BYDGOSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2019

Organizator:
Aktywna Bydgoszcz
Data:
2019-11-11
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
1500
Wystartowało:
1283
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
1278
Na trasie:
5
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WIWATOWSKI Michał 115PRZYŁĘKIM-401M 900:00:0200:17:41.2000:17:43.60 3:3217
2KOZŁOWSKI Rafał 52Run pasjaBYDGOSZCZM-402M 2700:00:0300:19:25.2500:19:28.50+00:01:443:5315.5
3STARZYŃSKI Piotr 1085BYDGOSZCZM-403M 2800:00:0600:19:26.5000:19:33.20+00:01:453:5315.4
4SZCZEPANIAK Cezary 678BYDGOSZCZM-404M 3200:00:0400:19:32.2000:19:36.80+00:01:513:5415.4
5CHODKIEWICZ Tomasz 1079GardenFlora MTB TeamBYDGOSZCZM-405M 3900:00:0300:19:50.4000:19:53.90+00:02:093:5815.1
6KRUSZKA Łukasz 386BYDGOSZCZM-406M 4100:00:0400:19:50.9000:19:55.10+00:02:093:5815.1
7KOWALSKI Jacek 304BYDGOSZCZM-407M 4200:00:0600:19:51.7000:19:57.90+00:02:103:5815.1
8HAIZE Tomek 221ARRKBYDGOSZCZM-408M 5000:00:0400:20:03.4000:20:08.35+00:02:224:0015
9RYDLEWSKI Marek 421RUN BYDGOSZCZCIELEM-409M 5700:00:0500:20:16.6000:20:22.30+00:02:354:0314.8
10GŁOGOWSKI Krzysztof 681KORONOWO NA BIEGOWOKORONOWOM-4010M 6400:00:0400:20:28.3500:20:32.70+00:02:474:0514.7
11KŁOSOWSKI Marcin 689Grupa Bankietowa SpecjalBYDGOSZCZM-4011M 6700:00:0400:20:36.0500:20:40.15+00:02:544:0714.6
12PIEKARSKI Marek 1402Restauracja KING FU BydgoszczBYDGOSZCZM-4012M 7300:00:0300:20:46.9000:20:49.95+00:03:054:0914.4
13PIECHOWIAK Jacek 345ZAMOSCM-4013M 7500:00:0800:20:49.9500:20:58.15+00:03:084:1014.4
14HERMELIN Wojciech 154BYDGOSZCZM-4014M 7700:00:0400:20:53.0000:20:57.45+00:03:114:1014.4
15MOMOT Mieczysław 1047BYDGOSZCZM-4015M 8000:00:0500:20:57.2000:21:02.35+00:03:164:1114.3
16PRZYBYLSKI Remigiusz 1445Run BydgoszczBYDGOSZCZM-4016M 9800:00:0500:21:37.5000:21:42.90+00:03:564:1913.9
17ŁYSZCZARZ Błażej 794BYDGOSZCZM-4017M 9900:00:1500:21:37.6500:21:53.10+00:03:564:1913.9
18BRĄŻKIEWICZ Rafał 151BYDGOSZCZM-4018M 10700:00:2400:21:51.7000:22:15.80+00:04:104:2213.7
19CIEMNY Tomasz 319BYDGOSZCZM-4019M 11000:00:0700:21:54.3500:22:01.95+00:04:134:2213.7
20WNUCZYŃSKI Andrzej 385Orange polskaBYDGOSZCZM-4020M 11200:00:1600:21:59.4500:22:16.35+00:04:184:2413.6
21MUCHA Marcin 2PAWŁÓWEKM-4021M 11300:00:2900:22:00.2500:22:29.50+00:04:194:2413.6
22ROSIAK Jarosław 10543KRBYDGOSZCZM-4022M 11500:00:1500:22:02.1500:22:17.65+00:04:204:2413.6
23KUTOWSKI Przemysław 824Niki LaudaPRUSZCZM-4023M 11900:00:1100:22:03.3000:22:14.80+00:04:224:2413.6
24SKONIECZNY Marcin 166Puszczalscy-Biegacze-Nessi kolorowa drużyna -Fordon RuNNERSBYDGOSZCZM-4024M 12200:00:1800:22:05.2500:22:23.65+00:04:244:2513.6
25BIEL Marek 9391% dla Darii BielMAŁE RUDYM-4025M 12400:00:0800:22:05.7000:22:14.50+00:04:244:2513.6
26SZYMCZAK Maciej 572STRZELEWOM-4026M 12500:00:0600:22:05.8500:22:12.55+00:04:244:2513.6
27GWIAZDOWSKI Krzysztof 75BYDGOSZCZM-4027M 12600:00:1000:22:07.8000:22:18.35+00:04:264:2513.6
28GRZYWIŃSKI Grzegorz 190RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4028M 13000:00:1800:22:11.1000:22:29.60+00:04:294:2613.5
29ORZECHOWSKI Zbigniew 605Orzech biegaBYDGOSZCZM-4029M 13100:00:3500:22:12.5000:22:48.10+00:04:314:2613.5
30SOBAŃSKI Mariusz 784BYDGOSZCZM-4030M 13300:00:1400:22:13.1500:22:28.05+00:04:314:2613.5
31BERNACKI Andrzej 759KOTOMIERZM-4031M 13600:00:0500:22:14.8500:22:20.30+00:04:334:2713.5
32BERNATAJTYS Daniel 186Run LOTTO-BydgostiaBTDGOSZCZM-4032M 13900:01:3600:22:15.7000:23:51.70+00:04:344:2713.5
33GRUBICH Arkadiusz 715NIEMCZM-4033M 14000:00:0600:22:19.1500:22:25.95+00:04:374:2713.4
34WIDŹGOWSKI Przemysław 44BYDGOSZCZM-4034M 14200:00:2900:22:19.8000:22:49.05+00:04:384:2813.4
35NADOLNY Sebastian 1154BYDGOSZCZM-4035M 14500:00:1900:22:25.5500:22:44.85+00:04:444:2913.4
36CICHOWICZ Marcin 404SOLEC KUJAWSKIM-4036M 14600:00:0800:22:27.1500:22:36.05+00:04:454:2913.4
37MACHNIKOWSKI Rafał 1368TORUŃM-4037M 14900:00:4300:22:30.2500:23:13.95+00:04:494:3013.3
38STĘPSKI Marek 146BYDGOSZCZM-4038M 15000:00:0800:22:30.9500:22:39.90+00:04:494:3013.3
39LIPIŃSKI Sebastian 450Enea Bydgoszcz TriathlonBYDGOSZCZM-4039M 15200:00:0400:22:31.8500:22:36.70+00:04:504:3013.3
40GRALAK Jacek 705TerytorialsiBYDGOSZCZM-4040M 15400:00:2400:22:32.6000:22:57.00+00:04:514:3013.3
41NADRATOWSKI Maciej 1116Kabel Team BydgoszczBYDGOSZCZM-4041M 15700:00:0700:22:35.0000:22:42.95+00:04:534:3113.3
42CIEPŁOWSKI Robert 1135BYDGOSZCZM-4042M 15800:00:1300:22:35.4500:22:48.85+00:04:544:3113.3
43ZIELIŃSKI Marcin 667ŚWIECIEM-4043M 16100:00:0600:22:38.9500:22:45.80+00:04:574:3113.2
44GACKOWSKI Krzysztof 222IRON & ONE TEAMBYDGOSZCZM-4044M 16400:00:0800:22:42.3500:22:50.40+00:05:014:3213.2
45RAK Waldemar 1398BYDGOSZCZM-4045M 16800:00:2800:22:46.4500:23:14.60+00:05:054:3313.2
46RUTKOWSKI Tomasz 318BYDGOSZCZM-4046M 17200:00:1100:22:50.0500:23:01.75+00:05:084:3413.1
47LEWICKI Maciej 680BYDGOSZCZM-4047M 17600:00:3900:22:51.1500:23:30.50+00:05:094:3413.1
48JANCOWSKI Wojciech 262BYDGOSZCZM-4048M 17700:00:0900:22:51.5000:23:01.10+00:05:104:3413.1
49CIEŚLEWICZ Karol 220OlafCrewBYDGOSZCZM-4049M 18500:00:2700:23:00.7000:23:28.50+00:05:194:3613
50BEDNAREK Waldemar 1211WTELNOM-4050M 18600:00:1700:23:01.0000:23:18.10+00:05:194:3613
51TUBAJA Albert 1121Kabel Team BydgoszczBYDGOSZCZM-4051M 18700:00:0000:23:01.1000:23:01.10+00:05:194:3613
52KOWALCZYK Tomasz 720BYDGOSZCZM-4052M 19600:00:3000:23:08.4000:23:38.60+00:05:274:3713
53GŁOWACKI Robert 42BYDGOSZCZM-4053M 19700:00:0900:23:09.1000:23:18.90+00:05:274:3713
54BRZEZIŃSKI Sławomir 1165Czarne Stopy.SMBYDGOSZCZM-4054M 20800:00:2300:23:21.3000:23:44.90+00:05:404:4012.8
55JASINIECKI Wojciech 128#lubiewpuszczyBYDGOSZCZM-4055M 21000:00:1500:23:24.4000:23:40.00+00:05:434:4112.8
56MAZURKIEWICZ Piotr 25DOBRCZM-4056M 21100:00:1200:23:25.2500:23:37.25+00:05:444:4112.8
57KIEŁCZYŃSKI Marek 181PRZYŁĘKIM-4057M 21400:00:0500:23:29.2000:23:34.60+00:05:484:4112.8
58KĘDZIERSKI Wojtek 1312BYDGOSZCZM-4058M 22000:00:1700:23:36.0000:23:53.55+00:05:544:4312.7
59RZENTKOWSKI Grzegorz 1233BYDGOSZCZM-4059M 22500:00:3200:23:41.9000:24:14.15+00:06:004:4412.7
60KOLSKI Radek 219VauPe TeamBYDGOSZCZM-4060M 22700:00:0700:23:44.9500:23:52.35+00:06:034:4512.6
61KOSIARSKI Tomasz 837BYDGOSZCZM-4061M 23100:00:3200:23:51.1500:24:23.55+00:06:094:4612.6
62SIUDA Sebastian 109BYDGOSZCZM-4062M 23200:00:3600:23:51.3500:24:27.85+00:06:104:4612.6
62MACIEJCZAK Marcin 6443GravityBYDGOSZCZM-4062M 23200:00:3000:23:51.3500:24:21.85+00:06:104:4612.6
64MROZIK Andrzej 1179BYDGOSZCZM-4064M 23500:01:1000:23:52.6000:25:03.15+00:06:114:4612.6
65STAWCZYK Dariusz 296BYDGOSZCZM-4065M 23700:00:3000:23:54.5000:24:24.55+00:06:134:4612.6
66KRÓL Karol 869TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-4066M 24000:00:0900:23:58.2000:24:07.50+00:06:174:4712.5
67LESZCZYŃSKI Tomasz 688BYDGOSZCZM-4067M 24400:00:3100:24:00.4500:24:31.50+00:06:194:4812.5
68SZMELTER Michał 578BYDGOSZCZM-4068M 24900:00:2500:24:04.0000:24:29.95+00:06:224:4812.5
69GOŁĘBIEWSKI Paweł 445BYDGOSZCZM-4069M 25500:00:4500:24:09.8000:24:55.30+00:06:284:5012.4
70GUŹDZIOŁ Jarek 11TBKM WILK Solec KujawskiSOLEC KUJAWSKIM-4070M 26100:00:3600:24:18.1500:24:54.40+00:06:364:5112.3
70LEWANDOWSKI Michał 790ŁOCHOWOM-4070M 26100:01:1300:24:18.1500:25:31.60+00:06:364:5112.3
72SZUBERT Maciej 1414BYDGOSZCZM-4072M 26900:01:0200:24:20.3000:25:23.05+00:06:394:5212.3
73MIZIKOWSKI Wojciech 1440MIZIK-TEAMBYDGOSZCZM-4073M 27100:00:1800:24:20.7500:24:39.45+00:06:394:5212.3
74WOLNY Ryszard 1175BOŻENKOWOM-4074M 27600:00:3800:24:26.6500:25:05.10+00:06:454:5312.3
75GRZEBYTA Daniel 850BYDGOSZCZM-4075M 27900:00:1900:24:29.7000:24:48.95+00:06:484:5312.3
76PSZCZOLIŃSKI Adam 904Świszczące SzprychyPRUSZCZM-4076M 28500:01:3000:24:37.7500:26:08.40+00:06:564:5512.2
77WILCZYŃSKI Jacek 766BYDGOSZCZM-4077M 28800:00:1300:24:38.9500:24:52.90+00:06:574:5512.2
78POLIWODZIŃSKI Michał 1342KS Wisełka Bydgoszcz-FordonBYDGOSZCZM-4078M 28900:00:2600:24:39.6500:25:05.85+00:06:584:5512.2
79STASIEWSKI Mariusz 433TRISPACE / TRECKBYDGOSZCZM-4079M 29000:00:3300:24:41.0000:25:14.15+00:06:594:5612.2
80SIKORSKI Norbert 716BYDGOSZCZM-4080M 29200:00:2900:24:42.4500:25:11.90+00:07:014:5612.1
81KONDEK Jakub 10BYDGOSZCZM-4081M 29400:00:2200:24:44.2500:25:06.65+00:07:034:5612.1
82DAMBECKI Piotr 1084BYDGOSZCZM-4082M 29900:00:1300:24:48.1000:25:01.95+00:07:064:5712.1
83SZUBERSKI Michał 1046BYDGOSZCZM-4083M 30000:00:5700:24:48.2500:25:45.75+00:07:074:5712.1
84KUJAWA Piotr 1305BYDGOSZCZM-4084M 30800:01:2700:24:51.0500:26:18.45+00:07:094:5812.1
85GNIOT Henryk 954MINIKOWOM-4085M 32100:00:2600:24:58.3500:25:25.00+00:07:174:5912
86KRUCZKOWSKI Adam 1362BYDGOSZCZM-4086M 32500:00:0700:24:59.1500:25:06.40+00:07:174:5912
87GŁOWIŃSKI Piotr 1037BYDGOSZCZM-4087M 33100:01:4100:25:06.5500:26:48.10+00:07:255:0111.9
88DANIELEK Piotr 27RunŻółwikBYDGOSZCZM-4088M 33300:00:1800:25:08.7500:25:27.70+00:07:275:0111.9
89SAWECKI Adrian 601BYDGOSZCZM-4089M 34000:00:2700:25:14.7500:25:42.70+00:07:335:0311.9
90GŁOWACKI Tomek 652BYDGOSZCZM-4090M 34100:00:1000:25:15.9500:25:26.35+00:07:345:0311.9
91BIAŁOWĄS Dariusz 1493BYDGOSZCZM-4091M 34600:01:0300:25:22.0000:26:25.20+00:07:405:0411.8
92CZAJA Jarosław 287BYDGOSZCZM-4092M 34700:00:4600:25:24.5500:26:10.95+00:07:435:0411.8
93SZYMCZAK Piotr 1380ŁĘCZYCAM-4093M 35100:00:2600:25:30.7500:25:57.20+00:07:495:0611.8
94KARPIŃSKI Łukasz 184BYDGOSZCZM-4094M 35300:00:2500:25:31.4500:25:56.90+00:07:505:0611.8
95PACZKOWSKI Mirosław 1399Cb163BYDGOSZCZM-4095M 35500:01:1300:25:32.3500:26:45.45+00:07:515:0611.7
96BARANOWICZ Bartosz 1001GLOBART MebleBYDGOSZCZM-4096M 36300:00:3100:25:45.0000:26:16.65+00:08:035:0911.7
97JESKE Marek 1446RUN BYDGOSZCZNIWYM-4097M 36600:00:3800:25:46.4500:26:25.10+00:08:055:0911.6
98NURKIEWICZ Jarosław 384Kung fu Pandy 3BYDGOSZCZM-4098M 36900:00:3800:25:47.7500:26:25.85+00:08:065:0911.6
99KRAJDA Piotr 1495BBL BydgoszczŁOCHOWICEM-4099M 37000:00:3000:25:49.0500:26:19.10+00:08:075:0911.6
100BYSTREK Jarosław 553BYDGOSZCZM-40100M 37600:01:2600:25:54.8500:27:20.90+00:08:135:1011.6
101ŁABENDA Piotr 970Terenowa Masakra TeamBYDGOSZCZM-40101M 37700:00:4000:25:55.1000:26:35.75+00:08:135:1111.6
102GORCZYCA Rafał 992BYDGOSZCZM-40102M 37900:01:4600:25:55.5500:27:42.05+00:08:145:1111.6
103KALACZYŃSKI Grzegorz 419BYDGOSZCZM-40103M 38500:01:1100:25:59.9500:27:11.65+00:08:185:1211.5
104PIERZGALSKI Jarek 78BYDGOSZCZM-40104M 39400:00:3500:26:08.2500:26:44.15+00:08:275:1311.5
105PYTLIŃSKI Paweł 935Bydgoskie ŻółwieOSIELSKOM-40105M 39600:01:2600:26:09.4500:27:36.40+00:08:285:1411.5
106KOWALEWSKI Marcin 815castorama2BYDGOSZCZM-40106M 41100:00:5000:26:21.8000:27:12.70+00:08:405:1611.4
107GRZELAK Łukasz 229Bydgoszcz na StartBYDGOSZCZM-40107M 41200:01:1200:26:22.0500:27:34.35+00:08:405:1611.4
108KORNACKI Artur 523BejbusieBYDGOSZCZM-40108M 41600:00:0900:26:26.7500:26:36.05+00:08:455:1711.3
109LEWICKI Artur 750Lege artisBYDGOSZCZM-40109M 42100:01:1200:26:31.8500:27:44.40+00:08:505:1811.3
110KARSKI Marcin 896BYDGOSZCZM-40110M 43400:00:4100:26:43.2500:27:24.90+00:09:025:2011.2
111SZCZĘSNY Arkadiusz 1057Dynamo SkarpaBYDGOSZCZM-40111M 43600:00:4300:26:45.0000:27:28.80+00:09:035:2111.2
112WALCZAK Marcin 372BYDGOSZCZM-40112M 43800:00:3900:26:46.2000:27:25.70+00:09:055:2111.2
113GANCAREK Patryk 901NiemczNIEMCZM-40113M 44000:01:2000:26:47.1000:28:08.05+00:09:055:2111.2
114JENDRYKA Marcin 830castorama2BYDGOSZCZM-40114M 44200:00:5000:26:49.1500:27:39.35+00:09:075:2111.2
115ANDRZEJEWSKI Adam 1002BYDGOSZCZM-40115M 44300:00:3900:26:50.6500:27:30.50+00:09:095:2211.2
116KLIMCZYK Marcin 788BYDGOSZCZM-40116M 44500:01:1500:26:52.6000:28:07.95+00:09:115:2211.2
117LUTKOWSKI Dawid 930BYDGOSZCZM-40117M 44900:00:1000:26:57.5000:27:08.05+00:09:165:2311.1
117CHĘSY Jacek 1289BYDGOSZCZM-40117M 44900:00:1200:26:57.5000:27:09.85+00:09:165:2311.1
119PIETRASZAK Tomasz 19RUN BYDGOSZCZBIAŁE BŁOTAM-40119M 45400:00:4500:27:03.0000:27:48.80+00:09:215:2411.1
120ŁUKASIEWICZ Krzysztof 165BYDGOSZCZM-40120M 45600:01:1700:27:04.7000:28:21.85+00:09:235:2411.1
121JANUSZEWSKI Marcin 366BYDGOSZCZM-40121M 46400:01:2100:27:12.1000:28:33.45+00:09:305:2611
122RADZIKOWSKI Łukasz 567BYDGOSZCZM-40122M 46700:00:5000:27:15.3000:28:05.65+00:09:345:2711
123WĘGRZYŃSKI Piotr 1158castorama2BYDGOSZCZM-40123M 47000:00:4800:27:18.7000:28:07.05+00:09:375:2711
124ŚWIECICKI Andrzej 446BydgoszczBYDGOSZCZM-40124M 47100:01:2400:27:19.3500:28:44.00+00:09:385:2811
125BYRTEK Grzegorz 472CAŁY CZAS DO PRZODUBYDGOSZCZM-40125M 47300:01:2300:27:20.9000:28:44.00+00:09:395:2811
126RADECKI Maciej 755CYBORGIBYDGOSZCZM-40126M 47800:01:4700:27:25.0000:29:12.90+00:09:435:2910.9
127CIESIELSKI Arkadiusz 1038BARCINM-40127M 48400:01:0200:27:29.5000:28:32.35+00:09:485:3010.9
128BISKUP Rafal 1096BYDGOSZCZM-40128M 49100:00:2800:27:34.1000:28:02.90+00:09:525:3010.9
129PALIGA Arkadiusz 778BYDGOSZCZM-40129M 49300:01:2800:27:35.2500:29:03.30+00:09:545:3110.9
130KOTECKI Marcin 58Gang KocuraBYDGOSZCZM-40130M 49900:01:2100:27:41.5000:29:03.35+00:10:005:3210.8
131WOLAN Krzysztof 335Byle do mety jakośBYDGOSZCZM-40131M 50300:00:2000:27:45.7500:28:06.25+00:10:045:3310.8
132POLAWSKI Marcin 129BBL SZUBINSZUBINM-40132M 50400:00:5300:27:45.9000:28:39.60+00:10:045:3310.8
133NOWICKI Adam 238PentelBYDGOSZCZM-40133M 51000:00:0000:27:55.5500:27:55.55+00:10:145:3510.7
134KUKLIŃSKI Rafał 762BYDGOSZCZM-40134M 51400:00:3600:27:58.6500:28:35.10+00:10:175:3510.7
135GOŁCZYŃSKI Tomasz 701BYDGOSZCZM-40135M 51500:01:0300:27:58.8000:29:02.45+00:10:175:3510.7
136JASKÓLSKI Andrzej 36BYDGOSZCZM-40136M 51800:00:1400:28:00.4500:28:15.40+00:10:195:3610.7
137MILEWSKI Zbigniew 1150TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-40137M 52200:00:4200:28:01.9500:28:44.45+00:10:205:3610.7
138OPALA Marcin 721BYDGOSZCZM-40138M 52700:01:2800:28:07.4500:29:35.65+00:10:265:3710.7
139KUSZYŃSKI Robert 169atacowuj napadywujBYDGOSZCZM-40139M 52900:01:3500:28:11.0000:29:46.20+00:10:295:3810.6
140STEGNERSKI Maciej 1185BYDGOSZCZM-40140M 54200:00:1700:28:33.8500:28:51.50+00:10:525:4210.5
141PRZYBYSZEWSKI Marcin 952OSIELSKOM-40141M 54400:00:3300:28:34.9500:29:08.15+00:10:535:4310.5
142KONIEC Piotr 551IronTataBYDGOSZCZM-40142M 54500:01:3900:28:35.2000:30:14.55+00:10:545:4310.5
143BUDZIK Ireneusz 1459Bozita PolskaBYDGOSZCZM-40143M 55000:01:1200:28:41.3000:29:53.55+00:11:005:4410.5
144KOSIOROWSKI Przemysław 1171KS UrzędasyBYDGOSZCZM-40144M 55500:01:0700:28:46.3000:29:54.05+00:11:055:4510.4
145JASIENIECKI Piotr 1434KP Zefir WyszewoKOSZALINM-40145M 56000:01:0700:28:54.1500:30:01.70+00:11:125:4610.4
146KAŹMIERCZAK Paweł 983BYDGOSZCZM-40146M 56400:00:4700:28:56.7000:29:44.25+00:11:155:4710.4
147WÓJCIK Tomasz 285BYDGOSZCZM-40147M 56500:01:1400:28:57.2500:30:11.75+00:11:165:4710.4
148KANCLERZEWSKI Stanisław 1080Vegan SocietyŁOCHOWOM-40148M 56700:01:3600:28:57.9500:30:34.65+00:11:165:4710.4
149GRĄBCZEWSKI Grzegorz 1276WKB MaratończykWŁOCŁAWEKM-40149M 57000:00:3100:29:02.2500:29:33.40+00:11:215:4810.3
150MAKUSZEWSKI Łukasz 1295NAKŁOM-40150M 57200:00:3700:29:03.6000:29:41.55+00:11:225:4810.3
151RACIBORSKI Grzegorz 632TASAK TeamBYDGOSZCZM-40151M 57400:01:3000:29:07.1000:30:37.55+00:11:255:4910.3
152ŁADNIAK Dariusz 1396ZŁAWIEŚ WIELKAM-40152M 58100:00:5900:29:16.3000:30:15.70+00:11:355:5110.3
153GOLIK Krzysztof 16FordonRunnersBYDGOSZCZM-40153M 58400:01:0000:29:21.8500:30:21.85+00:11:405:5210.2
154RACZYCKI Tomasz 155PAWŁÓWEKM-40154M 58600:00:0000:29:22.9500:29:22.95+00:11:415:5210.2
155DURAŁEK Andrzej 1090PRUSZCZM-40155M 58700:01:1700:29:25.6000:30:43.30+00:11:445:5310.2
156WOŹNIAK Piotr 54NAKŁO NAD NOTECIĄM-40156M 59200:01:0300:29:26.5500:30:30.20+00:11:455:5310.2
157DERESZYŃSKI Piotr 1114BYDGOSZCZM-40157M 59400:01:1800:29:27.2000:30:45.85+00:11:465:5310.2
158CHOLEWCZYŃSKI Dariusz 1344TARNOWSKIE GÓRYM-40158M 59600:00:5200:29:29.8500:30:22.50+00:11:485:5410.2
159SOBOTA Piotr 174BIAŁE BŁOTAM-40159M 59700:01:0500:29:30.0500:30:36.00+00:11:485:5410.2
160MAŁOWIECKI Grzegorz 1370PRZECŁAWM-40160M 59800:00:5200:29:30.3000:30:22.75+00:11:495:5410.2
161SKUBISZAK Jacek 1228BYDGOSZCZM-40161M 60600:01:1000:29:37.1500:30:47.70+00:11:555:5510.1
162MLICKI Marcin 476BIAŁE BŁOTAM-40162M 60800:01:1900:29:37.3000:30:57.05+00:11:565:5510.1
163PIÓRKOWSKI Rafał 1477BIAŁE BŁOTAM-40163M 61100:01:3400:29:44.0500:31:18.70+00:12:025:5610.1
164WARCZAK Piotr 1327TEAMOCHALBYDGOSZCZM-40164M 62000:01:2000:29:55.8500:31:16.15+00:12:145:5910
165MACHNIK Adam 627BYDGOSZCZM-40165M 62200:01:1300:29:57.8000:31:10.80+00:12:165:5910
166BEBYN Grzegorz 1003OSIELSKOM-40166M 62800:00:4100:30:08.5500:30:50.25+00:12:276:0110
167BUTOWSKI Michał 346Sen o VictoriiBYDGOSZCZM-40167M 63100:00:3200:30:16.2500:30:49.00+00:12:356:039.9
168KOZAKIEWICZ Marcin 101MĘŻCZYZNAM-40168M 63600:01:1200:30:19.8500:31:32.65+00:12:386:049.9
169RATAJ Maciej 247ŁOCHOWOM-40169M 64200:01:0000:30:27.9500:31:28.00+00:12:466:059.8
170NIEDBALSKI Paweł 144BYDGOSZCZM-40170M 64800:01:3900:30:33.4500:32:13.40+00:12:526:069.8
171LEWANDOWSKA Piotr 1251BYDGOSZCZM-40171M 64900:00:4700:30:33.5000:31:21.45+00:12:526:069.8
172DANIELEK Adam 268Biegam‚ żeby się nie spocić!BYDGOSZCZM-40172M 65700:00:3800:30:41.1000:31:19.35+00:12:596:089.8
173BOREK Marcin 280BYDGOSZCZM-40173M 66400:01:1100:31:03.5500:32:14.65+00:13:226:129.7
174ŚLIWIŃSKI Piotr 1381TORUŃM-40174M 66500:00:5700:31:07.2000:32:04.55+00:13:266:139.6
175PREDER Bartosz 7BYDGOSZCZM-40175M 67500:00:4200:31:38.5500:32:21.05+00:13:576:199.5
176SAWIEŁAJC Michał 602BIZONYBYDGOSZCZM-40176M 68400:00:4200:31:49.8000:32:32.05+00:14:086:229.4
177GRALLA Łukasz 486BYDGOSZCZM-40177M 69000:01:3100:32:08.1000:33:39.15+00:14:266:259.3
178BUZALSKI Robert 369ORANGE POLSKABYDGOSZCZM-40178M 69100:00:5800:32:11.9500:33:10.75+00:14:306:269.3
179KALINOWSKI Zbigniew 1239BYDGOSZCZM-40179M 70000:01:1000:32:36.5500:33:46.55+00:14:556:319.2
180SZKOPIAK Marcin 507OWCBYDGOSZCZM-40180M 70400:01:1800:33:07.0500:34:25.15+00:15:256:379.1
181SĘKOWSKI Andrzej 339BYDGOSZCZM-40181M 71000:01:3000:33:32.6500:35:02.75+00:15:516:428.9
182GÓRSKI Mariusz 1111BYDGOSZCZM-40182M 71500:01:3800:33:56.1000:35:34.60+00:16:146:478.8
183ŻURAWSKI Michał 210run LOTTO-BydgostiaBYDGOSZCZM-40183M 72000:01:3600:34:16.9000:35:53.55+00:16:356:518.8
184ASTUKIEWICZ Tomasz 537BYDGOSZCZM-40184M 72100:01:0900:34:23.2500:35:32.60+00:16:426:528.7
185NOWAKOWSKI Ireneusz 619Muminki TeamBYDGOSZCZM-40185M 72200:00:5200:34:39.7500:35:32.15+00:16:586:568.7
186GORZYCKI Dariusz 462Bydgoska Sekcja WKKKBYDGOSZCZM-40186M 72900:00:0300:35:18.7000:35:21.75+00:17:377:038.5
187LEWANDOWSKI Robert 235POMAGALSCYBYDGOSZCZ‚ POLANDM-40187M 73600:01:0000:36:37.0000:37:37.60+00:18:557:198.2
188KONARZEWSKI Arkadiusz 517BYDGOSZCZM-40188M 73800:00:2600:37:35.6500:38:02.60+00:19:547:318
189NETZELMANN Tomasz 1136MCŚTeamŚWIECIEM-40189M 74000:01:2300:38:05.5500:39:28.80+00:20:247:377.9
190NOWACKI Rafał 971BYDGOSZCZM-40190M 74400:00:5500:38:51.5000:39:47.45+00:21:107:467.7
191ZALEWSKI Łukasz 570BYDGOSZCZM-40191M 74700:00:5000:39:54.6500:40:45.35+00:22:137:597.5
192ZACHEJA Mriusz 1383TŁUSZCZM-40192M 74800:00:0000:40:46.3000:40:46.30+00:23:058:097.4
193JAWORSKI Adam 560Stowarzyszenie 'Dzięki Wam'BYDGOSZCZM-40193M 74900:00:3500:40:46.8000:41:22.35+00:23:058:097.4
194KUBIAK Rafał 126BYDGOSZCZM-40194M 75000:01:4300:41:35.3500:43:18.70+00:23:548:197.2
195KORBEL Marian 278KorbelkiBYDGOSZCZM-40195M 75100:00:2100:41:43.2000:42:04.25+00:24:028:207.2
196SZCZERBINSKI Mariusz 657BUKOWIECM-40196M 75200:00:4000:42:24.8000:43:05.65+00:24:438:297.1
197KEMPA Arkadiusz 980Family Team KempaBYDGOSZCZM-40197M 75300:01:3500:42:42.0000:44:17.45+00:25:008:327
Znaleziono 197 wynik(ów)