BYDGOSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2019

Organizator:
Aktywna Bydgoszcz
Data:
2019-11-11
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
1500
Wystartowało:
1283
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
1278
Na trasie:
5
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SIWKOWSKI Roman 473BIEGAM‚ BAIEGAMBYDGOSZCZM-501M 5100:00:0100:20:07.9500:20:09.75 4:0114.9
2MAKOWSKI Sławomir 50BYDGOSZCZM-502M 6000:00:2200:20:21.5500:20:44.20+00:00:134:0414.7
3MICHALAK Wojtek 893BYDGOSZCZM-503M 8500:00:3400:21:15.8000:21:50.40+00:01:074:1514.1
4MEYER Marek 1036BYDGOSZCZM-504M 8600:00:1300:21:18.1500:21:31.75+00:01:104:1514.1
5WŁODARCZYK Wojciech 1107Czarne StopyBYDGOSZCZM-505M 9200:00:1500:21:33.0000:21:48.70+00:01:254:1813.9
6WŁOCH Sylwester 240BYDGOSZCZM-506M 11700:00:0700:22:02.7500:22:10.05+00:01:544:2413.6
7BARTOS Arkadiusz 1006Wtorkowy TreningGRUDZIĄDZM-507M 14100:00:1200:22:19.7500:22:32.30+00:02:114:2813.4
8HŁAWNIAK Zbigniew 375BYDGOSZCZM-508M 16300:00:1400:22:40.7000:22:55.45+00:02:324:3213.2
9PACEK Mirosław 600SEROCKM-509M 17100:00:1100:22:48.0000:22:59.15+00:02:404:3313.2
10LUZAK Mirosław 727MWiK BydgoszczBYDGOSZCZM-5010M 21600:00:1400:23:31.8000:23:46.75+00:03:234:4212.7
11KUCHCZYŃSKI Adam 352Ból To ŚciemaBYDGOSZCZM-5011M 21700:00:4800:23:32.9500:24:21.10+00:03:254:4212.7
12RAUNEST Adam 835BYDGOSZCZM-5012M 21800:00:2100:23:33.4000:23:54.80+00:03:254:4212.7
13ZDEB Bogumił 847BYDGOSZCZM-5013M 24200:01:0600:24:00.2000:25:06.55+00:03:524:4812.5
14LICA Krzysztof 1280sisu owbBYDGOSZCZM-5014M 25600:00:3700:24:10.4000:24:47.75+00:04:024:5012.4
15ŻUCHOWSKI Dariusz 743BYDGOSZCZM-5015M 26600:00:3100:24:19.4500:24:51.05+00:04:114:5212.3
16ZUPA Wojciech 1394SISU-OWB teamBYDGOSZCZM-5016M 28100:00:3700:24:32.8500:25:10.00+00:04:244:5412.2
17POPIELARZ Robert 13wkurw_teamRYNARZEWOM-5017M 29600:00:0900:24:46.1000:24:55.70+00:04:384:5712.1
18ANGLART Roman 292Run PasjaBYDGOSZCZM-5018M 30400:00:3200:24:49.4000:25:21.95+00:04:414:5712.1
19BIAŁOUS Krzysztof 1024NiezrzeszonyBYDGOSZCZM-5019M 31100:00:1800:24:52.0000:25:10.95+00:04:444:5812.1
20LEWANDOWSKI Adam 378CookieTeamRunnersBYDGOSZCZM-5020M 31500:01:0800:24:53.7500:26:01.95+00:04:454:5812.1
21ŚWIETLIK Piotr 260BYDGOSZCZM-5021M 33200:00:3600:25:07.1500:25:43.65+00:04:595:0111.9
22BURNICKI Mariusz 1296Bydgoski Klub MorsówBYDGOSZCZM-5022M 33700:00:0700:25:11.9500:25:19.50+00:05:045:0211.9
23MARCHEL Leszek 1041KMWSOLEC KUJAWSKIM-5023M 34800:00:3900:25:24.7000:26:04.40+00:05:165:0511.8
24ZDROJEWSKI Mirosław 362ŁABISZYNM-5024M 35400:01:3200:25:32.0000:27:04.30+00:05:245:0611.7
25WOJCIESZAK Dariusz 987BYDGOSZCZM-5025M 35600:00:3000:25:34.1000:26:04.60+00:05:265:0611.7
26KWASEK Wojciech 898Kabel Team BydgoszczBYDGOSZCZM-5026M 36700:00:3200:25:47.0500:26:19.10+00:05:395:0911.6
27NAWROCKI Dariusz 194VauPe TeamBYDGOSZCZM-5027M 37200:01:5200:25:49.9500:27:42.00+00:05:425:1011.6
28WARMBIER Andrzej 1385BYDGOSZCZM-5028M 37400:00:1700:25:51.8000:26:09.05+00:05:435:1011.6
29BRZOZOWSKI Marek 868BYDGOSZCZM-5029M 37500:00:3100:25:53.3500:26:25.20+00:05:455:1011.6
30KUNDE Adam 1462LIPNIKIM-5030M 37800:00:3800:25:55.3000:26:33.90+00:05:475:1111.6
31PRZYBYLSKI Mariusz 98Bydgoszcz na StrartBYDGOSZCZM-5031M 38000:01:0900:25:55.7500:27:05.60+00:05:475:1111.6
32WIŚNIEWSKI Marek 381BYDGOSZCZM-5032M 41900:00:3600:26:31.1000:27:07.45+00:06:235:1811.3
33JAGODZIŃSKI Karol 1313BYDGOSZCZM-5033M 42600:01:1800:26:39.2000:27:57.55+00:06:315:1911.3
34WAWRZYNIAK Andrzej 76522.ODNBYDGOSZCZM-5034M 44400:00:4000:26:50.8000:27:31.20+00:06:425:2211.2
35KUŻAJ Sławomir 965PiłaPIŁAM-5035M 45800:00:0900:27:05.4500:27:15.25+00:06:575:2511.1
36PALIGA Antoni 370Run Team Sępólno KrajeńskieSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-5036M 46600:01:3400:27:14.4000:28:48.60+00:07:065:2611
37SIEŃSKI Jacek 606RUN BydgoszczNIEMCZM-5037M 48200:00:5700:27:26.3500:28:23.50+00:07:185:2910.9
38KOSIŃSKI Jerzy 1262BYDGOSZCZM-5038M 48500:00:4500:27:29.5500:28:15.25+00:07:215:3010.9
39WIŚNIEWSKI Krzysztof 111TRISPACE/TREKBYDGOSZCZM-5039M 49700:00:3300:27:41.1500:28:14.15+00:07:335:3210.8
40WYPORKIEWICZ Jerzy 485Klinika TriathlonuWILCZE/OSIELSKOM-5040M 50200:00:5500:27:44.4500:28:39.45+00:07:365:3210.8
41ROZBICKI Grzegorz 639LISI OGONM-5041M 50500:01:1100:27:46.4000:28:58.10+00:07:385:3310.8
42KLONOWSKI Krzysztof 1442BYDGOSZCZM-5042M 51300:00:0600:27:58.3500:28:05.15+00:07:505:3510.7
43ŚWIETLIK Tomasz 1030BYDGOSZCZM-5043M 51900:00:3600:28:00.5000:28:36.65+00:07:525:3610.7
44ANDRUSZKIEWICZ Stanisław 978Bydgoszcz Fordon TeamBYDGOSZCZM-5044M 53400:00:1400:28:23.4500:28:37.90+00:08:155:4010.6
45CHMIELEWSKI Ireneusz 465Czarne Stopy SMTORUŃM-5045M 53900:00:4500:28:27.7500:29:12.75+00:08:195:4110.5
46RATAJCZAK Arkadiusz 820BYDGOSZCZM-5046M 54900:00:5100:28:40.3500:29:32.05+00:08:325:4410.5
47KOLANOWSKI Wojciech 397BYDGOSZCZM-5047M 55400:01:0000:28:43.9500:29:44.80+00:08:365:4410.4
48JAKUBOWSKI Mirosław 587Urząd Miasta BydgoszczyBYDGOSZCZM-5048M 58300:01:3700:29:18.9000:30:56.35+00:09:105:5110.2
49KURTYSIAK Roman 291BYDGOSZCZM-5049M 58500:00:5000:29:22.2500:30:12.45+00:09:145:5210.2
50WEGNER Roman 135NIEMCZM-5050M 59500:00:4900:29:27.7000:30:17.00+00:09:195:5310.2
51POWAŁKA Grzegorz 1378WARSZAWAM-5051M 60300:00:4300:29:34.9500:30:18.75+00:09:275:5510.1
52GRUSZKA Marek 506NiezrzeszonyMAKSYMILIANOWOM-5052M 63400:00:1900:30:19.2000:30:38.30+00:10:116:039.9
53KOPROWICZ Adam 798The Runners ŚwiecieSWIECIEM-5053M 63500:01:0800:30:19.4500:31:27.55+00:10:116:039.9
54KLINIKOWSKI Jacek 392KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM-5054M 63800:00:3800:30:22.6000:31:00.65+00:10:146:049.9
55SMOLIŃSKI Piotr 204BBL SzubinSZUBINM-5055M 65200:01:0200:30:37.7500:31:40.15+00:10:296:079.8
56ARENT Jan 1146BYDGOSZCZM-5056M 65900:01:1600:30:42.4500:31:59.25+00:10:346:089.8
57BYCZKOWSKI Zenon 1222indywidualnieMUROWANIECM-5057M 66300:01:2400:31:01.2000:32:25.20+00:10:536:129.7
58TWARDOWSKI Wojciech 22RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5058M 66700:01:0100:31:09.8000:32:10.95+00:11:016:139.6
59LIWOCH Grzegorz 425OSIELSKOM-5059M 67600:01:2300:31:39.2500:33:02.80+00:11:316:199.5
60HARACEWIAT Cezary 702ChupacabrasBYDGOSZCZM-5060M 70200:01:1900:32:48.8000:34:08.45+00:12:406:339.1
61KACZMAREK Dariusz 1215BYDGOSZCZM-5061M 70300:01:2600:33:00.1500:34:27.00+00:12:526:369.1
62OLECHNOWICZ Tomasz 634Waleczne DzieciakiBYDGOSZCZM-5062M 71200:01:2800:33:46.3500:35:15.00+00:13:386:458.9
63JEŻOWSKI Sławomir 1350WARSZAWAM-5063M 73900:00:4400:37:49.6000:38:33.85+00:17:417:337.9
64BADOWSKI Krzysztof 1328BYDGOSZCZM-5064M 75700:00:0000:44:16.1000:44:16.10+00:24:088:516.8
65CHMURZYŃSKI Tomasz 1332BYDGOSZCZM-5065M 75900:00:00+6:069.8
Znaleziono 65 wynik(ów)