BYDGOSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2019

Organizator:
Aktywna Bydgoszcz
Data:
2019-11-11
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
1500
Wystartowało:
1283
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
1278
Na trasie:
5
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MICHALAK Grzegorz 1143Świat Biegacza Fehlau Run TeamPOZNAŃM-201M 100:00:0100:15:50.5000:15:52.45 3:1018.9
2FELCZAK Jakub 357BYDGOSZCZM-202M 200:00:0100:16:27.7000:16:29.65+00:00:373:1718.2
3PAWŁOWSKI Tomasz 1181ZIELONKAM-203M 400:00:0200:17:11.8000:17:14.00+00:01:213:2617.4
4TUCZYŃSKI Sylwester Leon 116Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZM-204M 700:00:0100:17:36.2500:17:37.40+00:01:453:3117
5TUCHOLSKI Bartłomiej 267Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZM-205M 800:00:0200:17:40.9500:17:43.65+00:01:503:3217
6GRUSZKA Gracjan 846CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ SLBYDGOSZCZM-206M 1300:00:0100:18:26.7000:18:28.65+00:02:363:4116.3
7ZIELIŃSKI Nicolas 663www‚olimpiasport.plBYDGOSZCZM-207M 1600:00:0300:18:51.9500:18:55.80+00:03:013:4615.9
8JAŻDŻYK Konrad 1351TKKF Kubuś SierpcSIERPCM-208M 1800:00:0400:19:05.1000:19:09.15+00:03:143:4915.7
9STANKIEWICZ Jacek 322BYDGOSZCZM-209M 1900:00:0200:19:05.9500:19:08.40+00:03:153:4915.7
10PIASECKI Radosław 230BYDGOSZCZM-2010M 3000:00:0800:19:28.5000:19:36.85+00:03:383:5315.4
11BASIŃSKI Łukasz 470Olimpiasport.plBYDGOSZCZM-2011M 3100:00:0400:19:30.9000:19:35.10+00:03:403:5415.4
12KAWIECKI Paweł 39AkademiaMuzycznaBiegaNIDZICAM-2012M 3500:00:0300:19:43.4500:19:46.95+00:03:523:5615.2
13PIC Dawid 124Klinika triathlonuOSIELSKOM-2013M 4500:00:0500:19:56.1000:20:01.20+00:04:053:5915.1
14SORGER Patryk 1157Iskra DulskDULSKM-2014M 4600:00:0800:19:57.4000:20:05.80+00:04:063:5915
15NIEMIR Tomasz 528KOZIEGŁOWYM-2015M 4800:00:0200:19:59.3000:20:01.85+00:04:083:5915
16MAŁAS Marcin 1466AZS Politechnika GdańskaBYDGOSZCZM-2016M 4900:00:0400:20:01.8000:20:06.00+00:04:114:0015
17WENDA Dawid 903Szkoła Jazdy TOMASBYDGOSZCZM-2017M 5200:00:1000:20:09.5500:20:20.35+00:04:194:0214.9
18SIUPKA Paweł 390Zdążyc z pomocą dla MarcinaBDGM-2018M 6100:00:1500:20:22.7000:20:38.40+00:04:324:0414.7
19JELIŃSKI Łukasz 1400SOŚNOM-2019M 6300:00:4000:20:27.4000:21:08.15+00:04:364:0514.7
20LORENC Michał 729BYDGOSZCZM-2020M 7200:00:1000:20:43.5000:20:53.50+00:04:534:0814.5
21WANKIEWICZ Łukasz 81Szurusie TeamMĘŻCZYZNAM-2021M 7500:00:0500:20:49.9500:20:55.65+00:04:594:1014.4
22MENDEL Patryk 89SLKBBYDGOSZCZM-2022M 7800:00:0500:20:53.9000:20:59.35+00:05:034:1014.4
23WYSOCKI Patryk 1224TUCHOLAM-2023M 8800:00:2300:21:24.8500:21:48.70+00:05:344:1714
24KRAJNIAK Jarosław 82RMF4RT GladiatorsBYDGOSZCZM-2024M 9500:00:0400:21:34.0000:21:38.95+00:05:434:1813.9
25JAŻDŻEWSKI Kacper 1371PRZECŁAWM-2025M 10100:00:1200:21:41.9500:21:54.20+00:05:514:2013.8
26BATKA Patryk 1142BYDGOSZCZM-2026M 10800:00:4300:21:52.6500:22:35.75+00:06:024:2213.7
27ZBORAŁA Dawid 991BYDGOSZCZM-2027M 12000:00:1000:22:04.1000:22:14.95+00:06:134:2413.6
28WOLSKI Tomasz 708Bydgoszcz Triathlon TeamBYDGOSZCZM-2028M 13200:00:0700:22:12.6000:22:20.00+00:06:224:2613.5
29DYBOWSKI Dominik 1070BYDGOSZCZM-2029M 13400:00:0900:22:13.5000:22:22.95+00:06:234:2613.5
30SZULC Patryk 1139ŁOCHOWOM-2030M 13700:00:0200:22:15.5000:22:17.75+00:06:254:2713.5
31KABACIŃSKI Marcin 158BYDGOSZCZM-2031M 13800:00:0500:22:15.6000:22:20.80+00:06:254:2713.5
32KOLCZYŃSKI Paweł 1471BYDGOSZCZM-2032M 14700:00:1400:22:28.0500:22:42.40+00:06:374:2913.4
33GODEK Mateusz 1496ŚWIECIEM-2033M 15500:00:0600:22:33.9500:22:40.60+00:06:434:3013.3
34REPCZYŃSKI Tomasz 1022TriSpace/TrekBYDGOSZCZM-2034M 15600:01:0400:22:34.7000:23:39.50+00:06:444:3113.3
35ZAKRZEWSKI Krystian 337BYDGOSZCZM-2035M 16500:00:1400:22:44.5000:22:59.20+00:06:544:3313.2
36OLENDRZYŃSKI Mateusz 1375BYDGOSZCZM-2036M 16700:00:3400:22:45.9500:23:20.75+00:06:554:3313.2
37SKORECKI Aleksander 707Bydgoszcz Triathlon TeamBYDGOSZCZM-2037M 16900:00:0700:22:47.0000:22:54.45+00:06:564:3313.2
38BIAŁY Dawid 730LUCIMM-2038M 17000:00:4100:22:47.1500:23:28.30+00:06:564:3313.2
39WIKA Arkadiusz 1469BYDGOSZCZM-2039M 17500:00:4500:22:51.0000:23:36.15+00:07:004:3413.1
40KLIMEK Paweł 1499BYDGOSZCZM-2040M 18000:00:1800:22:58.0500:23:16.45+00:07:074:3513.1
41KORBEL Oskar 305KorbelkiBYDGOSZCZM-2041M 18200:00:2000:22:59.5500:23:20.10+00:07:094:3613
42OSZUŚCIK Bartosz 413BYDGOSZCZM-2042M 19100:00:3400:23:04.2000:23:38.30+00:07:134:3613
43BRZEZIŃSKI Łukasz 1432BYDGOSZCZM-2043M 19300:00:2500:23:04.2500:23:29.45+00:07:134:3613
44PIEKARSKI Paweł 638BYDGOSZCZM-2044M 19800:00:2100:23:14.1000:23:35.30+00:07:234:3812.9
45KRETOWICZ Piotr 113BYDGOSZCZM-2045M 20500:00:1600:23:20.6000:23:36.65+00:07:304:4012.9
46WENDA Mateusz 906Szkoła jazdy TomasBYDGOSZCZM-2046M 21300:00:4400:23:29.0500:24:13.65+00:07:384:4112.8
47WIŚNIEWSKI Karol 1491BYDGOSZCZM-2047M 22100:00:4300:23:37.2000:24:20.65+00:07:464:4312.7
48ZYGADŁO Artur 387BYDGOSZCZM-2048M 22200:00:2200:23:37.5000:24:00.10+00:07:474:4312.7
49JASIECKI Sebastian 731ARRKBYDGOSZCZM-2049M 22300:00:1000:23:38.2500:23:49.00+00:07:474:4312.7
50MADEJ Adam 1200BYDGOSZCZM-2050M 22400:00:1900:23:41.3500:24:00.45+00:07:504:4412.7
51KAMIŃSKI Marek 660BYDGOSZCZM-2051M 22800:01:0600:23:48.0000:24:54.25+00:07:574:4512.6
52RONALDOWSKI Kacper 153BYDGOSZCZM-2052M 23600:00:1700:23:53.5500:24:10.70+00:08:034:4612.6
53KASPRZYK Miłosz 1124ŚLESINM-2053M 24700:00:1800:24:02.0500:24:20.45+00:08:114:4812.5
54NITZ Miłosz 1212BYDGOSZCZM-2054M 24800:00:0600:24:03.1000:24:09.65+00:08:124:4812.5
55ZAJĄKAŁA Wojciech 1048BYDGOSZCZM-2055M 24900:01:1100:24:04.0000:25:15.10+00:08:134:4812.5
56KULIKOWSKI Tomasz 1172ŚWIECIEM-2056M 25100:00:0600:24:05.1000:24:11.90+00:08:144:4912.5
57KUCHCZYŃSKI Marcin 631OSP LipinkiBYDGOSZCZM-2057M 25200:00:0900:24:06.0500:24:15.25+00:08:154:4912.4
58GDANIEC Grzegorz 1267B28BYDGOSZCZM-2058M 25400:00:3300:24:09.6000:24:43.45+00:08:194:5012.4
59SZAFRAŃSKI Maciej 223BYDGOSZCZM-2059M 25900:00:3900:24:16.9500:24:56.85+00:08:264:5112.4
60GAJDZIŃSKI Maciej 1314MYŚLĘCINEKM-2060M 26000:00:2000:24:17.0500:24:37.60+00:08:264:5112.4
61WOJCIECHOWSKI Grzegorz 414Atos BydgoszczBYDGOSZCZM-2061M 27400:00:3000:24:23.4500:24:54.00+00:08:324:5212.3
62ARENT Dawid 1141BYDGOSZCZM-2062M 27500:00:1600:24:24.7000:24:41.65+00:08:344:5312.3
63GAWRYCH Adam 430BYDGOSZCZM-2063M 27800:00:2300:24:29.2500:24:53.20+00:08:384:5412.2
64AUGUSTYNIAK Adrian 1023JANIKOWOM-2064M 29700:00:2800:24:46.5500:25:15.50+00:08:564:5712.1
65KOPACZ Arkadiusz 962BYSŁAWM-2065M 29800:00:4100:24:47.1500:25:28.40+00:08:564:5712.1
66ZBORAŁA Mateusz 388Szkoła Jazdy TomasBYDGOSZCZM-2066M 30600:00:1100:24:50.3000:25:01.65+00:08:594:5812.1
67KUNDE Tomasz 1465LIPNIKIM-2067M 31200:00:1100:24:52.3500:25:04.20+00:09:014:5812.1
68WIELGOSZ Krzysztof 1321BYDGOSZCZM-2068M 31700:00:2500:24:54.4000:25:19.85+00:09:034:5812
69CHOJNACKI Arkadiusz 1137Night RunnersBYDGOSZCZM-2069M 32600:00:4300:24:59.3000:25:42.40+00:09:084:5912
70GOŚCIŃSKI Cezary 1160FizjoGoBYDGOSZCZM-2070M 32700:01:0700:24:59.8500:26:07.30+00:09:095:0012
71JAŹWIŃSKI Janusz 682BYDGOSZCZM-2071M 33000:00:0900:25:04.7000:25:14.00+00:09:145:0112
72RYDLICHOWSKI Hubert 763BYDGOSZCZM-2072M 33500:00:4200:25:10.3000:25:52.85+00:09:195:0211.9
73BEJFUS Łukasz 944SkurczBYDGOSZCZM-2073M 34200:00:4800:25:16.4500:26:04.60+00:09:255:0311.9
74GŁOWACKI Damian 986Petarda TeamBYDGOSZCZM-2074M 34500:01:2600:25:18.8000:26:44.85+00:09:285:0311.9
75JANKOWSKI Łukasz 1347KONINM-2075M 34900:00:5300:25:29.2500:26:22.45+00:09:385:0511.8
76BADZIĄG Paweł 626Muminki TeamBYDGOSZCZM-2076M 38400:00:5300:25:59.9000:26:53.10+00:10:095:1211.5
77KLIMKOWSKI Mateusz 1467Decathlon Triathlon TeamBYDGOSZCZM-2077M 39100:00:3100:26:05.8500:26:37.45+00:10:155:1311.5
78BEBYN Marek 949OSIELSKOM-2078M 39200:00:5100:26:06.5500:26:57.75+00:10:165:1311.5
79SKŁADOWSKI Przemysław 792WEJHEROWOM-2079M 40900:00:3700:26:20.7500:26:57.90+00:10:305:1611.4
80SZALATY Michał 908castorama2BYDGOSZCZM-2080M 41000:00:5000:26:21.2500:27:11.45+00:10:305:1611.4
81DOBRZAŃSKI Dariusz 4023GravityBYDGOSZCZM-2081M 44600:01:2200:26:52.8500:28:15.55+00:11:025:2211.2
82RASZEWSKI Szymon 943ZŁOTNIKI KUJAWSKIEM-2082M 45100:00:2300:27:01.3500:27:25.00+00:11:105:2411.1
83SOBALLA Adam 635TypyGrubeNAKŁO NAD NOTECIĄM-2083M 45200:01:0700:27:01.5000:28:09.35+00:11:115:2411.1
84OLSZEWSKI Michał 313BYDGOSZCZM-2084M 46900:00:5300:27:17.2000:28:10.65+00:11:265:2711
85LORENC Michał 538BYDGOSZCZM-2085M 47400:00:4700:27:20.9500:28:08.10+00:11:305:2811
86CIESIELSKI Hubert 604BARCINM-2086M 47900:01:0300:27:25.3000:28:28.45+00:11:345:2910.9
87BYCZKOWSKI Michał 1272IndywidualnieMUROWANIECM-2087M 48100:01:1700:27:25.4000:28:42.45+00:11:345:2910.9
88HILLER Fabian 1300KOTOMIERZM-2088M 48600:00:1000:27:30.2000:27:40.40+00:11:395:3010.9
89STOSIK Krzysztof 1317WUDZYNM-2089M 48700:00:1000:27:30.8000:27:40.85+00:11:405:3010.9
90WITKOWSKI Piotr 693Viva la vidaBYDGOSZCZM-2090M 48800:00:5000:27:31.0000:28:21.65+00:11:405:3010.9
91MARKOWSKI Patryk 925BYDGOSZCZM-2091M 50600:00:4800:27:47.9500:28:35.95+00:11:575:3310.8
92PUFAL Adrian 691BYDGOSZCZM-2092M 52100:01:1600:28:01.7500:29:18.20+00:12:115:3610.7
93BUGARA Piotr 1497BYDGOSZCZM-2093M 52400:01:0800:28:03.7000:29:12.55+00:12:135:3610.7
94SZYMCZUK Filip 895TORUŃM-2094M 52500:00:4300:28:04.5000:28:47.80+00:12:145:3610.7
95DĄBROWSKI Paweł 1425BYDGOSZCZM-2095M 53000:01:2700:28:12.9500:29:40.85+00:12:225:3810.6
96DĄBROWSKI Michał 1424BYDGOSZCZM-2096M 53500:01:2700:28:25.4500:29:52.60+00:12:345:4110.6
97PIEKARZ Slawek 1456BYDGOSZCZM-2097M 53700:01:0900:28:26.8000:29:36.35+00:12:365:4110.5
98ŻAK Konrad 662MROCZAM-2098M 55100:01:1100:28:42.0000:29:53.90+00:12:515:4410.5
99TRZYMKOWSKI Adrian 1448BYDGOSZCZM-2099M 55300:00:3800:28:43.0500:29:21.90+00:12:525:4410.4
100PSZCZOLIŃSKI Michał 905BYDGOSZCZM-20100M 55800:01:3000:28:51.9500:30:22.35+00:13:015:4610.4
101BANDOCH Jacek 461BYDGOSZCZM-20101M 55900:00:5500:28:53.6500:29:48.65+00:13:035:4610.4
102PIETRZAK Piotr 1016BYDGOSZCZM-20102M 56100:01:2600:28:54.4500:30:20.60+00:13:035:4610.4
103DEMBOWSKI Łukasz 1436NIEDŹWIEDŹM-20103M 56600:01:4100:28:57.6500:30:39.55+00:13:075:4710.4
104JENCZEWSKI Szymon 539AlbatrosyCIECHOCINM-20104M 57100:00:2400:29:03.1500:29:28.05+00:13:125:4810.3
105CHEŁMINIAK Mariusz 1190JANIKOWOM-20105M 57600:00:5300:29:11.2500:30:04.75+00:13:205:5010.3
106BUŁAWA Brajan 1292Perła TeamZŁOTÓWM-20106M 57700:00:4400:29:11.5500:29:56.15+00:13:215:5010.3
107BANNACH Aleksander 233BYDGOSZCZM-20107M 58200:00:5500:29:17.1500:30:12.45+00:13:265:5110.2
108BULIŃSKI Mateusz 1097WPBYDGOSZCZM-20108M 58900:00:3400:29:25.7500:30:00.60+00:13:355:5310.2
109BAJCZYK Adrian 1447BYDGOSZCZM-20109M 61000:00:5600:29:43.3500:30:39.55+00:13:525:5610.1
110SKORNIA Paweł 979BYDGOSZCZM-20110M 61200:01:0400:29:44.6500:30:49.25+00:13:545:5710.1
111ŁASSA Rafał 753SBRT Running Team BydgoszczBYDGOSZCZM-20111M 61300:01:0400:29:45.6500:30:50.05+00:13:555:5710.1
112GRZEGOREK Jakub 142BYDGOSZCZM-20112M 61800:01:3600:29:52.6000:31:29.50+00:14:025:5810
113GROBELNY Michał 1100BYDGOSZCZM-20113M 62700:00:4000:30:06.2500:30:46.70+00:14:156:0110
114PRZEWOŹNIAK Rafał 649TRI FamilyBYDGOSZCZM-20114M 62900:01:0700:30:11.3500:31:18.50+00:14:206:029.9
115CISEWSKI Mateusz 271BYDGOSZCZM-20115M 63000:00:5400:30:12.0500:31:06.75+00:14:216:029.9
116PISARSKI Igor 1437BYDGOSZCZM-20116M 63200:00:0000:30:16.9000:30:16.90+00:14:266:039.9
117OSIŃSKI Dominik 1438OSIEKM-20117M 65500:00:0000:30:38.9500:30:38.95+00:14:486:079.8
118SZULC Dawid 1245BIAŁE BŁOTAM-20118M 65600:01:1700:30:40.2000:31:57.20+00:14:496:089.8
119KACZOROWSKI Bartosz 976WĄBRZEŹNOM-20119M 65800:01:0400:30:41.8500:31:46.55+00:14:516:089.8
120GOTOWICZ Kacper 796BYDGOSZCZM-20120M 66100:01:3300:30:54.7500:32:28.25+00:15:046:119.7
121PALIGA Mateusz 368Run Team Sępólno KrajeńskieSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-20121M 66800:01:3500:31:11.0500:32:46.70+00:15:206:149.6
122SKORECKI Aleksander 1357Bydgoszcz Triathlon TeamBYDGOSZCZM-20122M 66900:00:4600:31:14.0000:32:00.75+00:15:236:149.6
123LESZCZYŃSKI Marcin 710Bydgoszcz Triathlon TeamBYDGOSZCZM-20123M 67700:00:4600:31:39.3500:32:25.95+00:15:486:199.5
124JANKOWSKI Sławomir 1333BYDGOSZCZM-20124M 68100:01:2400:31:45.4000:33:09.95+00:15:546:219.4
125ROSZCZYN Kamil 1430BYDGOSZCZM-20125M 69200:01:2500:32:16.3500:33:41.45+00:16:256:279.3
126DREWS Mateusz 1042LIPNIKIM-20126M 69300:01:0700:32:18.2500:33:25.85+00:16:276:279.3
127KLAFETKA Mateusz 28BYGDOSZCZM-20127M 69700:00:5800:32:26.2000:33:24.65+00:16:356:299.2
128GRADUSZEWSKI Mateusz 703GRUDZIĄDZM-20128M 69800:01:1400:32:30.3000:33:44.80+00:16:396:309.2
129PAWELEC Michał 1005BYDGOSZCZM-20129M 71600:01:1100:34:03.0500:35:14.50+00:18:126:488.8
130GŁOWACKI Jarosław 1105ADP BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-20130M 72300:00:1900:34:47.4000:35:07.10+00:18:566:578.6
131CZYŻNIKIEWICZ Karol 1257BYDGOSZCZM-20131M 72400:01:2000:34:52.9000:36:12.95+00:19:026:588.6
132CZYŻNIKIEWICZ Paweł 1261BYDGOSZCZM-20132M 72500:01:2100:34:54.5000:36:15.60+00:19:046:588.6
133RYBCZYŃSKI Grzegorz 646BYDGOSZCZM-20133M 73300:01:1500:35:32.5500:36:47.75+00:19:427:068.4
134GÓRNY Łukasz 1ZAMOŚĆM-20134M 73700:01:1200:37:26.0000:38:38.90+00:21:357:298
135BAŁYS Krzysztof 1128BYDGOSZCZM-20135M 74100:00:1700:38:11.7000:38:29.00+00:22:217:387.9
136CHOJNACKI Grzegorz 841BYDGOSZCZM-20136M 74600:01:3900:39:09.9000:40:49.20+00:23:197:507.7
137JAGODZIŃSKI Mateusz 253Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZM-20137M 76100:00:02   
Znaleziono 137 wynik(ów)