BYDGOSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2019

Organizator:
Aktywna Bydgoszcz
Data:
2019-11-11
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
1500
Wystartowało:
1283
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
1278
Na trasie:
5
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1ANDRZEJEWSKA Sylwia 130BYDGOSZCZK-3000:00:00
2RACZYCKI Tomasz 155PAWŁÓWEKM-4000:00:00
3NOWICKI Adam 238PentelBYDGOSZCZM-4000:00:00
4NOWAKOWSKA Monika 625BYDGOSZCZK-2000:00:00
5SZAŁECKI Maciej 786BYDGOSZCZM-3000:00:00
6TUBAJA Albert 1121Kabel Team BydgoszczBYDGOSZCZM-4000:00:00
7BADOWSKI Krzysztof 1328BYDGOSZCZM-5000:00:00
8CHMURZYŃSKI Tomasz 1332BYDGOSZCZM-5000:00:00
9SKĄPSKI Łukasz 1379BYDGOSZCZM-3000:00:00
10ZACHEJA Mriusz 1383TŁUSZCZM-4000:00:00
11PISARSKI Igor 1437BYDGOSZCZM-2000:00:00
12OSIŃSKI Dominik 1438OSIEKM-2000:00:00
13TUCZYŃSKI Sylwester Leon 116Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZM-2000:00:01
14FELCZAK Jakub 357BYDGOSZCZM-2000:00:01
15SIWKOWSKI Roman 473BIEGAM‚ BAIEGAMBYDGOSZCZM-5000:00:01
16GRUSZKA Gracjan 846CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ SLBYDGOSZCZM-2000:00:01
17MICHALAK Grzegorz 1143Świat Biegacza Fehlau Run TeamPOZNAŃM-2000:00:01
18MAĆKOWSKI Maciej 9UPS Bydgoszcz/TEAMOCHALBYDGOSZCZM-3000:00:02
19WIWATOWSKI Michał 115PRZYŁĘKIM-4000:00:02
20JAGODZIŃSKI Mateusz 253Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZM-2000:00:02
21TUCHOLSKI Bartłomiej 267Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZM-2000:00:02
22STANKIEWICZ Jacek 322BYDGOSZCZM-2000:00:02
23NIEMIR Tomasz 528KOZIEGŁOWYM-2000:00:02
24SZENK Marta 754BYDGOSZCZK-3000:00:02
25KRUPA Piotr 785WoodrunnersBYDGOSZCZM-3000:00:02
26SKIBA Łukasz 789Szymi TeamBYDGOSZCZM-3000:00:02
27GOŚCINIAK Michał 8023GravityBYDGOSZCZM-3000:00:02
28SKRZYNIARZ Hubert 912#ciągła_walka_z_BMIŁOCHOWOM-3000:00:02
29DROCIAK Michał 997OSOWA GÓRA TEAMBYDGOSZCZM-3000:00:02
30BORUCH Łukasz 1069BYDGOSZCZM-3000:00:02
31SZULC Patryk 1139ŁOCHOWOM-2000:00:02
32PAWŁOWSKI Tomasz 1181ZIELONKAM-2000:00:02
33KAWIECKI Paweł 39AkademiaMuzycznaBiegaNIDZICAM-2000:00:03
34KOZŁOWSKI Rafał 52Run pasjaBYDGOSZCZM-4000:00:03
35KUROWSKI Kamil 1053GravityBYDGOSZCZM-3000:00:03
36KOTULA Sławomir 334BYDGOSZCZM-3000:00:03
37GORZYCKI Dariusz 462Bydgoska Sekcja WKKKBYDGOSZCZM-4000:00:03
38BON Oliwier 464Bydgoska Sekcja WKKKBYDGOSZCZM-1000:00:03
39BANASZAK Arleta 547BYDGOSZCZK-4000:00:03
40SĄDOWSKI Adam 558Bydgoska Sekcja WKKKBYDGOSZCZM-1000:00:03
41ZIELIŃSKI Nicolas 663www‚olimpiasport.plBYDGOSZCZM-2000:00:03
42KUŁAKOWSKI Krzysztof 920RUN PASJABYDGOSZCZM-3000:00:03
43JARCZASZEK Krzysztof 945JANIKOWOM-3000:00:03
44WARSZAWSKI Przemysław 102081blpBYDGOSZCZM-3000:00:03
45CHODKIEWICZ Tomasz 1079GardenFlora MTB TeamBYDGOSZCZM-4000:00:03
46GUTKOWSKI Jakub 1167BYDGOSZCZM-3000:00:03
47PIEKARSKI Marek 1402Restauracja KING FU BydgoszczBYDGOSZCZM-4000:00:03
48ADACH Paweł 1498Weekendowi biegaczeBYDGOSZCZM-3000:00:03
49BURDANOWSKI Adam 1163BYDGOSZCZM-3000:00:03
50OKOŃSKI Jarosław 6BiegoweZaparcie.plBYDGOSZCZM-3000:00:04
51WILK Łukasz 43runaddictsBYDGOSZCZM-3000:00:04
52SZYSZKA Radosław 79BYDGOSZCZM-3000:00:04
53KRAJNIAK Jarosław 82RMF4RT GladiatorsBYDGOSZCZM-2000:00:04
54HERMELIN Wojciech 154BYDGOSZCZM-4000:00:04
55FLOREK Paweł 185runaddictsBYDGOSZCZM-3000:00:04
56NAWROCKA Joanna 205VauPe TeamBYDGOSZCZK-3000:00:04
57HAIZE Tomek 221ARRKBYDGOSZCZM-4000:00:04
58ŚLUSARSKI Przemysław 373RUN PASJABYDGOSZCZM-3000:00:04
59KRUSZKA Łukasz 386BYDGOSZCZM-4000:00:04
60LIPIŃSKI Sebastian 450Enea Bydgoszcz TriathlonBYDGOSZCZM-4000:00:04
61BASIŃSKI Łukasz 470Olimpiasport.plBYDGOSZCZM-2000:00:04
62SZCZEPANIAK Cezary 678BYDGOSZCZM-4000:00:04
63KŁOSOWSKI Marcin 689Grupa Bankietowa SpecjalBYDGOSZCZM-4000:00:04
64PYTLIK Dominika 742BYDGOSZCZK-1000:00:04
65RZESZOTARSKI Daniel 801BYDGOSZCZM-3000:00:04
66KALEMBA Daria 1043Laureola FitnessZAMOŚĆK-2000:00:04
67REINKE Joanna 1173BYDGOSZCZK-3000:00:04
68SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 1174Bydgoskie ŻółwieBYDGOSZCZM-3000:00:04
69REINKE Kajetan 1176BYDGOSZCZM-1000:00:04
70JAŻDŻYK Konrad 1351TKKF Kubuś SierpcSIERPCM-2000:00:04
71MAŁAS Marcin 1466AZS Politechnika GdańskaBYDGOSZCZM-2000:00:04
72GŁOGOWSKI Krzysztof 681KORONOWO NA BIEGOWOKORONOWOM-4000:00:04
73WANKIEWICZ Łukasz 81Szurusie TeamMĘŻCZYZNAM-2000:00:05
74MENDEL Patryk 89SLKBBYDGOSZCZM-2000:00:05
75MENDEL Mgdalena 91TriZarzaBYDGOSZCZK-2000:00:05
76RATAJ Zuzanna 110KS Polonia Bydgoszcz Sekcja LAPOZNAŃK-3000:00:05
77PIC Dawid 124Klinika triathlonuOSIELSKOM-2000:00:05
78ROSÓŁ Jacek 145BYDGOSZCZM-3000:00:05
79KABACIŃSKI Marcin 158BYDGOSZCZM-2000:00:05
80KIEŁCZYŃSKI Marek 181PRZYŁĘKIM-4000:00:05
81ZUŻYDŁO Radosław 193BYDGOSZCZM-3000:00:05
82RYDLEWSKI Marek 421RUN BYDGOSZCZCIELEM-4000:00:05
83KHADDOUR Alex 448Zielony PelikanBYDGOSZCZM-3000:00:05
84DUDZIŃSKI Paweł 459Team Run GołańczBYDGOSZCZM-3000:00:05
85SENGER Robert 471TrizarzWARSZAWAM-3000:00:05
86OCCHIUZZO Ryan 531NoneBYDGOSZCZM-3000:00:05
87ZIELIŃSKA Maria 630BYDGOSZCZK-2000:00:05
88GRUBICH Kacper 714BYDGOSZCZM-1000:00:05
89BERNACKI Andrzej 759KOTOMIERZM-4000:00:05
90MOMOT Mieczysław 1047BYDGOSZCZM-4000:00:05
91DZIŻA-KONICZYŃSKA Zuzanna 1339Bydgoski Klub MorsówBYDGOSZCZK-4000:00:05
92PRZYBYLSKI Remigiusz 1445Run BydgoszczBYDGOSZCZM-4000:00:05
93PUCHACZ Marcin 14BYDGOSZCZM-3000:00:05
94ŁABENDA Robert 45Szurusie TeamBYDGOSZCZM-3000:00:06
95KITOWSKI Przemysław 51Szurusie TeamBYDGOSZCZM-3000:00:06
96PAPROCKA Małgosia 164BYDGOSZCZK-5000:00:06
97BARSZCZ Tomasz 261BYDGOSZCZM-3000:00:06
98DURCZAK Jerzy 295Bydgoskie OkonieBIAŁE BŁOTAM-3000:00:06
99KOWALSKI Jacek 304BYDGOSZCZM-4000:00:06
100BAK Lukasz 482BYDGOSZCZM-3000:00:06
101ZIELIŃSKI Marcin 667ŚWIECIEM-4000:00:06
102GRUBICH Arkadiusz 715NIEMCZM-4000:00:06
103CIĘSZKI Bartosz 879WYSTĘPM-1000:00:06
104SIKORSKI Piotr 933Lotto BydgostiaBYDGOSZCZM-1000:00:06
105STARZYŃSKI Piotr 1085BYDGOSZCZM-4000:00:06
106NITZ Miłosz 1212BYDGOSZCZM-2000:00:06
107MUSZYŃSKI Wojtek 1218BYDGOSZCZM-3000:00:06
108SZUMIŃSKI Jan 1291BYDGOSZCZM-60+00:00:06
109FRONTCZAK Mikołaj 1319Lotto BydgostiaBYDGOSZCZM-1000:00:06
110KLONOWSKI Krzysztof 1442BYDGOSZCZM-5000:00:06
111GODEK Mateusz 1496ŚWIECIEM-2000:00:06
112SZYMCZAK Maciej 572STRZELEWOM-4000:00:06
113KULIKOWSKI Tomasz 1172ŚWIECIEM-2000:00:06
114SZARLEJ Marcin 215PKO BANK POLSKI SABYDGOSZCZM-3000:00:07
115KOLSKI Radek 219VauPe TeamBYDGOSZCZM-4000:00:07
116WŁOCH Sylwester 240BYDGOSZCZM-5000:00:07
117JOPPEK Łukasz 259BYDGOSZCZM-3000:00:07
118CIEMNY Tomasz 319BYDGOSZCZM-4000:00:07
119DOBRZYŃSKA Ewa 376BYDGOSZCZK-3000:00:07
120SKORECKI Aleksander 707Bydgoszcz Triathlon TeamBYDGOSZCZM-2000:00:07
121WOLSKI Tomasz 708Bydgoszcz Triathlon TeamBYDGOSZCZM-2000:00:07
122DĘBIEC Andrzej 752NIEMCZM-3000:00:07
123WARLIKOWSKI Łukasz 961BYDGOSZCZM-3000:00:07
124MARCHEL Tomasz 1040SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:07
125NADRATOWSKI Maciej 1116Kabel Team BydgoszczBYDGOSZCZM-4000:00:07
126BURNICKA Ewa 1282BYDGOSZCZK-4000:00:07
127HAŁAS Aleksander 1290BYDGOSZCZM-3000:00:07
128BURNICKI Mariusz 1296Bydgoski Klub MorsówBYDGOSZCZM-5000:00:07
129GRECHUTA Tomasz 1308BYDGOSZCZM-3000:00:07
130KRUCZKOWSKI Adam 1362BYDGOSZCZM-4000:00:07
131SULKOWSKA Jadwiga 1366Bydgoski klub morsówBYDGOSZCZK-4000:00:07
132MAJCHRZAK Michał 1369BOCHNIAM-3000:00:07
133IGNACZAK Jarosław 32BYDGOSZCZM-3000:00:08
134STĘPSKI Marek 146BYDGOSZCZM-4000:00:08
135GACKOWSKI Krzysztof 222IRON & ONE TEAMBYDGOSZCZM-4000:00:08
136WŁOCH Mateusz 228BYDGOSZCZM-1000:00:08
137PIASECKI Radosław 230BYDGOSZCZM-2000:00:08
138GRABOWSKA_KUTOWIŃSKA Ewa 263BYDGOSZCZK-3000:00:08
139AWIZEN Antoni 307BYDGOSZCZM-60+00:00:08
140WARCZAK Kuba 324TeamochalBYDGOSZCZ.PLM-3000:00:08
141PIECHOWIAK Jacek 345ZAMOSCM-4000:00:08
142CICHOWICZ Marcin 404SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:08
143ROMANOWSKI Michal 781BYDGOSZCZM-3000:00:08
144STRÓŻYK Grażyna 791BYDGOSZCZK-2000:00:08
145KLAWIKOWSKI Dawid 867TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-3000:00:08
146ADAMCZAK Filip 897BYDGOSZCZM-1000:00:08
147BIEL Marek 9391% dla Darii BielMAŁE RUDYM-4000:00:08
148SORGER Patryk 1157Iskra DulskDULSKM-2000:00:08
149ZIELIŃSKI Maciej 1191BYDGOSZCZM-3000:00:08
150NAGORZYSKI Arkadiusz 1205BYDGOSZCZM-3000:00:08
151NAGORZYSKA Sylwia 1206BYDGOSZCZK-3000:00:08
152SKUBISZAK Mateusz 1229BYDGOSZCZM-1000:00:08
153SZTOLIN Sylwia 1320Bydgoski Klub MorsówBYDGOSZCZK-3000:00:08
154KLAWIKOWSKA Julita 866TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZK-3000:00:08
155POPIELARZ Robert 13wkurw_teamRYNARZEWOM-5000:00:09
156GŁOWACKI Robert 42BYDGOSZCZM-4000:00:09
157CHMIELARZ Karina 47CZĘSTOCHOWAK-2000:00:09
158RENC Patryk 49Serce TybetuBYDGOSZCZM-3000:00:09
159CHEŁMINIAK Monika 196BYDGOSZCZK-3000:00:09
160JAGODZIŃSKA Magdalena 258Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZK-2000:00:09
161JANCOWSKI Wojciech 262BYDGOSZCZM-4000:00:09
162SCHULZ Milena 302BYDGOSZCZK-3000:00:09
163ŻUCHELKOWSKI Rafał 440ŻuchelkiBYDGOSZCZM-3000:00:09
164STOKŁOSA Maciej 479BYDGOSZCZM-3000:00:09
165KORNACKA Sylwia 522BejbusieBYDGOSZCZK-4000:00:09
166KORNACKI Artur 523BejbusieBYDGOSZCZM-4000:00:09
167WUJEK Magdalena 575BYDGOSZCZK-3000:00:09
168KIEŁPIKOWSKI Patryk 613KORONOWOM-3000:00:09
169KUCHCZYŃSKI Marcin 631OSP LipinkiBYDGOSZCZM-2000:00:09
170KRÓL Karol 869TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-4000:00:09
171DYBOWSKI Dominik 1070BYDGOSZCZM-2000:00:09
172BĄK Oskar 1089MĄKOWARSKOM-3000:00:09
173PUZIAK Rafał 1250BIAŁE BŁOTAM-3000:00:09
174JAŹWIŃSKI Janusz 682BYDGOSZCZM-2000:00:09
175KUŻAJ Sławomir 965PiłaPIŁAM-5000:00:09
176GWIAZDOWSKI Krzysztof 75BYDGOSZCZM-4000:00:10
177STROKOWSKA Paulina 96BYDGOSZCZK-2000:00:10
178GŁOWACKI Tomek 652BYDGOSZCZM-4000:00:10
179LORENC Michał 729BYDGOSZCZM-2000:00:10
180JASIECKI Sebastian 731ARRKBYDGOSZCZM-2000:00:10
181WENDA Dawid 903Szkoła Jazdy TOMASBYDGOSZCZM-2000:00:10
182LUTKOWSKI Dawid 930BYDGOSZCZM-4000:00:10
183LUDKOWSKI Filip 931BYDGOSZCZM-1000:00:10
184DANIELEWICZ Bartosz 936BYDGOSZCZM-3000:00:10
185ZBORAŁA Dawid 991BYDGOSZCZM-2000:00:10
186STASZKIEWICZ Jakub 1056STASHKY TEAMBYDGOSZCZM-1000:00:10
187KROPIDŁOWSKI Bartek 1098BYDGOSZCZM-3000:00:10
188KASPRZYK Adrianna 1123MROCZAK-2000:00:10
189PAPROCKI Rafał 1201SLK PBBYDGOSZCZM-3000:00:10
190GĘDEK Krzysztof 1204BYDGOSZCZM-3000:00:10
191HILLER Fabian 1300KOTOMIERZM-2000:00:10
192STOSIK Krzysztof 1317WUDZYNM-2000:00:10
193WIECZOREK Izabela 1326BYDGOSZCZK-3000:00:10
194WIECZOREK Mateusz 1336BYDGOSZCZM-3000:00:10
195LIPSKI Henryk 1346SZCZECINM-60+00:00:10
195DOMAN Patrycja 1377LESZNOK-1000:00:10
197SKURCZYŃSKA Magdalena 12BYDGOSZCZK-2000:00:11
198HORYD Justyna 60BYDGOSZCZK-4000:00:11
199WIŚNIEWSKA Aleksandra 293MATYLDZINK-1000:00:11
200TORCHALSKI Krzysztof 308Run pasjaBYDGOSZCZM-60+00:00:11
201RUTKOWSKI Tomasz 318BYDGOSZCZM-4000:00:11
202KOWALSKI Krzysztof 354OCELOTY Kruszyn KrajeńskiKRUSZYN KRAJEŃSKIM-3000:00:11
203ZBORAŁA Mateusz 388Szkoła Jazdy TomasBYDGOSZCZM-2000:00:11
204TRUDNOWSKI Janusz 424Run PasjaBYDGOSZCZM-60+00:00:11
205PACEK Mirosław 600SEROCKM-5000:00:11
206GRZYWIŃSKI Łukasz 724BYDGOSZCZM-3000:00:11
207KUTOWSKI Przemysław 824Niki LaudaPRUSZCZM-4000:00:11
208MALICKA Natasha 842Lotto BydgostiaBYDGOSZCZK-1000:00:11
209SZYPERSKA Martyna 844Lotto BydgostiaBYDGOSZCZK-1000:00:11
210BŁAŻEJCZYK Dawid 921BYDGOSZCZM-3000:00:11
211KILIJAŃCZYK Piotr 1435NEKLAM-3000:00:11
212MYŚLIŃSKI Kamil 1452BYDGOSZCZM-1000:00:11
213RUTKOWSKI Kamil 1454BYDGOSZCZM-1000:00:11
214KUNDE Tomasz 1465LIPNIKIM-2000:00:11
215DACH Łukasz 563BYDGOSZCZM-3000:00:11
216MAZURKIEWICZ Piotr 25DOBRCZM-4000:00:12
217MAJEWSKA Monika 29BYDGOSZCZK-3000:00:12
218KAMIŃSKI Łukasz 95Qbowicz rodzinna mafia biegowaNIEMCZM-3000:00:12
219DUDEK Dawid 133Polonia Bydgoszcz Sekcja LekkoatletycznaBYDGOSZCZM-3000:00:12
220ŻYŁA Magdalena 309ŁABISZYNK-3000:00:12
221FILIPEK Mirosława 355BYDGOSZCZK-4000:00:12
222KITOWSKA Anna 576BYDGOSZCZK-3000:00:12
223SARNECKA Angelika 728BYDGOSZCZK-3000:00:12
224SZCZYGIELSKA - GRZYBOWSKA Violetta 732BYDGOSZCZK-4000:00:12
225LASKOWSKA Aleksandra 825BYDGOSZCZK-4000:00:12
226SIEWERT Iwona 829OSIELSKOK-3000:00:12
227PERLINSKI Damian 880może i powoli ale za to byle jakBYDGOSZCZM-3000:00:12
228BARTOS Arkadiusz 1006Wtorkowy TreningGRUDZIĄDZM-5000:00:12
229BŁAŻEJEWSKA Anna 1170ŚWIECIEK-5000:00:12
230CHĘSY Jacek 1289BYDGOSZCZM-4000:00:12
231JAŻDŻEWSKI Kacper 1371PRZECŁAWM-2000:00:12
232SIUDOWSKA Marta 23BYDGOSZCZK-3000:00:13
233URBAŃSKI Dawid 88BYDGOSZCZM-3000:00:13
234GIŻA Wioletta 99POLONIA BYDGOSZCZ SLABYDGOSZCZK-3000:00:13
235WOŹNIAK Monika 189BYDGOSZCZK-4000:00:13
236NOWOTNIK Mariusz 246BYDGOSZCZM-3000:00:13
237ŁAZARSKA Joanna 301BYDGOSZCZK-3000:00:13
238DEKOWSKA Anna 584BYDGOSZCZK-3000:00:13
239NOWAKOWSKA Paulina 620BYDGOSZCZK-2000:00:13
240WILCZYŃSKI Jacek 766BYDGOSZCZM-4000:00:13
241GRAMOWSKI Jakub 777BYDGOSZCZM-3000:00:13
242ZIĘTARA Wiktoria 957BYDGOSZCZK-1000:00:13
243MEYER Marek 1036BYDGOSZCZM-5000:00:13
244DAMBECKI Piotr 1084BYDGOSZCZM-4000:00:13
245JAKUBCZAK Łukasz 1230BYDGOSZCZM-3000:00:13
246KONONOWICZ Zuzanna 1252BYDGOSZCZK-1000:00:13
247SKIBA Kaja 1253BYDGOSZCZK-1000:00:13
248JAKUBCZAK Michał 1325WIERZCHUCINEKM-3000:00:13
249DRABIK Karolina 1352ZIELONCZYNK-4000:00:13
250CIEPŁOWSKI Robert 1135BYDGOSZCZM-4000:00:13
251WIATROWSKA Katarzyna 80BYDOSZCZK-3000:00:13
252BOINSKI Rafał 887SOLEC BOINSKIM-3000:00:13
253UMIŃSKI Robert 20BYDGOSZCZM-3000:00:14
254JASKÓLSKI Andrzej 36BYDGOSZCZM-4000:00:14
255BORAKIEWICZ Agnieszka 68TEAM RUN GOŁAŃCZGOŁAŃCZK-3000:00:14
256GANDZIAROWSKA Anna 156OTOWICEK-2000:00:14
257BORZYSZKOWSKI Grzegorz 159STARY FORDONBYDGOSZCZM-3000:00:14
258ZAKRZEWSKI Krystian 337BYDGOSZCZM-2000:00:14
259HŁAWNIAK Zbigniew 375BYDGOSZCZM-5000:00:14
260PŁOMIŃSKA Monika 391BYDGOSZCZK-3000:00:14
261HAJNCE Michalina 429BYDGOSZCZK-2000:00:14
262LUZAK Mirosław 727MWiK BydgoszczBYDGOSZCZM-5000:00:14
263SOBAŃSKI Mariusz 784BYDGOSZCZM-4000:00:14
264ANDRUSZKIEWICZ Stanisław 978Bydgoszcz Fordon TeamBYDGOSZCZM-5000:00:14
265DZIUBARCZYK Robert 999BYDGOSZCZM-3000:00:14
266KRZESZEWSKA Agnieszka 1155MUROWANIECK-4000:00:14
267KOLCZYŃSKI Paweł 1471BYDGOSZCZM-2000:00:14
268RATAJ Krzysztof 119KS Polonia Bydgoszcz Sekcja LAPOZNANM-3000:00:15
269JASINIECKI Wojciech 128#lubiewpuszczyBYDGOSZCZM-4000:00:15
270MUSIELAK Michał 191BYDGOSZCZM-3000:00:15
271CYL Dawid 340FordonRunners / Zielony PelikanBYDHOSZCZM-3000:00:15
272SIUPKA Paweł 390Zdążyc z pomocą dla MarcinaBDGM-2000:00:15
273PIOTROWSKA Katarzyna 405BYDGOSZCZK-2000:00:15
274GRABOWSKA Joanna 483BYDGOSZCZK-4000:00:15
275NOWAKOWSKA Katarzyna 622BYDGOSZCZK-4000:00:15
276LATOS Paweł 633BYDGOSZCZM-3000:00:15
277KUICH Agnieszka 647BYDGOSZCZK-4000:00:15
278ŁYSZCZARZ Błażej 794BYDGOSZCZM-4000:00:15
279ROSIAK Jarosław 10543KRBYDGOSZCZM-4000:00:15
280WŁODARCZYK Wojciech 1107Czarne StopyBYDGOSZCZM-5000:00:15
281DEBNER Wojciech 1337KORONOWOM-3000:00:15
282KRETOWICZ Piotr 113BYDGOSZCZM-2000:00:16
283ZUŻYDŁO Zuzanna 179BYDGOSZCZK-3000:00:16
284JAŹWIŃSKA Michalina 225BYDGOSZCZK-2000:00:16
285ZUZA-WITKOWSKA Anna 333BYDGOSZCZK-4000:00:16
286WNUCZYŃSKI Andrzej 385Orange polskaBYDGOSZCZM-4000:00:16
287WOLNY Tomasz 498BYDGOSZCZM-3000:00:16
288ZIELIŃSKI Krystian 674BYDGOSZCZM-3000:00:16
289KOŁACKI Jarosław 822BYDGOSZCZM-3000:00:16
290WONS Rafał 865BYDGOSZCZM-3000:00:16
291STEJUK Jan 1011AMS TriathlonBYDGOSZCZM-1000:00:16
292STEJUK Antoni 1012AMS TriathlonBYDGOSZCZM-1000:00:16
293KALISZEWSKI Sławomir 10523KRBIAŁE BŁOTAM-3000:00:16
294MAJEWSKA Monika 1130BYDGOSZCZK-2000:00:16
295ARENT Dawid 1141BYDGOSZCZM-2000:00:16
296RYBACKA Kamila 1144BYDGOSZCZK-2000:00:16
297STEGNERSKA Agnieszka 1183BYDGOSZCZK-4000:00:16
298BEDNAREK Marta 1187Czarne StopyWTELNOK-4000:00:16
299MUSZYŃSKI Łukasz 1197Amator Osowa GóraBYDGOSZCZM-3000:00:16
300RONALDOWSKI Kacper 153BYDGOSZCZM-2000:00:17
301SKONIECZNA Marlena 167Biegacze-Nessi kolorowa drużyna -Fordon RunnerBYDGOSZCZK-4000:00:17
302WAWRZYŃCZAK Grzegorz 265TORUŃM-3000:00:17
303WNUCZYŃSKI Jakub 389Gwiazda BydgoszczBYDGOSZCZM-1000:00:17
304WITEK Magdalena 642PRZYŁĘKIK-2000:00:17
305SKORNIA Eliza 751SBRT RUNNING TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-2000:00:17
306SKUPSZ Jędrzej Kazmierz 977Bydgoszcz Fordon TeamBYDGOSZCZM-3000:00:17
307KALISZEWSKI Wojciech 10533KRBIAŁE BŁOTAM-3000:00:17
308BAŁYS Krzysztof 1128BYDGOSZCZM-2000:00:17
309STEGNERSKI Maciej 1185BYDGOSZCZM-4000:00:17
310BEDNAREK Waldemar 1211WTELNOM-4000:00:17
311KĘDZIERSKI Wojtek 1312BYDGOSZCZM-4000:00:17
312WARMBIER Andrzej 1385BYDGOSZCZM-5000:00:17
313DANIELEK Piotr 27RunŻółwikBYDGOSZCZM-4000:00:18
314GUTKOWSKA Agnieszka 104BYDGOSZCZK-3000:00:18
315WOŹNIAK Anna 120NAKŁO NAD NOTECIĄK-4000:00:18
316SKONIECZNY Marcin 166Puszczalscy-Biegacze-Nessi kolorowa drużyna -Fordon RuNNERSBYDGOSZCZM-4000:00:18
317WAJER Marita 171ŚLESINK-2000:00:18
318PŁACZKOWSKA Magdalena 178BYDGOSZCZK-3000:00:18
319GRZYWIŃSKI Grzegorz 190RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4000:00:18
320WAWRZYNIAK Karolina 197BYDGOSZCZK-3000:00:18
321CZARNECKA -PIJAROWSKA Dominika 243BYDGOSZCZK-3000:00:18
322PIJAROWSKA Ilona 250BYDGOSZCZK-1000:00:18
323WOLAN Magdalena 332AmorekBYDGOSZCZK-4000:00:18
324WOSZCZYK Agnieszka 666BYDGOSZCZK-2000:00:18
325GRALAK Martyna 706Kyokushin BydgoszczBYDGOSZCZK-1000:00:18
326WILCZYŃSKI Arkadiusz 757BYDGOSZCZM-3000:00:18
327BIAŁOUS Krzysztof 1024NiezrzeszonyBYDGOSZCZM-5000:00:18
328ZABOROWSKA Beata 1117Diabelskie PiorunyDRZYCIMK-4000:00:18
329KASPRZYK Miłosz 1124ŚLESINM-2000:00:18
330KLIMEK Zbigniew 1283BYDGOSZCZM-3000:00:18
331MIZIKOWSKI Wojciech 1440MIZIK-TEAMBYDGOSZCZM-4000:00:18
332KOZIŃSKA Agata 1492RUN PASJATORUŃK-3000:00:18
333KLIMEK Paweł 1499BYDGOSZCZM-2000:00:18
334SOSNA Mikolaj 132BYDGOSZCZM-3000:00:19
335KŁOS Katarzyna 232LISI OGONK-4000:00:19
336PIJAROWSKI Milan 248BYDGOSZCZM-1000:00:19
337TARNOWSKA Anna 452BYDGOSZCZK-4000:00:19
338GRUSZKA Marek 506NiezrzeszonyMAKSYMILIANOWOM-5000:00:19
339MAŁKIŃSKA-BIĘGA Dorota 834BYDGOSZCZK-3000:00:19
340GRZEBYTA Daniel 850BYDGOSZCZM-4000:00:19
341KOWALSKA Irena 919BYDGOSZCZK-60+00:00:19
342WONS Monika 1065BYDGOSZCZK-2000:00:19
343NADOLNY Sebastian 1154BYDGOSZCZM-4000:00:19
344MADEJ Adam 1200BYDGOSZCZM-2000:00:19
345MIZIKOWSKI Tomasz 1441SP-65BYDGOSZCZM-1000:00:19
346ZACHAJ Patrycja 1145Drużyna SzpikuPOZNAŃK-2000:00:19
347GŁOWACKI Jarosław 1105ADP BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-2000:00:19
348JELEŃ-KOTLAREK Agnieszka 40Vege RunnersBYDGOSZCZK-3000:00:20
349CHMIELEWSKA Agnieszka 114LISI OGONK-4000:00:20
350KOŚCIAŃSKA Bogusława 140STRZELCE GÓRNEK-3000:00:20
351KORBEL Julia 176KorbelkiBYDGOSZCZK-1000:00:20
352BANACH Marcin 2073GravityBYDGOSZCZM-3000:00:20
353KORBEL Oskar 305KorbelkiBYDGOSZCZM-2000:00:20
354MUSS Karolina 306BYDGOSZCZK-4000:00:20
355WOLAN Krzysztof 335Byle do mety jakośBYDGOSZCZM-4000:00:20
356DROŻYŃSKI Maciej 338CB163BYDGOSZCZM-3000:00:20
357BĄKOWSKI Dawid 833BYDGOSZCZM-3000:00:20
358RUDEWICZ Monika 1287BYDGOSZCZK-2000:00:20
359GAJDZIŃSKI Maciej 1314MYŚLĘCINEKM-2000:00:20
360NALEWALSKA Justyna 3Serce Tybetu/ wkurw_teamBYDGOSZCZK-3000:00:21
361ZDUNKIEWICZ Hania 62BYDGOSZCZK-3000:00:21
362ZDUNKIEWICZ Filip 65BYDGOSZCZM-1000:00:21
363WYRĄBKIEWICZ Hanna 107BYDGOSZCZK-3000:00:21
364MICHALAK Anita 134BYDGOSZCZK-4000:00:21
365KORBEL Ewa 160KorbelkiBYDGOSZCZK-4000:00:21
366KORBEL Marian 278KorbelkiBYDGOSZCZM-4000:00:21
367ŚWIETLIK Grzegorz 323BYDGOSZCZM-3000:00:21
368ŚWIETLIK Michalina 326BYDGOSZCZK-3000:00:21
369BESS Ania 510BYDGOSZCZK-3000:00:21
370PIEKARSKI Paweł 638BYDGOSZCZM-2000:00:21
371JABŁONKA Marta 770BYDGOSZCZK-2000:00:21
372RAUNEST Adam 835BYDGOSZCZM-5000:00:21
373SURMACZ Marcin 951BYDGOSZCZM-3000:00:21
374ZGÓRECKI Marcel 1035BYDGOSZCZM-1000:00:21
375KITOWSKA Agnieszka 1258BYDGOSZCZK-3000:00:21
376JANKOWSKI Szymon 1294BYDGOSZCZM-1000:00:21
377KONDEK Jakub 10BYDGOSZCZM-4000:00:22
378MAKOWSKI Sławomir 50BYDGOSZCZM-5000:00:22
379STEFAŃSKA Wiesia 100BYDGOSZCZK-3000:00:22
380SIEKIERKA Jarosław 103BYDGOSZCZM-3000:00:22
381ŁOBODA Maciej 195ZŁOTNIKI KUJAWSKIEM-3000:00:22
382ŁOBODA Sylwia 200ZŁOTNIKI KUJAWSKIEK-3000:00:22
383GULCZYŃSKI Dawid 236BYDGOSZCZM-3000:00:22
384MATOWSKA - GULCZYŃSKA Monika 241BYDGOSZCZK-3000:00:22
385KISIEL Krystian 311#KisielkiBYDGOSZCZM-3000:00:22
386SZYKANOWSKA Agnieszka 363BYDGOSZCZK-3000:00:22
387SZYKANOWSKI Bartosz 383BYDGOSZCZM-3000:00:22
388ZYGADŁO Artur 387BYDGOSZCZM-2000:00:22
389PALIGA Maciej 614SOŚNOM-3000:00:22
390WARSZAWSKA Martyna 861BYDGOSZCZK-1000:00:22
391WOJCIECHOWSKA Martyna 873Lotto BydgostiaBYDGOSZCZK-1000:00:22
392RASZEWSKI Sebastian 942WIĄZOWNOM-3000:00:22
393BEŁKA-SIEMION Aneta 1073BYDGOSZCZK-4000:00:22
394BRĄŻKIEWCZ Izabela 162BYDGOSZCZK-4000:00:23
395GAWRYCH Adam 430BYDGOSZCZM-2000:00:23
396GORSKA Joanna 434BYDGOSZCZK-3000:00:23
397JACKOWIAK-ZALEWSKA Agnieszka 760BYDGOSZCZK-4000:00:23
398ZALEWSKA Paulina 761BYDGOSZCZK-1000:00:23
399ŁOBODA Mikołaj 899ŚLESINM-1000:00:23
400LEWANDOWSKI Arkadiusz 926BYDGOSZCZM-3000:00:23
401RASZEWSKI Szymon 943ZŁOTNIKI KUJAWSKIEM-2000:00:23
402PAWLEWSKA Joanna 950SportwayBYDGOSZCZK-4000:00:23
403ORLIŃSKA Wiktoria 1072WŁOCŁAWEKK-1000:00:23
404KLASIŃSKA Weronika 1164WŁOCŁAWEKK-1000:00:23
405BRZEZIŃSKI Sławomir 1165Czarne Stopy.SMBYDGOSZCZM-4000:00:23
406KLASIŃSKA Wiktoria 1184WŁOCŁAWEKK-1000:00:23
407WYSOCKI Patryk 1224TUCHOLAM-2000:00:23
408GĘSICKA Julia 1075WŁOCŁAWEKK-1000:00:23
409MACIŃSKI Waldemar 33BYDGOSZCZM-3000:00:24
410BRĄŻKIEWICZ Rafał 151BYDGOSZCZM-4000:00:24
411SMOLIŃSKA Beata 422Zielony PelikanBYDGOSZCZK-4000:00:24
412PIETRZYKOWSKA Agnieszka 497Zielony PelikanBYDGOSZCZK-2000:00:24
413JENCZEWSKI Szymon 539AlbatrosyCIECHOCINM-2000:00:24
414KRUSIK Aleksandra 541AlbatrosyBYDGOSZCZK-2000:00:24
415LEWICKA Dagmara 698BYDGOSZCZK-3000:00:24
416GRALAK Jacek 705TerytorialsiBYDGOSZCZM-4000:00:24
417BOLLIN Łukasz 836GĆJBYDGOSZCZM-3000:00:24
418SZCZUKOWSKA Nicol 928BUKOWIECK-1000:00:24
419WILCZYŃSKA Anita 1077BYDGOSZCZK-3000:00:24
420WILCZYŃSKI Marek 1083BYDGOSZCZM-3000:00:24
421LUBERDA Łukasz 1270BYDGOSZCZM-3000:00:24
422KARPIŃSKA-CHROBAK Lucyna 718BYDGOSZCZK-3000:00:24
423ZDUNKIEWICZ Marcin 76BYDGOSZCZM-3000:00:25
424BĄBOLEWSKI Łukasz 106WięcejSprzętuNiżTalentuBYDGOSZCZM-3000:00:25
425KAŹMIERCZAK Aleksandra 182Biegaj z DębamiNIWYK-4000:00:25
426KARPIŃSKI Łukasz 184BYDGOSZCZM-4000:00:25
427GURYN Wiktor 277Zielony PelikanBYDGOSZCZM-3000:00:25
428CZECH Dominika 431IWNOK-2000:00:25
429GOŚCINNY Michał 456BYDGOSZCZM-3000:00:25
430KIEDROWSKI Cezary 457BYDGOSZCZM-1000:00:25
431SZMELTER Michał 578BYDGOSZCZM-4000:00:25
432ZALEWSKA Justyna 769BYDGOSZCZK-4000:00:25
433FRYDRYCHOWICZ Lilianna 975BYDGOSZCZK-5000:00:25
434SZYMAŃSKA Adrianna 1162BYDGOSZCZK-3000:00:25
435WAŻYŃSKI Łukasz 1299BYDGOSZCZM-3000:00:25
436WIELGOSZ Krzysztof 1321BYDGOSZCZM-2000:00:25
437STĘŻEWSKA Emilia 1322TURZNO KUJAWSKIEK-2000:00:25
438POLIWODZIŃSKI Mateusz 1343KS Wisełka Bydgoszcz-FordonBYDGOSZCZM-1000:00:25
439BRZEZIŃSKI Łukasz 1432BYDGOSZCZM-2000:00:25
440RYDELSKA Kinga 188BYDGOSZCZK-4000:00:26
441WORONIECKA Anna 426BYDGOSZCZK-4000:00:26
442KRYGIER Tomasz 438BYDGOSZCZM-3000:00:26
443KONARZEWSKI Arkadiusz 517BYDGOSZCZM-4000:00:26
444TUSZYNSKA Anna 771BYDGOSZCZK-2000:00:26
445GNIOT Bożena 953MINIKOWOK-3000:00:26
446GNIOT Henryk 954MINIKOWOM-4000:00:26
447ZAMIATOWSKA Kinga 1031BELLA LINE BDGBYDGOSZCZK-4000:00:26
448ŁUKASZEWSKA Grażyna 1159BYDGOSZCZK-3000:00:26
449WANKIEWICZ Roksana 1192Szurusie TeamBYDGOSZCZK-2000:00:26
450ROSZCZYNIALA Marlena 1244BYDGOSZCZK-4000:00:26
451POLIWODZIŃSKI Michał 1342KS Wisełka Bydgoszcz-FordonBYDGOSZCZM-4000:00:26
452SZYMCZAK Piotr 1380ŁĘCZYCAM-4000:00:26
453GOŁATTA Magdalena 34BYDGOSZCZK-3000:00:27
454LANGE Monika 63BYDGOSZCZK-4000:00:27
455GRZESIAK KNUT Lucyna 69BYDGOSZCZK-3000:00:27
456GADOMSKA Maria 175RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-60+00:00:27
457CIEŚLEWICZ Karol 220OlafCrewBYDGOSZCZM-4000:00:27
458KIJEWSKI Maciej 594Kabel Team BydgoszczBYDGOSZCZM-3000:00:27
459SAWECKI Adrian 601BYDGOSZCZM-4000:00:27
460MAZIARCZYK Kasia 1021JANIKOWOK-2000:00:27
461SKRZĄTEK Anna 1032BYDGOSZCZK-4000:00:27
462MARTUNÓW Dominik 1243BYDGOSZCZM-1000:00:27
463WŁOCH Sandra 1246ŚWIEKATOWOK-2000:00:27
464ROZKWITALSKI Bartosz 1247SEROCKM-3000:00:27
465ŻEBRACKI Artur 1307Auto Gaz FordonBYDGOSZCZM-3000:00:27
466SKARWECKI Remigiusz 53Łabiszyn RunnersŁABISZYNM-3000:00:28
467TYKWIŃSKA Agnieszka 213CookieTeamRunnersBYDGOSZCZK-3000:00:28
468ANTONCZYK Piotr 629NFIU POLBYDGOSZCZM-3000:00:28
469SZPERA Joanna 888BYDGOSZCZK-4000:00:28
470AUGUSTYNIAK Adrian 1023JANIKOWOM-2000:00:28
471SOŁTYSIUK Bartosz 1161BYDGOSZCZM-3000:00:28
472SIELSKI Kamil 1341KS Wisełka Bydgoszcz - FordonBYDGOSZCZM-3000:00:28
473RAK Waldemar 1398BYDGOSZCZM-4000:00:28
474WOLAK Piotr 1470SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:28
475JURKOWSKI Paweł 1474pjkancelaria.plBYDGOSZCZM-3000:00:28
476BISKUP Rafal 1096BYDGOSZCZM-4000:00:28
477ZNANIECKI Wojciech 300Bydgoszcz Na StartBYDGOSZCZM-3000:00:28
478MUCHA Marcin 2PAWŁÓWEKM-4000:00:29
479WIDŹGOWSKI Przemysław 44BYDGOSZCZM-4000:00:29
480PIERZGALSKI Damian 61BYDGOSZCZM-1000:00:29
481GRYGORCZUK Elżbieta 66TriSpace TrekNIEMCZK-60+00:00:29
482POTRZEBOWSKI Marek 477#B3K i DeafBYDGOSZCZM-3000:00:29
483WŁODARSKI Paweł 597BYDGOSZCZM-3000:00:29
484GUMMER Andrzej 6643GravityBYDGOSZCZM-3000:00:29
485SIKORSKI Norbert 716BYDGOSZCZM-4000:00:29
486MUCHA-BOINSKA Anna 884SOLEC KUJAWSKIK-3000:00:29
487LEWANDOWSKI Bartosz 1403BYDGOSZCZM-1000:00:29
488POTRZEBOWSKA Agata 607#b3K i DEAFKOBIETAK-3000:00:29
489WIŚNIEWSKA Lucyna 203TRISPACE/TREKBYDGOSZCZK-5000:00:30
490STAWCZYK Dariusz 296BYDGOSZCZM-4000:00:30
491WOJCIECHOWSKI Grzegorz 414Atos BydgoszczBYDGOSZCZM-2000:00:30
492GRACZYK Przemysław 573BYDGOSZCZM-3000:00:30
493ŚLEFARSKI Marcin 580BIAŁE BŁOTAM-3000:00:30
494MACIEJCZAK Marcin 6443GravityBYDGOSZCZM-4000:00:30
495BRZOZOWSKA Jolanta 658BYDGOSZCZK-5000:00:30
496CHLEBOROWICZ Marcin 6773GravityBYDGOSZCM-3000:00:30
497KOWALCZYK Tomasz 720BYDGOSZCZM-4000:00:30
498WOJCIESZAK Dariusz 987BYDGOSZCZM-5000:00:30
499JARMUŻ Adam 1018BYDGOSZCZM-3000:00:30
500BRZÓSKA Kacper 1225BYDGOSZCZM-3000:00:30
501MICHALAKA Aleksandra 1392OLIMPINK-4000:00:30
502KRAJDA Piotr 1495BBL BydgoszczŁOCHOWICEM-4000:00:30
503SIKORSKI Arkadiusz 717SP 57 BydgoszczBYDGOSZCZM-1000:00:30
504WRÓBEL Marta 46Byle do metyBYDGOSZCZK-2000:00:31
505WRÓBEL Grzegorz 92Byle do metyBYDGOSZCZM-3000:00:31
506ŁOBOCKI Krzysztof 428TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3000:00:31
507KRUSZYŃSKA Anna 513BYDGOSZCZK-3000:00:31
508RÓŻAŃSKI Kamil 6083GravityBYDGOSZCZM-3000:00:31
509LESZCZYŃSKI Tomasz 688BYDGOSZCZM-4000:00:31
510ŻUCHOWSKI Dariusz 743BYDGOSZCZM-5000:00:31
511BRZOZOWSKI Marek 868BYDGOSZCZM-5000:00:31
512BARANOWICZ Bartosz 1001GLOBART MebleBYDGOSZCZM-4000:00:31
513GRĄBCZEWSKI Grzegorz 1276WKB MaratończykWŁOCŁAWEKM-4000:00:31
514DZIERŻAWSKA Aneta 1433WŁOCŁAWEKK-3000:00:31
515KLIMKOWSKI Mateusz 1467Decathlon Triathlon TeamBYDGOSZCZM-2000:00:31
516SADECKA Monika 1488BYDGOSZCZK-2000:00:31
517ANGLART Roman 292Run PasjaBYDGOSZCZM-5000:00:32
518BUTOWSKI Michał 346Sen o VictoriiBYDGOSZCZM-4000:00:32
519ORZAŁKIEWICZ Agata 380zielony pelikanBYDGOSZCZK-2000:00:32
520CHONCHERA Tomasz 416BYDGOSZCZM-3000:00:32
521KOSIARSKI Tomasz 837BYDGOSZCZM-4000:00:32
522ŁUCZKOWSKA Sylwia 845BYDGOSZCZK-3000:00:32
523KWASEK Wojciech 898Kabel Team BydgoszczBYDGOSZCZM-5000:00:32
524BOULGE Beata 915BYDGOSZCZK-4000:00:32
525STANISŁAWSKI Zdzisław 917BYDGOSZCZM-60+00:00:32
526KALKA Michalina 990Biegaj z DębamiOSIELSKOK-1000:00:32
527DZIERŻAWSKI Łukasz 1199WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-3000:00:32
528DYMARKOWSKA Weronika 1297NIWYK-1000:00:32
529WAWRZYNIAK Sandra 1316Bydgoszcz na startBYDGOSZCZK-2000:00:32
530RZENTKOWSKI Grzegorz 1233BYDGOSZCZM-4000:00:32
531MIERZWA Damian 48SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-3000:00:33
532TOMASIK Sylwia 72KORONOWOK-3000:00:33
533WIŚNIEWSKI Krzysztof 111TRISPACE/TREKBYDGOSZCZM-5000:00:33
534TOMASIK Aleksandra 314KORONOWOK-3000:00:33
535PACZKOWSKA Joanna 316TRISPACE TREKBYDGOSZCZK-3000:00:33
536STASIEWSKI Mariusz 433TRISPACE / TRECKBYDGOSZCZM-4000:00:33
537NOWICKA Anna 719BYDGOSZCZK-4000:00:33
538ŁUCZKOWSKI Rafał 737BYDGOSZCZM-3000:00:33
539PRZYBYSZEWSKI Marcin 952OSIELSKOM-4000:00:33
540BRAC-WALCZYK Małgorzata 1242AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZDOLNA GRUPAK-60+00:00:33
541GDANIEC Grzegorz 1267B28BYDGOSZCZM-2000:00:33
542JĘDRZEJEWSKI Adrian 1269BYDGOSZCZM-3000:00:33
543ZIMOSZ Wiktoria 1427BYDGOSZCZK-2000:00:33
544TWARDOWSKI Bartosz 665BYDGOSZCZM-3000:00:33
545NITKA Dominika 112BYDGOSZCZK-2000:00:33
546OSZUŚCIK Bartosz 413BYDGOSZCZM-2000:00:34
547GLINKOWSKI Dariusz 535BYDGOSZCZM-3000:00:34
548SMOCZYŃSKA Agnieszka 643BYDGOSZCZK-2000:00:34
549REKOWSKI Mateusz 699BYDGOSZCZM-3000:00:34
550REKOWSKA Paulina 700BYDGOSZCZK-2000:00:34
551MICHALAK Wojtek 893BYDGOSZCZM-5000:00:34
552TALAR Cezary 1068BYDGOSZCZM-1000:00:34
553BULIŃSKI Mateusz 1097WPBYDGOSZCZM-2000:00:34
554SZCZYPIŃSKA Justyna 1132BYDGOSZCZK-3000:00:34
555ULATOWSKA Sylwia 1166TORUŃK-3000:00:34
556ZIELIŃSKA Marta 1356Mama&SynSZUBINK-3000:00:34
557OLENDRZYŃSKI Mateusz 1375BYDGOSZCZM-2000:00:34
558WSPÓLNIK Stanisław 1382KRAKÓWM-60+00:00:34
559ZAGOŻDŻON Wioleta 67Soleccy biegaczeSOLEC KUJAWSKIK-3000:00:35
560PIERZGALSKI Jarek 78BYDGOSZCZM-4000:00:35
561KUFLEWICZ Justyna 226BYDGOSZCZK-3000:00:35
562KLINOWSKI Radosław 237BYDGOSZCZM-3000:00:35
563WYDRZYNSKA Katarzyna 519SoleccybiegaczeSOLEC KUJAWSKIK-5000:00:35
564JAWORSKI Adam 560Stowarzyszenie 'Dzięki Wam'BYDGOSZCZM-4000:00:35
565ORZECHOWSKI Zbigniew 605Orzech biegaBYDGOSZCZM-4000:00:35
566DOROSZ Grzegorz 734TKKF WODNIK WIĘCBORKKONSTANTOWOM-3000:00:35
567TWARDOWSKI Filip 1059BYDGOSZCZM-1000:00:35
568JAWORSKA Michalina 1133Stowarzyszenie 'Dzięki Wam'BYDGOSZCZK-1000:00:35
569GUŹDZIOŁ Jarek 11TBKM WILK Solec KujawskiSOLEC KUJAWSKIM-4000:00:36
570SIUDA Sebastian 109BYDGOSZCZM-4000:00:36
571NOSKOWIAK-BAJNO Alicja 139Chołe KłólikiBORÓWNOK-4000:00:36
572ŚWIETLIK Piotr 260BYDGOSZCZM-5000:00:36
573WIŚNIEWSKI Marek 381BYDGOSZCZM-5000:00:36
574WISNIEWSKA Małgorzata 521DOBRCZK-3000:00:36
575JAWORSKI Marek 562Stowarzyszenie 'Dzięki Wam'BYDGOSZCZM-1000:00:36
576SZARGAN Magda 615ZIELONKAK-2000:00:36
577KUKLIŃSKI Rafał 762BYDGOSZCZM-4000:00:36
578ŚWIETLIK Tomasz 1030BYDGOSZCZM-5000:00:36
579TWARDOWSKA Sylwia 1058BYDGOSZCZK-3000:00:36
580ŚWIETLIK Dawid 747BYDGOSZCZM-3000:00:36
581PIÓRKOWSKA Aga 5BRB BydgoszczBYDGOSZCZK-4000:00:37
582TOPOL Agnieszka 21BYDGOSZCZK-3000:00:37
583ZIELIŃSKA Justyna 55KapitemSOLEC KUJAWSKIK-3000:00:37
584STĘPIEŃ Monika 86BYDGOSZCZK-4000:00:37
585POGORZELSKA Bogusia 393PEPŁOWOK-4000:00:37
586JANISZAK Beata 454GŁĘBOCZEKK-3000:00:37
587SKŁADOWSKI Przemysław 792WEJHEROWOM-2000:00:37
588TOMYS Julia 793OSIELSKOK-2000:00:37
589BIELENNY Michał 857BYDGOSZCZM-60+00:00:37
590OZDZYNSKA Patrycja 938BYDGOSZCZK-2000:00:37
591LICA Krzysztof 1280sisu owbBYDGOSZCZM-5000:00:37
592MAKUSZEWSKI Łukasz 1295NAKŁOM-4000:00:37
593KRZYWAŃSKA Aleksandra 1298ZIELONKAK-3000:00:37
594ZBIRANEK Beata 1302BYDGOSZCZK-4000:00:37
595ZUPA Wojciech 1394SISU-OWB teamBYDGOSZCZM-5000:00:37
596MAKUSZEWSKI Mateusz 1468BYDGOSZCZM-3000:00:37
597DANIELEK Adam 268Biegam‚ żeby się nie spocić!BYDGOSZCZM-4000:00:38
598MALCZEWSKA Mirka 310BYDGOSZCZK-60+00:00:38
599NURKIEWICZ Jarosław 384Kung fu Pandy 3BYDGOSZCZM-4000:00:38
600KLINIKOWSKI Jacek 392KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM-5000:00:38
601STĘPNIAK Paulina 466BYDGOSZCZK-4000:00:38
602CZYŻEWSKA Justyna 467BRZOZAK-3000:00:38
603JURUŚ Jolanta 776herbalifeBYDGOSZCZK-5000:00:38
604SOBCZYŃSKI Michał 851BYDGOSZCZM-3000:00:38
605KORZENIEWSKI Jacek 941BYDGOSZCZM-3000:00:38
606WOLNY Ryszard 1175BOŻENKOWOM-4000:00:38
607JESKE Marek 1446RUN BYDGOSZCZNIWYM-4000:00:38
608KUNDE Adam 1462LIPNIKIM-5000:00:38
609TRZYMKOWSKI Adrian 1448BYDGOSZCZM-2000:00:38
610MAN Beata 18SOLEC KUJAWSKIK-3000:00:39
611SZAFRAŃSKI Maciej 223BYDGOSZCZM-2000:00:39
612WALCZAK Marcin 372BYDGOSZCZM-4000:00:39
613WALCZAK Joanna 377BYDGOSZCZK-4000:00:39
614LUZAK Jadwiga 557BYDGOSZCZK-5000:00:39
615KULWAS Magdalena 585BYDGOSZCZK-2000:00:39
616GRYNIENKO Alicja 603K-1000:00:39
617BORAKIEWICZ Natalia 659GOŁAŃCZK-2000:00:39
618BORAKIEWICZ Arkadiusz 661Team Run GołańczGOŁAŃCZM-3000:00:39
619KOLIŃSKA Sylwia 676GOŁAŃCZK-4000:00:39
620LEWICKI Maciej 680BYDGOSZCZM-4000:00:39
621HAWRYŁO Mariusz 767BYDGOSZCZM-3000:00:39
622KAMIŃSKA Hanna 998LUBOSTROŃK-4000:00:39
623ANDRZEJEWSKI Adam 1002BYDGOSZCZM-4000:00:39
624MARCHEL Leszek 1041KMWSOLEC KUJAWSKIM-5000:00:39
625RAKAŁOWICZ Justyna 1198BYDGOSZCZK-4000:00:39
626SZCZERBINSKI Mariusz 657BUKOWIECM-4000:00:40
627WAWRZYNIAK Andrzej 76522.ODNBYDGOSZCZM-5000:00:40
628JANIC Dagmara 875BYDGOSZCZK-1000:00:40
629ŁABENDA Piotr 970Terenowa Masakra TeamBYDGOSZCZM-4000:00:40
630BEBYN Aneta 1004OSIELSKOK-4000:00:40
631GROBELNY Michał 1100BYDGOSZCZM-2000:00:40
632TUROWSKA Patrycja 1126MĄKOWARSKOK-3000:00:40
633WĘGRZYŃSKA Oliwia 1129BYDGOSZCZK-1000:00:40
634WŁOCH Michał 1131BYDGOSZCZM-3000:00:40
635SOŚNICKI Bartosz 1232GRÓDEKM-3000:00:40
636JELIŃSKI Łukasz 1400SOŚNOM-2000:00:40
637OBREMSKA Magdalena 1422BYDGOSZCZK-4000:00:40
638KONARSKA Svetlana 1439ŚWIECIEK-4000:00:40
639JANIC Arek 876BYDGOSZCZM-1000:00:40
640BIAŁY Dawid 730LUCIMM-2000:00:41
641JANIC Joanna 878BYDGOSZCZK-4000:00:41
642KARSKI Marcin 896BYDGOSZCZM-4000:00:41
643KARSKI Krzysztof 907BYDGOSZCZM-1000:00:41
644KOPACZ Arkadiusz 962BYSŁAWM-2000:00:41
645BEBYN Grzegorz 1003OSIELSKOM-4000:00:41
646KWASIGROCH Aleksandra 1112NAKŁO NAD NOTECIĄK-4000:00:41
647SZULC Radek 1202BYDGOSZCZM-3000:00:41
648SUCHOMSKA Beata 1226ŚWIEKATOWOK-4000:00:41
649KASZEWSKI Konrad 1286BYDGOSZCZM-1000:00:41
650LEBIECKI Paweł 1393BYDGOSZCZ‚M-3000:00:41
651PREDER Bartosz 7BYDGOSZCZM-4000:00:42
652SAWIEŁAJC Michał 602BIZONYBYDGOSZCZM-4000:00:42
653RYDLICHOWSKI Hubert 763BYDGOSZCZM-2000:00:42
654GARNIK Michalina 764BYDGOSZCZK-2000:00:42
655KARSKI Hubert 827BYDGOSZCZM-60+00:00:42
656KLEWICZ Jolanta 852BYDGOSZCZK-5000:00:42
657MICHNIEWICZ Marta 1045sucharem zasiałTORUŃK-3000:00:42
658WALCZAK Marcin 1061BYDGOSZCZM-3000:00:42
659MĘTEL Laura 1134Łabiszyn Runners/Dobry DietetykŁABISZYNK-2000:00:42
660MILEWSKI Zbigniew 1150TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-4000:00:42
661STIMMA Anna 1367Lubię sobie pobiegaćSEROCKK-4000:00:42
662ZIELIŃSKA Agnieszka 289BYDGOSZCZK-2000:00:43
663DOMINIAK Joanna 348ŁOCHOWOK-3000:00:43
664JANKOWIAK Radosław 418BYDGOSZCZM-3000:00:43
665FRĄTCZAK Beata 653SOLEC KUJAWSKIK-3000:00:43
666BUBLIK Aleksandra 744BYDGOSZCZK-2000:00:43
667TRAWCZYŃSKA Katarzyna 859BYDGOSZCZK-3000:00:43
668POPIOŁEK Izabela 891BYDGOSZCZK-2000:00:43
669KRAKOWIAK Marta 894PRZYŁĘKIK-2000:00:43
670SZYMCZUK Filip 895TORUŃM-2000:00:43
671SZCZĘSNY Arkadiusz 1057Dynamo SkarpaBYDGOSZCZM-4000:00:43
672CHOJNACKI Arkadiusz 1137Night RunnersBYDGOSZCZM-2000:00:43
673BATKA Patryk 1142BYDGOSZCZM-2000:00:43
674MACHNIKOWSKI Rafał 1368TORUŃM-4000:00:43
675POWAŁKA Grzegorz 1378WARSZAWAM-5000:00:43
676WIŚNIEWSKI Karol 1491BYDGOSZCZM-2000:00:43
677OLSZAŃSKI Jakub 187BYDGOSZZCZM-3000:00:44
678SOBOLEWSKA Aleksandra 234ReebokRunCrew BydgoszczBYDGOSZCZK-2000:00:44
679MURAWKA Łukasz 350KUSOWOM-3000:00:44
680MICHNIEWICZ Małgorzata 447BYDGOSZCZK-4000:00:44
681BOROWIEC Michał 704Venezuela teamBRZOZAM-3000:00:44
682KOSIŃSKA Patrycja 1237BYDGOSZCZK-2000:00:44
683PRZYGOCKA Katarzyna 1275BYDGOSZCZK-3000:00:44
684BUŁAWA Brajan 1292Perła TeamZŁOTÓWM-2000:00:44
685JEŻOWSKI Sławomir 1350WARSZAWAM-5000:00:44
686KARAŚ Anna 1359SZCZECINK-4000:00:44
687FOLHER Jagoda 1384WARSZAWAK-1000:00:44
688WENDA Mateusz 906Szkoła jazdy TomasBYDGOSZCZM-2000:00:44
689PIETRASZAK Tomasz 19RUN BYDGOSZCZBIAŁE BŁOTAM-4000:00:45
690DURAJEWSKI Mateusz 288Softmaks.plBYDGOSZCZM-3000:00:45
691GOŁĘBIEWSKI Paweł 445BYDGOSZCZM-4000:00:45
692CHMIELEWSKI Ireneusz 465Czarne Stopy SMTORUŃM-5000:00:45
693WOŹNIACKA Beata 579Azyl dla JeżySOLEC KUJAWSKIK-5000:00:45
694ZMUDZIŃSKI Łukasz 806BrakNAKŁO NAD NOTECIĄM-3000:00:45
695TOPOLSKA Emilia 1235BYDGOSZCZK-3000:00:45
696KOSIŃSKI Jerzy 1262BYDGOSZCZM-5000:00:45
697KOSIŃSKA Monika 1293BYDGOSZCZK-2000:00:45
698DETLAF Mariusz 1303MAKSYMILIANOWOM-3000:00:45
699SYBILA Michał 1331Venezuela teamBYDGOSZCZM-3000:00:45
700DOMEK Aleksander 1463BYDGOSZCZM-3000:00:45
701WIKA Arkadiusz 1469BYDGOSZCZM-2000:00:45
702CZAJA Jarosław 287BYDGOSZCZM-4000:00:46
703WRÓBLEWSKA Oliwia 297BARCINK-1000:00:46
704WOJCIECHOWSKA Maja 298BARCINK-1000:00:46
705KOWALSKA Juka 490BażantTeamBYDGOSZCZK-2000:00:46
706GÓŹDŹ Hanna 516Jaś biegaBYDGOSZCZK-60+00:00:46
707LESZCZYŃSKI Marcin 710Bydgoszcz Triathlon TeamBYDGOSZCZM-2000:00:46
708SAGANOWSKA Magdalena 711Bydgoszcz Triathlon TeamGDAŃSKK-2000:00:46
709BINDEK Łukasz 1118KĘSOWOM-3000:00:46
710SKORECKI Aleksander 1357Bydgoszcz Triathlon TeamBYDGOSZCZM-2000:00:46
711CHMIELEWSKA Agnieszka 201BYDGOSZCZK-3000:00:47
712KUCHCZYŃSKI Jakub 358BKS BydgoszczBYDGOSZCZM-1000:00:47
713GRZELAK Tadeusz 437BYDGOSZCZNASTARTBYDGOSZCZM-60+00:00:47
714RASSALSKA-KAUSA Jola 474BYDGOSZCZK-4000:00:47
715LORENC Michał 538BYDGOSZCZM-2000:00:47
716PESTKA Anna 588BYDGOSZCZK-3000:00:47
717RECLAF Julia 870BYDGOSZCZK-2000:00:47
718PILEWSKI Mikołaj 890BYDGOSZCZM-3000:00:47
719KAŹMIERCZAK Paweł 983BYDGOSZCZM-4000:00:47
720OLEJNICZAK Patrycja 1094Bażant TeamBORUCINK-2000:00:47
721LEWANDOWSKA Beata 1248Freaky Fit TeamBYDGOSZCZK-4000:00:47
722LEWANDOWSKA Piotr 1251BYDGOSZCZM-4000:00:47
723LISOWIEC Zuzanna 1207BYDGOSZCZK-3000:00:47
724RASSALSKA Roma 87BYDGOSZCZK-4000:00:48
725STERING Kamila 93BYDGOSZCZK-2000:00:48
726KUCHCZYŃSKI Adam 352Ból To ŚciemaBYDGOSZCZM-5000:00:48
727NIEDBALSKI Karol 512BYDGOSZCZM-3000:00:48
728WOSICKA Wanda 818castorama2BYDGOSZCZK-4000:00:48
729NIEDBALSKI Edward 849BYDGOSZCZM-60+00:00:48
730RECLAF Joanna 872WŁOCŁAWEKK-1000:00:48
731BEJFUS Łukasz 944SkurczBYDGOSZCZM-2000:00:48
732PASTWA Paulina 1081BYDGOSZCZK-2000:00:48
733WĘGRZYŃSKI Piotr 1158castorama2BYDGOSZCZM-4000:00:48
734MARKOWSKI Patryk 925BYDGOSZCZM-2000:00:48
735MACIEJCZAK Karolina 966PiłaPIŁAK-4000:00:48
736ANDRUSEWICZ Hanna 995NIWYK-4000:00:48
737WEGNER Roman 135NIEMCZM-5000:00:49
738WITKOWSKI Tomasz 143VIVA LA VIDABYDGOSZCZM-3000:00:49
739WYPYCH-KLUNDER Katarzyna 420BYDGOSZCZK-3000:00:49
740GÓRSKI Łukasz 526Harpagan Team BydgoszczBYDGOSZCZM-3000:00:49
741GÓRSKA Paulina 527Harpagan Team BydgoszczBYDGOSZCZK-3000:00:49
742GROCHALA Michał 568BYDGOSZCZM-3000:00:49
743KOWALCZYK Magdalena 569SZUBINK-3000:00:49
744GÓRSKA Maria 725OSIELSKOK-60+00:00:49
745DONIECKA Edyta 812castorama2BYDGOSZCZK-3000:00:49
746RATAJCZAK Marcel 911BYDGOSZCZM-1000:00:49
747BAGNIEWSKA Małgorzata 972TRYSZCZYNK-2000:00:49
748UŁANOWSKA Dominika 1099BYDGOSZCZK-4000:00:49
749WOJNOWSKA Ewa 1429GRUDZIĄDZK-2000:00:49
750ZUBRYCKI Łukasz 242GalacticaBYDGOSZCZM-3000:00:50
751KURTYSIAK Roman 291BYDGOSZCZM-5000:00:50
752ŻUCHELKOWSKA Agata 532BYDGOSZCZK-3000:00:50
753RADZIKOWSKI Łukasz 567BYDGOSZCZM-4000:00:50
754ZALEWSKI Łukasz 570BYDGOSZCZM-4000:00:50
755ZALEWSKA Justyna 571BYDGOSZCZK-4000:00:50
756WITKOWSKI Piotr 693Viva la vidaBYDGOSZCZM-2000:00:50
757GROCHOWSKI Rafał 756NAKŁO NAD NOTECIĄM-3000:00:50
758KOWALEWSKI Marcin 815castorama2BYDGOSZCZM-4000:00:50
759KULIKOWSKI Krystian 816castorama2BYDGOSZCZM-3000:00:50
760JENDRYKA Marcin 830castorama2BYDGOSZCZM-4000:00:50
761SZALATY Michał 908castorama2BYDGOSZCZM-2000:00:50
762STARZYŃSKI Paweł 1091BYDGOSZCZM-1000:00:50
763KLETT Patrycja 443MAKSYMILIANOWOK-1000:00:51
764DZIEWIECZYŃSKA Katarzyna 648BYDGOSZCZK-3000:00:51
765MICHALIK Kornelia 800BYDGOSZCZK-1000:00:51
766RATAJCZAK Arkadiusz 820BYDGOSZCZM-5000:00:51
767ŚLEDZIŃSKA Paulina 948OSIELSKOK-2000:00:51
768BEBYN Marek 949OSIELSKOM-2000:00:51
769ŚLEDZIŃSKA Aleksandra 1027OSIELSKOK-2000:00:51
770ROBACZEWSKA Kinga 1078DOBRCZK-3000:00:51
771WIŚNIEWSKA Izabela 1353BYDGOSZCZK-3000:00:51
772RYBCZYŃSKI Ryszard 1455BYDGOSZCZM-60+00:00:51
773PAKUŁA Natalia 1076DOBRCZK-2000:00:51
774MICHALIK Joanna 208PB SLABYDGOSZCZK-3000:00:52
775PALACZ Wioletta 344Polonia Bydgoszcz SLABYDGOSZCZK-4000:00:52
776MALICKA Beata 475BYDGOSZCZK-5000:00:52
777CZAPLICKI Bartłomiej 529BYDGOSZCZM-3000:00:52
778PASIUT Bogumiła 617Muminki TeamBYDGOSZCZK-4000:00:52
779NOWAKOWSKI Ireneusz 619Muminki TeamBYDGOSZCZM-4000:00:52
780NAWROCKA Karolina 621Muminki TeamBYDGOSZCZK-2000:00:52
781HETZIG Monika 623Muminki TeamBYDGOSZCZK-3000:00:52
782GIPP Małgorzata 685BYDGOSZCZK-3000:00:52
783SIERADZKA Małgorzata 808NIEMCZK-4000:00:52
784RATAJCZAK Arleta 910BYDGOSZCZK-4000:00:52
785RADOWSKA Helena 1254BYDGOSZCZK-5000:00:52
786PYJOS Rafał 1304TEAM GARDONIXBYDGOSZCZM-3000:00:52
787CHOLEWCZYŃSKI Dariusz 1344TARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:52
788MAŁOWIECKI Grzegorz 1370PRZECŁAWM-4000:00:52
789POLAWSKI Marcin 129BBL SZUBINSZUBINM-4000:00:53
790OLSZEWSKI Michał 313BYDGOSZCZM-2000:00:53
791ROMIANOWSKA Agnieszka 411BYDGOSZCZK-4000:00:53
792MALICKI Łukasz 484Klinika Triathlonu BydgoszczBYDGOSZCZM-3000:00:53
793DUBIELEWSKA Anna 564KARCZEMKAK-2000:00:53
794BADZIĄG Paweł 626Muminki TeamBYDGOSZCZM-2000:00:53
795WARSZAWSKA Beata 862BYDGOSZCZK-4000:00:53
796DOMAGAŁA Monika 1019SZKOCJAK-2000:00:53
797LELEWSKA Aleksandra 1189JANIKOWOK-2000:00:53
798KĄKOLEWSKA Monika 1219JANIKOWOK-2000:00:53
799JANKOWSKI Łukasz 1347KONINM-2000:00:53
800CHEŁMINIAK Mariusz 1190JANIKOWOM-2000:00:53
801CISEWSKI Mateusz 271BYDGOSZCZM-2000:00:54
802TOBOLSKA Małgorzata 589BYDGOSZCZK-3000:00:54
803SZYMCZAK Sandra 611niezniszczalniSZUBINK-2000:00:54
804FIUT Kazimierz 860BYDGOSZCZM-60+00:00:54
805WARSZAWSKA Natalia 863BYDGOSZCZK-1000:00:54
806DRUŻKOWSKA Adrianna 864BYDGOSZCZK-1000:00:54
807MAREK Anna 924BARCINK-3000:00:54
808KOPACZ Adrian 959BYSŁAWM-3000:00:54
809KOPACZ Elżbieta 960BYSŁAWK-5000:00:54
810SZUMIŃSKA Marcelina 996BYDGOSZCZK-2000:00:54
811MARCINIAK Oskar 1034SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:54
812KOBYLARZ Paulina Róża 1093KWIDZYNK-2000:00:54
813BATKA Marta 1140BYDGOSZCZK-2000:00:54
814BANNACH Aleksander 233BYDGOSZCZM-2000:00:55
815BANDOCH Jacek 461BYDGOSZCZM-2000:00:55
816WYPORKIEWICZ Jerzy 485Klinika TriathlonuWILCZE/OSIELSKOM-5000:00:55
817BURCHARDT Remigiusz 612niezniszczalniBYDGOSZCZM-3000:00:55
818CZEKALSKA Beata 696BYDGOSZCZK-3000:00:55
819MAREK Lucjan 923BARCINM-3000:00:55
820CZECHOWSKA Katarzyna 947SZUBINK-2000:00:55
821NOWACKI Rafał 971BYDGOSZCZM-4000:00:55
822BUTRYM Piotr 1095mzkBYDGOSZCZM-3000:00:55
823CHMURZYŃSKA Ewa 1329BYDGOSZCZK-5000:00:55
824CHOLEWCZYŃSKA Dorota 1345STAROGARD GDAŃSKIK-4000:00:55
825KOSOŃ Danuta 1361WARSZAWAK-60+00:00:55
826ZIELIŃSKA Aleksandra 1426SOLEC KUJAWSKIK-2000:00:55
827WIELIŃSKI Wojciech 1486BYDGOSZCZM-3000:00:55
828BŁAŻEK Katarzyna 64BIAŁE BŁOTAK-3000:00:56
829SUSZEK Asia 127SIENNOK-3000:00:56
830TOKARSKA Alicja 212Vege RunnersBYDGOSZCZK-3000:00:56
831SZYMAŃSKA Magdalena 231TRZCINIECK-2000:00:56
832CHOLEWCZYŃSKA Wiktoria 256BYDGOSZCZK-2000:00:56
833NOWACKA Jolanta 712BYDGOSZCZK-4000:00:56
834KUŹBA Kamila 881BYDGOSZCZK-2000:00:56
835WYROBEK Jowita 882OSIEK NAD NOTECIĄK-2000:00:56
836HEWELT Oliwia 1335PŁOCKK-1000:00:56
837BAJCZYK Adrian 1447BYDGOSZCZM-2000:00:56
838WIELIŃSKI Rafał 1487BYDGOSZCZM-3000:00:56
839BRZOZOWSKI Krzysztof 38BYDGOSZCZM-3000:00:57
840RÓŻYCZKA Joanna 102BYDGOSZCZK-3000:00:57
841SUSZEK Kasia 123DOBRCZK-3000:00:57
842SCHUETZMANN Patrycja 432BYDGOSZCZK-3000:00:57
843SIEŃSKI Jacek 606RUN BydgoszczNIEMCZM-5000:00:57
844GÓRSKA Małgorzata 858Zielony Pelikan BydgoszczTUCHOLAK-2000:00:57
845TYMIŃSKA Beata 968#4FajterTORUŃK-3000:00:57
846SZUBERSKI Michał 1046BYDGOSZCZM-4000:00:57
847PIECHOCIŃSKI Jarosław 1365RinoRYNARZEWOM-60+00:00:57
848ŚLIWIŃSKI Piotr 1381TORUŃM-4000:00:57
849KLAFETKA Mateusz 28BYGDOSZCZM-2000:00:58
850KLAFETKA Marzena 74BYDGOSZCZK-2000:00:58
851LEWANDOWSKA Sylwia 125BYDGOSZCZK-4000:00:58
852SCHUMACHER-RATAJ Marta 325BYDGOSZCZK-3000:00:58
853BUZALSKI Robert 369ORANGE POLSKABYDGOSZCZM-4000:00:58
854ROMANOWSKA Sylwia 687BYDGOSZCZK-4000:00:58
855KACZMAREK Adam 964#4FajterTORUŃM-3000:00:58
856TYMIŃSKI Łukasz 969#4FajterTORUŃM-3000:00:58
857PIECHOCIŃSKA Dorota 1406RinoRYNARZEWOK-3000:00:58
858KALA Michał 1421ŁABISZYNM-3000:00:58
859WINIARSKI Kacper 8ŁOCHOWOM-1000:00:59
860RATAJ Szymon 244ŁOCHOWOM-1000:00:59
861ROGOZIŃSKA Karolina 468BYDGOSZCZK-3000:00:59
862TEWS Marzena 534BYDGOSZCZK-4000:00:59
863BULIŃSKI Arkadiusz 640BYDGOSZCZM-3000:00:59
864MALATYŃSKA Barbara 856PRZYŁĘKIK-4000:00:59
865JAWORSKA KACZMAREK Sylwia 963#4FajterTORUŃK-4000:00:59
866BARTOS Weronika 1008GRUDZIĄDZK-2000:00:59
867ŁADNIAK Dariusz 1396ZŁAWIEŚ WIELKAM-4000:00:59
868ŁADNIAK Bernadeta 1397ZŁAWIEŚ WIELKAK-3000:00:59
869GOLIK Krzysztof 16FordonRunnersBYDGOSZCZM-4000:01:00
870MIKA Monika 170Krajna SępólnoSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEK-2000:01:00
871LEWANDOWSKI Robert 235POMAGALSCYBYDGOSZCZ‚ POLANDM-4000:01:00
872RATAJ Maciej 247ŁOCHOWOM-4000:01:00
873BUZALSKA Agnieszka 374OGRODYBYDGOSZCZK-4000:01:00
874KOLANOWSKI Wojciech 397BYDGOSZCZM-5000:01:00
875DRZEWUCKA Anna 398KRUSZWICAK-5000:01:00
876MIŁKOWSKA Monika 408Run BydgoszczBYDGOSZCZK-4000:01:00
877ROGOZIŃSKI Aleksander 805BYDGOSZCZM-3000:01:00
878SZMELTER Ania 1071Parkrun GrudziądzGRUDZIĄDZK-2000:01:00
879KIPCZAK Monika 1101BYDGOSZCZK-4000:01:00
880TWARDOWSKI Wojciech 22RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5000:01:01
881CEMKE Magdalena 249BYDGOSZCZK-2000:01:01
882LEWANDOWSKA Agnieszka 279BYDGOSZCZK-3000:01:01
883TUCZKOWSKA Joanna 315BYDGOSZCZK-2000:01:01
884KOLANOWSKA Grażyna 394BYDGOSZCZK-5000:01:01
885OSTROWSKA Renata 1050BĘDZITOWOK-4000:01:01
886TARCZYŃSKA Marta 1193CookieTeamRunnersBYDGOSZCZK-3000:01:01
887WEJNA Agnieszka 1217BYDGOSZCZK-3000:01:01
888JANKOWSKI Piotr 1349LEGIONÓWM-60+00:01:01
889MIECH Wiesław 1372PŁOCKM-60+00:01:01
890MYLER Georgina 1374BYDGOSZCZK-3000:01:01
891KOWALSKA Anna 1387BYDGOSZCZK-4000:01:01
892GRALAK Anna 1388BYDGOSZCZK-3000:01:01
893SMOLIŃSKI Piotr 204BBL SzubinSZUBINM-5000:01:02
894SKOWRON Monika 274BYDGOSZCZK-4000:01:02
895SZECÓWKA Marcin 276BYDGOSZCZM-3000:01:02
896SMUCZYŃSKI Wojciech 577BYDGOSZCZM-3000:01:02
897PERA Marek 609BYDGOSZCZM-3000:01:02
898MAĆKOWSKA Magda 982BYDGOSZCZK-3000:01:02
899CIESIELSKI Arkadiusz 1038BARCINM-4000:01:02
900KROL Izabela 1194POZNANK-3000:01:02
901PRZYBULSKA Małgorzata 1195TORUŃK-3000:01:02
902SZULC Asia 1203BYDGOSZCZK-3000:01:02
903WYSOCKA Paulina 1315BYDGOSZCZK-2000:01:02
904KILIŃSKA Magdalena 1395Helix pomatiaŻOŁĘDOWOK-3000:01:02
905SZUBERT Maciej 1414BYDGOSZCZM-4000:01:02
906WOŹNIAK Piotr 54NAKŁO NAD NOTECIĄM-4000:01:03
907WOJTCZAK Adam 320BYDGOSZCZM-3000:01:03
908CIESIELSKI Hubert 604BARCINM-2000:01:03
909KASTNER Beata 651BYDGOSZCZK-3000:01:03
910GOŁCZYŃSKI Tomasz 701BYDGOSZCZM-4000:01:03
911PAŁUBICKA Klaudia 832NAKŁO NAD NOTECIĄK-3000:01:03
912KROPIŃSKA Monika 1026ZAMOŚĆK-3000:01:03
913MICHNIEWICZ Piotr 1044sucharem zasiałTORUŃM-3000:01:03
914JÓZWIK Jacek 1301parkunBYDGOSZCZM-60+00:01:03
915BIAŁOWĄS Dariusz 1493BYDGOSZCZM-4000:01:03
916GOŁATA Agnieszka 542Wilcza WatachaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK-3000:01:04
917GOŁATA Wojciech 543Wilcza WatachaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-3000:01:04
918GOŁATA Julia 546Wilcza WatachaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK-1000:01:04
919GOŁATA Kamil 549Wilcza WatachaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-1000:01:04
920ŁASSA Rafał 753SBRT Running Team BydgoszczBYDGOSZCZM-2000:01:04
921KAMIŃSKA Magdalena 774BYDGOSZCZK-2000:01:04
922SPIRYDOWICZ Piotr 973BYDGOSZCZM-3000:01:04
923SKORNIA Paweł 979BYDGOSZCZM-2000:01:04
924REPCZYŃSKI Tomasz 1022TriSpace/TrekBYDGOSZCZM-2000:01:04
925KRZYŻANOWSKA Patrycja 1120BYDGOSZCZK-2000:01:04
926JAWORSKA Sylwia 1214BYDGOSZCZK-2000:01:04
927MAZUREK Dorota 1216BYDGOSZCZK-2000:01:04
928GAIDA Milena 1405SZCZEPANOWOK-3000:01:04
929KACZOROWSKI Bartosz 976WĄBRZEŹNOM-2000:01:04
930SKORNIA Marika 746BYDGOSZCZK-2000:01:04
931SOBOTA Piotr 174BIAŁE BŁOTAM-4000:01:05
932KOCZOROWSKA Kamila 317BYDGOSZCZK-3000:01:05
933KANDER Michał 449BYDGOSZCZM-3000:01:05
934FRANCIS Khalil 460Zielony PelikanBYDGOSZCZM-3000:01:05
935BRZOZOWSKI Krzysztof 504BYDGOSZCZM-3000:01:05
936TYCZKOWSKI Gracjan 599Vege RunnersBYDGOSZCZM-3000:01:05
937ŚNIECHOTA Konrad 628TypyGrubeBYDGOSZCZM-3000:01:05
938KODRANC Michał 913TypyGrubeBYDGOSZCZM-3000:01:05
939KULCZYŃSKI Przemysław 918TypygrubeBYDGOSZCZM-3000:01:05
940SKORNIA Agata 929BYDGOSZCZK-4000:01:05
941CISZEWSKA Emilia 1265BYDGOSZCZK-3000:01:05
942BURCHARDT Julita 41BYDGOSZCZK-3000:01:06
943CICHOSZ Jerzy 172koszalimKOSZALINM-60+00:01:06
944SOBOTA Beata 177BIAŁE BŁOTAK-4000:01:06
945RZEPECKA Katarzyna 275As BoxBYDGOSZCZK-4000:01:06
946KOPROWICZ Katarzyna 554The Runers świecieSWIECIEK-4000:01:06
947PRZEWOŹNIAK Marta 650TRI FamilyBYDGOSZCZK-2000:01:06
948KAMIŃSKI Marek 660BYDGOSZCZM-2000:01:06
949ŁUKASZCZYK Joanna 775BYDGOSZCZK-3000:01:06
950BELIŃSKA Aleksandra 817Typy GrubeBYDGOSZCZK-2000:01:06
951BELIŃSKI Maciej 828TypyGrubeBYDGOSZCZM-3000:01:06
952ZDEB Bogumił 847BYDGOSZCZM-5000:01:06
953PIECZYŃSKA Joanna 1196BYDGOSZCZK-3000:01:06
954BALCERZAK Agnieszka 1391BARCINK-3000:01:06
955GROBELNA Angelika 152Bydgoszcz na startNIEMCZK-4000:01:07
956NOWICKA Tatiana 347ŚWIECIEK-4000:01:07
957KRANC Justyna 514BYDGOSZCZK-4000:01:07
958KUNKEL Jodie 610BYDGOSZCZK-3000:01:07
959SOBALLA Adam 635TypyGrubeNAKŁO NAD NOTECIĄM-2000:01:07
960PRZEWOŹNIAK Rafał 649TRI FamilyBYDGOSZCZM-2000:01:07
961AFELT Jarosław 839BYDGOSZCZM-3000:01:07
962DREWS Mateusz 1042LIPNIKIM-2000:01:07
963DYNIEWSKA Agnieszka 1051btżBYDGOSZCZK-4000:01:07
964TWARDOWSKA Katarzyna / Maria 1092BYDGOSZCZK-4000:01:07
965GOŚCIŃSKI Cezary 1160FizjoGoBYDGOSZCZM-2000:01:07
966KOSIOROWSKI Przemysław 1171KS UrzędasyBYDGOSZCZM-4000:01:07
967DOBUCKA Katarzyna 787ChoNaRower.plBYDGOSZCZK-3000:01:07
968JASIENIECKI Piotr 1434KP Zefir WyszewoKOSZALINM-4000:01:07
969PŁOSZAJ Magdalena 131BYDGOSZCZK-3000:01:08
970KRUPIŃSKA Justyna 216-K-3000:01:08
971LEWANDOWSKI Adam 378CookieTeamRunnersBYDGOSZCZM-5000:01:08
972ASTUKIEWICZ Agnieszka 540BYDGOSZCZK-5000:01:08
973KOPROWICZ Adam 798The Runners ŚwiecieSWIECIEM-5000:01:08
974PAŁCZYŃSKI Piotr 831BYDGOSZCZM-3000:01:08
975GACKOWSKI Edward 1102BYDGOSZCZM-60+00:01:08
976OSTROWSKA Justyna 1389GULCZEWOK-3000:01:08
977BUGARA Piotr 1497BYDGOSZCZM-2000:01:08
978HOŁYSZ Krysia 97BYDGOSZCZK-2000:01:09
979PRZYBYLSKI Mariusz 98Bydgoszcz na StrartBYDGOSZCZM-5000:01:09
980ASTUKIEWICZ Tomasz 537BYDGOSZCZM-4000:01:09
981ZABORNIAK Zbigniew 927BYDGOSZCZM-3000:01:09
982KALINOWSKA Joanna 1240BYDGOSZCZK-3000:01:09
983KALINOWSKI Łukasz 1241BYDGOSZCZM-1000:01:09
984MUCHOWSKA Monika 1453BYDGOSZCZK-2000:01:09
985PIEKARZ Slawek 1456BYDGOSZCZM-2000:01:09
986BIERNACKA Anna 59BYDGOSZCZK-4000:01:10
987KIELMANN Marcin 71BYDGOSZCZM-3000:01:10
988BIERNACKI Wojciech 77BYDGOSZCZM-1000:01:10
989IDCZAK-BOREK Hanna 286BYDGOSZCZK-4000:01:10
990PIETKUN Ryszard 321BYDGOSZCZM-60+00:01:10
991CZAJKA Beniamin 692ŁabiszynRunnersŁABISZYNM-1000:01:10
992KRĘCICKA Ewa 1156BYDGOSZCZK-3000:01:10
993MROZIK Andrzej 1179BYDGOSZCZM-4000:01:10
994SKUBISZAK Jacek 1228BYDGOSZCZM-4000:01:10
995KALINOWSKI Zbigniew 1239BYDGOSZCZM-4000:01:10
996RÓŻAŃSKA Katarzyna 886BYDGOSZCZK-3000:01:10
997CHODUR Agnieszka 211BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZK-4000:01:11
998BOREK Marcin 280BYDGOSZCZM-4000:01:11
999KALACZYŃSKI Grzegorz 419BYDGOSZCZM-4000:01:11
1000JANUSZEWSKA Aneta 586BYDGOSZCZK-2000:01:11
1001ROZBICKI Grzegorz 639LISI OGONM-5000:01:11
1002ŻAK Konrad 662MROCZAM-2000:01:11
1003TADRZAK Michał 779BYDGOSZCZM-3000:01:11
1004RÓŻAŃSKI Wojciech 885BYDGOSZCZM-3000:01:11
1005PAWELEC Michał 1005BYDGOSZCZM-2000:01:11
1006ZAJĄKAŁA Wojciech 1048BYDGOSZCZM-2000:01:11
1007GÓRNY Łukasz 1ZAMOŚĆM-2000:01:12
1008KOZAKIEWICZ Marcin 101MĘŻCZYZNAM-4000:01:12
1009GRZELAK Łukasz 229Bydgoszcz na StartBYDGOSZCZM-4000:01:12
1010WÓJCIK Piotr 283BYDGOSZCZM-1000:01:12
1011BIEDROŃ Aleksandra 536BIAŁE BŁOTAK-2000:01:12
1012RYMER Adam 655BORÓWNOM-3000:01:12
1013RYMER Jarosław 656BORÓWNOM-1000:01:12
1014LEWICKI Artur 750Lege artisBYDGOSZCZM-4000:01:12
1015KUJAWA Magdalena 819GOŚCIERADZK-3000:01:12
1016WITKOWSKA Lucyna 821GOŚCIERADZK-4000:01:12
1017MUZOLF Natalia 1268BYDGOSZCZK-2000:01:12
1018BUDZIK Ireneusz 1459Bozita PolskaBYDGOSZCZM-4000:01:12
1019BUDZIK Justyna 1461BYDGOSZCZK-4000:01:12
1020WEYNA Piotr 1500BYDGOSZCZM-3000:01:12
1021NIKOŁAJEW Monika 35BYDGOSZCZK-3000:01:13
1022GAPINSKA Bogna 252BYDGOSZCZK-3000:01:13
1023PIONTEK Elżbieta 254BYDGOSZCZK-60+00:01:13
1024SŁOWIŃSKA Marta 616BYDGOSZCZK-3000:01:13
1025MACHNIK Adam 627BYDGOSZCZM-4000:01:13
1026LEWANDOWSKI Michał 790ŁOCHOWOM-4000:01:13
1027ZIELIŃSKA Gosia 1188BYDGOSZCZK-3000:01:13
1028PRZYBYŁA Agnieszka 1271BYDGOSZCZK-3000:01:13
1029DUDEK Tomasz 1323BYDGOSZCZM-3000:01:13
1030MIELCAREK Ania 1358BYDGOSZCZK-4000:01:13
1031PACZKOWSKI Mirosław 1399Cb163BYDGOSZCZM-4000:01:13
1032DOMŻALSKI Kamil 117BYDGOSZCZM-3000:01:14
1033DOMŻALSKA Katarzyna 122BYDGOSZCZK-3000:01:14
1034CZAJA Sonia 282BYDGOSZCZK-4000:01:14
1035CZAJA Wiktor 284BYDGOSZCZM-1000:01:14
1036WÓJCIK Tomasz 285BYDGOSZCZM-4000:01:14
1037PATYK Klaudia 487BYDGOSZCZK-2000:01:14
1038GRADUSZEWSKI Mateusz 703GRUDZIĄDZM-2000:01:14
1039ARENT Marzena 1138BYDGOSZCZK-5000:01:14
1040PIETRZAK Anna 264BYDGOSZCZK-2000:01:15
1041WÓJCIK Anna 281BYDGOSZCZK-3000:01:15
1042ŁUDZIŃSKI Jakub 493CB163BYDGOSZCZM-3000:01:15
1043RYBCZYŃSKI Grzegorz 646BYDGOSZCZM-2000:01:15
1044KLIMCZYK Marcin 788BYDGOSZCZM-4000:01:15
1045ZIELINSKI Mikołaj 826NAKŁO NAD NOTECIĄM-1000:01:15
1046KRAJEWSKI Tomek 1169Dostawcy Prądu AkumarBYDGOSZCZM-3000:01:15
1047GRZANKA Sebastian 1221BYDGOSZCZM-3000:01:15
1048KOSTECKI Dawid 1266BYDGOSZCZM-3000:01:15
1049NOWAK Paulina 645BYDGOSZCZK-2000:01:15
1050FLOREK Milena 192runaddictsBYDGOSZCZK-3000:01:16
1051MŁYNARCZYK Monika 266BYDGOSZCZK-2000:01:16
1052PACYNA Ewa 489BYDGOSZCZK-2000:01:16
1053DĄBROWSKI Michał 555BYDGOSZCZM-3000:01:16
1054CIESIELSKI Adrian 596NAKŁO NAD NOTECIAM-1000:01:16
1055BŁAŻEJEWICZ Monika 690TORUŃK-2000:01:16
1056PUFAL Adrian 691BYDGOSZCZM-2000:01:16
1057MIŚ Michał 782Luks Start NakłoBYDGOSZCZM-3000:01:16
1058CZYNSZ Łukasz 1029BYDGOSZCZM-3000:01:16
1059ARENT Jan 1146BYDGOSZCZM-5000:01:16
1060STACHURSKA-KWELA Joanna 1238BYDGOSZCZK-3000:01:16
1061ŁUKASIEWICZ Krzysztof 165BYDGOSZCZM-4000:01:17
1062CHWIAŁKOWSKA Joanna 423BYDGOSZCZK-4000:01:17
1063DOMAŃSKI Marcin 511BYDGOSZCZM-3000:01:17
1064KRAJNIK Wojciech 797Parkrun GrudziądzGRUDZIĄDZM-3000:01:17
1065BOROWIAK Monika 1049BYDGOSZCZK-2000:01:17
1066DURAŁEK Oskar 1088PRUSZCZM-1000:01:17
1066DURAŁEK Andrzej 1090PRUSZCZM-4000:01:17
1068ŁUKASZEWICZ Dawid 1220BYDGOSZCZM-3000:01:17
1069SZULC Dawid 1245BIAŁE BŁOTAM-2000:01:17
1070BYCZKOWSKI Michał 1272IndywidualnieMUROWANIECM-2000:01:17
1071DURAŁEK Anna 1086PRUSZCZK-4000:01:17
1072SZKOPIAK Marcin 507OWCBYDGOSZCZM-4000:01:18
1073MATUSZEWSKA Monika 565VISITE.PLBYDGOSZCZK-3000:01:18
1074ŚWIGOŃ Aneta 668BYDGOSZCZK-3000:01:18
1075LASOTA Igor 723EL GATO BOYZOSIELSKOM-1000:01:18
1076KOWALSKI Piotr 738Polonia Bydgoszcz Sekcja LekkoatletycznaBYDGOSZCZM-3000:01:18
1077DERESZYŃSKI Piotr 1114BYDGOSZCZM-4000:01:18
1077DERESZYŃSKA Katarzyna 1115BYDGOSZCZK-4000:01:18
1079JAGODZIŃSKI Karol 1313BYDGOSZCZM-5000:01:18
1080PASZKIET Witold 138BYDGOSZCZM-60+00:01:19
1081DRESLERSKA Agnieszka 364CookieTeamRunnersBIAŁE BŁOTAK-3000:01:19
1082MLICKI Marcin 476BIAŁE BŁOTAM-4000:01:19
1083LASOTA Anna 556OSIELSKOK-4000:01:19
1084SARNECKI Bartosz 671BYDGOSZCZM-3000:01:19
1085TOMKIEWICZ Natalia 672BYDGOSZCZK-3000:01:19
1086HARACEWIAT Cezary 702ChupacabrasBYDGOSZCZM-5000:01:19
1087GŁĘBOCKA Agnieszka 1277BIAŁE BŁOTAK-3000:01:19
1088WÓJCIK Monika 1364MW AQUABYDGOSZCZK-3000:01:19
1089KANJERSKI Jerzy 359Run BydgoszczBYDGOSZCZM-60+00:01:20
1090SZCZEPKOWSKI Andrzej 491BYDGOSZCZM-60+00:01:20
1091SZTEJKA Jolanta 591BYDGOSZCZK-4000:01:20
1092BIELICKI Waldemar 871TerytorialsiBYDGOSZCZM-3000:01:20
1093GANCAREK Patryk 901NiemczNIEMCZM-4000:01:20
1094CZYŻNIKIEWICZ Karol 1257BYDGOSZCZM-2000:01:20
1095JAROMIRSKA Karolina 1260BYDGOSZCZK-2000:01:20
1096WARCZAK Piotr 1327TEAMOCHALBYDGOSZCZM-4000:01:20
1097RADZIEJEWSKI Tomasz 1334BYDGOSZCZM-3000:01:20
1098PIOTROWSKA Marzena 1340BYDGOSZCZK-3000:01:20
1099ZARNOWSKA Katarzyna 1411BYDGOSZCZK-2000:01:20
1100KOTECKI Marcin 58Gang KocuraBYDGOSZCZM-4000:01:21
1101SZKOPIAK-NOWAKOWSKA Oliwia 343BYDGOSZCZK-2000:01:21
1102WIECZOREK Waldemar 351BYDGOSZCZM-3000:01:21
1103JANUSZEWSKI Marcin 366BYDGOSZCZM-4000:01:21
1104KWIECIŃSKI Łukasz 367GDAŃSKM-3000:01:21
1105CZYŻNIKIEWICZ Paweł 1261BYDGOSZCZM-2000:01:21
1106ŁUKOMSKI Marcin 1360Nie kupuj -adoptujBYDGOSZCZM-3000:01:21
1107KUZIAK Ola 329NIEMCZK-5000:01:22
1108KULPA Szymon 502BRONIEWOM-3000:01:22
1109RĘDZINA Michał 932BYDGOSZCZM-3000:01:22
1110SÓJKA Agnieszka 1062TORUŃK-3000:01:22
1111JASTRZĘBSKA Maja 1064TORUŃK-2000:01:22
1112HELWIG Sara 1109ŚWIECIEK-2000:01:22
1113RATUSIŃSKI Robert 1273BYDGOSZCZM-1000:01:22
1114DOBRZAŃSKI Dariusz 4023GravityBYDGOSZCZM-2000:01:22
1115ŁĄCZNA Agnieszka 148KS Polonia Bydgoszcz SLABYDGOSZCZK-3000:01:23
1116WITOŃSKA Angelika 257BYDGOSZCZK-3000:01:23
1117PANTKOWSKA Karolina 379BYDGOSZCZK-3000:01:23
1118DOBRZAŃSKA Anna 403BYDGOSZCZK-2000:01:23
1119LIWOCH Grzegorz 425OSIELSKOM-5000:01:23
1120KRYSZTOFIŃSKA Aneta 441BYDGOSZCZK-2000:01:23
1121BYRTEK Grzegorz 472CAŁY CZAS DO PRZODUBYDGOSZCZM-4000:01:23
1122BARTCZAK Radosław 499CB163BYDGOSZCZM-3000:01:23
1123FINGAS Natalia 548BYDGOSZCZK-3000:01:23
1124HELWIG Anna 1110ŚWIECIEK-4000:01:23
1125NETZELMANN Tomasz 1136MCŚTeamŚWIECIEM-4000:01:23
1126BŁAŻEJEWSKI Kacper 1231CB163BYDGOSZCZM-3000:01:23
1127CIEŚLIK Tomasz 224PRUSZCZM-3000:01:24
1128ŚWIECICKI Andrzej 446BydgoszczBYDGOSZCZM-4000:01:24
1129WIECZOREK Jolanta 758BYDGOSZCZK-3000:01:24
1130BYCZKOWSKI Zenon 1222indywidualnieMUROWANIECM-5000:01:24
1131BYCZKOWSKI Miłosz 1227IndywidualniMUROWANIECM-1000:01:24
1132KLIMCZAK Piotr 1330GRUDZIĄDZM-1000:01:24
1133JANKOWSKI Sławomir 1333BYDGOSZCZM-2000:01:24
1134ROSZCZYN Dawid 1415CB163BYDGOSZCZM-3000:01:24
1135WITUCKA-KRYGIER Malwina 709voip24sklep.pl sportBYDGOSZCZK-3000:01:25
1136KRYGIER Mateusz 874BYDGOSZCZM-3000:01:25
1137DERING Magdalena 877BYDGOSZCZK-2000:01:25
1138KRYGIER Maciej 883Voip24sklep.pl sportBYDGOSZCZM-3000:01:25
1139LEPPERT Kamila 1017BYDGOSZCZK-2000:01:25
1140ROSZCZYN Kamil 1430BYDGOSZCZM-2000:01:25
1141POBIEDZIŃSKA Marta 1481KS Polonia Bydgoszcz Sekcja LABYDGOSZCZK-2000:01:25
1142UCIŃSKA Monika 1013BYDGOSZCZK-2000:01:25
1143LENC Agnieszka 137SLA Polonia BydgoszczNIWYK-4000:01:26
1144BYSTREK Jarosław 553BYDGOSZCZM-4000:01:26
1145CIESIELSKA Agnieszka 595NAKŁO NAD NOTECIAK-3000:01:26
1146OLECHNOWICZ Maciej 636Waleczne DzieciakiBYDGOSZCZM-1000:01:26
1147PYTLIŃSKI Paweł 935Bydgoskie ŻółwieOSIELSKOM-4000:01:26
1148SROCZYŃSKA Aldona 967KS Polonia Bydgoszcz Sekcja LABYDGOSZCZK-5000:01:26
1149GŁOWACKI Damian 986Petarda TeamBYDGOSZCZM-2000:01:26
1150PIETRZAK Piotr 1016BYDGOSZCZM-2000:01:26
1151KACZMAREK Agnieszka 1213BYDGOSZCZK-4000:01:26
1152KACZMAREK Dariusz 1215BYDGOSZCZM-5000:01:26
1153PROCZEK Joanna 1407BYDGOSZCZK-3000:01:26
1154FURMANIAK Tomasz 1423BYDGOSZCZM-3000:01:26
1155ZIELIŃSKI Radosław 198BYDGOSZCZM-3000:01:27
1156WRONKA Joanna 245NAKŁO NAD NOTECIĄK-3000:01:27
1157KNIOŁA Lucyna 463NAKŁO NAD NOTECIĄK-5000:01:27
1158MATELSKA Barbara 618CIELEK-4000:01:27
1159OLSZEWSKI Rafal 670BYDGOSZCZM-3000:01:27
1160KUJAWA Piotr 1305BYDGOSZCZM-4000:01:27
1161KUJAWA Piotr 1310BYDGOSZCZM-1000:01:27
1162DĄBROWSKI Michał 1424BYDGOSZCZM-2000:01:27
1163DĄBROWSKI Paweł 1425BYDGOSZCZM-2000:01:27
1164CILSKA Agnieszka 251BYDGOSZCZK-3000:01:28
1165CHMIEL Justyna 331Chustynka.plBYDGOSZCZK-3000:01:28
1166OLECHNOWICZ Tomasz 634Waleczne DzieciakiBYDGOSZCZM-5000:01:28
1167FURMAN Paweł 654BYDGOSZCZM-3000:01:28
1168OPALA Marcin 721BYDGOSZCZM-4000:01:28
1169ŁAKOMSKA - OPALA Iwona 722BYDGOSZCZK-4000:01:28
1170PALIGA Arkadiusz 778BYDGOSZCZM-4000:01:28
1171PALIGA Maria 780MUKS BydgoszczBYDGOSZCZK-1000:01:28
1172CELUSTA Sylwia 900IMMORTALBYDGOSZCZK-4000:01:28
1173KULINSKI Zbigniew 1281BYDGOSZCZM-3000:01:28
1174MORDAKA Maciej 84BYDGOSZCZM-3000:01:29
1175SPYCHAJ Piotr 206TASAK TeamBYDGOSZCZM-3000:01:29
1176SPYCHAJ Anna 209TASAK TeamBYDGOSZCZK-2000:01:29
1177SĘKOWSKI Bartosz 341BYDGOSZCZM-1000:01:29
1178WESOŁOWSKA Klaudia 624BYDGOSZCZK-2000:01:29
1179OLECHNOWICZ Aneta 637Waleczne DzieciakiBYDGOSZCZK-1000:01:29
1180KASPROWICZ Paweł 8533mamy razemBYDGOSZCZM-3000:01:29
1181KLATECKI Adam 902PRUSZCZM-3000:01:29
1182PSZCZOLINSKI Maciej 909PRUSZCZM-3000:01:29
1183SĘKOWSKI Andrzej 339BYDGOSZCZM-4000:01:30
1184GÓRSKA Joanna 697TASAK TeamNOWA WIEŚ WIELKAK-3000:01:30
1185GÓRSKA Monika 435TASAK TeamNOWA WIEŚ WIELKAK-1000:01:30
1186RACIBORSKI Grzegorz 632TASAK TeamBYDGOSZCZM-4000:01:30
1187PSZCZOLIŃSKI Adam 904Świszczące SzprychyPRUSZCZM-4000:01:30
1188PSZCZOLIŃSKI Michał 905BYDGOSZCZM-2000:01:30
1189FABIANOWSKA Karolina 914BYDGOSZCZK-3000:01:30
1190LEWANDOWSKA Anna 937BYDGOSZCZK-4000:01:30
1191MIĘKCZYŃSKI Artur 1151POLONIA BYDGOSZCZZIELONCZYNM-3000:01:30
1192RUDNICKI Michał 183TASAK TeamNOWA WIEŚ WIELKAM-3000:01:31
1193RUDNICKA Karolina 217TASAK TeamNOWA WIEŚ WIELKAK-3000:01:31
1194FABER Dawid 272tritataBYDGOSZCZM-3000:01:31
1195PANFIL Michał 273BYDGOSZCZM-3000:01:31
1196GRALLA Łukasz 486BYDGOSZCZM-4000:01:31
1197GUL Marcin 854BYDGOSZCZM-3000:01:31
1198MIKLER Aleksandra 1472Forest GangBYDGOSZCZK-2000:01:31
1199ZDROJEWSKI Mirosław 362ŁABISZYNM-5000:01:32
1200OLKOWSKI Eugeniusz 406BYDGOSZCZM-60+00:01:32
1201MANTYCKI Piotr 481BYDGOSZCZM-60+00:01:32
1202MIAZGA Emilia 1473Forest gangBYDGOSZCZK-2000:01:32
1203KOTOWSKA Joanna 1479BYDGOSZCZK-4000:01:32
1204DOLNY Kajetan 1482Forest GangBYDGOSZCZM-1000:01:32
1205NOWACKA Roksana 56KRUSZYNK-2000:01:33
1206SZATKOWSKA Beata 509BYDGOSZCZK-5000:01:33
1207GOTOWICZ Maciej 795BYDGOSZCZM-1000:01:33
1208GOTOWICZ Kacper 796BYDGOSZCZM-2000:01:33
1209LEMPEK Wiktoria 1025BydgoszczBYDGOSZCZK-1000:01:33
1210BRYLIŃSKI Jakub 1033BYDGOSZCZM-3000:01:33
1211GÓRSKA Weronika 1108BYDGOSZCZK-2000:01:33
1212GÓRSKA Agnieszka 1113BYDGOSZCZK-1000:01:33
1213ZECH Izabela 1480Forest GangBYDGOSZCZK-4000:01:33
1214SZCZEPAŃSKA-DOLNA Edyta 1475Forest GangBYDGOSZCZK-5000:01:33
1215JANKE Damian 161Run Team Sępólno KrajeńskieSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-3000:01:34
1216MIKOŁAJCZAK Tomasz 290Dzik SquadBYDGOSZCZM-3000:01:34
1217HOLEC Witek 312BYDGOSZCZM-3000:01:34
1218PALIGA Antoni 370Run Team Sępólno KrajeńskieSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-5000:01:34
1219PALIGA Radosław 371Run Team Sępólno KrajeńskieSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-1000:01:34
1220OLSZEWSKA Kamila 683BydgoszczBYDGOSZCZK-3000:01:34
1221LEMPEK Dominika 684UKS Błękitny DelfinBYDGOSZCZK-1000:01:34
1222LEMPEK Joanna 686BYDGOSZCZK-4000:01:34
1223KEMPA Julia 981SP 37BYDGOSZCZK-1000:01:34
1224GŁON Julia 989BYDGOSZCZK-1000:01:34
1225PIÓRKOWSKI Rafał 1477BIAŁE BŁOTAM-4000:01:34
1226KUSZYŃSKI Robert 169atacowuj napadywujBYDGOSZCZM-4000:01:35
1227MIKOŁAJCZAK Paulina 294Dzik SquadBYDGOSZCZK-3000:01:35
1228ZDROJEWSKA Marta 360ŁABISZYNK-2000:01:35
1229PALIGA Mateusz 368Run Team Sępólno KrajeńskieSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-2000:01:35
1230BERNADY Paulina 503BYDGOSZCZK-3000:01:35
1231KEMPA Arkadiusz 980Family Team KempaBYDGOSZCZM-4000:01:35
1232GRABOWSKA Ilona 1464BYDGOSZCZK-3000:01:35
1233WŁODARCZYK Olga 121#zbutawświatRUSZKOWICEK-2000:01:36
1234GRZEGOREK Jakub 142BYDGOSZCZM-2000:01:36
1235BERNATAJTYS Daniel 186Run LOTTO-BydgostiaBTDGOSZCZM-4000:01:36
1236ŻURAWSKI Michał 210run LOTTO-BydgostiaBYDGOSZCZM-4000:01:36
1237WOLSKI Marek 455BYDGOSZCZM-3000:01:36
1238SPLITT Anna 946EnergyJumpMROCZAK-3000:01:36
1239ŁABENDA Daria 956BYDGOSZCZK-2000:01:36
1240KANCLERZEWSKI Stanisław 1080Vegan SocietyŁOCHOWOM-4000:01:36
1241KWISSA Anna 1416Energy JumpMODRAKOWOK-3000:01:36
1242KROPIDŁOWSKA Magdalena 180Oceloty Kruszyn KrajeńskiPRĄDKIK-3000:01:37
1243ROŚ Sławek 227Selekcja NaturalnaNOWA WIEŚ WIELKAM-3000:01:37
1244SKUBISZEWSKI Damian 255Selekcja NaturalnaMAŁE RUDYM-3000:01:37
1245RUCIŃSKI Rafał 269Selekcja NaturalnaMAŁE RUDYM-3000:01:37
1246JAKUBOWSKI Mirosław 587Urząd Miasta BydgoszczyBYDGOSZCZM-5000:01:37
1247CZUBEK Teresa 843BYDGOSZCZK-3000:01:37
1248KUBOWICZ-KAMIŃSKA Hania 85Qbowicz rodzinna mafia biegowaNIEMCZK-3000:01:38
1249WAŁĘZA Hubert 407Kanałowa Tri TeamBYDGOSZCZM-3000:01:38
1250DRAŻDŻEWSKI Marian 533Dzik SquadBYDGOSZCZM-60+00:01:38
1251SIERSZULSKA-WAŁĘZA Anna 940BYDGOSZCZK-3000:01:38
1252GÓRSKI Mariusz 1111BYDGOSZCZM-4000:01:38
1253BRĄGIEL Jakub 1148Vege RunnersBYDGOSZCZM-3000:01:38
1254BRĄGIEL Anna 1149Vege RunnersBYDGOSZCZK-3000:01:38
1255POĆWIARDOWSKA Sylwia 1444BYDGOSZCZK-4000:01:38
1256NIEDBALSKI Paweł 144BYDGOSZCZM-4000:01:39
1257KONIEC Piotr 551IronTataBYDGOSZCZM-4000:01:39
1258CHOJNACKA Aleksandra 840BYDGOSZCZK-2000:01:39
1259CHOJNACKI Grzegorz 841BYDGOSZCZM-2000:01:39
1260MRÓZ-KONWIŃSKA Izabella 356Selekcja NaturalnaSZUBIN-WIEŚK-3000:01:39
1261CYCHOWSKA Anna 15BYDGOSZCZK-3000:01:40
1262WITKIEWICZ-ŁUKASZEK Sandra 17Wataha BydgoszczCZARNÓWCZYNK-2000:01:40
1263KONWIŃSKI Daniel 349Selekcja NaturalnaSZUBINM-3000:01:40
1264CIEŚLICKI Krzysztof 694SISU TeamBYDGOSZCZM-3000:01:40
1265NOWACKA Katarzyna 1485BYDGOSZCZK-3000:01:40
1266SZULC Marlena 749Wataha BydgoszczBYDGOSZCZK-4000:01:41
1267GŁOWIŃSKI Piotr 1037BYDGOSZCZM-4000:01:41
1268DEMBOWSKI Łukasz 1436NIEDŹWIEDŹM-2000:01:41
1269JANUSZKIEWICZ Kornelia 157WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3000:01:42
1270STRZYŻOWSKA Monika 748Wataha BydgoszczBYDGOSZCZK-4000:01:42
1271MISIAK Agata 1060Wataha BydgoszczSOLEC KUJAWSKIK-2000:01:42
1272KUBIAK Rafał 126BYDGOSZCZM-4000:01:43
1273KOCHOWICZ Anna 451Wataha BydgoszczZIELONKAK-4000:01:43
1274KUBIAK Beata 136BYDGOSZCZK-1000:01:44
1275LEWANDOWSKI Kamil 1288BYDGOSZCZM-3000:01:44
1276OSSOWSKI Łukasz 328BYDGOSZCZM-3000:01:44
1277GRAJEWSKI Tomasz 1418BYDGOSZCZM-3000:01:45
1278ŁUKASZEK Marek 73Wataha BydgoszczCZARNÓWCZYNM-3000:01:46
1279GORCZYCA Rafał 992BYDGOSZCZM-4000:01:46
1280RADECKI Maciej 755CYBORGIBYDGOSZCZM-4000:01:47
1281RADATZ Magdalena 993NAKŁO NAD NOTECIĄK-2000:01:51
1282NAWROCKI Dariusz 194VauPe TeamBYDGOSZCZM-5000:01:52
1283LEBA Monika 1255BYDGOSZCZK-2000:01:52
Znaleziono 1283 wynik(ów)