BYDGOSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2019

Organizator:
Aktywna Bydgoszcz
Data:
2019-11-11
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
1500
Wystartowało:
1283
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
1278
Na trasie:
5
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SKORNIA Eliza 751SBRT RUNNING TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-201K 200:00:1700:21:06.0500:21:23.20 4:1314.2
2JAGODZIŃSKA Magdalena 258Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZK-202K 300:00:0900:21:07.1500:21:16.30+00:00:014:1314.2
3KASPRZYK Adrianna 1123MROCZAK-203K 600:00:1000:21:44.5000:21:55.35+00:00:384:2113.8
4MENDEL Mgdalena 91TriZarzaBYDGOSZCZK-204K 800:00:0500:21:54.1000:21:59.95+00:00:484:2213.7
5STROKOWSKA Paulina 96BYDGOSZCZK-205K 900:00:1000:22:23.4500:22:33.75+00:01:174:2813.4
6CHMIELARZ Karina 47CZĘSTOCHOWAK-206K 1000:00:0900:22:28.2000:22:37.80+00:01:224:2913.4
7MIKLER Aleksandra 1472Forest GangBYDGOSZCZK-207K 1300:01:3100:22:54.9500:24:26.60+00:01:484:3513.1
8WITEK Magdalena 642PRZYŁĘKIK-208K 1600:00:1700:23:17.5500:23:35.25+00:02:114:3912.9
9PIOTROWSKA Katarzyna 405BYDGOSZCZK-209K 1800:00:1500:23:21.7500:23:37.65+00:02:154:4012.8
10STRÓŻYK Grażyna 791BYDGOSZCZK-2010K 2800:00:0800:24:13.6500:24:22.30+00:03:074:5012.4
11RYBACKA Kamila 1144BYDGOSZCZK-2011K 3500:00:1600:24:25.1500:24:41.90+00:03:194:5312.3
12GANDZIAROWSKA Anna 156OTOWICEK-2012K 4200:00:1400:24:34.0000:24:48.10+00:03:274:5412.2
13HAJNCE Michalina 429BYDGOSZCZK-2013K 4300:00:1400:24:40.6000:24:55.05+00:03:344:5612.2
14SZYMCZAK Sandra 611niezniszczalniSZUBINK-2014K 4400:00:5400:24:42.4000:25:37.20+00:03:364:5612.1
15WAJER Marita 171ŚLESINK-2015K 4500:00:1800:24:44.7000:25:03.40+00:03:384:5712.1
16MAZIARCZYK Kasia 1021JANIKOWOK-2016K 4700:00:2700:24:47.5000:25:15.20+00:03:414:5712.1
17ZIMOSZ Wiktoria 1427BYDGOSZCZK-2017K 4900:00:3300:24:50.4000:25:24.20+00:03:444:5812.1
18STĘŻEWSKA Emilia 1322TURZNO KUJAWSKIEK-2018K 5100:00:2500:24:53.7000:25:19.25+00:03:474:5812
19ORZAŁKIEWICZ Agata 380zielony pelikanBYDGOSZCZK-2019K 5400:00:3200:25:00.6000:25:33.05+00:03:545:0012
20JAŹWIŃSKA Michalina 225BYDGOSZCZK-2020K 6400:00:1600:25:26.9000:25:43.80+00:04:205:0511.8
21KRYSZTOFIŃSKA Aneta 441BYDGOSZCZK-2021K 6600:01:2300:25:35.1000:26:58.55+00:04:295:0711.7
22BORAKIEWICZ Natalia 659GOŁAŃCZK-2022K 6800:00:3900:25:38.3000:26:17.35+00:04:325:0711.7
23WOSZCZYK Agnieszka 666BYDGOSZCZK-2023K 7600:00:1800:25:51.1500:26:10.00+00:04:455:1011.6
24BAGNIEWSKA Małgorzata 972TRYSZCZYNK-2024K 7900:00:4900:25:53.0500:26:42.30+00:04:475:1011.6
25ŚLEDZIŃSKA Paulina 948OSIELSKOK-2025K 8300:00:5100:26:06.7000:26:58.05+00:05:005:1311.5
26TOMYS Julia 793OSIELSKOK-2026K 8600:00:3700:26:20.5000:26:57.80+00:05:145:1611.4
27MISIAK Agata 1060Wataha BydgoszczSOLEC KUJAWSKIK-2027K 8700:01:4200:26:21.1000:28:03.50+00:05:155:1611.4
28PIETRZYKOWSKA Agnieszka 497Zielony PelikanBYDGOSZCZK-2028K 8800:00:2400:26:22.8500:26:47.60+00:05:165:1611.4
29ZIELIŃSKA Maria 630BYDGOSZCZK-2029K 9000:00:0500:26:24.2500:26:29.35+00:05:185:1611.4
30KALEMBA Daria 1043Laureola FitnessZAMOŚĆK-2030K 9100:00:0400:26:28.0500:26:32.30+00:05:225:1711.3
31WANKIEWICZ Roksana 1192Szurusie TeamBYDGOSZCZK-2031K 9600:00:2600:26:36.2000:27:02.50+00:05:305:1911.3
32STERING Kamila 93BYDGOSZCZK-2032K 10100:00:4800:26:46.3500:27:35.05+00:05:405:2111.2
33RUDEWICZ Monika 1287BYDGOSZCZK-2033K 10500:00:2000:26:50.9500:27:11.05+00:05:445:2211.2
34GARNIK Michalina 764BYDGOSZCZK-2034K 11000:00:4200:27:03.0500:27:45.90+00:05:575:2411.1
35OZDZYNSKA Patrycja 938BYDGOSZCZK-2035K 11200:00:3700:27:08.3000:27:45.30+00:06:025:2511.1
36NITKA Dominika 112BYDGOSZCZK-2036K 12000:00:3300:27:21.7500:27:54.95+00:06:155:2811
37WŁODARCZYK Olga 121#zbutawświatRUSZKOWICEK-2037K 12200:01:3600:27:23.1000:28:59.15+00:06:175:2811
38WRÓBEL Marta 46Byle do metyBYDGOSZCZK-2038K 12700:00:3100:27:24.7500:27:56.50+00:06:185:2910.9
39KAMIŃSKA Magdalena 774BYDGOSZCZK-2039K 13200:01:0400:27:35.9000:28:40.60+00:06:295:3110.9
40JABŁONKA Marta 770BYDGOSZCZK-2040K 13700:00:2100:27:38.0000:27:59.80+00:06:315:3110.9
41WONS Monika 1065BYDGOSZCZK-2041K 13900:00:1900:27:39.4500:27:58.45+00:06:335:3110.8
42DOBRZAŃSKA Anna 403BYDGOSZCZK-2042K 14600:01:2300:27:50.1500:29:13.15+00:06:445:3410.8
43ZACHAJ Patrycja 1145Drużyna SzpikuPOZNAŃK-2043K 14800:00:1900:27:56.7500:28:16.60+00:06:505:3510.7
44MĘTEL Laura 1134Łabiszyn Runners/Dobry DietetykŁABISZYNK-2044K 15200:00:4200:28:02.4500:28:44.65+00:06:565:3610.7
45ZARNOWSKA Katarzyna 1411BYDGOSZCZK-2045K 15400:01:2000:28:03.0000:29:23.60+00:06:565:3610.7
46ZIELIŃSKA Agnieszka 289BYDGOSZCZK-2046K 15500:00:4300:28:03.5500:28:46.65+00:06:575:3610.7
47BUBLIK Aleksandra 744BYDGOSZCZK-2047K 15800:00:4300:28:08.8000:28:52.55+00:07:025:3710.7
48WOJNOWSKA Ewa 1429GRUDZIĄDZK-2048K 15900:00:4900:28:09.3000:28:58.85+00:07:035:3710.7
49BOROWIAK Monika 1049BYDGOSZCZK-2049K 16000:01:1700:28:12.4500:29:29.90+00:07:065:3810.6
50KOBYLARZ Paulina Róża 1093KWIDZYNK-2050K 17300:00:5400:28:23.9500:29:18.65+00:07:175:4010.6
51SOBOLEWSKA Aleksandra 234ReebokRunCrew BydgoszczBYDGOSZCZK-2051K 17600:00:4400:28:27.8500:29:12.40+00:07:215:4110.5
52WESOŁOWSKA Klaudia 624BYDGOSZCZK-2052K 18600:01:2900:28:38.1000:30:07.95+00:07:325:4310.5
53JANUSZEWSKA Aneta 586BYDGOSZCZK-2053K 19000:01:1100:28:42.5500:29:54.15+00:07:365:4410.4
54CZECH Dominika 431IWNOK-2054K 19800:00:2500:28:53.4000:29:19.25+00:07:475:4610.4
55MIKA Monika 170Krajna SępólnoSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEK-2055K 19900:01:0000:28:54.2000:29:54.45+00:07:485:4610.4
56LEPPERT Kamila 1017BYDGOSZCZK-2056K 20000:01:2500:28:55.3000:30:20.75+00:07:495:4710.4
57KRUSIK Aleksandra 541AlbatrosyBYDGOSZCZK-2057K 20600:00:2400:29:03.2000:29:28.00+00:07:575:4810.3
58BATKA Marta 1140BYDGOSZCZK-2058K 20700:00:5400:29:03.4000:29:57.65+00:07:575:4810.3
59BŁAŻEJEWICZ Monika 690TORUŃK-2059K 21100:01:1600:29:08.4000:30:24.70+00:08:025:4910.3
60OLEJNICZAK Patrycja 1094Bażant TeamBORUCINK-2060K 21300:00:4700:29:09.3500:29:56.50+00:08:035:4910.3
61SZUMIŃSKA Marcelina 996BYDGOSZCZK-2061K 21400:00:5400:29:09.6500:30:04.10+00:08:035:5010.3
62KOSIŃSKA Patrycja 1237BYDGOSZCZK-2062K 21900:00:4400:29:11.7000:29:56.50+00:08:055:5010.3
63BIEDROŃ Aleksandra 536BIAŁE BŁOTAK-2063K 22300:01:1200:29:13.3000:30:25.95+00:08:075:5010.3
64SZYMAŃSKA Magdalena 231TRZCINIECK-2064K 22700:00:5600:29:15.3000:30:11.75+00:08:095:5110.3
65NOWACKA Roksana 56KRUSZYNK-2065K 23200:01:3300:29:19.3000:30:53.00+00:08:135:5210.2
66MUCHOWSKA Monika 1453BYDGOSZCZK-2066K 23300:01:0900:29:21.6000:30:30.85+00:08:155:5210.2
67CEMKE Magdalena 249BYDGOSZCZK-2067K 24900:01:0100:29:34.8000:30:36.65+00:08:285:5510.1
68SKORNIA Marika 746BYDGOSZCZK-2068K 25700:01:0400:29:44.7000:30:49.15+00:08:385:5710.1
69SKURCZYŃSKA Magdalena 12BYDGOSZCZK-2069K 25800:00:1100:29:45.1000:29:57.05+00:08:395:5710.1
70SMOCZYŃSKA Agnieszka 643BYDGOSZCZK-2070K 25900:00:3400:29:45.5500:30:20.05+00:08:395:5710.1
71SPYCHAJ Anna 209TASAK TeamBYDGOSZCZK-2071K 26000:01:2900:29:46.8000:31:16.00+00:08:405:5710.1
72ZIELIŃSKA Aleksandra 1426SOLEC KUJAWSKIK-2072K 26100:00:5500:29:47.9500:30:43.60+00:08:415:5710.1
73SZARGAN Magda 615ZIELONKAK-2073K 26500:00:3600:29:52.8000:30:29.45+00:08:465:5810
74PRZEWOŹNIAK Marta 650TRI FamilyBYDGOSZCZK-2074K 27900:01:0600:30:11.8500:31:18.80+00:09:056:029.9
75KRZYŻANOWSKA Patrycja 1120BYDGOSZCZK-2075K 28000:01:0400:30:12.0000:31:16.95+00:09:056:029.9
76WAWRZYNIAK Sandra 1316Bydgoszcz na startBYDGOSZCZK-2076K 28500:00:3200:30:16.7500:30:49.15+00:09:106:039.9
77KRAKOWIAK Marta 894PRZYŁĘKIK-2077K 29200:00:4300:30:21.3000:31:04.70+00:09:156:049.9
78JAWORSKA Sylwia 1214BYDGOSZCZK-2078K 29400:01:0400:30:22.7500:31:26.95+00:09:166:049.9
79MAZUREK Dorota 1216BYDGOSZCZK-2079K 29800:01:0400:30:23.5000:31:27.85+00:09:176:049.9
80REKOWSKA Paulina 700BYDGOSZCZK-2080K 30300:00:3400:30:30.4500:31:05.35+00:09:246:069.8
81TUSZYNSKA Anna 771BYDGOSZCZK-2081K 31700:00:2600:30:46.8500:31:13.20+00:09:406:099.7
82CZECHOWSKA Katarzyna 947SZUBINK-2082K 32500:00:5500:30:58.3000:31:53.30+00:09:526:119.7
83LEBA Monika 1255BYDGOSZCZK-2083K 32900:01:5200:31:03.2500:32:55.45+00:09:576:129.7
84RADATZ Magdalena 993NAKŁO NAD NOTECIĄK-2084K 33000:01:5100:31:04.2000:32:55.75+00:09:586:129.7
85TUCZKOWSKA Joanna 315BYDGOSZCZK-2085K 33300:01:0100:31:05.2000:32:07.15+00:09:596:139.6
86ŁABENDA Daria 956BYDGOSZCZK-2086K 33600:01:3600:31:08.6000:32:45.25+00:10:026:139.6
87ZDROJEWSKA Marta 360ŁABISZYNK-2087K 34000:01:3500:31:12.0000:32:47.35+00:10:056:149.6
88BARTOS Weronika 1008GRUDZIĄDZK-2088K 34700:00:5900:31:19.9000:32:18.95+00:10:136:159.6
89PATYK Klaudia 487BYDGOSZCZK-2089K 35000:01:1400:31:21.6000:32:35.70+00:10:156:169.6
90MIAZGA Emilia 1473Forest gangBYDGOSZCZK-2090K 35400:01:3200:31:23.4000:32:56.25+00:10:176:169.6
91KĄKOLEWSKA Monika 1219JANIKOWOK-2091K 36100:00:5300:31:31.3500:32:25.05+00:10:256:189.5
92LELEWSKA Aleksandra 1189JANIKOWOK-2092K 36200:00:5300:31:31.5000:32:24.90+00:10:256:189.5
93PIETRZAK Anna 264BYDGOSZCZK-2093K 36400:01:1500:31:33.7000:32:49.35+00:10:276:189.5
94SAGANOWSKA Magdalena 711Bydgoszcz Triathlon TeamGDAŃSKK-2094K 36800:00:4600:31:38.9500:32:25.70+00:10:326:199.5
95ŚLEDZIŃSKA Aleksandra 1027OSIELSKOK-2095K 36900:00:5100:31:43.6000:32:35.45+00:10:376:209.5
96BELIŃSKA Aleksandra 817Typy GrubeBYDGOSZCZK-2096K 37000:01:0600:31:43.9500:32:50.70+00:10:376:209.5
97KOSIŃSKA Monika 1293BYDGOSZCZK-2097K 37300:00:4500:31:46.7500:32:32.05+00:10:406:219.4
98UCIŃSKA Monika 1013BYDGOSZCZK-2098K 37600:01:2500:31:50.0500:33:15.45+00:10:446:229.4
99KULWAS Magdalena 585BYDGOSZCZK-2099K 38200:00:3900:31:56.1500:32:35.30+00:10:506:239.4
100WŁOCH Sandra 1246ŚWIEKATOWOK-20100K 39100:00:2700:32:07.4000:32:34.55+00:11:016:259.3
101KLAFETKA Marzena 74BYDGOSZCZK-20101K 39800:00:5800:32:25.8500:33:24.40+00:11:196:299.2
102MŁYNARCZYK Monika 266BYDGOSZCZK-20102K 40900:01:1600:32:43.0500:33:59.50+00:11:376:329.2
103RECLAF Julia 870BYDGOSZCZK-20103K 41300:00:4700:32:53.4500:33:41.15+00:11:476:349.1
104SADECKA Monika 1488BYDGOSZCZK-20104K 41400:00:3100:32:55.6500:33:26.95+00:11:496:359.1
105DERING Magdalena 877BYDGOSZCZK-20105K 42200:01:2500:33:27.3500:34:52.65+00:12:216:419
106KOWALSKA Juka 490BażantTeamBYDGOSZCZK-20106K 42400:00:4600:33:31.8000:34:18.25+00:12:256:428.9
107GÓRSKA Małgorzata 858Zielony Pelikan BydgoszczTUCHOLAK-20107K 42700:00:5700:33:43.3000:34:40.30+00:12:376:448.9
108NOWAKOWSKA Paulina 620BYDGOSZCZK-20108K 42800:00:1300:33:44.4500:33:58.40+00:12:386:458.9
109NOWAKOWSKA Monika 625BYDGOSZCZK-20109K 43600:00:0000:33:55.6500:33:55.65+00:12:496:478.8
110SZKOPIAK-NOWAKOWSKA Oliwia 343BYDGOSZCZK-20110K 43800:01:2100:33:56.8000:35:18.55+00:12:506:478.8
111PASTWA Paulina 1081BYDGOSZCZK-20111K 44400:00:4800:34:19.9500:35:08.25+00:13:136:528.7
112WYROBEK Jowita 882OSIEK NAD NOTECIĄK-20112K 44900:00:5600:34:32.9500:35:29.35+00:13:266:548.7
113NAWROCKA Karolina 621Muminki TeamBYDGOSZCZK-20113K 45200:00:5200:34:41.0500:35:33.80+00:13:356:568.6
114JAROMIRSKA Karolina 1260BYDGOSZCZK-20114K 45400:01:2000:34:52.8000:36:13.10+00:13:466:588.6
115POPIOŁEK Izabela 891BYDGOSZCZK-20115K 45700:00:4300:34:58.3000:35:42.20+00:13:526:598.6
116WYSOCKA Paulina 1315BYDGOSZCZK-20116K 46100:01:0200:35:10.7500:36:13.40+00:14:047:028.5
117PAKUŁA Natalia 1076DOBRCZK-20117K 46400:00:5100:35:15.6500:36:07.60+00:14:097:038.5
118JASTRZĘBSKA Maja 1064TORUŃK-20118K 46500:01:2200:35:15.9000:36:38.15+00:14:097:038.5
119NOWAK Paulina 645BYDGOSZCZK-20119K 46900:01:1500:35:31.0500:36:46.10+00:14:257:068.4
120HOŁYSZ Krysia 97BYDGOSZCZK-20120K 47500:01:0900:35:42.6500:36:51.90+00:14:367:088.4
121GÓRSKA Weronika 1108BYDGOSZCZK-20121K 47700:01:3300:36:12.4000:37:45.85+00:15:067:148.3
122KUŹBA Kamila 881BYDGOSZCZK-20122K 47800:00:5600:36:15.5500:37:12.15+00:15:097:158.3
123PACYNA Ewa 489BYDGOSZCZK-20123K 48100:01:1600:36:24.4000:37:40.55+00:15:187:168.2
124DUBIELEWSKA Anna 564KARCZEMKAK-20124K 48300:00:5300:36:44.5500:37:37.75+00:15:387:208.2
125DOMAGAŁA Monika 1019SZKOCJAK-20125K 48400:00:5300:36:44.9500:37:38.15+00:15:387:218.2
126MUZOLF Natalia 1268BYDGOSZCZK-20126K 48800:01:1200:37:28.4500:38:41.25+00:16:227:298
127SZMELTER Ania 1071Parkrun GrudziądzGRUDZIĄDZK-20127K 49100:01:0000:37:40.3000:38:40.55+00:16:347:328
128HELWIG Sara 1109ŚWIECIEK-20128K 49400:01:2200:38:05.8500:39:28.75+00:16:597:377.9
129MAJEWSKA Monika 1130BYDGOSZCZK-20129K 49500:00:1600:38:12.3000:38:28.90+00:17:067:387.9
130POBIEDZIŃSKA Marta 1481KS Polonia Bydgoszcz Sekcja LABYDGOSZCZK-20130K 50400:01:2500:39:00.0500:40:25.90+00:17:547:487.7
131CHOJNACKA Aleksandra 840BYDGOSZCZK-20131K 50600:01:3900:39:09.8000:40:48.95+00:18:037:497.7
132WITKIEWICZ-ŁUKASZEK Sandra 17Wataha BydgoszczCZARNÓWCZYNK-20132K 50700:01:4000:39:17.9500:40:58.80+00:18:117:517.6
133CHOLEWCZYŃSKA Wiktoria 256BYDGOSZCZK-20133K 50800:00:5600:39:50.1500:40:46.40+00:18:447:587.5
Znaleziono 133 wynik(ów)