BYDGOSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2019

Organizator:
Aktywna Bydgoszcz
Data:
2019-11-11
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
1500
Wystartowało:
1283
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
1278
Na trasie:
5
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1TORCHALSKI Krzysztof 308Run pasjaBYDGOSZCZM-60+1M 13500:00:1100:22:14.3500:22:25.70 4:2613.5
2LIPSKI Henryk 1346SZCZECINM-60+2M 18100:00:1000:22:58.4500:23:09.20+00:00:444:3513.1
3SZUMIŃSKI Jan 1291BYDGOSZCZM-60+3M 34900:00:0600:25:29.2500:25:36.10+00:03:145:0611.8
4TRUDNOWSKI Janusz 424Run PasjaBYDGOSZCZM-60+4M 36000:00:1100:25:38.0000:25:49.65+00:03:235:0711.7
5STANISŁAWSKI Zdzisław 917BYDGOSZCZM-60+5M 40000:00:3200:26:12.4000:26:44.85+00:03:585:1411.5
6WSPÓLNIK Stanisław 1382KRAKÓWM-60+6M 41300:00:3400:26:23.4000:26:58.25+00:04:095:1611.4
7KARSKI Hubert 827BYDGOSZCZM-60+7M 41400:00:4200:26:23.8000:27:05.85+00:04:095:1611.4
8PASZKIET Witold 138BYDGOSZCZM-60+8M 42400:01:1900:26:38.3000:27:57.90+00:04:235:1911.3
9AWIZEN Antoni 307BYDGOSZCZM-60+9M 50800:00:0800:27:50.9500:27:59.05+00:05:365:3410.8
10FIUT Kazimierz 860BYDGOSZCZM-60+10M 59000:00:5400:29:25.9000:30:20.00+00:07:115:5310.2
11GRZELAK Tadeusz 437BYDGOSZCZNASTARTBYDGOSZCZM-60+11M 59300:00:4700:29:26.7500:30:14.20+00:07:125:5310.2
12SZCZEPKOWSKI Andrzej 491BYDGOSZCZM-60+12M 60400:01:2000:29:35.3000:30:56.20+00:07:205:5510.1
13NIEDBALSKI Edward 849BYDGOSZCZM-60+13M 60700:00:4800:29:37.2500:30:25.50+00:07:225:5510.1
14PIECHOCIŃSKI Jarosław 1365RinoRYNARZEWOM-60+14M 64100:00:5700:30:26.7000:31:24.55+00:08:126:059.9
15CICHOSZ Jerzy 172koszalimKOSZALINM-60+15M 64700:01:0600:30:31.1000:31:37.85+00:08:166:069.8
16JÓZWIK Jacek 1301parkunBYDGOSZCZM-60+16M 67100:01:0300:31:22.6000:32:26.25+00:09:086:169.6
17RYBCZYŃSKI Ryszard 1455BYDGOSZCZM-60+17M 67300:00:5100:31:30.4500:32:21.65+00:09:166:189.5
18OLKOWSKI Eugeniusz 406BYDGOSZCZM-60+18M 67800:01:3200:31:42.2500:33:14.55+00:09:276:209.5
19PIETKUN Ryszard 321BYDGOSZCZM-60+19M 68600:01:1000:31:57.1000:33:08.00+00:09:426:239.4
20GACKOWSKI Edward 1102BYDGOSZCZM-60+20M 69400:01:0800:32:18.6500:33:27.10+00:10:046:279.3
21KANJERSKI Jerzy 359Run BydgoszczBYDGOSZCZM-60+21M 70100:01:2000:32:44.9000:34:05.40+00:10:306:339.2
22MANTYCKI Piotr 481BYDGOSZCZM-60+22M 71100:01:3200:33:43.1000:35:15.30+00:11:286:448.9
23DRAŻDŻEWSKI Marian 533Dzik SquadBYDGOSZCZM-60+23M 71900:01:3800:34:15.7500:35:53.80+00:12:016:518.8
24BIELENNY Michał 857BYDGOSZCZM-60+24M 75400:00:3700:43:00.7000:43:38.50+00:20:468:367
25JANKOWSKI Piotr 1349LEGIONÓWM-60+25M 75500:01:0100:43:15.3500:44:16.75+00:21:018:396.9
26MIECH Wiesław 1372PŁOCKM-60+26M 75600:01:0100:43:15.6500:44:17.40+00:21:018:396.9
Znaleziono 26 wynik(ów)