BYDGOSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2018

Organizator/ Organizer:
Aktywna Bydgoszcz
Data/ Date:
2018-11-11
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
1501
Wystartowało/ Started:
1276
Nie ukończyło/ Not finished:
4
Ukończyło/ Finished:
1272
Na trasie/ On track:
4

Klasyfikacja/ Classiffication: K-20

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SKORNIA Eliza 82BYDGOSZCZK-201K 300:00:1300:20:06.1000:20:19.55 4:0114.9
2STAŃCZYK Martyna 116TOMASZÓW MAZOWIECKIK-202K 500:00:0700:20:35.6000:20:42.75+00:00:294:0714.6
3GÓRALSKA Marta 1097OLSZTYNK-203K 800:00:2800:21:11.0500:21:39.70+00:01:044:1414.2
4LUZAK Magdalena 1BIEGNĘ DLA AGU I TOMECZKABYDGOSZCZK-204K 1400:00:2500:22:39.3000:23:05.25+00:02:334:3213.2
5CHMIELARZ Karina 369CZĘSTOCHOWAK-205K 1500:00:1700:22:39.5500:22:56.95+00:02:334:3113.2
6KAJA Dominika 376BYDGOSZCZK-206K 1600:00:4800:22:51.0500:23:39.15+00:02:444:3413.1
7GANDZIAROWSKA Anna 198BYDGOSZCZK-207K 1700:00:1400:22:53.1500:23:08.10+00:02:474:3413.1
8PIOTROWSKA Katarzyna 135BYDGOSZCZK-208K 2000:00:2100:23:11.9000:23:33.25+00:03:054:3812.9
9CABAJ Agata 453BYDGOSZCZK-209K 2500:00:0600:23:33.7500:23:40.70+00:03:274:4212.7
10JASTRZĘBSKA Nina 659ŚRODA ŚLĄSKAK-2010K 2700:00:3400:23:37.6500:24:12.25+00:03:314:4312.7
11STRÓŻYK Grażyna 850BYDGOSZCZK-2011K 2800:01:0100:23:43.6500:24:45.30+00:03:374:4412.6
12KURZAWA Mirella 561KICINK-2012K 3400:00:2200:23:57.8000:24:19.85+00:03:514:4712.5
13GRABOWSKA Dominika 97MOC I SIŁABYDGOSZCZK-2013K 3800:00:2200:24:03.8000:24:26.05+00:03:574:4812.5
14MUSIELEWSKA Daria 221BYDGOSZCZK-2014K 3900:00:1200:24:10.1500:24:22.25+00:04:044:5012.4
15BĘC Dominika 1108CB163MAKSYMILIANOWOK-2015K 4100:01:3100:24:16.9500:25:48.65+00:04:104:5112.4
16TOMYS Julia 1371OSIELSKOK-2016K 4800:00:4500:24:23.1000:25:08.85+00:04:174:5212.3
17BISKUPSKA Rita 1442KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZK-2017K 5000:00:1800:24:26.6500:24:45.05+00:04:204:5312.3
18MOLENDA Patrycja 1061KLINIKA TRIATHLONU TEAMBYDGOSZCZK-2018K 5100:00:1800:24:26.7500:24:44.95+00:04:204:5312.3
19WAJER Marita 1024REEBOK RUN CREW BYDGOSZCZŚLESINK-2019K 5300:00:2900:24:28.1000:24:57.55+00:04:224:5312.3
20SOBOLEWSKA Aleksandra 400STAFF ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLONBYDGOSZCZK-2020K 6100:00:2900:24:39.5000:25:08.60+00:04:334:5512.2
21WOJDAT Dominika 542ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZK-2021K 6400:01:0800:24:47.1500:25:55.80+00:04:414:5712.1
22WOSZCZYK Agnieszka 44BIEGNĘ DLA MADZI I TOMECZKABYDGOSZCZK-2022K 6800:00:3800:24:52.9000:25:31.40+00:04:464:5812.1
23STĘŻEWSKA Emilia 1273TURZNO KUJAWSKIEK-2023K 7100:00:3700:24:55.8000:25:33.00+00:04:494:5912
24KNIOŁA Alina 13JADWIŻYNK-2024K 7400:00:3200:25:00.3000:25:33.20+00:04:545:0012
25MIKSZTOWICZ Oliwia 1192JANOWOK-2025K 7700:00:5500:25:04.1500:25:59.85+00:04:585:0012
26FOJUCIK Sylwia 618SYPNIEWOK-2026K 8100:00:1200:25:08.0000:25:20.65+00:05:015:0111.9
27PIETRZYKOWSKA Agnieszka 266BYDGOSZCZK-2027K 8200:00:4700:25:08.1000:25:55.35+00:05:025:0111.9
28PILIUKH Marharyta 1275TRISPACEBYDGOSZCZK-2028K 8300:01:1800:25:09.8000:26:28.05+00:05:035:0211.9
29WIELUŃSKA Dorota 784BYDGOSZCZK-2029K 8800:00:2400:25:13.9500:25:38.80+00:05:075:0211.9
30PLUTKA Martyna 588BYDGOSZCZK-2030K 9000:00:3500:25:18.3000:25:53.85+00:05:125:0311.9
31KRAKOWIAK Marta 263PRZYŁĘKIK-2031K 9900:00:3600:25:28.6000:26:05.40+00:05:225:0511.8
32KUFLEWICZ Justyna 515BYDGOSZCZK-2032K 10100:00:3500:25:33.6500:26:08.75+00:05:275:0611.7
33SEMOTIUK Kristina 786GDAŃSKK-2033K 10300:00:2500:25:38.4500:26:03.80+00:05:325:0711.7
34SKIBIŃSKA Paulina 804BYDGOSZCZK-2034K 10900:00:2600:25:53.2500:26:19.35+00:05:475:1011.6
35SKORNIA Marika 60BYDGOSZCZK-2035K 11200:01:2900:25:57.9500:27:27.80+00:05:515:1111.6
36DOMAŃSKA Joanna 483BYDGOSZCZK-2036K 11300:01:0700:26:00.4000:27:08.30+00:05:545:1211.5
37GÓRSKA Weronika 1438BYDGOSZCZK-2037K 11500:00:5800:26:02.7000:27:01.25+00:05:565:1211.5
38KEMPIŃSKA Aleksandra 1110WĄBRZEŹNOK-2038K 11900:00:4700:26:05.1500:26:52.80+00:05:595:1311.5
39SAJUR Sylwia 637BYDGOSZCZK-2039K 12100:00:1100:26:08.2000:26:19.35+00:06:025:1311.5
40WNĘK Natalia 942SPECIALSPACEGRÓDEKK-2040K 13500:01:3800:26:23.8000:28:02.55+00:06:175:1611.4
41KRÓL Anna 998CHOJNICEK-2041K 14300:00:4100:26:30.2000:27:11.60+00:06:245:1811.3
42SMOCZYŃSKA Agnieszka 1474BYDGOSZCZK-2042K 14400:00:4900:26:30.9500:27:20.00+00:06:245:1811.3
43TRYKOWSKA Aneta 396BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-2043K 14500:00:1200:26:32.0000:26:44.10+00:06:255:1811.3
44ROMAN Marta 840BYDGOSZCZK-2044K 14900:00:4500:26:35.8000:27:20.80+00:06:295:1911.3
45WESOŁOWSKA Klaudia 329BYDGOSZCZK-2045K 15000:00:2000:26:36.1000:26:56.95+00:06:305:1911.3
46GAPINSKA Bogna 645BYDGOSZCZK-2046K 15100:00:5600:26:36.4500:27:33.30+00:06:305:1911.3
47CZECH Dominika 604BYDGOSZCZK-2047K 15200:00:5000:26:39.6000:27:30.45+00:06:335:2011.3
48PIECHOCIŃSKA Dorota 1421RYNARZEWOK-2048K 16100:01:3600:26:50.2500:28:27.20+00:06:445:2211.2
49ZABROCKA Beata 1030CHOJNICEK-2049K 16200:00:4200:26:50.5000:27:32.85+00:06:445:2211.2
50LEPPERT Monika 1397WIESZKIK-2050K 16600:00:2800:26:52.9000:27:21.40+00:06:465:2211.2
51HARCZENKO Klaudia 1254ŁOCHOWOK-2051K 17300:00:2700:27:01.1000:27:28.55+00:06:555:2411.1
52JAROŃ Magdalena 322BYDGOSZCZK-2052K 17900:00:2400:27:07.6000:27:31.65+00:07:015:2511.1
53KWIECINSKA Katarzyna 644SOLEC KUJAWSKIK-2053K 18400:00:4200:27:13.5000:27:56.15+00:07:075:2611
54BŁAŻEJEWICZ Monika 536TORUŃK-2054K 18700:00:2200:27:16.8500:27:39.45+00:07:105:2711
55DUDZIŃSKA Sandra 456BYDGOSZCZK-2055K 18800:01:1500:27:16.9000:28:32.00+00:07:105:2711
56KORDZIELEWSKA Sandra 801BYDGOSZCZK-2056K 19500:01:2300:27:24.4000:28:47.80+00:07:185:2810.9
57PRZYBYLSKA Natalia 976BYDGOSZCZK-2057K 19600:01:1000:27:25.6000:28:36.30+00:07:195:2910.9
58KRUSIK Aleksandra 102ALBATROSYBYDGOSZCZK-2058K 19700:00:3600:27:26.1500:28:02.55+00:07:205:2910.9
59BARTOS Weronika 1349GRUDZIĄDZK-2059K 19900:00:3000:27:29.3500:27:59.80+00:07:235:2910.9
60ŚLEDZIŃSKA Paulina 936OSIELSKOK-2060K 20100:00:4100:27:30.4500:28:12.05+00:07:245:3010.9
61TOMASZEWICZ Kamila 235BYDGOSZCZK-2061K 20400:00:1800:27:34.2000:27:52.60+00:07:285:3010.9
62KRAUZE Lidia 841BYDGOSZCZK-2062K 20600:00:4400:27:36.9000:28:21.35+00:07:305:3110.9
63PIETRZAK Agata 835POLSKABYDGOSZCZK-2063K 21000:00:2900:27:43.3000:28:12.75+00:07:375:3210.8
64DOBOSIEWICZ Anna Maria 837POLONIA BYDGOSZCZ SEKCJA LEKKOATLETYCZNA IM. KLEMENSA BINIAKOWSKIEGOBYDGOSZCZK-2064K 21200:01:3400:27:43.7000:29:18.35+00:07:375:3210.8
65RUDZKA Monika 1379PŁOCKK-2065K 21600:00:3700:27:45.6000:28:22.85+00:07:395:3310.8
66PRZEWOŹNIAK Marta 311BYDGOSZCZK-2066K 22100:00:5400:27:47.5500:28:42.40+00:07:415:3310.8
67KOSIŃSKA Patrycja 248BYDGOSZCZK-2067K 22400:00:5800:27:49.5500:28:48.10+00:07:435:3410.8
68KRZYŻANOWSKA Patrycja 1122BYDGOSZCZK-2068K 22500:01:2000:27:51.2000:29:11.80+00:07:455:3410.8
69CEMKE Magdalena 324BYDGOSZCZK-2069K 22600:01:1500:27:51.7500:29:07.65+00:07:455:3410.8
70MATUSIAK Ewelina 689SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIK-2070K 22700:01:0200:27:53.6500:28:56.15+00:07:475:3410.8
71ŁUCZKOWIAK Małgorzata 1343WĄGROWIECK-2071K 23400:00:3000:28:01.3500:28:31.60+00:07:555:3610.7
72WESTPHAL Magdalena 285CWUBYDGOSZCZK-2072K 23500:00:5700:28:03.2000:29:01.05+00:07:575:3610.7
73BOROWCZAK Julita 1340BYDGOSZCZK-2073K 23800:01:0800:28:05.9000:29:14.85+00:07:595:3710.7
74GRACZYK Patrycja 54BYDGOSZCZK-2074K 24300:01:0200:28:08.6000:29:11.35+00:08:025:3710.7
75KULWAS Magdalena 638BYDGOSZCZK-2075K 24600:00:4300:28:14.0500:28:57.40+00:08:075:3810.6
76KŁOBUKOWSKA Patrycja 671LOTOS RUNNING TEAMGDAŃSKK-2076K 24900:01:2200:28:17.4000:29:40.25+00:08:115:3910.6
77MAZUR Justyna 323BYDGOSZCZK-2077K 25100:01:2800:28:21.9000:29:50.45+00:08:155:4010.6
78DOBUCKA Katarzyna 365CHONAROWER.PLBYDGOSZCZK-2078K 25600:01:0100:28:28.9000:29:30.25+00:08:225:4110.5
79PESTKA Anna 439BYDGOSZCZK-2079K 26000:00:3000:28:31.9000:29:02.40+00:08:255:4210.5
80CZECZINSKA Pamela 200ŚWIECIEK-2080K 26200:01:2600:28:32.6500:29:58.90+00:08:265:4210.5
81OSSOWSKA Agnieszka 1063BYDGOSZCZK-2081K 26400:01:1300:28:34.9500:29:48.00+00:08:285:4310.5
82OLEJNICZAK Patrycja 888BYDGOSZCZK-2082K 26700:00:5500:28:36.9500:29:32.05+00:08:305:4310.5
83DOBRZAŃSKA Anna 317BYDGOSZCZK-2083K 26800:01:3700:28:37.8500:30:14.90+00:08:315:4310.5
84LELEWSKA Aleksandra 1398JANIKOWOK-2084K 26900:00:2800:28:43.9000:29:12.65+00:08:375:4410.4
85LIS Monika 880BYDGOSZCZK-2085K 27100:01:1900:28:48.8500:30:08.00+00:08:425:4510.4
86ZGÓRSKA Irmina 1448OFTALMIKABYDGOSZCZK-2086K 29600:00:5100:29:09.5000:30:00.95+00:09:035:4910.3
87GLANC Katarzyna 1013SOLEC KUJAWSKIK-2087K 30100:00:2000:29:13.6500:29:33.90+00:09:075:5010.3
88SKROBACKA Izabela 1011SOLEC KUJAWSKIK-2088K 30200:00:1900:29:13.6500:29:33.45+00:09:075:5010.3
89LEWICKA Dagmara 1141BYDGOSZCZK-2089K 30500:00:3300:29:13.9500:29:47.20+00:09:075:5010.3
90ŁUCZKOWSKA Sylwia 1152BIEGAM Z BRATEM BO SAMEJ SIĘ NIE CHCEBYDGOSZCZK-2090K 30900:00:1100:29:19.7500:29:31.00+00:09:135:5210.2
91TYLKOWSKA Marta 1182REEBOK RUN CREWBYDGOSZCZK-2091K 31000:00:4800:29:23.4000:30:11.95+00:09:175:5210.2
92GWÓŹDŹ Katarzyna 773TKKF WODNIK WIĘCBORK - BIEGAJĄCA RODZINKAWIĘCBORKK-2092K 31100:00:4300:29:26.5000:30:10.45+00:09:205:5310.2
93REINKE Justyna 1267NAKŁO NAD NOTECIĄK-2093K 31300:00:4000:29:30.4500:30:11.05+00:09:245:5410.2
94FORBOT Natalia 1348K-2094K 31700:00:5000:29:36.2500:30:26.95+00:09:305:5510.1
95DOMERACKA Oliwia 635RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIETUCHOLAK-2095K 32000:01:4400:29:36.9500:31:21.70+00:09:305:5510.1
96STAWICKA Ewelina 381AKTYWNE LISEWOLISEWOK-2096K 32200:01:4200:29:39.1500:31:22.00+00:09:335:5610.1
97NOWAK Paulina 629BYDGOSZCZK-2097K 32300:00:5600:29:41.9500:30:38.35+00:09:355:5610.1
98NIEMCZEWSKA Patrycja 1005LOS KUMPLOSBYDGOSZCZK-2098K 32800:00:5600:29:48.2500:30:44.50+00:09:425:5710.1
99TOMCZAK Marzena 81STRZELEWOK-2099K 33100:00:1200:29:49.8500:30:02.60+00:09:435:5810.1
100SZYMAŃSKA Magdalena 541ZIELONY PELIKANTRZCINIECK-20100K 33800:01:4000:29:57.7500:31:38.50+00:09:515:5910
101JAGIELSKA Patrycja 149BYDGOSZCZK-20101K 33900:01:3900:29:57.9000:31:37.35+00:09:515:5910
102ROMIŃSKA Aleksandra 892MROCZAK-20102K 34000:01:2400:29:59.2000:31:23.25+00:09:535:5910
103WAWRZYNIAK Sandra 1311BYDGOSZCZK-20103K 34800:00:4800:30:16.0000:31:04.15+00:10:096:039.9
104WITKOWSKA Dominika 1369BYDGOSZCZK-20104K 35200:00:2700:30:19.7500:30:47.50+00:10:136:049.9
105KOWALSKA Karolina 944BYDGOSZCZK-20105K 35500:01:2600:30:23.5000:31:50.15+00:10:176:049.9
106ŁUKASZEWSKA Ewelina 1360BYDGOSZCZK-20106K 36300:01:2400:30:31.0500:31:55.75+00:10:246:069.8
107KISTOWSKA Agata 1376BYDGOSZCZK-20107K 36400:01:2400:30:31.3000:31:55.50+00:10:256:069.8
108WIŚNIEWSKA Aurelia 722BYDGOSZCZK-20108K 36800:01:1000:30:33.4500:31:43.50+00:10:276:069.8
109KURZAWA Iwona 246BYDGOSZCZK-20109K 37100:01:1600:30:36.1500:31:52.55+00:10:306:079.8
110KOWALSKA Justyna 787BYDGOSZCZK-20110K 37200:00:5400:30:36.9000:31:31.85+00:10:306:079.8
111GRUBICH Patrycja 603BYDGOSZCZK-20111K 37300:00:5800:30:37.0500:31:35.65+00:10:306:079.8
112GRZECHOWIAK Anna 1452ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZK-20112K 38400:01:1000:30:53.6000:32:04.25+00:10:476:109.7
113DUBIELEWSKA Anna 951KARCZEMKAK-20113K 39000:00:5300:31:01.5000:31:55.20+00:10:556:129.7
114KLAFETKA Marzena 933BYDGOSZCZK-20114K 40000:01:2600:31:13.2000:32:40.05+00:11:076:149.6
115MANOWSKA Arletta 1162FUNDACJA HORYZONTBRZOZAK-20115K 40100:00:5300:31:14.7000:32:08.15+00:11:086:159.6
116MIKLER Aleksandra 413BYDGOSZCZK-20116K 40700:01:4200:31:28.3500:33:11.30+00:11:226:179.5
117KOWALSKA Agnieszka 244BYDGOSZCZK-20117K 41000:01:2200:31:30.9000:32:53.40+00:11:246:189.5
118GRABSKA-ZIELIŃSKA Sylwia 100BYDGOSZCZK-20118K 41100:00:1200:31:31.7000:31:44.45+00:11:256:189.5
119GAŁGAŃSKA Monika 919BARCINK-20119K 41800:00:5900:31:48.5000:32:48.20+00:11:426:219.4
120MARASZEK Dorota 690BYDGOSZCZK-20120K 42300:01:3200:31:53.6500:33:25.80+00:11:476:229.4
121MAJKOWSKA-LUBIŃSKA Judyta 877CS GROUP RUNNERS TEAMBYDGOSZCZK-20121K 42400:01:0100:31:59.3500:33:01.10+00:11:536:249.4
122GRZYBOWSKA Paulina 566BYDGOSZCZK-20122K 42500:01:3200:32:08.8000:33:40.80+00:12:026:259.3
123LISEWSKA Marta 1408BYDGOSZCZK-20123K 42700:01:3600:32:21.7500:33:57.80+00:12:156:289.3
124TUCZKOWSKA Joanna 656BYDGOSZCZK-20124K 42900:01:2800:32:32.3000:34:00.35+00:12:266:309.2
125ZWOLIŃSKA Karolina 1277BYDGOSZCZK-20125K 43300:01:2600:32:34.0500:34:00.10+00:12:276:309.2
126NOWAKOWSKA Patrycja 249BYDGOSZCZK-20126K 43900:00:1800:32:48.5000:33:07.15+00:12:426:339.1
127SCHLABS Magdalena 173BYDGOSZCZK-20127K 44000:01:0600:32:53.2000:33:59.85+00:12:476:349.1
128MOCNA Anna 737BYDGOSZCZK-20128K 44300:01:0700:32:59.7000:34:06.85+00:12:536:359.1
129RADATZ Magdalena 886NAKLO NAD NOTECIAK-20129K 44600:01:1200:33:19.4500:34:32.15+00:13:136:409
130LEBA Monika 907MROCZAK-20130K 44700:01:1200:33:22.2000:34:35.05+00:13:166:409
131CHYŁKOWSKA Marta 993BYDGOSZCZK-20131K 45200:00:1100:33:32.5000:33:44.35+00:13:266:428.9
132ZAWORSKA Anna 718BYDGOSZCZK-20132K 45300:00:3100:33:41.1500:34:12.30+00:13:356:448.9
133PTASZYŃSKA Agnieszka 1407BYDGOSZCZK-20133K 45500:01:3500:33:49.0500:35:24.35+00:13:426:458.9
134ZIELIŃSKA Kamila 952HARPAGAN TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-20134K 46000:00:4500:33:56.9500:34:42.00+00:13:506:478.8
135KARDASIŃSKA Marta 594KAMIEŃ KRAJEŃSKIK-20135K 46600:01:3800:34:59.9000:36:38.75+00:14:537:008.6
136KUKUŁA Aleksandra 411MORZEWIECK-20136K 47600:01:3400:35:52.3000:37:26.45+00:15:467:108.4
137FOLERZYŃSKA Sandra 1303BYDGOSZCZK-20137K 47900:00:2800:35:57.6000:36:26.20+00:15:517:118.3
138SROCZYŃSKA Marta 904POLONIA BYDGOSZCZ SLABYDGOSZCZK-20138K 48200:01:3200:35:59.3000:37:31.65+00:15:537:118.3
139WASIELEWSKA-KASZUBOWSKA Julietta 336BYDGOSZCZK-20139K 50100:01:2800:38:16.5000:39:45.35+00:18:107:397.8
Znaleziono 139 wynik(ów)