BYDGOSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2019

Organizator:
Aktywna Bydgoszcz
Data:
2019-11-11
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
1500
Wystartowało:
1283
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
1278
Na trasie:
5
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PAPROCKA Małgosia 164BYDGOSZCZK-501K 500:00:0600:21:09.6000:21:15.80 4:1314.2
2WIŚNIEWSKA Lucyna 203TRISPACE/TREKBYDGOSZCZK-502K 9300:00:3000:26:30.6000:27:00.65+00:05:215:1811.3
3BRZOZOWSKA Jolanta 658BYDGOSZCZK-503K 10700:00:3000:26:55.6500:27:26.35+00:05:465:2311.1
4DRZEWUCKA Anna 398KRUSZWICAK-504K 12500:01:0000:27:24.1500:28:24.60+00:06:145:2810.9
5FRYDRYCHOWICZ Lilianna 975BYDGOSZCZK-505K 15100:00:2500:28:00.0500:28:25.95+00:06:505:3610.7
6WYDRZYNSKA Katarzyna 519SoleccybiegaczeSOLEC KUJAWSKIK-506K 18200:00:3500:28:34.4000:29:09.85+00:07:245:4210.5
7KOLANOWSKA Grażyna 394BYDGOSZCZK-507K 19100:01:0100:28:43.5000:29:44.65+00:07:335:4410.4
8BŁAŻEJEWSKA Anna 1170ŚWIECIEK-508K 21600:00:1200:29:10.6000:29:23.15+00:08:015:5010.3
9RADOWSKA Helena 1254BYDGOSZCZK-509K 23900:00:5200:29:26.4000:30:19.25+00:08:165:5310.2
10LUZAK Jadwiga 557BYDGOSZCZK-5010K 24500:00:3900:29:33.4000:30:13.15+00:08:235:5410.1
11KOPACZ Elżbieta 960BYSŁAWK-5011K 26400:00:5400:29:52.0500:30:46.40+00:08:425:5810
12MALICKA Beata 475BYDGOSZCZK-5012K 27100:00:5200:29:59.7000:30:51.95+00:08:505:5910
13JURUŚ Jolanta 776herbalifeBYDGOSZCZK-5013K 27200:00:3800:30:02.1500:30:40.35+00:08:526:0010
14KNIOŁA Lucyna 463NAKŁO NAD NOTECIĄK-5014K 29700:01:2700:30:23.4500:31:50.60+00:09:136:049.9
15WOŹNIACKA Beata 579Azyl dla JeżySOLEC KUJAWSKIK-5015K 35100:00:4500:31:21.9000:32:07.60+00:10:126:169.6
16SZCZEPAŃSKA-DOLNA Edyta 1475Forest GangBYDGOSZCZK-5016K 35300:01:3300:31:22.7500:32:56.20+00:10:136:169.6
17ARENT Marzena 1138BYDGOSZCZK-5017K 40100:01:1400:32:32.0500:33:46.15+00:11:226:309.2
18KLEWICZ Jolanta 852BYDGOSZCZK-5018K 40700:00:4200:32:36.5000:33:18.50+00:11:266:319.2
19SZATKOWSKA Beata 509BYDGOSZCZK-5019K 41200:01:3300:32:52.8000:34:25.90+00:11:436:349.1
20ASTUKIEWICZ Agnieszka 540BYDGOSZCZK-5020K 44500:01:0800:34:23.9000:35:32.85+00:13:146:528.7
21KUZIAK Ola 329NIEMCZK-5021K 44600:01:2200:34:25.4500:35:48.30+00:13:156:538.7
22CHMURZYŃSKA Ewa 1329BYDGOSZCZK-5022K 50000:00:5500:38:51.5500:39:47.15+00:17:417:467.7
23SROCZYŃSKA Aldona 967KS Polonia Bydgoszcz Sekcja LABYDGOSZCZK-5023K 50300:01:2600:38:59.8500:40:26.10+00:17:507:487.7
Znaleziono 23 wynik(ów)