45+00:13:365:4910.3
898ZGÓRSKA Irmina 1448OFTALMIKABYDGOSZCZK-2086K 29600:00:5100:29:09.5000:30:00.95+00:13:375:4910.3
899PIÓRKOWSKA Aga 34BRB BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-4069K 29700:01:0200:29:10.0500:30:12.70+00:13:385:5010.3
900PIEKARSKA Joanna 753BYDGOSZCZK-30110K 29800:01:0100:29:10.5500:30:12.30+00:13:385:5010.3
901MALICKA Beata 471MALMEDIA.PLBYDGOSZCZK-509K 29900:00:1800:29:11.5500:29:30.15+00:13:395:5010.3
902SZCZYPIŃSKA Justyna 226BYDGOSZCZK-30111K 30000:00:0500:29:12.1000:29:17.85+00:13:405:5010.3
903WESOŁEK Kacper 1497PROJECT SOCIETYBYDGOSZCZM-30226M 60300:00:3400:29:12.7500:29:47.50+00:13:415:5010.3
904GLANC Katarzyna 1013SOLEC KUJAWSKIK-2087K 30100:00:2000:29:13.6500:29:33.90+00:13:425:5010.3
905SKROBACKA Izabela 1011SOLEC KUJAWSKIK-2088K 30200:00:1900:29:13.6500:29:33.45+00:13:425:5010.3
906ZIELIŃSKA Justyna 32SOLEC KUJAWSKIK-30112K 30300:00:2600:29:13.6500:29:40.05+00:13:425:5010.3
907ZMUDZIŃSKA Anna 1470TEAM RUN KCYNIAKCYNIAK-4070K 30400:00:0200:29:13.8000:29:16.70+00:13:425:5010.3
908LEWICKA Dagmara 1141BYDGOSZCZK-2089K 30500:00:3300:29:13.9500:29:47.20+00:13:425:5010.3
909SIERADZKA Małgorzata 897NIEMCZK-4071K 30600:00:5800:29:16.5000:30:14.85+00:13:445:5110.3
910FABROWSKI Dawid 25BYDGOSZCZM-30227M 60400:01:3700:29:16.5000:30:54.25+00:13:445:5110.2
911OTT Malgorzata 1240RACIAZK-1022K 30700:00:5400:29:16.7500:30:11.05+00:13:455:5110.2
912SZYMAŃSKA Adrianna 854BYDGOSZCZK-30113K 30800:00:2900:29:18.7000:29:47.85+00:13:475:5110.2
913RATAJCZAK Arkadiusz 965BYDGOSZCZM-40162M 60500:00:3800:29:19.6000:29:58.50+00:13:485:5210.2
914ŁUCZKOWSKA Sylwia 1152BIEGAM Z BRATEM BO SAMEJ SIĘ NIE CHCEBYDGOSZCZK-2090K 30900:00:1100:29:19.7500:29:31.00+00:13:485:5210.2
915KUBIAK Tomasz 562DOBRCZM-5041M 60600:01:2500:29:19.8500:30:45.50+00:13:485:5210.2
916DRYLL Dominik 257BYDGOSZCZM-1053M 60700:00:1900:29:20.4000:29:40.00+00:13:485:5210.2
917ŁUCZKOWSKI Rafał 1151JAK NIE ZEMDLEJĘ TO DOBIEGNĘBYDGOSZCZM-30228M 60800:00:1100:29:21.1000:29:32.55+00:13:495:5210.2
918DRYLL Marek 255BYDGOSZCZM-40163M 60900:00:1900:29:22.0000:29:41.70+00:13:505:5210.2
919TYLKOWSKA Marta 1182REEBOK RUN CREWBYDGOSZCZK-2091K 31000:00:4800:29:23.4000:30:11.95+00:13:515:5210.2
920GWÓŹDŹ Kamil 772TKKF WODNIK WIĘCBORK - BIEGAJĄCA RODZINKAWIĘCBORKM-20117M 61000:00:4600:29:23.7000:30:10.15+00:13:525:5210.2
921GWÓŹDŹ Orest 775TKKF WODNIK WIĘCBORK - BIEGAJĄCA RODZINKAWIĘCBORKM-1054M 61100:00:4500:29:24.2500:30:09.85+00:13:525:5210.2
922GWÓŹDŹ Nataniel 774TKKF WODNIK WIĘCBORK - BIEGAJĄCA RODZINKAWIĘCBORKM-1055M 61200:00:4500:29:24.4000:30:09.70+00:13:525:5210.2
923PRZEWŁOCKI Sławomir 1068KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM-60+8M 61300:01:1600:29:24.6000:30:41.40+00:13:535:5310.2
924RÓŻAŃSKI Janusz 1035BYDGOSZCZM-5042M 61400:00:2300:29:25.5000:29:49.40+00:13:535:5310.2
925GWÓŹDŹ Katarzyna 773TKKF WODNIK WIĘCBORK - BIEGAJĄCA RODZINKAWIĘCBORKK-2092K 31100:00:4300:29:26.5000:30:10.45+00:13:545:5310.2
926WESOŁOWSKI Wiktor 551BYDGOSZCZM-1056M 61500:01:0400:29:26.6000:30:31.55+00:13:555:5310.2
927BRZEZINSKA-HAFFKE Sylwia 989CEKCYNK-4072K 31200:01:2700:29:27.8500:30:55.50+00:13:565:5310.2
928REINKE Justyna 1267NAKŁO NAD NOTECIĄK-2093K 31300:00:4000:29:30.4500:30:11.05+00:13:585:5410.2
929GRUBICH Kacper 607BYDGOSZCZM-1057M 61600:00:5900:29:30.8500:30:30.05+00:13:595:5410.2
930WESOŁOWSKI Tomasz 553BYDGOSZCZM-40164M 61700:01:0500:29:31.2500:30:36.50+00:13:595:5410.2
931SKÓRCZ Małgorzata 947BYDGOSZCZK-5010K 31400:01:2300:29:32.4500:30:55.80+00:14:005:5410.2
932JAWORSKI Kamil 1465BYDGOSZCZM-30229M 61800:01:2400:29:32.5500:30:56.90+00:14:005:5410.2
933MURAWKA Rafał 1049KUSOWOM-1058M 61900:01:1700:29:32.6000:30:50.20+00:14:015:5410.2
934KUCZMA Monika 1422TRISPACEBYDGOSZCZK-30114K 31500:01:2800:29:34.4000:31:03.10+00:14:025:5510.1
935PALIGA Mateusz 445RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-20118M 62000:01:4700:29:34.4500:31:21.80+00:14:025:5410.1
936KARADAG Burak Can 1252KPSWBYDGOSZCZM-20119M 62100:01:2800:29:34.5500:31:03.30+00:14:025:5510.1
937KŁOS Katarzyna 1336ŁOCHOWOK-4073K 31600:00:0300:29:34.9500:29:38.65+00:14:035:5510.1
938FORBOT Łukasz 1366M-20120M 62200:00:5000:29:36.1500:30:26.85+00:14:045:5510.1
939FORBOT Natalia 1348K-2094K 31700:00:5000:29:36.2500:30:26.95+00:14:045:5510.1
940RATAJCZAK Arleta 967BYDGOSZCZK-4074K 31800:00:3800:29:36.4500:30:15.20+00:14:045:5510.1
941KORBEL Julia 1250BYDGOSZCZK-1023K 31900:00:4600:29:36.5000:30:22.75+00:14:045:5510.1
942MIERZWA Damian 402RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-30230M 62300:01:4400:29:36.8500:31:21.50+00:14:055:5510.1
943PALIGA Antoni 446RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-5043M 62400:01:4500:29:36.9000:31:22.30+00:14:055:5510.1
944DOMERACKA Oliwia 635RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIETUCHOLAK-2095K 32000:01:4400:29:36.9500:31:21.70+00:14:055:5510.1
945KANNEBERG Maciej 387RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-20121M 62500:01:4400:29:37.0000:31:21.45+00:14:055:5510.1
946PISZCZ Andrzej 1185BIAŁE BŁOTAM-40165M 62600:01:1000:29:37.0000:30:47.40+00:14:055:5510.1
947PALIGA Radosław 447RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-1059M 62700:01:4300:29:37.6500:31:21.25+00:14:065:5510.1
948KABAT Jakub 410RUN TEAM SĘPOLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KR.M-1060M 62800:01:4400:29:37.7000:31:22.05+00:14:065:5510.1
949JANKE Damian 875RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-30231M 62900:01:4400:29:37.7500:31:22.10+00:14:065:5510.1
950GROSKOP Grzegorz 380RUN TEAM SĘPOLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-20122M 63000:01:4300:29:38.9500:31:22.80+00:14:075:5510.1
951NAPIÓRKOWSKA Ewa 996BYDGOSZCZK-60+3K 32100:01:0700:29:39.1000:30:47.00+00:14:075:5610.1
952STAWICKA Ewelina 381AKTYWNE LISEWOLISEWOK-2096K 32200:01:4200:29:39.1500:31:22.00+00:14:075:5610.1
953JAZIENICKI Hubert 1354SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-20123M 63100:01:3900:29:39.7000:31:19.25+00:14:085:5610.1
954JAWORSKI Mateusz 476ADAM-POLBYDGOSZCZM-1061M 63200:01:1000:29:41.8500:30:52.35+00:14:105:5610.1
955NOWAK Paulina 629BYDGOSZCZK-2097K 32300:00:5600:29:41.9500:30:38.35+00:14:105:5610.1
956MAGIEROWSKA-GRUBICH Daria 609NIEMCZK-30115K 32400:00:5900:29:44.2500:30:43.55+00:14:125:5610.1
957MICHALAK Mariusz 1359BYDGOSZCZM-40166M 63300:00:2700:29:44.4500:30:11.45+00:14:125:5610.1
958MICHALAK Martyna 1357BYDGOSZCZK-1024K 32500:00:2600:29:44.4500:30:11.20+00:14:125:5710.1
959GRUBICH Arkadiusz 608NIEMCZM-40167M 63400:00:5800:29:44.5500:30:43.45+00:14:125:5710.1
960CEMKE Tomasz 1105BYDGOSZCZM-40168M 63500:01:1600:29:46.9500:31:03.05+00:14:155:5710.1
961LOOSE Łukasz 1003SŁUPOWIECM-20124M 63600:00:5600:29:47.8000:30:44.55+00:14:165:5710.1
962OLKOWSKI Eugeniusz 585BYDGOSZCZM-60+9M 63700:01:3700:29:47.9000:31:25.40+00:14:165:5710.1
963RADOMSKA Marta 1002LOS KUMPLOSŚLESINK-30116K 32600:00:5600:29:47.9500:30:44.70+00:14:165:5710.1
964PAPROCKA Małgosia 646BYDGOSZCZK-5011K 32700:01:0400:29:48.0000:30:52.40+00:14:165:5710.1
965NIEMCZEWSKA Patrycja 1005LOS KUMPLOSBYDGOSZCZK-2098K 32800:00:5600:29:48.2500:30:44.50+00:14:165:5710.1
966JURUŚ Jolanta 714K-5012K 32900:01:0400:29:48.3000:30:52.40+00:14:165:5710.1
967MURAWKA Łukasz 1047KUSOWOM-30232M 63800:01:1700:29:48.3500:31:06.15+00:14:165:5710.1
968BEDNARCZYK Joanna 1134AXA RUNNING TEAMCZARNOWOK-30117K 33000:00:4400:29:48.3500:30:32.45+00:14:165:5710.1
969GLAMA Remigiusz 1132LNIANO TEAMBRZEMIONAM-30233M 63900:00:4400:29:48.4500:30:32.45+00:14:165:5710.1
970GRUSZKA Marek 264MAKSYMILIANOWOM-5044M 64000:00:2200:29:48.7500:30:10.75+00:14:175:5710.1
971KOSMALA Mateusz 934BYDGOSZCZM-20125M 64100:00:5600:29:49.0500:30:45.05+00:14:175:5710.1
972TOMCZAK Marzena 81STRZELEWOK-2099K 33100:00:1200:29:49.8500:30:02.60+00:14:185:5810.1
973TOMCZAK Krzysztof 77STRZELEWOM-30234M 64200:00:1200:29:50.1500:30:02.70+00:14:185:5810.1
974SZPERA Joanna 290BYDGOSZCZK-4075K 33200:00:2600:29:50.3500:30:17.00+00:14:185:5810.1
975FELKNER Sylwia 319CIELEK-1025K 33300:01:3000:29:50.6000:31:20.85+00:14:195:5810.1
976OSTROWSKA Renata 889BĘDZITOWOK-30118K 33400:00:5400:29:51.8000:30:46.05+00:14:205:5810
977MIŁKOWSKA Monika 587RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-4076K 33500:00:3500:29:52.8000:30:28.35+00:14:215:5810
978HINZ-BRYLEW Natalia 403PRZYCHODNIA ROMETBYDGOSZCZK-30119K 33600:01:3800:29:54.4500:31:32.45+00:14:225:5810
979KURTYSIAK Roman 842BYDGOSZCZM-5045M 64300:01:1900:29:55.8500:31:15.00+00:14:245:5910
980LEWANDOWSKI Jarosław 570BYDGOSZCZM-30235M 64400:01:4300:29:56.0000:31:39.25+00:14:245:5910
981ZIELIŃSKA Marzena 552BYDGOSZCZK-30120K 33700:01:4200:29:56.1000:31:38.80+00:14:245:5910
982BUTRYM Piotr 307BYDGOSZCZM-30236M 64500:01:4300:29:56.2500:31:39.30+00:14:245:5910
983BANNACH Aleksander 543BYDGOSZCZM-20126M 64600:01:4000:29:57.3500:31:37.95+00:14:255:5910
984SZYMAŃSKA Magdalena 541ZIELONY PELIKANTRZCINIECK-20100K 33800:01:4000:29:57.7500:31:38.50+00:14:265:5910
985JAGIELSKA Patrycja 149BYDGOSZCZK-20101K 33900:01:3900:29:57.9000:31:37.35+00:14:265:5910
986PIETKUN Ryszard 748BYDGOSZCZM-60+10M 64700:01:4000:29:58.7500:31:38.80+00:14:275:5910
987BELIŃSKI Maciej 185TYPYGRUBEBYDGOSZCZM-30237M 64800:01:2400:29:59.0000:31:23.20+00:14:275:5910
988ROMIŃSKA Aleksandra 892MROCZAK-20102K 34000:01:2400:29:59.2000:31:23.25+00:14:275:5910
989LUDKOWSKI Filip 123M-1062M 64900:00:4400:29:59.6500:30:43.90+00:14:285:5910
990KORBEL Marian 1248BYDGOSZCZM-40169M 65000:00:4600:30:00.6000:30:46.85+00:14:296:0010
991ARENT Marzena 491BYDGOSZCZK-5013K 34100:00:4300:30:01.2000:30:45.00+00:14:296:0010
992BUJAK Olga 559BYDGOSZCZK-30121K 34200:01:2500:30:03.2000:31:28.90+00:14:316:0010
993KUBIAK Katarzyna 560DOBRCZK-30122K 34300:01:2500:30:03.2000:31:28.75+00:14:316:0010
994LUDKOWSKI Dawid 343M-30238M 65100:00:4400:30:03.2500:30:47.95+00:14:316:0010
995KANDER Michał 1057BYDGOSZCZM-30239M 65200:01:3300:30:04.5000:31:37.70+00:14:326:0010
996GRZELAK Łukasz 497BYDGOSZCZNASTARTBYDGOSZCZM-40170M 65300:01:4600:30:04.9000:31:51.50+00:14:336:0110
997OŻGA Agnieszka 56BYDGOSZCZK-30123K 34400:00:3500:30:06.3500:30:42.25+00:14:346:0110
998MUCHA-BOINSKA Anna 894SOLEC KUJAWSKIK-30124K 34500:00:0900:30:07.5000:30:16.85+00:14:356:0110
999ZATOŃ Bożena 799RUN PASJABYDGOSZCZK-5014K 34600:00:5000:30:07.6000:30:58.20+00:14:366:0110
1000ROSZCZYN Kamil 276BYDGOSZCZM-20127M 65400:01:3500:30:09.2500:31:44.65+00:14:376:0110
1001CISEWSKI Mateusz 121BYDGOSZCZM-20128M 65500:01:0700:30:11.4000:31:18.50+00:14:396:029.9
1002SZELĄGOWSKI Tomasz 1137BYDGOSZCZM-40171M 65600:00:0500:30:11.8000:30:17.25+00:14:406:029.9
1003CHOLEWCZYŃSKI Dariusz 1211OCULUS - NIEWIDOMITARNOWSKIE GÓRYM-40172M 65700:01:2200:30:12.7000:31:34.70+00:14:416:029.9
1004SYBILA Michał 663BYDGOSZCZM-30240M 65800:01:1700:30:13.9000:31:30.95+00:14:426:029.9
1005WOJTAL Emilia 1016BYDGOSZCZK-4077K 34700:00:3700:30:15.4500:30:53.05+00:14:436:039.9
1006BUCHHOLZ Krzysztof 240BYDGOSZCZM-5046M 65900:00:3700:30:15.8500:30:52.95+00:14:446:039.9
1007WAWRZYNIAK Sandra 1311BYDGOSZCZK-20103K 34800:00:4800:30:16.0000:31:04.15+00:14:446:039.9
1008GRALLA Łukasz 1098BYDGOSZCZM-30241M 66000:01:3600:30:17.2000:31:53.55+00:14:456:039.9
1009ŚWIERCZYŃSKA Anna 1496ATHLETICOMED.PLBYDGOSZCZK-30125K 34900:01:3700:30:18.4500:31:55.65+00:14:466:039.9
1010GORZYCKA Ewa 791BYDGOSZCZK-30126K 35000:01:3400:30:19.5500:31:54.10+00:14:476:049.9
1011SKORNIA Agata 62BYDGOSZCZK-4078K 35100:01:2900:30:19.5500:31:49.50+00:14:476:049.9
1012MACHNIKOWSKI Rafał 1221OCULUS - NIEWIDOMITORUŃM-40173M 66100:00:5600:30:19.5500:31:16.50+00:14:476:049.9
1013WITKOWSKA Dominika 1369BYDGOSZCZK-20104K 35200:00:2700:30:19.7500:30:47.50+00:14:486:049.9
1014SUDOŁ Karolina 1086BYDGOSZCZK-4079K 35300:01:0800:30:20.0500:31:28.70+00:14:486:049.9
1015BOROWIEC Michał 655BRZOZAM-30242M 66200:01:1600:30:20.0500:31:36.80+00:14:486:049.9
1016ŚWIERCZYŃSKI Marcin 1495ATHLETICOMED.PLOSIELSKOM-30243M 66300:01:3700:30:21.1000:31:58.50+00:14:496:049.9
1017BADOWSKI Krzysztof 1202OCULUS - NIEWIDOMIBYDGOSZCZM-5047M 66400:00:5500:30:22.1500:31:17.30+00:14:506:049.9
1018KOT Franciszek 550BBL INOWROCLAWINOWROCŁAWM-60+11M 66500:00:3400:30:22.7500:30:56.75+00:14:516:049.9
1019KOWALSKA Irena 814BYDGOSZCZK-5015K 35400:01:2600:30:23.4500:31:50.30+00:14:516:049.9
1020KOWALSKA Karolina 944BYDGOSZCZK-20105K 35500:01:2600:30:23.5000:31:50.15+00:14:516:049.9
1021JAŻDŻEWSKI Kacper 1224OCULUS - NIEWIDOMIPRZECŁAWM-20129M 66600:01:0800:30:25.9000:31:34.40+00:14:546:059.9
1022BIELUSZEWSKA Mirela 596BBTSBYDGOSZCZK-30127K 35600:01:2000:30:25.9000:31:46.55+00:14:546:059.9
1023WÓJCIK Piotr 111BYDGOSZCZM-1063M 66700:00:5900:30:25.9500:31:25.15+00:14:546:059.9
1024ŁUKASZCZYK Joanna 1484BYDGOSZCZK-30128K 35700:01:3900:30:26.0000:32:05.40+00:14:546:059.9
1025SKĄPSKI Łukasz 1232OCULUS - NIEWIDOMIBYDGOSZCZM-30244M 66800:01:0800:30:26.0500:31:34.10+00:14:546:059.9
1026MICHTA Iwona 765SPÓJNIA BIAŁE BŁOTAMUROWANIECK-30129K 35800:01:2000:30:26.2000:31:46.45+00:14:546:059.9
1027POCZWARDOWSKA Wioletta 819BYDGOSZCZK-4080K 35900:01:0100:30:26.9500:31:28.10+00:14:556:059.9
1028REINKE Joanna 1280BYDGOSZCZK-30130K 36000:00:0500:30:28.7000:30:34.30+00:14:576:059.8
1029KUJAWSKA Klaudia 590NIEMCZK-1026K 36100:01:0700:30:30.2000:31:37.25+00:14:586:069.8
1030STACHEWICZ Slawomir 619NIEMCZM-40174M 66900:00:5500:30:30.2500:31:25.65+00:14:586:069.8
1031LEWANDOWSKA Malwina 1358BYDGOSZCZK-30131K 36200:01:2500:30:30.4500:31:55.60+00:14:586:069.8
1032KALACZYŃSKI Grzegorz 1310BYDGOSZCZM-40175M 67000:01:2900:30:30.6000:32:00.25+00:14:596:069.8
1033MARCINKOWSKI Kamil 1363BRAKBYDGOSZCZM-20130M 67100:01:2400:30:30.8000:31:55.75+00:14:596:069.8
1034ŁUKASZEWSKA Ewelina 1360BYDGOSZCZK-20106K 36300:01:2400:30:31.0500:31:55.75+00:14:596:069.8
1035KISTOWSKA Agata 1376BYDGOSZCZK-20107K 36400:01:2400:30:31.3000:31:55.50+00:14:596:069.8
1036ZIELIŃSKA Dorota 227BYDGOSZCZK-4081K 36500:00:1400:30:31.6500:30:46.60+00:15:006:069.8
1037DEPTUŁA Stanisław 732NIE ZRZESZONYBYDGOSZCZM-1064M 67200:01:1500:30:32.0000:31:47.35+00:15:006:069.8
1038WRÓBLEWSKA Oliwia 368BARCINK-1027K 36600:00:4900:30:32.1500:31:22.10+00:15:006:069.8
1039LEMAŃSKI Kacper 673BYDGOSZCZM-1065M 67300:01:1200:30:32.5500:31:45.25+00:15:006:069.8
1040WOJCIECHOWSKA Maja 383BARCINK-1028K 36700:00:5000:30:32.9500:31:23.20+00:15:016:069.8
1041WIŚNIEWSKA Aurelia 722BYDGOSZCZK-20108K 36800:01:1000:30:33.4500:31:43.50+00:15:016:069.8
1042WÓJCIK Anna 108BYDGOSZCZK-30132K 36900:00:5900:30:33.8000:31:32.80+00:15:026:069.8
1043GERUZEL Paulina 640BYDGOSZCZK-30133K 37000:00:1600:30:34.3000:30:50.80+00:15:026:069.8
1044GILL Daniel 388BYDGOSZCZM-30245M 67400:01:0000:30:35.3000:31:35.55+00:15:036:079.8
1045BORKOWSKI Paweł 245BYDGOSZCZM-20131M 67500:01:1600:30:35.9000:31:52.45+00:15:046:079.8
1046KURZAWA Iwona 246BYDGOSZCZK-20109K 37100:01:1600:30:36.1500:31:52.55+00:15:046:079.8
1047KOWALSKA Justyna 787BYDGOSZCZK-20110K 37200:00:5400:30:36.9000:31:31.85+00:15:056:079.8
1048GRUBICH Patrycja 603BYDGOSZCZK-20111K 37300:00:5800:30:37.0500:31:35.65+00:15:056:079.8
1049KRUPA Błażej 279CIMAT BIEGABYDGOSZCZM-30246M 67600:01:4800:30:38.3000:32:26.50+00:15:066:079.8
1050KANCLERZEWSKA Alicja 1641. LOŁOCHOWOK-1029K 37400:01:4600:30:39.9000:32:26.65+00:15:086:089.8
1051DANIELEK Adam 39BIEGAM, ŻEBY SIĘ NIE SPOCIĆ!BYDGOSZCZM-40176M 67700:01:0600:30:40.5500:31:46.55+00:15:086:089.8
1052SMERLIŃSKI Robert 532-BYDGOSZCZM-40177M 67800:01:4000:30:41.6500:32:21.65+00:15:106:089.8
1053JANOWSKA Renata 1048BYDGOSZCZK-4082K 37500:01:3000:30:44.7500:32:15.65+00:15:136:099.8
1054LEWICKI Jarek 1050BYDGOSZCZM-30247M 67900:01:3100:30:44.8500:32:16.10+00:15:136:099.8
1055KOCHANOWSKA Joanna 1447OFTALMIKABYDGOSZCZK-4083K 37600:00:5100:30:45.2000:31:36.75+00:15:136:099.8
1056URBAŃSKA Agnieszka 372BYDGOSZCZK-30134K 37700:01:3300:30:48.4500:32:22.20+00:15:166:099.7
1057BIERNACKA Anna 810BYDGOSZCZK-30135K 37800:01:3200:30:48.5500:32:21.00+00:15:166:099.7
1058BIERNACKI Łukasz 813BYDGOSZCZM-40178M 68000:01:3200:30:48.6500:32:21.10+00:15:176:099.7
1059MALCZEWSKA Mirka 506BYDGOSZCZK-60+4K 37900:01:0500:30:48.7500:31:54.70+00:15:176:099.7
1060BIERNACKI Wojtek 812BYDGOSZCZM-1066M 68100:01:3200:30:48.8000:32:21.15+00:15:176:099.7
1061MATTHEWS Karol 1368BYDGOSZCZM-30248M 68200:00:5300:30:48.8000:31:42.35+00:15:176:099.7
1062SASIN-MATTHEWS Anna 1424OFTALMIKABYDGOSZCZK-30136K 38000:00:5300:30:49.0000:31:42.55+00:15:176:099.7
1063SENDEL Sebastian 1062BYDGOSZCZM-30249M 68300:01:3400:30:50.9500:32:25.90+00:15:196:109.7
1064PIJAROWSKI Milan 1147KU BLISKOŚCIBYDGOSZCZM-1067M 68400:00:5900:30:51.6000:31:50.80+00:15:206:109.7
1065KRAJEWSKA Jagoda 1436BYDGOSZCZK-30137K 38100:01:2700:30:51.8000:32:19.15+00:15:206:109.7
1066SOLEC KUJAWSKI Azyl Dla Jeży 468FUNDACJA JEKOSOLEC KUJAWSKIK-5016K 38200:01:3200:30:52.4000:32:24.85+00:15:206:109.7
1067BOROWIAK Agnieszka 1469TEAM RUN KCYNIAKCYNIAK-30138K 38300:00:0300:30:52.8000:30:55.85+00:15:216:109.7
1068GRZECHOWIAK Anna 1452ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZK-20112K 38400:01:1000:30:53.6000:32:04.25+00:15:226:109.7
1069TWARDOWSKA Sylwia 802BYDGOSZCZK-30139K 38500:00:0600:30:53.9000:31:00.25+00:15:226:109.7
1070PODEMSKA Patrycja 935BYDGOSZCZK-30140K 38600:01:4200:30:54.4000:32:36.60+00:15:226:109.7
1071ZECH Izabela 1170BYDGOSZCZK-4084K 38700:01:4200:30:54.9000:32:36.90+00:15:236:109.7
1072HAMES Dorota 734BYDGOSZCZK-30141K 38800:01:1800:30:56.7000:32:15.25+00:15:256:119.7
1073FOJUTOWSKA Hanna 1456BYDGOSZCZK-4085K 38900:01:1300:30:56.7000:32:10.60+00:15:256:119.7
1074ŻURAWSKI Michał 219RUN LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM-40179M 68500:01:3000:30:58.5000:32:28.60+00:15:266:119.7
1075DUBIELEWSKA Anna 951KARCZEMKAK-20113K 39000:00:5300:31:01.5000:31:55.20+00:15:296:129.7
1076WISNIEWSKI Tadeusz 982TRZEBIEŁUCH27M-5048M 68600:01:1000:31:02.4000:32:13.05+00:15:306:129.7
1077DEPTUŁA Wojciech 730NIE ZRZESZONYBYDGOSZCZM-60+12M 68700:01:1500:31:03.1500:32:18.25+00:15:316:129.7
1078GRALLA Aida 1099BYDGOSZCZK-4086K 39100:01:3600:31:05.4500:32:41.85+00:15:336:139.7
1079ZAGALAK Rafał 430BYDGOSZCZM-40180M 68800:00:4800:31:05.6500:31:54.55+00:15:346:139.6
1080BUDZIAK Mirosława 408BYDGOSZCZK-4087K 39200:00:4800:31:05.8000:31:54.55+00:15:346:139.6
1081CHWIEDUK Magdalena 429BYDGOSZCZK-4088K 39300:00:4800:31:06.0500:31:54.90+00:15:346:139.6
1082RYBCZYŃSKI Grzegorz 634BYDGOSZCZM-20132M 68900:00:5600:31:07.0500:32:03.70+00:15:356:139.6
1083LEMAŃSKA Magdalena 672BYDGOSZCZK-4089K 39400:01:1200:31:08.7500:32:21.35+00:15:376:139.6
1084LORENC-KRUSZYŃSKA Sylwia 346BYDGOSZCZK-30142K 39500:01:0300:31:08.8500:32:12.60+00:15:376:139.6
1085RACZYCKI Tomasz 1429PAWLOWEKM-40181M 69000:00:4500:31:10.3500:31:55.80+00:15:386:149.6
1086KRÓLAK Anna 831POZNAŃK-30143K 39600:00:2200:31:11.3500:31:34.20+00:15:396:149.6
1087KRÓLAK Tomasz 832POZNAŃM-30250M 69100:00:2300:31:11.4500:31:34.55+00:15:396:149.6
1088KALISZEWSKI Sławomir 203KRBIAŁE BŁOTAM-30251M 69200:00:3800:31:12.3500:31:51.10+00:15:406:149.6
1089OLIFIERKO Barbara 1288OFTALMIKABYDGOSZCZK-5017K 39700:00:5100:31:12.5000:32:04.35+00:15:406:149.6
1090KLAFETKA Mateusz 966BYDGOSZCZM-20133M 69300:01:2700:31:12.8500:32:39.95+00:15:416:149.6
1091CILSKA Agnieszka 1432BYDGOSZCZK-30144K 39800:00:4500:31:12.8500:31:58.75+00:15:416:149.6
1092NOWAKOWSKA Marta 1123DEAFBYDGOSZCZK-30145K 39900:00:1000:31:13.0500:31:23.70+00:15:416:149.6
1093KLAFETKA Marzena 933BYDGOSZCZK-20114K 40000:01:2600:31:13.2000:32:40.05+00:15:416:149.6
1094HARACEWIAT Cezary 214BYDGOSZCZM-5049M 69400:01:0500:31:13.7000:32:19.30+00:15:426:149.6
1095JUREK Sławomir 1163FUNDACJA HORYZONTZŁOTNIKI KUJAWSKIEM-40182M 69500:00:5300:31:14.1000:32:07.55+00:15:426:149.6
1096SPYCHAJ Piotr 1471BYDGOSZCZM-30252M 69600:01:0100:31:14.5500:32:16.25+00:15:426:159.6
1097SOCHALSKI Dariusz 1472BYDGOSZCZM-30253M 69700:01:0100:31:14.6500:32:16.60+00:15:436:159.6
1098MANOWSKA Arletta 1162FUNDACJA HORYZONTBRZOZAK-20115K 40100:00:5300:31:14.7000:32:08.15+00:15:436:159.6
1099DRABIK Karolina 650BYDGOSZCZK-4090K 40200:00:4700:31:16.0000:32:03.45+00:15:446:159.6
1100DRABIK Anna 651BYDGOSZCZK-1030K 40300:00:4700:31:16.2500:32:03.55+00:15:446:159.6
1101ŁĄCZNA Agnieszka 239PBSLABYDGOSZCZK-Open3K 40400:01:3300:31:16.6000:32:49.80+00:15:456:159.6
1102MIECH Wiesław 1226OCULUS - NIEWIDOMIPŁOCKM-60+13M 69800:00:0000:31:18.2000:31:18.20+00:15:466:159.6
1103BUZALSKA Agnieszka 505OGRODYBYDGOSZCZK-4091K 40500:00:2800:31:20.1500:31:48.60+00:15:486:169.6
1104BUZALSKI Robert 395ORANGE POLSKABYDGOSZCZM-40183M 69900:00:2700:31:21.5000:31:49.05+00:15:496:169.6
1105KALISZEWSKI Wojciech 313KRBIAŁE BŁOTAM-30254M 70000:00:1600:31:25.3000:31:41.30+00:15:536:179.5
1106DRAUS-LATAŁA Katarzyna 1326KRUSZYNIECK-30146K 40600:00:0300:31:28.2000:31:31.35+00:15:566:179.5
1107MIKLER Aleksandra 413BYDGOSZCZK-20116K 40700:01:4200:31:28.3500:33:11.30+00:15:566:179.5
1108BYCZYŃSKI Michał 1394BYDGOSZCZM-20134M 70100:01:4000:31:28.5000:33:08.80+00:15:566:179.5
1109PREDER Bartosz 1415BYDGOSZCZM-40184M 70200:01:2400:31:29.1500:32:53.85+00:15:576:179.5
1110SZCZEPAŃSKA-DOLNA Edyta 1164BYDGOSZCZK-4092K 40800:01:4100:31:29.7500:33:11.20+00:15:586:189.5
1111ZAWADA Bartosz 615BYDGOSZCZM-30255M 70300:01:3100:31:30.6000:33:01.95+00:15:596:189.5
1112ŚWINOGA Karolina 614BYDGOSZCZK-30147K 40900:01:3100:31:30.6000:33:01.65+00:15:596:189.5
1113KOWALSKA Agnieszka 244BYDGOSZCZK-20117K 41000:01:2200:31:30.9000:32:53.40+00:15:596:189.5
1114GRABSKA-ZIELIŃSKA Sylwia 100BYDGOSZCZK-20118K 41100:00:1200:31:31.7000:31:44.45+00:16:006:189.5
1115ZIELIŃSKA Aleksandra 901BYDGOSZCZK-30148K 41200:00:5100:31:31.9500:32:23.40+00:16:006:189.5
1116TOMASZEWICZ Wioletta 887CHOJNICEK-4093K 41300:01:2200:31:32.2000:32:54.70+00:16:006:189.5
1117ZIELIŃSKI Stanisław 903GORDON RUNBYDGOSZCZM-30256M 70400:00:5100:31:32.4500:32:23.55+00:16:006:189.5
1118IWANIEC Ewelina 1342BYDGOSZCZK-4094K 41400:00:2100:31:35.0500:31:56.50+00:16:036:199.5
1119POWAŁKA Grzegorz 1231OCULUS - NIEWIDOMIWARSZAWAM-5050M 70500:00:0000:31:35.2000:31:35.20+00:16:036:199.5
1120BEŁKA-SIEMION Aneta 682BYDGOSZCZK-4095K 41500:00:5200:31:36.3000:32:28.95+00:16:046:199.5
1121MIKUŁA Tomasz 308GORDON RUNRYNARZEWOM-30257M 70600:01:3200:31:37.6000:33:10.25+00:16:066:199.5
1122URBANSKI Hubert 572RUN TEAM PRUSZCZPRUSZCZM-1068M 70700:01:3200:31:38.3000:33:10.85+00:16:066:199.5
1123URBANSKI Piotr 571RUN TEAM PRUSZCZPRUSZCZM-40185M 70800:01:3200:31:38.3500:33:10.70+00:16:066:199.5
1124ZAKRZEWSKI Adam 112BIAŁE BŁOTAM-20135M 70900:00:5400:31:42.4500:32:36.70+00:16:106:209.5
1125PATRZAŁEK Małgorzata 612BYDGOSZCZK-4096K 41600:00:3500:31:47.1000:32:22.65+00:16:156:219.4
1126ANDRUSEWICZ Hanna 683NIWYK-4097K 41700:01:1100:31:47.4000:32:58.95+00:16:156:219.4
1127GAWROŃSKI Bartosz 918BARCINM-20136M 71000:00:5900:31:48.3000:32:48.20+00:16:166:219.4
1128GAŁGAŃSKA Monika 919BARCINK-20119K 41800:00:5900:31:48.5000:32:48.20+00:16:166:219.4
1129KONOWALSKA Agnieszka 283ŻNINK-30149K 41900:01:3600:31:49.4500:33:25.80+00:16:176:219.4
1130OWCZARZ Łukasz 583BYDGOSZCZM-30258M 71100:00:4700:31:50.6500:32:37.80+00:16:196:229.4
1131DUTKIEWICZ Urszula 751TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-30150K 42000:01:1600:31:50.8500:33:06.95+00:16:196:229.4
1132HEJANKOWSKI Sebastian 999BYDGOSZCZM-30259M 71200:01:1500:31:51.0000:33:06.75+00:16:196:229.4
1133WYPYCH-KLUNDER Katarzyna 719BYDGOSZCZK-30151K 42100:00:2800:31:51.4500:32:20.20+00:16:196:229.4
1134RASSALSKA-KAUSA Jola 12BYDGOSZCZK-4098K 42200:00:5700:31:51.6000:32:48.80+00:16:206:229.4
1135MARASZEK Dorota 690BYDGOSZCZK-20120K 42300:01:3200:31:53.6500:33:25.80+00:16:226:229.4
1136LUBIŃSKI Robert 878CS GROUP RUNNERS TEAMBYDGOSZCZM-30260M 71300:01:0400:31:56.5500:33:01.05+00:16:246:239.4
1137MAJKOWSKA-LUBIŃSKA Judyta 877CS GROUP RUNNERS TEAMBYDGOSZCZK-20121K 42400:01:0100:31:59.3500:33:01.10+00:16:276:249.4
1138BIELUSZEWSKI Artur 597BBTSBYDGOSZCZM-40186M 71400:01:2000:32:02.8000:33:23.65+00:16:316:249.4
1139ZAREMBA Rafał 338MAKSYMILIANOWOM-30261M 71500:01:1800:32:03.6500:33:22.10+00:16:326:249.4
1140GRZYBOWSKA Paulina 566BYDGOSZCZK-20122K 42500:01:3200:32:08.8000:33:40.80+00:16:376:259.3
1141KUŁAKOWSKI Robert 1131#BBKTSTORUŃM-40187M 71600:00:2600:32:09.7500:32:36.45+00:16:386:269.3
1142MOCARSKA Monika 1390PRZYJACIÓŁKIBYDGOSZCZK-30152K 42600:00:3900:32:10.0500:32:49.60+00:16:386:269.3
1143STREHLKE Łukasz 1385AKPIAMETALKRUSZYN KRAJEŃSKIM-30262M 71700:00:3300:32:12.4500:32:46.35+00:16:406:269.3
1144STREHLKE Szymon 1416AKPIAMETALKRUSZYN KRAJEŃSKIM-1069M 71800:00:3300:32:12.6500:32:46.25+00:16:416:269.3
1145WIŚNIEWSKI Adam 36BYDGOSZCZM-30263M 71900:01:1100:32:15.2000:33:27.00+00:16:436:279.3
1146DUDZIAK Michał 96CPR BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30264M 72000:01:1800:32:20.4000:33:39.35+00:16:486:289.3
1147LISEWSKA Marta 1408BYDGOSZCZK-20123K 42700:01:3600:32:21.7500:33:57.80+00:16:506:289.3
1148CHWIAŁKOWSKI Maksymilian 1279BYDGOSZCZM-1070M 72100:01:2600:32:29.6000:33:56.45+00:16:586:309.2
1149DUDZIAK Adam 1159URZĄD MIASTA BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM-40188M 72200:01:3800:32:29.6500:34:07.75+00:16:586:299.2
1150CELUSTA Sylwia 1367IMMORTALBYDGOSZCZK-4099K 42800:01:0200:32:31.8500:33:34.65+00:17:006:309.2
1151DANILEWICZ Ryszard 1410WARSZAWAM-40189M 72300:00:3500:32:32.0500:33:07.95+00:17:006:309.2
1152TUCZKOWSKA Joanna 656BYDGOSZCZK-20124K 42900:01:2800:32:32.3000:34:00.35+00:17:006:309.2
1153BALCERZAK DANILEWICZ Katarzyna 1409WARSZAWAK-30153K 43000:00:3500:32:32.7500:33:08.05+00:17:016:309.2
1154SKOWRON Monika 657BYDGOSZCZK-30154K 43100:01:2700:32:33.2000:34:00.65+00:17:016:309.2
1155CHWIAŁKOWSKA Joanna 1278BYDGOSZCZK-40100K 43200:01:2600:32:33.5500:33:59.85+00:17:016:309.2
1156ZWOLIŃSKA Karolina 1277BYDGOSZCZK-20125K 43300:01:2600:32:34.0500:34:00.10+00:17:026:309.2
1157LENC Agnieszka 1207POLONIA BYDGOSZCZNIWYK-30155K 43400:01:3300:32:35.7500:34:08.95+00:17:046:319.2
1158JEDRZEJCZYK Jacek 397BYDGOSZCZM-40190M 72400:00:3800:32:42.6000:33:20.65+00:17:116:329.2
1159JEDRZEJCZYK Iwona 399BYDGOSZCZK-40101K 43500:00:3700:32:42.9000:33:20.45+00:17:116:329.2
1160WARSZAWSKA Beata 820BYDGOSZCZK-40102K 43600:01:1700:32:43.9500:34:01.25+00:17:126:329.2
1161GÓŹDŹ Hanna 1189JAŚ BIEGABYDGOSZCZK-60+5K 43700:00:3000:32:44.1500:33:14.20+00:17:126:329.2
1162ORLIŃSKI Andrzej 1033BYDGOSZCZM-40191M 72500:01:1400:32:45.3000:34:00.05+00:17:136:339.2
1163KĄTNIK Dorota 253RUN PASJABYDGOSZCZK-30156K 43800:00:1800:32:48.3500:33:06.75+00:17:166:339.1
1164NOWAKOWSKA Patrycja 249BYDGOSZCZK-20126K 43900:00:1800:32:48.5000:33:07.15+00:17:166:339.1
1165PATRZAŁEK Tomasz 616BYDGOSZCZM-40192M 72600:00:3400:32:50.8000:33:24.90+00:17:196:349.1
1166GROCHOWSKI Patryk 180BYDGOSZCZM-30265M 72700:01:0700:32:52.6500:34:00.05+00:17:216:349.1
1167SCHLABS Magdalena 173BYDGOSZCZK-20127K 44000:01:0600:32:53.2000:33:59.85+00:17:216:349.1
1168SKARBIŃSKI Krzysztof 1323BYDGOSZCZM-20137M 72800:01:1200:32:56.3500:34:09.05+00:17:246:359.1
1169OLSZEWSKA Karolina 712BIAŁE BŁOTAK-30157K 44100:01:1200:32:58.5000:34:10.65+00:17:266:359.1
1170KAŁUŻNA Antonina 1485OFTALMIKABYDGOSZCZK-1031K 44200:00:5200:32:58.9000:33:51.35+00:17:276:359.1
1171MOCNA Anna 737BYDGOSZCZK-20128K 44300:01:0700:32:59.7000:34:06.85+00:17:286:359.1
1172PÓŁGĘSEK Rafał 243SOLEC KUJAWSKIM-40193M 72900:01:0400:33:06.7000:34:11.35+00:17:356:379.1
1173CZUBEK Bartek 272BYDGOSZCZM-30266M 73000:01:3600:33:08.7500:34:45.00+00:17:376:379
1174MOCZYŃSKA Maria 862BYDGOSZCZK-60+6K 44400:01:0000:33:10.7500:34:11.25+00:17:396:389
1175KORNACKA Sylwia 856BYDGOSZCZK-40103K 44500:00:1400:33:13.6000:33:27.70+00:17:426:389
1176CENTAŁA Jarosław 1261CIASTECZKOWE POTWORKIBYDGOSZCZM-30267M 73100:01:2700:33:18.2000:34:45.60+00:17:466:399
1177RADATZ Magdalena 886NAKLO NAD NOTECIAK-20129K 44600:01:1200:33:19.4500:34:32.15+00:17:476:409
1178LEBA Monika 907MROCZAK-20130K 44700:01:1200:33:22.2000:34:35.05+00:17:506:409
1179CZAJKOWSKI Maciej 1177WŁOCŁAWEKM-1071M 73200:00:1500:33:22.3500:33:37.95+00:17:506:409
1180CZAJKOWSKA Patrycja 1178WŁOCŁAWEKK-30158K 44800:00:1600:33:22.5000:33:39.10+00:17:506:409
1181RYBKA Magdalena 42NOKIA TEAMDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK-30159K 44900:00:4500:33:22.5500:34:07.55+00:17:506:409
1182KAŁEK Artur 846KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-40194M 73300:01:1300:33:28.5500:34:42.35+00:17:566:419
1183KALEK Iwona 847BYDGOSZCZK-40104K 45000:01:1300:33:28.6500:34:42.25+00:17:576:419
1184JAWORSKI Krzysztof 949BYDGOSZCZM-40195M 73400:01:1300:33:29.7000:34:43.15+00:17:586:429
1185KOŁODZIŃSKI Łukasz 988BYDGOSZCZM-20138M 73500:00:1200:33:31.9500:33:44.35+00:18:006:428.9
1186ZIĘTARA Wiktoria 771BYDGOSZCZK-1032K 45100:00:0800:33:32.2000:33:40.20+00:18:006:428.9
1187CHYŁKOWSKA Marta 993BYDGOSZCZK-20131K 45200:00:1100:33:32.5000:33:44.35+00:18:006:428.9
1188KUŹNIAR Patryk 371BYDGOSZCZM-20139M 73600:01:2600:33:38.3500:35:04.35+00:18:066:438.9
1189ZAWORSKA Anna 718BYDGOSZCZK-20132K 45300:00:3100:33:41.1500:34:12.30+00:18:096:448.9
1190BOJARSKI Jarosław 941BYDGOSZCZM-5051M 73700:01:3300:33:43.2500:35:16.80+00:18:116:448.9
1191BOJARSKA Bożena 985BYDGOSZCZK-40105K 45400:01:3300:33:43.8000:35:17.00+00:18:126:448.9
1192PYJOS Marcin 1356ATOSBYDGOSZCZM-30268M 73800:00:4000:33:47.1500:34:27.90+00:18:156:458.9
1193ZALEWSKI Łukasz 133BYDGOSZCZM-40196M 73900:01:4400:33:47.5000:35:31.95+00:18:156:458.9
1194PTASZYŃSKI Mateusz 1406BYDGOSZCZM-20140M 74000:01:3500:33:48.9500:35:24.20+00:18:176:458.9
1195PTASZYŃSKA Agnieszka 1407BYDGOSZCZK-20133K 45500:01:3500:33:49.0500:35:24.35+00:18:176:458.9
1196BIERNACKA Julia 811BYDGOSZCZK-1033K 45600:01:2700:33:50.0500:35:17.75+00:18:186:468.9
1197SAWKÓW Ola 816GALOPUJĄCE SAFANDUŁYBYDGOSZCZK-40106K 45700:00:4300:33:53.4000:34:36.80+00:18:216:468.9
1198PISKOZUB Halina 839BYDGOSZCZK-40107K 45800:00:4200:33:53.8000:34:36.75+00:18:226:468.8
1199BARANOWSKA Izabela 494DECATHLON TEAM INOWROCŁAWINOWROCŁAWK-5018K 45900:00:3300:33:55.7500:34:29.15+00:18:246:478.8
1200ZIELIŃSKA Kamila 952HARPAGAN TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-20134K 46000:00:4500:33:56.9500:34:42.00+00:18:256:478.8
1201KRAJNIAK Jarosław 906HARPAGAN TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-20141M 74100:00:4500:33:57.0000:34:42.30+00:18:256:478.8
1202NOWAKOWSKA Anna 143BYDGOSZCZK-30160K 46100:01:1600:34:09.1000:35:25.95+00:18:376:498.8
1203KISZKA Justyna 208RUN PASJABYDGOSZCZK-30161K 46200:00:5100:34:10.7500:35:01.80+00:18:396:508.8
1204FURGAŁA-KUJAWA Anna 598BYDGOSZCZK-30162K 46300:01:0200:34:23.8500:35:26.10+00:18:526:528.7
1205TOKARSKA Agnieszka 1026BYDGOSZCZK-40108K 46400:00:1500:34:24.4000:34:39.60+00:18:526:528.7
1206JAWORSKI Marek 14630MAŁE RADOWISKAM-30269M 74200:01:2300:34:55.0500:36:18.05+00:19:236:598.6
1207STASIAK Renata 1271BYDGOSZCZK-5019K 46500:01:4100:34:58.4000:36:39.50+00:19:266:598.6
1208KARDASIŃSKA Marta 594KAMIEŃ KRAJEŃSKIK-20135K 46600:01:3800:34:59.9000:36:38.75+00:19:287:008.6
1209PORA Dariusz 1039BYDGOSZCZM-5052M 74300:01:0000:35:02.8500:36:03.45+00:19:317:008.6
1210PORA Julia 1040BYDGOSZCZK-1034K 46700:00:5900:35:03.4000:36:03.35+00:19:317:008.6
1211KUZIAK Aleksandra 1264NIEMCZK-5020K 46800:01:4100:35:07.5500:36:49.10+00:19:357:018.5
1212BIELENNY Michał 652BYDGOSZCZM-60+14M 74400:01:3300:35:20.0000:36:53.70+00:19:487:048.5
1213BIELENNA Eliza 653BYDGOSZCZK-40109K 46900:01:3300:35:20.4500:36:53.55+00:19:487:048.5
1214POCHOWSKI Mariusz 1384BYDGOSZCZM-30270M 74500:01:0800:35:23.7500:36:31.80+00:19:527:048.5
1215MARĆ Natalia 1388SZUBINK-30163K 47000:01:0700:35:23.8000:36:31.75+00:19:527:048.5
1216MAJEWSKI Tomasz 1332SZKOŁA PODSTAWOWA NR 66 W BYDGOSZCZYUNISŁAWM-40197M 74600:01:4700:35:27.3000:37:14.55+00:19:557:058.5
1217ZALEWSKA Justyna 137BYDGOSZCZK-40110K 47100:00:0000:35:32.5000:35:32.50+00:20:007:068.4
1218DOMAN Patrycja 1230OCULUS - NIEWIDOMILESZNOK-1035K 47200:01:0400:35:35.9500:36:40.60+00:20:047:078.4
1219HEYMANN Maria 1352SOŚNOK-5021K 47300:01:3800:35:39.1500:37:17.85+00:20:077:078.4
1220FOLHER Jagoda 1237OCULUS - NIEWIDOMIWARSZAWAK-1036K 47400:01:0400:35:39.4500:36:43.90+00:20:077:078.4
1221JAROCH Magdalena 103ZS 19BYDGOSZCZK-Open4K 47500:01:1100:35:43.4000:36:54.75+00:20:117:088.4
1222ŚCIŚLAK Wojciech 1096BYDGOSZCZM-20142M 74700:00:2500:35:44.1500:36:09.35+00:20:127:088.4
1223KUKUŁA Aleksandra 411MORZEWIECK-20136K 47600:01:3400:35:52.3000:37:26.45+00:20:207:108.4
1224RESMER Anna 294BYDGOSZCZK-40111K 47700:00:2200:35:53.2500:36:15.90+00:20:217:108.4
1225KOWALSKI Tymoteusz 973BYDGOSZCZM-1072M 74800:01:3400:35:53.6000:37:28.15+00:20:227:108.4
1226ŁAKOMSKA Anna 183BYDGOSZCZK-40112K 47800:00:2200:35:53.6500:36:15.85+00:20:227:108.4
1227SAPA Dariusz 1255BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM-5053M 74900:01:2300:35:53.8500:37:17.65+00:20:227:108.4
1228KOWALSKI Piotr 971BYDGOSZCZM-40198M 75000:01:3400:35:55.3000:37:29.65+00:20:237:118.4
1229FOLERZYŃSKA Sandra 1303BYDGOSZCZK-20137K 47900:00:2800:35:57.6000:36:26.20+00:20:267:118.3
1230KAŁUŻNA Agnieszka 1291OFTALMIKABYDGOSZCZK-40113K 48000:00:5200:35:57.9000:36:50.35+00:20:267:118.3
1231SROCZYŃSKA Aldona 902POLONIA BYDGOSZCZ SLABYDGOSZCZK-5022K 48100:01:3200:35:58.7500:37:31.35+00:20:277:118.3
1232SROCZYŃSKA Marta 904POLONIA BYDGOSZCZ SLABYDGOSZCZK-20138K 48200:01:3200:35:59.3000:37:31.65+00:20:277:118.3
1233KONARZEWSKA Jolanta 167BYDGOSZCZK-40114K 48300:00:3600:36:11.1500:36:48.10+00:20:397:148.3
1234KAMIŃSKI Jakub 80QBOWICZ RODZINNA MAFIA BIEGOWANIEMCZM-1073M 75100:01:1200:36:12.9500:37:25.50+00:20:417:148.3
1235KUBOWICZ-KAMIŃSKA Hania 78QBOWICZ RODZINNA MAFIA BIEGOWANIEMCZK-30164K 48400:01:1200:36:13.8000:37:26.10+00:20:427:148.3
1236KOWALSKA Zuzanna 974BYDGOSZCZK-1037K 48500:01:3500:36:16.5500:37:52.10+00:20:447:158.3
1237FEDOROWSKA Oliwia 576BYDGOSZCZK-1038K 48600:01:3500:36:18.6500:37:54.35+00:20:477:158.3
1238KOWALSKA Anna 972BYDGOSZCZK-30165K 48700:01:3500:36:19.2500:37:54.25+00:20:477:158.3
1239ŁANOCH Janusz 1043BYDGOSZCZM-5054M 75200:01:0100:36:21.4000:37:22.45+00:20:497:168.3
1240KALINOWSKA Joanna 709BYDGOSZCZK-30166K 48800:00:3300:36:22.3500:36:55.85+00:20:507:168.2
1241ROGOZIECKA Paulina 1307ŁOCHOWOK-30167K 48900:00:0300:36:24.8500:36:28.05+00:20:537:178.2
1242KONARZEWSKA Hanna 169BYDGOSZCZK-1039K 49000:00:0000:36:41.7500:36:41.75+00:21:107:208.2
1243BULIŃSKI Arkadiusz 987BYDGOSZCZM-30271M 75300:01:2500:37:10.5000:38:35.85+00:21:387:268.1
1244LEMPEK Wiktoria 890BYDGOSZCZK-1040K 49100:01:4200:37:12.9000:38:55.45+00:21:417:268.1
1245LEMPEK Dominika 891BŁĘKITNY DELFINBYDGOSZCZK-1041K 49200:01:4200:37:13.0000:38:55.45+00:21:417:268.1
1246SCHUETZMANN Patrycja 969BYDGOSZCZK-30168K 49300:01:2200:37:13.1000:38:35.65+00:21:417:268.1
1247KEMPA Julia 768BŁĘKITNY DELFINBYDGOSZCZK-1042K 49400:01:4200:37:13.5000:38:55.55+00:21:417:268.1
1248KEMPA Arkadiusz 767BYDGOSZCZM-40199M 75400:01:4100:37:14.1000:38:55.75+00:21:427:268.1
1249WIECZOREK Jolanta 147BYDGOSZCZK-30169K 49500:01:3700:37:20.8500:38:58.10+00:21:497:288
1250LIBERA Sabina 738BYDGOSZCZK-40115K 49600:01:0500:37:24.0000:38:29.45+00:21:527:288
1251WENGLER Paulina 780BYDGOSZCZK-30170K 49700:00:2900:37:29.6000:37:58.85+00:21:587:298
1252WENGLER Sebastian 779BYDGOSZCZM-40200M 75500:00:2800:37:30.0500:37:58.70+00:21:587:308
1253WALCZAK Marcin 641BYDGOSZCZM-40201M 75600:00:4400:37:35.3000:38:19.50+00:22:037:318
1254NOWACKA Jolanta 881BYDGOSZCZK-40116K 49800:01:2400:38:03.1000:39:27.60+00:22:317:367.9
1255RAPKIEWICZ Ilona 1466BYDGOSZCZK-30171K 49900:00:4300:38:06.4500:38:49.45+00:22:347:377.9
1256WOŹNIAK Monika 1467BYDGOSZCZK-40117K 50000:00:4300:38:06.6000:38:49.90+00:22:357:377.9
1257WASIELEWSKA-KASZUBOWSKA Julietta 336BYDGOSZCZK-20139K 50100:01:2800:38:16.5000:39:45.35+00:22:447:397.8
1258KASZUBOWSKI Daniel 339BYDGOSZCZM-20143M 75700:01:2900:38:16.7500:39:45.90+00:22:457:397.8
1259KONARZEWSKI Arkadiusz 166BYDGOSZCZM-40202M 75800:00:3600:39:02.2500:39:38.80+00:23:307:487.7
1260HAMES Łukasz 731BYDGOSZCZM-30272M 75900:01:1700:39:03.4500:40:21.05+00:23:317:487.7
1261RUDNICKI Michał 1327TASAK TEAMNOWA WIEŚ WIELKAM-30273M 76000:01:4200:39:15.3000:40:58.05+00:23:437:517.6
1262GÓRSKA Joanna 202TASAK TEAMNOWA WIEŚ WIELKAK-30172K 50200:01:4200:39:15.4000:40:57.75+00:23:437:517.6
1263RUDNICKA Karolina 174TASAK TEAMNOWA WIEŚ WIELKAK-30173K 50300:01:4200:39:16.0500:40:58.05+00:23:447:517.6
1264KROPIŃSKA Monika 865ZAMOŚĆK-30174K 50400:01:3300:39:24.5000:40:57.95+00:23:527:527.6
1265DULIŃSKI Radosław 959SP NIEMCZNIEMCZM-1074M 76100:01:1300:39:56.8500:41:10.50+00:24:257:597.5
1266DULIŃSKA Dorota 955TRISPACENIEMCZK-40118K 50500:01:1400:39:57.3500:41:12.15+00:24:257:597.5
1267KAWA Liliana 725BYDGOSZCZK-1043K 50600:01:2100:41:17.8000:42:39.75+00:25:468:157.3
1268MAZANOWSKA Ewa 47BYDGOSZCZK-40119K 50700:01:2200:41:18.5000:42:41.15+00:25:468:157.3
1269KAWA Marcin 824CUKIER & SERCEBYDGOSZCZM-40203M 76200:01:2200:41:19.0000:42:41.00+00:25:478:157.3
1270FEDOROWSKA Joanna 575BYDGOSZCZK-30175K 50800:01:3500:41:20.3500:42:56.05+00:25:488:167.3
1271STEFAŃSKI Krzysztof 882BYDGOSZCZM-40204M 76300:01:2200:41:26.7000:42:48.75+00:25:558:177.2
1272KUCHARSKA Adrianna 499BARCINK-1044K 50900:00:5000:41:53.6500:42:43.85+00:26:228:227.2
1273KARAŚ Anna 1217SZCZECINK-40120K 51000:00:55   
1274OLENDRZYŃSKI Mateusz 1229OCULUS - NIEWIDOMIBYDGOSZCZM-1075M 76400:01:03   
1275MYLER Georgina 1228OCULUS - NIEWIDOMIBYDGOSZCZK-60+7K 51100:01:03   
1276IKS Patryk 1214OCULUS - NIEWIDOMIKONINM-20144M 76500:01:04   
Znaleziono 1276 wynik(ów)