BYDGOSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2018

Organizator/ Organizer:
Aktywna Bydgoszcz
Data/ Date:
2018-11-11
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
1501
Wystartowało/ Started:
1276
Nie ukończyło/ Not finished:
4
Ukończyło/ Finished:
1272
Na trasie/ On track:
4

Klasyfikacja/ Classiffication: M-50

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SIWKOWSKI Roman 151BIEGAM BIEGAMBYDGOSZCZM-501M 5700:00:0100:19:02.6000:19:04.05 3:4815.7
2PAWŁOWSKI Radosław 449ZIELONKAM-502M 7700:00:0200:19:41.1000:19:43.25+00:00:383:5615.2
3MICHALAK Wojciech 685BYDGOSZCZM-503M 11000:00:3100:20:27.2500:20:58.25+00:01:244:0514.7
4WŁOCH Sylwester 512BYDGOSZCZM-504M 11200:00:1000:20:31.4000:20:42.25+00:01:284:0614.6
5BAGROWSKI Marek 691UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNIXTWO MEDYCZNR RATUJE I BIEGAJANOWO /K/ DABROWY CHELMINSKIEJM-505M 13200:00:1100:20:48.2000:20:59.70+00:01:454:0914.4
6KOCHAŃSKI Dariusz 695BUKOWIECM-506M 13300:00:0700:20:48.5000:20:55.65+00:01:454:0914.4
7JUREK Piotr 442BBL SZUBINSZUBINM-507M 16600:00:2100:21:22.6500:21:44.10+00:02:204:1614
8ZIELIŃSKI Waldemar 827BYDGOSZCZM-508M 20200:01:1800:21:58.8000:23:17.65+00:02:564:2313.6
9CIOSEK Mirosław 1184BYDGOSZCZM-509M 20300:00:0800:21:59.7500:22:08.50+00:02:574:2413.6
10RAUNEST Adam 1362BYDGOSZCZM-5010M 20600:00:1300:22:04.3000:22:17.50+00:03:014:2413.6
11KUCHCZYŃSKI Adam 834BÓL TO ŚCIEMABYDGOSZCZM-5011M 20700:00:1100:22:07.4500:22:18.50+00:03:044:2513.6
12BRYJA Robert 970BYDGOSZCZM-5012M 20900:00:2100:22:12.9500:22:34.15+00:03:104:2613.5
13LUZAK Mirosław 414MWIK BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5013M 22400:00:1100:22:30.2000:22:41.75+00:03:274:3013.3
14PACEK Mirosław 242SEROCKM-5014M 24000:00:2000:22:40.4000:23:00.95+00:03:374:3213.2
15ANGLART Roman 199PARKRUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5015M 26600:00:3100:23:12.3500:23:43.50+00:04:094:3812.9
16JEDLIŃSKI Janusz 1439OFTALMIKA (SYMPATYK)BYDGOSZCZM-5016M 36800:00:1500:24:28.9500:24:44.45+00:05:264:5312.3
17ŻUCHOWSKI Dariusz 1375BYDGOSZCZM-5017M 37400:00:2500:24:33.8500:24:59.65+00:05:314:5412.2
18KWASEK Wojciech 191KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5018M 37700:00:2800:24:35.1500:25:03.20+00:05:324:5512.2
19DUDZIC Sławek 354SCERUNZIELONKAM-5019M 38700:00:5900:24:43.3500:25:42.65+00:05:404:5612.1
20WOJCIESZAK Dariusz 501BYDGOSZCZM-5020M 39100:00:1500:24:50.9000:25:06.75+00:05:484:5812.1
21WIECZOREK Wojciech 472BYDGOSZCZM-5021M 39700:00:5900:24:58.8000:25:58.45+00:05:564:5912
22ŚWIETLIK Piotr 312BYDGOSZCZM-5022M 40500:00:5000:25:06.1000:25:56.10+00:06:035:0112
23WEGNER Roman 289NIEMCZM-5023M 42600:00:3100:25:16.2500:25:48.05+00:06:135:0311.9
24PRZYBYLSKI Mariusz 580BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM-5024M 42700:00:5700:25:19.1500:26:16.95+00:06:165:0311.8
25ARENT Jan 490BYDGOSZCZM-5025M 44600:00:3500:25:32.9500:26:08.10+00:06:305:0611.7
26NAWROCKI Dariusz 367VAUPE TEAMBYDGOSZCZM-5026M 45400:01:5100:25:43.3500:27:35.20+00:06:405:0811.7
27PASIŃSKI Waldemar 579BYDGOSZCZM-5027M 47200:00:2300:26:08.7000:26:31.75+00:07:065:1311.5
28WIŚNIEWSKI Włodzimierz 61SPCTORUŃM-5028M 47600:01:3800:26:14.0500:27:52.15+00:07:115:1411.4
29SIEŃSKI Jacek 1090RUN BYDGOSZCZNIEMCZM-5029M 48100:01:5100:26:21.1500:28:12.35+00:07:185:1611.4
30SZMYRGAŁA Zdzisław 610BYDGOSZCZM-5030M 49700:00:5900:26:33.4000:27:33.15+00:07:305:1811.3
31WAWRZYNIAK Andrzej 58122. ODNBYDGOSZCZM-5031M 50300:01:2200:26:43.4000:28:05.90+00:07:405:2011.2
32DOMINICZAK Robert 1194CIELEM-5032M 51400:00:4200:26:57.6000:27:39.65+00:07:555:2311.1
33RYBCZYŃSKI Ryszard 379BYDGOSZCZM-5033M 52300:00:2600:27:14.4000:27:41.25+00:08:115:2711
34JEŻOWSKI Sławomir 1216OCULUS - NIEWIDOMIWARSZAWAM-5034M 54300:00:5800:27:36.0500:28:34.25+00:08:335:3110.9
35WIŚNIEWSKI Krzysztof 1499TRISPACE BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5035M 54600:01:2000:27:41.8500:29:02.45+00:08:395:3210.8
36TWARDOWSKI Wojciech 363RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5036M 55600:01:2300:27:47.2500:29:10.90+00:08:445:3310.8
37CHMIELEWSKI Ireneusz 1284CZARNE STOPY.SMTORUŃM-5037M 56000:00:3900:27:58.7000:28:38.40+00:08:565:3510.7
38WYPORKIEWICZ Jerzy 694WILCZE/OSIELSKOM-5038M 56900:00:5600:28:10.4500:29:07.00+00:09:075:3810.6
39GRABOWSKI Klaudiusz 1351SLOW JOGGING BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5039M 57700:00:0400:28:25.4000:28:30.00+00:09:225:4110.6
40SKÓRCZ Tomasz 948BYDGOSZCZM-5040M 59300:01:2300:28:37.7000:30:00.80+00:09:355:4310.5
41KUBIAK Tomasz 562DOBRCZM-5041M 60600:01:2500:29:19.8500:30:45.50+00:10:175:5210.2
42RÓŻAŃSKI Janusz 1035BYDGOSZCZM-5042M 61400:00:2300:29:25.5000:29:49.40+00:10:225:5310.2
43PALIGA Antoni 446RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-5043M 62400:01:4500:29:36.9000:31:22.30+00:10:345:5510.1
44GRUSZKA Marek 264MAKSYMILIANOWOM-5044M 64000:00:2200:29:48.7500:30:10.75+00:10:465:5710.1
45KURTYSIAK Roman 842BYDGOSZCZM-5045M 64300:01:1900:29:55.8500:31:15.00+00:10:535:5910
46BUCHHOLZ Krzysztof 240BYDGOSZCZM-5046M 65900:00:3700:30:15.8500:30:52.95+00:11:136:039.9
47BADOWSKI Krzysztof 1202OCULUS - NIEWIDOMIBYDGOSZCZM-5047M 66400:00:5500:30:22.1500:31:17.30+00:11:196:049.9
48WISNIEWSKI Tadeusz 982TRZEBIEŁUCH27M-5048M 68600:01:1000:31:02.4000:32:13.05+00:11:596:129.7
49HARACEWIAT Cezary 214BYDGOSZCZM-5049M 69400:01:0500:31:13.7000:32:19.30+00:12:116:149.6
50POWAŁKA Grzegorz 1231OCULUS - NIEWIDOMIWARSZAWAM-5050M 70500:00:0000:31:35.2000:31:35.20+00:12:326:199.5
51BOJARSKI Jarosław 941BYDGOSZCZM-5051M 73700:01:3300:33:43.2500:35:16.80+00:14:406:448.9
52PORA Dariusz 1039BYDGOSZCZM-5052M 74300:01:0000:35:02.8500:36:03.45+00:16:007:008.6
53SAPA Dariusz 1255BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM-5053M 74900:01:2300:35:53.8500:37:17.65+00:16:517:108.4
54ŁANOCH Janusz 1043BYDGOSZCZM-5054M 75200:01:0100:36:21.4000:37:22.45+00:17:187:168.3
Znaleziono 54 wynik(ów)