BYDGOSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2018

Organizator/ Organizer:
Aktywna Bydgoszcz
Data/ Date:
2018-11-11
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
1501
Wystartowało/ Started:
1276
Nie ukończyło/ Not finished:
4
Ukończyło/ Finished:
1272
Na trasie/ On track:
4

Klasyfikacja/ Classiffication: M-40

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SZYSZKA Mariusz 568SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | 1BLOGBYDGOSZCZM-401M 1000:00:0100:17:26.6500:17:28.30 3:2917.2
2CHOLEWIŃSKI Dariusz 1483BYDGOSZCZM-402M 2000:00:0200:18:08.4500:18:11.25+00:00:413:3716.5
3FUZ Marek 86KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-403M 2200:00:0400:18:09.4000:18:13.55+00:00:423:3716.5
4KOZŁOWSKI Rafał 341RUN PASJABYDGOSZCZM-404M 2300:00:0100:18:13.8000:18:15.45+00:00:473:3816.5
5TACZKOWSKI Jaroslaw 874ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM-405M 2700:00:0200:18:18.9500:18:21.55+00:00:523:3916.4
6CHMURZYŃSKI Tomasz 1205OCULUS - NIEWIDOMIBYDGOSZCZM-406M 3000:00:0100:18:22.5000:18:24.25+00:00:553:4016.3
7WYSMOLIŃSKI Piotr 789OSIELSKOM-407M 3200:00:0300:18:23.1000:18:27.00+00:00:563:4016.3
8BUKOWIŃSKI Michał 155BYDGOSZCZM-408M 3600:00:0400:18:30.4500:18:34.65+00:01:033:4216.2
9SOBIERALSKI Rafał 482BRZOZAM-409M 3700:00:0400:18:32.3500:18:36.50+00:01:053:4216.2
10MIZIKOWSKI Wojciech 1010MIZIK-TEAMBYDGOSZCZM-4010M 4200:00:0800:18:38.3500:18:47.20+00:01:113:4316.1
11HAIZE Tomek 184ARRKBYDGOSZCZM-4011M 4300:00:0200:18:42.9500:18:45.55+00:01:163:4416
12KŁOSOWSKI Marcin 210GRUPA BANKIETOWA SPECJALBYDGOSZCZM-4012M 4600:00:0400:18:52.6500:18:57.15+00:01:263:4615.9
13KOWALSKI Jacek 228BYDGOSZCZM-4013M 5000:00:0700:18:56.1500:19:03.40+00:01:293:4715.8
14BERNATAJTYS Daniel 74BYDGOSZCZM-4014M 5500:00:0400:19:01.7000:19:06.50+00:01:353:4815.8
15CHODKIEWICZ Tomasz 1218GARDENFLORA MTB TEAMBYDGOSZCZM-4015M 6000:00:0400:19:07.1000:19:11.30+00:01:403:4915.7
16PIEKARSKI Marek 24RESTAURACJA KUNG FU BYDGOSZCZBYDDGOSZCZM-4016M 6200:00:0200:19:10.1500:19:12.30+00:01:433:5015.7
17KRUSZKA Łukasz 271BYDGOSZCZM-4017M 6300:00:0300:19:10.2000:19:13.35+00:01:433:5015.7
18MAKOWSKI Sławomir 582RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4018M 6500:00:2400:19:15.4500:19:39.85+00:01:483:5115.6
19MUCHA Marcin 204PAWŁÓWEKM-4019M 6800:00:0800:19:17.7500:19:25.90+00:01:513:5115.6
20STANIEC Tomasz 1306BYDGOSZCZM-4020M 7000:00:0600:19:20.9000:19:27.00+00:01:543:5215.5
21GRZYWIŃSKI Grzegorz 1238RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4021M 8200:00:3000:19:48.6500:20:19.05+00:02:223:5715.1
22NISZCZOTA Karol 977BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-4022M 8600:00:1000:19:52.5500:20:02.70+00:02:253:5815.1
23ZBIRANEK Remigiusz 9541 BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZM-4023M 8900:00:0500:19:54.7000:20:00.55+00:02:283:5915.1
24SUDOŁ Jacek 1085BYDGOSZCZM-4024M 9200:00:0600:19:58.3500:20:05.15+00:02:313:5915
25OLSZYŃSKI Sebastian 1157SPARTANIE DZIECIOMBYDGOSZCZM-4025M 10700:00:2100:20:24.7000:20:46.55+00:02:584:0514.7
26CIUPA Jarosław 158ARRKBYDGOSZCZM-4026M 12000:00:0300:20:38.8500:20:42.65+00:03:124:0714.5
27HOC Marek 478LEGE ARTISBYDGOSZCZM-4027M 12700:00:0700:20:45.8000:20:53.75+00:03:194:0914.4
28WIDŹGOWSKI Przemysław 428BYDGOSZCZM-4028M 12900:00:2300:20:47.9500:21:11.30+00:03:214:0914.4
29HERMELIN Wojciech 1088KANCELARIA-HMMBYDGOSZCZM-4029M 13400:00:1600:20:49.7500:21:06.05+00:03:234:1014.4
30NADRATOWSKI Maciej 486KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4030M 14000:00:0700:20:54.9000:21:02.30+00:03:284:1114.3
31TUBAJA Albert 63KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4031M 14300:00:0600:20:58.0500:21:04.85+00:03:314:1114.3
32WESOŁOWSKI Dariusz 206BYDGOSZCZM-4032M 14400:00:0900:20:58.5000:21:08.25+00:03:314:1114.3
33ROSIŃSKI Maciej 2BYDGOSZCZM-4033M 14900:01:3400:21:05.9000:22:40.25+00:03:394:1314.2
34KOWALSKI Marek 1298NIEMCZM-4034M 15000:00:0400:21:07.5000:21:11.55+00:03:404:1314.2
35KAMPER Jarosław 735BYDGOSZCZM-4035M 15200:00:0700:21:08.2000:21:15.45+00:03:414:1314.2
36PIECHOWIAK Jacek 508ZAMOSCM-4036M 15600:00:1200:21:16.6000:21:29.50+00:03:494:1514.1
37JANCOWSKI Wojciech 1053BYDGOSZCZM-4037M 16800:00:0900:21:24.7000:21:34.20+00:03:584:1714
38ŚLEFARSKI Rafał 860SIEKIERKI WIELKIEM-4038M 17000:00:1700:21:26.5000:21:43.65+00:03:594:1714
39FRANKOWSKI Paweł 1411BYDGOSZCZM-4039M 17300:00:2400:21:29.5000:21:53.75+00:04:024:1714
40STĘPSKI Marek 104BYDGOSZCZM-4040M 17400:00:0600:21:29.7500:21:36.05+00:04:034:1814
41CICHOWICZ Marcin 1337SOLEC KUJAWSKIM-4041M 18100:00:0600:21:40.4000:21:46.75+00:04:134:2013.8
42NADOLNY Sebastian 625BYDGOSZCZM-4042M 18200:00:1700:21:42.4500:22:00.25+00:04:154:2013.8
43BRĄŻKIEWICZ Rafał 215BYDGOSZCZM-4043M 18400:00:1800:21:43.4000:22:02.35+00:04:164:2013.8
44WNUCZYŃSKI Andrzej 803ORANGE POLSKABYDGOSZCZM-4044M 18500:00:1800:21:43.7000:22:02.15+00:04:174:2013.8
45GACKOWSKI Krzysztof 18IRON&ONE TEAMBYDGOSZCZM-4045M 18700:00:0800:21:45.2500:21:53.50+00:04:184:2113.8
46GOŁĘBIEWSKI Piotr 805BYDGOSZCZM-4046M 18900:00:0800:21:47.1500:21:55.90+00:04:204:2113.8
47MROZIK Andrzej 688BYDGOSZCZM-4047M 19100:00:1500:21:51.8000:22:07.50+00:04:254:2213.7
48SZUBERSKI Michał 117DESPERACIBYDGOSZCZM-4048M 19300:00:2900:21:53.4500:22:22.80+00:04:264:2213.7
49GŁOWSKI Dariusz 435BYDGOSZCZM-4049M 19400:00:1200:21:54.3000:22:07.25+00:04:274:2313.7
50ŻMICH Tomasz 302BYDGOSZCZM-4050M 19800:00:1000:21:55.7500:22:05.90+00:04:294:2313.7
51MALINOWSKI Artur 205MAKSYMILIANOWOM-4051M 19900:00:2400:21:56.7500:22:20.95+00:04:304:2313.7
52ROSIAK Jarosław 383KRBYDGOSZCZM-4052M 21100:00:4700:22:16.7000:23:04.00+00:04:504:2713.5
53CIEMNY Tomasz 627BYDGOSZCZM-4053M 21200:00:2000:22:17.9000:22:38.50+00:04:514:2713.5
54SZMELTER Michał 458BYDGOSZCZM-4054M 21300:00:2000:22:21.2500:22:42.00+00:04:544:2813.4
55SZYMCZAK Maciej 527STRZELEWOM-4055M 21400:00:0900:22:22.1500:22:31.35+00:04:554:2813.4
56SZUBARTOWSKI Robert 1322BYDGOSZCZM-4056M 21600:00:1600:22:24.6500:22:41.15+00:04:584:2913.4
57JASIŃSKI Artur 578SZUBINM-4057M 21700:00:5900:22:24.9000:23:24.50+00:04:584:2913.4
58SAS Robert 660BYDGOSZCZM-4058M 22200:00:1700:22:28.2500:22:45.85+00:05:014:2913.4
59KRUCZKOWSKI Adam 1220OCULUS - NIEWIDOMIBYDGOSZCZM-4059M 22600:00:0500:22:30.8500:22:36.25+00:05:044:3013.3
60MAŁOWIECKI Grzegorz 1223OCULUS - NIEWIDOMIPRZECŁAWM-4060M 22700:00:0500:22:31.0000:22:36.15+00:05:044:3013.3
61PIEKARSKI Wojciech 755BYDGOSZCZM-4061M 22900:01:0000:22:32.5000:23:32.75+00:05:054:3013.3
62LEWICKI Maciej 764BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM-4062M 23000:00:1600:22:33.8500:22:50.45+00:05:074:3013.3
63MAZURKIEWICZ Piotr 899DOBRCZM-4063M 23100:00:3300:22:35.6500:23:09.25+00:05:094:3113.3
64WESOŁOWSKI Krzysztof 374NEKLAM-4064M 23200:00:1800:22:35.8500:22:53.90+00:05:094:3113.3
65GWIAZDOWSKI Krzysztof 790BYDGOSZCZM-4065M 23400:00:0400:22:37.3000:22:42.10+00:05:104:3113.3
66BIAŁOWĄS Dariusz 65BYDGOSZCZM-4066M 23700:00:3500:22:39.7000:23:15.35+00:05:134:3213.2
67PAWLAK Dawid 766ESKIMOSBYDGOSZCZM-4067M 24800:00:0900:22:54.1000:23:04.00+00:05:274:3513.1
68SIUDA Sebastian 41SOLECCY BIEGACZEBYDGOSZCZM-4068M 24900:00:4500:22:55.9500:23:41.60+00:05:294:3513.1
69STAWCZYK Dariusz 142BYDGOSZCZM-4069M 25800:00:2200:23:09.2000:23:31.70+00:05:424:3713
70KIEŁCZYŃSKI Marek 493PRZYŁĘKIM-4070M 26400:00:1400:23:11.8000:23:26.70+00:05:454:3812.9
71STASIEWSKI Mariusz 1127TRISPACEBYDGOSZCZM-4071M 26500:00:1600:23:11.8500:23:28.15+00:05:454:3812.9
72ANDRYSIAK Tomasz 1443CIELEM-4072M 26700:00:3000:23:12.7500:23:43.45+00:05:464:3812.9
73ŚLIWIŃSKI Piotr 1234OCULUS - NIEWIDOMITORUŃM-4073M 27000:00:0500:23:13.9000:23:19.65+00:05:474:3812.9
74DULIŃSKI Jacek 957NIEMCZM-4074M 27700:00:3200:23:19.2500:23:51.40+00:05:524:3912.9
75GŁOWACKI Robert 1414BYDGOSZCZM-4075M 28700:00:0500:23:27.8500:23:33.55+00:06:014:4112.8
76KALIŃSKI Grzegorz 1089BYDGOSZCZM-4076M 28800:00:0300:23:28.0000:23:31.25+00:06:014:4112.8
77BRZEZIŃSKI Sławomir 1315CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM-4077M 29100:00:2500:23:29.9000:23:55.55+00:06:034:4212.8
78LITKOWSKI Marek 797DMK LEENIEMCZM-4078M 29300:00:5000:23:30.6500:24:21.15+00:06:044:4212.8
79ŁABENDA Piotr 211TERENOWA MASAKRA TEAMBYDGOSZCZM-4079M 29500:00:1600:23:31.5500:23:47.70+00:06:044:4212.8
80BYRTEK Grzegorz 314BYDGOSZCZM-4080M 29700:00:2000:23:31.8500:23:52.30+00:06:054:4212.7
81NOWICKI Adam 757PENTELBYDGOSZCZM-4081M 31400:01:0900:23:49.4000:24:59.00+00:06:224:4612.6
82KWIATKOWSKI Karol 1331CFRBYDGOSZCZM-4082M 31700:00:5900:23:50.9000:24:49.95+00:06:244:4612.6
83FRĄCKOWIAK Waldemar 1145BYDGOSZCZM-4083M 31800:01:1500:23:52.3000:25:07.65+00:06:254:4612.6
84LEŚNIEWSKI Tomasz 333BYDGOSZCZM-4084M 31900:00:0800:23:52.3500:24:00.85+00:06:254:4612.6
85IWANUSEK Paweł 528GRUPA BANKIETOWA SPECJALBYDGOSZCZM-4085M 32000:01:2000:23:52.5000:25:13.45+00:06:254:4612.6
86PAWLAK Robert 1329NIE ZRZESZONYBYDGOSZCZM-4086M 32300:00:3200:23:54.1000:24:26.30+00:06:274:4612.6
87DROZDOWSKI Krzysztof 654BYDGOSZCZM-4087M 32900:00:4000:23:57.3000:24:37.65+00:06:304:4712.5
88KOWALCZYK Tomasz 1374BYDGOSZCZM-4088M 33100:00:1500:23:58.9000:24:14.00+00:06:324:4712.5
89SIUDA Marek 124BYDGOSZCZM-4089M 33200:00:4600:23:59.7000:24:46.25+00:06:334:4812.5
90KUTOWSKI Przemysław 299PRUSZCZPRUSZCZM-4090M 33300:00:1000:23:59.9500:24:10.55+00:06:334:4812.5
91HRYCZ Paweł 905#BBKTSTORUŃM-4091M 33800:00:2500:24:01.3500:24:27.15+00:06:344:4812.5
92ŚWIATLAK Marek 237BYDGOSZCZM-4092M 33900:00:5700:24:01.9500:24:59.30+00:06:354:4812.5
93MEYER Marek 844BYDGOSZCZM-4093M 34100:01:3900:24:02.9500:25:42.65+00:06:364:4812.5
94BURCZYK Roman 517BYDGOSZCZM-4094M 34200:01:3600:24:04.5000:25:41.25+00:06:374:4912.5
95MALINOWSKI Waldemar 677RUN LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM-4095M 34600:00:4300:24:07.4500:24:51.05+00:06:404:4912.4
96LEWANDOWSKI Adam 153TEAM KUCYKIBYDGOSZCZM-4096M 35300:00:5700:24:17.6000:25:15.15+00:06:504:5112.3
97WOJCIECHOWSKI Jarosław 138BYDGOSZCZM-4097M 35400:00:2700:24:21.1000:24:48.85+00:06:544:5212.3
98KOLSKI Radek 306VAUPE TEAMBYDGOSZCZM-4098M 35600:01:0000:24:22.8000:25:22.80+00:06:564:5212.3
99GORCZYCA Rafał 871BYDGOSZCZM-4099M 36000:01:5000:24:26.5000:26:16.70+00:06:594:5312.3
100JURSKI Robert 514BYDGOSZCZM-40100M 36600:00:2600:24:28.4500:24:54.55+00:07:014:5312.3
101PIOTROWSKI Dariusz 66BYDGOSZCZM-40101M 37100:01:0600:24:33.4500:25:39.90+00:07:064:5412.2
102CZAJA Jarosław 26BYDGOSZCZM-40102M 38200:00:4800:24:36.3000:25:24.90+00:07:094:5512.2
103KORNACKI Artur 855BYDGOSZCZM-40103M 38600:00:1300:24:42.7000:24:56.65+00:07:164:5612.1
104KULAS Bartosz 1190BYDGOSZCZM-40104M 39000:00:2800:24:47.6000:25:15.65+00:07:204:5712.1
105ANDRZEJEWSKI Adam 278BYDGOSZCZM-40105M 39200:00:5900:24:52.4000:25:51.90+00:07:254:5812.1
106CEGŁOWSKI Marcin 186BYDGOSZCZM-40106M 39600:00:3400:24:57.8000:25:32.25+00:07:314:5912
107KANCLERZEWSKI Stanisław 118ŁOCHOWOM-40107M 40200:01:4800:25:04.1500:26:52.55+00:07:375:0012
108WOŹNIAK Piotr 938NAKŁO NAD NOTECIĄM-40108M 40800:00:1300:25:07.5000:25:21.35+00:07:405:0111.9
109KAŹMIERCZAK Paweł 171BYDGOSZCZM-40109M 41200:00:1800:25:08.2500:25:27.05+00:07:415:0111.9
110TACZYŃSKI Mariusz 1491CHEŁMNOM-40110M 41300:00:0200:25:09.5000:25:12.10+00:07:425:0211.9
111JĘDRZEJCZYK Piotr 849WYSTĘPM-40111M 41400:01:4500:25:09.6500:26:55.15+00:07:435:0211.9
112MAZUR Mariusz 386SOLEC KUJAWSKIM-40112M 41900:00:1400:25:12.7500:25:27.05+00:07:465:0211.9
113SZPERKOWSKI Tomasz 1276BYDGOSZCZM-40113M 42100:00:5900:25:12.8500:26:12.00+00:07:465:0211.9
114DURAŁEK Andrzej 467PRUSZCZM-40114M 42200:01:0600:25:12.9500:26:19.75+00:07:465:0211.9
115ASTUKIEWICZ Tomasz 90BYDGOSZCZM-40115M 42300:01:3100:25:14.2500:26:46.05+00:07:475:0311.9
116DERESZYŃSKI Piotr 485BYDGOSZCZM-40116M 42400:01:0800:25:14.5000:26:22.75+00:07:475:0211.9
117KLIMCZYK Marcin 997BYDGOSZCZM-40117M 43200:00:5300:25:22.7000:26:16.15+00:07:565:0411.8
118RADECKI Maciej 1274CYBORGIBYDGOSZCZM-40118M 43500:00:4100:25:23.7500:26:04.75+00:07:575:0411.8
119DOBROWOLSKI Krzysztof 1150BYDGOSZCZM-40119M 43800:00:2500:25:25.4000:25:50.60+00:07:585:0511.8
120WNOROWSKI Mirosław 1395BYDGOSZCZM-40120M 44300:00:1900:25:32.2000:25:51.20+00:08:055:0611.7
121MODRZEJEWSKI Wojciech 1361JW 3775CHOJNICEM-40121M 44700:00:4200:25:33.2000:26:15.95+00:08:065:0611.7
122KUKLIŃSKI Rafał 674BYDGOSZCZM-40122M 44800:00:4000:25:35.2500:26:16.15+00:08:085:0711.7
123KOZICKI Marcin 669BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM-40123M 45000:00:4600:25:37.1500:26:23.75+00:08:105:0711.7
124SZAFKOWSKI Arkadiusz 8SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM-40124M 45100:00:4600:25:37.9500:26:24.65+00:08:115:0711.7
125PALIGA Arkadiusz 883BYDGOSZCZM-40125M 45300:01:2900:25:41.0000:27:10.10+00:08:145:0811.7
126ŁANGOWSKI Jacek 818TORUŃM-40126M 45500:00:3700:25:44.9000:26:22.25+00:08:185:0911.7
127NURKIEWICZ Jarosław 156KUNG FU PANDY 3BYDGOSZCZM-40127M 45800:01:0000:25:46.6500:26:47.55+00:08:205:0911.6
128SOBOTA Piotr 189BIAŁE BŁOTAM-40128M 46200:00:5700:25:52.9000:26:50.20+00:08:265:1011.6
129LASKOWSKI Wojciech 1435PRZYŁĘKIM-40129M 46300:01:1000:25:56.4500:27:06.85+00:08:295:1111.6
130ANDRZEJEWSKI Paweł 1339DOBROMIERZM-40130M 46500:00:2100:25:57.0500:26:19.00+00:08:305:1111.6
131PIÓRKOWSKI Rafał 577-M-40131M 46900:00:5400:26:04.4500:26:59.10+00:08:375:1311.5
132BORYS Rafał 1144BYDGOSZCZM-40132M 48300:00:4100:26:22.3500:27:03.80+00:08:555:1611.4
133ŁUKASIEWICZ Krzysztof 126BYDGOSZCZM-40133M 48600:01:2800:26:24.1500:27:52.35+00:08:575:1611.4
134FOJUTOWSKI Sławomir 1457BYDGOSZCZM-40134M 48800:01:1400:26:29.2000:27:43.75+00:09:025:1711.3
135WILCZYŃSKI Jacek 300BYDGOSZCZM-40135M 48900:01:0800:26:30.0500:27:38.40+00:09:035:1811.3
136NIEWIEDZIAŁA Artur 233BYDGOSZCZM-40136M 49100:00:1500:26:30.3500:26:45.50+00:09:035:1811.3
137CZARNECKI Marek 798CHEŁMNOM-40137M 50400:00:2900:26:44.6000:27:14.35+00:09:175:2111.2
138KRUK Krzysztof 519BYDGOSZCZM-40138M 50900:00:4900:26:53.8000:27:43.45+00:09:275:2211.2
139KRZYŻYŃSKI Oskar 270BYDGOSZCZM-40139M 51500:00:1900:26:58.6000:27:18.40+00:09:315:2311.1
140GUŹDZIOŁ Jarek 49TBKM WILK SOLEC KUJAWSKISOLEC KUJAWSKIM-40140M 51700:01:0500:27:01.4500:28:07.25+00:09:345:2411.1
141JASKÓLSKI Andrzej 781BYDGOSZCZM-40141M 51800:00:3300:27:03.8500:27:36.85+00:09:375:2411.1
142GÓRA Edward 7781BLOGPAPOWO BISKUPIEM-40142M 51900:00:3100:27:07.3500:27:38.35+00:09:405:2511.1
143KĘDZIERSKI Wojciech 962BYDGOSZCZM-40143M 53600:00:2000:27:30.3500:27:51.10+00:10:035:3010.9
144GUZ Piotr 995-BYDGOSZCZM-40144M 53700:01:2900:27:30.5500:29:00.20+00:10:035:3010.9
145RUTKOWSKI Tomasz 101BYDGOSZCZM-40145M 53900:00:1600:27:31.5000:27:48.30+00:10:045:3010.9
146SKUBISZAK Jacek 1256BYDDGOSZCZM-40146M 54200:00:2900:27:35.3500:28:05.30+00:10:085:3110.9
147KOZAKIEWICZ Marcin 37NAKŁO NAD NOTECIĄM-40147M 54800:00:3800:27:43.5500:28:21.70+00:10:165:3210.8
148GNIOT Henryk 421MINIKOWOM-40148M 55200:00:5200:27:45.3000:28:37.85+00:10:185:3310.8
149PROSEK Krzysztof 1148BYDGOSZCZM-40149M 56200:01:0700:28:04.1000:29:11.75+00:10:375:3610.7
150KAŁUŻNY Jakub 1289OFTALMIKABYDGOSZCZM-40150M 56400:00:5200:28:04.8000:28:57.55+00:10:385:3710.7
151KAŁUŻNY Bartłomiej 1292OFTALMIKABYDGOSZCZM-40151M 56600:00:5200:28:06.1000:28:59.05+00:10:395:3710.7
152MLICKI Marcin 1401BIAŁE BŁOTAM-40152M 57200:01:3500:28:13.9500:29:49.35+00:10:475:3810.6
153STEFAŃSKI Marcin 375BYDGOSZCZM-40153M 58000:01:2000:28:28.9500:29:49.05+00:11:025:4110.5
154GADZIŃSKI Tomasz 304POTULICEM-40154M 58200:00:3900:28:29.7500:29:09.05+00:11:035:4210.5
155RATAJ Maciej 393ŁOCHOWOM-40155M 58300:00:5600:28:29.7500:29:26.00+00:11:035:4210.5
156WÓJCIK Tomasz 110BYDGOSZCZM-40156M 58600:01:0000:28:30.8500:29:31.60+00:11:045:4210.5
157PIETRASZAK Tomasz 366RUN BYDGOSZCZBIAŁE BŁOTAM-40157M 59400:01:3000:28:41.8500:30:12.10+00:11:155:4410.5
158ROGUSZCZAK Maciej 864HAROMA TEAMBIAŁE BŁOTAM-40158M 59500:01:2000:28:43.4000:30:03.40+00:11:165:4410.4
159CHILEWSKI Arkadiusz 277CB163STRZELCE GÓRNEM-40159M 59900:01:2300:28:50.2500:30:13.35+00:11:235:4610.4
160GRALAK Jacek 2188 K-P BWOTBYDGOSZCZM-40160M 60000:01:0000:28:54.9500:29:55.15+00:11:285:4710.4
161PRZYBYSZEWSKI Marcin 595OSIELSKOM-40161M 60100:00:2400:28:57.9000:29:22.15+00:11:315:4710.4
162RATAJCZAK Arkadiusz 965BYDGOSZCZM-40162M 60500:00:3800:29:19.6000:29:58.50+00:11:525:5210.2
163DRYLL Marek 255BYDGOSZCZM-40163M 60900:00:1900:29:22.0000:29:41.70+00:11:555:5210.2
164WESOŁOWSKI Tomasz 553BYDGOSZCZM-40164M 61700:01:0500:29:31.2500:30:36.50+00:12:045:5410.2
165PISZCZ Andrzej 1185BIAŁE BŁOTAM-40165M 62600:01:1000:29:37.0000:30:47.40+00:12:105:5510.1
166MICHALAK Mariusz 1359BYDGOSZCZM-40166M 63300:00:2700:29:44.4500:30:11.45+00:12:175:5610.1
167GRUBICH Arkadiusz 608NIEMCZM-40167M 63400:00:5800:29:44.5500:30:43.45+00:12:175:5710.1
168CEMKE Tomasz 1105BYDGOSZCZM-40168M 63500:01:1600:29:46.9500:31:03.05+00:12:205:5710.1
169KORBEL Marian 1248BYDGOSZCZM-40169M 65000:00:4600:30:00.6000:30:46.85+00:12:336:0010
170GRZELAK Łukasz 497BYDGOSZCZNASTARTBYDGOSZCZM-40170M 65300:01:4600:30:04.9000:31:51.50+00:12:386:0110
171SZELĄGOWSKI Tomasz 1137BYDGOSZCZM-40171M 65600:00:0500:30:11.8000:30:17.25+00:12:456:029.9
172CHOLEWCZYŃSKI Dariusz 1211OCULUS - NIEWIDOMITARNOWSKIE GÓRYM-40172M 65700:01:2200:30:12.7000:31:34.70+00:12:466:029.9
173MACHNIKOWSKI Rafał 1221OCULUS - NIEWIDOMITORUŃM-40173M 66100:00:5600:30:19.5500:31:16.50+00:12:526:049.9
174STACHEWICZ Slawomir 619NIEMCZM-40174M 66900:00:5500:30:30.2500:31:25.65+00:13:036:069.8
175KALACZYŃSKI Grzegorz 1310BYDGOSZCZM-40175M 67000:01:2900:30:30.6000:32:00.25+00:13:036:069.8
176DANIELEK Adam 39BIEGAM, ŻEBY SIĘ NIE SPOCIĆ!BYDGOSZCZM-40176M 67700:01:0600:30:40.5500:31:46.55+00:13:136:089.8
177SMERLIŃSKI Robert 532-BYDGOSZCZM-40177M 67800:01:4000:30:41.6500:32:21.65+00:13:156:089.8
178BIERNACKI Łukasz 813BYDGOSZCZM-40178M 68000:01:3200:30:48.6500:32:21.10+00:13:226:099.7
179ŻURAWSKI Michał 219RUN LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM-40179M 68500:01:3000:30:58.5000:32:28.60+00:13:316:119.7
180ZAGALAK Rafał 430BYDGOSZCZM-40180M 68800:00:4800:31:05.6500:31:54.55+00:13:396:139.6
181RACZYCKI Tomasz 1429PAWLOWEKM-40181M 69000:00:4500:31:10.3500:31:55.80+00:13:436:149.6
182JUREK Sławomir 1163FUNDACJA HORYZONTZŁOTNIKI KUJAWSKIEM-40182M 69500:00:5300:31:14.1000:32:07.55+00:13:476:149.6
183BUZALSKI Robert 395ORANGE POLSKABYDGOSZCZM-40183M 69900:00:2700:31:21.5000:31:49.05+00:13:546:169.6
184PREDER Bartosz 1415BYDGOSZCZM-40184M 70200:01:2400:31:29.1500:32:53.85+00:14:026:179.5
185URBANSKI Piotr 571RUN TEAM PRUSZCZPRUSZCZM-40185M 70800:01:3200:31:38.3500:33:10.70+00:14:116:199.5
186BIELUSZEWSKI Artur 597BBTSBYDGOSZCZM-40186M 71400:01:2000:32:02.8000:33:23.65+00:14:366:249.4
187KUŁAKOWSKI Robert 1131#BBKTSTORUŃM-40187M 71600:00:2600:32:09.7500:32:36.45+00:14:436:269.3
188DUDZIAK Adam 1159URZĄD MIASTA BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM-40188M 72200:01:3800:32:29.6500:34:07.75+00:15:036:299.2
189DANILEWICZ Ryszard 1410WARSZAWAM-40189M 72300:00:3500:32:32.0500:33:07.95+00:15:056:309.2
190JEDRZEJCZYK Jacek 397BYDGOSZCZM-40190M 72400:00:3800:32:42.6000:33:20.65+00:15:156:329.2
191ORLIŃSKI Andrzej 1033BYDGOSZCZM-40191M 72500:01:1400:32:45.3000:34:00.05+00:15:186:339.2
192PATRZAŁEK Tomasz 616BYDGOSZCZM-40192M 72600:00:3400:32:50.8000:33:24.90+00:15:246:349.1
193PÓŁGĘSEK Rafał 243SOLEC KUJAWSKIM-40193M 72900:01:0400:33:06.7000:34:11.35+00:15:406:379.1
194KAŁEK Artur 846KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-40194M 73300:01:1300:33:28.5500:34:42.35+00:16:016:419
195JAWORSKI Krzysztof 949BYDGOSZCZM-40195M 73400:01:1300:33:29.7000:34:43.15+00:16:036:429
196ZALEWSKI Łukasz 133BYDGOSZCZM-40196M 73900:01:4400:33:47.5000:35:31.95+00:16:206:458.9
197MAJEWSKI Tomasz 1332SZKOŁA PODSTAWOWA NR 66 W BYDGOSZCZYUNISŁAWM-40197M 74600:01:4700:35:27.3000:37:14.55+00:18:007:058.5
198KOWALSKI Piotr 971BYDGOSZCZM-40198M 75000:01:3400:35:55.3000:37:29.65+00:18:287:118.4
199KEMPA Arkadiusz 767BYDGOSZCZM-40199M 75400:01:4100:37:14.1000:38:55.75+00:19:477:268.1
200WENGLER Sebastian 779BYDGOSZCZM-40200M 75500:00:2800:37:30.0500:37:58.70+00:20:037:308
201WALCZAK Marcin 641BYDGOSZCZM-40201M 75600:00:4400:37:35.3000:38:19.50+00:20:087:318
202KONARZEWSKI Arkadiusz 166BYDGOSZCZM-40202M 75800:00:3600:39:02.2500:39:38.80+00:21:357:487.7
203KAWA Marcin 824CUKIER & SERCEBYDGOSZCZM-40203M 76200:01:2200:41:19.0000:42:41.00+00:23:528:157.3
204STEFAŃSKI Krzysztof 882BYDGOSZCZM-40204M 76300:01:2200:41:26.7000:42:48.75+00:24:008:177.2
Znaleziono 204 wynik(ów)