BYDGOSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2018

Organizator/ Organizer:
Aktywna Bydgoszcz
Data/ Date:
2018-11-11
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
1501
Wystartowało/ Started:
1276
Nie ukończyło/ Not finished:
4
Ukończyło/ Finished:
1272
Na trasie/ On track:
4

Klasyfikacja/ Classiffication: M-10

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1GRUSZKA Gracjan 1171CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ SLBYDGOSZCZM-101M 1700:00:0100:18:04.3000:18:05.35 3:3616.6
2TACZYŃSKI Kamil 1489CHEŁMNOM-102M 2600:00:0100:18:16.9000:18:18.45+00:00:123:3916.4
3ANISZCZYK Hubert 1188ZSE-ABYDGOSZCZM-103M 5200:00:0800:18:57.4500:19:05.85+00:00:533:4715.8
4WIŚNIEWSKI Wojciech 1173BYDGOSZCZM-104M 7500:00:0100:19:33.5500:19:35.25+00:01:293:5415.3
5SIKORSKI Sikora 1181LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM-105M 7800:00:0200:19:43.1500:19:45.15+00:01:383:5615.2
6FELKNER Kamil 315TECHNIKUM MECHANICZNE NR 1CIELEM-106M 7900:00:0100:19:45.5000:19:47.30+00:01:413:5715.2
7CIĘSZKI Bartosz 1180WYSTĘPM-107M 8700:00:0200:19:53.4000:19:55.50+00:01:493:5815.1
8RAK Patryk 1405LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM-108M 9300:01:2600:20:01.3000:21:28.15+00:01:574:0015
9WŁOCH Mateusz 511BYDGOSZCZM-109M 9800:00:1000:20:12.5000:20:23.05+00:02:084:0214.8
10SOBOWIEC Mateusz 351MUKS 'PIĘTNASTKA' BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1010M 10200:00:0700:20:19.8500:20:27.45+00:02:154:0414.8
11STREHLKE Mateusz 1386AKPIAMETALKRUSZYN KRAJEŃSKIM-1011M 10300:00:0500:20:21.4500:20:27.05+00:02:174:0414.7
12WIONCZEK Szymon 1174BIAŁE BŁOTAM-1012M 10400:01:2600:20:21.6000:21:47.85+00:02:174:0414.7
13KOWALSKI Kamil 1300NIEMCZM-1013M 11700:00:0400:20:38.1000:20:43.05+00:02:334:0714.5
14FOLERZYŃSKI Dawid 1304BYDGOSZCZM-1014M 12300:00:0600:20:41.1500:20:47.95+00:02:364:0814.5
15MALINOWSKI Igor 178BYDGOSZCZM-1015M 12500:00:0800:20:43.6500:20:52.60+00:02:394:0814.5
16BEDNAREK Piotr 1270RUN PASJABYDGOSZCZM-1016M 16300:00:0800:21:19.5500:21:27.70+00:03:154:1514.1
17WNUCZYŃSKI Jakub 1251BYDGOSZCZM-1017M 18300:00:1700:21:43.3500:22:01.05+00:03:394:2013.8
18SKUBISZAK Mateusz 1266BYDGOSZCZM-1018M 18800:00:0100:21:46.4000:21:48.25+00:03:424:2113.8
19ADAMCZAK Filip 1156BYDGOSZCZM-1019M 19000:00:0600:21:50.9000:21:57.55+00:03:464:2213.7
20KLIMCZAK Piotr 1204OCULUS - NIEWIDOMIGRUDZIĄDZM-1020M 22100:01:0200:22:27.6000:23:30.10+00:04:234:2913.4
21NOWAKOWSKI Oskar 144BYDGOSZCZM-1021M 22500:00:1100:22:30.4000:22:41.65+00:04:264:3013.3
22DULIŃSKI Bartosz 958SP NIEMCZNIEMCZM-1022M 27400:00:3300:23:15.4000:23:48.40+00:05:114:3912.9
23FOJUTOWSKI Jan 696BYDGOSZCZM-1023M 28000:00:3000:23:20.9000:23:51.75+00:05:164:4012.8
24FOJUTOWSKI Filip 697BYDGOSZCZM-1024M 28300:00:3100:23:23.7500:23:55.40+00:05:194:4012.8
25KARLIŃSKI Oskar 391BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1025M 34300:00:4100:24:04.7000:24:45.85+00:06:004:4812.5
26KACZMARCZYK Maciek 1023ELBLĄGM-1026M 35000:00:4800:24:15.5500:25:04.10+00:06:114:5112.4
27STELMASZEK Patryk 203OSIELSKOM-1027M 35200:01:0700:24:17.4500:25:24.65+00:06:134:5112.4
28JEDRZEJCZYK Wojciech 401BYDGOSZCZM-1028M 37000:00:3700:24:32.6500:25:10.30+00:06:284:5412.2
29DURAŁEK Oskar 463PRUSZCZM-1029M 37200:01:0700:24:33.4500:25:40.85+00:06:294:5412.2
30JURCZYK Piotr 868GIM NR 2 GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-1030M 40400:00:4800:25:06.0000:25:54.25+00:07:015:0112
31PAWŁOWICZ Patryk 1268BYDGOSZCZM-1031M 41600:00:3300:25:11.9500:25:45.00+00:07:075:0211.9
32TOKARSKI Maciej 1022BYDGOSZCZM-1032M 42800:00:1500:25:19.5000:25:34.75+00:07:155:0311.8
33PATRZAŁEK Oskar 617BYDGOSZCZM-1033M 43600:00:3300:25:23.8000:25:57.45+00:07:195:0411.8
34STEJUK Antoni 1095AMS TRIATHLONBYDGOSZCZM-1034M 46000:00:3900:25:52.2000:26:31.75+00:07:475:1011.6
35STEJUK Jan 1094AMS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1035M 46100:00:3900:25:52.4500:26:31.65+00:07:485:1011.6
36KNIOŁA Przemek 4JADWIŻYNM-1036M 46700:00:3700:26:01.7500:26:39.70+00:07:575:1211.5
37TALAR Cezary 569BYDGOSZCZM-1037M 47300:00:3300:26:09.1500:26:42.65+00:08:045:1311.5
38JANKOWSKI Szymon 859BYDGOSZCZM-1038M 49300:00:5700:26:32.5000:27:29.70+00:08:285:1811.3
39KRUK Łukasz 520BYDGOSZCZM-1039M 50500:00:4900:26:50.9000:27:40.55+00:08:465:2211.2
40KRUK Szymon 521BYDGOSZCZM-1040M 50600:00:4900:26:51.5000:27:41.15+00:08:475:2211.2
41WÓJCIK Jakub 823BYDGOSZCZM-1041M 52000:00:1400:27:08.7000:27:23.00+00:09:045:2511
42DOLNY Kajetan 1166BYDGOSZCZM-1042M 52800:01:3800:27:17.8000:28:56.35+00:09:135:2711
43GNIOT Wojciech 422MINIKOWOM-1043M 55000:00:5200:27:45.0500:28:38.00+00:09:405:3310.8
44GADZIŃSKI Jakub 303POTULICEM-1044M 55100:00:3900:27:45.2500:28:24.45+00:09:405:3310.8
45WITKOWSKI Patryk 71ASTORIABYDGOSZCZM-1045M 56300:01:2000:28:04.2500:29:25.10+00:09:595:3710.7
46WITKOWSKI Paweł 69KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZM-1046M 56700:01:4200:28:06.5000:29:48.95+00:10:025:3710.7
47STEFAŃSKI Bartosz 378BYDGOSZCZM-1047M 57800:01:1900:28:25.7000:29:45.05+00:10:215:4110.6
48JAWORSKI Marek 477ADAM-POLBYDGOSZCZM-1048M 57900:01:1000:28:27.1000:29:37.15+00:10:225:4110.5
49RATAJ Szymon 394ŁOCHOWOM-1049M 58100:00:5600:28:29.6000:29:25.80+00:10:255:4110.5
50CIECHANOWSKI Bartłomiej 1064ŚWIEKATOWOM-1050M 58500:01:1300:28:30.8000:29:44.75+00:10:265:4210.5
51CHILEWSKI Jan 526WISELKA BYDGOSZCZSTRZELCE GÓRNEM-1051M 59600:01:2300:28:45.0000:30:08.60+00:10:405:4510.4
52RATAJCZAK Marcel 968BYDGOSZCZM-1052M 60200:00:3900:29:04.3000:29:43.35+00:11:005:4810.3
53DRYLL Dominik 257BYDGOSZCZM-1053M 60700:00:1900:29:20.4000:29:40.00+00:11:165:5210.2
54GWÓŹDŹ Orest 775TKKF WODNIK WIĘCBORK - BIEGAJĄCA RODZINKAWIĘCBORKM-1054M 61100:00:4500:29:24.2500:30:09.85+00:11:195:5210.2
55GWÓŹDŹ Nataniel 774TKKF WODNIK WIĘCBORK - BIEGAJĄCA RODZINKAWIĘCBORKM-1055M 61200:00:4500:29:24.4000:30:09.70+00:11:205:5210.2
56WESOŁOWSKI Wiktor 551BYDGOSZCZM-1056M 61500:01:0400:29:26.6000:30:31.55+00:11:225:5310.2
57GRUBICH Kacper 607BYDGOSZCZM-1057M 61600:00:5900:29:30.8500:30:30.05+00:11:265:5410.2
58MURAWKA Rafał 1049KUSOWOM-1058M 61900:01:1700:29:32.6000:30:50.20+00:11:285:5410.2
59PALIGA Radosław 447RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-1059M 62700:01:4300:29:37.6500:31:21.25+00:11:335:5510.1
60KABAT Jakub 410RUN TEAM SĘPOLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KR.M-1060M 62800:01:4400:29:37.7000:31:22.05+00:11:335:5510.1
61JAWORSKI Mateusz 476ADAM-POLBYDGOSZCZM-1061M 63200:01:1000:29:41.8500:30:52.35+00:11:375:5610.1
62LUDKOWSKI Filip 123M-1062M 64900:00:4400:29:59.6500:30:43.90+00:11:555:5910
63WÓJCIK Piotr 111BYDGOSZCZM-1063M 66700:00:5900:30:25.9500:31:25.15+00:12:216:059.9
64DEPTUŁA Stanisław 732NIE ZRZESZONYBYDGOSZCZM-1064M 67200:01:1500:30:32.0000:31:47.35+00:12:276:069.8
65LEMAŃSKI Kacper 673BYDGOSZCZM-1065M 67300:01:1200:30:32.5500:31:45.25+00:12:286:069.8
66BIERNACKI Wojtek 812BYDGOSZCZM-1066M 68100:01:3200:30:48.8000:32:21.15+00:12:446:099.7
67PIJAROWSKI Milan 1147KU BLISKOŚCIBYDGOSZCZM-1067M 68400:00:5900:30:51.6000:31:50.80+00:12:476:109.7
68URBANSKI Hubert 572RUN TEAM PRUSZCZPRUSZCZM-1068M 70700:01:3200:31:38.3000:33:10.85+00:13:346:199.5
69STREHLKE Szymon 1416AKPIAMETALKRUSZYN KRAJEŃSKIM-1069M 71800:00:3300:32:12.6500:32:46.25+00:14:086:269.3
70CHWIAŁKOWSKI Maksymilian 1279BYDGOSZCZM-1070M 72100:01:2600:32:29.6000:33:56.45+00:14:256:309.2
71CZAJKOWSKI Maciej 1177WŁOCŁAWEKM-1071M 73200:00:1500:33:22.3500:33:37.95+00:15:186:409
72KOWALSKI Tymoteusz 973BYDGOSZCZM-1072M 74800:01:3400:35:53.6000:37:28.15+00:17:497:108.4
73KAMIŃSKI Jakub 80QBOWICZ RODZINNA MAFIA BIEGOWANIEMCZM-1073M 75100:01:1200:36:12.9500:37:25.50+00:18:087:148.3
74DULIŃSKI Radosław 959SP NIEMCZNIEMCZM-1074M 76100:01:1300:39:56.8500:41:10.50+00:21:527:597.5
75OLENDRZYŃSKI Mateusz 1229OCULUS - NIEWIDOMIBYDGOSZCZM-1075M 76400:01:03   
Znaleziono 75 wynik(ów)