BYDGOSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2018

Organizator/ Organizer:
Aktywna Bydgoszcz
Data/ Date:
2018-11-11
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
1501
Wystartowało/ Started:
1276
Nie ukończyło/ Not finished:
4
Ukończyło/ Finished:
1272
Na trasie/ On track:
4

Klasyfikacja/ Classiffication: M-20

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PAWŁOWSKI Tomasz 450ZIELONKAM-201M 600:00:0200:17:07.8000:17:09.95 3:2517.5
2DĄBROWSKI Paweł 3TORUŃM-202M 1300:00:0200:17:36.8500:17:38.90+00:00:293:3117
3TUCHOLSKI Bartłomiej 353BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-203M 1500:00:0200:17:47.8500:17:50.00+00:00:403:3316.9
4DOMISIEWICZ Michał 822NIE MAM KLUBUBYDGOSZCZM-204M 1800:00:0600:18:07.5500:18:14.50+00:00:593:3716.5
5ZIELIŃSKI Nicolas 1176OLIMPIASPORT.PLBYDGOSZCZM-205M 1900:00:0500:18:07.9500:18:12.95+00:01:003:3716.6
6WARSZAWSKI Przemysław 1321BYDGOSZCZM-206M 2500:00:0200:18:16.7500:18:19.45+00:01:083:3916.4
7BASIŃSKI Łukasz 1092OLIMPIASPORT.PLBYDGOSZCZM-207M 2800:00:0500:18:22.4000:18:28.10+00:01:143:4016.3
8KABACIŃSKI Marcin 168BYDGOSZCZM-208M 5400:00:0200:19:00.4500:19:02.80+00:01:523:4815.8
9CHOROSZEWICZ Paweł 1014BYDGOSZCZM-209M 5800:00:0500:19:04.4000:19:09.65+00:01:563:4815.7
10GĘSICKI Jan 1109BYDGOSZCZM-2010M 6700:00:0300:19:16.5000:19:20.20+00:02:083:5115.6
11WIELGOSZ Krzysztof 914BYDGOSZCZM-2011M 7300:00:0300:19:28.7500:19:32.50+00:02:203:5315.4
12RUDY Ariel 1118LEGION BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-2012M 7400:00:0300:19:31.9500:19:35.35+00:02:243:5415.4
13SMARZYŃSKI Sebastian 1111PRABUTYM-2013M 7600:00:1400:19:38.7000:19:53.30+00:02:303:5515.3
14NIEMIR Tomasz 1168KOZIEGŁOWYM-2014M 8000:00:0200:19:46.9500:19:49.60+00:02:393:5715.2
15JOPPEK Łukasz 960BYDGOSZCZM-2015M 8100:00:0100:19:48.4500:19:49.65+00:02:403:5715.2
16CZERNIAK Jakub 1259BYDGOSZCZM-2016M 8300:00:3700:19:49.6000:20:27.15+00:02:413:5815.1
17FILINGER Marcin 866ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZM-2017M 8400:00:0700:19:50.6500:19:58.40+00:02:423:5815.1
18ŁASSA Rafał 45SBRT BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-2018M 9500:00:1300:20:06.3500:20:19.90+00:02:584:0114.9
19WANKIEWICZ Łukasz 83SZURUSIE TEAMBYDGOSZCZM-2019M 9900:00:1200:20:18.2000:20:30.55+00:03:104:0314.8
20SOBCZAK Rafał 1175OSIĘCINYM-2020M 10000:00:0500:20:18.5000:20:23.50+00:03:104:0314.8
21FRYDRYSZEK Michał 40TRIPOWERBYDGOSZCZM-2021M 10600:00:0600:20:22.5500:20:29.00+00:03:144:0414.7
22NOWICKI Mateusz 1103BYDGOSZCZM-2022M 11100:00:1900:20:30.6000:20:49.90+00:03:224:0614.6
23GAWROŃSKI Mateusz 916BARCINM-2023M 11600:00:2300:20:37.8500:21:01.30+00:03:304:0714.5
24SKWARCZYNSKI Radek 529TRIPOWERBYDGOSZCZM-2024M 11900:00:0600:20:38.7500:20:44.75+00:03:304:0714.5
25OCHNIOWSKI Wojciech 879KRAKÓWM-2025M 12200:00:4500:20:40.6500:21:25.95+00:03:324:0814.5
26DĄBROWSKI Jarosław 11CB163BYDGOSZCZM-2026M 12600:01:2700:20:44.4000:22:11.80+00:03:364:0814.5
27DURAJEWSKI Mateusz 68SOFTMAKS.PLBYDGOSZCZM-2027M 13600:00:3200:20:52.4000:21:25.15+00:03:444:1014.4
28GALINSKI Bartosz 61 BLOGBYDGOSZCZM-2028M 13700:00:0500:20:52.8000:20:58.10+00:03:454:1014.4
29ISELVMO Espen 1282NORWAYM-2029M 13800:00:3400:20:53.5500:21:27.70+00:03:454:1014.4
30RIZVI Syed 1247BYDGOSZCZM-2030M 13900:00:1000:20:53.9500:21:04.65+00:03:464:1014.4
31ROMEL Michał 1201NAKŁO NAD NOTECIĄM-2031M 14700:00:2000:21:03.9000:21:24.55+00:03:564:1214.2
32BIAŁY Dawid 1082SPÓJNIA BIAŁE BŁOTALUCIMM-2032M 15500:00:4000:21:13.8500:21:54.10+00:04:064:1414.1
33DROŻYŃSKI Maciej 728CB163BYDGOSZCZM-2033M 15700:00:1200:21:16.7000:21:28.90+00:04:084:1514.1
34SZYMAŃSKI Bartłomiej 1113BYDGOSZCZM-2034M 15800:01:3800:21:16.7500:22:55.65+00:04:084:1514.1
35RONALDOWSKI Kacper 920BYDGOSZCZM-2035M 16400:00:1400:21:19.6500:21:33.95+00:04:114:1514.1
36ŚWIATLAK Piotr 895ATOS / PKO POMAGAMY Z KAŻDYM KROKIEMBYDGOSZCZM-2036M 16900:00:1200:21:25.6500:21:37.80+00:04:174:1714
37SALANOVA Angel 1296Y4UTARRAGONAM-2037M 17100:00:0000:21:26.9500:21:26.95+00:04:194:1714
38HOLM HENRIKSEN Jonas 1244COLLEGIUM MEDICUMDRAMMENM-2038M 18000:00:1400:21:38.9500:21:53.05+00:04:314:1913.9
39KRAWCZYK Arkadiusz 1346BUKOWIECM-2039M 19200:00:2400:21:53.3000:22:17.70+00:04:454:2213.7
40KRZYSZTOŃ Emanuel 692BYDGOSZCZM-2040M 19700:00:4600:21:54.9500:22:41.65+00:04:474:2313.7
41KAMIŃSKI Marek 187TYPYGRUBEBYDGOSZCZM-2041M 20800:01:1400:22:08.7000:23:23.25+00:05:004:2513.5
42BEŁKOWSKI Artur 621BYDGOSZCZM-2042M 21000:00:2300:22:16.3000:22:39.60+00:05:084:2713.5
43REPCZYŃSKI Tomek 340BYDGOSZCZM-2043M 21500:01:1400:22:22.1500:23:36.45+00:05:144:2813.4
44NOWAK Rafał 711JYSK TEAMBYDGOSZCZM-2044M 21800:00:2100:22:25.3500:22:46.40+00:05:174:2913.4
45JAROCH Krzysztof 113BYDGOSZCZM-2045M 22800:01:0900:22:32.0000:23:41.30+00:05:244:3013.3
46KRZYŚKÓW Mateusz 538ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZM-2046M 23800:00:0700:22:40.1500:22:47.35+00:05:324:3213.2
47NAPORA Mateusz 665BYDGOSZCZM-2047M 23900:01:1600:22:40.3500:23:56.45+00:05:324:3213.2
48SPYCHALSKI Bartosz 828BYDGOSZCZM-2048M 24400:00:3100:22:47.0500:23:18.95+00:05:394:3313.2
49POBIEDZIŃSKI Robert 900POLONIA BYDGOSZCZ SLAZŁOTÓWM-2049M 24500:01:1500:22:47.8000:24:03.20+00:05:404:3313.2
50PALIWODA Jakub 1114TURM-2050M 24600:01:3900:22:50.0500:24:29.30+00:05:424:3413.1
51WOJCIECHOWSKI Dawid 1193WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM-2051M 25200:00:5500:22:58.7500:23:54.50+00:05:504:3513.1
52WROBEL Mateusx 1167FABIANKIM-2052M 25300:00:0200:22:59.0500:23:01.95+00:05:514:3513.1
53PAWLACZYK Paweł 1338SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM-2053M 25500:00:5000:23:02.2500:23:52.40+00:05:544:3613
54NIEDBALSKI Szymon 128SKLEP BIEGACZA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-2054M 25600:00:1300:23:05.3500:23:18.55+00:05:574:3713
55CICHOWICZ Tomasz 1101BYDGOSZCZM-2055M 25900:01:2800:23:09.2000:24:37.75+00:06:014:3713
56MAŁECKI Damian 896PRUSZCZM-2056M 26800:00:0700:23:12.8500:23:20.65+00:06:054:3812.9
57CHMURZYŃSKI Jakub 1206OCULUS - NIEWIDOMIBYDGOSZCZM-2057M 27100:00:0500:23:13.9500:23:19.40+00:06:064:3812.9
58BAGCI Ugur 1299Y4UANTALYAM-2058M 27200:00:0000:23:14.1000:23:14.10+00:06:064:3812.9
59WIENEKE Jonathan 1246BYDGOSZCZM-2059M 27500:00:3400:23:15.5000:23:49.95+00:06:074:3912.9
60MARCINKOWSKI Artur 1017KORONOWOM-2060M 27800:00:1900:23:19.4500:23:38.45+00:06:114:3912.9
61PIASECKI Radoslaw 807BYDGOSZCZM-2061M 28100:00:3100:23:21.0500:23:52.65+00:06:134:4012.8
62MOLENDA Piotr 1347BYDGOSZCZM-2062M 28200:00:0800:23:23.6500:23:32.15+00:06:154:4012.8
63PRUSINOWSKI Jakub 1106BYDGOSZCZM-2063M 28600:00:1300:23:27.6500:23:41.45+00:06:194:4112.8
64BARTCZAK Radosław 335CB163BYDGOSZCZM-2064M 28900:01:2800:23:28.2500:24:56.25+00:06:204:4112.8
65SZATKOWSKI Oskar 1058KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM-2065M 29900:00:1700:23:33.4000:23:51.25+00:06:254:4212.7
66PAWŁOWSKI Kamil 452ZIELONKAM-2066M 30000:00:0700:23:33.8500:23:41.00+00:06:264:4212.7
67BŁAŻEJEWSKI Kacper 684CB163BYDGOSZCZM-2067M 30100:01:3100:23:35.8500:25:07.35+00:06:284:4312.7
68ARENT Piotr 658BYDGOSZCZM-2068M 30300:00:3400:23:37.8000:24:12.45+00:06:304:4312.7
69MINNOCK Ivan 1486BYDGOSZCZM-2069M 31100:00:3400:23:47.0500:24:21.95+00:06:394:4512.6
70CHOJNACKI Arkadiusz 212NIGHT RUNNERSBYDGOSZCZM-2070M 31200:01:0600:23:48.1500:24:54.95+00:06:404:4512.6
71NAWROCKI Damian 1477BYDGOSZCZM-2071M 31300:00:3900:23:49.0000:24:28.20+00:06:414:4512.6
72RADULSKI Dawid 441BYDGOSZCZM-2072M 32400:00:3800:23:54.4000:24:32.85+00:06:464:4612.6
73APPEL Karol 1000BYDGOSZCZM-2073M 33000:00:2300:23:57.5500:24:21.15+00:06:494:4712.5
74MEYER Maciej 1260BYDGOSZCZM-2074M 34000:01:3900:24:02.9000:25:42.40+00:06:554:4812.5
75GAWRYCH Adam 602BYDGOSZCZM-2075M 34700:00:5100:24:08.0500:24:59.90+00:07:004:4912.4
76ZABROCKI Marcin 1007CHOJNICEM-2076M 35500:00:4200:24:21.4500:25:03.50+00:07:134:5212.3
77LICA Paweł 58BYDGOSZCZM-2077M 35700:01:3000:24:23.0000:25:53.35+00:07:154:5212.3
78TYLKOWSKI Łukasz Piotr 488TURBOGROSZKI.RUNINOWROCŁAWM-2078M 35900:00:3200:24:26.3000:24:58.70+00:07:184:5312.3
79PRACKI Łukasz 1427BYDGOSZCZM-2079M 38300:00:2700:24:37.5500:25:04.55+00:07:294:5512.2
80TUREK Józef 747BYDGOSZCZM-2080M 38500:00:4400:24:39.2000:25:23.60+00:07:314:5512.2
81PUFAL Adrian 537BYDGOSZCZM-2081M 39500:00:2200:24:57.1000:25:19.55+00:07:494:5912
82DACIO Darek 443SZUBINM-2082M 40300:00:2900:25:05.0000:25:34.60+00:07:575:0112
83WOJCIECHOWSKI Grzegorz 359ATOS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-2083M 41800:01:3500:25:12.3000:26:47.75+00:08:045:0211.9
84ROSZCZYN Michał 806BYDGOSZCZM-2084M 42500:01:3300:25:15.5500:26:49.30+00:08:075:0311.9
85SIELSKI Kamil 1402WISEŁKA FORDONBYDGOSZCZM-2085M 43100:00:3300:25:22.0500:25:55.85+00:08:145:0411.8
86ILNITSKYI Ivan 925BYDGOSZCZM-2086M 44000:01:0600:25:26.6500:26:32.90+00:08:185:0511.8
87ARENT Dawid 489BYDGOSZCZM-2087M 44400:00:3500:25:32.3000:26:07.90+00:08:245:0611.7
88OLSZEWSKI Michał 544BYDGOSZCZM-2088M 45600:01:0800:25:46.2500:26:55.00+00:08:385:0911.6
89KOTECKI Paweł 1476LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM-2089M 45700:01:4600:25:46.4500:27:32.90+00:08:385:0911.6
90WITKOWSKI Błażej 7BYDGOSZCZM-2090M 45900:01:2500:25:50.9000:27:16.25+00:08:435:1011.6
91WITKOWSKI Piotr 704VIVA LA VIDABYDGOSZCZM-2091M 46400:01:0500:25:56.6000:27:02.10+00:08:485:1111.6
92KORDAS Jacek 29BYDGOSZCZM-2092M 47400:00:4200:26:11.3500:26:53.65+00:09:035:1411.5
93TUREK Mateusz 1468BYDGOSZCZM-2093M 47500:00:4000:26:11.5000:26:51.75+00:09:035:1411.5
94DOBRZAŃSKI Dariusz 3133GRAVITYBYDGOSZCZM-2094M 48400:01:3700:26:23.6500:28:01.00+00:09:155:1611.4
95HÖFT Karol 940SPECIALSPACEKRUSZYN KRAJEŃSKIM-2095M 48500:01:3800:26:23.7500:28:02.35+00:09:155:1611.4
96BANDOCH Jacek 213BYDGOSZCZM-2096M 49000:01:1000:26:30.1500:27:40.65+00:09:225:1811.3
97BAŁYS Łukasz 1117BYDGOSZCZM-2097M 49400:00:2300:26:32.8000:26:55.80+00:09:255:1811.3
98BAŁYS Krzysztof 1124BYDGOSZCZM-2098M 49500:00:2200:26:32.8000:26:55.45+00:09:255:1811.3
99LUCZAK Adrian 1446BYDGOSZCZM-2099M 50800:00:4000:26:53.6000:27:34.45+00:09:455:2211.2
100PORCZEK Bartłomiej 1377BYDGOSZCZM-20100M 51300:01:0800:26:56.6500:28:04.70+00:09:485:2311.1
101JENCZEWSKI Szymon 95ALBATROSYCIECHOCINM-20101M 53300:00:3400:27:27.7500:28:02.55+00:10:195:2910.9
102MADEJ Adam 361WABYDGOSZCZM-20102M 53500:00:4700:27:29.9500:28:17.45+00:10:225:3010.9
103BEBYN Marek 950OSIELSKOM-20103M 53800:00:4100:27:30.5500:28:12.50+00:10:225:3010.9
104DROB Julian 373BYDGOSZCZM-20104M 54100:00:0000:27:35.1500:27:35.15+00:10:275:3110.9
105BACH Bartłomiej 838LUZINOM-20105M 54900:01:3400:27:44.6000:29:18.85+00:10:365:3210.8
106PRZEWOŹNIAK Rafał 513TRI FAMILYBYDGOSZCZM-20106M 55400:00:5500:27:46.9000:28:42.15+00:10:395:3310.8
107LECIEJEWSKI Błażej 268BYDGOSZCZM-20107M 55800:01:0200:27:54.7500:28:57.70+00:10:465:3510.7
108BOROWCZAK Paweł 1341BYDGOSZCZM-20108M 56500:01:0900:28:05.1000:29:14.50+00:10:575:3710.7
109CHEŁMIŃSKI Dawid 1430ŁĄŻYNM-20109M 56800:00:2700:28:08.7500:28:36.40+00:11:005:3710.7
110SZTANKOWSKI Damian 1428BYDGOSZCZM-20110M 57000:00:2700:28:10.5000:28:37.55+00:11:025:3810.7
111KWIATKOWSKI Paweł 332KORONOWOM-20111M 57400:01:2800:28:22.1000:29:50.90+00:11:145:4010.6
112PISARSKI Igor 666BYDGOSZCZM-20112M 57600:01:1500:28:23.0000:29:38.95+00:11:155:4010.6
113BŁAŻEJCZYK Paweł 1423BYDGOSZCZM-20113M 58900:01:1700:28:33.3500:29:51.00+00:11:255:4210.5
114OSSOWSKI Tomek 1065SEROCKM-20114M 59000:01:1300:28:34.3000:29:47.90+00:11:265:4210.5
115HOLC Radosław 1293OFTALMIKA (SYMPATYK)BYDGOSZCZM-20115M 59700:00:5200:28:49.0000:29:41.15+00:11:415:4510.4
116FORBOT Piotr 1287OFTALMIKABYDGOSZCZM-20116M 59800:00:5200:28:49.4000:29:41.55+00:11:415:4510.4
117GWÓŹDŹ Kamil 772TKKF WODNIK WIĘCBORK - BIEGAJĄCA RODZINKAWIĘCBORKM-20117M 61000:00:4600:29:23.7000:30:10.15+00:12:155:5210.2
118PALIGA Mateusz 445RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-20118M 62000:01:4700:29:34.4500:31:21.80+00:12:265:5410.1
119KARADAG Burak Can 1252KPSWBYDGOSZCZM-20119M 62100:01:2800:29:34.5500:31:03.30+00:12:265:5510.1
120FORBOT Łukasz 1366M-20120M 62200:00:5000:29:36.1500:30:26.85+00:12:285:5510.1
121KANNEBERG Maciej 387RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-20121M 62500:01:4400:29:37.0000:31:21.45+00:12:295:5510.1
122GROSKOP Grzegorz 380RUN TEAM SĘPOLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-20122M 63000:01:4300:29:38.9500:31:22.80+00:12:315:5510.1
123JAZIENICKI Hubert 1354SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-20123M 63100:01:3900:29:39.7000:31:19.25+00:12:315:5610.1
124LOOSE Łukasz 1003SŁUPOWIECM-20124M 63600:00:5600:29:47.8000:30:44.55+00:12:405:5710.1
125KOSMALA Mateusz 934BYDGOSZCZM-20125M 64100:00:5600:29:49.0500:30:45.05+00:12:415:5710.1
126BANNACH Aleksander 543BYDGOSZCZM-20126M 64600:01:4000:29:57.3500:31:37.95+00:12:495:5910
127ROSZCZYN Kamil 276BYDGOSZCZM-20127M 65400:01:3500:30:09.2500:31:44.65+00:13:016:0110
128CISEWSKI Mateusz 121BYDGOSZCZM-20128M 65500:01:0700:30:11.4000:31:18.50+00:13:036:029.9
129JAŻDŻEWSKI Kacper 1224OCULUS - NIEWIDOMIPRZECŁAWM-20129M 66600:01:0800:30:25.9000:31:34.40+00:13:186:059.9
130MARCINKOWSKI Kamil 1363BRAKBYDGOSZCZM-20130M 67100:01:2400:30:30.8000:31:55.75+00:13:236:069.8
131BORKOWSKI Paweł 245BYDGOSZCZM-20131M 67500:01:1600:30:35.9000:31:52.45+00:13:286:079.8
132RYBCZYŃSKI Grzegorz 634BYDGOSZCZM-20132M 68900:00:5600:31:07.0500:32:03.70+00:13:596:139.6
133KLAFETKA Mateusz 966BYDGOSZCZM-20133M 69300:01:2700:31:12.8500:32:39.95+00:14:056:149.6
134BYCZYŃSKI Michał 1394BYDGOSZCZM-20134M 70100:01:4000:31:28.5000:33:08.80+00:14:206:179.5
135ZAKRZEWSKI Adam 112BIAŁE BŁOTAM-20135M 70900:00:5400:31:42.4500:32:36.70+00:14:346:209.5
136GAWROŃSKI Bartosz 918BARCINM-20136M 71000:00:5900:31:48.3000:32:48.20+00:14:406:219.4
137SKARBIŃSKI Krzysztof 1323BYDGOSZCZM-20137M 72800:01:1200:32:56.3500:34:09.05+00:15:486:359.1
138KOŁODZIŃSKI Łukasz 988BYDGOSZCZM-20138M 73500:00:1200:33:31.9500:33:44.35+00:16:246:428.9
139KUŹNIAR Patryk 371BYDGOSZCZM-20139M 73600:01:2600:33:38.3500:35:04.35+00:16:306:438.9
140PTASZYŃSKI Mateusz 1406BYDGOSZCZM-20140M 74000:01:3500:33:48.9500:35:24.20+00:16:416:458.9
141KRAJNIAK Jarosław 906HARPAGAN TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-20141M 74100:00:4500:33:57.0000:34:42.30+00:16:496:478.8
142ŚCIŚLAK Wojciech 1096BYDGOSZCZM-20142M 74700:00:2500:35:44.1500:36:09.35+00:18:367:088.4
143KASZUBOWSKI Daniel 339BYDGOSZCZM-20143M 75700:01:2900:38:16.7500:39:45.90+00:21:087:397.8
144IKS Patryk 1214OCULUS - NIEWIDOMIKONINM-20144M 76500:01:04   
Znaleziono 144 wynik(ów)