BYDGOSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2018

Organizator/ Organizer:
Aktywna Bydgoszcz
Data/ Date:
2018-11-11
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
1501
Wystartowało/ Started:
1276
Nie ukończyło/ Not finished:
4
Ukończyło/ Finished:
1272
Na trasie/ On track:
4

Klasyfikacja/ Classiffication: M-Open

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1NARTOWSKI Kamil 1136TORUŃM-301M 100:00:0100:15:31.6000:15:32.85 3:0619.3
2SKIBA Łukasz 591BLOGBYDGOSZCZM-302M 200:00:0100:16:39.1000:16:40.45+00:01:073:1918
3GOŚCINIAK Michał 13963GRAVITYBYDGOSZCZM-303M 300:00:0100:16:43.8000:16:45.05+00:01:123:2017.9
4MAŁECKI Jakub 8511 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZM-304M 400:00:0200:16:46.2500:16:48.55+00:01:143:2117.9
5KOŁAKOWSKI Tomasz 1400DECATHLON FORDON TEAMBYDGOSZCZM-305M 500:00:0200:17:05.5500:17:08.15+00:01:333:2517.5
6PAWŁOWSKI Tomasz 450ZIELONKAM-201M 600:00:0200:17:07.8000:17:09.95+00:01:363:2517.5
7MAĆKOWSKI Maciej 157UPS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-306M 700:00:0100:17:08.2000:17:09.45+00:01:363:2517.5
8KOLMAJER Rafał 412BYDGOSZCZM-307M 800:00:0100:17:23.8000:17:25.55+00:01:523:2817.2
9PELC Marcin 424TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-308M 900:00:0800:17:24.8500:17:33.00+00:01:533:2917.2
10SZYSZKA Mariusz 568SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | 1BLOGBYDGOSZCZM-401M 1000:00:0100:17:26.6500:17:28.30+00:01:553:2917.2
11ŚLUSARSKI Przemysław 927RUN PASJABYDGOSZCZM-309M 1100:00:0300:17:31.7000:17:34.90+00:02:003:3017.1
12SOSNOWSKI Krzysztof 908BYDGOSZCZM-3010M 1200:00:0200:17:34.1000:17:36.40+00:02:023:3017.1
13DĄBROWSKI Paweł 3TORUŃM-202M 1300:00:0200:17:36.8500:17:38.90+00:02:053:3117
14WIWATOWSKI Michał 1245PRZYŁĘKIM-3011M 1400:00:0200:17:38.6500:17:40.65+00:02:073:3117
15TUCHOLSKI Bartłomiej 353BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-203M 1500:00:0200:17:47.8500:17:50.00+00:02:163:3316.9
16KUŁAKOWSKI Krzysztof 756RUN PASJABYDGOSZCZM-3012M 1600:00:0700:17:49.8500:17:57.25+00:02:183:3416.8
17GRUSZKA Gracjan 1171CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ SLBYDGOSZCZM-101M 1700:00:0100:18:04.3000:18:05.35+00:02:323:3616.6
18DOMISIEWICZ Michał 822NIE MAM KLUBUBYDGOSZCZM-204M 1800:00:0600:18:07.5500:18:14.50+00:02:353:3716.5
19ZIELIŃSKI Nicolas 1176OLIMPIASPORT.PLBYDGOSZCZM-205M 1900:00:0500:18:07.9500:18:12.95+00:02:363:3716.6
20CHOLEWIŃSKI Dariusz 1483BYDGOSZCZM-402M 2000:00:0200:18:08.4500:18:11.25+00:02:363:3716.5
21KARASZEWSKI Norbert 8331. WSZP BYDGOSZCZBIAŁE BŁOTAM-3013M 2100:00:0200:18:08.5000:18:11.10+00:02:363:3716.5
22FUZ Marek 86KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-403M 2200:00:0400:18:09.4000:18:13.55+00:02:373:3716.5
23KOZŁOWSKI Rafał 341RUN PASJABYDGOSZCZM-404M 2300:00:0100:18:13.8000:18:15.45+00:02:423:3816.5
24WŁODARSKI Przemysław 1165SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM-3014M 2400:00:0100:18:16.7500:18:18.55+00:02:453:3916.4
25WARSZAWSKI Przemysław 1321BYDGOSZCZM-206M 2500:00:0200:18:16.7500:18:19.45+00:02:453:3916.4
26TACZYŃSKI Kamil 1489CHEŁMNOM-102M 2600:00:0100:18:16.9000:18:18.45+00:02:453:3916.4
27TACZKOWSKI Jaroslaw 874ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM-405M 2700:00:0200:18:18.9500:18:21.55+00:02:473:3916.4
28BASIŃSKI Łukasz 1092OLIMPIASPORT.PLBYDGOSZCZM-207M 2800:00:0500:18:22.4000:18:28.10+00:02:503:4016.3
29WILK Łukasz 437RUNADDICTSBYDGOSZCZM-3015M 2900:00:0500:18:22.4000:18:27.80+00:02:503:4016.3
30CHMURZYŃSKI Tomasz 1205OCULUS - NIEWIDOMIBYDGOSZCZM-406M 3000:00:0100:18:22.5000:18:24.25+00:02:503:4016.3
31KUROWSKI Kamil 7583GRAVITYBYDGOSZCZM-3016M 3100:00:0300:18:22.7500:18:26.15+00:02:513:4016.3
32WYSMOLIŃSKI Piotr 789OSIELSKOM-407M 3200:00:0300:18:23.1000:18:27.00+00:02:513:4016.3
33BENTKOWSKI Marcin 1079TRIPOWERBYDGOSZCZM-3017M 3300:00:0500:18:23.3500:18:29.05+00:02:513:4016.3
34WADELSKI Maciej 7771BLOGBYDGOSZCZM-3018M 3400:00:0300:18:23.7000:18:27.20+00:02:523:4016.3
35ROMANOWSKI Michal 444BYDGOSZCZM-3019M 3500:00:0300:18:29.0000:18:32.70+00:02:573:4116.2
36BUKOWIŃSKI Michał 155BYDGOSZCZM-408M 3600:00:0400:18:30.4500:18:34.65+00:02:583:4216.2
37SOBIERALSKI Rafał 482BRZOZAM-409M 3700:00:0400:18:32.3500:18:36.50+00:03:003:4216.2
38STRYCHALSKI Tomasz 418BYDGOSZCZ RUN PROJECTBYDGOSZCZM-3020M 3800:00:0600:18:33.3500:18:40.15+00:03:013:4216.2
39KOPEĆ Michał 1225FIDES MKSZAMOCINM-3021M 3900:00:0400:18:33.6500:18:38.45+00:03:023:4216.2
40BĄK Oskar 1389MĄKOWARSKOM-3022M 4000:00:0400:18:36.3000:18:41.15+00:03:043:4316.1
41PAWLACZYK Szymon 223TRISPACEBYDGOSZCZM-3023M 4100:00:0300:18:36.6000:18:39.85+00:03:053:4316.1
42MIZIKOWSKI Wojciech 1010MIZIK-TEAMBYDGOSZCZM-4010M 4200:00:0800:18:38.3500:18:47.20+00:03:063:4316.1
43HAIZE Tomek 184ARRKBYDGOSZCZM-4011M 4300:00:0200:18:42.9500:18:45.55+00:03:113:4416
44KRUPA Piotr 331GLINKI TEAMBYDGOSZCZM-3024M 4400:00:0400:18:43.2500:18:47.50+00:03:113:4416
45FLOREK Paweł 1072RUNADDICTSBYDGOSZCZM-3025M 4500:00:0400:18:48.4000:18:53.35+00:03:163:4515.9
46KŁOSOWSKI Marcin 210GRUPA BANKIETOWA SPECJALBYDGOSZCZM-4012M 4600:00:0400:18:52.6500:18:57.15+00:03:213:4615.9
47LEWANDOWSKI Tomasz 1325RCI BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3026M 4700:00:1000:18:54.0500:19:04.50+00:03:223:4615.9
48WALDA Łukasz 256BYDGOSZCZM-3027M 4800:00:0500:18:55.8500:19:01.00+00:03:243:4715.8
49ADACH Pawel 1480WEEKENDOWI BIEDACZEBYDGOSZCZM-3028M 4900:00:0300:18:56.0500:18:59.50+00:03:243:4715.8
50KOWALSKI Jacek 228BYDGOSZCZM-4013M 5000:00:0700:18:56.1500:19:03.40+00:03:243:4715.8
51IGNACZAK Jarosław 356BYDGOSZCZM-3029M 5100:00:0400:18:57.3000:19:01.65+00:03:253:4715.8
52ANISZCZYK Hubert 1188ZSE-ABYDGOSZCZM-103M 5200:00:0800:18:57.4500:19:05.85+00:03:253:4715.8
53OKOŃSKI Jarosław 89BYDGOSZCZM-3030M 5300:00:0600:18:58.2000:19:04.80+00:03:263:4715.8
54KABACIŃSKI Marcin 168BYDGOSZCZM-208M 5400:00:0200:19:00.4500:19:02.80+00:03:283:4815.8
55BERNATAJTYS Daniel 74BYDGOSZCZM-4014M 5500:00:0400:19:01.7000:19:06.50+00:03:303:4815.8
56KHADDOUR Alex 702BYDGOSZCZM-3031M 5600:00:0600:19:01.7500:19:08.30+00:03:303:4815.8
57SIWKOWSKI Roman 151BIEGAM BIEGAMBYDGOSZCZM-501M 5700:00:0100:19:02.6000:19:04.05+00:03:313:4815.7
58CHOROSZEWICZ Paweł 1014BYDGOSZCZM-209M 5800:00:0500:19:04.4000:19:09.65+00:03:323:4815.7
59MAGDZIARZ Jakub 930KANCELARIA - HMMBYDGOSZCZM-3032M 5900:00:0400:19:05.8500:19:09.85+00:03:343:4915.7
60CHODKIEWICZ Tomasz 1218GARDENFLORA MTB TEAMBYDGOSZCZM-4015M 6000:00:0400:19:07.1000:19:11.30+00:03:353:4915.7
61SZLINGER Jakub 724TURM-3033M 6100:00:0500:19:07.6500:19:13.55+00:03:363:4915.7
62PIEKARSKI Marek 24RESTAURACJA KUNG FU BYDGOSZCZBYDDGOSZCZM-4016M 6200:00:0200:19:10.1500:19:12.30+00:03:383:5015.7
63KRUSZKA Łukasz 271BYDGOSZCZM-4017M 6300:00:0300:19:10.2000:19:13.35+00:03:383:5015.7
64SZATTEN Dawid 140BYDGOSZCZM-3034M 6400:00:0400:19:11.4000:19:15.70+00:03:393:5015.6
65MAKOWSKI Sławomir 582RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4018M 6500:00:2400:19:15.4500:19:39.85+00:03:433:5115.6
66JAGIEŁA Bartosz 196TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3035M 6600:00:0200:19:16.2500:19:18.65+00:03:443:5115.6
67GĘSICKI Jan 1109BYDGOSZCZM-2010M 6700:00:0300:19:16.5000:19:20.20+00:03:443:5115.6
68MUCHA Marcin 204PAWŁÓWEKM-4019M 6800:00:0800:19:17.7500:19:25.90+00:03:463:5115.6
69BRZUCHALSKI Mati 392BYDGOSZCZM-3036M 6900:00:0800:19:19.0500:19:27.30+00:03:473:5115.5
70STANIEC Tomasz 1306BYDGOSZCZM-4020M 7000:00:0600:19:20.9000:19:27.00+00:03:493:5215.5
71KOTULA Sławomir 1083BYDGOSZCZM-3037M 7100:00:0500:19:23.2500:19:28.55+00:03:513:5215.5
72KRZEMIŃSKI Bartosz 636RUN PASJABYDGOSZCZM-3038M 7200:00:0400:19:26.0000:19:30.30+00:03:543:5315.4
73WIELGOSZ Krzysztof 914BYDGOSZCZM-2011M 7300:00:0300:19:28.7500:19:32.50+00:03:573:5315.4
74RUDY Ariel 1118LEGION BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-2012M 7400:00:0300:19:31.9500:19:35.35+00:04:003:5415.4
75WIŚNIEWSKI Wojciech 1173BYDGOSZCZM-104M 7500:00:0100:19:33.5500:19:35.25+00:04:013:5415.3
76SMARZYŃSKI Sebastian 1111PRABUTYM-2013M 7600:00:1400:19:38.7000:19:53.30+00:04:073:5515.3
77PAWŁOWSKI Radosław 449ZIELONKAM-502M 7700:00:0200:19:41.1000:19:43.25+00:04:093:5615.2
78SIKORSKI Sikora 1181LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM-105M 7800:00:0200:19:43.1500:19:45.15+00:04:113:5615.2
79FELKNER Kamil 315TECHNIKUM MECHANICZNE NR 1CIELEM-106M 7900:00:0100:19:45.5000:19:47.30+00:04:133:5715.2
80NIEMIR Tomasz 1168KOZIEGŁOWYM-2014M 8000:00:0200:19:46.9500:19:49.60+00:04:153:5715.2
81JOPPEK Łukasz 960BYDGOSZCZM-2015M 8100:00:0100:19:48.4500:19:49.65+00:04:163:5715.2
82GRZYWIŃSKI Grzegorz 1238RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4021M 8200:00:3000:19:48.6500:20:19.05+00:04:173:5715.1
83CZERNIAK Jakub 1259BYDGOSZCZM-2016M 8300:00:3700:19:49.6000:20:27.15+00:04:183:5815.1
84FILINGER Marcin 866ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZM-2017M 8400:00:0700:19:50.6500:19:58.40+00:04:193:5815.1
85LECH Marek 648WHM POLSKABYDGOSZCZM-3039M 8500:00:0300:19:51.9000:19:55.05+00:04:203:5815.1
86NISZCZOTA Karol 977BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-4022M 8600:00:1000:19:52.5500:20:02.70+00:04:203:5815.1
87CIĘSZKI Bartosz 1180WYSTĘPM-107M 8700:00:0200:19:53.4000:19:55.50+00:04:213:5815.1
88ŚLEFARSKI Jacek 861BYDGOSZCZM-3040M 8800:00:0400:19:53.7000:19:58.10+00:04:223:5815.1
89ZBIRANEK Remigiusz 9541 BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZM-4023M 8900:00:0500:19:54.7000:20:00.55+00:04:233:5915.1
90WIECZOREK Waldemar 148BYDGOSZCZM-3041M 9000:01:5200:19:54.8500:21:46.95+00:04:233:5815.1
91DRWĘCKI Daniel 749BIEGNIJ Z PROSERVICEBYDGOSZCZM-3042M 9100:00:0900:19:55.1500:20:04.60+00:04:233:5915.1
92SUDOŁ Jacek 1085BYDGOSZCZM-4024M 9200:00:0600:19:58.3500:20:05.15+00:04:263:5915
93RAK Patryk 1405LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM-108M 9300:01:2600:20:01.3000:21:28.15+00:04:294:0015
94JANYSKA Krzysztof 232BYDGOSZCZM-3043M 9400:00:0800:20:05.3000:20:13.45+00:04:334:0114.9
95ŁASSA Rafał 45SBRT BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-2018M 9500:00:1300:20:06.3500:20:19.90+00:04:344:0114.9
96CZEPEK Aleksander 723BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-60+1M 9600:00:0300:20:10.9500:20:14.65+00:04:394:0214.9
97BAŁDYGA Daniel 5931 BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZM-3044M 9700:00:0500:20:11.3500:20:16.90+00:04:394:0214.9
98WŁOCH Mateusz 511BYDGOSZCZM-109M 9800:00:1000:20:12.5000:20:23.05+00:04:404:0214.8
99WANKIEWICZ Łukasz 83SZURUSIE TEAMBYDGOSZCZM-2019M 9900:00:1200:20:18.2000:20:30.55+00:04:464:0314.8
100SOBCZAK Rafał 1175OSIĘCINYM-2020M 10000:00:0500:20:18.5000:20:23.50+00:04:464:0314.8
101SOKOŁOWSKI Tomasz 1444KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM-3045M 10100:00:1700:20:19.1000:20:36.95+00:04:474:0314.8
102SOBOWIEC Mateusz 351MUKS 'PIĘTNASTKA' BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1010M 10200:00:0700:20:19.8500:20:27.45+00:04:484:0414.8
103STREHLKE Mateusz 1386AKPIAMETALKRUSZYN KRAJEŃSKIM-1011M 10300:00:0500:20:21.4500:20:27.05+00:04:494:0414.7
104WIONCZEK Szymon 1174BIAŁE BŁOTAM-1012M 10400:01:2600:20:21.6000:21:47.85+00:04:504:0414.7
105WARCZAK Kuba 739TEAMOCHALBYDGOSZCZM-3046M 10500:00:1000:20:21.7000:20:32.05+00:04:504:0414.7
106FRYDRYSZEK Michał 40TRIPOWERBYDGOSZCZM-2021M 10600:00:0600:20:22.5500:20:29.00+00:04:504:0414.7
107OLSZYŃSKI Sebastian 1157SPARTANIE DZIECIOMBYDGOSZCZM-4025M 10700:00:2100:20:24.7000:20:46.55+00:04:534:0514.7
108BOINSKI Rafal 893SOLEC KUJAWSKIM-3047M 10800:00:0900:20:25.0500:20:34.50+00:04:534:0514.7
109SZYSZKA Radosław 297BYDGOSZCZM-3048M 10900:00:0700:20:26.6500:20:34.50+00:04:554:0514.7
110MICHALAK Wojciech 685BYDGOSZCZM-503M 11000:00:3100:20:27.2500:20:58.25+00:04:554:0514.7
111NOWICKI Mateusz 1103BYDGOSZCZM-2022M 11100:00:1900:20:30.6000:20:49.90+00:04:594:0614.6
112WŁOCH Sylwester 512BYDGOSZCZM-504M 11200:00:1000:20:31.4000:20:42.25+00:04:594:0614.6
113ŚLEFARSKI Marcin 872BIAŁE BŁOTAM-3049M 11300:00:1700:20:34.9500:20:52.25+00:05:034:0714.6
114ŁOBODA Maciej 318ŚLESINM-3050M 11400:00:0300:20:36.1500:20:39.50+00:05:044:0714.6
115KLINOWSKI Radosław 470BYDGOSZCZM-3051M 11500:00:5700:20:37.0000:21:34.60+00:05:054:0714.6
116GAWROŃSKI Mateusz 916BARCINM-2023M 11600:00:2300:20:37.8500:21:01.30+00:05:064:0714.5
117KOWALSKI Kamil 1300NIEMCZM-1013M 11700:00:0400:20:38.1000:20:43.05+00:05:064:0714.5
118SKARWECKI Remigiusz 589ŁABISZYNM-3052M 11800:00:1300:20:38.5500:20:51.90+00:05:064:0714.5
119SKWARCZYNSKI Radek 529TRIPOWERBYDGOSZCZM-2024M 11900:00:0600:20:38.7500:20:44.75+00:05:074:0714.5
120CIUPA Jarosław 158ARRKBYDGOSZCZM-4026M 12000:00:0300:20:38.8500:20:42.65+00:05:074:0714.5
121CZYZEWSKI Mateusz 433KUJAVIA3TEAMSOLEC KUJAWSKIM-3053M 12100:00:0700:20:40.2000:20:47.65+00:05:084:0814.5
122OCHNIOWSKI Wojciech 879KRAKÓWM-2025M 12200:00:4500:20:40.6500:21:25.95+00:05:094:0814.5
123FOLERZYŃSKI Dawid 1304BYDGOSZCZM-1014M 12300:00:0600:20:41.1500:20:47.95+00:05:094:0814.5
124WAŁĘZA Hubert 857KANAŁOWA TRI TEAMBYDGOSZCZM-3054M 12400:00:1200:20:41.9000:20:54.35+00:05:104:0814.5
125MALINOWSKI Igor 178BYDGOSZCZM-1015M 12500:00:0800:20:43.6500:20:52.60+00:05:124:0814.5
126DĄBROWSKI Jarosław 11CB163BYDGOSZCZM-2026M 12600:01:2700:20:44.4000:22:11.80+00:05:124:0814.5
127HOC Marek 478LEGE ARTISBYDGOSZCZM-4027M 12700:00:0700:20:45.8000:20:53.75+00:05:144:0914.4
128ŁYSZCZARZ Błażej 1392BYDGOSZCZM-3055M 12800:00:3900:20:47.0000:21:26.05+00:05:154:0914.4
129WIDŹGOWSKI Przemysław 428BYDGOSZCZM-4028M 12900:00:2300:20:47.9500:21:11.30+00:05:164:0914.4
130POKORSKI Tomasz 809BYDOSZCZM-3056M 13000:00:1900:20:48.1000:21:07.60+00:05:164:0914.4
131POLACZYK Tomasz 295BYDGOSZCZM-3057M 13100:00:3800:20:48.1500:21:27.10+00:05:164:0914.4
132BAGROWSKI Marek 691UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNIXTWO MEDYCZNR RATUJE I BIEGAJANOWO /K/ DABROWY CHELMINSKIEJM-505M 13200:00:1100:20:48.2000:20:59.70+00:05:164:0914.4
133KOCHAŃSKI Dariusz 695BUKOWIECM-506M 13300:00:0700:20:48.5000:20:55.65+00:05:164:0914.4
134HERMELIN Wojciech 1088KANCELARIA-HMMBYDGOSZCZM-4029M 13400:00:1600:20:49.7500:21:06.05+00:05:184:1014.4
135NIEDBALSKI Grzegorz 1328RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-Open1M 13500:00:0900:20:50.4500:21:00.30+00:05:184:1014.4
136DURAJEWSKI Mateusz 68SOFTMAKS.PLBYDGOSZCZM-2027M 13600:00:3200:20:52.4000:21:25.15+00:05:204:1014.4
137GALINSKI Bartosz 61 BLOGBYDGOSZCZM-2028M 13700:00:0500:20:52.8000:20:58.10+00:05:214:1014.4
138ISELVMO Espen 1282NORWAYM-2029M 13800:00:3400:20:53.5500:21:27.70+00:05:214:1014.4
139RIZVI Syed 1247BYDGOSZCZM-2030M 13900:00:1000:20:53.9500:21:04.65+00:05:224:1014.4
140NADRATOWSKI Maciej 486KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4030M 14000:00:0700:20:54.9000:21:02.30+00:05:234:1114.3
141BOŁKA Szymon 1198BYDGOSZCZM-3058M 14100:00:2000:20:56.1000:21:16.25+00:05:244:1114.3
142GZYL Mikolaj 983JANUSZE TRIATHLONU 'EXODUS' TEAMBYDGOSZCZM-3059M 14200:01:4000:20:56.6500:22:36.95+00:05:254:1114.3
143TUBAJA Albert 63KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4031M 14300:00:0600:20:58.0500:21:04.85+00:05:264:1114.3
144WESOŁOWSKI Dariusz 206BYDGOSZCZM-4032M 14400:00:0900:20:58.5000:21:08.25+00:05:264:1114.3
145CYL Dawid 693FORDONRUNNERSBYDGOSZCZM-3060M 14500:00:1000:21:03.2000:21:13.75+00:05:314:1214.3
146MROTEK Michał 182QUAPRO TEAMKRUSZYN KRAJEŃSKIM-3061M 14600:00:0600:21:03.7500:21:09.75+00:05:324:1214.3
147ROMEL Michał 1201NAKŁO NAD NOTECIĄM-2031M 14700:00:2000:21:03.9000:21:24.55+00:05:324:1214.2
148TORCHALSKI Krzysztof 51RUN PASJABYDGOSZCZM-60+2M 14800:00:0200:21:04.4000:21:07.25+00:05:324:1314.2
149ROSIŃSKI Maciej 2BYDGOSZCZM-4033M 14900:01:3400:21:05.9000:22:40.25+00:05:344:1314.2
150KOWALSKI Marek 1298NIEMCZM-4034M 15000:00:0400:21:07.5000:21:11.55+00:05:354:1314.2
151BILSKI Marcin 743OPONEOBYDGOSZCZM-3062M 15100:00:2400:21:07.9000:21:32.00+00:05:364:1314.2
152KAMPER Jarosław 735BYDGOSZCZM-4035M 15200:00:0700:21:08.2000:21:15.45+00:05:364:1314.2
153WACHOWSKI Piotr 241BYDGOSZCZM-3063M 15300:00:0100:21:09.3000:21:10.90+00:05:374:1314.2
154ROSÓŁ Jacek 464BYDGOSZCZM-3064M 15400:00:0800:21:11.3500:21:19.45+00:05:394:1414.2
155BIAŁY Dawid 1082SPÓJNIA BIAŁE BŁOTALUCIMM-2032M 15500:00:4000:21:13.8500:21:54.10+00:05:424:1414.1
156PIECHOWIAK Jacek 508ZAMOSCM-4036M 15600:00:1200:21:16.6000:21:29.50+00:05:454:1514.1
157DROŻYŃSKI Maciej 728CB163BYDGOSZCZM-2033M 15700:00:1200:21:16.7000:21:28.90+00:05:454:1514.1
158SZYMAŃSKI Bartłomiej 1113BYDGOSZCZM-2034M 15800:01:3800:21:16.7500:22:55.65+00:05:454:1514.1
159DZIEKAN Wojciech 1161KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3065M 15900:00:0700:21:17.0500:21:24.65+00:05:454:1514.1
160LATOS Paweł 236BRACIA LATOSBYDGOSZCZM-3066M 16000:00:1100:21:19.0500:21:30.65+00:05:474:1514.1
161PALIGA Maciej 409SOŚNOM-3067M 16100:00:0800:21:19.1500:21:28.00+00:05:474:1614.1
162GMOSINSKI Tomasz 1453BYDGOSZCZM-3068M 16200:00:2100:21:19.2000:21:41.05+00:05:474:1614.1
163BEDNAREK Piotr 1270RUN PASJABYDGOSZCZM-1016M 16300:00:0800:21:19.5500:21:27.70+00:05:474:1514.1
164RONALDOWSKI Kacper 920BYDGOSZCZM-2035M 16400:00:1400:21:19.6500:21:33.95+00:05:484:1514.1
165ROGALSKI Maciej 1434OLOTEAMBYDGOSZCZM-3069M 16500:00:0800:21:20.3500:21:28.90+00:05:484:1614.1
166JUREK Piotr 442BBL SZUBINSZUBINM-507M 16600:00:2100:21:22.6500:21:44.10+00:05:514:1614
167ŁOBOCKI Krzysztof 420BYDGOSZCZM-3070M 16700:00:0800:21:22.8500:21:31.35+00:05:514:1614
168JANCOWSKI Wojciech 1053BYDGOSZCZM-4037M 16800:00:0900:21:24.7000:21:34.20+00:05:534:1714
169ŚWIATLAK Piotr 895ATOS / PKO POMAGAMY Z KAŻDYM KROKIEMBYDGOSZCZM-2036M 16900:00:1200:21:25.6500:21:37.80+00:05:544:1714
170ŚLEFARSKI Rafał 860SIEKIERKI WIELKIEM-4038M 17000:00:1700:21:26.5000:21:43.65+00:05:544:1714
171SALANOVA Angel 1296Y4UTARRAGONAM-2037M 17100:00:0000:21:26.9500:21:26.95+00:05:554:1714
172LESZCZYŃSKI Łukasz 785BYDGOSZCZM-3071M 17200:00:3400:21:27.9000:22:02.75+00:05:564:1714
173FRANKOWSKI Paweł 1411BYDGOSZCZM-4039M 17300:00:2400:21:29.5000:21:53.75+00:05:574:1714
174STĘPSKI Marek 104BYDGOSZCZM-4040M 17400:00:0600:21:29.7500:21:36.05+00:05:584:1814
175BARAŃSKI Władysław 1373BYDGOSZCZM-3072M 17500:00:0200:21:33.4500:21:36.05+00:06:014:1813.9
176KOWALSKI Krzysztof 321OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKIKRUSZYN KRAJEŃSKIM-3073M 17600:00:2200:21:34.4000:21:56.75+00:06:024:1813.9
177RUMIŃSKI Adam 98SZURUSIE TEAMBYDGOSZCZM-3074M 17700:00:1900:21:34.4500:21:54.00+00:06:024:1913.9
178PIEKARSKI Arkadiusz 754BYDGOSZCZM-3075M 17800:01:0000:21:36.1000:22:36.35+00:06:044:1913.9
179ANTKOWIAK Bartosz 788TCMS PESA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3076M 17900:00:0800:21:38.8500:21:47.65+00:06:074:1913.9
180HOLM HENRIKSEN Jonas 1244COLLEGIUM MEDICUMDRAMMENM-2038M 18000:00:1400:21:38.9500:21:53.05+00:06:074:1913.9
181CICHOWICZ Marcin 1337SOLEC KUJAWSKIM-4041M 18100:00:0600:21:40.4000:21:46.75+00:06:084:2013.8
182NADOLNY Sebastian 625BYDGOSZCZM-4042M 18200:00:1700:21:42.4500:22:00.25+00:06:104:2013.8
183WNUCZYŃSKI Jakub 1251BYDGOSZCZM-1017M 18300:00:1700:21:43.3500:22:01.05+00:06:114:2013.8
184BRĄŻKIEWICZ Rafał 215BYDGOSZCZM-4043M 18400:00:1800:21:43.4000:22:02.35+00:06:114:2013.8
185WNUCZYŃSKI Andrzej 803ORANGE POLSKABYDGOSZCZM-4044M 18500:00:1800:21:43.7000:22:02.15+00:06:124:2013.8
186BIZON Bartosz 924BYDGOSZCZM-3077M 18600:00:2500:21:44.9500:22:10.20+00:06:134:2113.8
187GACKOWSKI Krzysztof 18IRON&ONE TEAMBYDGOSZCZM-4045M 18700:00:0800:21:45.2500:21:53.50+00:06:134:2113.8
188SKUBISZAK Mateusz 1266BYDGOSZCZM-1018M 18800:00:0100:21:46.4000:21:48.25+00:06:144:2113.8
189GOŁĘBIEWSKI Piotr 805BYDGOSZCZM-4046M 18900:00:0800:21:47.1500:21:55.90+00:06:154:2113.8
190ADAMCZAK Filip 1156BYDGOSZCZM-1019M 19000:00:0600:21:50.9000:21:57.55+00:06:194:2213.7
191MROZIK Andrzej 688BYDGOSZCZM-4047M 19100:00:1500:21:51.8000:22:07.50+00:06:204:2213.7
192KRAWCZYK Arkadiusz 1346BUKOWIECM-2039M 19200:00:2400:21:53.3000:22:17.70+00:06:214:2213.7
193SZUBERSKI Michał 117DESPERACIBYDGOSZCZM-4048M 19300:00:2900:21:53.4500:22:22.80+00:06:214:2213.7
194GŁOWSKI Dariusz 435BYDGOSZCZM-4049M 19400:00:1200:21:54.3000:22:07.25+00:06:224:2313.7
195SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 763BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM-3078M 19500:00:2000:21:54.5000:22:14.65+00:06:224:2213.7
196QUAAS Łukasz 43BYDGOSZCZM-3079M 19600:00:1000:21:54.9500:22:05.00+00:06:234:2313.7
197KRZYSZTOŃ Emanuel 692BYDGOSZCZM-2040M 19700:00:4600:21:54.9500:22:41.65+00:06:234:2313.7
198ŻMICH Tomasz 302BYDGOSZCZM-4050M 19800:00:1000:21:55.7500:22:05.90+00:06:244:2313.7
199MALINOWSKI Artur 205MAKSYMILIANOWOM-4051M 19900:00:2400:21:56.7500:22:20.95+00:06:254:2313.7
200GABRYCH Maciej 23CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM-3080M 20000:00:1000:21:57.1500:22:07.80+00:06:254:2313.7
201GLAZA Patryk 639BYDGOSZCZM-3081M 20100:00:2700:21:58.6000:22:26.45+00:06:274:2313.6
202ZIELIŃSKI Waldemar 827BYDGOSZCZM-508M 20200:01:1800:21:58.8000:23:17.65+00:06:274:2313.6
203CIOSEK Mirosław 1184BYDGOSZCZM-509M 20300:00:0800:21:59.7500:22:08.50+00:06:284:2413.6
204PERLINSKI Damian 325MOŻE I POWOLI ALE ZA TO BYLE JAKBYDGOSZCZM-3082M 20400:00:4500:22:01.8500:22:47.20+00:06:304:2413.6
205GRAJEWSKI Tomasz 347BYDGOSZCZM-3083M 20500:00:1800:22:02.9000:22:21.80+00:06:314:2413.6
206RAUNEST Adam 1362BYDGOSZCZM-5010M 20600:00:1300:22:04.3000:22:17.50+00:06:324:2413.6
207KUCHCZYŃSKI Adam 834BÓL TO ŚCIEMABYDGOSZCZM-5011M 20700:00:1100:22:07.4500:22:18.50+00:06:354:2513.6
208KAMIŃSKI Marek 187TYPYGRUBEBYDGOSZCZM-2041M 20800:01:1400:22:08.7000:23:23.25+00:06:374:2513.5
209BRYJA Robert 970BYDGOSZCZM-5012M 20900:00:2100:22:12.9500:22:34.15+00:06:414:2613.5
210BEŁKOWSKI Artur 621BYDGOSZCZM-2042M 21000:00:2300:22:16.3000:22:39.60+00:06:444:2713.5
211ROSIAK Jarosław 383KRBYDGOSZCZM-4052M 21100:00:4700:22:16.7000:23:04.00+00:06:454:2713.5
212CIEMNY Tomasz 627BYDGOSZCZM-4053M 21200:00:2000:22:17.9000:22:38.50+00:06:464:2713.5
213SZMELTER Michał 458BYDGOSZCZM-4054M 21300:00:2000:22:21.2500:22:42.00+00:06:494:2813.4
214SZYMCZAK Maciej 527STRZELEWOM-4055M 21400:00:0900:22:22.1500:22:31.35+00:06:504:2813.4
215REPCZYŃSKI Tomek 340BYDGOSZCZM-2043M 21500:01:1400:22:22.1500:23:36.45+00:06:504:2813.4
216SZUBARTOWSKI Robert 1322BYDGOSZCZM-4056M 21600:00:1600:22:24.6500:22:41.15+00:06:534:2913.4
217JASIŃSKI Artur 578SZUBINM-4057M 21700:00:5900:22:24.9000:23:24.50+00:06:534:2913.4
218NOWAK Rafał 711JYSK TEAMBYDGOSZCZM-2044M 21800:00:2100:22:25.3500:22:46.40+00:06:534:2913.4
219BARSZCZ Tomasz 1262BYDGOSZCZM-3084M 21900:00:1700:22:25.6000:22:43.40+00:06:544:2913.4
220JAŻDŻEWSKI Dawid 91DESPERACI BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3085M 22000:00:2800:22:26.8500:22:55.80+00:06:554:2913.4
221KLIMCZAK Piotr 1204OCULUS - NIEWIDOMIGRUDZIĄDZM-1020M 22100:01:0200:22:27.6000:23:30.10+00:06:564:2913.4
222SAS Robert 660BYDGOSZCZM-4058M 22200:00:1700:22:28.2500:22:45.85+00:06:564:2913.4
223PAWLAK Jakub 770JFTC SUBYDGOSZCZM-3086M 22300:00:1700:22:30.0500:22:47.55+00:06:584:3013.3
224LUZAK Mirosław 414MWIK BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5013M 22400:00:1100:22:30.2000:22:41.75+00:06:584:3013.3
225NOWAKOWSKI Oskar 144BYDGOSZCZM-1021M 22500:00:1100:22:30.4000:22:41.65+00:06:584:3013.3
226KRUCZKOWSKI Adam 1220OCULUS - NIEWIDOMIBYDGOSZCZM-4059M 22600:00:0500:22:30.8500:22:36.25+00:06:594:3013.3
227MAŁOWIECKI Grzegorz 1223OCULUS - NIEWIDOMIPRZECŁAWM-4060M 22700:00:0500:22:31.0000:22:36.15+00:06:594:3013.3
228JAROCH Krzysztof 113BYDGOSZCZM-2045M 22800:01:0900:22:32.0000:23:41.30+00:07:004:3013.3
229PIEKARSKI Wojciech 755BYDGOSZCZM-4061M 22900:01:0000:22:32.5000:23:32.75+00:07:004:3013.3
230LEWICKI Maciej 764BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM-4062M 23000:00:1600:22:33.8500:22:50.45+00:07:024:3013.3
231MAZURKIEWICZ Piotr 899DOBRCZM-4063M 23100:00:3300:22:35.6500:23:09.25+00:07:044:3113.3
232WESOŁOWSKI Krzysztof 374NEKLAM-4064M 23200:00:1800:22:35.8500:22:53.90+00:07:044:3113.3
233NIEDBALSKI Paweł 163BYDGOSZCZM-3087M 23300:00:0100:22:37.3000:22:39.25+00:07:054:3113.3
234GWIAZDOWSKI Krzysztof 790BYDGOSZCZM-4065M 23400:00:0400:22:37.3000:22:42.10+00:07:054:3113.3
235TWARDOWSKI Bartosz 1473BYDGOSZCZM-3088M 23500:00:4900:22:38.2000:23:27.25+00:07:064:3113.3
236KARCZEWSKI Sławomir 287CWUBYDGOSZCZM-3089M 23600:00:1700:22:38.3000:22:55.30+00:07:064:3113.3
237BIAŁOWĄS Dariusz 65BYDGOSZCZM-4066M 23700:00:3500:22:39.7000:23:15.35+00:07:084:3213.2
238KRZYŚKÓW Mateusz 538ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZM-2046M 23800:00:0700:22:40.1500:22:47.35+00:07:084:3213.2
239NAPORA Mateusz 665BYDGOSZCZM-2047M 23900:01:1600:22:40.3500:23:56.45+00:07:084:3213.2
240PACEK Mirosław 242SEROCKM-5014M 24000:00:2000:22:40.4000:23:00.95+00:07:084:3213.2
241WALUSIAK Miłosz 1308RUN PASJABYDGOSZCZM-3090M 24100:00:1400:22:41.8000:22:56.45+00:07:104:3213.2
242DOMEK Aleksander 154BYDGOSZCZM-3091M 24200:01:0800:22:42.9500:23:51.20+00:07:114:3213.2
243BURY Tomasz 563BYDGOSZCZM-3092M 24300:00:0900:22:43.6500:22:53.30+00:07:124:3213.2
244SPYCHALSKI Bartosz 828BYDGOSZCZM-2048M 24400:00:3100:22:47.0500:23:18.95+00:07:154:3313.2
245POBIEDZIŃSKI Robert 900POLONIA BYDGOSZCZ SLAZŁOTÓWM-2049M 24500:01:1500:22:47.8000:24:03.20+00:07:164:3313.2
246PALIWODA Jakub 1114TURM-2050M 24600:01:3900:22:50.0500:24:29.30+00:07:184:3413.1
247KLEPACZEWSKI Arkadiusz 298BYDGOSZCZM-3093M 24700:00:1400:22:53.4000:23:07.45+00:07:214:3413.1
248PAWLAK Dawid 766ESKIMOSBYDGOSZCZM-4067M 24800:00:0900:22:54.1000:23:04.00+00:07:224:3513.1
249SIUDA Sebastian 41SOLECCY BIEGACZEBYDGOSZCZM-4068M 24900:00:4500:22:55.9500:23:41.60+00:07:244:3513.1
250ŁABENDA Robert 84SZURUSIEBYDGOSZCZM-3094M 25000:00:1800:22:57.2500:23:16.20+00:07:254:3513.1
251BEDNAREK Paweł 776GORDON RUNZAMOŚĆM-3095M 25100:00:1400:22:57.9000:23:12.30+00:07:264:3513.1
252WOJCIECHOWSKI Dawid 1193WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM-2051M 25200:00:5500:22:58.7500:23:54.50+00:07:274:3513.1
253WROBEL Mateusx 1167FABIANKIM-2052M 25300:00:0200:22:59.0500:23:01.95+00:07:274:3513.1
254DACH Łukasz 873BYDGOSZCZM-3096M 25400:00:1000:23:00.9500:23:11.15+00:07:294:3613
255PAWLACZYK Paweł 1338SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM-2053M 25500:00:5000:23:02.2500:23:52.40+00:07:304:3613
256NIEDBALSKI Szymon 128SKLEP BIEGACZA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-2054M 25600:00:1300:23:05.3500:23:18.55+00:07:334:3713
257GROCHOWSKI Piotr 1449M-3097M 25700:00:5100:23:06.0000:23:57.20+00:07:344:3713
258STAWCZYK Dariusz 142BYDGOSZCZM-4069M 25800:00:2200:23:09.2000:23:31.70+00:07:374:3713
259CICHOWICZ Tomasz 1101BYDGOSZCZM-2055M 25900:01:2800:23:09.2000:24:37.75+00:07:374:3713
260DOMERACKI Damian 507ŁOCHOWOM-3098M 26000:00:0700:23:09.4500:23:17.25+00:07:374:3812.9
261LEWANDOWSKI Michał 980BYDGOSZCZM-3099M 26100:01:3500:23:11.2500:24:47.15+00:07:394:3812.9
262LEWANDOWSKI Rafał 498BYDGOSZCZM-30100M 26200:01:1100:23:11.5500:24:22.85+00:07:394:3812.9
263MRUGAŁA Bartosz 141BYDGOSZCZM-30101M 26300:00:2100:23:11.6000:23:33.35+00:07:404:3812.9
264KIEŁCZYŃSKI Marek 493PRZYŁĘKIM-4070M 26400:00:1400:23:11.8000:23:26.70+00:07:404:3812.9
265STASIEWSKI Mariusz 1127TRISPACEBYDGOSZCZM-4071M 26500:00:1600:23:11.8500:23:28.15+00:07:404:3812.9
266ANGLART Roman 199PARKRUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5015M 26600:00:3100:23:12.3500:23:43.50+00:07:404:3812.9
267ANDRYSIAK Tomasz 1443CIELEM-4072M 26700:00:3000:23:12.7500:23:43.45+00:07:414:3812.9
268MAŁECKI Damian 896PRUSZCZM-2056M 26800:00:0700:23:12.8500:23:20.65+00:07:414:3812.9
269KAMIŃSKI Łukasz 79QBOWICZ RODZINNA MAFIA BIEGOWANIEMCZM-30102M 26900:01:1100:23:13.8500:24:25.15+00:07:424:3812.9
270ŚLIWIŃSKI Piotr 1234OCULUS - NIEWIDOMITORUŃM-4073M 27000:00:0500:23:13.9000:23:19.65+00:07:424:3812.9
271CHMURZYŃSKI Jakub 1206OCULUS - NIEWIDOMIBYDGOSZCZM-2057M 27100:00:0500:23:13.9500:23:19.40+00:07:424:3812.9
272BAGCI Ugur 1299Y4UANTALYAM-2058M 27200:00:0000:23:14.1000:23:14.10+00:07:424:3812.9
273MAICHSZAK Michał 1222OCULUS - NIEWIDOMIBOCHNIAM-30103M 27300:00:0500:23:14.2500:23:19.60+00:07:424:3812.9
274DULIŃSKI Bartosz 958SP NIEMCZNIEMCZM-1022M 27400:00:3300:23:15.4000:23:48.40+00:07:434:3912.9
275WIENEKE Jonathan 1246BYDGOSZCZM-2059M 27500:00:3400:23:15.5000:23:49.95+00:07:434:3912.9
276TRUDNOWSKI Janusz 130BYDGOSZCZM-60+3M 27600:00:1100:23:15.9000:23:27.20+00:07:444:3912.9
277DULIŃSKI Jacek 957NIEMCZM-4074M 27700:00:3200:23:19.2500:23:51.40+00:07:474:3912.9
278MARCINKOWSKI Artur 1017KORONOWOM-2060M 27800:00:1900:23:19.4500:23:38.45+00:07:474:3912.9
279BARSZCZ Krzysztof 1462BYDGOSZCZM-30104M 27900:00:1700:23:20.0000:23:37.15+00:07:484:4012.9
280FOJUTOWSKI Jan 696BYDGOSZCZM-1023M 28000:00:3000:23:20.9000:23:51.75+00:07:494:4012.8
281PIASECKI Radoslaw 807BYDGOSZCZM-2061M 28100:00:3100:23:21.0500:23:52.65+00:07:494:4012.8
282MOLENDA Piotr 1347BYDGOSZCZM-2062M 28200:00:0800:23:23.6500:23:32.15+00:07:524:4012.8
283FOJUTOWSKI Filip 697BYDGOSZCZM-1024M 28300:00:3100:23:23.7500:23:55.40+00:07:524:4012.8
284MAJCHRZAK Dawid 194ZOSIA TEAMBYDGOSZCZM-30105M 28400:00:4600:23:25.5500:24:11.95+00:07:534:4112.8
285ŁAWNICZAK Paweł 567SOLEC KUJAWSKIM-30106M 28500:00:0700:23:26.8500:23:34.45+00:07:554:4112.8
286PRUSINOWSKI Jakub 1106BYDGOSZCZM-2063M 28600:00:1300:23:27.6500:23:41.45+00:07:564:4112.8
287GŁOWACKI Robert 1414BYDGOSZCZM-4075M 28700:00:0500:23:27.8500:23:33.55+00:07:564:4112.8
288KALIŃSKI Grzegorz 1089BYDGOSZCZM-4076M 28800:00:0300:23:28.0000:23:31.25+00:07:564:4112.8
289BARTCZAK Radosław 335CB163BYDGOSZCZM-2064M 28900:01:2800:23:28.2500:24:56.25+00:07:564:4112.8
290ŻUCHELKOWSKI Rafał 1008AGATA & RAFAŁ & ADAŚ TEAMBYDGOSZCZM-30107M 29000:01:0200:23:29.6500:24:31.90+00:07:584:4112.8
291BRZEZIŃSKI Sławomir 1315CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM-4077M 29100:00:2500:23:29.9000:23:55.55+00:07:584:4212.8
292NALEŻYTY Piotr 35KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM-30108M 29200:00:1800:23:30.6500:23:49.30+00:07:594:4212.8
293LITKOWSKI Marek 797DMK LEENIEMCZM-4078M 29300:00:5000:23:30.6500:24:21.15+00:07:594:4212.8
294SAJDAK Marcin 1055PĘDZĄCE ŻÓŁWIEZIELONKAM-30109M 29400:00:1400:23:30.9000:23:45.70+00:07:594:4212.8
295ŁABENDA Piotr 211TERENOWA MASAKRA TEAMBYDGOSZCZM-4079M 29500:00:1600:23:31.5500:23:47.70+00:07:594:4212.8
296MALICKI Łukasz 504KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30110M 29600:00:1700:23:31.7000:23:49.45+00:08:004:4212.7
297BYRTEK Grzegorz 314BYDGOSZCZM-4080M 29700:00:2000:23:31.8500:23:52.30+00:08:004:4212.7
298PRZEWŁOCKI Jakub 1056KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM-30111M 29800:00:1700:23:32.3500:23:49.55+00:08:004:4212.7
299SZATKOWSKI Oskar 1058KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM-2065M 29900:00:1700:23:33.4000:23:51.25+00:08:014:4212.7
300PAWŁOWSKI Kamil 452ZIELONKAM-2066M 30000:00:0700:23:33.8500:23:41.00+00:08:024:4212.7
301BŁAŻEJEWSKI Kacper 684CB163BYDGOSZCZM-2067M 30100:01:3100:23:35.8500:25:07.35+00:08:044:4312.7
302GRZYWIŃSKI Łukasz 1481BYDGOSZCZM-30112M 30200:00:4400:23:37.5000:24:22.25+00:08:054:4312.7
303ARENT Piotr 658BYDGOSZCZM-2068M 30300:00:3400:23:37.8000:24:12.45+00:08:064:4312.7
304PYTLIŃSKI Paweł 681BYDGOSKIE ŻÓŁWIEOSIELSKOM-30113M 30400:00:4400:23:38.2000:24:22.70+00:08:064:4312.7
305ROŚ Sławek 389NOWA WIEŚ WIELKAM-30114M 30500:00:1500:23:39.2500:23:54.50+00:08:074:4312.7
306KISZKA Marcin 207RUN PASJABYDGOSZCZM-30115M 30600:00:1000:23:39.7500:23:50.05+00:08:084:4412.7
307JURKOWSKI Paweł 670TOASTMASTERS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30116M 30700:01:3000:23:40.6500:25:11.05+00:08:094:4412.7
308MALEWICZ Paweł 686BYDGOSZCZM-30117M 30800:00:1700:23:41.5500:23:58.90+00:08:094:4412.7
309KITOWSKI Przemyslaw 1440BYDGOSZCZM-30118M 30900:00:1900:23:44.9000:24:04.05+00:08:134:4512.6
310DURCZAK Jerzy 459BYDGOSKIE OKONIEBIAŁE BŁOTAM-30119M 31000:01:0100:23:45.8000:24:47.75+00:08:144:4512.6
311MINNOCK Ivan 1486BYDGOSZCZM-2069M 31100:00:3400:23:47.0500:24:21.95+00:08:154:4512.6
312CHOJNACKI Arkadiusz 212NIGHT RUNNERSBYDGOSZCZM-2070M 31200:01:0600:23:48.1500:24:54.95+00:08:164:4512.6
313NAWROCKI Damian 1477BYDGOSZCZM-2071M 31300:00:3900:23:49.0000:24:28.20+00:08:174:4512.6
314NOWICKI Adam 757PENTELBYDGOSZCZM-4081M 31400:01:0900:23:49.4000:24:59.00+00:08:174:4612.6
315SOŁTYSIUK Bartosz 1130FC PIECZARABYDGOSZCZM-30120M 31500:01:2900:23:50.8500:25:20.65+00:08:194:4612.6
316TRZCIŃSKI Eugeniusz 358BYDGOSZCZM-60+4M 31600:00:2000:23:50.9000:24:11.05+00:08:194:4612.6
317KWIATKOWSKI Karol 1331CFRBYDGOSZCZM-4082M 31700:00:5900:23:50.9000:24:49.95+00:08:194:4612.6
318FRĄCKOWIAK Waldemar 1145BYDGOSZCZM-4083M 31800:01:1500:23:52.3000:25:07.65+00:08:204:4612.6
319LEŚNIEWSKI Tomasz 333BYDGOSZCZM-4084M 31900:00:0800:23:52.3500:24:00.85+00:08:204:4612.6
320IWANUSEK Paweł 528GRUPA BANKIETOWA SPECJALBYDGOSZCZM-4085M 32000:01:2000:23:52.5000:25:13.45+00:08:204:4612.6
321POZNAŃ Łukasz 181BYDGOSZCZM-30121M 32100:01:3000:23:52.8000:25:23.55+00:08:214:4612.6
322KILANOWSKI Dariusz 1242BYDGOSZCZM-30122M 32200:01:2800:23:53.4500:25:22.15+00:08:214:4612.6
323PAWLAK Robert 1329NIE ZRZESZONYBYDGOSZCZM-4086M 32300:00:3200:23:54.1000:24:26.30+00:08:224:4612.6
324RADULSKI Dawid 441BYDGOSZCZM-2072M 32400:00:3800:23:54.4000:24:32.85+00:08:224:4612.6
325ŻEBRACKI Artur 406BYDGOSZCZM-30123M 32500:01:2500:23:56.2500:25:21.85+00:08:244:4712.5
326ROSZCZYN Dawid 275CB163BYDGOSZCZM-30124M 32600:01:3400:23:56.4000:25:31.05+00:08:244:4712.5
327WIŚNIEWSKI Jacek 193BYDGOSZCZM-30125M 32700:00:0300:23:56.7500:24:00.65+00:08:254:4712.5
328DUDKOWIAK Michał 1330TORUŃM-30126M 32800:00:1600:23:56.9000:24:13.45+00:08:254:4712.5
329DROZDOWSKI Krzysztof 654BYDGOSZCZM-4087M 32900:00:4000:23:57.3000:24:37.65+00:08:254:4712.5
330APPEL Karol 1000BYDGOSZCZM-2073M 33000:00:2300:23:57.5500:24:21.15+00:08:254:4712.5
331KOWALCZYK Tomasz 1374BYDGOSZCZM-4088M 33100:00:1500:23:58.9000:24:14.00+00:08:274:4712.5
332SIUDA Marek 124BYDGOSZCZM-4089M 33200:00:4600:23:59.7000:24:46.25+00:08:284:4812.5
333KUTOWSKI Przemysław 299PRUSZCZPRUSZCZM-4090M 33300:00:1000:23:59.9500:24:10.55+00:08:284:4812.5
334SOSNA Mikolaj 92BYDGOSZCZM-30127M 33400:01:1900:24:00.2000:25:19.60+00:08:284:4812.5
335GÓRSKI Michał 853BYDGOSZCZM-30128M 33500:00:0700:24:00.7500:24:08.05+00:08:294:4812.5
336HORODYSKI Paweł 1077PMNBYDGOSZCZM-30129M 33600:00:5100:24:00.9000:24:52.25+00:08:294:4812.5
337LUDWICZAK Oskar 1227OCULUS - NIEWIDOMIWITOSŁAWM-30130M 33700:01:0200:24:01.0500:25:03.30+00:08:294:4812.5
338HRYCZ Paweł 905#BBKTSTORUŃM-4091M 33800:00:2500:24:01.3500:24:27.15+00:08:294:4812.5
339ŚWIATLAK Marek 237BYDGOSZCZM-4092M 33900:00:5700:24:01.9500:24:59.30+00:08:304:4812.5
340MEYER Maciej 1260BYDGOSZCZM-2074M 34000:01:3900:24:02.9000:25:42.40+00:08:314:4812.5
341MEYER Marek 844BYDGOSZCZM-4093M 34100:01:3900:24:02.9500:25:42.65+00:08:314:4812.5
342BURCZYK Roman 517BYDGOSZCZM-4094M 34200:01:3600:24:04.5000:25:41.25+00:08:324:4912.5
343KARLIŃSKI Oskar 391BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1025M 34300:00:4100:24:04.7000:24:45.85+00:08:334:4812.5
344BĄBOLEWSKI Łukasz 172BYDGOSZCZM-30131M 34400:01:0900:24:05.2500:25:14.65+00:08:334:4912.5
345DĄBROWSKI Bartosz 1431SPORTOWA PASJABYDGOSZCZM-30132M 34500:00:3900:24:07.0000:24:46.85+00:08:354:4912.4
346MALINOWSKI Waldemar 677RUN LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM-4095M 34600:00:4300:24:07.4500:24:51.05+00:08:354:4912.4
347GAWRYCH Adam 602BYDGOSZCZM-2075M 34700:00:5100:24:08.0500:24:59.90+00:08:364:4912.4
348SIEKIERKA Jarosław 85BYDGOSZCZM-30133M 34800:00:0300:24:11.7000:24:15.20+00:08:404:5012.4
349KRYSZTOFORSKI Wojciech 1487ZOSIA TEAMBYDGOSZCZM-30134M 34900:01:0000:24:13.6500:25:14.20+00:08:424:5012.4
350KACZMARCZYK Maciek 1023ELBLĄGM-1026M 35000:00:4800:24:15.5500:25:04.10+00:08:434:5112.4
351KRESIŃSKI Andrzej 415BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30135M 35100:01:2100:24:16.0000:25:37.55+00:08:444:5112.4
352STELMASZEK Patryk 203OSIELSKOM-1027M 35200:01:0700:24:17.4500:25:24.65+00:08:454:5112.4
353LEWANDOWSKI Adam 153TEAM KUCYKIBYDGOSZCZM-4096M 35300:00:5700:24:17.6000:25:15.15+00:08:464:5112.3
354WOJCIECHOWSKI Jarosław 138BYDGOSZCZM-4097M 35400:00:2700:24:21.1000:24:48.85+00:08:494:5212.3
355ZABROCKI Marcin 1007CHOJNICEM-2076M 35500:00:4200:24:21.4500:25:03.50+00:08:494:5212.3
356KOLSKI Radek 306VAUPE TEAMBYDGOSZCZM-4098M 35600:01:0000:24:22.8000:25:22.80+00:08:514:5212.3
357LICA Paweł 58BYDGOSZCZM-2077M 35700:01:3000:24:23.0000:25:53.35+00:08:514:5212.3
358GRACZ Adam 1460SOLEC KUAWSKIM-30136M 35800:01:2500:24:26.0000:25:51.25+00:08:544:5312.3
359TYLKOWSKI Łukasz Piotr 488TURBOGROSZKI.RUNINOWROCŁAWM-2078M 35900:00:3200:24:26.3000:24:58.70+00:08:544:5312.3
360GORCZYCA Rafał 871BYDGOSZCZM-4099M 36000:01:5000:24:26.5000:26:16.70+00:08:544:5312.3
361RÓLKA Robert 782BYDGOSZCZM-30137M 36100:01:3800:24:26.8500:26:04.95+00:08:554:5312.3
362SZARLEJ Marcin 1393BYDGOSZCZM-30138M 36200:01:0100:24:27.0000:25:28.30+00:08:554:5312.3
363ŁUDZIŃSKI Jakub 564BYDGOSZCZM-30139M 36300:01:2600:24:27.2000:25:53.95+00:08:554:5312.3
364LEWANDOWSKI Michał 1183WEKENDOWI BIEGACZEBYDGOSZCZM-30140M 36400:01:0100:24:27.7500:25:29.20+00:08:564:5312.3
365KLINOWSKI Przemysław 884BRACTWO WOJOWNIKOW KRUKIKOBYLARNIAM-30141M 36500:01:1100:24:28.3000:25:39.60+00:08:564:5312.3
366JURSKI Robert 514BYDGOSZCZM-40100M 36600:00:2600:24:28.4500:24:54.55+00:08:564:5312.3
367WOLAK Piotr 1454SOLEC KUJAWSKIM-30142M 36700:01:2500:24:28.5500:25:54.45+00:08:564:5312.3
368JEDLIŃSKI Janusz 1439OFTALMIKA (SYMPATYK)BYDGOSZCZM-5016M 36800:00:1500:24:28.9500:24:44.45+00:08:574:5312.3
369SZYMAŃSKI Tomasz 611BYDGOSZCZM-30143M 36900:00:0700:24:29.9000:24:36.90+00:08:584:5312.3
370JEDRZEJCZYK Wojciech 401BYDGOSZCZM-1028M 37000:00:3700:24:32.6500:25:10.30+00:09:014:5412.2
371PIOTROWSKI Dariusz 66BYDGOSZCZM-40101M 37100:01:0600:24:33.4500:25:39.90+00:09:014:5412.2
372DURAŁEK Oskar 463PRUSZCZM-1029M 37200:01:0700:24:33.4500:25:40.85+00:09:014:5412.2
373NAGORZYSKI Arkadiusz 16BIEGAMWSPIERAMMOTYWUJĘBYDGOSZCZM-30144M 37300:00:0900:24:33.5000:24:42.60+00:09:014:5412.2
374ŻUCHOWSKI Dariusz 1375BYDGOSZCZM-5017M 37400:00:2500:24:33.8500:24:59.65+00:09:024:5412.2
375SZYDŁOWSKI Rafał 73SOFTMAKS.PLBYDGOSZCZM-30145M 37500:01:1700:24:33.9000:25:51.25+00:09:024:5412.2
376DERESZYŃSKI Jan 503CYSTERSIBYDGOSZCZM-30146M 37600:01:0700:24:34.3000:25:41.55+00:09:024:5412.2
377KWASEK Wojciech 191KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5018M 37700:00:2800:24:35.1500:25:03.20+00:09:034:5512.2
378KIJEWSKI Maciej 52KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30147M 37800:00:3200:24:35.3000:25:07.50+00:09:034:5512.2
379KROPIDŁOWSKI Bartosz 500BYDGOSZCZM-30148M 37900:00:3200:24:35.7500:25:07.80+00:09:044:5512.2
380CZAJA Tomasz 752BYDGOSZCZM-30149M 38000:00:3100:24:35.9000:25:07.20+00:09:044:5512.2
381PYJOS Rafał 1028BYDGOSZCZM-30150M 38100:00:2400:24:36.2500:25:01.10+00:09:044:5512.2
382CZAJA Jarosław 26BYDGOSZCZM-40102M 38200:00:4800:24:36.3000:25:24.90+00:09:044:5512.2
383PRACKI Łukasz 1427BYDGOSZCZM-2079M 38300:00:2700:24:37.5500:25:04.55+00:09:054:5512.2
384ŚNIECHOTA Konrad 188TYPYGRUBEBYDGOSZCZM-30151M 38400:01:1400:24:38.9000:25:53.75+00:09:074:5512.2
385TUREK Józef 747BYDGOSZCZM-2080M 38500:00:4400:24:39.2000:25:23.60+00:09:074:5512.2
386KORNACKI Artur 855BYDGOSZCZM-40103M 38600:00:1300:24:42.7000:24:56.65+00:09:114:5612.1
387DUDZIC Sławek 354SCERUNZIELONKAM-5019M 38700:00:5900:24:43.3500:25:42.65+00:09:114:5612.1
388KODRANC Michał 254TYPYGRUBEBYDGOSZCZM-30152M 38800:01:2100:24:43.5500:26:05.45+00:09:114:5612.1
389KISIEL Krystian 555BYDGOSZCZM-30153M 38900:00:2600:24:46.2500:25:13.20+00:09:144:5712.1
390KULAS Bartosz 1190BYDGOSZCZM-40104M 39000:00:2800:24:47.6000:25:15.65+00:09:164:5712.1
391WOJCIESZAK Dariusz 501BYDGOSZCZM-5020M 39100:00:1500:24:50.9000:25:06.75+00:09:194:5812.1
392ANDRZEJEWSKI Adam 278BYDGOSZCZM-40105M 39200:00:5900:24:52.4000:25:51.90+00:09:204:5812.1
393RYMER Adam 1458BORÓWNOM-30154M 39300:01:4000:24:55.5500:26:35.85+00:09:234:5912
394JASINIECKI Wojciech 405RUN BARTODZIEJEBYDGOSZCZM-30155M 39400:01:2000:24:56.4500:26:16.60+00:09:244:5912
395PUFAL Adrian 537BYDGOSZCZM-2081M 39500:00:2200:24:57.1000:25:19.55+00:09:254:5912
396CEGŁOWSKI Marcin 186BYDGOSZCZM-40106M 39600:00:3400:24:57.8000:25:32.25+00:09:264:5912
397WIECZOREK Wojciech 472BYDGOSZCZM-5021M 39700:00:5900:24:58.8000:25:58.45+00:09:274:5912
398KARPIŃSKI Łukasz 195BYDGOSZCZM-30156M 39800:00:3200:25:01.2000:25:33.35+00:09:295:0012
399GULCZYŃSKI Dawid 1186BYDGOSZCZM-30157M 39900:00:0400:25:02.0500:25:06.10+00:09:305:0012
400OKUPNIAK Bartosz 1031PATEREKM-30158M 40000:01:1300:25:03.5500:26:16.75+00:09:315:0012
401GEHRKE Szymon 1066BYDGOSZCZM-30159M 40100:00:5100:25:03.7000:25:55.20+00:09:325:0012
402KANCLERZEWSKI Stanisław 118ŁOCHOWOM-40107M 40200:01:4800:25:04.1500:26:52.55+00:09:325:0012
403DACIO Darek 443SZUBINM-2082M 40300:00:2900:25:05.0000:25:34.60+00:09:335:0112
404JURCZYK Piotr 868GIM NR 2 GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-1030M 40400:00:4800:25:06.0000:25:54.25+00:09:345:0112
405ŚWIETLIK Piotr 312BYDGOSZCZM-5022M 40500:00:5000:25:06.1000:25:56.10+00:09:345:0112
406GOŁĘBIEWSKI Paweł 75SOFTMAKS.PLBYDGOSZCZM-30160M 40600:01:1700:25:06.1500:26:23.50+00:09:345:0112
407POTRZEBOWSKI Marek 134DEAF I #B3KBYDGOSZCZM-30161M 40700:00:1000:25:07.0000:25:17.15+00:09:355:0111.9
408WOŹNIAK Piotr 938NAKŁO NAD NOTECIĄM-40108M 40800:00:1300:25:07.5000:25:21.35+00:09:355:0111.9
409STOKŁOSA Maciej 440BYDGOSZCZM-30162M 40900:00:5700:25:07.5500:26:05.30+00:09:355:0111.9
410NOWAKOWSKI Grzegorz 1125DEAFBYDGOSZCZM-30163M 41000:00:0900:25:07.7000:25:17.35+00:09:365:0111.9
411DOMŻALSKI Kamil 729BYDGOSZCZM-30164M 41100:01:1200:25:07.9500:26:19.95+00:09:365:0111.9
412KAŹMIERCZAK Paweł 171BYDGOSZCZM-40109M 41200:00:1800:25:08.2500:25:27.05+00:09:365:0111.9
413TACZYŃSKI Mariusz 1491CHEŁMNOM-40110M 41300:00:0200:25:09.5000:25:12.10+00:09:375:0211.9
414JĘDRZEJCZYK Piotr 849WYSTĘPM-40111M 41400:01:4500:25:09.6500:26:55.15+00:09:385:0211.9
415ANDRYCH Wojciech 192TYPYGRUBEBYDGOSZCZM-30165M 41500:01:1400:25:09.6500:26:24.60+00:09:385:0211.9
416PAWŁOWICZ Patryk 1268BYDGOSZCZM-1031M 41600:00:3300:25:11.9500:25:45.00+00:09:405:0211.9
417SCHMIDT Marcin 1272BYDGOSZCZM-30166M 41700:00:1200:25:12.2500:25:24.35+00:09:405:0211.9
418WOJCIECHOWSKI Grzegorz 359ATOS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-2083M 41800:01:3500:25:12.3000:26:47.75+00:09:405:0211.9
419MAZUR Mariusz 386SOLEC KUJAWSKIM-40112M 41900:00:1400:25:12.7500:25:27.05+00:09:415:0211.9
420LEWANDOWSKI Damian 115BYDGOSZCZM-30167M 42000:00:4900:25:12.8000:26:02.25+00:09:415:0211.9
421SZPERKOWSKI Tomasz 1276BYDGOSZCZM-40113M 42100:00:5900:25:12.8500:26:12.00+00:09:415:0211.9
422DURAŁEK Andrzej 467PRUSZCZM-40114M 42200:01:0600:25:12.9500:26:19.75+00:09:415:0211.9
423ASTUKIEWICZ Tomasz 90BYDGOSZCZM-40115M 42300:01:3100:25:14.2500:26:46.05+00:09:425:0311.9
424DERESZYŃSKI Piotr 485BYDGOSZCZM-40116M 42400:01:0800:25:14.5000:26:22.75+00:09:425:0211.9
425ROSZCZYN Michał 806BYDGOSZCZM-2084M 42500:01:3300:25:15.5500:26:49.30+00:09:435:0311.9
426WEGNER Roman 289NIEMCZM-5023M 42600:00:3100:25:16.2500:25:48.05+00:09:445:0311.9
427PRZYBYLSKI Mariusz 580BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM-5024M 42700:00:5700:25:19.1500:26:16.95+00:09:475:0311.8
428TOKARSKI Maciej 1022BYDGOSZCZM-1032M 42800:00:1500:25:19.5000:25:34.75+00:09:475:0311.8
429BORZYSZKOWSKI Grzegorz 292STARY FORDONBYDGOSZCZM-30168M 42900:00:1100:25:21.1000:25:32.70+00:09:495:0411.8
430LUTRZYKOWSKI Krzysztof 465BYDGOSZCZM-30169M 43000:00:0400:25:21.6000:25:26.35+00:09:505:0411.8
431SIELSKI Kamil 1402WISEŁKA FORDONBYDGOSZCZM-2085M 43100:00:3300:25:22.0500:25:55.85+00:09:505:0411.8
432KLIMCZYK Marcin 997BYDGOSZCZM-40117M 43200:00:5300:25:22.7000:26:16.15+00:09:515:0411.8
433PODGÓRSKI Jakub 539ZIELONY PELIKANBYDGOSZCZM-30170M 43300:01:1000:25:23.2000:26:33.55+00:09:515:0411.8
434SZEWCZUK Sebastian 1200BYDGOSZCZM-30171M 43400:00:3600:25:23.3000:25:59.85+00:09:515:0411.8
435RADECKI Maciej 1274CYBORGIBYDGOSZCZM-40118M 43500:00:4100:25:23.7500:26:04.75+00:09:525:0411.8
436PATRZAŁEK Oskar 617BYDGOSZCZM-1033M 43600:00:3300:25:23.8000:25:57.45+00:09:525:0411.8
437PAPIS Piotr 170BACKONIKBYDGOSZCZM-30172M 43700:00:2500:25:24.8500:25:50.50+00:09:535:0511.8
438DOBROWOLSKI Krzysztof 1150BYDGOSZCZM-40119M 43800:00:2500:25:25.4000:25:50.60+00:09:535:0511.8
439BRĄGIEL Jakub 1154VEGE RUNNERSBYDGOSZCZM-30173M 43900:01:2400:25:25.5000:26:49.60+00:09:535:0511.8
440ILNITSKYI Ivan 925BYDGOSZCZM-2086M 44000:01:0600:25:26.6500:26:32.90+00:09:555:0511.8
441WITKOWSKI Tomasz 416VIVA LA VIDABYDGOSZCZM-30174M 44100:01:0500:25:28.9500:26:34.75+00:09:575:0511.8
442GRAMOWSKI Jakub 1313NULLM-30175M 44200:00:5200:25:31.6500:26:24.40+00:10:005:0611.7
443WNOROWSKI Mirosław 1395BYDGOSZCZM-40120M 44300:00:1900:25:32.2000:25:51.20+00:10:005:0611.7
444ARENT Dawid 489BYDGOSZCZM-2087M 44400:00:3500:25:32.3000:26:07.90+00:10:005:0611.7
445JAROCH Rafał 105BYDGOSZCZM-30176M 44500:01:1100:25:32.4500:26:43.50+00:10:005:0611.7
446ARENT Jan 490BYDGOSZCZM-5025M 44600:00:3500:25:32.9500:26:08.10+00:10:015:0611.7
447MODRZEJEWSKI Wojciech 1361JW 3775CHOJNICEM-40121M 44700:00:4200:25:33.2000:26:15.95+00:10:015:0611.7
448KUKLIŃSKI Rafał 674BYDGOSZCZM-40122M 44800:00:4000:25:35.2500:26:16.15+00:10:035:0711.7
449WOJTYSIAK Kamil 1102BYDGOSZCZM-30177M 44900:00:1000:25:35.3000:25:46.05+00:10:035:0711.7
450KOZICKI Marcin 669BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM-40123M 45000:00:4600:25:37.1500:26:23.75+00:10:055:0711.7
451SZAFKOWSKI Arkadiusz 8SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM-40124M 45100:00:4600:25:37.9500:26:24.65+00:10:065:0711.7
452DĘBIEC Andrzej 407NIEMCZM-30178M 45200:01:2000:25:39.4000:26:59.40+00:10:075:0711.7
453PALIGA Arkadiusz 883BYDGOSZCZM-40125M 45300:01:2900:25:41.0000:27:10.10+00:10:095:0811.7
454NAWROCKI Dariusz 367VAUPE TEAMBYDGOSZCZM-5026M 45400:01:5100:25:43.3500:27:35.20+00:10:115:0811.7
455ŁANGOWSKI Jacek 818TORUŃM-40126M 45500:00:3700:25:44.9000:26:22.25+00:10:135:0911.7
456OLSZEWSKI Michał 544BYDGOSZCZM-2088M 45600:01:0800:25:46.2500:26:55.00+00:10:145:0911.6
457KOTECKI Paweł 1476LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM-2089M 45700:01:4600:25:46.4500:27:32.90+00:10:145:0911.6
458NURKIEWICZ Jarosław 156KUNG FU PANDY 3BYDGOSZCZM-40127M 45800:01:0000:25:46.6500:26:47.55+00:10:155:0911.6
459WITKOWSKI Błażej 7BYDGOSZCZM-2090M 45900:01:2500:25:50.9000:27:16.25+00:10:195:1011.6
460STEJUK Antoni 1095AMS TRIATHLONBYDGOSZCZM-1034M 46000:00:3900:25:52.2000:26:31.75+00:10:205:1011.6
461STEJUK Jan 1094AMS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1035M 46100:00:3900:25:52.4500:26:31.65+00:10:205:1011.6
462SOBOTA Piotr 189BIAŁE BŁOTAM-40128M 46200:00:5700:25:52.9000:26:50.20+00:10:215:1011.6
463LASKOWSKI Wojciech 1435PRZYŁĘKIM-40129M 46300:01:1000:25:56.4500:27:06.85+00:10:245:1111.6
464WITKOWSKI Piotr 704VIVA LA VIDABYDGOSZCZM-2091M 46400:01:0500:25:56.6000:27:02.10+00:10:255:1111.6
465ANDRZEJEWSKI Paweł 1339DOBROMIERZM-40130M 46500:00:2100:25:57.0500:26:19.00+00:10:255:1111.6
466PALIŃSKI Grzegorz 1253BYDGOSZCZM-30179M 46600:01:2600:25:57.2500:27:23.90+00:10:255:1111.6
467KNIOŁA Przemek 4JADWIŻYNM-1036M 46700:00:3700:26:01.7500:26:39.70+00:10:305:1211.5
468RĄCZKOWIAK Piotr 1195BYDGOSZCZM-30180M 46800:00:3000:26:04.3000:26:34.50+00:10:325:1211.5
469PIÓRKOWSKI Rafał 577-M-40131M 46900:00:5400:26:04.4500:26:59.10+00:10:325:1311.5
470GROCHALA Michał 1038BYDGOSZCZM-30181M 47000:00:1700:26:04.5000:26:22.45+00:10:325:1311.5
471JANUSZEWSKI Marcin 431BYDGOSZCZM-30182M 47100:01:0600:26:06.1000:27:12.35+00:10:345:1311.5
472PASIŃSKI Waldemar 579BYDGOSZCZM-5027M 47200:00:2300:26:08.7000:26:31.75+00:10:375:1311.5
473TALAR Cezary 569BYDGOSZCZM-1037M 47300:00:3300:26:09.1500:26:42.65+00:10:375:1311.5
474KORDAS Jacek 29BYDGOSZCZM-2092M 47400:00:4200:26:11.3500:26:53.65+00:10:395:1411.5
475TUREK Mateusz 1468BYDGOSZCZM-2093M 47500:00:4000:26:11.5000:26:51.75+00:10:395:1411.5
476WIŚNIEWSKI Włodzimierz 61SPCTORUŃM-5028M 47600:01:3800:26:14.0500:27:52.15+00:10:425:1411.4
477WOLSKI Marek 1120BYDGOSZCZM-30183M 47700:01:2800:26:14.8000:27:43.10+00:10:435:1511.4
478STANISŁAWSKI Zdzisław 1399BYDGOSZCZM-60+5M 47800:00:5300:26:15.1000:27:08.85+00:10:435:1511.4
479ZIELIŃSKI Radosław 99BYDGOSZCZM-30184M 47900:00:1200:26:16.4500:26:29.30+00:10:445:1511.4
480GRACZYK Przemysław 923REH MED BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30185M 48000:01:4700:26:20.7500:28:08.60+00:10:495:1611.4
481SIEŃSKI Jacek 1090RUN BYDGOSZCZNIEMCZM-5029M 48100:01:5100:26:21.1500:28:12.35+00:10:495:1611.4
482DOLATA Łukasz 1309STRZELCE GÓRNESTRZELCE GÓRNEM-30186M 48200:01:0900:26:21.6500:27:30.65+00:10:505:1611.4
483BORYS Rafał 1144BYDGOSZCZM-40132M 48300:00:4100:26:22.3500:27:03.80+00:10:505:1611.4
484DOBRZAŃSKI Dariusz 3133GRAVITYBYDGOSZCZM-2094M 48400:01:3700:26:23.6500:28:01.00+00:10:525:1611.4
485HÖFT Karol 940SPECIALSPACEKRUSZYN KRAJEŃSKIM-2095M 48500:01:3800:26:23.7500:28:02.35+00:10:525:1611.4
486ŁUKASIEWICZ Krzysztof 126BYDGOSZCZM-40133M 48600:01:2800:26:24.1500:27:52.35+00:10:525:1611.4
487SMUCZYŃSKI Wojciech 432BYDGOSZCZM-30187M 48700:01:2500:26:26.9500:27:52.65+00:10:555:1711.3
488FOJUTOWSKI Sławomir 1457BYDGOSZCZM-40134M 48800:01:1400:26:29.2000:27:43.75+00:10:575:1711.3
489WILCZYŃSKI Jacek 300BYDGOSZCZM-40135M 48900:01:0800:26:30.0500:27:38.40+00:10:585:1811.3
490BANDOCH Jacek 213BYDGOSZCZM-2096M 49000:01:1000:26:30.1500:27:40.65+00:10:585:1811.3
491NIEWIEDZIAŁA Artur 233BYDGOSZCZM-40136M 49100:00:1500:26:30.3500:26:45.50+00:10:585:1811.3
492PATKOWSKI Maciej 1494BYDGOSZCZM-30188M 49200:01:0300:26:30.7500:27:34.60+00:10:595:1811.3
493JANKOWSKI Szymon 859BYDGOSZCZM-1038M 49300:00:5700:26:32.5000:27:29.70+00:11:005:1811.3
494BAŁYS Łukasz 1117BYDGOSZCZM-2097M 49400:00:2300:26:32.8000:26:55.80+00:11:015:1811.3
495BAŁYS Krzysztof 1124BYDGOSZCZM-2098M 49500:00:2200:26:32.8000:26:55.45+00:11:015:1811.3
496KASPROWICZ Piotr 1258JW 1515BYDGOSZCZM-30189M 49600:00:3200:26:33.2500:27:05.30+00:11:015:1811.3
497SZMYRGAŁA Zdzisław 610BYDGOSZCZM-5030M 49700:00:5900:26:33.4000:27:33.15+00:11:015:1811.3
498CISZEWSKI Paweł 1417BRZOSTOWO 30AM-30190M 49800:00:5000:26:34.5500:27:25.35+00:11:025:1911.3
499SZYMCZAK Piotr 1233OCULUS - NIEWIDOMIŁĘCZYCAM-30191M 49900:00:5800:26:36.1000:27:34.30+00:11:045:1911.3
500KWIATKOWSKI Marcin 1107FORDONRUNNERSBYDGOSZCZM-30192M 50000:01:3100:26:36.7000:28:07.85+00:11:055:1911.3
501KOTECKI Marcin 161GANG KOCURABYDGOSZCZM-30193M 50100:01:0400:26:42.8000:27:47.75+00:11:115:2011.2
502BOROWICKI Paweł 1059BYDGOSZCZM-30194M 50200:00:3100:26:43.1000:27:14.25+00:11:115:2011.2
503WAWRZYNIAK Andrzej 58122. ODNBYDGOSZCZM-5031M 50300:01:2200:26:43.4000:28:05.90+00:11:115:2011.2
504CZARNECKI Marek 798CHEŁMNOM-40137M 50400:00:2900:26:44.6000:27:14.35+00:11:135:2111.2
505KRUK Łukasz 520BYDGOSZCZM-1039M 50500:00:4900:26:50.9000:27:40.55+00:11:195:2211.2
506KRUK Szymon 521BYDGOSZCZM-1040M 50600:00:4900:26:51.5000:27:41.15+00:11:195:2211.2
507WOLAN Krzysztof 15BYDGOSZCZM-30195M 50700:00:4900:26:51.8000:27:40.85+00:11:205:2211.2
508LUCZAK Adrian 1446BYDGOSZCZM-2099M 50800:00:4000:26:53.6000:27:34.45+00:11:225:2211.2
509KRUK Krzysztof 519BYDGOSZCZM-40138M 50900:00:4900:26:53.8000:27:43.45+00:11:225:2211.2
510MŁODZIKOWSKI Dariusz 1025CHEŁMNOM-30196M 51000:00:2900:26:54.8500:27:24.75+00:11:235:2311.1
511NIEDBALSKI Edward 584BYDGOSZCZM-60+6M 51100:00:3700:26:55.3500:27:32.40+00:11:235:2311.1
512BLEJA Krystian 434BYDGOSZCZM-30197M 51200:00:4300:26:56.2500:27:40.10+00:11:245:2311.1
513PORCZEK Bartłomiej 1377BYDGOSZCZM-20100M 51300:01:0800:26:56.6500:28:04.70+00:11:255:2311.1
514DOMINICZAK Robert 1194CIELEM-5032M 51400:00:4200:26:57.6000:27:39.65+00:11:265:2311.1
515KRZYŻYŃSKI Oskar 270BYDGOSZCZM-40139M 51500:00:1900:26:58.6000:27:18.40+00:11:275:2311.1
516HANKIEWICZ Krzysztof 979BYDGOSZCZM-30198M 51600:00:3500:26:59.0000:27:34.30+00:11:275:2311.1
517GUŹDZIOŁ Jarek 49TBKM WILK SOLEC KUJAWSKISOLEC KUJAWSKIM-40140M 51700:01:0500:27:01.4500:28:07.25+00:11:295:2411.1
518JASKÓLSKI Andrzej 781BYDGOSZCZM-40141M 51800:00:3300:27:03.8500:27:36.85+00:11:325:2411.1
519GÓRA Edward 7781BLOGPAPOWO BISKUPIEM-40142M 51900:00:3100:27:07.3500:27:38.35+00:11:355:2511.1
520WÓJCIK Jakub 823BYDGOSZCZM-1041M 52000:00:1400:27:08.7000:27:23.00+00:11:375:2511
521RATAJCZAK Michał 1420KUŹNIA SIŁYBYDGOSZCZM-30199M 52100:01:1700:27:11.8000:28:29.55+00:11:405:2611
522PERA Marek 1302BYDGOSZCZM-30200M 52200:01:1000:27:13.3500:28:24.05+00:11:415:2611
523RYBCZYŃSKI Ryszard 379BYDGOSZCZM-5033M 52300:00:2600:27:14.4000:27:41.25+00:11:425:2711
524BORAKIEWICZ Przemysław 222GOŁAŃCZM-30201M 52400:01:1700:27:14.5500:28:31.55+00:11:425:2611
525JAGIELSKI Łukasz 870BYDGOSZCZM-30202M 52500:00:4100:27:15.1000:27:56.25+00:11:435:2711
526DUDZIŃSKI Paweł 457BYDGOSZCZM-30203M 52600:01:1500:27:15.9500:28:31.70+00:11:445:2711
527GROSZKOWSKI Henryk 1213OCULUS - NIEWIDOMIWARSZAWAM-60+7M 52700:00:0600:27:16.3500:27:22.45+00:11:445:2711
528DOLNY Kajetan 1166BYDGOSZCZM-1042M 52800:01:3800:27:17.8000:28:56.35+00:11:465:2711
529GOŁECKI Jacek 676BIECHOWOM-30204M 52900:01:3100:27:19.3500:28:50.40+00:11:475:2711
530OSSOWSKI Łukasz 733BYDGOSZCZM-30205M 53000:01:5000:27:24.8500:29:15.10+00:11:535:2910.9
531CHABOWSKI Karol 1140BYDGOSZCZM-30206M 53100:00:2300:27:25.2000:27:48.75+00:11:535:2910.9
532KULPA Szymon 274BRONIEWOM-30207M 53200:01:0400:27:26.2000:28:30.90+00:11:545:2910.9
533JENCZEWSKI Szymon 95ALBATROSYCIECHOCINM-20101M 53300:00:3400:27:27.7500:28:02.55+00:11:565:2910.9
534BRZOZOWSKI Krzysztof 107BYDGOSZCZM-30208M 53400:00:5500:27:29.1500:28:24.55+00:11:575:2910.9
535MADEJ Adam 361WABYDGOSZCZM-20102M 53500:00:4700:27:29.9500:28:17.45+00:11:585:3010.9
536KĘDZIERSKI Wojciech 962BYDGOSZCZM-40143M 53600:00:2000:27:30.3500:27:51.10+00:11:585:3010.9
537GUZ Piotr 995-BYDGOSZCZM-40144M 53700:01:2900:27:30.5500:29:00.20+00:11:585:3010.9
538BEBYN Marek 950OSIELSKOM-20103M 53800:00:4100:27:30.5500:28:12.50+00:11:585:3010.9
539RUTKOWSKI Tomasz 101BYDGOSZCZM-40145M 53900:00:1600:27:31.5000:27:48.30+00:11:595:3010.9
540ZIÓŁKOWSKI Marek 546BIAŁE BŁOTAM-30209M 54000:01:1800:27:34.8000:28:53.15+00:12:035:3110.9
541DROB Julian 373BYDGOSZCZM-20104M 54100:00:0000:27:35.1500:27:35.15+00:12:035:3110.9
542SKUBISZAK Jacek 1256BYDDGOSZCZM-40146M 54200:00:2900:27:35.3500:28:05.30+00:12:035:3110.9
543JEŻOWSKI Sławomir 1216OCULUS - NIEWIDOMIWARSZAWAM-5034M 54300:00:5800:27:36.0500:28:34.25+00:12:045:3110.9
544CIARKOWSKI Mirosław 939-INOWROCŁAWM-30210M 54400:00:2900:27:36.1500:28:05.40+00:12:045:3110.9
545ANDRYSZAK Łukasz 1069WARSZAWAM-30211M 54500:01:0500:27:40.1000:28:45.60+00:12:085:3210.8
546WIŚNIEWSKI Krzysztof 1499TRISPACE BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5035M 54600:01:2000:27:41.8500:29:02.45+00:12:105:3210.8
547LEWANDOWSKI Pawel 120BYDGOSZCZM-30212M 54700:01:0300:27:43.1000:28:46.85+00:12:115:3210.8
548KOZAKIEWICZ Marcin 37NAKŁO NAD NOTECIĄM-40147M 54800:00:3800:27:43.5500:28:21.70+00:12:115:3210.8
549BACH Bartłomiej 838LUZINOM-20105M 54900:01:3400:27:44.6000:29:18.85+00:12:135:3210.8
550GNIOT Wojciech 422MINIKOWOM-1043M 55000:00:5200:27:45.0500:28:38.00+00:12:135:3310.8
551GADZIŃSKI Jakub 303POTULICEM-1044M 55100:00:3900:27:45.2500:28:24.45+00:12:135:3310.8
552GNIOT Henryk 421MINIKOWOM-40148M 55200:00:5200:27:45.3000:28:37.85+00:12:135:3310.8
553KUŚ Michał 759BYDGOSZCZM-30213M 55300:00:4200:27:46.0000:28:28.35+00:12:145:3310.8
554PRZEWOŹNIAK Rafał 513TRI FAMILYBYDGOSZCZM-20106M 55400:00:5500:27:46.9000:28:42.15+00:12:155:3310.8
555RĘDZINA Michał 127BYDGOSZCZM-30214M 55500:01:0300:27:47.0000:28:50.65+00:12:155:3310.8
556TWARDOWSKI Wojciech 363RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5036M 55600:01:2300:27:47.2500:29:10.90+00:12:155:3310.8
557GOLIK Krzysztof 282BYDGOSZCZM-30215M 55700:01:1900:27:52.9000:29:11.95+00:12:215:3410.8
558LECIEJEWSKI Błażej 268BYDGOSZCZM-20107M 55800:01:0200:27:54.7500:28:57.70+00:12:235:3510.7
559OJRZANOWSKI Waldemar 601BYDGOSZCZM-30216M 55900:00:5400:27:57.7000:28:52.35+00:12:265:3510.7
560CHMIELEWSKI Ireneusz 1284CZARNE STOPY.SMTORUŃM-5037M 56000:00:3900:27:58.7000:28:38.40+00:12:275:3510.7
561KARPIŃSKI Błażej 423BYDGOSZCZM-30217M 56100:01:1900:28:03.7000:29:23.50+00:12:325:3610.7
562PROSEK Krzysztof 1148BYDGOSZCZM-40149M 56200:01:0700:28:04.1000:29:11.75+00:12:325:3610.7
563WITKOWSKI Patryk 71ASTORIABYDGOSZCZM-1045M 56300:01:2000:28:04.2500:29:25.10+00:12:325:3710.7
564KAŁUŻNY Jakub 1289OFTALMIKABYDGOSZCZM-40150M 56400:00:5200:28:04.8000:28:57.55+00:12:335:3710.7
565BOROWCZAK Paweł 1341BYDGOSZCZM-20108M 56500:01:0900:28:05.1000:29:14.50+00:12:335:3710.7
566KAŁUŻNY Bartłomiej 1292OFTALMIKABYDGOSZCZM-40151M 56600:00:5200:28:06.1000:28:59.05+00:12:345:3710.7
567WITKOWSKI Paweł 69KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZM-1046M 56700:01:4200:28:06.5000:29:48.95+00:12:345:3710.7
568CHEŁMIŃSKI Dawid 1430ŁĄŻYNM-20109M 56800:00:2700:28:08.7500:28:36.40+00:12:375:3710.7
569WYPORKIEWICZ Jerzy 694WILCZE/OSIELSKOM-5038M 56900:00:5600:28:10.4500:29:07.00+00:12:385:3810.6
570SZTANKOWSKI Damian 1428BYDGOSZCZM-20110M 57000:00:2700:28:10.5000:28:37.55+00:12:385:3810.7
571SZECÓWKA Marcin 30BYDGOSZCZM-30218M 57100:01:1100:28:12.5000:29:24.00+00:12:405:3810.6
572MLICKI Marcin 1401BIAŁE BŁOTAM-40152M 57200:01:3500:28:13.9500:29:49.35+00:12:425:3810.6
573MAŁECKI Tomasz 1129ZŁOTNIKI KUJAWSKIEM-30219M 57300:00:3900:28:18.9500:28:58.75+00:12:475:3910.6
574KWIATKOWSKI Paweł 332KORONOWOM-20111M 57400:01:2800:28:22.1000:29:50.90+00:12:505:4010.6
575PRZYBYLSKI Adam 975BYDGOSZCZM-30220M 57500:01:2900:28:22.3000:29:51.35+00:12:505:4010.6
576PISARSKI Igor 666BYDGOSZCZM-20112M 57600:01:1500:28:23.0000:29:38.95+00:12:515:4010.6
577GRABOWSKI Klaudiusz 1351SLOW JOGGING BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5039M 57700:00:0400:28:25.4000:28:30.00+00:12:535:4110.6
578STEFAŃSKI Bartosz 378BYDGOSZCZM-1047M 57800:01:1900:28:25.7000:29:45.05+00:12:545:4110.6
579JAWORSKI Marek 477ADAM-POLBYDGOSZCZM-1048M 57900:01:1000:28:27.1000:29:37.15+00:12:555:4110.5
580STEFAŃSKI Marcin 375BYDGOSZCZM-40153M 58000:01:2000:28:28.9500:29:49.05+00:12:575:4110.5
581RATAJ Szymon 394ŁOCHOWOM-1049M 58100:00:5600:28:29.6000:29:25.80+00:12:585:4110.5
582GADZIŃSKI Tomasz 304POTULICEM-40154M 58200:00:3900:28:29.7500:29:09.05+00:12:585:4210.5
583RATAJ Maciej 393ŁOCHOWOM-40155M 58300:00:5600:28:29.7500:29:26.00+00:12:585:4210.5
584KIELMANN Marcin 1290BYDGOSZCZM-30221M 58400:01:1400:28:30.4000:29:44.65+00:12:585:4210.5
585CIECHANOWSKI Bartłomiej 1064ŚWIEKATOWOM-1050M 58500:01:1300:28:30.8000:29:44.75+00:12:595:4210.5
586WÓJCIK Tomasz 110BYDGOSZCZM-40156M 58600:01:0000:28:30.8500:29:31.60+00:12:595:4210.5
587RATAJ Krzysztof 220POLONIA BYDGOSZCZ SLAPOZNAŃM-30222M 58700:00:5400:28:31.4500:29:26.25+00:12:595:4210.5
588DEBNER Wojciech 1209OCULUS - NIEWIDOMIKORONWOM-30223M 58800:01:1600:28:32.8000:29:48.85+00:13:015:4210.5
589BŁAŻEJCZYK Paweł 1423BYDGOSZCZM-20113M 58900:01:1700:28:33.3500:29:51.00+00:13:015:4210.5
590OSSOWSKI Tomek 1065SEROCKM-20114M 59000:01:1300:28:34.3000:29:47.90+00:13:025:4210.5
591KULCZYŃSKI Przemysław 262TYPYGRUBEBYDGOSZCZM-30224M 59100:01:2100:28:35.1000:29:57.05+00:13:035:4310.5
592ORNATOWSKI Marcin 1265GORDON RUNKRUSZYN KRAJEŃSKIM-30225M 59200:00:5100:28:37.3500:29:29.25+00:13:055:4310.5
593SKÓRCZ Tomasz 948BYDGOSZCZM-5040M 59300:01:2300:28:37.7000:30:00.80+00:13:065:4310.5
594PIETRASZAK Tomasz 366RUN BYDGOSZCZBIAŁE BŁOTAM-40157M 59400:01:3000:28:41.8500:30:12.10+00:13:105:4410.5
595ROGUSZCZAK Maciej 864HAROMA TEAMBIAŁE BŁOTAM-40158M 59500:01:2000:28:43.4000:30:03.40+00:13:115:4410.4
596CHILEWSKI Jan 526WISELKA BYDGOSZCZSTRZELCE GÓRNEM-1051M 59600:01:2300:28:45.0000:30:08.60+00:13:135:4510.4
597HOLC Radosław 1293OFTALMIKA (SYMPATYK)BYDGOSZCZM-20115M 59700:00:5200:28:49.0000:29:41.15+00:13:175:4510.4
598FORBOT Piotr 1287OFTALMIKABYDGOSZCZM-20116M 59800:00:5200:28:49.4000:29:41.55+00:13:175:4510.4
599CHILEWSKI Arkadiusz 277CB163STRZELCE GÓRNEM-40159M 59900:01:2300:28:50.2500:30:13.35+00:13:185:4610.4
600GRALAK Jacek 2188 K-P BWOTBYDGOSZCZM-40160M 60000:01:0000:28:54.9500:29:55.15+00:13:235:4710.4
601PRZYBYSZEWSKI Marcin 595OSIELSKOM-40161M 60100:00:2400:28:57.9000:29:22.15+00:13:265:4710.4
602RATAJCZAK Marcel 968BYDGOSZCZM-1052M 60200:00:3900:29:04.3000:29:43.35+00:13:325:4810.3
603WESOŁEK Kacper 1497PROJECT SOCIETYBYDGOSZCZM-30226M 60300:00:3400:29:12.7500:29:47.50+00:13:415:5010.3
604FABROWSKI Dawid 25BYDGOSZCZM-30227M 60400:01:3700:29:16.5000:30:54.25+00:13:445:5110.2
605RATAJCZAK Arkadiusz 965BYDGOSZCZM-40162M 60500:00:3800:29:19.6000:29:58.50+00:13:485:5210.2
606KUBIAK Tomasz 562DOBRCZM-5041M 60600:01:2500:29:19.8500:30:45.50+00:13:485:5210.2
607DRYLL Dominik 257BYDGOSZCZM-1053M 60700:00:1900:29:20.4000:29:40.00+00:13:485:5210.2
608ŁUCZKOWSKI Rafał 1151JAK NIE ZEMDLEJĘ TO DOBIEGNĘBYDGOSZCZM-30228M 60800:00:1100:29:21.1000:29:32.55+00:13:495:5210.2
609DRYLL Marek 255BYDGOSZCZM-40163M 60900:00:1900:29:22.0000:29:41.70+00:13:505:5210.2
610GWÓŹDŹ Kamil 772TKKF WODNIK WIĘCBORK - BIEGAJĄCA RODZINKAWIĘCBORKM-20117M 61000:00:4600:29:23.7000:30:10.15+00:13:525:5210.2
611GWÓŹDŹ Orest 775TKKF WODNIK WIĘCBORK - BIEGAJĄCA RODZINKAWIĘCBORKM-1054M 61100:00:4500:29:24.2500:30:09.85+00:13:525:5210.2
612GWÓŹDŹ Nataniel 774TKKF WODNIK WIĘCBORK - BIEGAJĄCA RODZINKAWIĘCBORKM-1055M 61200:00:4500:29:24.4000:30:09.70+00:13:525:5210.2
613PRZEWŁOCKI Sławomir 1068KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM-60+8M 61300:01:1600:29:24.6000:30:41.40+00:13:535:5310.2
614RÓŻAŃSKI Janusz 1035BYDGOSZCZM-5042M 61400:00:2300:29:25.5000:29:49.40+00:13:535:5310.2
615WESOŁOWSKI Wiktor 551BYDGOSZCZM-1056M 61500:01:0400:29:26.6000:30:31.55+00:13:555:5310.2
616GRUBICH Kacper 607BYDGOSZCZM-1057M 61600:00:5900:29:30.8500:30:30.05+00:13:595:5410.2
617WESOŁOWSKI Tomasz 553BYDGOSZCZM-40164M 61700:01:0500:29:31.2500:30:36.50+00:13:595:5410.2
618JAWORSKI Kamil 1465BYDGOSZCZM-30229M 61800:01:2400:29:32.5500:30:56.90+00:14:005:5410.2
619MURAWKA Rafał 1049KUSOWOM-1058M 61900:01:1700:29:32.6000:30:50.20+00:14:015:5410.2
620PALIGA Mateusz 445RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-20118M 62000:01:4700:29:34.4500:31:21.80+00:14:025:5410.1
621KARADAG Burak Can 1252KPSWBYDGOSZCZM-20119M 62100:01:2800:29:34.5500:31:03.30+00:14:025:5510.1
622FORBOT Łukasz 1366M-20120M 62200:00:5000:29:36.1500:30:26.85+00:14:045:5510.1
623MIERZWA Damian 402RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-30230M 62300:01:4400:29:36.8500:31:21.50+00:14:055:5510.1
624PALIGA Antoni 446RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-5043M 62400:01:4500:29:36.9000:31:22.30+00:14:055:5510.1
625KANNEBERG Maciej 387RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-20121M 62500:01:4400:29:37.0000:31:21.45+00:14:055:5510.1
626PISZCZ Andrzej 1185BIAŁE BŁOTAM-40165M 62600:01:1000:29:37.0000:30:47.40+00:14:055:5510.1
627PALIGA Radosław 447RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-1059M 62700:01:4300:29:37.6500:31:21.25+00:14:065:5510.1
628KABAT Jakub 410RUN TEAM SĘPOLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KR.M-1060M 62800:01:4400:29:37.7000:31:22.05+00:14:065:5510.1
629JANKE Damian 875RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-30231M 62900:01:4400:29:37.7500:31:22.10+00:14:065:5510.1
630GROSKOP Grzegorz 380RUN TEAM SĘPOLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-20122M 63000:01:4300:29:38.9500:31:22.80+00:14:075:5510.1
631JAZIENICKI Hubert 1354SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-20123M 63100:01:3900:29:39.7000:31:19.25+00:14:085:5610.1
632JAWORSKI Mateusz 476ADAM-POLBYDGOSZCZM-1061M 63200:01:1000:29:41.8500:30:52.35+00:14:105:5610.1
633MICHALAK Mariusz 1359BYDGOSZCZM-40166M 63300:00:2700:29:44.4500:30:11.45+00:14:125:5610.1
634GRUBICH Arkadiusz 608NIEMCZM-40167M 63400:00:5800:29:44.5500:30:43.45+00:14:125:5710.1
635CEMKE Tomasz 1105BYDGOSZCZM-40168M 63500:01:1600:29:46.9500:31:03.05+00:14:155:5710.1
636LOOSE Łukasz 1003SŁUPOWIECM-20124M 63600:00:5600:29:47.8000:30:44.55+00:14:165:5710.1
637OLKOWSKI Eugeniusz 585BYDGOSZCZM-60+9M 63700:01:3700:29:47.9000:31:25.40+00:14:165:5710.1
638MURAWKA Łukasz 1047KUSOWOM-30232M 63800:01:1700:29:48.3500:31:06.15+00:14:165:5710.1
639GLAMA Remigiusz 1132LNIANO TEAMBRZEMIONAM-30233M 63900:00:4400:29:48.4500:30:32.45+00:14:165:5710.1
640GRUSZKA Marek 264MAKSYMILIANOWOM-5044M 64000:00:2200:29:48.7500:30:10.75+00:14:175:5710.1
641KOSMALA Mateusz 934BYDGOSZCZM-20125M 64100:00:5600:29:49.0500:30:45.05+00:14:175:5710.1
642TOMCZAK Krzysztof 77STRZELEWOM-30234M 64200:00:1200:29:50.1500:30:02.70+00:14:185:5810.1
643KURTYSIAK Roman 842BYDGOSZCZM-5045M 64300:01:1900:29:55.8500:31:15.00+00:14:245:5910
644LEWANDOWSKI Jarosław 570BYDGOSZCZM-30235M 64400:01:4300:29:56.0000:31:39.25+00:14:245:5910
645BUTRYM Piotr 307BYDGOSZCZM-30236M 64500:01:4300:29:56.2500:31:39.30+00:14:245:5910
646BANNACH Aleksander 543BYDGOSZCZM-20126M 64600:01:4000:29:57.3500:31:37.95+00:14:255:5910
647PIETKUN Ryszard 748BYDGOSZCZM-60+10M 64700:01:4000:29:58.7500:31:38.80+00:14:275:5910
648BELIŃSKI Maciej 185TYPYGRUBEBYDGOSZCZM-30237M 64800:01:2400:29:59.0000:31:23.20+00:14:275:5910
649LUDKOWSKI Filip 123M-1062M 64900:00:4400:29:59.6500:30:43.90+00:14:285:5910
650KORBEL Marian 1248BYDGOSZCZM-40169M 65000:00:4600:30:00.6000:30:46.85+00:14:296:0010
651LUDKOWSKI Dawid 343M-30238M 65100:00:4400:30:03.2500:30:47.95+00:14:316:0010
652KANDER Michał 1057BYDGOSZCZM-30239M 65200:01:3300:30:04.5000:31:37.70+00:14:326:0010
653GRZELAK Łukasz 497BYDGOSZCZNASTARTBYDGOSZCZM-40170M 65300:01:4600:30:04.9000:31:51.50+00:14:336:0110
654ROSZCZYN Kamil 276BYDGOSZCZM-20127M 65400:01:3500:30:09.2500:31:44.65+00:14:376:0110
655CISEWSKI Mateusz 121BYDGOSZCZM-20128M 65500:01:0700:30:11.4000:31:18.50+00:14:396:029.9
656SZELĄGOWSKI Tomasz 1137BYDGOSZCZM-40171M 65600:00:0500:30:11.8000:30:17.25+00:14:406:029.9
657CHOLEWCZYŃSKI Dariusz 1211OCULUS - NIEWIDOMITARNOWSKIE GÓRYM-40172M 65700:01:2200:30:12.7000:31:34.70+00:14:416:029.9
658SYBILA Michał 663BYDGOSZCZM-30240M 65800:01:1700:30:13.9000:31:30.95+00:14:426:029.9
659BUCHHOLZ Krzysztof 240BYDGOSZCZM-5046M 65900:00:3700:30:15.8500:30:52.95+00:14:446:039.9
660GRALLA Łukasz 1098BYDGOSZCZM-30241M 66000:01:3600:30:17.2000:31:53.55+00:14:456:039.9
661MACHNIKOWSKI Rafał 1221OCULUS - NIEWIDOMITORUŃM-40173M 66100:00:5600:30:19.5500:31:16.50+00:14:476:049.9
662BOROWIEC Michał 655BRZOZAM-30242M 66200:01:1600:30:20.0500:31:36.80+00:14:486:049.9
663ŚWIERCZYŃSKI Marcin 1495ATHLETICOMED.PLOSIELSKOM-30243M 66300:01:3700:30:21.1000:31:58.50+00:14:496:049.9
664BADOWSKI Krzysztof 1202OCULUS - NIEWIDOMIBYDGOSZCZM-5047M 66400:00:5500:30:22.1500:31:17.30+00:14:506:049.9
665KOT Franciszek 550BBL INOWROCLAWINOWROCŁAWM-60+11M 66500:00:3400:30:22.7500:30:56.75+00:14:516:049.9
666JAŻDŻEWSKI Kacper 1224OCULUS - NIEWIDOMIPRZECŁAWM-20129M 66600:01:0800:30:25.9000:31:34.40+00:14:546:059.9
667WÓJCIK Piotr 111BYDGOSZCZM-1063M 66700:00:5900:30:25.9500:31:25.15+00:14:546:059.9
668SKĄPSKI Łukasz 1232OCULUS - NIEWIDOMIBYDGOSZCZM-30244M 66800:01:0800:30:26.0500:31:34.10+00:14:546:059.9
669STACHEWICZ Slawomir 619NIEMCZM-40174M 66900:00:5500:30:30.2500:31:25.65+00:14:586:069.8
670KALACZYŃSKI Grzegorz 1310BYDGOSZCZM-40175M 67000:01:2900:30:30.6000:32:00.25+00:14:596:069.8
671MARCINKOWSKI Kamil 1363BRAKBYDGOSZCZM-20130M 67100:01:2400:30:30.8000:31:55.75+00:14:596:069.8
672DEPTUŁA Stanisław 732NIE ZRZESZONYBYDGOSZCZM-1064M 67200:01:1500:30:32.0000:31:47.35+00:15:006:069.8
673LEMAŃSKI Kacper 673BYDGOSZCZM-1065M 67300:01:1200:30:32.5500:31:45.25+00:15:006:069.8
674GILL Daniel 388BYDGOSZCZM-30245M 67400:01:0000:30:35.3000:31:35.55+00:15:036:079.8
675BORKOWSKI Paweł 245BYDGOSZCZM-20131M 67500:01:1600:30:35.9000:31:52.45+00:15:046:079.8
676KRUPA Błażej 279CIMAT BIEGABYDGOSZCZM-30246M 67600:01:4800:30:38.3000:32:26.50+00:15:066:079.8
677DANIELEK Adam 39BIEGAM, ŻEBY SIĘ NIE SPOCIĆ!BYDGOSZCZM-40176M 67700:01:0600:30:40.5500:31:46.55+00:15:086:089.8
678SMERLIŃSKI Robert 532-BYDGOSZCZM-40177M 67800:01:4000:30:41.6500:32:21.65+00:15:106:089.8
679LEWICKI Jarek 1050BYDGOSZCZM-30247M 67900:01:3100:30:44.8500:32:16.10+00:15:136:099.8
680BIERNACKI Łukasz 813BYDGOSZCZM-40178M 68000:01:3200:30:48.6500:32:21.10+00:15:176:099.7
681BIERNACKI Wojtek 812BYDGOSZCZM-1066M 68100:01:3200:30:48.8000:32:21.15+00:15:176:099.7
682MATTHEWS Karol 1368BYDGOSZCZM-30248M 68200:00:5300:30:48.8000:31:42.35+00:15:176:099.7
683SENDEL Sebastian 1062BYDGOSZCZM-30249M 68300:01:3400:30:50.9500:32:25.90+00:15:196:109.7
684PIJAROWSKI Milan 1147KU BLISKOŚCIBYDGOSZCZM-1067M 68400:00:5900:30:51.6000:31:50.80+00:15:206:109.7
685ŻURAWSKI Michał 219RUN LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM-40179M 68500:01:3000:30:58.5000:32:28.60+00:15:266:119.7
686WISNIEWSKI Tadeusz 982TRZEBIEŁUCH27M-5048M 68600:01:1000:31:02.4000:32:13.05+00:15:306:129.7
687DEPTUŁA Wojciech 730NIE ZRZESZONYBYDGOSZCZM-60+12M 68700:01:1500:31:03.1500:32:18.25+00:15:316:129.7
688ZAGALAK Rafał 430BYDGOSZCZM-40180M 68800:00:4800:31:05.6500:31:54.55+00:15:346:139.6
689RYBCZYŃSKI Grzegorz 634BYDGOSZCZM-20132M 68900:00:5600:31:07.0500:32:03.70+00:15:356:139.6
690RACZYCKI Tomasz 1429PAWLOWEKM-40181M 69000:00:4500:31:10.3500:31:55.80+00:15:386:149.6
691KRÓLAK Tomasz 832POZNAŃM-30250M 69100:00:2300:31:11.4500:31:34.55+00:15:396:149.6
692KALISZEWSKI Sławomir 203KRBIAŁE BŁOTAM-30251M 69200:00:3800:31:12.3500:31:51.10+00:15:406:149.6
693KLAFETKA Mateusz 966BYDGOSZCZM-20133M 69300:01:2700:31:12.8500:32:39.95+00:15:416:149.6
694HARACEWIAT Cezary 214BYDGOSZCZM-5049M 69400:01:0500:31:13.7000:32:19.30+00:15:426:149.6
695JUREK Sławomir 1163FUNDACJA HORYZONTZŁOTNIKI KUJAWSKIEM-40182M 69500:00:5300:31:14.1000:32:07.55+00:15:426:149.6
696SPYCHAJ Piotr 1471BYDGOSZCZM-30252M 69600:01:0100:31:14.5500:32:16.25+00:15:426:159.6
697SOCHALSKI Dariusz 1472BYDGOSZCZM-30253M 69700:01:0100:31:14.6500:32:16.60+00:15:436:159.6
698MIECH Wiesław 1226OCULUS - NIEWIDOMIPŁOCKM-60+13M 69800:00:0000:31:18.2000:31:18.20+00:15:466:159.6
699BUZALSKI Robert 395ORANGE POLSKABYDGOSZCZM-40183M 69900:00:2700:31:21.5000:31:49.05+00:15:496:169.6
700KALISZEWSKI Wojciech 313KRBIAŁE BŁOTAM-30254M 70000:00:1600:31:25.3000:31:41.30+00:15:536:179.5
701BYCZYŃSKI Michał 1394BYDGOSZCZM-20134M 70100:01:4000:31:28.5000:33:08.80+00:15:566:179.5
702PREDER Bartosz 1415BYDGOSZCZM-40184M 70200:01:2400:31:29.1500:32:53.85+00:15:576:179.5
703ZAWADA Bartosz 615BYDGOSZCZM-30255M 70300:01:3100:31:30.6000:33:01.95+00:15:596:189.5
704ZIELIŃSKI Stanisław 903GORDON RUNBYDGOSZCZM-30256M 70400:00:5100:31:32.4500:32:23.55+00:16:006:189.5
705POWAŁKA Grzegorz 1231OCULUS - NIEWIDOMIWARSZAWAM-5050M 70500:00:0000:31:35.2000:31:35.20+00:16:036:199.5
706MIKUŁA Tomasz 308GORDON RUNRYNARZEWOM-30257M 70600:01:3200:31:37.6000:33:10.25+00:16:066:199.5
707URBANSKI Hubert 572RUN TEAM PRUSZCZPRUSZCZM-1068M 70700:01:3200:31:38.3000:33:10.85+00:16:066:199.5
708URBANSKI Piotr 571RUN TEAM PRUSZCZPRUSZCZM-40185M 70800:01:3200:31:38.3500:33:10.70+00:16:066:199.5
709ZAKRZEWSKI Adam 112BIAŁE BŁOTAM-20135M 70900:00:5400:31:42.4500:32:36.70+00:16:106:209.5
710GAWROŃSKI Bartosz 918BARCINM-20136M 71000:00:5900:31:48.3000:32:48.20+00:16:166:219.4
711OWCZARZ Łukasz 583BYDGOSZCZM-30258M 71100:00:4700:31:50.6500:32:37.80+00:16:196:229.4
712HEJANKOWSKI Sebastian 999BYDGOSZCZM-30259M 71200:01:1500:31:51.0000:33:06.75+00:16:196:229.4
713LUBIŃSKI Robert 878CS GROUP RUNNERS TEAMBYDGOSZCZM-30260M 71300:01:0400:31:56.5500:33:01.05+00:16:246:239.4
714BIELUSZEWSKI Artur 597BBTSBYDGOSZCZM-40186M 71400:01:2000:32:02.8000:33:23.65+00:16:316:249.4
715ZAREMBA Rafał 338MAKSYMILIANOWOM-30261M 71500:01:1800:32:03.6500:33:22.10+00:16:326:249.4
716KUŁAKOWSKI Robert 1131#BBKTSTORUŃM-40187M 71600:00:2600:32:09.7500:32:36.45+00:16:386:269.3
717STREHLKE Łukasz 1385AKPIAMETALKRUSZYN KRAJEŃSKIM-30262M 71700:00:3300:32:12.4500:32:46.35+00:16:406:269.3
718STREHLKE Szymon 1416AKPIAMETALKRUSZYN KRAJEŃSKIM-1069M 71800:00:3300:32:12.6500:32:46.25+00:16:416:269.3
719WIŚNIEWSKI Adam 36BYDGOSZCZM-30263M 71900:01:1100:32:15.2000:33:27.00+00:16:436:279.3
720DUDZIAK Michał 96CPR BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30264M 72000:01:1800:32:20.4000:33:39.35+00:16:486:289.3
721CHWIAŁKOWSKI Maksymilian 1279BYDGOSZCZM-1070M 72100:01:2600:32:29.6000:33:56.45+00:16:586:309.2
722DUDZIAK Adam 1159URZĄD MIASTA BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM-40188M 72200:01:3800:32:29.6500:34:07.75+00:16:586:299.2
723DANILEWICZ Ryszard 1410WARSZAWAM-40189M 72300:00:3500:32:32.0500:33:07.95+00:17:006:309.2
724JEDRZEJCZYK Jacek 397BYDGOSZCZM-40190M 72400:00:3800:32:42.6000:33:20.65+00:17:116:329.2
725ORLIŃSKI Andrzej 1033BYDGOSZCZM-40191M 72500:01:1400:32:45.3000:34:00.05+00:17:136:339.2
726PATRZAŁEK Tomasz 616BYDGOSZCZM-40192M 72600:00:3400:32:50.8000:33:24.90+00:17:196:349.1
727GROCHOWSKI Patryk 180BYDGOSZCZM-30265M 72700:01:0700:32:52.6500:34:00.05+00:17:216:349.1
728SKARBIŃSKI Krzysztof 1323BYDGOSZCZM-20137M 72800:01:1200:32:56.3500:34:09.05+00:17:246:359.1
729PÓŁGĘSEK Rafał 243SOLEC KUJAWSKIM-40193M 72900:01:0400:33:06.7000:34:11.35+00:17:356:379.1
730CZUBEK Bartek 272BYDGOSZCZM-30266M 73000:01:3600:33:08.7500:34:45.00+00:17:376:379
731CENTAŁA Jarosław 1261CIASTECZKOWE POTWORKIBYDGOSZCZM-30267M 73100:01:2700:33:18.2000:34:45.60+00:17:466:399
732CZAJKOWSKI Maciej 1177WŁOCŁAWEKM-1071M 73200:00:1500:33:22.3500:33:37.95+00:17:506:409
733KAŁEK Artur 846KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-40194M 73300:01:1300:33:28.5500:34:42.35+00:17:566:419
734JAWORSKI Krzysztof 949BYDGOSZCZM-40195M 73400:01:1300:33:29.7000:34:43.15+00:17:586:429
735KOŁODZIŃSKI Łukasz 988BYDGOSZCZM-20138M 73500:00:1200:33:31.9500:33:44.35+00:18:006:428.9
736KUŹNIAR Patryk 371BYDGOSZCZM-20139M 73600:01:2600:33:38.3500:35:04.35+00:18:066:438.9
737BOJARSKI Jarosław 941BYDGOSZCZM-5051M 73700:01:3300:33:43.2500:35:16.80+00:18:116:448.9
738PYJOS Marcin 1356ATOSBYDGOSZCZM-30268M 73800:00:4000:33:47.1500:34:27.90+00:18:156:458.9
739ZALEWSKI Łukasz 133BYDGOSZCZM-40196M 73900:01:4400:33:47.5000:35:31.95+00:18:156:458.9
740PTASZYŃSKI Mateusz 1406BYDGOSZCZM-20140M 74000:01:3500:33:48.9500:35:24.20+00:18:176:458.9
741KRAJNIAK Jarosław 906HARPAGAN TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-20141M 74100:00:4500:33:57.0000:34:42.30+00:18:256:478.8
742JAWORSKI Marek 14630MAŁE RADOWISKAM-30269M 74200:01:2300:34:55.0500:36:18.05+00:19:236:598.6
743PORA Dariusz 1039BYDGOSZCZM-5052M 74300:01:0000:35:02.8500:36:03.45+00:19:317:008.6
744BIELENNY Michał 652BYDGOSZCZM-60+14M 74400:01:3300:35:20.0000:36:53.70+00:19:487:048.5
745POCHOWSKI Mariusz 1384BYDGOSZCZM-30270M 74500:01:0800:35:23.7500:36:31.80+00:19:527:048.5
746MAJEWSKI Tomasz 1332SZKOŁA PODSTAWOWA NR 66 W BYDGOSZCZYUNISŁAWM-40197M 74600:01:4700:35:27.3000:37:14.55+00:19:557:058.5
747ŚCIŚLAK Wojciech 1096BYDGOSZCZM-20142M 74700:00:2500:35:44.1500:36:09.35+00:20:127:088.4
748KOWALSKI Tymoteusz 973BYDGOSZCZM-1072M 74800:01:3400:35:53.6000:37:28.15+00:20:227:108.4
749SAPA Dariusz 1255BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM-5053M 74900:01:2300:35:53.8500:37:17.65+00:20:227:108.4
750KOWALSKI Piotr 971BYDGOSZCZM-40198M 75000:01:3400:35:55.3000:37:29.65+00:20:237:118.4
751KAMIŃSKI Jakub 80QBOWICZ RODZINNA MAFIA BIEGOWANIEMCZM-1073M 75100:01:1200:36:12.9500:37:25.50+00:20:417:148.3
752ŁANOCH Janusz 1043BYDGOSZCZM-5054M 75200:01:0100:36:21.4000:37:22.45+00:20:497:168.3
753BULIŃSKI Arkadiusz 987BYDGOSZCZM-30271M 75300:01:2500:37:10.5000:38:35.85+00:21:387:268.1
754KEMPA Arkadiusz 767BYDGOSZCZM-40199M 75400:01:4100:37:14.1000:38:55.75+00:21:427:268.1
755WENGLER Sebastian 779BYDGOSZCZM-40200M 75500:00:2800:37:30.0500:37:58.70+00:21:587:308
756WALCZAK Marcin 641BYDGOSZCZM-40201M 75600:00:4400:37:35.3000:38:19.50+00:22:037:318
757KASZUBOWSKI Daniel 339BYDGOSZCZM-20143M 75700:01:2900:38:16.7500:39:45.90+00:22:457:397.8
758KONARZEWSKI Arkadiusz 166BYDGOSZCZM-40202M 75800:00:3600:39:02.2500:39:38.80+00:23:307:487.7
759HAMES Łukasz 731BYDGOSZCZM-30272M 75900:01:1700:39:03.4500:40:21.05+00:23:317:487.7
760RUDNICKI Michał 1327TASAK TEAMNOWA WIEŚ WIELKAM-30273M 76000:01:4200:39:15.3000:40:58.05+00:23:437:517.6
761DULIŃSKI Radosław 959SP NIEMCZNIEMCZM-1074M 76100:01:1300:39:56.8500:41:10.50+00:24:257:597.5
762KAWA Marcin 824CUKIER & SERCEBYDGOSZCZM-40203M 76200:01:2200:41:19.0000:42:41.00+00:25:478:157.3
763STEFAŃSKI Krzysztof 882BYDGOSZCZM-40204M 76300:01:2200:41:26.7000:42:48.75+00:25:558:177.2
764OLENDRZYŃSKI Mateusz 1229OCULUS - NIEWIDOMIBYDGOSZCZM-1075M 76400:01:03   
765IKS Patryk 1214OCULUS - NIEWIDOMIKONINM-20144M 76500:01:04   
Znaleziono 765 wynik(ów)