BYDGOSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2018

Organizator/ Organizer:
Aktywna Bydgoszcz
Data/ Date:
2018-11-11
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
1501
Wystartowało/ Started:
1276
Nie ukończyło/ Not finished:
4
Ukończyło/ Finished:
1272
Na trasie/ On track:
4

Klasyfikacja/ Classiffication: M-30

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1NARTOWSKI Kamil 1136TORUŃM-301M 100:00:0100:15:31.6000:15:32.85 3:0619.3
2SKIBA Łukasz 591BLOGBYDGOSZCZM-302M 200:00:0100:16:39.1000:16:40.45+00:01:073:1918
3GOŚCINIAK Michał 13963GRAVITYBYDGOSZCZM-303M 300:00:0100:16:43.8000:16:45.05+00:01:123:2017.9
4MAŁECKI Jakub 8511 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZM-304M 400:00:0200:16:46.2500:16:48.55+00:01:143:2117.9
5KOŁAKOWSKI Tomasz 1400DECATHLON FORDON TEAMBYDGOSZCZM-305M 500:00:0200:17:05.5500:17:08.15+00:01:333:2517.5
6MAĆKOWSKI Maciej 157UPS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-306M 700:00:0100:17:08.2000:17:09.45+00:01:363:2517.5
7KOLMAJER Rafał 412BYDGOSZCZM-307M 800:00:0100:17:23.8000:17:25.55+00:01:523:2817.2
8PELC Marcin 424TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-308M 900:00:0800:17:24.8500:17:33.00+00:01:533:2917.2
9ŚLUSARSKI Przemysław 927RUN PASJABYDGOSZCZM-309M 1100:00:0300:17:31.7000:17:34.90+00:02:003:3017.1
10SOSNOWSKI Krzysztof 908BYDGOSZCZM-3010M 1200:00:0200:17:34.1000:17:36.40+00:02:023:3017.1
11WIWATOWSKI Michał 1245PRZYŁĘKIM-3011M 1400:00:0200:17:38.6500:17:40.65+00:02:073:3117
12KUŁAKOWSKI Krzysztof 756RUN PASJABYDGOSZCZM-3012M 1600:00:0700:17:49.8500:17:57.25+00:02:183:3416.8
13KARASZEWSKI Norbert 8331. WSZP BYDGOSZCZBIAŁE BŁOTAM-3013M 2100:00:0200:18:08.5000:18:11.10+00:02:363:3716.5
14WŁODARSKI Przemysław 1165SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM-3014M 2400:00:0100:18:16.7500:18:18.55+00:02:453:3916.4
15WILK Łukasz 437RUNADDICTSBYDGOSZCZM-3015M 2900:00:0500:18:22.4000:18:27.80+00:02:503:4016.3
16KUROWSKI Kamil 7583GRAVITYBYDGOSZCZM-3016M 3100:00:0300:18:22.7500:18:26.15+00:02:513:4016.3
17BENTKOWSKI Marcin 1079TRIPOWERBYDGOSZCZM-3017M 3300:00:0500:18:23.3500:18:29.05+00:02:513:4016.3
18WADELSKI Maciej 7771BLOGBYDGOSZCZM-3018M 3400:00:0300:18:23.7000:18:27.20+00:02:523:4016.3
19ROMANOWSKI Michal 444BYDGOSZCZM-3019M 3500:00:0300:18:29.0000:18:32.70+00:02:573:4116.2
20STRYCHALSKI Tomasz 418BYDGOSZCZ RUN PROJECTBYDGOSZCZM-3020M 3800:00:0600:18:33.3500:18:40.15+00:03:013:4216.2
21KOPEĆ Michał 1225FIDES MKSZAMOCINM-3021M 3900:00:0400:18:33.6500:18:38.45+00:03:023:4216.2
22BĄK Oskar 1389MĄKOWARSKOM-3022M 4000:00:0400:18:36.3000:18:41.15+00:03:043:4316.1
23PAWLACZYK Szymon 223TRISPACEBYDGOSZCZM-3023M 4100:00:0300:18:36.6000:18:39.85+00:03:053:4316.1
24KRUPA Piotr 331GLINKI TEAMBYDGOSZCZM-3024M 4400:00:0400:18:43.2500:18:47.50+00:03:113:4416
25FLOREK Paweł 1072RUNADDICTSBYDGOSZCZM-3025M 4500:00:0400:18:48.4000:18:53.35+00:03:163:4515.9
26LEWANDOWSKI Tomasz 1325RCI BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3026M 4700:00:1000:18:54.0500:19:04.50+00:03:223:4615.9
27WALDA Łukasz 256BYDGOSZCZM-3027M 4800:00:0500:18:55.8500:19:01.00+00:03:243:4715.8
28ADACH Pawel 1480WEEKENDOWI BIEDACZEBYDGOSZCZM-3028M 4900:00:0300:18:56.0500:18:59.50+00:03:243:4715.8
29IGNACZAK Jarosław 356BYDGOSZCZM-3029M 5100:00:0400:18:57.3000:19:01.65+00:03:253:4715.8
30OKOŃSKI Jarosław 89BYDGOSZCZM-3030M 5300:00:0600:18:58.2000:19:04.80+00:03:263:4715.8
31KHADDOUR Alex 702BYDGOSZCZM-3031M 5600:00:0600:19:01.7500:19:08.30+00:03:303:4815.8
32MAGDZIARZ Jakub 930KANCELARIA - HMMBYDGOSZCZM-3032M 5900:00:0400:19:05.8500:19:09.85+00:03:343:4915.7
33SZLINGER Jakub 724TURM-3033M 6100:00:0500:19:07.6500:19:13.55+00:03:363:4915.7
34SZATTEN Dawid 140BYDGOSZCZM-3034M 6400:00:0400:19:11.4000:19:15.70+00:03:393:5015.6
35JAGIEŁA Bartosz 196TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3035M 6600:00:0200:19:16.2500:19:18.65+00:03:443:5115.6
36BRZUCHALSKI Mati 392BYDGOSZCZM-3036M 6900:00:0800:19:19.0500:19:27.30+00:03:473:5115.5
37KOTULA Sławomir 1083BYDGOSZCZM-3037M 7100:00:0500:19:23.2500:19:28.55+00:03:513:5215.5
38KRZEMIŃSKI Bartosz 636RUN PASJABYDGOSZCZM-3038M 7200:00:0400:19:26.0000:19:30.30+00:03:543:5315.4
39LECH Marek 648WHM POLSKABYDGOSZCZM-3039M 8500:00:0300:19:51.9000:19:55.05+00:04:203:5815.1
40ŚLEFARSKI Jacek 861BYDGOSZCZM-3040M 8800:00:0400:19:53.7000:19:58.10+00:04:223:5815.1
41WIECZOREK Waldemar 148BYDGOSZCZM-3041M 9000:01:5200:19:54.8500:21:46.95+00:04:233:5815.1
42DRWĘCKI Daniel 749BIEGNIJ Z PROSERVICEBYDGOSZCZM-3042M 9100:00:0900:19:55.1500:20:04.60+00:04:233:5915.1
43JANYSKA Krzysztof 232BYDGOSZCZM-3043M 9400:00:0800:20:05.3000:20:13.45+00:04:334:0114.9
44BAŁDYGA Daniel 5931 BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZM-3044M 9700:00:0500:20:11.3500:20:16.90+00:04:394:0214.9
45SOKOŁOWSKI Tomasz 1444KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM-3045M 10100:00:1700:20:19.1000:20:36.95+00:04:474:0314.8
46WARCZAK Kuba 739TEAMOCHALBYDGOSZCZM-3046M 10500:00:1000:20:21.7000:20:32.05+00:04:504:0414.7
47BOINSKI Rafal 893SOLEC KUJAWSKIM-3047M 10800:00:0900:20:25.0500:20:34.50+00:04:534:0514.7
48SZYSZKA Radosław 297BYDGOSZCZM-3048M 10900:00:0700:20:26.6500:20:34.50+00:04:554:0514.7
49ŚLEFARSKI Marcin 872BIAŁE BŁOTAM-3049M 11300:00:1700:20:34.9500:20:52.25+00:05:034:0714.6
50ŁOBODA Maciej 318ŚLESINM-3050M 11400:00:0300:20:36.1500:20:39.50+00:05:044:0714.6
51KLINOWSKI Radosław 470BYDGOSZCZM-3051M 11500:00:5700:20:37.0000:21:34.60+00:05:054:0714.6
52SKARWECKI Remigiusz 589ŁABISZYNM-3052M 11800:00:1300:20:38.5500:20:51.90+00:05:064:0714.5
53CZYZEWSKI Mateusz 433KUJAVIA3TEAMSOLEC KUJAWSKIM-3053M 12100:00:0700:20:40.2000:20:47.65+00:05:084:0814.5
54WAŁĘZA Hubert 857KANAŁOWA TRI TEAMBYDGOSZCZM-3054M 12400:00:1200:20:41.9000:20:54.35+00:05:104:0814.5
55ŁYSZCZARZ Błażej 1392BYDGOSZCZM-3055M 12800:00:3900:20:47.0000:21:26.05+00:05:154:0914.4
56POKORSKI Tomasz 809BYDOSZCZM-3056M 13000:00:1900:20:48.1000:21:07.60+00:05:164:0914.4
57POLACZYK Tomasz 295BYDGOSZCZM-3057M 13100:00:3800:20:48.1500:21:27.10+00:05:164:0914.4
58BOŁKA Szymon 1198BYDGOSZCZM-3058M 14100:00:2000:20:56.1000:21:16.25+00:05:244:1114.3
59GZYL Mikolaj 983JANUSZE TRIATHLONU 'EXODUS' TEAMBYDGOSZCZM-3059M 14200:01:4000:20:56.6500:22:36.95+00:05:254:1114.3
60CYL Dawid 693FORDONRUNNERSBYDGOSZCZM-3060M 14500:00:1000:21:03.2000:21:13.75+00:05:314:1214.3
61MROTEK Michał 182QUAPRO TEAMKRUSZYN KRAJEŃSKIM-3061M 14600:00:0600:21:03.7500:21:09.75+00:05:324:1214.3
62BILSKI Marcin 743OPONEOBYDGOSZCZM-3062M 15100:00:2400:21:07.9000:21:32.00+00:05:364:1314.2
63WACHOWSKI Piotr 241BYDGOSZCZM-3063M 15300:00:0100:21:09.3000:21:10.90+00:05:374:1314.2
64ROSÓŁ Jacek 464BYDGOSZCZM-3064M 15400:00:0800:21:11.3500:21:19.45+00:05:394:1414.2
65DZIEKAN Wojciech 1161KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3065M 15900:00:0700:21:17.0500:21:24.65+00:05:454:1514.1
66LATOS Paweł 236BRACIA LATOSBYDGOSZCZM-3066M 16000:00:1100:21:19.0500:21:30.65+00:05:474:1514.1
67PALIGA Maciej 409SOŚNOM-3067M 16100:00:0800:21:19.1500:21:28.00+00:05:474:1614.1
68GMOSINSKI Tomasz 1453BYDGOSZCZM-3068M 16200:00:2100:21:19.2000:21:41.05+00:05:474:1614.1
69ROGALSKI Maciej 1434OLOTEAMBYDGOSZCZM-3069M 16500:00:0800:21:20.3500:21:28.90+00:05:484:1614.1
70ŁOBOCKI Krzysztof 420BYDGOSZCZM-3070M 16700:00:0800:21:22.8500:21:31.35+00:05:514:1614
71LESZCZYŃSKI Łukasz 785BYDGOSZCZM-3071M 17200:00:3400:21:27.9000:22:02.75+00:05:564:1714
72BARAŃSKI Władysław 1373BYDGOSZCZM-3072M 17500:00:0200:21:33.4500:21:36.05+00:06:014:1813.9
73KOWALSKI Krzysztof 321OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKIKRUSZYN KRAJEŃSKIM-3073M 17600:00:2200:21:34.4000:21:56.75+00:06:024:1813.9
74RUMIŃSKI Adam 98SZURUSIE TEAMBYDGOSZCZM-3074M 17700:00:1900:21:34.4500:21:54.00+00:06:024:1913.9
75PIEKARSKI Arkadiusz 754BYDGOSZCZM-3075M 17800:01:0000:21:36.1000:22:36.35+00:06:044:1913.9
76ANTKOWIAK Bartosz 788TCMS PESA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3076M 17900:00:0800:21:38.8500:21:47.65+00:06:074:1913.9
77BIZON Bartosz 924BYDGOSZCZM-3077M 18600:00:2500:21:44.9500:22:10.20+00:06:134:2113.8
78SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 763BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM-3078M 19500:00:2000:21:54.5000:22:14.65+00:06:224:2213.7
79QUAAS Łukasz 43BYDGOSZCZM-3079M 19600:00:1000:21:54.9500:22:05.00+00:06:234:2313.7
80GABRYCH Maciej 23CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM-3080M 20000:00:1000:21:57.1500:22:07.80+00:06:254:2313.7
81GLAZA Patryk 639BYDGOSZCZM-3081M 20100:00:2700:21:58.6000:22:26.45+00:06:274:2313.6
82PERLINSKI Damian 325MOŻE I POWOLI ALE ZA TO BYLE JAKBYDGOSZCZM-3082M 20400:00:4500:22:01.8500:22:47.20+00:06:304:2413.6
83GRAJEWSKI Tomasz 347BYDGOSZCZM-3083M 20500:00:1800:22:02.9000:22:21.80+00:06:314:2413.6
84BARSZCZ Tomasz 1262BYDGOSZCZM-3084M 21900:00:1700:22:25.6000:22:43.40+00:06:544:2913.4
85JAŻDŻEWSKI Dawid 91DESPERACI BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3085M 22000:00:2800:22:26.8500:22:55.80+00:06:554:2913.4
86PAWLAK Jakub 770JFTC SUBYDGOSZCZM-3086M 22300:00:1700:22:30.0500:22:47.55+00:06:584:3013.3
87NIEDBALSKI Paweł 163BYDGOSZCZM-3087M 23300:00:0100:22:37.3000:22:39.25+00:07:054:3113.3
88TWARDOWSKI Bartosz 1473BYDGOSZCZM-3088M 23500:00:4900:22:38.2000:23:27.25+00:07:064:3113.3
89KARCZEWSKI Sławomir 287CWUBYDGOSZCZM-3089M 23600:00:1700:22:38.3000:22:55.30+00:07:064:3113.3
90WALUSIAK Miłosz 1308RUN PASJABYDGOSZCZM-3090M 24100:00:1400:22:41.8000:22:56.45+00:07:104:3213.2
91DOMEK Aleksander 154BYDGOSZCZM-3091M 24200:01:0800:22:42.9500:23:51.20+00:07:114:3213.2
92BURY Tomasz 563BYDGOSZCZM-3092M 24300:00:0900:22:43.6500:22:53.30+00:07:124:3213.2
93KLEPACZEWSKI Arkadiusz 298BYDGOSZCZM-3093M 24700:00:1400:22:53.4000:23:07.45+00:07:214:3413.1
94ŁABENDA Robert 84SZURUSIEBYDGOSZCZM-3094M 25000:00:1800:22:57.2500:23:16.20+00:07:254:3513.1
95BEDNAREK Paweł 776GORDON RUNZAMOŚĆM-3095M 25100:00:1400:22:57.9000:23:12.30+00:07:264:3513.1
96DACH Łukasz 873BYDGOSZCZM-3096M 25400:00:1000:23:00.9500:23:11.15+00:07:294:3613
97GROCHOWSKI Piotr 1449M-3097M 25700:00:5100:23:06.0000:23:57.20+00:07:344:3713
98DOMERACKI Damian 507ŁOCHOWOM-3098M 26000:00:0700:23:09.4500:23:17.25+00:07:374:3812.9
99LEWANDOWSKI Michał 980BYDGOSZCZM-3099M 26100:01:3500:23:11.2500:24:47.15+00:07:394:3812.9
100LEWANDOWSKI Rafał 498BYDGOSZCZM-30100M 26200:01:1100:23:11.5500:24:22.85+00:07:394:3812.9
101MRUGAŁA Bartosz 141BYDGOSZCZM-30101M 26300:00:2100:23:11.6000:23:33.35+00:07:404:3812.9
102KAMIŃSKI Łukasz 79QBOWICZ RODZINNA MAFIA BIEGOWANIEMCZM-30102M 26900:01:1100:23:13.8500:24:25.15+00:07:424:3812.9
103MAICHSZAK Michał 1222OCULUS - NIEWIDOMIBOCHNIAM-30103M 27300:00:0500:23:14.2500:23:19.60+00:07:424:3812.9
104BARSZCZ Krzysztof 1462BYDGOSZCZM-30104M 27900:00:1700:23:20.0000:23:37.15+00:07:484:4012.9
105MAJCHRZAK Dawid 194ZOSIA TEAMBYDGOSZCZM-30105M 28400:00:4600:23:25.5500:24:11.95+00:07:534:4112.8
106ŁAWNICZAK Paweł 567SOLEC KUJAWSKIM-30106M 28500:00:0700:23:26.8500:23:34.45+00:07:554:4112.8
107ŻUCHELKOWSKI Rafał 1008AGATA & RAFAŁ & ADAŚ TEAMBYDGOSZCZM-30107M 29000:01:0200:23:29.6500:24:31.90+00:07:584:4112.8
108NALEŻYTY Piotr 35KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM-30108M 29200:00:1800:23:30.6500:23:49.30+00:07:594:4212.8
109SAJDAK Marcin 1055PĘDZĄCE ŻÓŁWIEZIELONKAM-30109M 29400:00:1400:23:30.9000:23:45.70+00:07:594:4212.8
110MALICKI Łukasz 504KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30110M 29600:00:1700:23:31.7000:23:49.45+00:08:004:4212.7
111PRZEWŁOCKI Jakub 1056KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM-30111M 29800:00:1700:23:32.3500:23:49.55+00:08:004:4212.7
112GRZYWIŃSKI Łukasz 1481BYDGOSZCZM-30112M 30200:00:4400:23:37.5000:24:22.25+00:08:054:4312.7
113PYTLIŃSKI Paweł 681BYDGOSKIE ŻÓŁWIEOSIELSKOM-30113M 30400:00:4400:23:38.2000:24:22.70+00:08:064:4312.7
114ROŚ Sławek 389NOWA WIEŚ WIELKAM-30114M 30500:00:1500:23:39.2500:23:54.50+00:08:074:4312.7
115KISZKA Marcin 207RUN PASJABYDGOSZCZM-30115M 30600:00:1000:23:39.7500:23:50.05+00:08:084:4412.7
116JURKOWSKI Paweł 670TOASTMASTERS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30116M 30700:01:3000:23:40.6500:25:11.05+00:08:094:4412.7
117MALEWICZ Paweł 686BYDGOSZCZM-30117M 30800:00:1700:23:41.5500:23:58.90+00:08:094:4412.7
118KITOWSKI Przemyslaw 1440BYDGOSZCZM-30118M 30900:00:1900:23:44.9000:24:04.05+00:08:134:4512.6
119DURCZAK Jerzy 459BYDGOSKIE OKONIEBIAŁE BŁOTAM-30119M 31000:01:0100:23:45.8000:24:47.75+00:08:144:4512.6
120SOŁTYSIUK Bartosz 1130FC PIECZARABYDGOSZCZM-30120M 31500:01:2900:23:50.8500:25:20.65+00:08:194:4612.6
121POZNAŃ Łukasz 181BYDGOSZCZM-30121M 32100:01:3000:23:52.8000:25:23.55+00:08:214:4612.6
122KILANOWSKI Dariusz 1242BYDGOSZCZM-30122M 32200:01:2800:23:53.4500:25:22.15+00:08:214:4612.6
123ŻEBRACKI Artur 406BYDGOSZCZM-30123M 32500:01:2500:23:56.2500:25:21.85+00:08:244:4712.5
124ROSZCZYN Dawid 275CB163BYDGOSZCZM-30124M 32600:01:3400:23:56.4000:25:31.05+00:08:244:4712.5
125WIŚNIEWSKI Jacek 193BYDGOSZCZM-30125M 32700:00:0300:23:56.7500:24:00.65+00:08:254:4712.5
126DUDKOWIAK Michał 1330TORUŃM-30126M 32800:00:1600:23:56.9000:24:13.45+00:08:254:4712.5
127SOSNA Mikolaj 92BYDGOSZCZM-30127M 33400:01:1900:24:00.2000:25:19.60+00:08:284:4812.5
128GÓRSKI Michał 853BYDGOSZCZM-30128M 33500:00:0700:24:00.7500:24:08.05+00:08:294:4812.5
129HORODYSKI Paweł 1077PMNBYDGOSZCZM-30129M 33600:00:5100:24:00.9000:24:52.25+00:08:294:4812.5
130LUDWICZAK Oskar 1227OCULUS - NIEWIDOMIWITOSŁAWM-30130M 33700:01:0200:24:01.0500:25:03.30+00:08:294:4812.5
131BĄBOLEWSKI Łukasz 172BYDGOSZCZM-30131M 34400:01:0900:24:05.2500:25:14.65+00:08:334:4912.5
132DĄBROWSKI Bartosz 1431SPORTOWA PASJABYDGOSZCZM-30132M 34500:00:3900:24:07.0000:24:46.85+00:08:354:4912.4
133SIEKIERKA Jarosław 85BYDGOSZCZM-30133M 34800:00:0300:24:11.7000:24:15.20+00:08:404:5012.4
134KRYSZTOFORSKI Wojciech 1487ZOSIA TEAMBYDGOSZCZM-30134M 34900:01:0000:24:13.6500:25:14.20+00:08:424:5012.4
135KRESIŃSKI Andrzej 415BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30135M 35100:01:2100:24:16.0000:25:37.55+00:08:444:5112.4
136GRACZ Adam 1460SOLEC KUAWSKIM-30136M 35800:01:2500:24:26.0000:25:51.25+00:08:544:5312.3
137RÓLKA Robert 782BYDGOSZCZM-30137M 36100:01:3800:24:26.8500:26:04.95+00:08:554:5312.3
138SZARLEJ Marcin 1393BYDGOSZCZM-30138M 36200:01:0100:24:27.0000:25:28.30+00:08:554:5312.3
139ŁUDZIŃSKI Jakub 564BYDGOSZCZM-30139M 36300:01:2600:24:27.2000:25:53.95+00:08:554:5312.3
140LEWANDOWSKI Michał 1183WEKENDOWI BIEGACZEBYDGOSZCZM-30140M 36400:01:0100:24:27.7500:25:29.20+00:08:564:5312.3
141KLINOWSKI Przemysław 884BRACTWO WOJOWNIKOW KRUKIKOBYLARNIAM-30141M 36500:01:1100:24:28.3000:25:39.60+00:08:564:5312.3
142WOLAK Piotr 1454SOLEC KUJAWSKIM-30142M 36700:01:2500:24:28.5500:25:54.45+00:08:564:5312.3
143SZYMAŃSKI Tomasz 611BYDGOSZCZM-30143M 36900:00:0700:24:29.9000:24:36.90+00:08:584:5312.3
144NAGORZYSKI Arkadiusz 16BIEGAMWSPIERAMMOTYWUJĘBYDGOSZCZM-30144M 37300:00:0900:24:33.5000:24:42.60+00:09:014:5412.2
145SZYDŁOWSKI Rafał 73SOFTMAKS.PLBYDGOSZCZM-30145M 37500:01:1700:24:33.9000:25:51.25+00:09:024:5412.2
146DERESZYŃSKI Jan 503CYSTERSIBYDGOSZCZM-30146M 37600:01:0700:24:34.3000:25:41.55+00:09:024:5412.2
147KIJEWSKI Maciej 52KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30147M 37800:00:3200:24:35.3000:25:07.50+00:09:034:5512.2
148KROPIDŁOWSKI Bartosz 500BYDGOSZCZM-30148M 37900:00:3200:24:35.7500:25:07.80+00:09:044:5512.2
149CZAJA Tomasz 752BYDGOSZCZM-30149M 38000:00:3100:24:35.9000:25:07.20+00:09:044:5512.2
150PYJOS Rafał 1028BYDGOSZCZM-30150M 38100:00:2400:24:36.2500:25:01.10+00:09:044:5512.2
151ŚNIECHOTA Konrad 188TYPYGRUBEBYDGOSZCZM-30151M 38400:01:1400:24:38.9000:25:53.75+00:09:074:5512.2
152KODRANC Michał 254TYPYGRUBEBYDGOSZCZM-30152M 38800:01:2100:24:43.5500:26:05.45+00:09:114:5612.1
153KISIEL Krystian 555BYDGOSZCZM-30153M 38900:00:2600:24:46.2500:25:13.20+00:09:144:5712.1
154RYMER Adam 1458BORÓWNOM-30154M 39300:01:4000:24:55.5500:26:35.85+00:09:234:5912
155JASINIECKI Wojciech 405RUN BARTODZIEJEBYDGOSZCZM-30155M 39400:01:2000:24:56.4500:26:16.60+00:09:244:5912
156KARPIŃSKI Łukasz 195BYDGOSZCZM-30156M 39800:00:3200:25:01.2000:25:33.35+00:09:295:0012
157GULCZYŃSKI Dawid 1186BYDGOSZCZM-30157M 39900:00:0400:25:02.0500:25:06.10+00:09:305:0012
158OKUPNIAK Bartosz 1031PATEREKM-30158M 40000:01:1300:25:03.5500:26:16.75+00:09:315:0012
159GEHRKE Szymon 1066BYDGOSZCZM-30159M 40100:00:5100:25:03.7000:25:55.20+00:09:325:0012
160GOŁĘBIEWSKI Paweł 75SOFTMAKS.PLBYDGOSZCZM-30160M 40600:01:1700:25:06.1500:26:23.50+00:09:345:0112
161POTRZEBOWSKI Marek 134DEAF I #B3KBYDGOSZCZM-30161M 40700:00:1000:25:07.0000:25:17.15+00:09:355:0111.9
162STOKŁOSA Maciej 440BYDGOSZCZM-30162M 40900:00:5700:25:07.5500:26:05.30+00:09:355:0111.9
163NOWAKOWSKI Grzegorz 1125DEAFBYDGOSZCZM-30163M 41000:00:0900:25:07.7000:25:17.35+00:09:365:0111.9
164DOMŻALSKI Kamil 729BYDGOSZCZM-30164M 41100:01:1200:25:07.9500:26:19.95+00:09:365:0111.9
165ANDRYCH Wojciech 192TYPYGRUBEBYDGOSZCZM-30165M 41500:01:1400:25:09.6500:26:24.60+00:09:385:0211.9
166SCHMIDT Marcin 1272BYDGOSZCZM-30166M 41700:00:1200:25:12.2500:25:24.35+00:09:405:0211.9
167LEWANDOWSKI Damian 115BYDGOSZCZM-30167M 42000:00:4900:25:12.8000:26:02.25+00:09:415:0211.9
168BORZYSZKOWSKI Grzegorz 292STARY FORDONBYDGOSZCZM-30168M 42900:00:1100:25:21.1000:25:32.70+00:09:495:0411.8
169LUTRZYKOWSKI Krzysztof 465BYDGOSZCZM-30169M 43000:00:0400:25:21.6000:25:26.35+00:09:505:0411.8
170PODGÓRSKI Jakub 539ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZM-30170M 43300:01:1000:25:23.2000:26:33.55+00:09:515:0411.8
171SZEWCZUK Sebastian 1200BYDGOSZCZM-30171M 43400:00:3600:25:23.3000:25:59.85+00:09:515:0411.8
172PAPIS Piotr 170BACKONIKBYDGOSZCZM-30172M 43700:00:2500:25:24.8500:25:50.50+00:09:535:0511.8
173BRĄGIEL Jakub 1154VEGE RUNNERSBYDGOSZCZM-30173M 43900:01:2400:25:25.5000:26:49.60+00:09:535:0511.8
174WITKOWSKI Tomasz 416VIVA LA VIDABYDGOSZCZM-30174M 44100:01:0500:25:28.9500:26:34.75+00:09:575:0511.8
175GRAMOWSKI Jakub 1313NULLM-30175M 44200:00:5200:25:31.6500:26:24.40+00:10:005:0611.7
176JAROCH Rafał 105BYDGOSZCZM-30176M 44500:01:1100:25:32.4500:26:43.50+00:10:005:0611.7
177WOJTYSIAK Kamil 1102BYDGOSZCZM-30177M 44900:00:1000:25:35.3000:25:46.05+00:10:035:0711.7
178DĘBIEC Andrzej 407NIEMCZM-30178M 45200:01:2000:25:39.4000:26:59.40+00:10:075:0711.7
179PALIŃSKI Grzegorz 1253BYDGOSZCZM-30179M 46600:01:2600:25:57.2500:27:23.90+00:10:255:1111.6
180RĄCZKOWIAK Piotr 1195BYDGOSZCZM-30180M 46800:00:3000:26:04.3000:26:34.50+00:10:325:1211.5
181GROCHALA Michał 1038BYDGOSZCZM-30181M 47000:00:1700:26:04.5000:26:22.45+00:10:325:1311.5
182JANUSZEWSKI Marcin 431BYDGOSZCZM-30182M 47100:01:0600:26:06.1000:27:12.35+00:10:345:1311.5
183WOLSKI Marek 1120BYDGOSZCZM-30183M 47700:01:2800:26:14.8000:27:43.10+00:10:435:1511.4
184ZIELIŃSKI Radosław 99BYDGOSZCZM-30184M 47900:00:1200:26:16.4500:26:29.30+00:10:445:1511.4
185GRACZYK Przemysław 923REH MED BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30185M 48000:01:4700:26:20.7500:28:08.60+00:10:495:1611.4
186DOLATA Łukasz 1309STRZELCE GÓRNESTRZELCE GÓRNEM-30186M 48200:01:0900:26:21.6500:27:30.65+00:10:505:1611.4
187SMUCZYŃSKI Wojciech 432BYDGOSZCZM-30187M 48700:01:2500:26:26.9500:27:52.65+00:10:555:1711.3
188PATKOWSKI Maciej 1494BYDGOSZCZM-30188M 49200:01:0300:26:30.7500:27:34.60+00:10:595:1811.3
189KASPROWICZ Piotr 1258JW 1515BYDGOSZCZM-30189M 49600:00:3200:26:33.2500:27:05.30+00:11:015:1811.3
190CISZEWSKI Paweł 1417BRZOSTOWO 30AM-30190M 49800:00:5000:26:34.5500:27:25.35+00:11:025:1911.3
191SZYMCZAK Piotr 1233OCULUS - NIEWIDOMIŁĘCZYCAM-30191M 49900:00:5800:26:36.1000:27:34.30+00:11:045:1911.3
192KWIATKOWSKI Marcin 1107FORDONRUNNERSBYDGOSZCZM-30192M 50000:01:3100:26:36.7000:28:07.85+00:11:055:1911.3
193KOTECKI Marcin 161GANG KOCURABYDGOSZCZM-30193M 50100:01:0400:26:42.8000:27:47.75+00:11:115:2011.2
194BOROWICKI Paweł 1059BYDGOSZCZM-30194M 50200:00:3100:26:43.1000:27:14.25+00:11:115:2011.2
195WOLAN Krzysztof 15BYDGOSZCZM-30195M 50700:00:4900:26:51.8000:27:40.85+00:11:205:2211.2
196MŁODZIKOWSKI Dariusz 1025CHEŁMNOM-30196M 51000:00:2900:26:54.8500:27:24.75+00:11:235:2311.1
197BLEJA Krystian 434BYDGOSZCZM-30197M 51200:00:4300:26:56.2500:27:40.10+00:11:245:2311.1
198HANKIEWICZ Krzysztof 979BYDGOSZCZM-30198M 51600:00:3500:26:59.0000:27:34.30+00:11:275:2311.1
199RATAJCZAK Michał 1420KUŹNIA SIŁYBYDGOSZCZM-30199M 52100:01:1700:27:11.8000:28:29.55+00:11:405:2611
200PERA Marek 1302BYDGOSZCZM-30200M 52200:01:1000:27:13.3500:28:24.05+00:11:415:2611
201BORAKIEWICZ Przemysław 222GOŁAŃCZM-30201M 52400:01:1700:27:14.5500:28:31.55+00:11:425:2611
202JAGIELSKI Łukasz 870BYDGOSZCZM-30202M 52500:00:4100:27:15.1000:27:56.25+00:11:435:2711
203DUDZIŃSKI Paweł 457BYDGOSZCZM-30203M 52600:01:1500:27:15.9500:28:31.70+00:11:445:2711
204GOŁECKI Jacek 676BIECHOWOM-30204M 52900:01:3100:27:19.3500:28:50.40+00:11:475:2711
205OSSOWSKI Łukasz 733BYDGOSZCZM-30205M 53000:01:5000:27:24.8500:29:15.10+00:11:535:2910.9
206CHABOWSKI Karol 1140BYDGOSZCZM-30206M 53100:00:2300:27:25.2000:27:48.75+00:11:535:2910.9
207KULPA Szymon 274BRONIEWOM-30207M 53200:01:0400:27:26.2000:28:30.90+00:11:545:2910.9
208BRZOZOWSKI Krzysztof 107BYDGOSZCZM-30208M 53400:00:5500:27:29.1500:28:24.55+00:11:575:2910.9
209ZIÓŁKOWSKI Marek 546BIAŁE BŁOTAM-30209M 54000:01:1800:27:34.8000:28:53.15+00:12:035:3110.9
210CIARKOWSKI Mirosław 939-INOWROCŁAWM-30210M 54400:00:2900:27:36.1500:28:05.40+00:12:045:3110.9
211ANDRYSZAK Łukasz 1069WARSZAWAM-30211M 54500:01:0500:27:40.1000:28:45.60+00:12:085:3210.8
212LEWANDOWSKI Pawel 120BYDGOSZCZM-30212M 54700:01:0300:27:43.1000:28:46.85+00:12:115:3210.8
213KUŚ Michał 759BYDGOSZCZM-30213M 55300:00:4200:27:46.0000:28:28.35+00:12:145:3310.8
214RĘDZINA Michał 127BYDGOSZCZM-30214M 55500:01:0300:27:47.0000:28:50.65+00:12:155:3310.8
215GOLIK Krzysztof 282BYDGOSZCZM-30215M 55700:01:1900:27:52.9000:29:11.95+00:12:215:3410.8
216OJRZANOWSKI Waldemar 601BYDGOSZCZM-30216M 55900:00:5400:27:57.7000:28:52.35+00:12:265:3510.7
217KARPIŃSKI Błażej 423BYDGOSZCZM-30217M 56100:01:1900:28:03.7000:29:23.50+00:12:325:3610.7
218SZECÓWKA Marcin 30BYDGOSZCZM-30218M 57100:01:1100:28:12.5000:29:24.00+00:12:405:3810.6
219MAŁECKI Tomasz 1129ZŁOTNIKI KUJAWSKIEM-30219M 57300:00:3900:28:18.9500:28:58.75+00:12:475:3910.6
220PRZYBYLSKI Adam 975BYDGOSZCZM-30220M 57500:01:2900:28:22.3000:29:51.35+00:12:505:4010.6
221KIELMANN Marcin 1290BYDGOSZCZM-30221M 58400:01:1400:28:30.4000:29:44.65+00:12:585:4210.5
222RATAJ Krzysztof 220POLONIA BYDGOSZCZ SLAPOZNAŃM-30222M 58700:00:5400:28:31.4500:29:26.25+00:12:595:4210.5
223DEBNER Wojciech 1209OCULUS - NIEWIDOMIKORONWOM-30223M 58800:01:1600:28:32.8000:29:48.85+00:13:015:4210.5
224KULCZYŃSKI Przemysław 262TYPYGRUBEBYDGOSZCZM-30224M 59100:01:2100:28:35.1000:29:57.05+00:13:035:4310.5
225ORNATOWSKI Marcin 1265GORDON RUNKRUSZYN KRAJEŃSKIM-30225M 59200:00:5100:28:37.3500:29:29.25+00:13:055:4310.5
226WESOŁEK Kacper 1497PROJECT SOCIETYBYDGOSZCZM-30226M 60300:00:3400:29:12.7500:29:47.50+00:13:415:5010.3
227FABROWSKI Dawid 25BYDGOSZCZM-30227M 60400:01:3700:29:16.5000:30:54.25+00:13:445:5110.2
228ŁUCZKOWSKI Rafał 1151JAK NIE ZEMDLEJĘ TO DOBIEGNĘBYDGOSZCZM-30228M 60800:00:1100:29:21.1000:29:32.55+00:13:495:5210.2
229JAWORSKI Kamil 1465BYDGOSZCZM-30229M 61800:01:2400:29:32.5500:30:56.90+00:14:005:5410.2
230MIERZWA Damian 402RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-30230M 62300:01:4400:29:36.8500:31:21.50+00:14:055:5510.1
231JANKE Damian 875RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-30231M 62900:01:4400:29:37.7500:31:22.10+00:14:065:5510.1
232MURAWKA Łukasz 1047KUSOWOM-30232M 63800:01:1700:29:48.3500:31:06.15+00:14:165:5710.1
233GLAMA Remigiusz 1132LNIANO TEAMBRZEMIONAM-30233M 63900:00:4400:29:48.4500:30:32.45+00:14:165:5710.1
234TOMCZAK Krzysztof 77STRZELEWOM-30234M 64200:00:1200:29:50.1500:30:02.70+00:14:185:5810.1
235LEWANDOWSKI Jarosław 570BYDGOSZCZM-30235M 64400:01:4300:29:56.0000:31:39.25+00:14:245:5910
236BUTRYM Piotr 307BYDGOSZCZM-30236M 64500:01:4300:29:56.2500:31:39.30+00:14:245:5910
237BELIŃSKI Maciej 185TYPYGRUBEBYDGOSZCZM-30237M 64800:01:2400:29:59.0000:31:23.20+00:14:275:5910
238LUDKOWSKI Dawid 343M-30238M 65100:00:4400:30:03.2500:30:47.95+00:14:316:0010
239KANDER Michał 1057BYDGOSZCZM-30239M 65200:01:3300:30:04.5000:31:37.70+00:14:326:0010
240SYBILA Michał 663BYDGOSZCZM-30240M 65800:01:1700:30:13.9000:31:30.95+00:14:426:029.9
241GRALLA Łukasz 1098BYDGOSZCZM-30241M 66000:01:3600:30:17.2000:31:53.55+00:14:456:039.9
242BOROWIEC Michał 655BRZOZAM-30242M 66200:01:1600:30:20.0500:31:36.80+00:14:486:049.9
243ŚWIERCZYŃSKI Marcin 1495ATHLETICOMED.PLOSIELSKOM-30243M 66300:01:3700:30:21.1000:31:58.50+00:14:496:049.9
244SKĄPSKI Łukasz 1232OCULUS - NIEWIDOMIBYDGOSZCZM-30244M 66800:01:0800:30:26.0500:31:34.10+00:14:546:059.9
245GILL Daniel 388BYDGOSZCZM-30245M 67400:01:0000:30:35.3000:31:35.55+00:15:036:079.8
246KRUPA Błażej 279CIMAT BIEGABYDGOSZCZM-30246M 67600:01:4800:30:38.3000:32:26.50+00:15:066:079.8
247LEWICKI Jarek 1050BYDGOSZCZM-30247M 67900:01:3100:30:44.8500:32:16.10+00:15:136:099.8
248MATTHEWS Karol 1368BYDGOSZCZM-30248M 68200:00:5300:30:48.8000:31:42.35+00:15:176:099.7
249SENDEL Sebastian 1062BYDGOSZCZM-30249M 68300:01:3400:30:50.9500:32:25.90+00:15:196:109.7
250KRÓLAK Tomasz 832POZNAŃM-30250M 69100:00:2300:31:11.4500:31:34.55+00:15:396:149.6
251KALISZEWSKI Sławomir 203KRBIAŁE BŁOTAM-30251M 69200:00:3800:31:12.3500:31:51.10+00:15:406:149.6
252SPYCHAJ Piotr 1471BYDGOSZCZM-30252M 69600:01:0100:31:14.5500:32:16.25+00:15:426:159.6
253SOCHALSKI Dariusz 1472BYDGOSZCZM-30253M 69700:01:0100:31:14.6500:32:16.60+00:15:436:159.6
254KALISZEWSKI Wojciech 313KRBIAŁE BŁOTAM-30254M 70000:00:1600:31:25.3000:31:41.30+00:15:536:179.5
255ZAWADA Bartosz 615BYDGOSZCZM-30255M 70300:01:3100:31:30.6000:33:01.95+00:15:596:189.5
256ZIELIŃSKI Stanisław 903GORDON RUNBYDGOSZCZM-30256M 70400:00:5100:31:32.4500:32:23.55+00:16:006:189.5
257MIKUŁA Tomasz 308GORDON RUNRYNARZEWOM-30257M 70600:01:3200:31:37.6000:33:10.25+00:16:066:199.5
258OWCZARZ Łukasz 583BYDGOSZCZM-30258M 71100:00:4700:31:50.6500:32:37.80+00:16:196:229.4
259HEJANKOWSKI Sebastian 999BYDGOSZCZM-30259M 71200:01:1500:31:51.0000:33:06.75+00:16:196:229.4
260LUBIŃSKI Robert 878CS GROUP RUNNERS TEAMBYDGOSZCZM-30260M 71300:01:0400:31:56.5500:33:01.05+00:16:246:239.4
261ZAREMBA Rafał 338MAKSYMILIANOWOM-30261M 71500:01:1800:32:03.6500:33:22.10+00:16:326:249.4
262STREHLKE Łukasz 1385AKPIAMETALKRUSZYN KRAJEŃSKIM-30262M 71700:00:3300:32:12.4500:32:46.35+00:16:406:269.3
263WIŚNIEWSKI Adam 36BYDGOSZCZM-30263M 71900:01:1100:32:15.2000:33:27.00+00:16:436:279.3
264DUDZIAK Michał 96CPR BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30264M 72000:01:1800:32:20.4000:33:39.35+00:16:486:289.3
265GROCHOWSKI Patryk 180BYDGOSZCZM-30265M 72700:01:0700:32:52.6500:34:00.05+00:17:216:349.1
266CZUBEK Bartek 272BYDGOSZCZM-30266M 73000:01:3600:33:08.7500:34:45.00+00:17:376:379
267CENTAŁA Jarosław 1261CIASTECZKOWE POTWORKIBYDGOSZCZM-30267M 73100:01:2700:33:18.2000:34:45.60+00:17:466:399
268PYJOS Marcin 1356ATOSBYDGOSZCZM-30268M 73800:00:4000:33:47.1500:34:27.90+00:18:156:458.9
269JAWORSKI Marek 14630MAŁE RADOWISKAM-30269M 74200:01:2300:34:55.0500:36:18.05+00:19:236:598.6
270POCHOWSKI Mariusz 1384BYDGOSZCZM-30270M 74500:01:0800:35:23.7500:36:31.80+00:19:527:048.5
271BULIŃSKI Arkadiusz 987BYDGOSZCZM-30271M 75300:01:2500:37:10.5000:38:35.85+00:21:387:268.1
272HAMES Łukasz 731BYDGOSZCZM-30272M 75900:01:1700:39:03.4500:40:21.05+00:23:317:487.7
273RUDNICKI Michał 1327TASAK TEAMNOWA WIEŚ WIELKAM-30273M 76000:01:4200:39:15.3000:40:58.05+00:23:437:517.6
Znaleziono 273 wynik(ów)