BYDGOSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2019

Organizator:
Aktywna Bydgoszcz
Data:
2019-11-11
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
1500
Wystartowało:
1283
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
1278
Na trasie:
5
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SKIBA Łukasz 789Szymi TeamBYDGOSZCZM-301M 300:00:0200:16:38.5000:16:40.70 3:1918
2GOŚCINIAK Michał 8023GravityBYDGOSZCZM-302M 500:00:0200:17:24.0500:17:26.25+00:00:453:2817.2
3MAĆKOWSKI Maciej 9UPS Bydgoszcz/TEAMOCHALBYDGOSZCZM-303M 600:00:0200:17:26.9500:17:29.15+00:00:483:2917.2
4ŚLUSARSKI Przemysław 373RUN PASJABYDGOSZCZM-304M 1000:00:0400:18:03.9000:18:07.90+00:01:253:3616.6
5KUŁAKOWSKI Krzysztof 920RUN PASJABYDGOSZCZM-305M 1100:00:0300:18:04.4500:18:07.65+00:01:253:3616.6
6BORUCH Łukasz 1069BYDGOSZCZM-306M 1200:00:0200:18:17.9000:18:20.35+00:01:393:3916.4
7BĄK Oskar 1089MĄKOWARSKOM-307M 1400:00:0900:18:38.8500:18:48.15+00:02:003:4316.1
8DURCZAK Jerzy 295Bydgoskie OkonieBIAŁE BŁOTAM-308M 1500:00:0600:18:40.1500:18:46.65+00:02:013:4416.1
9WILK Łukasz 43runaddictsBYDGOSZCZM-309M 1700:00:0400:18:57.6500:19:02.20+00:02:193:4715.8
10KUROWSKI Kamil 1053GravityBYDGOSZCZM-3010M 2000:00:0300:19:07.0000:19:10.75+00:02:283:4915.7
11FLOREK Paweł 185runaddictsBYDGOSZCZM-3011M 2100:00:0400:19:09.2500:19:13.70+00:02:303:4915.7
12OKOŃSKI Jarosław 6BiegoweZaparcie.plBYDGOSZCZM-3012M 2200:00:0400:19:10.6000:19:15.25+00:02:323:5015.6
13KIEŁPIKOWSKI Patryk 613KORONOWOM-3013M 2300:00:0900:19:12.4500:19:21.75+00:02:333:5015.6
14WARSZAWSKI Przemysław 102081blpBYDGOSZCZM-3014M 2400:00:0300:19:15.3500:19:19.05+00:02:363:5115.6
15KILIJAŃCZYK Piotr 1435NEKLAM-3015M 2500:00:1100:19:18.7500:19:30.00+00:02:403:5115.5
16KRUPA Piotr 785WoodrunnersBYDGOSZCZM-3016M 2600:00:0200:19:23.3500:19:26.10+00:02:443:5215.5
17RZESZOTARSKI Daniel 801BYDGOSZCZM-3017M 2900:00:0400:19:27.0000:19:31.25+00:02:483:5315.4
18ZUŻYDŁO Radosław 193BYDGOSZCZM-3018M 3300:00:0500:19:40.4500:19:45.90+00:03:013:5615.3
19DUDZIŃSKI Paweł 459Team Run GołańczBYDGOSZCZM-3019M 3400:00:0500:19:41.9500:19:47.15+00:03:033:5615.2
20OCCHIUZZO Ryan 531NoneBYDGOSZCZM-3020M 3600:00:0500:19:45.4000:19:50.80+00:03:063:5715.2
21ADACH Paweł 1498Weekendowi biegaczeBYDGOSZCZM-3021M 3800:00:0300:19:48.3500:19:51.40+00:03:093:5715.2
22KOTULA Sławomir 334BYDGOSZCZM-3022M 4000:00:0300:19:50.8500:19:54.55+00:03:123:5815.1
23GUTKOWSKI Jakub 1167BYDGOSZCZM-3023M 4300:00:0300:19:54.9000:19:58.60+00:03:163:5915.1
24IGNACZAK Jarosław 32BYDGOSZCZM-3024M 4400:00:0800:19:56.0500:20:04.90+00:03:173:5915.1
25BURDANOWSKI Adam 1163BYDGOSZCZM-3025M 4700:00:0300:19:58.8500:20:01.90+00:03:203:5915
26BŁAŻEJCZYK Dawid 921BYDGOSZCZM-3026M 5300:00:1100:20:10.2000:20:21.70+00:03:314:0214.9
27WŁODARSKI Paweł 597BYDGOSZCZM-3027M 5600:00:2900:20:16.0500:20:45.20+00:03:374:0314.8
28KHADDOUR Alex 448Zielony PelikanBYDGOSZCZM-3028M 5800:00:0500:20:20.5500:20:25.65+00:03:424:0414.8
29MARCHEL Tomasz 1040SOLEC KUJAWSKIM-3029M 6200:00:0700:20:26.6500:20:34.40+00:03:484:0514.7
30ROMANOWSKI Michal 781BYDGOSZCZM-3030M 6500:00:0800:20:32.9000:20:41.85+00:03:544:0614.6
31WIECZOREK Waldemar 351BYDGOSZCZM-3031M 6600:01:2100:20:33.6000:21:55.15+00:03:554:0614.6
32BOINSKI Rafał 887SOLEC BOINSKIM-3032M 6900:00:1300:20:38.0500:20:51.55+00:03:594:0714.5
33KOŁACKI Jarosław 822BYDGOSZCZM-3033M 7000:00:1600:20:38.2000:20:54.55+00:03:594:0714.5
34KLINOWSKI Radosław 237BYDGOSZCZM-3034M 7100:00:3500:20:42.8500:21:18.25+00:04:044:0814.5
35SENGER Robert 471TrizarzWARSZAWAM-3035M 7400:00:0500:20:48.5500:20:54.00+00:04:104:0914.4
36WARLIKOWSKI Łukasz 961BYDGOSZCZM-3036M 7900:00:0700:20:55.9500:21:03.25+00:04:174:1114.3
37DROCIAK Michał 997OSOWA GÓRA TEAMBYDGOSZCZM-3037M 8100:00:0200:20:57.4500:21:00.40+00:04:184:1114.3
38KRYGIER Tomasz 438BYDGOSZCZM-3038M 8200:00:2600:21:07.9000:21:34.65+00:04:294:1314.2
39JOPPEK Łukasz 259BYDGOSZCZM-3039M 8300:00:0700:21:08.3500:21:15.50+00:04:294:1314.2
40KOWALSKI Krzysztof 354OCELOTY Kruszyn KrajeńskiKRUSZYN KRAJEŃSKIM-3040M 8400:00:1100:21:10.2000:21:21.35+00:04:314:1414.2
41RENC Patryk 49Serce TybetuBYDGOSZCZM-3041M 8700:00:0900:21:20.4500:21:30.00+00:04:414:1614.1
42SZYSZKA Radosław 79BYDGOSZCZM-3042M 8900:00:0400:21:25.5000:21:30.35+00:04:474:1714
43BANACH Marcin 2073GravityBYDGOSZCZM-3043M 9000:00:2000:21:25.6000:21:46.15+00:04:474:1714
44MUSIELAK Michał 191BYDGOSZCZM-3044M 9100:00:1500:21:31.8500:21:47.30+00:04:534:1813.9
45WARCZAK Kuba 324TeamochalBYDGOSZCZ.PLM-3045M 9300:00:0800:21:33.2000:21:41.30+00:04:544:1813.9
46DEBNER Wojciech 1337KORONOWOM-3046M 9600:00:1500:21:35.1500:21:50.95+00:04:564:1913.9
47LATOS Paweł 633BYDGOSZCZM-3047M 9700:00:1500:21:35.2000:21:50.25+00:04:564:1913.9
48MUSZYŃSKI Łukasz 1197Amator Osowa GóraBYDGOSZCZM-3048M 10000:00:1600:21:39.8000:21:56.25+00:05:014:2013.8
49PUCHACZ Marcin 14BYDGOSZCZM-3049M 10200:00:0500:21:43.9000:21:49.30+00:05:054:2013.8
50ŁABENDA Robert 45Szurusie TeamBYDGOSZCZM-3050M 10300:00:0600:21:47.6500:21:53.70+00:05:094:2113.8
51MACIŃSKI Waldemar 33BYDGOSZCZM-3051M 10500:00:2400:21:49.7500:22:14.20+00:05:114:2213.7
52SOŁTYSIUK Bartosz 1161BYDGOSZCZM-3052M 10600:00:2800:21:51.1000:22:19.85+00:05:124:2213.7
53SKARWECKI Remigiusz 53Łabiszyn RunnersŁABISZYNM-3053M 10900:00:2800:21:52.9500:22:21.60+00:05:144:2213.7
54GĘDEK Krzysztof 1204BYDGOSZCZM-3054M 11400:00:1000:22:01.5000:22:11.55+00:05:234:2413.6
55PUZIAK Rafał 1250BIAŁE BŁOTAM-3055M 11600:00:0900:22:02.2000:22:11.65+00:05:234:2413.6
56PAPROCKI Rafał 1201SLK PBBYDGOSZCZM-3056M 11700:00:1000:22:02.7500:22:13.30+00:05:244:2413.6
57JURKOWSKI Paweł 1474pjkancelaria.plBYDGOSZCZM-3057M 12100:00:2800:22:04.4000:22:32.55+00:05:254:2413.6
58SKRZYNIARZ Hubert 912#ciągła_walka_z_BMIŁOCHOWOM-3058M 12300:00:0200:22:05.5000:22:08.10+00:05:274:2513.6
59SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 1174Bydgoskie ŻółwieBYDGOSZCZM-3059M 12700:00:0400:22:08.3000:22:12.75+00:05:294:2513.6
60SZARLEJ Marcin 215PKO BANK POLSKI SABYDGOSZCZM-3060M 12800:00:0700:22:10.4500:22:18.15+00:05:314:2613.5
61JAKUBCZAK Michał 1325WIERZCHUCINEKM-3061M 12900:00:1300:22:10.7500:22:23.80+00:05:324:2613.5
62ZIELIŃSKI Krystian 674BYDGOSZCZM-3062M 14300:00:1600:22:20.5500:22:37.45+00:05:424:2813.4
63BARSZCZ Tomasz 261BYDGOSZCZM-3063M 14400:00:0600:22:22.1500:22:29.00+00:05:434:2813.4
64CYL Dawid 340FordonRunners / Zielony PelikanBYDHOSZCZM-3064M 15100:00:1500:22:31.0000:22:46.20+00:05:524:3013.3
65DĘBIEC Andrzej 752NIEMCZM-3065M 15300:00:0700:22:32.2500:22:39.25+00:05:534:3013.3
66JAKUBCZAK Łukasz 1230BYDGOSZCZM-3066M 15900:00:1300:22:35.8500:22:49.05+00:05:574:3113.3
67ROSÓŁ Jacek 145BYDGOSZCZM-3067M 16000:00:0500:22:37.9000:22:43.60+00:05:594:3113.3
68PERLINSKI Damian 880może i powoli ale za to byle jakBYDGOSZCZM-3068M 16200:00:1200:22:39.1000:22:51.30+00:06:004:3113.2
69KITOWSKI Przemysław 51Szurusie TeamBYDGOSZCZM-3069M 16600:00:0600:22:45.8500:22:52.10+00:06:074:3313.2
70ŚLEFARSKI Marcin 580BIAŁE BŁOTAM-3070M 17300:00:3000:22:50.6500:23:21.15+00:06:124:3413.1
71KLATECKI Adam 902PRUSZCZM-3071M 17400:01:2900:22:50.9500:24:20.15+00:06:124:3413.1
72PALIGA Maciej 614SOŚNOM-3072M 17800:00:2200:22:52.4000:23:15.35+00:06:134:3413.1
73ŁOBODA Maciej 195ZŁOTNIKI KUJAWSKIEM-3073M 17900:00:2200:22:53.3000:23:15.95+00:06:144:3413.1
74URBAŃSKI Dawid 88BYDGOSZCZM-3074M 18300:00:1300:22:59.6500:23:12.65+00:06:214:3513.1
75NOWOTNIK Mariusz 246BYDGOSZCZM-3075M 18400:00:1300:22:59.9000:23:13.05+00:06:214:3613
76DROŻYŃSKI Maciej 338CB163BYDGOSZCZM-3076M 18700:00:2000:23:01.1000:23:22.05+00:06:224:3613
77BAK Lukasz 482BYDGOSZCZM-3077M 18900:00:0600:23:01.8000:23:08.15+00:06:234:3613
78WONS Rafał 865BYDGOSZCZM-3078M 19000:00:1600:23:03.7000:23:20.30+00:06:254:3613
79JARCZASZEK Krzysztof 945JANIKOWOM-3079M 19100:00:0300:23:04.2000:23:08.00+00:06:254:3713
80BUTRYM Piotr 1095mzkBYDGOSZCZM-3080M 19400:00:5500:23:06.0000:24:01.90+00:06:274:3713
81MUSZYŃSKI Wojtek 1218BYDGOSZCZM-3081M 19900:00:0600:23:14.3000:23:20.45+00:06:354:3812.9
82DOROSZ Grzegorz 734TKKF WODNIK WIĘCBORKKONSTANTOWOM-3082M 20000:00:3500:23:15.8500:23:51.10+00:06:374:3912.9
83KAMIŃSKI Łukasz 95Qbowicz rodzinna mafia biegowaNIEMCZM-3083M 20200:00:1200:23:19.1000:23:31.85+00:06:404:3912.9
84SKUPSZ Jędrzej Kazmierz 977Bydgoszcz Fordon TeamBYDGOSZCZM-3084M 20300:00:1700:23:19.4000:23:36.85+00:06:404:3912.9
85WAŻYŃSKI Łukasz 1299BYDGOSZCZM-3085M 20400:00:2500:23:20.1500:23:45.80+00:06:414:4012.9
86DANIELEWICZ Bartosz 936BYDGOSZCZM-3086M 20600:00:1000:23:20.9500:23:31.55+00:06:424:4012.8
87ZIELIŃSKI Maciej 1191BYDGOSZCZM-3087M 20900:00:0800:23:22.7500:23:31.25+00:06:444:4012.8
88GRECHUTA Tomasz 1308BYDGOSZCZM-3088M 21200:00:0700:23:26.3500:23:33.45+00:06:474:4112.8
89JARMUŻ Adam 1018BYDGOSZCZM-3089M 21500:00:3000:23:30.0500:24:00.30+00:06:514:4212.8
90RÓŻAŃSKI Kamil 6083GravityBYDGOSZCZM-3090M 21800:00:3100:23:33.4000:24:05.20+00:06:544:4212.7
91ROSZCZYN Dawid 1415CB163BYDGOSZCZM-3091M 22600:01:2400:23:43.0000:25:07.45+00:07:044:4412.6
92GULCZYŃSKI Dawid 236BYDGOSZCZM-3092M 23000:00:2200:23:50.9500:24:13.55+00:07:124:4612.6
93KIJEWSKI Maciej 594Kabel Team BydgoszczBYDGOSZCZM-3093M 23400:00:2700:23:51.5000:24:19.45+00:07:134:4612.6
94LUBERDA Łukasz 1270BYDGOSZCZM-3094M 23800:00:2400:23:54.7500:24:18.85+00:07:164:4612.6
95BIELICKI Waldemar 871TerytorialsiBYDGOSZCZM-3095M 23900:01:2000:23:57.9000:25:18.85+00:07:194:4712.5
96KLAWIKOWSKI Dawid 867TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-3096M 24100:00:0800:23:58.5000:24:07.45+00:07:204:4712.5
97ŁUDZIŃSKI Jakub 493CB163BYDGOSZCZM-3097M 24300:01:1500:24:00.3500:25:16.30+00:07:214:4812.5
98DACH Łukasz 563BYDGOSZCZM-3098M 24500:00:1100:24:00.9500:24:12.55+00:07:224:4812.5
99STOKŁOSA Maciej 479BYDGOSZCZM-3099M 24600:00:0900:24:01.6000:24:11.15+00:07:234:4812.5
100DURAJEWSKI Mateusz 288Softmaks.plBYDGOSZCZM-30100M 25300:00:4500:24:08.9500:24:54.15+00:07:304:4912.4
101ŻUCHELKOWSKI Rafał 440ŻuchelkiBYDGOSZCZM-30101M 25700:00:0900:24:13.3000:24:22.60+00:07:344:5012.4
102GRZYWIŃSKI Łukasz 724BYDGOSZCZM-30102M 25800:00:1100:24:15.8000:24:27.00+00:07:374:5112.4
103SURMACZ Marcin 951BYDGOSZCZM-30103M 26400:00:2100:24:18.6000:24:40.35+00:07:404:5112.3
104WIECZOREK Mateusz 1336BYDGOSZCZM-30104M 26500:00:1000:24:19.4000:24:29.65+00:07:404:5112.3
105WAWRZYŃCZAK Grzegorz 265TORUŃM-30105M 27000:00:1700:24:20.6500:24:38.50+00:07:424:5212.3
106ZDUNKIEWICZ Marcin 76BYDGOSZCZM-30106M 27300:00:2500:24:22.4500:24:48.00+00:07:434:5212.3
107LEWANDOWSKI Arkadiusz 926BYDGOSZCZM-30107M 27700:00:2300:24:26.8500:24:50.15+00:07:484:5312.3
108NAGORZYSKI Arkadiusz 1205BYDGOSZCZM-30108M 28000:00:0800:24:32.3500:24:41.05+00:07:534:5412.2
109RASZEWSKI Sebastian 942WIĄZOWNOM-30109M 28200:00:2200:24:35.9000:24:58.80+00:07:574:5512.2
110UMIŃSKI Robert 20BYDGOSZCZM-30110M 28300:00:1400:24:36.4500:24:50.75+00:07:574:5512.2
111BĄBOLEWSKI Łukasz 106WięcejSprzętuNiżTalentuBYDGOSZCZM-30111M 28700:00:2500:24:38.7500:25:04.20+00:08:004:5512.2
112BURCHARDT Remigiusz 612niezniszczalniBYDGOSZCZM-30112M 29100:00:5500:24:41.9000:25:37.20+00:08:034:5612.1
113ZABORNIAK Zbigniew 927BYDGOSZCZM-30113M 29300:01:0900:24:43.3000:25:52.35+00:08:044:5612.1
114ŁOBOCKI Krzysztof 428TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30114M 29500:00:3100:24:45.8500:25:17.35+00:08:074:5712.1
115DUDEK Dawid 133Polonia Bydgoszcz Sekcja LekkoatletycznaBYDGOSZCZM-30115M 30000:00:1200:24:48.2500:25:00.40+00:08:094:5712.1
116LEBIECKI Paweł 1393BYDGOSZCZ‚M-30116M 30200:00:4100:24:48.7000:25:29.85+00:08:104:5712.1
117GLINKOWSKI Dariusz 535BYDGOSZCZM-30117M 30300:00:3400:24:49.1500:25:23.45+00:08:104:5712.1
118CHONCHERA Tomasz 416BYDGOSZCZM-30118M 30500:00:3200:24:49.5000:25:21.70+00:08:114:5712.1
119ZNANIECKI Wojciech 300Bydgoszcz Na StartBYDGOSZCZM-30119M 30900:00:2800:24:51.4500:25:20.20+00:08:124:5812.1
120RATAJ Krzysztof 119KS Polonia Bydgoszcz Sekcja LAPOZNANM-30120M 31000:00:1500:24:51.9500:25:07.00+00:08:134:5812.1
121ŁUKASZEK Marek 73Wataha BydgoszczCZARNÓWCZYNM-30121M 31300:01:4600:24:52.7000:26:38.75+00:08:144:5812.1
122ŁUKASZEWICZ Dawid 1220BYDGOSZCZM-30122M 31600:01:1700:24:53.9500:26:11.35+00:08:154:5812
123TWARDOWSKI Bartosz 665BYDGOSZCZM-30123M 31800:00:3300:24:54.5500:25:28.35+00:08:164:5912
124BĄKOWSKI Dawid 833BYDGOSZCZM-30124M 31900:00:2000:24:56.0500:25:16.15+00:08:174:5912
125AFELT Jarosław 839BYDGOSZCZM-30125M 32000:01:0700:24:57.6000:26:05.35+00:08:194:5912
126MAJCHRZAK Michał 1369BOCHNIAM-30126M 32300:00:0700:24:58.7500:25:06.15+00:08:204:5912
127SOBCZYŃSKI Michał 851BYDGOSZCZM-30127M 32400:00:3800:24:59.0000:25:37.70+00:08:204:5912
128KONWIŃSKI Daniel 349Selekcja NaturalnaSZUBINM-30128M 32800:01:4000:25:01.8000:26:42.20+00:08:235:0012
129GRAJEWSKI Tomasz 1418BYDGOSZCZM-30129M 32900:01:4500:25:03.0500:26:48.95+00:08:245:0012
130TADRZAK Michał 779BYDGOSZCZM-30130M 33300:01:1100:25:08.7500:26:20.60+00:08:305:0111.9
131KALA Michał 1421ŁABISZYNM-30131M 33600:00:5800:25:11.5000:26:10.35+00:08:335:0211.9
132WEYNA Piotr 1500BYDGOSZCZM-30132M 33800:01:1200:25:12.4000:26:24.40+00:08:335:0211.9
133ANTONCZYK Piotr 629NFIU POLBYDGOSZCZM-30133M 33900:00:2800:25:14.2000:25:42.25+00:08:355:0211.9
134FRANCIS Khalil 460Zielony PelikanBYDGOSZCZM-30134M 34300:01:0500:25:16.6500:26:22.45+00:08:385:0311.9
135KRAJNIK Wojciech 797Parkrun GrudziądzGRUDZIĄDZM-30135M 34400:01:1700:25:17.5500:26:35.00+00:08:395:0311.9
136CHLEBOROWICZ Marcin 6773GravityBYDGOSZCM-30136M 35200:00:3000:25:31.4000:26:01.65+00:08:525:0611.8
137WALCZAK Marcin 1061BYDGOSZCZM-30137M 35800:00:4200:25:37.1500:26:19.20+00:08:585:0711.7
138GRACZYK Przemysław 573BYDGOSZCZM-30138M 35900:00:3000:25:37.2500:26:07.45+00:08:585:0711.7
139POTRZEBOWSKI Marek 477#B3K i DeafBYDGOSZCZM-30139M 36100:00:2900:25:40.6000:26:10.50+00:09:025:0811.7
140WOLAK Piotr 1470SOLEC KUJAWSKIM-30140M 36200:00:2800:25:44.9000:26:13.75+00:09:065:0911.7
141PYJOS Rafał 1304TEAM GARDONIXBYDGOSZCZM-30141M 36400:00:5200:25:45.2500:26:37.50+00:09:065:0911.7
142ŚWIETLIK Grzegorz 323BYDGOSZCZM-30142M 36500:00:2100:25:45.8000:26:07.00+00:09:075:0911.6
143DĄBROWSKI Michał 555BYDGOSZCZM-30143M 37100:01:1600:25:49.3000:27:05.45+00:09:105:0911.6
144ZIELIŃSKI Radosław 198BYDGOSZCZM-30144M 37300:01:2700:25:50.1000:27:17.35+00:09:115:1011.6
145RUCIŃSKI Rafał 269Selekcja NaturalnaMAŁE RUDYM-30145M 38100:01:3700:25:56.3500:27:33.50+00:09:175:1111.6
146KODRANC Michał 913TypyGrubeBYDGOSZCZM-30146M 38200:01:0500:25:57.9500:27:03.40+00:09:195:1111.6
147ŻEBRACKI Artur 1307Auto Gaz FordonBYDGOSZCZM-30147M 38300:00:2700:25:58.5000:26:26.40+00:09:205:1111.5
148GUMMER Andrzej 6643GravityBYDGOSZCZM-30148M 38600:00:2900:26:00.6500:26:30.40+00:09:225:1211.5
149DOMEK Aleksander 1463BYDGOSZCZM-30149M 38700:00:4500:26:01.8000:26:46.90+00:09:235:1211.5
150BRZOZOWSKI Krzysztof 38BYDGOSZCZM-30150M 38800:00:5700:26:02.5500:27:00.05+00:09:245:1211.5
151KRAJEWSKI Tomek 1169Dostawcy Prądu AkumarBYDGOSZCZM-30151M 38900:01:1500:26:04.7000:27:20.55+00:09:265:1311.5
152SZULC Radek 1202BYDGOSZCZM-30152M 39300:00:4100:26:07.6000:26:49.05+00:09:295:1311.5
153FURMAN Paweł 654BYDGOSZCZM-30153M 39500:01:2800:26:09.0000:27:37.65+00:09:305:1311.5
154PAŁCZYŃSKI Piotr 831BYDGOSZCZM-30154M 39700:01:0800:26:10.0500:27:18.40+00:09:315:1411.5
155SIELSKI Kamil 1341KS Wisełka Bydgoszcz - FordonBYDGOSZCZM-30155M 39800:00:2800:26:11.7500:26:40.30+00:09:335:1411.5
156JĘDRZEJEWSKI Adrian 1269BYDGOSZCZM-30156M 40100:00:3300:26:12.6000:26:46.00+00:09:345:1411.4
157GÓRSKI Łukasz 526Harpagan Team BydgoszczBYDGOSZCZM-30157M 40300:00:4900:26:15.3500:27:04.60+00:09:365:1511.4
158GOŚCINNY Michał 456BYDGOSZCZM-30158M 40400:00:2500:26:15.6000:26:40.60+00:09:375:1511.4
159KULPA Szymon 502BRONIEWOM-30159M 40500:01:2200:26:17.8000:27:40.40+00:09:395:1511.4
160ZMUDZIŃSKI Łukasz 806BrakNAKŁO NAD NOTECIĄM-30160M 40600:00:4500:26:18.0500:27:03.40+00:09:395:1511.4
161SOŚNICKI Bartosz 1232GRÓDEKM-30161M 40700:00:4000:26:18.1000:26:58.65+00:09:395:1511.4
162BARTCZAK Radosław 499CB163BYDGOSZCZM-30162M 40800:01:2300:26:18.5500:27:42.15+00:09:405:1511.4
163SIEKIERKA Jarosław 103BYDGOSZCZM-30163M 41500:00:2200:26:25.4000:26:48.00+00:09:465:1711.3
164PSZCZOLINSKI Maciej 909PRUSZCZM-30164M 41700:01:2900:26:29.3000:27:58.85+00:09:505:1711.3
165KORZENIEWSKI Jacek 941BYDGOSZCZM-30165M 42000:00:3800:26:31.7500:27:10.20+00:09:535:1811.3
166KISIEL Krystian 311#KisielkiBYDGOSZCZM-30166M 42300:00:2200:26:37.6500:27:00.45+00:09:595:1911.3
167BINDEK Łukasz 1118KĘSOWOM-30167M 42500:00:4600:26:38.6500:27:24.70+00:10:005:1911.3
168BRYLIŃSKI Jakub 1033BYDGOSZCZM-30168M 42700:01:3300:26:39.3000:28:12.70+00:10:005:1911.3
169CZYNSZ Łukasz 1029BYDGOSZCZM-30169M 42800:01:1600:26:39.4500:27:55.75+00:10:005:1911.3
170MICHNIEWICZ Piotr 1044sucharem zasiałTORUŃM-30170M 42900:01:0300:26:40.5500:27:44.05+00:10:025:2011.2
171KROPIDŁOWSKI Bartek 1098BYDGOSZCZM-30171M 43000:00:1000:26:40.9500:26:51.50+00:10:025:2011.2
172WOJTCZAK Adam 320BYDGOSZCZM-30172M 43100:01:0300:26:41.6000:27:44.80+00:10:035:2011.2
173DOMAŃSKI Marcin 511BYDGOSZCZM-30173M 43200:01:1700:26:41.9000:27:59.85+00:10:035:2011.2
174FABER Dawid 272tritataBYDGOSZCZM-30174M 43300:01:3100:26:42.5500:28:14.10+00:10:045:2011.2
175SKUBISZEWSKI Damian 255Selekcja NaturalnaMAŁE RUDYM-30175M 43500:01:3700:26:44.3500:28:21.50+00:10:055:2011.2
176ROŚ Sławek 227Selekcja NaturalnaNOWA WIEŚ WIELKAM-30176M 43700:01:3700:26:45.4000:28:22.45+00:10:065:2111.2
177CIEŚLIK Tomasz 224PRUSZCZM-30177M 43900:01:2400:26:46.5000:28:10.80+00:10:085:2111.2
178KULIKOWSKI Krystian 816castorama2BYDGOSZCZM-30178M 44100:00:5000:26:48.9000:27:39.30+00:10:105:2111.2
179TYCZKOWSKI Gracjan 599Vege RunnersBYDGOSZCZM-30179M 44700:01:0500:26:55.0000:28:00.65+00:10:165:2311.1
180BRZÓSKA Kacper 1225BYDGOSZCZM-30180M 44800:00:3000:26:56.2500:27:26.95+00:10:175:2311.1
181WILCZYŃSKI Arkadiusz 757BYDGOSZCZM-30181M 45300:00:1800:27:02.6500:27:21.15+00:10:245:2411.1
182MIĘKCZYŃSKI Artur 1151POLONIA BYDGOSZCZZIELONCZYNM-30182M 45500:01:3000:27:03.8500:28:34.20+00:10:255:2411.1
183WIELIŃSKI Rafał 1487BYDGOSZCZM-30183M 45700:00:5600:27:05.2500:28:01.30+00:10:265:2511.1
184SYBILA Michał 1331Venezuela teamBYDGOSZCZM-30184M 46000:00:4500:27:07.1500:27:52.95+00:10:285:2511.1
185DZIUBARCZYK Robert 999BYDGOSZCZM-30185M 46100:00:1400:27:08.1500:27:22.45+00:10:295:2511.1
186GRAMOWSKI Jakub 777BYDGOSZCZM-30186M 46200:00:1300:27:08.6000:27:22.55+00:10:305:2511
187BOROWIEC Michał 704Venezuela teamBRZOZAM-30187M 46300:00:4400:27:08.7000:27:53.30+00:10:305:2511
188SOSNA Mikolaj 132BYDGOSZCZM-30188M 46500:00:1900:27:14.0500:27:33.85+00:10:355:2611
189CZAPLICKI Bartłomiej 529BYDGOSZCZM-30189M 47200:00:5200:27:20.7000:28:13.60+00:10:425:2811
190MIERZWA Damian 48SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-30190M 47500:00:3300:27:21.3000:27:55.10+00:10:425:2811
191JANKE Damian 161Run Team Sępólno KrajeńskieSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-30191M 47600:01:3400:27:23.5000:28:58.45+00:10:455:2810.9
192KWIECIŃSKI Łukasz 367GDAŃSKM-30192M 47700:01:2100:27:24.0500:28:45.35+00:10:455:2810.9
193WRÓBEL Grzegorz 92Byle do metyBYDGOSZCZM-30193M 47900:00:3100:27:25.3000:27:56.65+00:10:465:2910.9
194KULCZYŃSKI Przemysław 918TypygrubeBYDGOSZCZM-30194M 48300:01:0500:27:28.1000:28:33.35+00:10:495:2910.9
195GRZANKA Sebastian 1221BYDGOSZCZM-30195M 48900:01:1500:27:31.4000:28:46.45+00:10:525:3010.9
196WITKOWSKI Tomasz 143VIVA LA VIDABYDGOSZCZM-30196M 49000:00:4900:27:31.9500:28:21.75+00:10:535:3010.9
197HAŁAS Aleksander 1290BYDGOSZCZM-30197M 49200:00:0700:27:34.2500:27:41.35+00:10:555:3010.9
198KOSTECKI Dawid 1266BYDGOSZCZM-30198M 49400:01:1500:27:35.5000:28:50.75+00:10:575:3110.9
199WILCZYŃSKI Marek 1083BYDGOSZCZM-30199M 49500:00:2400:27:37.5000:28:02.40+00:10:595:3110.9
200PILEWSKI Mikołaj 890BYDGOSZCZM-30200M 50000:00:4700:27:42.7500:28:29.95+00:11:045:3210.8
201WIELIŃSKI Wojciech 1486BYDGOSZCZM-30201M 50100:00:5500:27:44.4000:28:40.30+00:11:055:3310.8
202KLIMEK Zbigniew 1283BYDGOSZCZM-30202M 50700:00:1800:27:48.6500:28:07.60+00:11:105:3310.8
203OSSOWSKI Łukasz 328BYDGOSZCZM-30203M 51100:01:4400:27:56.1000:29:40.35+00:11:175:3510.7
204KULINSKI Zbigniew 1281BYDGOSZCZM-30204M 51200:01:2800:27:57.1000:29:25.25+00:11:185:3510.7
205DOMŻALSKI Kamil 117BYDGOSZCZM-30205M 51500:01:1400:27:58.8000:29:13.35+00:11:205:3510.7
206KIELMANN Marcin 71BYDGOSZCZM-30206M 51700:01:1000:27:59.0500:29:09.65+00:11:205:3510.7
207LEWANDOWSKI Kamil 1288BYDGOSZCZM-30207M 52000:01:4400:28:01.3500:29:46.25+00:11:225:3610.7
208WŁOCH Michał 1131BYDGOSZCZM-30208M 52300:00:4000:28:02.6500:28:42.75+00:11:245:3610.7
209WOLSKI Marek 455BYDGOSZCZM-30209M 52800:01:3600:28:10.2000:29:46.35+00:11:315:3810.7
210SMUCZYŃSKI Wojciech 577BYDGOSZCZM-30210M 53100:01:0200:28:14.5000:29:17.30+00:11:365:3910.6
211PANFIL Michał 273BYDGOSZCZM-30211M 53200:01:3100:28:15.7000:29:47.15+00:11:375:3910.6
212ZUBRYCKI Łukasz 242GalacticaBYDGOSZCZM-30212M 53300:00:5000:28:18.4500:29:09.15+00:11:395:3910.6
213ŚWIETLIK Dawid 747BYDGOSZCZM-30213M 53600:00:3600:28:25.9500:29:02.70+00:11:475:4110.6
214KOWALSKI Piotr 738Polonia Bydgoszcz Sekcja LekkoatletycznaBYDGOSZCZM-30214M 53800:01:1800:28:27.2500:29:45.45+00:11:485:4110.5
215ŚNIECHOTA Konrad 628TypyGrubeBYDGOSZCZM-30215M 54300:01:0500:28:34.5000:29:39.65+00:11:565:4210.5
216WOLNY Tomasz 498BYDGOSZCZM-30216M 54600:00:1600:28:35.7500:28:51.75+00:11:575:4310.5
217RĘDZINA Michał 932BYDGOSZCZM-30217M 54700:01:2200:28:38.8500:30:01.00+00:12:005:4310.5
218ŁUKOMSKI Marcin 1360Nie kupuj -adoptujBYDGOSZCZM-30218M 54800:01:2100:28:39.1000:30:00.40+00:12:005:4310.5
219MIKOŁAJCZAK Tomasz 290Dzik SquadBYDGOSZCZM-30219M 55600:01:3400:28:51.7500:30:26.70+00:12:135:4610.4
220HOLEC Witek 312BYDGOSZCZM-30220M 55700:01:3400:28:51.8500:30:26.55+00:12:135:4610.4
221BRĄGIEL Jakub 1148Vege RunnersBYDGOSZCZM-30221M 56300:01:3800:28:55.5000:30:33.95+00:12:175:4710.4
222HAWRYŁO Mariusz 767BYDGOSZCZM-30222M 56800:00:3900:28:59.9000:29:39.05+00:12:215:4810.3
223DZIERŻAWSKI Łukasz 1199WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-30223M 56900:00:3200:29:01.4500:29:33.55+00:12:225:4810.3
224WAŁĘZA Hubert 407Kanałowa Tri TeamBYDGOSZCZM-30224M 57300:01:3800:29:04.1000:30:42.30+00:12:255:4810.3
225SARNECKI Bartosz 671BYDGOSZCZM-30225M 57800:01:1900:29:13.2500:30:32.40+00:12:345:5010.3
226SPIRYDOWICZ Piotr 973BYDGOSZCZM-30226M 57900:01:0400:29:14.7500:30:18.75+00:12:365:5010.3
227ROGOZIŃSKI Aleksander 805BYDGOSZCZM-30227M 58000:01:0000:29:15.5500:30:15.85+00:12:375:5110.3
228BORZYSZKOWSKI Grzegorz 159STARY FORDONBYDGOSZCZM-30228M 59100:00:1400:29:26.2000:29:40.95+00:12:475:5310.2
229FURMANIAK Tomasz 1423BYDGOSZCZM-30229M 59800:01:2600:29:30.3000:30:57.10+00:12:515:5410.2
230BŁAŻEJEWSKI Kacper 1231CB163BYDGOSZCZM-30230M 60000:01:2300:29:31.2000:30:55.15+00:12:525:5410.2
231GOŁATA Wojciech 543Wilcza WatachaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-30231M 60200:01:0400:29:34.0000:30:38.70+00:12:555:5410.1
232NIEDBALSKI Karol 512BYDGOSZCZM-30232M 60500:00:4800:29:36.8000:30:25.50+00:12:585:5510.1
233OLSZEWSKI Rafal 670BYDGOSZCZM-30233M 60900:01:2700:29:42.9500:31:10.55+00:13:045:5610.1
234SPYCHAJ Piotr 206TASAK TeamBYDGOSZCZM-30234M 61400:01:2900:29:46.5000:31:16.00+00:13:085:5710.1
235KRYGIER Maciej 883Voip24sklep.pl sportBYDGOSZCZM-30235M 61500:01:2500:29:48.0000:31:13.95+00:13:095:5710.1
236RADZIEJEWSKI Tomasz 1334BYDGOSZCZM-30236M 61600:01:2000:29:50.3500:31:10.95+00:13:115:5810.1
237KOPACZ Adrian 959BYSŁAWM-30237M 61700:00:5400:29:51.5000:30:46.00+00:13:135:5810
238MAREK Lucjan 923BARCINM-30238M 62100:00:5500:29:57.7000:30:53.15+00:13:195:5910
239MARCINIAK Oskar 1034SOLEC KUJAWSKIM-30239M 62300:00:5400:29:58.4000:30:52.40+00:13:195:5910
240MALICKI Łukasz 484Klinika Triathlonu BydgoszczBYDGOSZCZM-30240M 62400:00:5300:29:58.4500:30:52.15+00:13:195:5910
241GUL Marcin 854BYDGOSZCZM-30241M 62500:01:3100:30:02.3000:31:33.65+00:13:236:0010
242GROCHALA Michał 568BYDGOSZCZM-30242M 62600:00:4900:30:05.8000:30:54.85+00:13:276:0110
243JANKOWIAK Radosław 418BYDGOSZCZM-30243M 63700:00:4300:30:20.3000:31:03.55+00:13:416:049.9
244PERA Marek 609BYDGOSZCZM-30244M 63900:01:0200:30:23.4500:31:26.15+00:13:446:049.9
245REKOWSKI Mateusz 699BYDGOSZCZM-30245M 64000:00:3400:30:24.0000:30:58.50+00:13:456:049.9
246BOLLIN Łukasz 836GĆJBYDGOSZCZM-30246M 64400:00:2400:30:29.8000:30:54.00+00:13:516:069.8
247GROCHOWSKI Rafał 756NAKŁO NAD NOTECIĄM-30247M 64500:00:5000:30:29.9000:31:20.80+00:13:516:069.8
248BRZOZOWSKI Krzysztof 504BYDGOSZCZM-30248M 64600:01:0500:30:31.0000:31:36.55+00:13:526:069.8
249MURAWKA Łukasz 350KUSOWOM-30249M 65100:00:4400:30:37.7000:31:22.15+00:13:596:079.8
250MIŚ Michał 782Luks Start NakłoBYDGOSZCZM-30250M 66000:01:1600:30:46.5000:32:03.30+00:14:086:099.7
251DETLAF Mariusz 1303MAKSYMILIANOWOM-30251M 66200:00:4500:30:55.7000:31:41.35+00:14:176:119.7
252SZECÓWKA Marcin 276BYDGOSZCZM-30252M 66600:01:0200:31:09.4000:32:11.55+00:14:306:139.6
253SZYKANOWSKI Bartosz 383BYDGOSZCZM-30253M 67200:00:2200:31:22.7000:31:45.30+00:14:446:169.6
254BELIŃSKI Maciej 828TypyGrubeBYDGOSZCZM-30254M 67900:01:0600:31:43.7000:32:50.55+00:15:056:209.5
255OLSZAŃSKI Jakub 187BYDGOSZZCZM-30255M 68200:00:4400:31:45.6000:32:30.05+00:15:076:219.4
256GURYN Wiktor 277Zielony PelikanBYDGOSZCZM-30256M 68300:00:2500:31:47.3000:32:12.55+00:15:086:219.4
257SZAŁECKI Maciej 786BYDGOSZCZM-30257M 68500:00:0000:31:52.0000:31:52.00+00:15:136:229.4
258DUDEK Tomasz 1323BYDGOSZCZM-30258M 68700:01:1300:31:58.6500:33:12.60+00:15:206:239.4
259ROZKWITALSKI Bartosz 1247SEROCKM-30259M 68900:00:2700:32:07.2500:32:34.55+00:15:286:259.3
260ŁUCZKOWSKI Rafał 737BYDGOSZCZM-30260M 70400:00:3300:33:07.0500:33:40.40+00:16:286:379.1
261BORAKIEWICZ Arkadiusz 661Team Run GołańczGOŁAŃCZM-30261M 70600:00:3900:33:17.8500:33:57.65+00:16:396:399
262KANDER Michał 449BYDGOSZCZM-30262M 70700:01:0500:33:21.4500:34:27.00+00:16:426:409
263KRYGIER Mateusz 874BYDGOSZCZM-30263M 70800:01:2500:33:27.6500:34:52.85+00:16:496:419
264CIEŚLICKI Krzysztof 694SISU TeamBYDGOSZCZM-30264M 70900:01:4000:33:30.3000:35:10.45+00:16:516:429
265KACZMAREK Adam 964#4FajterTORUŃM-30265M 71300:00:5800:33:52.4500:34:51.35+00:17:136:468.9
266TYMIŃSKI Łukasz 969#4FajterTORUŃM-30266M 71400:00:5800:33:53.1500:34:51.15+00:17:146:468.9
267KASPROWICZ Paweł 8533mamy razemBYDGOSZCZM-30267M 71700:01:2900:34:06.8500:35:35.85+00:17:286:498.8
268MORDAKA Maciej 84BYDGOSZCZM-30268M 71800:01:2900:34:13.9000:35:43.40+00:17:356:508.8
269KALISZEWSKI Sławomir 10523KRBIAŁE BŁOTAM-30269M 72600:00:1600:35:00.4000:35:16.65+00:18:217:008.6
270RÓŻAŃSKI Wojciech 885BYDGOSZCZM-30270M 72700:01:1100:35:07.2500:36:18.40+00:18:287:018.5
271RYMER Adam 655BORÓWNOM-30271M 73100:01:1200:35:24.1000:36:36.40+00:18:457:048.5
272KALISZEWSKI Wojciech 10533KRBIAŁE BŁOTAM-30272M 73400:00:1700:35:33.7500:35:51.05+00:18:557:068.4
273RUDNICKI Michał 183TASAK TeamNOWA WIEŚ WIELKAM-30273M 74300:01:3100:38:44.4500:40:15.55+00:22:057:447.7
274BULIŃSKI Arkadiusz 640BYDGOSZCZM-30274M 74500:00:5900:39:07.4000:40:06.85+00:22:287:497.7
275MAKUSZEWSKI Mateusz 1468BYDGOSZCZM-30275M 75800:00:37+00:07:594:5812.1
276SKĄPSKI Łukasz 1379BYDGOSZCZM-30276M 76000:00:00+8:536.7
Znaleziono 276 wynik(ów)