BYDGOSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2018

Organizator/ Organizer:
Aktywna Bydgoszcz
Data/ Date:
2018-11-11
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
1501
Wystartowało/ Started:
1276
Nie ukończyło/ Not finished:
4
Ukończyło/ Finished:
1272
Na trasie/ On track:
4

Klasyfikacja/ Classiffication: K-50

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1GAWROŃSKA Bożena 917BARCINK-501K 8700:01:0000:25:13.5000:26:13.55 5:0211.9
2PRZYBYLSKA Grażyna 114PSLA BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZK-502K 9100:00:5700:25:19.4000:26:17.05+00:00:055:0411.8
3DRZEWUCKA Anna 1263KRUSZWICAK-503K 10000:00:1600:25:33.1500:25:49.70+00:00:195:0611.7
4WIŚNIEWSKA Lucyna 1498TRISPACE BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-504K 10200:00:2500:25:37.1000:26:02.95+00:00:235:0711.7
5FRYDRYCHOWICZ Lilianna 592BYDGOSZCZK-505K 18100:00:1100:27:08.4000:27:20.05+00:01:545:2511
6ŁAŃCUCKA Agnieszka 1317BYDGOSZCZK-506K 24800:00:2100:28:16.6000:28:38.55+00:03:035:3910.6
7SZATKOWSKA Beata 362BYDGOSZCZK-507K 25500:01:4000:28:28.8500:30:09.80+00:03:155:4110.5
8DOBIES Maria 1210OCULUS - NIEWIDOMIPŁOCKK-508K 25900:01:1600:28:31.9000:29:48.65+00:03:185:4210.5
9MALICKA Beata 471MALMEDIA.PLBYDGOSZCZK-509K 29900:00:1800:29:11.5500:29:30.15+00:03:585:5010.3
10SKÓRCZ Małgorzata 947BYDGOSZCZK-5010K 31400:01:2300:29:32.4500:30:55.80+00:04:185:5410.2
11PAPROCKA Małgosia 646BYDGOSZCZK-5011K 32700:01:0400:29:48.0000:30:52.40+00:04:345:5710.1
12JURUŚ Jolanta 714K-5012K 32900:01:0400:29:48.3000:30:52.40+00:04:345:5710.1
13ARENT Marzena 491BYDGOSZCZK-5013K 34100:00:4300:30:01.2000:30:45.00+00:04:476:0010
14ZATOŃ Bożena 799RUN PASJABYDGOSZCZK-5014K 34600:00:5000:30:07.6000:30:58.20+00:04:546:0110
15KOWALSKA Irena 814BYDGOSZCZK-5015K 35400:01:2600:30:23.4500:31:50.30+00:05:096:049.9
16SOLEC KUJAWSKI Azyl Dla Jeży 468FUNDACJA JEKOSOLEC KUJAWSKIK-5016K 38200:01:3200:30:52.4000:32:24.85+00:05:386:109.7
17OLIFIERKO Barbara 1288OFTALMIKABYDGOSZCZK-5017K 39700:00:5100:31:12.5000:32:04.35+00:05:596:149.6
18BARANOWSKA Izabela 494DECATHLON TEAM INOWROCŁAWINOWROCŁAWK-5018K 45900:00:3300:33:55.7500:34:29.15+00:08:426:478.8
19STASIAK Renata 1271BYDGOSZCZK-5019K 46500:01:4100:34:58.4000:36:39.50+00:09:446:598.6
20KUZIAK Aleksandra 1264NIEMCZK-5020K 46800:01:4100:35:07.5500:36:49.10+00:09:547:018.5
21HEYMANN Maria 1352SOŚNOK-5021K 47300:01:3800:35:39.1500:37:17.85+00:10:257:078.4
22SROCZYŃSKA Aldona 902POLONIA BYDGOSZCZ SLABYDGOSZCZK-5022K 48100:01:3200:35:58.7500:37:31.35+00:10:457:118.3
Znaleziono 22 wynik(ów)